Competicions

Primera Catalana (2009/2010)

Jornada 1

(06/09/2009) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 1 F.C. Santfeliuenc F.C. Vilafranca
(06/09/2009) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 C.E. Banyoles U.E. Rubí
(06/09/2009) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 1 U.E. Poble Sec C.E. Mataró
(06/09/2009) C.D. Montcada C.D. Montcada 1 - 2 C.F. Peralada C.D. Montcada
(06/09/2009) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 2 - 1 C.P. San Cristóbal C.F. Montañesa
(06/09/2009) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 3 - 1 U.E. Tàrrega C.D. Marianao Poblet
(06/09/2009) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 3 - 0 U.E. Vilassar de Mar A.D. Guíxols
(06/09/2009) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 0 U.E. Sants C.F. Igualada
(06/09/2009) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 0 C.D. Masnou Gimnàstica Iberiana
(06/09/2009) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 3 U.D. At. Gramenet Milan C.D. Tortosa

Jornada 2

(13/09/2009) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 3 - 1 C.D. Tortosa F.C. Santfeliuenc
(13/09/2009) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 3 F.C. Vilafranca C.E. Banyoles
(13/09/2009) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 1 U.E. Rubí U.E. Poble Sec
(13/09/2009) C.F. Peralada C.F. Peralada 2 - 1 C.E. Mataró C.F. Peralada
(13/09/2009) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 0 C.D. Montcada C.P. San Cristóbal
(13/09/2009) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 1 C.F. Montañesa U.E. Tàrrega
(13/09/2009) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 2 - 2 C.D. Marianao Poblet U.E. Vilassar de Mar
(13/09/2009) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 3 A.D. Guíxols U.E. Sants
(13/09/2009) C.D. Masnou C.D. Masnou 4 - 1 C.F. Igualada C.D. Masnou
(13/09/2009) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 6 - 2 Gimnàstica Iberiana U.D. At. Gramenet Milan

Jornada 3

(20/09/2009) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 2 C.E. Banyoles F.C. Santfeliuenc
(20/09/2009) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 3 - 0 U.E. Poble Sec F.C. Vilafranca
(20/09/2009) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 0 C.F. Peralada U.E. Rubí
(20/09/2009) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 0 C.P. San Cristóbal C.E. Mataró
(20/09/2009) C.D. Montcada C.D. Montcada 1 - 2 U.E. Tàrrega C.D. Montcada
(20/09/2009) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 2 - 1 U.E. Vilassar de Mar C.F. Montañesa
(20/09/2009) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 0 - 0 U.E. Sants C.D. Marianao Poblet
(20/09/2009) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 1 - 1 C.D. Masnou A.D. Guíxols
(20/09/2009) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 2 U.D. At. Gramenet Milan C.F. Igualada
(20/09/2009) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 1 Gimnàstica Iberiana C.D. Tortosa

Jornada 4

(27/09/2009) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 2 - 1 C.D. Tortosa C.E. Banyoles
(27/09/2009) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 2 F.C. Santfeliuenc U.E. Poble Sec
(27/09/2009) C.F. Peralada C.F. Peralada 2 - 0 F.C. Vilafranca C.F. Peralada
(27/09/2009) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 1 U.E. Rubí C.P. San Cristóbal
(27/09/2009) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 0 C.E. Mataró U.E. Tàrrega
(27/09/2009) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 2 - 1 C.D. Montcada U.E. Vilassar de Mar
(27/09/2009) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.F. Montañesa U.E. Sants
(27/09/2009) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 0 C.D. Marianao Poblet C.D. Masnou
(27/09/2009) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 2 - 0 A.D. Guíxols U.D. At. Gramenet Milan
(27/09/2009) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 3 - 1 C.F. Igualada Gimnàstica Iberiana

Jornada 5

(04/10/2009) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 2 - 1 U.E. Poble Sec C.E. Banyoles
(04/10/2009) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 0 C.F. Peralada F.C. Santfeliuenc
(04/10/2009) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 C.P. San Cristóbal F.C. Vilafranca
(04/10/2009) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Rubí
(04/10/2009) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 1 U.E. Vilassar de Mar C.E. Mataró
(04/10/2009) C.D. Montcada C.D. Montcada 1 - 1 U.E. Sants C.D. Montcada
(04/10/2009) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 0 C.D. Masnou C.F. Montañesa
(04/10/2009) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 0 - 1 U.D. At. Gramenet Milan C.D. Marianao Poblet
(04/10/2009) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 0 Gimnàstica Iberiana A.D. Guíxols
(04/10/2009) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 0 C.F. Igualada C.D. Tortosa

