Competicions

Tercera RFEF - Grup V (2021/2022)
Jornada 1
05/09/2021 12:30
E.E. Guineueta  E.E. Guineueta 1 - 0 F.E. Grama  F.E. Grama
05/09/2021 18:00
U.E. Olot  U.E. Olot 3 - 1 U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels
05/09/2021 18:00
U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu 1 - 1 C.E. Manresa  C.E. Manresa
05/09/2021 18:00
C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet 1 - 2 Girona F.C. B  Girona F.C. B
05/09/2021 18:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 0 - 0 C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet
05/09/2021 19:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 1 - 1 F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca
05/09/2021 19:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 0 U.E. Figueres  U.E. Figueres
05/09/2021 19:00
E.C. Granollers  E.C. Granollers 0 - 1 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
Jornada 2
11/09/2021 17:00
F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca 0 - 0 U.E. Olot  U.E. Olot
11/09/2021 17:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 0 - 0 E.E. Guineueta  E.E. Guineueta
12/09/2021 11:45
F.E. Grama  F.E. Grama 3 - 1 E.C. Granollers  E.C. Granollers
12/09/2021 12:00
C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet 2 - 0 C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet
12/09/2021 12:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 0 - 2 C.F. Peralada  C.F. Peralada
12/09/2021 12:30
Girona F.C. B  Girona F.C. B 2 - 1 U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu
12/09/2021 18:05
U.E. Figueres  U.E. Figueres 1 - 1 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
12/09/2021 19:00  
C.E. Manresa  C.E. Manresa 3 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
Jornada 3
19/09/2021 12:00
U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels 0 - 2 F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca
19/09/2021 12:00
C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet 0 - 0 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
19/09/2021 12:30
E.C. Granollers  E.C. Granollers 2 - 3 F.C. Ascó  F.C. Ascó
19/09/2021 17:00
U.E. Olot  U.E. Olot 4 - 3 U.E. Figueres  U.E. Figueres
19/09/2021 17:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 2 - 1 F.E. Grama  F.E. Grama
19/09/2021 18:00
U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu 2 - 0 C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet
19/09/2021 18:40
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 0 - 0 C.E. Manresa  C.E. Manresa
19/09/2021 19:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 0 - 1 Girona F.C. B  Girona F.C. B
Jornada 4
25/09/2021 17:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 0 - 5 C.F. Peralada  C.F. Peralada
26/09/2021 11:45
F.E. Grama  F.E. Grama 2 - 1 C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet
26/09/2021 12:00  
C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet 1 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
26/09/2021 12:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 2 - 1 U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu
26/09/2021 12:30
Girona F.C. B  Girona F.C. B 2 - 1 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
26/09/2021 12:30
E.E. Guineueta  E.E. Guineueta 1 - 3 E.C. Granollers  E.C. Granollers
26/09/2021 16:30
U.E. Figueres  U.E. Figueres 0 - 0 U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels
26/09/2021 18:30
C.E. Manresa  C.E. Manresa 0 - 3 U.E. Olot  U.E. Olot
Jornada 5
02/10/2021 17:00
F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca 0 - 1 U.E. Figueres  U.E. Figueres
03/10/2021 12:00
U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels 0 - 1 C.E. Manresa  C.E. Manresa
03/10/2021 12:00
C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet 2 - 0 F.C. Ascó  F.C. Ascó
03/10/2021 16:30
C.F. Peralada  C.F. Peralada 0 - 0 E.E. Guineueta  E.E. Guineueta
03/10/2021 17:00
U.E. Olot  U.E. Olot 0 - 0 Girona F.C. B  Girona F.C. B
03/10/2021 18:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 1 - 0 C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet
03/10/2021 18:00
U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu 1 - 0 F.E. Grama  F.E. Grama
03/10/2021 19:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 0 - 1 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
Jornada 6
09/10/2021 17:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 0 - 3 U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu
10/10/2021 11:45  
F.E. Grama  F.E. Grama 2 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
10/10/2021 12:00
C.E. Manresa  C.E. Manresa 1 - 1 F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca
10/10/2021 12:00
Girona F.C. B  Girona F.C. B 1 - 0 U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels
10/10/2021 12:00
C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet 1 - 0 U.E. Olot  U.E. Olot
10/10/2021 12:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 0 - 1 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
10/10/2021 12:00
E.C. Granollers  E.C. Granollers 1 - 3 C.F. Peralada  C.F. Peralada
10/10/2021 12:30
E.E. Guineueta  E.E. Guineueta 0 - 1 C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet
Jornada 7
17/10/2021 12:00
U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels 2 - 0 C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet
17/10/2021 12:00
C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet 2 - 1 E.C. Granollers  E.C. Granollers
17/10/2021 12:30
F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca 1 - 0 Girona F.C. B  Girona F.C. B
17/10/2021 17:00
U.E. Olot  U.E. Olot 3 - 1 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
17/10/2021 17:30
U.E. Figueres  U.E. Figueres 0 - 1 C.E. Manresa  C.E. Manresa
17/10/2021 18:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 1 - 1 F.E. Grama  F.E. Grama
17/10/2021 18:00
U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu 3 - 0 E.E. Guineueta  E.E. Guineueta
17/10/2021 19:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 1 F.C. Ascó  F.C. Ascó
Jornada 8
23/10/2021 16:30
C.F. Peralada  C.F. Peralada 2 - 0 C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet
23/10/2021 17:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 1 - 1 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
23/10/2021 19:30
C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet 0 - 1 F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca
24/10/2021 11:45
F.E. Grama  F.E. Grama 3 - 1 U.E. Olot  U.E. Olot
24/10/2021 12:00
Girona F.C. B  Girona F.C. B 0 - 1 U.E. Figueres  U.E. Figueres
24/10/2021 12:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 3 - 1 U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels
24/10/2021 12:30  
E.E. Guineueta  E.E. Guineueta 1 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
24/10/2021 12:30
E.C. Granollers  E.C. Granollers 1 - 0 U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu
Jornada 9
30/10/2021 17:00
F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca 0 - 0 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
31/10/2021 12:00
C.E. Manresa  C.E. Manresa 0 - 0 Girona F.C. B  Girona F.C. B
31/10/2021 12:00
U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels 2 - 1 F.E. Grama  F.E. Grama
31/10/2021 12:30
U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu 2 - 0 C.F. Peralada  C.F. Peralada
31/10/2021 17:00
U.E. Olot  U.E. Olot 3 - 0 F.C. Ascó  F.C. Ascó
31/10/2021 18:00
U.E. Figueres  U.E. Figueres 0 - 0 C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet
31/10/2021 18:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 2 - 0 E.E. Guineueta  E.E. Guineueta
31/10/2021 19:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 3 - 0 E.C. Granollers  E.C. Granollers
Jornada 10
06/11/2021 17:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 1 - 3 U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels
07/11/2021 11:45
F.E. Grama  F.E. Grama 0 - 0 F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca
07/11/2021 12:00
C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet 0 - 0 C.E. Manresa  C.E. Manresa
07/11/2021 12:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 1 - 1 U.E. Figueres  U.E. Figueres
07/11/2021 12:00
E.C. Granollers  E.C. Granollers 0 - 0 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
07/11/2021 12:30
C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet 1 - 0 U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu
07/11/2021 16:30  
C.F. Peralada  C.F. Peralada 1 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
07/11/2021 19:00
E.E. Guineueta  E.E. Guineueta 1 - 4 U.E. Olot  U.E. Olot
Jornada 11
13/11/2021 17:00
F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca 2 - 0 F.C. Ascó  F.C. Ascó
14/11/2021 12:00
C.E. Manresa  C.E. Manresa 1 - 1 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
14/11/2021 12:00
