Competicions

Tercera divisió (Tercera RFEF) - Grup V (2021/2022)

Jornada 1

(05/09/2021) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 1 - 0 F.E. Grama F.E. Grama
(05/09/2021) U.E. Olot U.E. Olot 3 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(05/09/2021) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 1 - 1 C.E. Manresa C.E. Manresa
(05/09/2021) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 1 - 2 Girona F.C. B Girona F.C. B
(05/09/2021) C.F. Peralada C.F. Peralada 0 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(05/09/2021) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 1 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(05/09/2021) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 U.E. Figueres U.E. Figueres
(05/09/2021) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal

Jornada 2

(11/09/2021) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 0 U.E. Olot U.E. Olot
(11/09/2021) F.C. Ascó F.C. Ascó 0 - 0 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(12/09/2021) F.E. Grama F.E. Grama 3 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(12/09/2021) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 2 - 0 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(12/09/2021) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 2 C.F. Peralada C.F. Peralada
(12/09/2021) Girona F.C. B Girona F.C. B 2 - 1 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(12/09/2021) U.E. Figueres U.E. Figueres 1 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(12/09/2021) C.E. Manresa C.E. Manresa 3 - 1 U.E. Sants U.E. Sants

Jornada 3

(19/09/2021) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 2 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(19/09/2021) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 0 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(19/09/2021) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 3 F.C. Ascó F.C. Ascó
(19/09/2021) U.E. Olot U.E. Olot 4 - 3 U.E. Figueres U.E. Figueres
(19/09/2021) C.F. Peralada C.F. Peralada 2 - 1 F.E. Grama F.E. Grama
(19/09/2021) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 2 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(19/09/2021) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 0 C.E. Manresa C.E. Manresa
(19/09/2021) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 Girona F.C. B Girona F.C. B

Jornada 4

(25/09/2021) F.C. Ascó F.C. Ascó 0 - 5 C.F. Peralada C.F. Peralada
(26/09/2021) F.E. Grama F.E. Grama 2 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(26/09/2021) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(26/09/2021) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 1 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(26/09/2021) Girona F.C. B Girona F.C. B 2 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(26/09/2021) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 1 - 3 E.C. Granollers E.C. Granollers
(26/09/2021) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 0 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(26/09/2021) C.E. Manresa C.E. Manresa 0 - 3 U.E. Olot U.E. Olot

Jornada 5

(02/10/2021) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 1 U.E. Figueres U.E. Figueres
(03/10/2021) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 1 C.E. Manresa C.E. Manresa
(03/10/2021) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 2 - 0 F.C. Ascó F.C. Ascó
(03/10/2021) C.F. Peralada C.F. Peralada 0 - 0 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(03/10/2021) U.E. Olot U.E. Olot 0 - 0 Girona F.C. B Girona F.C. B
(03/10/2021) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 1 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(03/10/2021) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 1 - 0 F.E. Grama F.E. Grama
(03/10/2021) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal

Jornada 6

(09/10/2021) F.C. Ascó F.C. Ascó 0 - 3 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(10/10/2021) F.E. Grama F.E. Grama 2 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(10/10/2021) C.E. Manresa C.E. Manresa 1 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(10/10/2021) Girona F.C. B Girona F.C. B 1 - 0 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(10/10/2021) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 0 U.E. Olot U.E. Olot
(10/10/2021) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(10/10/2021) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 3 C.F. Peralada C.F. Peralada
(10/10/2021) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 0 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet

Jornada 7

(17/10/2021) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 2 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(17/10/2021) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 2 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(17/10/2021) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 Girona F.C. B Girona F.C. B
(17/10/2021) U.E. Olot U.E. Olot 3 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(17/10/2021) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 1 C.E. Manresa C.E. Manresa
(17/10/2021) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 1 - 1 F.E. Grama F.E. Grama
(17/10/2021) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 3 - 0 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(17/10/2021) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 F.C. Ascó F.C. Ascó

Jornada 8

(23/10/2021) C.F. Peralada C.F. Peralada 2 - 0 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(23/10/2021) F.C. Ascó F.C. Ascó 1 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(23/10/2021) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 0 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(24/10/2021) F.E. Grama F.E. Grama 3 - 1 U.E. Olot U.E. Olot
(24/10/2021) Girona F.C. B Girona F.C. B 0 - 1 U.E. Figueres U.E. Figueres
(24/10/2021) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 3 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(24/10/2021) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 1 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(24/10/2021) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 0 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu

Jornada 9

(30/10/2021) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(31/10/2021) C.E. Manresa C.E. Manresa 0 - 0 Girona F.C. B Girona F.C. B
(31/10/2021) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 2 - 1 F.E. Grama F.E. Grama
(31/10/2021) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 2 - 0 C.F. Peralada C.F. Peralada
(31/10/2021) U.E. Olot U.E. Olot 3 - 0 F.C. Ascó F.C. Ascó
(31/10/2021) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(31/10/2021) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 2 - 0 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(31/10/2021) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 0 E.C. Granollers E.C. Granollers

