Competicions

Primera Catalana - Grup 2 (2011/2012)
Jornada 1
11/09/2011 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 1 - 2 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
11/09/2011 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 2 - 0 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
11/09/2011 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 3 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
11/09/2011 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 2 - 0 C.F. Reddis  C.F. Reddis
11/09/2011 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 1 - 2 U.E. Valls  U.E. Valls
11/09/2011 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 0 - 3 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
11/09/2011 17:00
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 2 - 4 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
11/09/2011 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 2 - 1 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
11/09/2011 19:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 0 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
Jornada 2
17/09/2011 17:00  
C.F. Reddis  C.F. Reddis 1 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
18/09/2011 11:45
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 2 - 3 CDC Torreforta  CDC Torreforta
18/09/2011 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 2 - 0 C.F. Igualada  C.F. Igualada
18/09/2011 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 2 - 2 F.C. Ascó  F.C. Ascó
18/09/2011 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 1 - 1 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
18/09/2011 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 0 - 2 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
18/09/2011 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 2 - 1 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
18/09/2011 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 1 - 1 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
18/09/2011 17:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 3 - 0 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
Jornada 3
25/09/2011 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 0 - 1 C.F. Reddis  C.F. Reddis
25/09/2011 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 1 - 0 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
25/09/2011 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 0 - 2 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
25/09/2011 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
25/09/2011 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 1 U.E. Valls  U.E. Valls
25/09/2011 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 3 - 5 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
25/09/2011 16:30
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 2 - 3 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
25/09/2011 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 4 - 2 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
25/09/2011 19:30
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 0 - 1 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
Jornada 4
01/10/2011 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 5 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
02/10/2011 11:45
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 2 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
02/10/2011 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 4 - 3 C.F. Igualada  C.F. Igualada
02/10/2011 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 1 - 0 F.C. Ascó  F.C. Ascó
02/10/2011 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 4 - 1 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
02/10/2011 12:00  
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 3 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
02/10/2011 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 2 - 1 CDC Torreforta  CDC Torreforta
02/10/2011 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 2 - 3 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
12/10/2011 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 2 - 1 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
Jornada 5
09/10/2011 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 2 - 1 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
09/10/2011 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 1 - 2 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
09/10/2011 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 0 - 0 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
09/10/2011 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 1 - 3 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
09/10/2011 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 2 U.E. Valls  U.E. Valls
09/10/2011 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 7 - 0 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
09/10/2011 16:15
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 0 - 1 C.F. Reddis  C.F. Reddis
09/10/2011 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 2 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
09/10/2011 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 3 - 1 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
Jornada 6
15/10/2011 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 2 - 1 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
16/10/2011 11:45
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 1 F.C. Ascó  F.C. Ascó
16/10/2011 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 1 - 0 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
16/10/2011 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 3 - 1 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
16/10/2011 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 1 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
16/10/2011 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 3 - 1 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
16/10/2011 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 1 - 6 CDC Torreforta  CDC Torreforta
16/10/2011 17:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 3 - 1 C.F. Igualada  C.F. Igualada
16/10/2011 17:00  
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 0 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
Jornada 7
23/10/2011 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 3 - 1 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
23/10/2011 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 2 - 2 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
23/10/2011 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 1 - 0 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
23/10/2011 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 1 - 1 C.F. Reddis  C.F. Reddis
23/10/2011 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 0 - 0 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
23/10/2011 16:00
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 3 - 0 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
23/10/2011 17:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 1 - 0 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
23/10/2011 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 4 - 1 U.E. Valls  U.E. Valls
23/10/2011 18:00  
C.F. Igualada  C.F. Igualada 1 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
Jornada 8
29/10/2011 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 0 - 1 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
30/10/2011 11:45
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 0 - 0 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