Jornada 6

(11/10/2009) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 0 C.D. Tortosa U.E. Poble Sec
(11/10/2009) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 0 C.E. Banyoles C.F. Peralada
(11/10/2009) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 0 F.C. Santfeliuenc C.P. San Cristóbal
(11/10/2009) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 2 F.C. Vilafranca U.E. Tàrrega
(11/10/2009) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 2 U.E. Rubí U.E. Vilassar de Mar
(11/10/2009) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 2 C.E. Mataró U.E. Sants
(11/10/2009) C.D. Masnou C.D. Masnou 4 - 3 C.D. Montcada C.D. Masnou
(11/10/2009) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 1 - 0 C.F. Montañesa U.D. At. Gramenet Milan
(11/10/2009) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 0 C.D. Marianao Poblet Gimnàstica Iberiana
(11/10/2009) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 0 A.D. Guíxols C.F. Igualada

Jornada 7

(18/10/2009) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 3 C.F. Peralada U.E. Poble Sec
(18/10/2009) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 2 C.P. San Cristóbal C.E. Banyoles
(18/10/2009) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 0 U.E. Tàrrega F.C. Santfeliuenc
(18/10/2009) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 0 U.E. Vilassar de Mar F.C. Vilafranca
(18/10/2009) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 2 U.E. Sants U.E. Rubí
(18/10/2009) C.E. Mataró C.E. Mataró 4 - 5 C.D. Masnou C.E. Mataró
(18/10/2009) C.D. Montcada C.D. Montcada 0 - 4 U.D. At. Gramenet Milan C.D. Montcada
(18/10/2009) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 4 - 1 Gimnàstica Iberiana C.F. Montañesa
(18/10/2009) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 0 - 2 C.F. Igualada C.D. Marianao Poblet
(18/10/2009) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 1 A.D. Guíxols C.D. Tortosa

Jornada 8

(25/10/2009) C.F. Peralada C.F. Peralada 2 - 0 C.D. Tortosa C.F. Peralada
(25/10/2009) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 0 U.E. Poble Sec C.P. San Cristóbal
(25/10/2009) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 0 C.E. Banyoles U.E. Tàrrega
(25/10/2009) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 1 F.C. Santfeliuenc U.E. Vilassar de Mar
(25/10/2009) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 2 F.C. Vilafranca U.E. Sants
(25/10/2009) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 0 U.E. Rubí C.D. Masnou
(25/10/2009) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 1 - 1 C.E. Mataró U.D. At. Gramenet Milan
(25/10/2009) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 1 C.D. Montcada Gimnàstica Iberiana
(25/10/2009) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 3 C.F. Montañesa C.F. Igualada
(25/10/2009) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 2 - 0 C.D. Marianao Poblet A.D. Guíxols

Jornada 9

(01/11/2009) C.F. Peralada C.F. Peralada 0 - 2 C.P. San Cristóbal C.F. Peralada
(01/11/2009) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Poble Sec
(01/11/2009) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 0 U.E. Vilassar de Mar C.E. Banyoles
(01/11/2009) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 1 U.E. Sants F.C. Santfeliuenc
(01/11/2009) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 1 C.D. Masnou F.C. Vilafranca
(01/11/2009) U.E. Rubí U.E. Rubí 5 - 1 U.D. At. Gramenet Milan U.E. Rubí
(01/11/2009) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 1 Gimnàstica Iberiana C.E. Mataró
(01/11/2009) C.D. Montcada C.D. Montcada 0 - 1 C.F. Igualada C.D. Montcada
(01/11/2009) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 3 - 1 A.D. Guíxols C.F. Montañesa
(01/11/2009) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 C.D. Marianao Poblet C.D. Tortosa

Jornada 10

(08/11/2009) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 1 C.D. Tortosa C.P. San Cristóbal
(08/11/2009) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 0 C.F. Peralada U.E. Tàrrega
(08/11/2009) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 1 - 2 U.E. Poble Sec U.E. Vilassar de Mar
(08/11/2009) U.E. Sants U.E. Sants 5 - 0 C.E. Banyoles U.E. Sants
(08/11/2009) C.D. Masnou C.D. Masnou 2 - 0 F.C. Santfeliuenc C.D. Masnou
(08/11/2009) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 2 F.C. Vilafranca U.D. At. Gramenet Milan
(08/11/2009) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 4 - 1 U.E. Rubí Gimnàstica Iberiana
(08/11/2009) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 0 C.E. Mataró C.F. Igualada
(08/11/2009) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 1 - 1 C.D. Montcada A.D. Guíxols
(08/11/2009) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 0 - 0 C.F. Montañesa C.D. Marianao Poblet