Jornada 10

(06/11/2021) F.C. Ascó F.C. Ascó 1 - 3 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(07/11/2021) F.E. Grama F.E. Grama 0 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(07/11/2021) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 0 - 0 C.E. Manresa C.E. Manresa
(07/11/2021) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 1 U.E. Figueres U.E. Figueres
(07/11/2021) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 0 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(07/11/2021) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 1 - 0 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(07/11/2021) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(07/11/2021) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 1 - 4 U.E. Olot U.E. Olot

Jornada 11

(13/11/2021) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 0 F.C. Ascó F.C. Ascó
(14/11/2021) C.E. Manresa C.E. Manresa 1 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(14/11/2021) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 2 - 2 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(14/11/2021) Girona F.C. B Girona F.C. B 1 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(14/11/2021) U.E. Olot U.E. Olot 1 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(14/11/2021) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 0 F.E. Grama F.E. Grama
(14/11/2021) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 0 C.F. Peralada C.F. Peralada
(14/11/2021) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet

Jornada 12

(20/11/2021) F.C. Ascó F.C. Ascó 0 - 3 U.E. Figueres U.E. Figueres
(21/11/2021) F.E. Grama F.E. Grama 1 - 1 C.E. Manresa C.E. Manresa
(21/11/2021) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 1 Girona F.C. B Girona F.C. B
(21/11/2021) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 2 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(21/11/2021) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 2 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(21/11/2021) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 0 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(21/11/2021) E.C. Granollers E.C. Granollers 4 - 3 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(21/11/2021) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 1 U.E. Olot U.E. Olot

Jornada 13

(27/11/2021) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 E.C. Granollers E.C. Granollers
(28/11/2021) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 2 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(28/11/2021) Girona F.C. B Girona F.C. B 1 - 0 F.E. Grama F.E. Grama
(28/11/2021) C.E. Manresa C.E. Manresa 2 - 0 F.C. Ascó F.C. Ascó
(28/11/2021) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 2 C.F. Peralada C.F. Peralada
(28/11/2021) U.E. Figueres U.E. Figueres 1 - 2 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(28/11/2021) U.E. Olot U.E. Olot 0 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(28/11/2021) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 2 - 2 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu

Jornada 14

(04/12/2021) F.C. Ascó F.C. Ascó 1 - 1 Girona F.C. B Girona F.C. B
(05/12/2021) F.E. Grama F.E. Grama 1 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(05/12/2021) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 3 U.E. Figueres U.E. Figueres
(05/12/2021) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 0 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(05/12/2021) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 0 - 3 C.E. Manresa C.E. Manresa
(05/12/2021) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 0 - 3 U.E. Olot U.E. Olot
(05/12/2021) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(05/12/2021) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 2 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar

Jornada 15

(11/12/2021) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 0 - 1 F.C. Ascó F.C. Ascó
(12/12/2021) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 0 F.E. Grama F.E. Grama
(12/12/2021) Girona F.C. B Girona F.C. B 1 - 0 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(12/12/2021) U.E. Figueres U.E. Figueres 1 - 4 C.F. Peralada C.F. Peralada
(12/12/2021) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 3 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(12/12/2021) C.E. Manresa C.E. Manresa 0 - 0 E.C. Granollers E.C. Granollers
(12/12/2021) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 3 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(12/12/2021) U.E. Olot U.E. Olot 4 - 2 U.E. Sants U.E. Sants

Jornada 16

(18/12/2021) F.C. Ascó F.C. Ascó 1 - 2 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(18/12/2021) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 3 - 0 U.E. Figueres U.E. Figueres
(18/12/2021) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 0 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(19/12/2021) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 3 Girona F.C. B Girona F.C. B
(19/12/2021) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 0 - 4 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(19/12/2021) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(19/12/2021) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 1 U.E. Olot U.E. Olot
(12/01/2022) C.F. Peralada C.F. Peralada 2 - 3 C.E. Manresa C.E. Manresa

Jornada 17

(23/12/2021) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(02/01/2022) F.E. Grama F.E. Grama 3 - 1 F.C. Ascó F.C. Ascó
(02/01/2022) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 2 - 0 E.C. Granollers E.C. Granollers
(12/01/2022) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 6 - 1 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(23/01/2022) C.E. Manresa C.E. Manresa 1 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(23/01/2022) U.E. Figueres U.E. Figueres 1 - 2 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(23/01/2022) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 2 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(24/01/2022) Girona F.C. B Girona F.C. B 1 - 1 C.F. Peralada C.F. Peralada