30/10/2011 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 2 - 1 C.F. Igualada  C.F. Igualada
30/10/2011 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 3 - 3 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
30/10/2011 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 3 - 4 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
30/10/2011 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 3 - 6 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
30/10/2011 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 0 - 0 CDC Torreforta  CDC Torreforta
30/10/2011 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 0 - 4 F.C. Ascó  F.C. Ascó
30/10/2011 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 0 - 3 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
Jornada 9
06/11/2011 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 2 - 0 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
06/11/2011 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 0 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
06/11/2011 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 3 - 0 C.F. Reddis  C.F. Reddis
06/11/2011 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 0 - 1 U.E. Valls  U.E. Valls
06/11/2011 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 0 - 2 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
06/11/2011 12:00  
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 0 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
06/11/2011 16:00
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 2 - 0 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
06/11/2011 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 3 - 1 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
06/11/2011 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 4 - 1 CDC Torreforta  CDC Torreforta
Jornada 10
12/11/2011 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 1 - 1 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
13/11/2011 11:48
CDC Torreforta  CDC Torreforta 2 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
13/11/2011 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 0 - 0 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
13/11/2011 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 2 - 3 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
13/11/2011 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 0 - 3 F.C. Ascó  F.C. Ascó
13/11/2011 17:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 2 C.F. Igualada  C.F. Igualada
13/11/2011 17:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 1 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
13/11/2011 21:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 3 - 0 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
30/11/2011 21:30
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 1 - 0 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
Jornada 11
20/11/2011 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 0 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
20/11/2011 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 0 - 0 C.F. Reddis  C.F. Reddis
20/11/2011 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 5 - 1 U.E. Valls  U.E. Valls
20/11/2011 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 4 - 0 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
20/11/2011 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 0 - 1 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
20/11/2011 12:30
F.C. Ascó  F.C. Ascó 5 - 1 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
20/11/2011 16:00
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 1 - 2 CDC Torreforta  CDC Torreforta
20/11/2011 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 2 - 0 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
20/11/2011 17:15  
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 0 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
Jornada 12
27/11/2011 11:45
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 0 C.F. Igualada  C.F. Igualada
27/11/2011 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 4 - 1 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
27/11/2011 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 1 - 1 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
27/11/2011 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 2 - 1 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
27/11/2011 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 0 - 1 F.C. Ascó  F.C. Ascó
27/11/2011 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 2 - 0 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
27/11/2011 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 0 - 2 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
27/11/2011 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 0 - 4 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
27/11/2011 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 1 - 2 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
Jornada 13
04/12/2011 11:45
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 2 - 2 C.F. Reddis  C.F. Reddis
04/12/2011 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 0 U.E. Valls  U.E. Valls
04/12/2011 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 2 - 0 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
04/12/2011 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 1 - 2 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
04/12/2011 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 1 - 0 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
04/12/2011 12:00  
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 0 - 3 U.E. Sants  U.E. Sants
04/12/2011 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 0 - 0 CDC Torreforta  CDC Torreforta
04/12/2011 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 1 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
04/12/2011 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 1 - 1 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
Jornada 14
17/12/2011 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 5 - 0 C.F. Igualada  C.F. Igualada
18/12/2011 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 2 - 3 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
18/12/2011 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 1 - 0 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
18/12/2011 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 4 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
18/12/2011 16:00
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 0 - 4 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
18/12/2011 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 4 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
18/12/2011 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 0 - 1 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
18/12/2011 17:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 4 - 0 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
18/12/2011 17:30
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 0 - 0 F.C. Ascó  F.C. Ascó
Jornada 15
07/01/2012 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 2 - 1 U.E. Valls  U.E. Valls
08/01/2012 11:45
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 3 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
08/01/2012 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 3 - 2 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
08/01/2012 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 4 - 1 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
