Camps on l'U.E. Sants ha distputat partits com a local
Nom Localització Periòde
Camp del carrer Galileu Carrer Galileu, 172 (Barcelona) 26/4/1922 - 23/2/1964
Estadio de Sarrià Avenida de Sarrià (Barcelona) 1964 - 1965
Campo de Deportes Municipal de Hospitalet Calle Prat de la Riba (Hospitalet de Llobregat) 1965 - 1966
Campo de fútbol municipal Nuevo Cerdeña Calle de les Camélias, 42B (Barcelona) 1966 - 1968
Zona deportiva del F.C. Barcelona (Barcelona) 1968 - 1971
Campo de Deportes Municipal de Hospitalet Calle Prat de la Riba (Hospitalet de Llobregat) 1971 - 1975
Camp Municipal Futbol Julià de Campmany Carrer del Segura, 31 (Barcelona) 12/10/1975 - 1983
Complex esportiu La bàscula Carrer del Foc, 13 (Barcelona) 1983 - 1984
Camp Municipal de Magoria Gran Via de les Corts Catalanes, 247 (Barcelona) 27/4/1984 - 29/8/2009
Complex esportiu La bàscula Carrer del Foc, 13 (Barcelona) 13/9/2009 - 13/8/2011
Camp de L'Energia Carrer de l'Energia, 25 (Barcelona) 20/8/2011 - actualitat
Presidents de l'U.E. Sants
Nom Periòde
Josep Roig i Chovar 26/4/1922 - 18/6/1924
Josep Carbonell i Gifré 18/6/1924 - 14/11/1924
Lluis Piera i Solanes 14/11/1924 - 15/5/1926
Josep Roig i Chovar 15/5/1926 - 4/6/1927
Eduard Vendrell i Massana 4/6/1927 - 17/6/1928
Joan Borràs i Mestres 17/6/1928 - 7/5/1929
Joan Sala i Romagosa 7/5/1929 - 8/2/1930
Josep Guixà i Solanes 8/2/1930 - 14/2/1931
Joan Borràs i Mestres 14/2/1931 - 27/10/1931
Josep Guixà i Solanes 27/10/1931 - 29/11/1931
Joan Munné i Gil 29/11/1931 - 8/4/1932
Josep Maria Sala i Gumara 8/4/1932 - 15/6/1934
Quirze Martí i Vilanova 15/6/1934 - 27/1/1939
José Wenceslao Marín Gómez 27/1/1939 - 15/6/1940
Joan Pi i Munné 15/6/1940 - 12/2/1941
Josep Giró i Riba 13/3/1941 - 6/6/1946
Joan Baptista Gascia i Piñol 7/6/1946 - 9/1/1947
Ramón Ribó i Vaquer 10/1/1947 - 24/1/1948
Miquel Torelló i Oller 24/1/1948 - 27/6/1948
Joan Clua i Gironés 27/6/1948 - 4/12/1948
Josep Giró i Riba 4/12/1948 - 27/5/1952
Manuel Roig i Serra 28/5/1952 - 20/10/1957
Joan Estrada i Clerch 20/10/1957 - 1/7/1985
Joan López i Pedret 2/7/1985 - 11/1/1988
Salvador Jorba i Goberna (Junta gestora) 11/1/1998 - 14/3/1988
Salvador Jorba i Goberna 14/3/1988 - 31/10/1991
Josep Castilloblanco i Creixell 7/1/1992 - 30/6/1998
Quirze Martí i Viger 8/7/1998 - --/--/----
Enric Torra i Badia --/--/---- - 8/7/2005
Vicenç Bellido Gómez 8/7/2005 - 14/2/2013
Vicenç Pérez Tudela 2/3/2013 - 25/7/2017
Tània Soler Dot (Junta gestora) 15/7/2017 - 15/11/2017
Montserrat Dot Serra 15/11/2017 - 17/7/2021
Joan Forcadell Escouffier 17/7/2021