U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels 2 - 2 E.E. Guineueta  E.E. Guineueta
14/11/2021 12:30
Girona F.C. B  Girona F.C. B 1 - 0 C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet
14/11/2021 16:30
U.E. Olot  U.E. Olot 1 - 1 E.C. Granollers  E.C. Granollers
14/11/2021 18:00
U.E. Figueres  U.E. Figueres 0 - 0 F.E. Grama  F.E. Grama
14/11/2021 18:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 0 - 0 C.F. Peralada  C.F. Peralada
14/11/2021 18:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 0 - 0 C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet
Jornada 12
20/11/2021 17:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 0 - 3 U.E. Figueres  U.E. Figueres
21/11/2021 11:45
F.E. Grama  F.E. Grama 1 - 1 C.E. Manresa  C.E. Manresa
21/11/2021 12:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 2 - 1 Girona F.C. B  Girona F.C. B
21/11/2021 12:00
C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet 2 - 1 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
21/11/2021 12:00  
U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu 2 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
21/11/2021 12:30
E.E. Guineueta  E.E. Guineueta 0 - 1 F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca
21/11/2021 12:30
E.C. Granollers  E.C. Granollers 4 - 3 U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels
21/11/2021 16:30
C.F. Peralada  C.F. Peralada 1 - 1 U.E. Olot  U.E. Olot
Jornada 13
27/11/2021 17:00
F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca 1 - 0 E.C. Granollers  E.C. Granollers
28/11/2021 12:00
C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet 1 - 2 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
28/11/2021 12:00
Girona F.C. B  Girona F.C. B 1 - 0 F.E. Grama  F.E. Grama
28/11/2021 12:00
C.E. Manresa  C.E. Manresa 2 - 0 F.C. Ascó  F.C. Ascó
28/11/2021 12:00
U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels 0 - 2 C.F. Peralada  C.F. Peralada
28/11/2021 12:30
U.E. Figueres  U.E. Figueres 1 - 2 E.E. Guineueta  E.E. Guineueta
28/11/2021 16:30
U.E. Olot  U.E. Olot 0 - 1 C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet
28/11/2021 18:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 2 - 2 U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu
Jornada 14
04/12/2021 17:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 1 - 1 Girona F.C. B  Girona F.C. B
05/12/2021 11:45
F.E. Grama  F.E. Grama 1 - 0 C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet
05/12/2021 12:00
E.C. Granollers  E.C. Granollers 1 - 3 U.E. Figueres  U.E. Figueres
05/12/2021 12:00
C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet 0 - 1 U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels
05/12/2021 12:30
E.E. Guineueta  E.E. Guineueta 0 - 3 C.E. Manresa  C.E. Manresa
05/12/2021 12:30
U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu 0 - 3 U.E. Olot  U.E. Olot
05/12/2021 16:30
C.F. Peralada  C.F. Peralada 1 - 1 F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca
05/12/2021 18:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 0 - 2 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
Jornada 15
11/12/2021 17:00
C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet 0 - 1 F.C. Ascó  F.C. Ascó
12/12/2021 12:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 0 - 0 F.E. Grama  F.E. Grama
12/12/2021 12:00
Girona F.C. B  Girona F.C. B 1 - 0 E.E. Guineueta  E.E. Guineueta
12/12/2021 12:00
U.E. Figueres  U.E. Figueres 1 - 4 C.F. Peralada  C.F. Peralada
12/12/2021 12:00
U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels 0 - 3 U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu
12/12/2021 12:30
C.E. Manresa  C.E. Manresa 0 - 0 E.C. Granollers  E.C. Granollers
12/12/2021 12:30
F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca 2 - 3 C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet
12/12/2021 16:30  
U.E. Olot  U.E. Olot 4 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
Jornada 16
18/12/2021 17:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 1 - 2 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
18/12/2021 18:00
C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet 3 - 0 U.E. Figueres  U.E. Figueres
18/12/2021 18:00
U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu 0 - 1 F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca
19/12/2021 12:02
E.C. Granollers  E.C. Granollers 2 - 3 Girona F.C. B  Girona F.C. B
19/12/2021 12:30