Jornada 11

(15/11/2009) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 1 U.E. Tàrrega C.P. San Cristóbal
(15/11/2009) C.F. Peralada C.F. Peralada 2 - 1 U.E. Vilassar de Mar C.F. Peralada
(15/11/2009) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 4 - 2 U.E. Sants U.E. Poble Sec
(15/11/2009) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 0 C.D. Masnou C.E. Banyoles
(15/11/2009) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 1 U.D. At. Gramenet Milan F.C. Santfeliuenc
(15/11/2009) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 Gimnàstica Iberiana F.C. Vilafranca
(15/11/2009) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 0 C.F. Igualada U.E. Rubí
(15/11/2009) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 1 A.D. Guíxols C.E. Mataró
(15/11/2009) C.D. Montcada C.D. Montcada 3 - 1 C.D. Marianao Poblet C.D. Montcada
(15/11/2009) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 1 C.F. Montañesa C.D. Tortosa

Jornada 12

(22/11/2009) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 1 C.D. Tortosa U.E. Tàrrega
(22/11/2009) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 2 C.P. San Cristóbal U.E. Vilassar de Mar
(22/11/2009) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.F. Peralada U.E. Sants
(22/11/2009) C.D. Masnou C.D. Masnou 2 - 2 U.E. Poble Sec C.D. Masnou
(22/11/2009) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 0 C.E. Banyoles U.D. At. Gramenet Milan
(22/11/2009) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 3 - 0 F.C. Santfeliuenc Gimnàstica Iberiana
(22/11/2009) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 1 F.C. Vilafranca C.F. Igualada
(22/11/2009) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 1 - 0 U.E. Rubí A.D. Guíxols
(22/11/2009) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 2 - 1 C.E. Mataró C.D. Marianao Poblet
(22/11/2009) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 2 - 0 C.D. Montcada C.F. Montañesa

Jornada 13

(29/11/2009) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 0 U.E. Vilassar de Mar U.E. Tàrrega
(29/11/2009) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 1 U.E. Sants C.P. San Cristóbal
(29/11/2009) C.F. Peralada C.F. Peralada 2 - 0 C.D. Masnou C.F. Peralada
(29/11/2009) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 1 U.D. At. Gramenet Milan U.E. Poble Sec
(29/11/2009) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 3 Gimnàstica Iberiana C.E. Banyoles
(29/11/2009) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 1 C.F. Igualada F.C. Santfeliuenc
(29/11/2009) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 0 A.D. Guíxols F.C. Vilafranca
(29/11/2009) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 0 C.D. Marianao Poblet U.E. Rubí
(29/11/2009) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 2 C.F. Montañesa C.E. Mataró
(29/11/2009) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 C.D. Montcada C.D. Tortosa

Jornada 14

(06/12/2009) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 1 - 1 C.D. Tortosa U.E. Vilassar de Mar
(06/12/2009) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 2 U.E. Tàrrega U.E. Sants
(06/12/2009) C.D. Masnou C.D. Masnou 5 - 2 C.P. San Cristóbal C.D. Masnou
(06/12/2009) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 3 - 1 C.F. Peralada U.D. At. Gramenet Milan
(06/12/2009) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 2 U.E. Poble Sec Gimnàstica Iberiana
(06/12/2009) C.F. Igualada C.F. Igualada 4 - 1 C.E. Banyoles C.F. Igualada
(06/12/2009) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 1 - 1 F.C. Santfeliuenc A.D. Guíxols
(06/12/2009) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 1 - 1 F.C. Vilafranca C.D. Marianao Poblet
(06/12/2009) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 2 - 2 U.E. Rubí C.F. Montañesa
(06/12/2009) C.D. Montcada C.D. Montcada 3 - 0 C.E. Mataró C.D. Montcada