Jornada 18

(09/01/2022) F.E. Grama F.E. Grama 0 - 0 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(09/01/2022) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 1 U.E. Olot U.E. Olot
(09/01/2022) C.E. Manresa C.E. Manresa 4 - 0 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(09/01/2022) Girona F.C. B Girona F.C. B 2 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(09/01/2022) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 C.F. Peralada C.F. Peralada
(09/01/2022) U.E. Figueres U.E. Figueres 2 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(02/02/2022) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 0 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(02/02/2022) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 0 E.C. Granollers E.C. Granollers

Jornada 19

(16/01/2022) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 2 - 3 Girona F.C. B Girona F.C. B
(16/01/2022) U.E. Olot U.E. Olot 5 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(16/01/2022) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(16/01/2022) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 1 - 0 U.E. Figueres U.E. Figueres
(16/01/2022) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 C.E. Manresa C.E. Manresa
(16/01/2022) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 4 - 2 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(25/01/2022) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 1 - 0 F.C. Ascó F.C. Ascó
(09/02/2022) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 1 F.E. Grama F.E. Grama

Jornada 20

(22/01/2022) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(22/01/2022) F.C. Ascó F.C. Ascó 2 - 0 E.C. Granollers E.C. Granollers
(23/01/2022) Girona F.C. B Girona F.C. B 0 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(23/01/2022) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 3 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(23/01/2022) C.E. Manresa C.E. Manresa 2 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(23/01/2022) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 3 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(16/02/2022) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 1 U.E. Olot U.E. Olot
(16/02/2022) F.E. Grama F.E. Grama 1 - 0 C.F. Peralada C.F. Peralada

Jornada 21

(30/01/2022) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 0 U.E. Figueres U.E. Figueres
(30/01/2022) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 0 - 1 F.E. Grama F.E. Grama
(30/01/2022) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 0 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(30/01/2022) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 0 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(30/01/2022) U.E. Olot U.E. Olot 1 - 1 C.E. Manresa C.E. Manresa
(30/01/2022) C.F. Peralada C.F. Peralada 2 - 1 F.C. Ascó F.C. Ascó
(30/01/2022) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 1 - 0 Girona F.C. B Girona F.C. B
(30/01/2022) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 22

(05/02/2022) F.C. Ascó F.C. Ascó 1 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(06/02/2022) F.E. Grama F.E. Grama 2 - 1 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(06/02/2022) C.E. Manresa C.E. Manresa 0 - 2 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(06/02/2022) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 0 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(06/02/2022) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(06/02/2022) Girona F.C. B Girona F.C. B 0 - 1 U.E. Olot U.E. Olot
(06/02/2022) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 1 - 1 C.F. Peralada C.F. Peralada
(06/02/2022) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca

Jornada 23

(12/02/2022) U.E. Olot U.E. Olot 0 - 4 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(12/02/2022) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 3 - 1 F.C. Ascó F.C. Ascó
(13/02/2022) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 3 Girona F.C. B Girona F.C. B
(13/02/2022) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 4 C.E. Manresa C.E. Manresa
(13/02/2022) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 2 - 0 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(13/02/2022) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 0 E.C. Granollers E.C. Granollers
(13/02/2022) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(13/02/2022) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 2 F.E. Grama F.E. Grama

Jornada 24

(19/02/2022) F.C. Ascó F.C. Ascó 1 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(20/02/2022) C.E. Manresa C.E. Manresa 1 - 0 U.E. Figueres U.E. Figueres
(20/02/2022) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 3 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(20/02/2022) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 3 - 1 U.E. Olot U.E. Olot
(20/02/2022) F.E. Grama F.E. Grama 0 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(20/02/2022) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 3 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(20/02/2022) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(16/03/2022) Girona F.C. B Girona F.C. B 0 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca

Jornada 25

(26/02/2022) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(26/02/2022) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 0 F.C. Ascó F.C. Ascó
(27/02/2022) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(27/02/2022) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 1 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(27/02/2022) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 1 - 0 C.F. Peralada C.F. Peralada
(27/02/2022) U.E. Olot U.E. Olot 2 - 0 F.E. Grama F.E. Grama
(27/02/2022) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 1 Girona F.C. B Girona F.C. B
(27/02/2022) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 E.E. Guineueta E.E. Guineueta

Jornada 26

(05/03/2022) F.C. Ascó F.C. Ascó 1 - 0 U.E. Olot U.E. Olot
(06/03/2022) F.E. Grama F.E. Grama 1 - 0 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(06/03/2022) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 U.E. Figueres U.E. Figueres
(06/03/2022) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(06/03/2022) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(06/03/2022) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 0 - 0 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(06/03/2022) C.F. Peralada C.F. Peralada 0 - 1 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(06/04/2022) Girona F.C. B Girona F.C. B 2 - 2 C.E. Manresa C.E. Manresa