E.E. Guineueta  E.E. Guineueta 0 - 4 C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet
19/12/2021 18:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 1 U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels
19/12/2021 18:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 0 - 1 U.E. Olot  U.E. Olot
12/01/2022 20:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 2 - 3 C.E. Manresa  C.E. Manresa
Jornada 17
23/12/2021 19:00  
F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca 1 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
02/01/2022 11:45
F.E. Grama  F.E. Grama 3 - 1 F.C. Ascó  F.C. Ascó
02/01/2022 12:00
C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet 2 - 0 E.C. Granollers  E.C. Granollers
12/01/2022 20:30
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 6 - 1 E.E. Guineueta  E.E. Guineueta
23/01/2022 19:30
C.E. Manresa  C.E. Manresa 1 - 1 C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet
23/01/2022 20:00
U.E. Figueres  U.E. Figueres 1 - 2 U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu
23/01/2022 20:00
U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels 2 - 1 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
24/01/2022 12:00
Girona F.C. B  Girona F.C. B 1 - 1 C.F. Peralada  C.F. Peralada
Jornada 18
09/01/2022 11:45
F.E. Grama  F.E. Grama 0 - 0 E.E. Guineueta  E.E. Guineueta
09/01/2022 12:00
U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels 0 - 1 U.E. Olot  U.E. Olot
09/01/2022 12:00
C.E. Manresa  C.E. Manresa 4 - 0 U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu
09/01/2022 12:00
Girona F.C. B  Girona F.C. B 2 - 1 C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet
09/01/2022 18:00
C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 C.F. Peralada  C.F. Peralada
09/01/2022 18:05  
U.E. Figueres  U.E. Figueres 2 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
02/02/2022 19:30
F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca 0 - 0 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
02/02/2022 20:30
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 2 - 0 E.C. Granollers  E.C. Granollers
Jornada 19
16/01/2022 12:00
U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu 2 - 3 Girona F.C. B  Girona F.C. B
16/01/2022 16:30
U.E. Olot  U.E. Olot 5 - 1 F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca
16/01/2022 16:30
C.F. Peralada  C.F. Peralada 1 - 1 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
16/01/2022 18:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 1 - 0 U.E. Figueres  U.E. Figueres
16/01/2022 18:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 0 - 1 C.E. Manresa  C.E. Manresa
16/01/2022 20:00
C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet 4 - 2 C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet
25/01/2022 20:45
E.E. Guineueta  E.E. Guineueta 1 - 0 F.C. Ascó  F.C. Ascó
09/02/2022 19:30
E.C. Granollers  E.C. Granollers 2 - 1 F.E. Grama  F.E. Grama
Jornada 20
22/01/2022 17:00
F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca 0 - 1 U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels
22/01/2022 17:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 2 - 0 E.C. Granollers  E.C. Granollers
23/01/2022 12:00  
Girona F.C. B  Girona F.C. B 0 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
23/01/2022 12:00
C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet 1 - 3 U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu
23/01/2022 12:03
C.E. Manresa  C.E. Manresa 2 - 1 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
23/01/2022 12:30
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 1 - 3 C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet
16/02/2022 20:00
U.E. Figueres  U.E. Figueres 0 - 1 U.E. Olot  U.E. Olot
16/02/2022 20:00
F.E. Grama  F.E. Grama 1 - 0 C.F. Peralada  C.F. Peralada
Jornada 21
30/01/2022 12:00
U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels 1 - 0 U.E. Figueres  U.E. Figueres
30/01/2022 12:00
C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet 0 - 1 F.E. Grama  F.E. Grama
30/01/2022 12:00
E.C. Granollers  E.C. Granollers 1 - 0 E.E. Guineueta  E.E. Guineueta
30/01/2022 12:30
U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu 0 - 0 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
30/01/2022 16:30
U.E. Olot  U.E. Olot 1 - 1 C.E. Manresa  C.E. Manresa
30/01/2022 16:30
C.F. Peralada  C.F. Peralada 2 - 1 F.C. Ascó  F.C. Ascó
30/01/2022 18:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 1 - 0 Girona F.C. B  Girona F.C. B