08/01/2012 12:00  
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 4 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
08/01/2012 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 6 - 1 CDC Torreforta  CDC Torreforta
08/01/2012 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 1 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
08/01/2012 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 3 - 0 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
08/01/2012 12:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 3 - 1 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
Jornada 16
15/01/2012 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 1 - 2 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
15/01/2012 12:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 1 - 1 U.E. Valls  U.E. Valls
15/01/2012 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 0 - 0 C.F. Reddis  C.F. Reddis
15/01/2012 12:00
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 0 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
15/01/2012 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 1 - 0 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
15/01/2012 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 3 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
15/01/2012 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 2 - 0 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
15/01/2012 16:00
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 3 - 0 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
15/01/2012 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 2 - 0 F.C. Ascó  F.C. Ascó
Jornada 17
21/01/2012 17:30
C.F. Reddis  C.F. Reddis 2 - 0 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
22/01/2012 11:45
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 0 - 0 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
22/01/2012 12:00  
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 2 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
22/01/2012 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 3 - 1 CDC Torreforta  CDC Torreforta
22/01/2012 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 0 - 3 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
22/01/2012 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 1 - 3 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
22/01/2012 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 2 - 3 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
22/01/2012 16:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 5 - 1 C.F. Igualada  C.F. Igualada
22/01/2012 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 1 - 1 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
Jornada 18
28/01/2012 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 1 - 4 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
29/01/2012 11:45  
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 3 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
29/01/2012 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 2 - 0 F.C. Ascó  F.C. Ascó
29/01/2012 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 2 - 1 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
29/01/2012 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 3 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
29/01/2012 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 2 - 1 CDC Torreforta  CDC Torreforta
29/01/2012 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 4 - 1 C.F. Igualada  C.F. Igualada
29/01/2012 16:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 3 - 2 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
29/01/2012 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 2 - 0 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
Jornada 19
05/02/2012 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 3 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
05/02/2012 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 2 - 2 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
05/02/2012 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 3 - 1 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
05/02/2012 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 2 C.F. Reddis  C.F. Reddis
05/02/2012 12:07
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 3 - 0 U.E. Valls  U.E. Valls
05/02/2012 12:15
C.F. Igualada  C.F. Igualada 0 - 2 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
05/02/2012 16:00
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 1 - 4 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
05/02/2012 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 0 - 1 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
05/02/2012 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 1 - 0 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
Jornada 20
12/02/2012 11:45
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 3 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
12/02/2012 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 4 - 2 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
12/02/2012 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 1 - 1 F.C. Ascó  F.C. Ascó
12/02/2012 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 1 - 0 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
12/02/2012 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 4 - 3 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
12/02/2012 12:05
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 1 - 2 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
12/02/2012 16:30  
U.E. Valls  U.E. Valls 3 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
12/02/2012 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 0 - 3 C.F. Igualada  C.F. Igualada
12/02/2012 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 0 - 2 CDC Torreforta  CDC Torreforta
Jornada 21
26/02/2012 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 2 - 2 U.E. Valls  U.E. Valls
26/02/2012 12:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 2 - 0 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
26/02/2012 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 1 - 0 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
26/02/2012 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 1 - 1 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
26/02/2012 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 0 - 0 C.F. Reddis  C.F. Reddis
26/02/2012 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 0 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
26/02/2012 16:00
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 0 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
26/02/2012 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 2 - 2 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
11/04/2012 21:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 1 - 1 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
Jornada 22
03/03/2012 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 3 - 0 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
04/03/2012 11:45
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 0 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
04/03/2012 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 3 - 2 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
04/03/2012 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 2 - 1 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
04/03/2012 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 5 - 2 F.C. Ascó  F.C. Ascó
04/03/2012 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 1 - 0 CDC Torreforta  CDC Torreforta