Jornada 27

(12/03/2022) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 3 F.E. Grama F.E. Grama
(13/03/2022) C.E. Manresa C.E. Manresa 1 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(13/03/2022) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 2 F.C. Ascó F.C. Ascó
(13/03/2022) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 3 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(13/03/2022) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(13/03/2022) U.E. Olot U.E. Olot 2 - 1 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(13/03/2022) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 1 - 2 E.C. Granollers E.C. Granollers
(13/03/2022) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.F. Peralada C.F. Peralada

Jornada 28

(19/03/2022) F.C. Ascó F.C. Ascó 1 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(20/03/2022) F.E. Grama F.E. Grama 0 - 2 U.E. Figueres U.E. Figueres
(20/03/2022) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 0 Girona F.C. B Girona F.C. B
(20/03/2022) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 0 U.E. Olot U.E. Olot
(20/03/2022) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 2 - 3 U.E. Sants U.E. Sants
(20/03/2022) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 2 C.E. Manresa C.E. Manresa
(20/03/2022) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 1 - 2 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(20/03/2022) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 2 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar

Jornada 29

(26/03/2022) C.E. Manresa C.E. Manresa 2 - 1 F.E. Grama F.E. Grama
(27/03/2022) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 2 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(27/03/2022) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 3 - 0 E.C. Granollers E.C. Granollers
(27/03/2022) Girona F.C. B Girona F.C. B 0 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(27/03/2022) U.E. Figueres U.E. Figueres 3 - 0 F.C. Ascó F.C. Ascó
(27/03/2022) U.E. Olot U.E. Olot 1 - 2 C.F. Peralada C.F. Peralada
(27/03/2022) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 2 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(27/03/2022) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu

Jornada 30

(02/04/2022) F.C. Ascó F.C. Ascó 0 - 0 C.E. Manresa C.E. Manresa
(03/04/2022) F.E. Grama F.E. Grama 0 - 1 Girona F.C. B Girona F.C. B
(03/04/2022) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 1 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(03/04/2022) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(03/04/2022) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 1 U.E. Figueres U.E. Figueres
(03/04/2022) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 1 - 1 U.E. Olot U.E. Olot
(03/04/2022) C.F. Peralada C.F. Peralada 0 - 0 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(03/04/2022) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 1 - 0 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar

Jornada 31

(10/04/2022) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 0 F.E. Grama F.E. Grama
(10/04/2022) Girona F.C. B Girona F.C. B 2 - 0 F.C. Ascó F.C. Ascó
(10/04/2022) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(10/04/2022) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 3 - 1 C.F. Peralada C.F. Peralada
(10/04/2022) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 2 E.C. Granollers E.C. Granollers
(10/04/2022) C.E. Manresa C.E. Manresa 1 - 1 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(10/04/2022) U.E. Olot U.E. Olot 1 - 0 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(10/04/2022) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants

Jornada 32

(13/04/2022) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 1 - 4 Girona F.C. B Girona F.C. B
(14/04/2022) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 1 C.E. Manresa C.E. Manresa
(14/04/2022) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 2 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(14/04/2022) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 2 - 0 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(15/04/2022) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 3 U.E. Olot U.E. Olot
(16/04/2022) F.C. Ascó F.C. Ascó 0 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(16/04/2022) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 2 U.E. Figueres U.E. Figueres
(17/04/2022) F.E. Grama F.E. Grama 1 - 2 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal

Jornada 33

(23/04/2022) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(24/04/2022) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 4 - 0 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(24/04/2022) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 2 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(24/04/2022) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 5 - 1 F.C. Ascó F.C. Ascó
(24/04/2022) Girona F.C. B Girona F.C. B 1 - 2 E.C. Granollers E.C. Granollers
(24/04/2022) C.E. Manresa C.E. Manresa 1 - 0 C.F. Peralada C.F. Peralada
(24/04/2022) U.E. Figueres U.E. Figueres 2 - 3 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(24/04/2022) U.E. Olot U.E. Olot 2 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar

Jornada 34

(01/05/2022) F.C. Ascó F.C. Ascó 2 - 4 F.E. Grama F.E. Grama
(01/05/2022) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 0 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(01/05/2022) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 4 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(01/05/2022) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 2 Girona F.C. B Girona F.C. B
(01/05/2022) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 1 - 2 C.E. Manresa C.E. Manresa
(01/05/2022) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 2 - 0 U.E. Figueres U.E. Figueres
(01/05/2022) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(01/05/2022) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 0 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 9 victories (28%), 7 empats (22%) i 16 derrotes (50%)
Gols marcats: 32 gols (1 per partit)
Golejadors:
Gols rebuts: 41 gols (1.28 per partit)
Porters: