Competicions

Segona Catalana - grup 2 (2013/2014)
Jornada 1
07/09/2013 16:00
Equipo JA Equipo JA 3 - 0 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
08/09/2013 11:45
U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 2 U.D. Molletense U.D. Molletense
08/09/2013 12:00  
U.E. Sants U.E. Sants 6 - 2 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
08/09/2013 12:00
C.E. Premià C.E. Premià 2 - 2 U.D. Catalana U.D. Catalana
08/09/2013 12:00
C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 1 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
08/09/2013 12:00
C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 0 - 2 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
08/09/2013 12:00
C.D. Carmelo C.D. Carmelo 1 - 4 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
08/09/2013 17:00
C.E. Mataró C.E. Mataró 3 - 0 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
08/09/2013 18:00
C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 2 - 3 U.D. Cirera U.D. Cirera
Jornada 2
14/09/2013 17:00  
U.D. Molletense U.D. Molletense 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
14/09/2013 18:00
C.F. Ripollet C.F. Ripollet 3 - 4 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
15/09/2013 12:00
C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 4 - 1 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
15/09/2013 12:00
U.D. Catalana U.D. Catalana 1 - 1 Equipo JA Equipo JA
15/09/2013 12:00
U.D. Cirera U.D. Cirera 0 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
15/09/2013 12:00
U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 0 - 0 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
15/09/2013 12:00
C.F. Lloreda C.F. Lloreda 0 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
15/09/2013 12:00
C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 2 - 0 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
15/09/2013 19:00
E.E. Guineueta E.E. Guineueta 2 - 2 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
Jornada 3
21/09/2013 18:00
Equipo JA Equipo JA 0 - 0 U.D. Cirera U.D. Cirera
22/09/2013 12:00
E.E. Guineueta E.E. Guineueta 1 - 2 U.D. Molletense U.D. Molletense
22/09/2013 12:00  
U.E. Sants U.E. Sants 3 - 0 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
22/09/2013 12:00
C.E. Premià C.E. Premià 1 - 1 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
22/09/2013 12:00
C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 1 - 1 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
22/09/2013 12:00
C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 0 - 2 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
22/09/2013 12:00
C.D. Carmelo C.D. Carmelo 1 - 3 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
22/09/2013 15:30
U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 1 - 4 U.D. Catalana U.D. Catalana
22/09/2013 17:00
C.E. Mataró C.E. Mataró 5 - 0 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
Jornada 4
28/09/2013 17:00
U.D. Molletense U.D. Molletense 1 - 3 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
29/09/2013 12:00
C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 0 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
29/09/2013 12:00  
U.D. Catalana U.D. Catalana 0 - 6 U.E. Sants U.E. Sants
29/09/2013 12:00
U.D. Cirera U.D. Cirera 3 - 2 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
29/09/2013 12:00
C.F. Ripollet C.F. Ripollet 5 - 0 Equipo JA Equipo JA
29/09/2013 12:00
U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 3 - 2 C.E. Premià C.E. Premià
29/09/2013 12:00
C.F. Lloreda C.F. Lloreda 2 - 1 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
29/09/2013 12:00
C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 2 - 3 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
29/09/2013 12:00
C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 1 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
Jornada 5
05/10/2013 17:00
U.D. Molletense U.D. Molletense 2 - 1 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
05/10/2013 18:00
Equipo JA Equipo JA 6 - 2 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
06/10/2013 12:00  
U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 U.D. Cirera U.D. Cirera
06/10/2013 12:00
C.E. Premià C.E. Premià 2 - 1 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
06/10/2013 12:00
C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 1 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
06/10/2013 12:00
C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 2 - 1 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
06/10/2013 12:05
E.E. Guineueta E.E. Guineueta 0 - 0 U.D. Catalana U.D. Catalana
06/10/2013 12:12
C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
06/10/2013 17:45
U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 2 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
Jornada 6
13/10/2013 12:00
C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 2 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
13/10/2013 12:00
U.D. Catalana U.D. Catalana 2 - 4 U.D. Molletense U.D. Molletense
13/10/2013 12:00
U.D. Cirera U.D. Cirera 1 - 2 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
13/10/2013 12:00  
C.F. Ripollet C.F. Ripollet 3 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
13/10/2013 12:00
U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 4 - 2 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
13/10/2013 12:00
C.F. Lloreda C.F. Lloreda 2 - 0 Equipo JA Equipo JA
13/10/2013 12:00
C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 2 - 3 C.E. Premià C.E. Premià
13/10/2013 12:00
C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 2 - 0 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
13/10/2013 18:00
C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 0 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
Jornada 7
19/10/2013 17:00
U.D. Molletense U.D. Molletense 3 - 1 U.D. Cirera U.D. Cirera
19/10/2013 18:00
Equipo JA Equipo JA 1 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
20/10/2013 12:00
C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 2 U.D. Catalana U.D. Catalana
20/10/2013 12:00
E.E. Guineueta E.E. Guineueta 0 - 0 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
20/10/2013 12:00
C.E. Premià C.E. Premià 5 - 1 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
20/10/2013 12:00
C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 0 - 4 C.E. Mataró C.E. Mataró
20/10/2013 12:00
C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 0 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
20/10/2013 12:05  
U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
20/10/2013 17:45
U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 0 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
Jornada 8
27/10/2013 12:00
U.D. Catalana U.D. Catalana 1 - 2 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
27/10/2013 12:00
U.D. Cirera U.D. Cirera 2 - 1 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
27/10/2013 12:00
C.F. Ripollet C.F. Ripollet 1 - 0 U.D. Molletense U.D. Molletense
27/10/2013 12:00
U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 1 - 2 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
27/10/2013 12:00  
C.F. Lloreda C.F. Lloreda 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
27/10/2013 12:00
C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 3 - 2 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
27/10/2013 12:00
C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 4 - 0 Equipo JA Equipo JA
27/10/2013 12:00
C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 0 C.E. Premià C.E. Premià
27/10/2013 12:00
C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 2 - 2 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
Jornada 9
02/11/2013 16:30
U.D. Molletense U.D. Molletense 3 - 0 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
02/11/2013 18:00
Equipo JA Equipo JA 3 - 2 C.E. Mataró C.E. Mataró
03/11/2013 12:00
U.D. Catalana U.D. Catalana 4 - 3 U.D. Cirera U.D. Cirera
03/11/2013 12:00
C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 1 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
03/11/2013 12:00
E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 3 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
03/11/2013 12:00  
U.E. Sants U.E. Sants 3 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
03/11/2013 12:00
C.E. Premià C.E. Premià 1 - 3 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
03/11/2013 12:15
C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 1 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
03/11/2013 17:45
U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 4 - 4 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
Jornada 10
10/11/2013 12:00
U.D. Cirera U.D. Cirera 0 - 2 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
10/11/2013 12:00
C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 1 U.D. Catalana U.D. Catalana
10/11/2013 12:00
U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 1 - 2 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
10/11/2013 12:00
C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 2 - 5 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
10/11/2013 12:00  
C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 0 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
10/11/2013 12:30
C.F. Lloreda C.F. Lloreda 1 - 1 U.D. Molletense U.D. Molletense
10/11/2013 12:30
C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 1 - 3 C.E. Premià C.E. Premià
10/11/2013 16:00
C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 0 - 0 Equipo JA Equipo JA
10/11/2013 17:00
C.E. Mataró C.E. Mataró 4 - 1 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
Jornada 11
16/11/2013 16:30
U.D. Molletense U.D. Molletense 1 - 0 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
17/11/2013 11:00
U.D. Cirera U.D. Cirera 1 - 2 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
17/11/2013 12:00
U.D. Catalana U.D. Catalana 0 - 1 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
17/11/2013 12:00
E.E. Guineueta E.E. Guineueta 4 - 1 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
17/11/2013 12:00
C.D. Carmelo C.D. Carmelo 0 - 3 C.E. Premià C.E. Premià
17/11/2013 12:35  
U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
17/11/2013 13:00
C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 0 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
17/11/2013 17:45
U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 2 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
05/12/2013 20:35
Equipo JA Equipo JA 6 - 1 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
Jornada 12
24/11/2013 12:00
C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 0 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
24/11/2013 12:00
U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 3 - 3 U.D. Cirera U.D. Cirera
24/11/2013 12:00
C.F. Lloreda C.F. Lloreda 0 - 0 U.D. Catalana U.D. Catalana
24/11/2013 12:00
C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 2 - 0 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
24/11/2013 12:00
C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 1 - 2 U.D. Molletense U.D. Molletense
24/11/2013 12:00  
C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 0 - 3 U.E. Sants U.E. Sants
24/11/2013 12:00
C.E. Premià C.E. Premià 2 - 1 Equipo JA Equipo JA
24/11/2013 12:05
C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 3 - 1 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
24/11/2013 16:30
C.E. Mataró C.E. Mataró 3 - 3 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
Jornada 13
30/11/2013 16:30
U.D. Molletense U.D. Molletense 2 - 2 C.E. Mataró C.E. Mataró
01/12/2013 12:00
C.F. Ripollet C.F. Ripollet 1 - 1 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
01/12/2013 12:00
U.D. Cirera U.D. Cirera 6 - 1 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
01/12/2013 12:00
U.D. Catalana U.D. Catalana 1 - 4 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
01/12/2013 12:00
C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 1 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
01/12/2013 12:00
E.E. Guineueta E.E. Guineueta 2 - 2 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
01/12/2013 12:10  
U.E. Sants U.E. Sants 3 - 2 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
01/12/2013 12:15
C.D. Carmelo C.D. Carmelo 1 - 0 Equipo JA Equipo JA
01/12/2013 17:05
U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 2 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
Jornada 14
15/12/2013 12:00
U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 2 - 2 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
15/12/2013 12:00
C.F. Lloreda C.F. Lloreda 1 - 0 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
15/12/2013 12:00
C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 1 - 3 U.D. Cirera U.D. Cirera
15/12/2013 12:00
C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 3 - 2 U.D. Catalana U.D. Catalana
15/12/2013 12:00
C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 3 U.D. Molletense U.D. Molletense
15/12/2013 12:30
C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 1 - 1 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
15/12/2013 14:00
Equipo JA Equipo JA 5 - 0 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
15/12/2013 16:30  
C.E. Premià C.E. Premià 5 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
16/01/2014 21:00
C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 0 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
Jornada 15
22/12/2013 12:00
U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 0 - 0 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
22/12/2013 12:00
C.F. Ripollet C.F. Ripollet 4 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
22/12/2013 12:00
U.D. Cirera U.D. Cirera 4 - 5 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
22/12/2013 12:00
U.D. Catalana U.D. Catalana 0 - 3 C.E. Mataró C.E. Mataró
22/12/2013 12:00
C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 1 - 1 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
22/12/2013 12:00
E.E. Guineueta E.E. Guineueta 2 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
22/12/2013 12:00  
U.E. Sants U.E. Sants 1 - 3 Equipo JA Equipo JA
22/12/2013 12:05
C.D. Carmelo C.D. Carmelo 3 - 0 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
22/12/2013 16:30
U.D. Molletense U.D. Molletense 2 - 0 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
Jornada 16
12/01/2014 12:00
C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 0 - 2 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
12/01/2014 12:00
C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 1 - 3 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
12/01/2014 12:00
C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 2 - 3 U.D. Catalana U.D. Catalana
12/01/2014 12:00
C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 1 - 0 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
12/01/2014 12:00
C.E. Premià C.E. Premià 1 - 3 U.D. Molletense U.D. Molletense
12/01/2014 12:05
C.D. Carmelo C.D. Carmelo 1 - 1 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
12/01/2014 16:30
C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 3 U.D. Cirera U.D. Cirera
12/01/2014 18:00
Equipo JA Equipo JA 2 - 2 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
12/01/2014 20:00  
U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 4 U.E. Sants U.E. Sants
Jornada 17
18/01/2014 16:30
U.D. Molletense U.D. Molletense 0 - 2 Equipo JA Equipo JA
19/01/2014 12:00
C.F. Lloreda C.F. Lloreda 2 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
19/01/2014 12:00
U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 3 - 1 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
19/01/2014 12:00
U.D. Cirera U.D. Cirera 1 - 1 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
19/01/2014 12:00
U.D. Catalana U.D. Catalana 4 - 1 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
19/01/2014 12:00
C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 1 - 2 C.E. Premià C.E. Premià
19/01/2014 12:00
E.E. Guineueta E.E. Guineueta 11 - 0 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
19/01/2014 12:00  
U.E. Sants U.E. Sants 4 - 1 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
19/01/2014 16:00
C.F. Ripollet C.F. Ripollet 1 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
Jornada 18
25/01/2014 16:30
U.D. Molletense U.D. Molletense 3 - 0 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
26/01/2014 12:00
C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 1 - 1 Equipo JA Equipo JA
26/01/2014 12:00
U.D. Catalana U.D. Catalana 0 - 2 C.E. Premià C.E. Premià
26/01/2014 12:00
U.D. Cirera U.D. Cirera 2 - 3 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
26/01/2014 12:00
C.F. Ripollet C.F. Ripollet 2 - 0 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
26/01/2014 12:00
U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 0 - 0 C.E. Mataró C.E. Mataró
26/01/2014 12:00
C.F. Lloreda C.F. Lloreda 2 - 1 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
26/01/2014 12:07
C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 0 - 4 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
26/01/2014 12:10  
E.E. Guineueta E.E. Guineueta 2 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
Jornada 19
01/02/2014 18:00
Equipo JA Equipo JA 2 - 1 U.D. Catalana U.D. Catalana
02/02/2014 12:00
C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 1 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
02/02/2014 12:00  
U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 U.D. Molletense U.D. Molletense
Partit jugat fins al minut 75 el dia 2/2/2014 i els 15 minuts restants el 28/02/2014.
02/02/2014 12:00
C.E. Premià C.E. Premià 3 - 1 U.D. Cirera U.D. Cirera
02/02/2014 12:00
C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 2 - 1 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
02/02/2014 12:00
C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 3 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
02/02/2014 12:30
C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 0 - 0 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
02/02/2014 16:30
C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 1 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
02/02/2014 17:45
U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 5 - 1 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
Jornada 20
08/02/2014 16:30
U.D. Molletense U.D. Molletense 0 - 2 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
09/02/2014 12:00  
C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 1 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
09/02/2014 12:00
U.D. Catalana U.D. Catalana 2 - 1 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
09/02/2014 12:00
U.D. Cirera U.D. Cirera 2 - 1 Equipo JA Equipo JA
09/02/2014 12:00
C.F. Ripollet C.F. Ripollet 1 - 3 C.E. Premià C.E. Premià
09/02/2014 12:00
U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 1 - 1 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
09/02/2014 12:00
C.F. Lloreda C.F. Lloreda 1 - 2 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
09/02/2014 12:00
C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 0 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
09/02/2014 12:00
C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 0 - 2 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
Jornada 21
16/02/2014 12:00
C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 0 U.D. Molletense U.D. Molletense
16/02/2014 12:00
E.E. Guineueta E.E. Guineueta 2 - 2 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
16/02/2014 12:00  
U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 U.D. Catalana U.D. Catalana
16/02/2014 12:00
Equipo JA Equipo JA 1 - 2 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
16/02/2014 12:00
C.E. Premià C.E. Premià 5 - 0 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
16/02/2014 12:00
C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 0 - 2 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
16/02/2014 12:00
C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
16/02/2014 16:30
C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 1 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
16/02/2014 19:45
U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 3 - 0 U.D. Cirera U.D. Cirera
Jornada 22
23/02/2014 12:00
C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 2 - 2 U.D. Molletense U.D. Molletense
23/02/2014 12:00
U.D. Catalana U.D. Catalana 1 - 3 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
23/02/2014 12:00  
U.D. Cirera U.D. Cirera 0 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
23/02/2014 12:00
C.F. Ripollet C.F. Ripollet 3 - 0 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
23/02/2014 12:00
U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 0 - 1 Equipo JA Equipo JA
23/02/2014 12:00
C.F. Lloreda C.F. Lloreda 1 - 4 C.E. Premià C.E. Premià
23/02/2014 12:00
C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 3 - 1 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
23/02/2014 12:00
C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 4 - 2 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
23/02/2014 16:30
C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 1 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
Jornada 23
08/03/2014 17:00
U.D. Molletense U.D. Molletense 3 - 1 U.D. Catalana U.D. Catalana
09/03/2014 12:00
C.D. Carmelo C.D. Carmelo 0 - 0 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
09/03/2014 12:00  
U.E. Sants U.E. Sants 3 - 0 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
09/03/2014 12:00
C.E. Premià C.E. Premià 4 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
09/03/2014 12:00
C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 2 - 5 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
09/03/2014 12:00
C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
09/03/2014 12:15
E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 1 U.D. Cirera U.D. Cirera
09/03/2014 16:00
Equipo JA Equipo JA 2 - 1 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
09/03/2014 16:30
U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 0 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
Jornada 24
16/03/2014 12:00
U.D. Catalana U.D. Catalana 0 - 1 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
16/03/2014 12:00
U.D. Cirera U.D. Cirera 0 - 1 U.D. Molletense U.D. Molletense
16/03/2014 12:00
C.F. Ripollet C.F. Ripollet 2 - 3 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
16/03/2014 12:00  
U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 3 - 4 U.E. Sants U.E. Sants
16/03/2014 12:00
C.F. Lloreda C.F. Lloreda 1 - 1 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
16/03/2014 12:00
C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 1 - 0 Equipo JA Equipo JA
16/03/2014 12:00
C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 1 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
16/03/2014 12:00
C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 0 - 1 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
16/03/2014 16:30
C.E. Mataró C.E. Mataró 5 - 0 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
Jornada 25
22/03/2014 17:00
U.D. Molletense U.D. Molletense 3 - 0 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
22/03/2014 18:15
Equipo JA Equipo JA 6 - 1 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
23/03/2014 12:00
C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 2 U.D. Catalana U.D. Catalana
23/03/2014 12:00
C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 3 U.D. Cirera U.D. Cirera
23/03/2014 12:00  
U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
23/03/2014 12:00
C.E. Premià C.E. Premià 0 - 2 C.E. Mataró C.E. Mataró
23/03/2014 12:15
E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 3 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
23/03/2014 12:30
C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 1 - 2 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
23/03/2014 19:45
U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 6 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
Jornada 26
30/03/2014 12:00
U.D. Cirera U.D. Cirera 0 - 0 U.D. Catalana U.D. Catalana
30/03/2014 12:00
C.F. Ripollet C.F. Ripollet 3 - 1 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
30/03/2014 12:00
U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 1 - 1 U.D. Molletense U.D. Molletense
30/03/2014 12:00
C.F. Lloreda C.F. Lloreda 0 - 2 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
30/03/2014 12:00  
C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 1 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
30/03/2014 12:00
C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 0 - 2 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
30/03/2014 12:00
C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 2 C.E. Premià C.E. Premià
30/03/2014 12:30
C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 0 - 1 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
30/03/2014 17:00
C.E. Mataró C.E. Mataró 3 - 0 Equipo JA Equipo JA
Jornada 27
05/04/2014 17:00
U.D. Molletense U.D. Molletense 8 - 0 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
06/04/2014 12:00
C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 2 U.D. Cirera U.D. Cirera
06/04/2014 12:00
U.D. Catalana U.D. Catalana 1 - 3 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
06/04/2014 12:00
C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 3 - 2 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
06/04/2014 12:00
C.E. Premià C.E. Premià 3 - 0 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
06/04/2014 12:10  
U.E. Sants U.E. Sants 2 - 2 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
06/04/2014 12:15
E.E. Guineueta E.E. Guineueta 4 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
06/04/2014 16:05
Equipo JA Equipo JA 1 - 1 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
06/04/2014 16:15
U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 4 C.E. Mataró C.E. Mataró
Jornada 28
13/04/2014 12:00
C.F. Ripollet C.F. Ripollet 2 - 0 U.D. Cirera U.D. Cirera
13/04/2014 12:00
U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 1 - 0 U.D. Catalana U.D. Catalana
13/04/2014 12:00
C.F. Lloreda C.F. Lloreda 1 - 0 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
13/04/2014 12:00
C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 1 - 2 U.D. Molletense U.D. Molletense
13/04/2014 12:00
C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 1 - 2 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
13/04/2014 12:00
C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 3 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
13/04/2014 12:00
C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 3 - 2 Equipo JA Equipo JA
13/04/2014 12:00
C.E. Premià C.E. Premià 2 - 1 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
13/04/2014 17:00  
C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
Jornada 29
26/04/2014 17:00
U.D. Molletense U.D. Molletense 0 - 1 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
26/04/2014 18:00
Equipo JA Equipo JA 1 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
27/04/2014 12:00
C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 1 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
27/04/2014 12:00
U.D. Cirera U.D. Cirera 2 - 2 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
27/04/2014 12:00
U.D. Catalana U.D. Catalana 2 - 0 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
27/04/2014 12:00
C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 4 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
27/04/2014 12:00  
U.E. Sants U.E. Sants 5 - 1 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
27/04/2014 12:15
E.E. Guineueta E.E. Guineueta 2 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
27/04/2014 18:30
U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 3 - 1 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
Jornada 30
03/05/2014 18:00
Equipo JA Equipo JA 3 - 1 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
04/05/2014 12:00  
C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 2 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
04/05/2014 12:00
U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 2 - 1 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
04/05/2014 12:00
C.F. Lloreda C.F. Lloreda 3 - 5 U.D. Cirera U.D. Cirera
04/05/2014 12:00
C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 0 - 2 U.D. Catalana U.D. Catalana
04/05/2014 12:00
C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 2 - 5 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
04/05/2014 12:00
C.E. Premià C.E. Premià 1 - 0 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
04/05/2014 12:05
C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 4 - 1 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
04/05/2014 17:00
C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 0 U.D. Molletense U.D. Molletense
Jornada 31
11/05/2014 12:00
C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 3 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
11/05/2014 12:00
U.D. Cirera U.D. Cirera 3 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
11/05/2014 12:00
U.D. Catalana U.D. Catalana 3 - 0 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
11/05/2014 12:00
C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 3 C.E. Mataró C.E. Mataró
11/05/2014 12:00  
U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 C.E. Premià C.E. Premià
11/05/2014 12:15
C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 3 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
11/05/2014 12:15
E.E. Guineueta E.E. Guineueta 5 - 0 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
11/05/2014 17:00
U.D. Molletense U.D. Molletense 4 - 1 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
19/05/2014 16:00
U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 4 - 1 Equipo JA Equipo JA
Jornada 32
18/05/2014 12:00
C.F. Lloreda C.F. Lloreda 0 - 1 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
18/05/2014 12:00
C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 2 - 1 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
18/05/2014 12:00
C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 0 - 3 U.D. Cirera U.D. Cirera
18/05/2014 12:00
C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 0 U.D. Catalana U.D. Catalana
18/05/2014 12:00
C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 0 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
18/05/2014 12:00
C.E. Premià C.E. Premià 2 - 1 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
18/05/2014 12:30
C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 0 - 3 U.D. Molletense U.D. Molletense
18/05/2014 17:00  
Equipo JA Equipo JA 0 - 5 U.E. Sants U.E. Sants
18/05/2014 17:30
U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 3 - 1 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
Jornada 33
24/05/2014 17:00
U.D. Molletense U.D. Molletense 2 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
25/05/2014 12:00  
U.E. Sants U.E. Sants 3 - 1 U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan
25/05/2014 12:00
C.F. Lloreda C.F. Lloreda 2 - 1 C.D. Carmelo C.D. Carmelo
25/05/2014 12:00
U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 5 - 2 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
25/05/2014 12:00
C.F. Ripollet C.F. Ripollet 3 - 2 C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín
25/05/2014 12:00
U.D. Cirera U.D. Cirera 0 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
25/05/2014 12:00
U.D. Catalana U.D. Catalana 2 - 1 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
25/05/2014 12:00
C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 4 C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès
25/05/2014 12:15
E.E. Guineueta E.E. Guineueta 5 - 0 Equipo JA Equipo JA
Jornada 34
01/06/2014 12:00  
C.D. Carmelo C.D. Carmelo 1 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
01/06/2014 12:00
C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 3 - 2 C.F. Lloreda C.F. Lloreda
01/06/2014 12:00
C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 3 - 0 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada
01/06/2014 12:00
C.E. Mataró C.E. Mataró 5 - 1 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
01/06/2014 12:00
C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 3 - 2 U.D. Cirera U.D. Cirera
01/06/2014 12:00
C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 1 - 2 U.D. Catalana U.D. Catalana
01/06/2014 12:00
C.E. Premià C.E. Premià 3 - 1 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt
01/06/2014 12:00
Equipo JA Equipo JA 1 - 5 U.D. Molletense U.D. Molletense
01/06/2014 12:00
U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 6 - 9 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nom Minuts Convocatories Sancionat Lesionat Titular Suplent Complets Gols marcats Gols encaixats Gols en propia porta Tarjetes groges Expulsions
Peque 2665 33 0 0 31 2 21 10 0 0 8 0
Carlos 2645 31 0 0 30 1 30 0 31 0 3 1
Arbulu 2448 33 0 0 30 3 22 0 0 0 6 0
Aleix 2448 33 1 0 28 5 19 1 0 0 9 0
Castillo 2433 29 2 0 28 1 27 1 0 1 8 1
Navarro 2421 34 0 0 33 1 10 25 0 0 6 0
Fran 2391 30 4 0 28 2 23 7 0 0 8 2
Picolo 2256 29 5 0 26 3 25 1 0 0 7 3
Guille 1848 29 1 1 22 7 9 2 0 0 11 0
Samu 1840 34 1 0 15 19 10 13 0 0 7 1
Sumarroca 1745 29 0 0 18 11 9 7 0 0 2 0
Freixi 1471 31 0 0 19 12 9 0 0 0 7 0
Gala 1365 25 0 5 17 8 6 0 0 0 6 0
Marcos 1113 27 2 0 11 16 8 2 0 0 4 1
Urrutia 889 29 2 0 10 19 0 2 0 0 3 1
David 762 20 0 0 7 13 4 3 0 0 1 0
Jordi 725 12 1 0 8 4 3 2 0 0 7 0
Fabregat 587 9 0 0 6 3 4 0 0 0 0 0
Llauradó 424 17 0 0 5 12 3 0 0 0 2 0
Sergio 360 18 0 0 4 14 4 0 3 0 0 0
Alberto 325 18 0 0 4 14 1 1 0 0 1 0
Alex 151 7 0 0 2 5 0 0 0 0 0 0
Pardo 130 12 0 0 1 11 0 1 0 0 0 0
Guerrero 122 13 0 0 0 13 0 0 0 0 0 0
Xavi 93 4 0 1 1 3 0 0 0 0 0 0
Rius 90 17 0 0 1 16 1 0 2 0 0 0
Isaac 27 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0
Luís Torres 11 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
Yuto 11 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
Angelo 10 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
Mengeli 8 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Tito Lossio 0 34 0 0 2 32 2 0 0 0 1 0
Eric 0 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
Ricard 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Gálvez 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Dades destacades de la U.E. Sants
Trajectoria: 21 victories (62%), 6 empats (18%) i 7 derrotes (21%)
Gols marcats: 79 gols (2.32 per partit)
Golejadors: 25 gols: Navarro; 13 gols: Samu; 10 gols: Peque; 7 gols: Fran, Sumarroca; 3 gols: David; 2 gols: Guille, Marcos, Urrutia, Jordi; 1 gol: Aleix, Castillo, Picolo, Alberto, Pardo.
Gols rebuts: 37 gols (1.09 per partit)
Gols marcats: 79 gols (2.32 per partit)
Porters: 31 gols: Carlos; 3 gols: Sergio; 2 gols: Rius.
 
 

Copyleft © 2020