04/03/2012 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 0 - 0 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
04/03/2012 16:30  
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 1 - 3 U.E. Sants  U.E. Sants
04/03/2012 17:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 3 - 2 C.F. Igualada  C.F. Igualada
Jornada 23
11/03/2012 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 3 - 4 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
11/03/2012 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 0 - 0 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
11/03/2012 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 1 - 1 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
11/03/2012 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 0 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
11/03/2012 12:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 2 - 0 C.F. Reddis  C.F. Reddis
11/03/2012 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 0 - 5 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
11/03/2012 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 0 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
11/03/2012 16:45
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 2 - 1 U.E. Valls  U.E. Valls
11/03/2012 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 0 - 2 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
Jornada 24
17/03/2012 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 1 - 4 F.C. Ascó  F.C. Ascó
18/03/2012 11:45
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 2 - 0 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
18/03/2012 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 2 - 2 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
18/03/2012 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 2 - 2 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
18/03/2012 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 1 - 1 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
18/03/2012 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 1 - 0 CDC Torreforta  CDC Torreforta
18/03/2012 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 1 C.F. Igualada  C.F. Igualada
18/03/2012 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 0 - 0 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
18/03/2012 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 1 - 0 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
Jornada 25
25/03/2012 11:45  
CDC Torreforta  CDC Torreforta 2 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
25/03/2012 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 3 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
25/03/2012 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 2 - 1 C.F. Reddis  C.F. Reddis
25/03/2012 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 0 - 1 U.E. Valls  U.E. Valls
25/03/2012 12:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 1 - 3 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
25/03/2012 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 3 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
25/03/2012 16:30
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 4 - 1 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
25/03/2012 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 0 - 1 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
25/03/2012 17:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 0 - 0 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
Jornada 26
01/04/2012 11:45
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 0 - 3 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
01/04/2012 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 3 - 3 C.F. Igualada  C.F. Igualada
01/04/2012 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 0 - 2 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
01/04/2012 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 3 - 2 F.C. Ascó  F.C. Ascó
01/04/2012 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 1 - 1 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
01/04/2012 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 2 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
01/04/2012 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 2 - 0 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
01/04/2012 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 0 - 6 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
01/04/2012 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 2 - 4 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
Jornada 27
15/04/2012 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 0 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
15/04/2012 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 4 - 1 U.E. Valls  U.E. Valls
15/04/2012 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 1 - 0 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
15/04/2012 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 5 - 0 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
15/04/2012 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 5 - 1 CDC Torreforta  CDC Torreforta
15/04/2012 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 3 - 4 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
15/04/2012 17:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 1 - 2 C.F. Reddis  C.F. Reddis
15/04/2012 17:00  
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 2 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
15/04/2012 17:15
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 3 - 2 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
Jornada 28
22/04/2012 11:45
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 3 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
22/04/2012 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 2 - 1 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
22/04/2012 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 1 - 1 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
22/04/2012 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 0 - 5 F.C. Ascó  F.C. Ascó
22/04/2012 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 0 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
22/04/2012 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 1 C.F. Igualada  C.F. Igualada
22/04/2012 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 3 - 2 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
22/04/2012 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 0 - 3 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
22/04/2012 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 3 - 1 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
Jornada 29
28/04/2012 19:30
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 0 - 3 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
29/04/2012 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 2 - 1 C.F. Reddis  C.F. Reddis
29/04/2012 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 2 - 2 U.E. Valls  U.E. Valls
29/04/2012 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 9 - 0 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
29/04/2012 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 2 - 1 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
29/04/2012 12:00  
F.C. Ascó  F.C. Ascó 2 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
29/04/2012 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 3 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
29/04/2012 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 1 - 2 CDC Torreforta  CDC Torreforta
