Competicions

Segona Catalana - grup 2 (2013/2014)



(08/09/2013) U.E. Sants U.E. Sants 6 - 2 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(08/09/2013) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 2 U.D. Molletense U.D. Molletense
(08/09/2013) Equipo JA Equipo JA 3 - 0 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
(08/09/2013) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 2 U.D. Catalana U.D. Catalana
(08/09/2013) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 2 - 3 U.D. Cirera U.D. Cirera
(08/09/2013) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 1 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(08/09/2013) C.E. Mataró C.E. Mataró 3 - 0 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
(08/09/2013) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 0 - 2 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
(08/09/2013) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 1 - 4 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès

2

(15/09/2013) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 2 - 2 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
(15/09/2013) U.D. Molletense U.D. Molletense 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(15/09/2013) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 4 - 1 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
(15/09/2013) U.D. Catalana U.D. Catalana 1 - 1 Equipo JA Equipo JA
(15/09/2013) U.D. Cirera U.D. Cirera 0 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
(15/09/2013) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 3 - 4 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
(15/09/2013) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 0 - 0 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(15/09/2013) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 0 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
(15/09/2013) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 2 - 0 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín

3

(22/09/2013) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 1 - 2 U.D. Molletense U.D. Molletense
(22/09/2013) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 0 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
(22/09/2013) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 1 - 4 U.D. Catalana U.D. Catalana
(22/09/2013) Equipo JA Equipo JA 0 - 0 U.D. Cirera U.D. Cirera
(22/09/2013) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 1 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(22/09/2013) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 1 - 1 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
(22/09/2013) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 0 - 2 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
(22/09/2013) C.E. Mataró C.E. Mataró 5 - 0 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
(22/09/2013) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 1 - 3 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín

4

(29/09/2013) U.D. Molletense U.D. Molletense 1 - 3 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
(29/09/2013) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 0 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(29/09/2013) U.D. Catalana U.D. Catalana 0 - 6 U.E. Sants U.E. Sants
(29/09/2013) U.D. Cirera U.D. Cirera 3 - 2 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
(29/09/2013) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 5 - 0 Equipo JA Equipo JA
(29/09/2013) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 3 - 2 C.E. Premià C.E. Premià
(29/09/2013) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 2 - 1 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
(29/09/2013) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 2 - 3 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(29/09/2013) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 1 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró

5

(06/10/2013) U.D. Molletense U.D. Molletense 2 - 1 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
(06/10/2013) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 0 - 0 U.D. Catalana U.D. Catalana
(06/10/2013) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 U.D. Cirera U.D. Cirera
(06/10/2013) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 2 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(06/10/2013) Equipo JA Equipo JA 6 - 2 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
(06/10/2013) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 1 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
(06/10/2013) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 1 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
(06/10/2013) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 2 - 1 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
(06/10/2013) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró

6

(13/10/2013) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 2 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
(13/10/2013) U.D. Catalana U.D. Catalana 2 - 4 U.D. Molletense U.D. Molletense
(13/10/2013) U.D. Cirera U.D. Cirera 1 - 2 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(13/10/2013) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 3 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(13/10/2013) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 4 - 2 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
(13/10/2013) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 2 - 0 Equipo JA Equipo JA
(13/10/2013) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 2 - 3 C.E. Premià C.E. Premià
(13/10/2013) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 2 - 0 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
(13/10/2013) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 0 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira

7

(20/10/2013) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 2 U.D. Catalana U.D. Catalana
(20/10/2013) U.D. Molletense U.D. Molletense 3 - 1 U.D. Cirera U.D. Cirera
(20/10/2013) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 0 - 0 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(20/10/2013) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
(20/10/2013) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 0 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
(20/10/2013) Equipo JA Equipo JA 1 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
(20/10/2013) C.E. Premià C.E. Premià 5 - 1 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
(20/10/2013) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 0 - 4 C.E. Mataró C.E. Mataró
(20/10/2013) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 0 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira

8

(27/10/2013) U.D. Catalana U.D. Catalana 1 - 2 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
(27/10/2013) U.D. Cirera U.D. Cirera 2 - 1 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
(27/10/2013) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 1 - 0 U.D. Molletense U.D. Molletense
(27/10/2013) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 1 - 2 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(27/10/2013) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(27/10/2013) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 3 - 2 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
(27/10/2013) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 4 - 0 Equipo JA Equipo JA
(27/10/2013) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 0 C.E. Premià C.E. Premià
(27/10/2013) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 2 - 2 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès

9

(03/11/2013) U.D. Catalana U.D. Catalana 4 - 3 U.D. Cirera U.D. Cirera
(03/11/2013) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 1 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(03/11/2013) U.D. Molletense U.D. Molletense 3 - 0 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
(03/11/2013) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 3 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
(03/11/2013) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
(03/11/2013) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 4 - 4 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
(03/11/2013) Equipo JA Equipo JA 3 - 2 C.E. Mataró C.E. Mataró
(03/11/2013) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 3 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(03/11/2013) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 1 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès

10

(10/11/2013) U.D. Cirera U.D. Cirera 0 - 2 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
(10/11/2013) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 1 U.D. Catalana U.D. Catalana
(10/11/2013) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 1 - 2 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
(10/11/2013) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 1 - 1 U.D. Molletense U.D. Molletense
(10/11/2013) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 2 - 5 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(10/11/2013) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 0 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(10/11/2013) C.E. Mataró C.E. Mataró 4 - 1 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
(10/11/2013) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 0 - 0 Equipo JA Equipo JA
(10/11/2013) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 1 - 3 C.E. Premià C.E. Premià

11

(17/11/2013) U.D. Cirera U.D. Cirera 1 - 2 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(17/11/2013) U.D. Catalana U.D. Catalana 0 - 1 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
(17/11/2013) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 0 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
(17/11/2013) U.D. Molletense U.D. Molletense 1 - 0 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
(17/11/2013) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 4 - 1 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
(17/11/2013) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
(17/11/2013) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 2 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(17/11/2013) Equipo JA Equipo JA 6 - 1 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
(17/11/2013) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 0 - 3 C.E. Premià C.E. Premià

12

(24/11/2013) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 0 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
(24/11/2013) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 3 - 3 U.D. Cirera U.D. Cirera
(24/11/2013) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 0 - 0 U.D. Catalana U.D. Catalana
(24/11/2013) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 2 - 0 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
(24/11/2013) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 1 - 2 U.D. Molletense U.D. Molletense
(24/11/2013) C.E. Mataró C.E. Mataró 3 - 3 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(24/11/2013) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 0 - 3 U.E. Sants U.E. Sants
(24/11/2013) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 3 - 1 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
(24/11/2013) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 1 Equipo JA Equipo JA

13

(01/12/2013) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 1 - 1 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
(01/12/2013) U.D. Cirera U.D. Cirera 6 - 1 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
(01/12/2013) U.D. Catalana U.D. Catalana 1 - 4 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
(01/12/2013) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 1 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
(01/12/2013) U.D. Molletense U.D. Molletense 2 - 2 C.E. Mataró C.E. Mataró
(01/12/2013) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 2 - 2 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(01/12/2013) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 2 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
(01/12/2013) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 2 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
(01/12/2013) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 1 - 0 Equipo JA Equipo JA

14

(15/12/2013) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 2 - 2 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
(15/12/2013) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 1 - 0 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(15/12/2013) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 1 - 3 U.D. Cirera U.D. Cirera
(15/12/2013) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 3 - 2 U.D. Catalana U.D. Catalana
(15/12/2013) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 0 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
(15/12/2013) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 3 U.D. Molletense U.D. Molletense
(15/12/2013) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 1 - 1 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(15/12/2013) C.E. Premià C.E. Premià 5 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(15/12/2013) Equipo JA Equipo JA 5 - 0 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan

15

(22/12/2013) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 0 - 0 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
(22/12/2013) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 4 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
(22/12/2013) U.D. Cirera U.D. Cirera 4 - 5 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
(22/12/2013) U.D. Catalana U.D. Catalana 0 - 3 C.E. Mataró C.E. Mataró
(22/12/2013) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 1 - 1 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(22/12/2013) U.D. Molletense U.D. Molletense 2 - 0 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
(22/12/2013) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 2 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
(22/12/2013) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 3 Equipo JA Equipo JA
(22/12/2013) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 3 - 0 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan

16

(12/01/2014) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 1 - 1 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
(12/01/2014) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 0 - 2 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
(12/01/2014) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 1 - 3 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(12/01/2014) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 3 U.D. Cirera U.D. Cirera
(12/01/2014) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 2 - 3 U.D. Catalana U.D. Catalana
(12/01/2014) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 1 - 0 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
(12/01/2014) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 3 U.D. Molletense U.D. Molletense
(12/01/2014) Equipo JA Equipo JA 2 - 2 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(12/01/2014) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 4 U.E. Sants U.E. Sants

17

(19/01/2014) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 2 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
(19/01/2014) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 3 - 1 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
(19/01/2014) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 1 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
(19/01/2014) U.D. Cirera U.D. Cirera 1 - 1 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(19/01/2014) U.D. Catalana U.D. Catalana 4 - 1 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
(19/01/2014) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 1 - 2 C.E. Premià C.E. Premià
(19/01/2014) U.D. Molletense U.D. Molletense 0 - 2 Equipo JA Equipo JA
(19/01/2014) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 11 - 0 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
(19/01/2014) U.E. Sants U.E. Sants 4 - 1 C.D. Carmelo C.D. Carmelo

18

(26/01/2014) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 2 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(26/01/2014) U.D. Molletense U.D. Molletense 3 - 0 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
(26/01/2014) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 1 - 1 Equipo JA Equipo JA
(26/01/2014) U.D. Catalana U.D. Catalana 0 - 2 C.E. Premià C.E. Premià
(26/01/2014) U.D. Cirera U.D. Cirera 2 - 3 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
(26/01/2014) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 2 - 0 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(26/01/2014) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 0 - 0 C.E. Mataró C.E. Mataró
(26/01/2014) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 2 - 1 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
(26/01/2014) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 0 - 4 C.D. Carmelo C.D. Carmelo

19

(02/02/2014) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 1 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(02/02/2014) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 U.D. Molletense U.D. Molletense
(02/02/2014) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 5 - 1 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
(02/02/2014) Equipo JA Equipo JA 2 - 1 U.D. Catalana U.D. Catalana
(02/02/2014) C.E. Premià C.E. Premià 3 - 1 U.D. Cirera U.D. Cirera
(02/02/2014) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 0 - 0 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(02/02/2014) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 2 - 1 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
(02/02/2014) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 1 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
(02/02/2014) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 3 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès

20

(09/02/2014) U.D. Molletense U.D. Molletense 0 - 2 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(09/02/2014) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 1 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(09/02/2014) U.D. Catalana U.D. Catalana 2 - 1 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
(09/02/2014) U.D. Cirera U.D. Cirera 2 - 1 Equipo JA Equipo JA
(09/02/2014) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 1 - 3 C.E. Premià C.E. Premià
(09/02/2014) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 1 - 1 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
(09/02/2014) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 1 - 2 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(09/02/2014) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 0 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
(09/02/2014) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 0 - 2 C.D. Carmelo C.D. Carmelo

21

(16/02/2014) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 0 U.D. Molletense U.D. Molletense
(16/02/2014) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 2 - 2 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
(16/02/2014) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 U.D. Catalana U.D. Catalana
(16/02/2014) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 3 - 0 U.D. Cirera U.D. Cirera
(16/02/2014) Equipo JA Equipo JA 1 - 2 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(16/02/2014) C.E. Premià C.E. Premià 5 - 0 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
(16/02/2014) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 0 - 2 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
(16/02/2014) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
(16/02/2014) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 1 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín

22

(23/02/2014) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 2 - 2 U.D. Molletense U.D. Molletense
(23/02/2014) U.D. Catalana U.D. Catalana 1 - 3 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(23/02/2014) U.D. Cirera U.D. Cirera 0 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(23/02/2014) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 3 - 0 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
(23/02/2014) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 0 - 1 Equipo JA Equipo JA
(23/02/2014) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 1 - 4 C.E. Premià C.E. Premià
(23/02/2014) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 3 - 1 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
(23/02/2014) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 4 - 2 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(23/02/2014) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 1 C.D. Carmelo C.D. Carmelo

23

(09/03/2014) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 0 - 0 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
(09/03/2014) U.D. Molletense U.D. Molletense 3 - 1 U.D. Catalana U.D. Catalana
(09/03/2014) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 1 U.D. Cirera U.D. Cirera
(09/03/2014) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 0 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(09/03/2014) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 0 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
(09/03/2014) Equipo JA Equipo JA 2 - 1 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
(09/03/2014) C.E. Premià C.E. Premià 4 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
(09/03/2014) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 2 - 5 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
(09/03/2014) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró

24

(16/03/2014) U.D. Catalana U.D. Catalana 0 - 1 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
(16/03/2014) U.D. Cirera U.D. Cirera 0 - 1 U.D. Molletense U.D. Molletense
(16/03/2014) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 2 - 3 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(16/03/2014) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 3 - 4 U.E. Sants U.E. Sants
(16/03/2014) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 1 - 1 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
(16/03/2014) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 1 - 0 Equipo JA Equipo JA
(16/03/2014) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 1 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
(16/03/2014) C.E. Mataró C.E. Mataró 5 - 0 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
(16/03/2014) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 0 - 1 C.D. Carmelo C.D. Carmelo

25

(23/03/2014) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 2 U.D. Catalana U.D. Catalana
(23/03/2014) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 3 U.D. Cirera U.D. Cirera
(23/03/2014) U.D. Molletense U.D. Molletense 3 - 0 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(23/03/2014) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 3 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
(23/03/2014) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
(23/03/2014) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 6 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
(23/03/2014) Equipo JA Equipo JA 6 - 1 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
(23/03/2014) C.E. Premià C.E. Premià 0 - 2 C.E. Mataró C.E. Mataró
(23/03/2014) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 1 - 2 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira

26

(30/03/2014) U.D. Cirera U.D. Cirera 0 - 0 U.D. Catalana U.D. Catalana
(30/03/2014) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 3 - 1 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
(30/03/2014) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 1 - 1 U.D. Molletense U.D. Molletense
(30/03/2014) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 0 - 2 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(30/03/2014) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 1 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(30/03/2014) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 0 - 2 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
(30/03/2014) C.E. Mataró C.E. Mataró 3 - 0 Equipo JA Equipo JA
(30/03/2014) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 2 C.E. Premià C.E. Premià
(30/03/2014) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 0 - 1 C.D. Carmelo C.D. Carmelo

27

(06/04/2014) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 2 U.D. Cirera U.D. Cirera
(06/04/2014) U.D. Catalana U.D. Catalana 1 - 3 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(06/04/2014) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 3 - 2 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
(06/04/2014) U.D. Molletense U.D. Molletense 8 - 0 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
(06/04/2014) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 4 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
(06/04/2014) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 2 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
(06/04/2014) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 4 C.E. Mataró C.E. Mataró
(06/04/2014) Equipo JA Equipo JA 1 - 1 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(06/04/2014) C.E. Premià C.E. Premià 3 - 0 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès

28

(13/04/2014) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 2 - 0 U.D. Cirera U.D. Cirera
(13/04/2014) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 1 - 0 U.D. Catalana U.D. Catalana
(13/04/2014) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 1 - 0 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
(13/04/2014) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 1 - 2 U.D. Molletense U.D. Molletense
(13/04/2014) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 1 - 2 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(13/04/2014) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(13/04/2014) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 3 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
(13/04/2014) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 3 - 2 Equipo JA Equipo JA
(13/04/2014) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 1 C.D. Carmelo C.D. Carmelo

29

(27/04/2014) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 1 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(27/04/2014) U.D. Cirera U.D. Cirera 2 - 2 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
(27/04/2014) U.D. Catalana U.D. Catalana 2 - 0 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
(27/04/2014) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 4 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
(27/04/2014) U.D. Molletense U.D. Molletense 0 - 1 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
(27/04/2014) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 2 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
(27/04/2014) U.E. Sants U.E. Sants 5 - 1 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(27/04/2014) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 3 - 1 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
(27/04/2014) Equipo JA Equipo JA 1 - 1 C.E. Premià C.E. Premià

Jornada 30

(04/05/2014) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 2 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(04/05/2014) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 2 - 1 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(04/05/2014) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 3 - 5 U.D. Cirera U.D. Cirera
(04/05/2014) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 0 - 2 U.D. Catalana U.D. Catalana
(04/05/2014) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 4 - 1 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
(04/05/2014) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 0 U.D. Molletense U.D. Molletense
(04/05/2014) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 2 - 5 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(04/05/2014) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 0 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
(04/05/2014) Equipo JA Equipo JA 3 - 1 C.D. Carmelo C.D. Carmelo

31

(11/05/2014) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 3 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
(11/05/2014) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 3 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
(11/05/2014) U.D. Cirera U.D. Cirera 3 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
(11/05/2014) U.D. Catalana U.D. Catalana 3 - 0 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
(11/05/2014) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 3 C.E. Mataró C.E. Mataró
(11/05/2014) U.D. Molletense U.D. Molletense 4 - 1 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(11/05/2014) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 5 - 0 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
(11/05/2014) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 C.E. Premià C.E. Premià
(11/05/2014) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 4 - 1 Equipo JA Equipo JA

32

(18/05/2014) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 0 - 1 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
(18/05/2014) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 2 - 1 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(18/05/2014) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 0 - 3 U.D. Cirera U.D. Cirera
(18/05/2014) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 0 U.D. Catalana U.D. Catalana
(18/05/2014) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 0 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
(18/05/2014) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 0 - 3 U.D. Molletense U.D. Molletense
(18/05/2014) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 1 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(18/05/2014) Equipo JA Equipo JA 0 - 5 U.E. Sants U.E. Sants
(18/05/2014) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 3 - 1 C.D. Carmelo C.D. Carmelo

33

(25/05/2014) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 1 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
(25/05/2014) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 2 - 1 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
(25/05/2014) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 5 - 2 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
(25/05/2014) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 3 - 2 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
(25/05/2014) U.D. Cirera U.D. Cirera 0 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
(25/05/2014) U.D. Catalana U.D. Catalana 2 - 1 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(25/05/2014) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 4 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
(25/05/2014) U.D. Molletense U.D. Molletense 2 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
(25/05/2014) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 5 - 0 Equipo JA Equipo JA

34

(01/06/2014) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 3 - 2 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
(01/06/2014) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 3 - 0 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
(01/06/2014) C.E. Mataró C.E. Mataró 5 - 1 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(01/06/2014) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 3 - 2 U.D. Cirera U.D. Cirera
(01/06/2014) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 1 - 2 U.D. Catalana U.D. Catalana
(01/06/2014) C.E. Premià C.E. Premià 3 - 1 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
(01/06/2014) Equipo JA Equipo JA 1 - 5 U.D. Molletense U.D. Molletense
(01/06/2014) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 6 - 9 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(01/06/2014) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 1 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Fran
 
270
3
0
0
3
0
3
0
0
0
0
0
Peque
 
270
3
0
0
3
0
3
0
0
0
0
0
Castillo
 
270
3
0
0
3
0
3
0
0
0
1
0
Aleix
 
269
3
0
0
3
0
2
0
0
0
1
0
Picolo
 
269
3
0
0
3
0
2
0
0
0
1
0
Samu
 
259
3
0
0
3
0
2
3
0
0
1
0
Fabregat
 
225
3
0
0
3
0
2
0
0
0
0
0
Gala
 
225
3
0
0
2
1
1
0
0
0
1
0
Guille
 
205
3
0
0
3
0
1
0
0
0
0
0
Arbulu
 
200
3
0
0
1
2
1
0
0
0
0
0
Freixi
 
181
3
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
Llauradó
 
181
3
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
Carlos
 
180
2
0
0
2
0
2
0
1
0
0
0
Albert
 
180
2
0
0
1
1
1
0
2
0
0
0
Navarro
 
159
2
0
0
2
0
0
2
0
0
1
0
Urrutia
 
146
3
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
Alberto
 
135
2
0
0
1
1
0
0
0
0
0
0
Alberto
 
90
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
David
 
90
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Eric
 
90
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Sumarroca
 
66
3
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
Tito Lossio
 
0
3
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
David
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 21 victories (62%), 6 empats (18%) i 7 derrotes (21%)
Gols marcats: 79 gols (2.32 per partit)
Golejadors: 3 gols: Samu; 2 gols: Navarro.
Gols rebuts: 37 gols (1.09 per partit)
Porters: 2 gols: Albert; 1 gol: Carlos.