Jornada 15

(13/12/2009) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 0 U.E. Sants U.E. Vilassar de Mar
(13/12/2009) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 1 C.D. Masnou U.E. Tàrrega
(13/12/2009) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 1 U.D. At. Gramenet Milan C.P. San Cristóbal
(13/12/2009) C.F. Peralada C.F. Peralada 2 - 2 Gimnàstica Iberiana C.F. Peralada
(13/12/2009) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 4 - 1 C.F. Igualada U.E. Poble Sec
(13/12/2009) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 0 A.D. Guíxols C.E. Banyoles
(13/12/2009) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 1 C.D. Marianao Poblet F.C. Santfeliuenc
(13/12/2009) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 C.F. Montañesa F.C. Vilafranca
(13/12/2009) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 0 C.D. Montcada U.E. Rubí
(13/12/2009) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 C.E. Mataró C.D. Tortosa

Jornada 16

(20/12/2009) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 C.D. Tortosa U.E. Sants
(20/12/2009) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 0 U.E. Vilassar de Mar C.D. Masnou
(20/12/2009) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 3 - 0 U.E. Tàrrega U.D. At. Gramenet Milan
(20/12/2009) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 1 C.P. San Cristóbal Gimnàstica Iberiana
(20/12/2009) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 2 C.F. Peralada C.F. Igualada
(20/12/2009) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 2 - 2 U.E. Poble Sec A.D. Guíxols
(20/12/2009) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 1 - 3 C.E. Banyoles C.D. Marianao Poblet
(20/12/2009) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 1 F.C. Santfeliuenc C.F. Montañesa
(20/12/2009) C.D. Montcada C.D. Montcada 0 - 0 F.C. Vilafranca C.D. Montcada
(20/12/2009) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 0 U.E. Rubí C.E. Mataró

Jornada 17

(03/01/2010) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 C.D. Masnou U.E. Sants
(03/01/2010) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 3 U.D. At. Gramenet Milan U.E. Vilassar de Mar
(03/01/2010) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 0 Gimnàstica Iberiana U.E. Tàrrega
(03/01/2010) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 3 - 0 C.F. Igualada C.P. San Cristóbal
(03/01/2010) C.F. Peralada C.F. Peralada 2 - 2 A.D. Guíxols C.F. Peralada
(03/01/2010) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 1 C.D. Marianao Poblet U.E. Poble Sec
(03/01/2010) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 1 C.F. Montañesa C.E. Banyoles
(03/01/2010) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 1 C.D. Montcada F.C. Santfeliuenc
(03/01/2010) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 0 C.E. Mataró F.C. Vilafranca
(03/01/2010) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 5 U.E. Rubí C.D. Tortosa

Jornada 18

(10/01/2010) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 1 C.D. Masnou C.D. Tortosa
(10/01/2010) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 1 - 2 U.E. Sants U.D. At. Gramenet Milan
(10/01/2010) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 1 - 3 U.E. Vilassar de Mar Gimnàstica Iberiana
(10/01/2010) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 0 U.E. Tàrrega C.F. Igualada
(10/01/2010) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 2 - 1 C.P. San Cristóbal A.D. Guíxols
(10/01/2010) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 0 - 2 C.F. Peralada C.D. Marianao Poblet
(10/01/2010) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 1 U.E. Poble Sec C.F. Montañesa
(10/01/2010) C.D. Montcada C.D. Montcada 3 - 0 C.E. Banyoles C.D. Montcada
(10/01/2010) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 3 F.C. Santfeliuenc C.E. Mataró
(10/01/2010) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 0 F.C. Vilafranca U.E. Rubí

Jornada 19

(17/01/2010) C.D. Masnou C.D. Masnou 2 - 0 U.D. At. Gramenet Milan C.D. Masnou
(17/01/2010) U.E. Sants U.E. Sants 5 - 1 Gimnàstica Iberiana U.E. Sants
(17/01/2010) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 2 C.F. Igualada U.E. Vilassar de Mar
(17/01/2010) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 5 - 1 A.D. Guíxols U.E. Tàrrega
(17/01/2010) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 4 - 1 C.D. Marianao Poblet C.P. San Cristóbal
(17/01/2010) C.F. Peralada C.F. Peralada 2 - 2 C.F. Montañesa C.F. Peralada
(17/01/2010) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 5 C.D. Montcada U.E. Poble Sec
(17/01/2010) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 4 - 1 C.E. Mataró C.E. Banyoles
(17/01/2010) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 3 - 0 U.E. Rubí F.C. Santfeliuenc
(17/01/2010) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 C.D. Tortosa F.C. Vilafranca