29/04/2012 17:15
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 1 - 2 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
Jornada 30
05/05/2012 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 3 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
06/05/2012 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 0 - 0 F.C. Ascó  F.C. Ascó
06/05/2012 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 0 - 0 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
06/05/2012 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 2 - 2 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
06/05/2012 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 3 - 0 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
06/05/2012 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 0 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
06/05/2012 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 2 - 3 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
06/05/2012 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 1 - 3 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
06/05/2012 17:30
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 1 - 0 C.F. Igualada  C.F. Igualada
Jornada 31
12/05/2012 17:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 1 - 0 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
12/05/2012 19:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 2 - 0 U.E. Valls  U.E. Valls
13/05/2012 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 2 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
13/05/2012 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 0 - 2 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
13/05/2012 12:00  
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 5 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
13/05/2012 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 1 - 1 CDC Torreforta  CDC Torreforta
13/05/2012 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 2 - 2 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
13/05/2012 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 1 - 1 C.F. Reddis  C.F. Reddis
13/05/2012 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 0 - 2 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
Jornada 32
20/05/2012 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 1 - 2 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
20/05/2012 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 1 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
20/05/2012 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 0 - 4 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
20/05/2012 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 3 - 1 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
20/05/2012 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 4 - 1 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
20/05/2012 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 2 - 0 C.F. Reddis  C.F. Reddis
20/05/2012 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 1 - 2 C.F. Igualada  C.F. Igualada
20/05/2012 17:45
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 2 - 2 F.C. Ascó  F.C. Ascó
24/05/2012 21:00
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 0 - 4 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
Jornada 33
26/05/2012 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 1 - 1 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
26/05/2012 17:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 3 - 0 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
26/05/2012 18:00  
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 3 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
27/05/2012 11:45
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 3 - 0 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
27/05/2012 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 2 - 1 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
27/05/2012 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 2 - 3 CDC Torreforta  CDC Torreforta
27/05/2012 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 0 - 1 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
27/05/2012 12:30
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 0 - 0 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
27/05/2012 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 0 - 3 C.F. Igualada  C.F. Igualada
Jornada 34
03/06/2012 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 2 - 1 U.E. Valls  U.E. Valls
03/06/2012 12:00
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 2 - 3 C.F. Reddis  C.F. Reddis
03/06/2012 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 4 - 0 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
03/06/2012 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 3 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
03/06/2012 12:00
CDC Torreforta  CDC Torreforta 2 - 0 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
03/06/2012 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 0 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
03/06/2012 12:00
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 1 - 1 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
03/06/2012 12:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 3 - 3 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
03/06/2012 12:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 2 - 1 F.C. Ascó  F.C. Ascó
Dades dels jugadors de l'U.E. Sants
Nom Minuts Convocatories Sancionat Lesionat Titular Suplent Complets Gols marcats Gols encaixats Gols en propia porta Tarjetes groges Expulsions
Carulla 2997 33 0 1 33 0 33 0 47 0 5 0
Fabregat 2786 33 1 0 33 0 18 2 0 0 7 0
Edu Soler 2658 31 2 0 30 1 23 2 0 1 9 0
Alberto 2512 28 2 0 28 0 27 0 0 0 11 1
Peque 1942 33 0 0 26 7 3 3 0 0 5 0
Raúl Hernández 1751 26 0 1 23 3 7 5 0 0 8 0
Xavi Pascual 1736 21 0 0 20 1 16 7 0 0 13 0
Michael 1481 18 0 0 17 1 11 11 0 0 2 1
Javi López 1447 20 0 0 16 4 15 2 0 0 3 1
Castillo 1270 31 0 0 13 18 10 0 0 0 3 0
Edu 1103 26 0 0 12 14 0 3 0 0 0 0
Gala 1102 26 0 0 12 14 6 3 0 0 3 0
Texe 1091 19 0 0 12 7 4 3 0 0 2 0
Quim Ruiz 1082 16 2 0 12 4 9 2 0 0 3 0
Álex Burch 1080 16 0 0 11 5 5 1 0 0 3 0
Cristian 1019 21 0 1 12 9 7 0 0 0 2 0
Vergés 1003 11 0 0 11 0 11 0 0 0 6 0
Fran 923 15 4 0 10 5 7 1 0 0 6 2
Juste 829 25 0 0 7 18 1 0 0 0 5 0
Cano 800 9 0 0 9 0 6 6 0 0 2 0
Mario 641 14 0 0 7 7 1 0 0 0 5 0
Robert 568 10 0 0 6 4 6 0 0 0 3 0
Rangel 565 13 0 6 6 7 4 0 0 0 3 0
Heras 451 17 0 0 3 14 0 0 0 0 4 0
Dídac 392 19 0 0 3 16 0 0 0 0 0 0
David Fernández 180 19 0 0 0 19 0 0 0 0 2 0
Gerard 90 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
Mario 83 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
Carlos 78 1 0 0 1 0 1 0 2 0 0 1
Jaume 51 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Mattioni 14 5 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0
Rius 12 2 0 0 0 2 0 0 1 0 1 0
Llauradó 1 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
Jordi Bellido 0 34 0 0 0 34 0 0 0 0 0 1
Julià García Jane 0 31 1 1 0 31 0 0 0 0 2 1
Jordi Jové 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Dades destacades de la U.E. Sants
Trajectoria: 13 victories (38%), 7 empats (21%) i 14 derrotes (41%)
Gols marcats: 51 gols (1 gol cada 60 minuts)
Golejadors: 11 gols: Michael; 7 gols: Xavi Pascual; 6 gols: Cano; 5 gols: Raúl Hernández; 3 gols: Peque, Edu, Gala, Texe; 2 gols: Fabregat, Edu Soler, Javi López, Quim Ruiz; 1 gol: Álex Burch, Fran.
Gols rebuts: 51 gols (1 gol cada 60 minuts)
Porters: 47 gols: Carulla; 2 gols: Carlos; 1 gol: Rius.
 
 

Copyleft © 2020