30/01/2022 18:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 0 C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet
Jornada 22
05/02/2022 17:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 1 - 1 C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet
06/02/2022 11:45
F.E. Grama  F.E. Grama 2 - 1 U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu
06/02/2022 12:00
C.E. Manresa  C.E. Manresa 0 - 2 U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels
06/02/2022 12:00
C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet 1 - 0 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
06/02/2022 12:00  
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 2 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
06/02/2022 12:30
Girona F.C. B  Girona F.C. B 0 - 1 U.E. Olot  U.E. Olot
06/02/2022 12:30
E.E. Guineueta  E.E. Guineueta 1 - 1 C.F. Peralada  C.F. Peralada
06/02/2022 16:30
U.E. Figueres  U.E. Figueres 0 - 0 F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca
Jornada 23
12/02/2022 16:30
U.E. Olot  U.E. Olot 0 - 4 C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet
12/02/2022 18:00
U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu 3 - 1 F.C. Ascó  F.C. Ascó
13/02/2022 12:00
U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels 1 - 3 Girona F.C. B  Girona F.C. B
13/02/2022 12:30
F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca 0 - 4 C.E. Manresa  C.E. Manresa
13/02/2022 12:30
C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet 2 - 0 E.E. Guineueta  E.E. Guineueta
13/02/2022 16:30
C.F. Peralada  C.F. Peralada 1 - 0 E.C. Granollers  E.C. Granollers
13/02/2022 17:30
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 0 - 1 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
13/02/2022 18:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 2 F.E. Grama  F.E. Grama
Jornada 24
19/02/2022 17:00  
F.C. Ascó  F.C. Ascó 1 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
20/02/2022 12:00
C.E. Manresa  C.E. Manresa 1 - 0 U.E. Figueres  U.E. Figueres
20/02/2022 12:00
C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet 3 - 1 U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels
20/02/2022 12:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 3 - 1 U.E. Olot  U.E. Olot
20/02/2022 12:00
F.E. Grama  F.E. Grama 0 - 1 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
20/02/2022 12:30
E.E. Guineueta  E.E. Guineueta 3 - 3 U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu
20/02/2022 12:30
E.C. Granollers  E.C. Granollers 1 - 1 C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet
16/03/2022 19:00
Girona F.C. B  Girona F.C. B 0 - 1 F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca
Jornada 25
26/02/2022 17:00
F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca 0 - 0 C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet
26/02/2022 18:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 3 - 0 F.C. Ascó  F.C. Ascó
27/02/2022 12:00
U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels 0 - 0 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
27/02/2022 12:03
U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu 1 - 1 E.C. Granollers  E.C. Granollers
27/02/2022 12:30
C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet 1 - 0 C.F. Peralada  C.F. Peralada
27/02/2022 16:30
U.E. Olot  U.E. Olot 2 - 0 F.E. Grama  F.E. Grama
27/02/2022 18:30
U.E. Figueres  U.E. Figueres 0 - 1 Girona F.C. B  Girona F.C. B
27/02/2022 19:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 0 E.E. Guineueta  E.E. Guineueta
Jornada 26
05/03/2022 17:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 1 - 0 U.E. Olot  U.E. Olot
06/03/2022 11:45
F.E. Grama  F.E. Grama 1 - 0 U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels
06/03/2022 12:00
C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 U.E. Figueres  U.E. Figueres
06/03/2022 12:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 1 - 0 F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca
06/03/2022 12:00  
E.C. Granollers  E.C. Granollers 1 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
06/03/2022 12:30
E.E. Guineueta  E.E. Guineueta 0 - 0 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
06/03/2022 16:30
C.F. Peralada  C.F. Peralada 0 - 1 U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu
06/04/2022 19:00
Girona F.C. B  Girona F.C. B 2 - 2 C.E. Manresa  C.E. Manresa
Jornada 27
12/03/2022 17:00