Jornada 20

(24/01/2010) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 2 F.C. Vilafranca F.C. Santfeliuenc
(24/01/2010) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 2 - 4 U.E. Rubí C.E. Banyoles
(24/01/2010) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 1 C.E. Mataró U.E. Poble Sec
(24/01/2010) C.F. Peralada C.F. Peralada 2 - 3 C.D. Montcada C.F. Peralada
(24/01/2010) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 0 C.F. Montañesa C.P. San Cristóbal
(24/01/2010) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 2 C.D. Marianao Poblet U.E. Tàrrega
(24/01/2010) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 4 A.D. Guíxols U.E. Vilassar de Mar
(24/01/2010) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.F. Igualada U.E. Sants
(24/01/2010) C.D. Masnou C.D. Masnou 2 - 0 Gimnàstica Iberiana C.D. Masnou
(24/01/2010) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 1 - 0 C.D. Tortosa U.D. At. Gramenet Milan

Jornada 21

(31/01/2010) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 2 F.C. Santfeliuenc C.D. Tortosa
(31/01/2010) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 0 C.E. Banyoles F.C. Vilafranca
(31/01/2010) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Rubí
(31/01/2010) C.E. Mataró C.E. Mataró 4 - 1 C.F. Peralada C.E. Mataró
(31/01/2010) C.D. Montcada C.D. Montcada 0 - 0 C.P. San Cristóbal C.D. Montcada
(31/01/2010) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 0 - 0 U.E. Tàrrega C.F. Montañesa
(31/01/2010) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 2 - 3 U.E. Vilassar de Mar C.D. Marianao Poblet
(31/01/2010) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 1 U.E. Sants A.D. Guíxols
(31/01/2010) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 1 C.D. Masnou C.F. Igualada
(31/01/2010) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 1 - 1 U.D. At. Gramenet Milan Gimnàstica Iberiana

Jornada 22

(07/02/2010) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 2 F.C. Santfeliuenc C.E. Banyoles
(07/02/2010) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 2 F.C. Vilafranca U.E. Poble Sec
(07/02/2010) C.F. Peralada C.F. Peralada 2 - 1 U.E. Rubí C.F. Peralada
(07/02/2010) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 0 C.E. Mataró C.P. San Cristóbal
(07/02/2010) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 0 C.D. Montcada U.E. Tàrrega
(07/02/2010) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 1 - 4 C.F. Montañesa U.E. Vilassar de Mar
(07/02/2010) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 C.D. Marianao Poblet U.E. Sants
(07/02/2010) C.D. Masnou C.D. Masnou 2 - 2 A.D. Guíxols C.D. Masnou
(07/02/2010) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 5 - 0 C.F. Igualada U.D. At. Gramenet Milan
(07/02/2010) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 1 C.D. Tortosa Gimnàstica Iberiana

Jornada 23

(14/02/2010) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 C.E. Banyoles C.D. Tortosa
(14/02/2010) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 U.E. Poble Sec F.C. Santfeliuenc
(14/02/2010) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 4 - 0 C.F. Peralada F.C. Vilafranca
(14/02/2010) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 2 C.P. San Cristóbal U.E. Rubí
(14/02/2010) C.E. Mataró C.E. Mataró 3 - 0 U.E. Tàrrega C.E. Mataró
(14/02/2010) C.D. Montcada C.D. Montcada 3 - 1 U.E. Vilassar de Mar C.D. Montcada
(14/02/2010) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 3 - 1 U.E. Sants C.F. Montañesa
(14/02/2010) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 0 - 3 C.D. Masnou C.D. Marianao Poblet
(14/02/2010) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 1 - 1 U.D. At. Gramenet Milan A.D. Guíxols
(14/02/2010) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 2 Gimnàstica Iberiana C.F. Igualada

Jornada 24

(21/02/2010) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 1 C.E. Banyoles U.E. Poble Sec
(21/02/2010) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 2 F.C. Santfeliuenc C.F. Peralada
(21/02/2010) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 3 F.C. Vilafranca C.P. San Cristóbal
(21/02/2010) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 0 U.E. Rubí U.E. Tàrrega
(21/02/2010) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 6 C.E. Mataró U.E. Vilassar de Mar
(21/02/2010) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 C.D. Montcada U.E. Sants
(21/02/2010) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 2 C.F. Montañesa C.D. Masnou
(21/02/2010) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 4 - 3 C.D. Marianao Poblet U.D. At. Gramenet Milan
(21/02/2010) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 0 A.D. Guíxols Gimnàstica Iberiana
(21/02/2010) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 3 C.D. Tortosa C.F. Igualada

Jornada 25

(28/02/2010) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 2 U.E. Poble Sec C.D. Tortosa
(28/02/2010) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 0 C.F. Peralada C.E. Banyoles
(28/02/2010) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 C.P. San Cristóbal F.C. Santfeliuenc
(28/02/2010) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 1 U.E. Tàrrega F.C. Vilafranca
(28/02/2010) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 2 U.E. Vilassar de Mar U.E. Rubí
(28/02/2010) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 2 U.E. Sants C.E. Mataró
(28/02/2010) C.D. Montcada C.D. Montcada 0 - 5 C.D. Masnou C.D. Montcada
(28/02/2010) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 0 U.D. At. Gramenet Milan C.F. Montañesa
(28/02/2010) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 2 - 1 Gimnàstica Iberiana C.D. Marianao Poblet
(28/02/2010) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 2 - 2 C.F. Igualada A.D. Guíxols

Jornada 26

(07/03/2010) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 7 U.E. Poble Sec C.F. Peralada
(07/03/2010) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 0 C.E. Banyoles C.P. San Cristóbal
(07/03/2010) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 0 F.C. Santfeliuenc U.E. Tàrrega
(07/03/2010) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 2 F.C. Vilafranca U.E. Vilassar de Mar
(07/03/2010) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 3 U.E. Rubí U.E. Sants
(07/03/2010) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 0 C.E. Mataró C.D. Masnou
(07/03/2010) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 1 - 0 C.D. Montcada U.D. At. Gramenet Milan
(07/03/2010) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 2 C.F. Montañesa Gimnàstica Iberiana
(07/03/2010) C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 1 C.D. Marianao Poblet C.F. Igualada
(07/03/2010) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 1 - 0 C.D. Tortosa A.D. Guíxols

Jornada 27

(14/03/2010) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 1 C.F. Peralada C.D. Tortosa
(14/03/2010) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 4 C.P. San Cristóbal U.E. Poble Sec
(14/03/2010) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 0 U.E. Tàrrega C.E. Banyoles
(14/03/2010) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 3 - 4 U.E. Vilassar de Mar F.C. Santfeliuenc
(14/03/2010) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 U.E. Sants F.C. Vilafranca
(14/03/2010) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 2 C.D. Masnou U.E. Rubí
(14/03/2010) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 2 U.D. At. Gramenet Milan C.E. Mataró
(14/03/2010) C.D. Montcada C.D. Montcada 1 - 2 Gimnàstica Iberiana C.D. Montcada
(14/03/2010) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 2 - 1 C.F. Igualada C.F. Montañesa
(14/03/2010) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 2 - 1 A.D. Guíxols C.D. Marianao Poblet

Jornada 28

(21/03/2010) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 0 C.F. Peralada C.P. San Cristóbal
(21/03/2010) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 2 U.E. Poble Sec U.E. Tàrrega
(21/03/2010) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 2 - 0 C.E. Banyoles U.E. Vilassar de Mar
(21/03/2010) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 F.C. Santfeliuenc U.E. Sants
(21/03/2010) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 0 F.C. Vilafranca C.D. Masnou
(21/03/2010) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 1 - 4 U.E. Rubí U.D. At. Gramenet Milan
(21/03/2010) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 6 - 0 C.E. Mataró Gimnàstica Iberiana
(21/03/2010) C.F. Igualada C.F. Igualada 4 - 0 C.D. Montcada C.F. Igualada
(21/03/2010) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 0 C.F. Montañesa A.D. Guíxols
(21/03/2010) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 3 - 1 C.D. Tortosa C.D. Marianao Poblet

Jornada 29

(28/03/2010) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 C.P. San Cristóbal C.D. Tortosa
(28/03/2010) C.F. Peralada C.F. Peralada 2 - 2 U.E. Tàrrega C.F. Peralada
(28/03/2010) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 2 U.E. Vilassar de Mar U.E. Poble Sec
(28/03/2010) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 2 - 2 U.E. Sants C.E. Banyoles
(28/03/2010) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 0 C.D. Masnou F.C. Santfeliuenc
(28/03/2010) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 1 U.D. At. Gramenet Milan F.C. Vilafranca
(28/03/2010) U.E. Rubí U.E. Rubí 4 - 0 Gimnàstica Iberiana U.E. Rubí
(28/03/2010) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 3 C.F. Igualada C.E. Mataró
(28/03/2010) C.D. Montcada C.D. Montcada 1 - 0 A.D. Guíxols C.D. Montcada
(28/03/2010) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 0 C.D. Marianao Poblet C.F. Montañesa

Jornada 30

(11/04/2010) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 1 C.P. San Cristóbal U.E. Tàrrega
(11/04/2010) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 1 - 0 C.F. Peralada U.E. Vilassar de Mar
(11/04/2010) U.E. Sants U.E. Sants 4 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Sants
(11/04/2010) C.D. Masnou C.D. Masnou 4 - 1 C.E. Banyoles C.D. Masnou
(11/04/2010) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 1 - 2 F.C. Santfeliuenc U.D. At. Gramenet Milan
(11/04/2010) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 1 - 2 F.C. Vilafranca Gimnàstica Iberiana
(11/04/2010) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 2 U.E. Rubí C.F. Igualada
(11/04/2010) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 1 - 0 C.E. Mataró A.D. Guíxols
(11/04/2010) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 3 - 3 C.D. Montcada C.D. Marianao Poblet
(11/04/2010) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 1 C.D. Tortosa C.F. Montañesa

Jornada 31

(18/04/2010) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 1 U.E. Tàrrega C.D. Tortosa
(18/04/2010) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 4 U.E. Vilassar de Mar C.P. San Cristóbal
(18/04/2010) C.F. Peralada C.F. Peralada 0 - 0 U.E. Sants C.F. Peralada
(18/04/2010) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 0 C.D. Masnou U.E. Poble Sec
(18/04/2010) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 3 - 1 U.D. At. Gramenet Milan C.E. Banyoles
(18/04/2010) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 Gimnàstica Iberiana F.C. Santfeliuenc
(18/04/2010) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 0 C.F. Igualada F.C. Vilafranca
(18/04/2010) U.E. Rubí U.E. Rubí 4 - 2 A.D. Guíxols U.E. Rubí
(18/04/2010) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 1 C.D. Marianao Poblet C.E. Mataró
(18/04/2010) C.D. Montcada C.D. Montcada 1 - 2 C.F. Montañesa C.D. Montcada

Jornada 32

(25/04/2010) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 2 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Vilassar de Mar
(25/04/2010) C.D. Masnou C.D. Masnou 3 - 2 C.F. Peralada C.D. Masnou
(25/04/2010) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 0 U.E. Poble Sec U.D. At. Gramenet Milan
(25/04/2010) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 3 - 0 C.E. Banyoles Gimnàstica Iberiana
(25/04/2010) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 1 F.C. Santfeliuenc C.F. Igualada
(25/04/2010) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 3 - 1 F.C. Vilafranca A.D. Guíxols
(25/04/2010) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 2 - 0 U.E. Rubí C.D. Marianao Poblet
(25/04/2010) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 0 C.E. Mataró C.F. Montañesa
(25/04/2010) C.D. Montcada C.D. Montcada 2 - 1 C.D. Tortosa C.D. Montcada
(25/04/2010) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 C.P. San Cristóbal U.E. Sants

Jornada 33

(02/05/2010) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 U.E. Vilassar de Mar C.D. Tortosa
(02/05/2010) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 0 U.E. Sants U.E. Tàrrega
(02/05/2010) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 0 C.D. Masnou C.P. San Cristóbal
(02/05/2010) C.F. Peralada C.F. Peralada 0 - 2 U.D. At. Gramenet Milan C.F. Peralada
(02/05/2010) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 2 Gimnàstica Iberiana U.E. Poble Sec
(02/05/2010) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 1 C.F. Igualada C.E. Banyoles
(02/05/2010) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 3 - 1 A.D. Guíxols F.C. Santfeliuenc
(02/05/2010) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 0 C.D. Marianao Poblet F.C. Vilafranca
(02/05/2010) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 2 C.F. Montañesa U.E. Rubí
(02/05/2010) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 1 C.D. Montcada C.E. Mataró

Jornada 34

(09/05/2010) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Sants
(09/05/2010) C.D. Masnou C.D. Masnou 2 - 1 U.E. Tàrrega C.D. Masnou
(09/05/2010) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 3 - 0 C.P. San Cristóbal U.D. At. Gramenet Milan
(09/05/2010) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 4 - 3 C.F. Peralada Gimnàstica Iberiana
(09/05/2010) C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 1 U.E. Poble Sec C.F. Igualada
(09/05/2010) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 0 C.E. Banyoles A.D. Guíxols
(09/05/2010) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 4 - 1 F.C. Santfeliuenc C.D. Marianao Poblet
(09/05/2010) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 0 - 0 F.C. Vilafranca C.F. Montañesa
(09/05/2010) C.D. Montcada C.D. Montcada 0 - 2 U.E. Rubí C.D. Montcada
(09/05/2010) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 2 C.D. Tortosa C.E. Mataró

Jornada 35

(16/05/2010) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 2 U.E. Sants C.D. Tortosa
(16/05/2010) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 1 - 2 C.D. Masnou U.E. Vilassar de Mar
(16/05/2010) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 1 U.D. At. Gramenet Milan U.E. Tàrrega
(16/05/2010) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 0 Gimnàstica Iberiana C.P. San Cristóbal
(16/05/2010) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 1 C.F. Igualada C.F. Peralada
(16/05/2010) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 1 A.D. Guíxols U.E. Poble Sec
(16/05/2010) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 2 - 5 C.D. Marianao Poblet C.E. Banyoles
(16/05/2010) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 C.F. Montañesa F.C. Santfeliuenc
(16/05/2010) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 1 C.D. Montcada F.C. Vilafranca
(16/05/2010) U.E. Rubí U.E. Rubí 7 - 3 C.E. Mataró U.E. Rubí

Jornada 36

(23/05/2010) C.D. Masnou C.D. Masnou 2 - 2 U.E. Sants C.D. Masnou
(23/05/2010) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.D. At. Gramenet Milan
(23/05/2010) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 4 - 0 U.E. Tàrrega Gimnàstica Iberiana
(23/05/2010) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 1 C.P. San Cristóbal C.F. Igualada
(23/05/2010) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 2 - 1 C.F. Peralada A.D. Guíxols
(23/05/2010) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 2 - 1 U.E. Poble Sec C.D. Marianao Poblet
(23/05/2010) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 2 - 1 C.E. Banyoles C.F. Montañesa
(23/05/2010) C.D. Montcada C.D. Montcada 3 - 0 F.C. Santfeliuenc C.D. Montcada
(23/05/2010) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 1 F.C. Vilafranca C.E. Mataró
(23/05/2010) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 0 C.D. Tortosa U.E. Rubí

Jornada 37

(30/05/2010) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 0 C.D. Tortosa C.D. Masnou
(30/05/2010) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 2 U.D. At. Gramenet Milan U.E. Sants
(30/05/2010) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 2 - 1 Gimnàstica Iberiana U.E. Vilassar de Mar
(30/05/2010) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 4 - 1 C.F. Igualada U.E. Tàrrega
(30/05/2010) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 0 A.D. Guíxols C.P. San Cristóbal
(30/05/2010) C.F. Peralada C.F. Peralada 2 - 1 C.D. Marianao Poblet C.F. Peralada
(30/05/2010) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 1 C.F. Montañesa U.E. Poble Sec
(30/05/2010) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 1 C.D. Montcada C.E. Banyoles
(30/05/2010) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 0 C.E. Mataró F.C. Santfeliuenc
(30/05/2010) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 5 - 3 U.E. Rubí F.C. Vilafranca

Jornada 38

(06/06/2010) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 1 - 1 C.D. Masnou U.D. At. Gramenet Milan
(06/06/2010) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 1 U.E. Sants Gimnàstica Iberiana
(06/06/2010) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 1 U.E. Vilassar de Mar C.F. Igualada
(06/06/2010) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 2 - 0 U.E. Tàrrega A.D. Guíxols
(06/06/2010) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 2 - 1 C.P. San Cristóbal C.D. Marianao Poblet
(06/06/2010) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 3 - 1 C.F. Peralada C.F. Montañesa
(06/06/2010) C.D. Montcada C.D. Montcada 2 - 2 U.E. Poble Sec C.D. Montcada
(06/06/2010) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 2 C.E. Banyoles C.E. Mataró
(06/06/2010) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 3 F.C. Santfeliuenc U.E. Rubí
(06/06/2010) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 3 F.C. Vilafranca C.D. Tortosa
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Vergés
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Tacón
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Marçal
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Rangel
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Pol Ubach
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Morales
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Acosta
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
1
0
Ferràn Pol
 
90
1
0
0
1
0
1
0
1
0
0
0
Peque
 
89
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Forzinetti
 
65
1
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
Carlitos
 
45
1
0
0
1
0
0
0
0
0
1
0
Fran
 
45
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Carlos Cano
 
25
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
David Haro
 
1
1
0
0
1
0
1
2
0
0
0
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 7 victories (18%), 14 empats (37%) i 11 derrotes (29%)
Gols marcats: 56 gols (1.47 per partit)
Golejadors: 2 gols: David Haro.
Gols rebuts: 50 gols (1.32 per partit)
Porters: 1 gol: Ferràn Pol.