F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca 0 - 3 F.E. Grama  F.E. Grama
13/03/2022 12:00
C.E. Manresa  C.E. Manresa 1 - 0 C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet
13/03/2022 12:00
U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels 1 - 2 F.C. Ascó  F.C. Ascó
13/03/2022 12:30
U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu 3 - 1 C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet
13/03/2022 16:30
U.E. Figueres  U.E. Figueres 0 - 0 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
13/03/2022 16:30
U.E. Olot  U.E. Olot 2 - 1 E.E. Guineueta  E.E. Guineueta
13/03/2022 18:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 1 - 2 E.C. Granollers  E.C. Granollers
13/03/2022 19:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 1 C.F. Peralada  C.F. Peralada
Jornada 28
19/03/2022 17:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 1 - 0 F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca
20/03/2022 11:45
F.E. Grama  F.E. Grama 0 - 2 U.E. Figueres  U.E. Figueres
20/03/2022 12:00
C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet 1 - 0 Girona F.C. B  Girona F.C. B
20/03/2022 12:00
E.C. Granollers  E.C. Granollers 0 - 0 U.E. Olot  U.E. Olot
20/03/2022 12:00  
C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet 2 - 3 U.E. Sants  U.E. Sants
20/03/2022 12:30
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 1 - 2 C.E. Manresa  C.E. Manresa
20/03/2022 12:30
E.E. Guineueta  E.E. Guineueta 1 - 2 U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels
20/03/2022 16:30
C.F. Peralada  C.F. Peralada 1 - 2 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
Jornada 29
26/03/2022 17:00
C.E. Manresa  C.E. Manresa 2 - 1 F.E. Grama  F.E. Grama
27/03/2022 12:00
F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca 2 - 2 E.E. Guineueta  E.E. Guineueta
27/03/2022 12:00
U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels 3 - 0 E.C. Granollers  E.C. Granollers
27/03/2022 12:30
Girona F.C. B  Girona F.C. B 0 - 0 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
27/03/2022 16:30
U.E. Figueres  U.E. Figueres 3 - 0 F.C. Ascó  F.C. Ascó
27/03/2022 17:00
U.E. Olot  U.E. Olot 1 - 2 C.F. Peralada  C.F. Peralada
27/03/2022 18:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 2 - 1 C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet
27/03/2022 19:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 2 U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu
Jornada 30
02/04/2022 17:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 0 - 0 C.E. Manresa  C.E. Manresa
03/04/2022 11:45
F.E. Grama  F.E. Grama 0 - 1 Girona F.C. B  Girona F.C. B
03/04/2022 12:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 1 - 1 C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet
03/04/2022 12:00
E.C. Granollers  E.C. Granollers 1 - 1 F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca
03/04/2022 12:30
E.E. Guineueta  E.E. Guineueta 3 - 1 U.E. Figueres  U.E. Figueres
03/04/2022 12:30
C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet 1 - 1 U.E. Olot  U.E. Olot
03/04/2022 17:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 0 - 0 U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels
03/04/2022 19:00
U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu 1 - 0 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
Jornada 31
10/04/2022 12:00
C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet 1 - 0 F.E. Grama  F.E. Grama
10/04/2022 12:00
Girona F.C. B  Girona F.C. B 2 - 0 F.C. Ascó  F.C. Ascó
10/04/2022 12:00
U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels 1 - 1 C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet
10/04/2022 12:30
F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca 3 - 1 C.F. Peralada  C.F. Peralada
10/04/2022 16:30
U.E. Figueres  U.E. Figueres 0 - 2 E.C. Granollers  E.C. Granollers
10/04/2022 17:00
C.E. Manresa  C.E. Manresa 1 - 1 E.E. Guineueta  E.E. Guineueta
10/04/2022 17:00
U.E. Olot  U.E. Olot 1 - 0 U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu
10/04/2022 18:03  
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 1 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
Jornada 32
13/04/2022 20:15
E.E. Guineueta  E.E. Guineueta 1 - 4 Girona F.C. B  Girona F.C. B
14/04/2022 20:00
E.C. Granollers  E.C. Granollers 0 - 1 C.E. Manresa  C.E. Manresa
14/04/2022 20:00
C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet 2 - 1 F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca
14/04/2022 20:00
U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu 2 - 0 U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels
15/04/2022 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 3 U.E. Olot  U.E. Olot
16/04/2022 17:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 0 - 0 C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet
16/04/2022 18:30
C.F. Peralada  C.F. Peralada 1 - 2 U.E. Figueres  U.E. Figueres
17/04/2022 11:45
F.E. Grama  F.E. Grama 1 - 2 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
Jornada 33
23/04/2022 16:30
F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca 1 - 0 U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu
24/04/2022 12:00
C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet 4 - 0 E.E. Guineueta  E.E. Guineueta
24/04/2022 12:00  
U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels 2 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
24/04/2022 12:30
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 5 - 1 F.C. Ascó  F.C. Ascó
24/04/2022 12:30
Girona F.C. B  Girona F.C. B 1 - 2 E.C. Granollers  E.C. Granollers
24/04/2022 12:30
C.E. Manresa  C.E. Manresa 1 - 0 C.F. Peralada  C.F. Peralada
24/04/2022 16:30
U.E. Figueres  U.E. Figueres 2 - 3 C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet
24/04/2022 17:00
U.E. Olot  U.E. Olot 2 - 1 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
Jornada 34
01/05/2022 18:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 2 - 4 F.E. Grama  F.E. Grama
01/05/2022 18:00
E.E. Guineueta  E.E. Guineueta 0 - 1 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
01/05/2022 18:00
E.C. Granollers  E.C. Granollers 2 - 4 C.F. Pobla de Mafumet  C.F. Pobla de Mafumet
01/05/2022 18:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 1 - 2 Girona F.C. B  Girona F.C. B
01/05/2022 18:00
C.E. L'Hospitalet  C.E. L'Hospitalet 1 - 2 C.E. Manresa  C.E. Manresa
01/05/2022 18:00
U.E. Sant Andreu  U.E. Sant Andreu 2 - 0 U.E. Figueres  U.E. Figueres
01/05/2022 18:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 3 - 0 F.C. Vilafranca  F.C. Vilafranca
01/05/2022 18:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 0 - 0 U.E. Castelldefels  U.E. Castelldefels
Dades dels jugadors de l'U.E. Sants
Nom Minuts Convocatories Sancionat Lesionat Titular Suplent Complets Gols marcats Gols encaixats Gols en propia porta Tarjetes groges Expulsions
Shota 2880 32 0 0 32 0 32 1 0 0 4 0
Carlos Portero 2768 31 1 0 31 0 30 0 0 0 5 0
Raúl 2492 31 1 0 27 4 25 6 0 0 9 0
Nico Júnior 2275 29 2 0 26 3 17 4 0 0 7 0
Oriol 2250 25 0 7 25 0 25 0 31 0 1 0
Salamanca 2179 31 1 0 24 7 12 0 0 0 8 0
Iván Julián 2102 29 3 0 23 6 19 0 0 0 9 0
Prado 1963 31 0 1 22 9 11 0 0 0 4 0
Favio 1900 26 1 5 21 5 14 6 0 0 5 0
Cura 1856 31 1 0 21 10 16 0 0 0 8 0
Guillermo 1725 30 0 2 18 12 10 6 0 0 1 0
Xavi Laborde 1129 29 0 0 14 15 2 2 0 0 2 0
Gonzalo Carmona 1031 19 0 0 11 8 3 2 0 0 2 0
Marc Rayo 888 13 1 4 9 4 8 2 0 0 4 0
Toni Badía 735 19 3 7 9 10 5 0 0 0 5 1
Llasera 630 30 0 2 7 23 7 0 9 0 2 0
Zaid 588 16 0 0 7 9 0 1 0 0 0 0
Víctor Rodríguez 567 15 1 0 6 9 4 0 0 0 5 0
Michu 556 30 0 2 6 24 0 0 0 0 3 0
Iván García 442 11 1 20 5 6 3 2 0 0 4 0
Carlos Sancho 270 16 0 0 3 13 1 0 0 0 0 0
Sergio Paz 255 3 0 29 3 0 2 0 0 0 1 0
Jordi Sancho 72 13 0 6 1 12 0 0 0 0 0 0
Joan Rovira 61 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Mulero 15 4 0 0 0 4 0 0 0 0 1 0
Escayola 8 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0
Àxel 8 2 0 30 0 2 0 0 0 0 0 0
Carlos 3 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
Borja López 0 31 0 0 0 31 0 0 0 0 0 0
Tito Lossio 0 29 2 0 0 29 0 0 0 0 4 1
Fedele 0 4 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0
Íker Bayo 0 4 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0
Miquel Mata 0 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0
Íker Berzosa 0 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
Ballesta 0 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
Vall 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Dades destacades de la U.E. Sants
Trajectoria: 9 victories (28%), 7 empats (22%) i 16 derrotes (50%)
Gols marcats: 32 gols (1 gol cada 90 minuts)
Golejadors: 6 gols: Raúl, Favio, Guillermo; 4 gols: Nico Júnior; 2 gols: Xavi Laborde, Gonzalo Carmona, Marc Rayo, Iván García; 1 gol: Shota, Zaid.
Gols rebuts: 41 gols (1 gol cada 70 minuts)
Porters: 31 gols: Oriol; 9 gols: Llasera.
 
 

Copyleft © 2020