Competicions

Primera Catalana - Grup 2 (2012/2013)
Jornada 1
01/09/2012 16:00
F.C. Andorra  F.C. Andorra 1 - 0 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
08/09/2012 18:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 2 - 1 U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra
09/09/2012 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 2 - 1 C.F. Igualada  C.F. Igualada
09/09/2012 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 2 - 0 C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol
09/09/2012 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 3 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
09/09/2012 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 1 C.F. Reddis  C.F. Reddis
09/09/2012 17:30
C.E. Cervera  C.E. Cervera 1 - 2 C.D. Morell  C.D. Morell
09/09/2012 17:30
U.E. Valls  U.E. Valls 1 - 2 C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú
09/09/2012 18:00
C.F. Amposta  C.F. Amposta 0 - 1 CDC Torreforta  CDC Torreforta
Jornada 2
15/09/2012 17:00
C.D. Morell  C.D. Morell 0 - 3 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
15/09/2012 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 0 - 3 C.F. Amposta  C.F. Amposta
15/09/2012 18:00
U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra 1 - 2 F.C. Ascó  F.C. Ascó
16/09/2012 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 0 - 0 U.E. Valls  U.E. Valls
16/09/2012 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 3 - 3 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
16/09/2012 12:00
C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol 0 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
16/09/2012 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 1 - 2 F.C. Andorra  F.C. Andorra
16/09/2012 17:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 2 - 3 C.E. Cervera  C.E. Cervera
16/09/2012 18:00  
C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú 1 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
Jornada 3
22/09/2012 16:00
F.C. Andorra  F.C. Andorra 2 - 0 U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra
22/09/2012 18:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 2 - 1 C.D. Morell  C.D. Morell
23/09/2012 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 3 - 0 C.F. Igualada  C.F. Igualada
23/09/2012 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 6 - 0 C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol
23/09/2012 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 0 - 0 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
23/09/2012 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 3 - 1 CDC Torreforta  CDC Torreforta
23/09/2012 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 0 - 3 C.F. Amposta  C.F. Amposta
23/09/2012 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 1 - 2 C.F. Reddis  C.F. Reddis
23/09/2012 17:15
C.E. Cervera  C.E. Cervera 0 - 1 C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú
Jornada 4
19/09/2012 18:00
U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra 0 - 2 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
29/09/2012 16:45
C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol 2 - 0 F.C. Andorra  F.C. Andorra
29/09/2012 17:00
C.D. Morell  C.D. Morell 0 - 1 F.C. Ascó  F.C. Ascó
29/09/2012 17:00  
C.F. Reddis  C.F. Reddis 2 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
30/09/2012 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 1 - 2 C.E. Cervera  C.E. Cervera
30/09/2012 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 2 - 1 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
30/09/2012 17:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 1 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
30/09/2012 18:00
C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú 0 - 2 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
30/09/2012 18:00
C.F. Amposta  C.F. Amposta 1 - 1 U.E. Valls  U.E. Valls
Jornada 5
06/10/2012 16:00
F.C. Andorra  F.C. Andorra 2 - 2 C.D. Morell  C.D. Morell
06/10/2012 18:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 0 C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú
07/10/2012 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 4 - 1 C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol
07/10/2012 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 4 - 2 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
07/10/2012 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 2 - 0 CDC Torreforta  CDC Torreforta
07/10/2012 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 1 C.F. Amposta  C.F. Amposta
07/10/2012 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 0 U.E. Valls  U.E. Valls
07/10/2012 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 2 - 0 U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra
07/10/2012 17:00
C.E. Cervera  C.E. Cervera 3 - 0 C.F. Reddis  C.F. Reddis
Jornada 6
13/10/2012 16:30
U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra 1 - 2 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
13/10/2012 17:00
C.D. Morell  C.D. Morell 0 - 0 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
13/10/2012 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 1 - 0 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
14/10/2012 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 1 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
14/10/2012 12:00
C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol 0 - 2 C.F. Igualada  C.F. Igualada
14/10/2012 16:30  
U.E. Valls  U.E. Valls 0 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
14/10/2012 17:00
C.F. Amposta  C.F. Amposta 3 - 3 C.E. Cervera  C.E. Cervera
14/10/2012 18:00
C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú 1 - 1 F.C. Ascó  F.C. Ascó
01/11/2012 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 3 - 1 F.C. Andorra  F.C. Andorra
Jornada 7
20/10/2012 16:00
F.C. Andorra  F.C. Andorra 1 - 1 C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú
20/10/2012 16:30
U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra 1 - 1 C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol
20/10/2012 18:30
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 2 C.F. Reddis  C.F. Reddis
20/10/2012 19:30
C.E. Cervera  C.E. Cervera 1 - 0 U.E. Valls  U.E. Valls
21/10/2012 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 2 - 3 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
21/10/2012 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 3 - 1 CDC Torreforta  CDC Torreforta
21/10/2012 12:00  
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 3 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
21/10/2012 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 5 - 0 C.D. Morell  C.D. Morell
21/10/2012 17:30
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 2 C.F. Amposta  C.F. Amposta
Jornada 8
27/10/2012 17:00
C.D. Morell  C.D. Morell 2 - 2 U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra
27/10/2012 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 1 - 1 F.C. Ascó  F.C. Ascó
28/10/2012 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 2 - 0 F.C. Andorra  F.C. Andorra
28/10/2012 12:00
C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol 3 - 0 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
28/10/2012 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 1 - 0 C.F. Igualada  C.F. Igualada
28/10/2012 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 3 - 2 C.E. Cervera  C.E. Cervera
28/10/2012 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 1 - 2 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
28/10/2012 17:00
C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú 2 - 1 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
28/10/2012 17:00
C.F. Amposta  C.F. Amposta 1 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
Jornada 9
03/11/2012 16:00
F.C. Andorra  F.C. Andorra 1 - 2 C.F. Reddis  C.F. Reddis
03/11/2012 17:00
U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra 1 - 1 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
03/11/2012 18:30
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 4 - 0 U.E. Valls  U.E. Valls
04/11/2012 12:00
C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol 1 - 1 C.D. Morell  C.D. Morell
04/11/2012 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 3 - 0 CDC Torreforta  CDC Torreforta
04/11/2012 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 5 - 1 C.F. Amposta  C.F. Amposta
04/11/2012 12:00  
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 4 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
04/11/2012 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 2 - 1 C.E. Cervera  C.E. Cervera
04/11/2012 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 3 - 1 C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú
Jornada 10
10/11/2012 16:30
C.D. Morell  C.D. Morell 1 - 0 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
10/11/2012 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 0 - 3 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
11/11/2012 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 1 - 1 C.F. Igualada  C.F. Igualada
11/11/2012 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 0 - 2 C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol
11/11/2012 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 3 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
11/11/2012 16:00
C.F. Amposta  C.F. Amposta 3 - 2 F.C. Andorra  F.C. Andorra
11/11/2012 16:00
C.E. Cervera  C.E. Cervera 0 - 2 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
11/11/2012 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 2 - 1 F.C. Ascó  F.C. Ascó
11/11/2012 17:00
C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú 1 - 1 U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra
Jornada 11
17/11/2012 16:00
U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra 4 - 2 CDC Torreforta  CDC Torreforta
17/11/2012 16:00
F.C. Andorra  F.C. Andorra 0 - 0 U.E. Valls  U.E. Valls
17/11/2012 16:30
C.D. Morell  C.D. Morell 0 - 0 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
17/11/2012 18:30
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 0 - 0 C.E. Cervera  C.E. Cervera
17/11/2012 20:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 5 - 1 C.F. Reddis  C.F. Reddis
18/11/2012 12:00
C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol 0 - 2 C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú
18/11/2012 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 0 - 1 C.F. Amposta  C.F. Amposta
18/11/2012 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
06/12/2012 12:00  
F.C. Ascó  F.C. Ascó 2 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
Partit ajornat el 18/11/2012 degut a que una de les àrees estaven abnegades d'aigua
Jornada 12
24/11/2012 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 3 - 1 U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra
25/11/2012 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 3 - 2 C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol
25/11/2012 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 0 - 3 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
25/11/2012 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 0 - 2 F.C. Andorra  F.C. Andorra
25/11/2012 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 0 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
25/11/2012 16:00
C.E. Cervera  C.E. Cervera 0 - 3 F.C. Ascó  F.C. Ascó
25/11/2012 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 1 - 3 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
25/11/2012 17:00
C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú 0 - 1 C.D. Morell  C.D. Morell
25/11/2012 17:00
C.F. Amposta  C.F. Amposta 0 - 0 C.F. Igualada  C.F. Igualada
Jornada 13
01/12/2012 16:00
U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra 1 - 2 C.F. Amposta  C.F. Amposta
01/12/2012 16:00
F.C. Andorra  F.C. Andorra 2 - 0 C.E. Cervera  C.E. Cervera
01/12/2012 16:30
C.D. Morell  C.D. Morell 1 - 3 CDC Torreforta  CDC Torreforta
02/12/2012 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 4 - 0 C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú
02/12/2012 12:00
C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol 0 - 1 C.F. Reddis  C.F. Reddis
02/12/2012 12:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 2 - 0 U.E. Valls  U.E. Valls
02/12/2012 12:00  
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 2 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
02/12/2012 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 5 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
02/12/2012 17:30
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 2 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
Jornada 14
15/12/2012 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 0 - 0 C.D. Morell  C.D. Morell
15/12/2012 18:30
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 0 F.C. Ascó  F.C. Ascó
16/12/2012 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 1 - 2 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
16/12/2012 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 0 - 3 C.F. Igualada  C.F. Igualada
16/12/2012 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 2 - 1 F.C. Andorra  F.C. Andorra
16/12/2012 16:00
C.E. Cervera  C.E. Cervera 2 - 4 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
16/12/2012 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 3 - 2 U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra
16/12/2012 17:00
C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú 3 - 3 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
16/12/2012 17:00
C.F. Amposta  C.F. Amposta 0 - 1 C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol
Jornada 15
22/12/2012 16:00  
U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra 1 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
22/12/2012 16:00
F.C. Andorra  F.C. Andorra 0 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
22/12/2012 16:30
C.D. Morell  C.D. Morell 0 - 3 C.F. Amposta  C.F. Amposta
23/12/2012 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 3 - 1 C.F. Reddis  C.F. Reddis
23/12/2012 12:00
C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol 3 - 0 U.E. Valls  U.E. Valls
23/12/2012 12:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 4 - 1 C.E. Cervera  C.E. Cervera
23/12/2012 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 4 F.C. Ascó  F.C. Ascó
23/12/2012 17:00
C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú 3 - 0 CDC Torreforta  CDC Torreforta
10/02/2013 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 1 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
Partit ajornat el 23/12/2012
Jornada 16
12/01/2013 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 0 - 5 C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú
12/01/2013 18:30
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 0 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
13/01/2013 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 2 CDC Torreforta  CDC Torreforta
13/01/2013 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 3 C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol
13/01/2013 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 2 - 1 C.F. Igualada  C.F. Igualada
13/01/2013 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 4 - 1 F.C. Andorra  F.C. Andorra
13/01/2013 16:00
C.E. Cervera  C.E. Cervera 0 - 3 U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra
13/01/2013 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 2 - 0 C.D. Morell  C.D. Morell
13/01/2013 17:00
C.F. Amposta  C.F. Amposta 2 - 2 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
Jornada 17
19/01/2013 16:00
U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra 0 - 0 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
19/01/2013 16:30  
C.D. Morell  C.D. Morell 3 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
20/01/2013 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 3 - 1 C.F. Reddis  C.F. Reddis
20/01/2013 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 0 - 0 U.E. Valls  U.E. Valls
20/01/2013 12:00
C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol 1 - 0 C.E. Cervera  C.E. Cervera
20/01/2013 12:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 3 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
20/01/2013 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 2 - 2 F.C. Ascó  F.C. Ascó
20/01/2013 17:00
C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú 0 - 0 C.F. Amposta  C.F. Amposta
30/03/2013 16:00
F.C. Andorra  F.C. Andorra 2 - 0 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
Partit ajornat el 21/1/2013 i el 9/2/2013
Jornada 18
26/01/2013 16:00
U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra 0 - 0 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
26/01/2013 16:30
C.D. Morell  C.D. Morell 2 - 0 C.E. Cervera  C.E. Cervera
26/01/2013 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 1 - 1 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
27/01/2013 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 0 - 1 C.F. Amposta  C.F. Amposta
27/01/2013 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 3 - 0 F.C. Andorra  F.C. Andorra
27/01/2013 12:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 1 - 4 F.C. Ascó  F.C. Ascó
27/01/2013 12:00
C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol 1 - 2 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
27/01/2013 16:30  
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 2 - 4 U.E. Sants  U.E. Sants
27/01/2013 17:00
C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú 5 - 2 U.E. Valls  U.E. Valls
Jornada 19
02/02/2013 18:30
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 3 - 0 C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol
03/02/2013 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 2 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
03/02/2013 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 0 - 1 U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra
03/02/2013 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 5 - 0 C.D. Morell  C.D. Morell
03/02/2013 12:00
C.E. Cervera  C.E. Cervera 0 - 2 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
03/02/2013 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 1 C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú
03/02/2013 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 0 - 2 CDC Torreforta  CDC Torreforta
03/02/2013 17:00
C.F. Amposta  C.F. Amposta 3 - 0 C.F. Reddis  C.F. Reddis
02/05/2013 16:00
F.C. Andorra  F.C. Andorra 0 - 1 C.F. Igualada  C.F. Igualada
Partit ajornat el 2/2/2013
Jornada 20
16/02/2013 16:30
U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra 4 - 2 F.C. Andorra  F.C. Andorra
16/02/2013 16:30
C.D. Morell  C.D. Morell 0 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
16/02/2013 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 4 - 1 U.E. Valls  U.E. Valls
17/02/2013 12:00
C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol 0 - 1 F.C. Ascó  F.C. Ascó
17/02/2013 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 0 - 2 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
17/02/2013 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 2 - 1 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
17/02/2013 17:00
C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú 0 - 2 C.E. Cervera  C.E. Cervera
17/02/2013 17:00
C.F. Amposta  C.F. Amposta 1 - 3 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
28/03/2013 19:30  
CDC Torreforta  CDC Torreforta 0 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
Partit ajornat el 17/2/2013 per la mort del president de la U.E. Sants
Jornada 21
23/02/2013 16:00
F.C. Andorra  F.C. Andorra 1 - 2 C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol
23/02/2013 18:30
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 3 - 0 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
24/02/2013 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 1 C.F. Igualada  C.F. Igualada
24/02/2013 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 1 - 1 U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra
24/02/2013 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 3 - 0 C.D. Morell  C.D. Morell
24/02/2013 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 0 C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú
24/02/2013 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 0 C.F. Reddis  C.F. Reddis
24/02/2013 12:20
U.E. Valls  U.E. Valls 2 - 1 C.F. Amposta  C.F. Amposta
24/02/2013 16:00
C.E. Cervera  C.E. Cervera 1 - 0 CDC Torreforta  CDC Torreforta
Jornada 22
02/03/2013 16:30
U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra 1 - 2 C.F. Igualada  C.F. Igualada
02/03/2013 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 3 - 1 C.E. Cervera  C.E. Cervera
02/03/2013 19:30
C.D. Morell  C.D. Morell 1 - 2 F.C. Andorra  F.C. Andorra
03/03/2013 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 0 - 3 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
03/03/2013 12:00
C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol 0 - 1 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
03/03/2013 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 0 - 1 F.C. Ascó  F.C. Ascó
03/03/2013 12:20
U.E. Valls  U.E. Valls 1 - 0 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
03/03/2013 17:00
C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú 2 - 4 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
03/03/2013 17:00  
C.F. Amposta  C.F. Amposta 3 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
Jornada 23
09/03/2013 16:00
F.C. Andorra  F.C. Andorra 2 - 0 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
09/03/2013 18:30
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 2 - 1 CDC Torreforta  CDC Torreforta
10/03/2013 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 3 - 2 U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra
10/03/2013 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 2 - 0 C.D. Morell  C.D. Morell
10/03/2013 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 0 - 1 C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú
10/03/2013 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 4 - 0 C.F. Reddis  C.F. Reddis
10/03/2013 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 0 - 0 U.E. Valls  U.E. Valls
10/03/2013 16:15
C.E. Cervera  C.E. Cervera 1 - 2 C.F. Amposta  C.F. Amposta
10/03/2013 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 4 - 1 C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol
Jornada 24
16/03/2013 16:30
C.D. Morell  C.D. Morell 1 - 1 C.F. Igualada  C.F. Igualada
16/03/2013 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 1 - 5 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
17/03/2013 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 2 - 3 F.C. Ascó  F.C. Ascó
17/03/2013 12:00
C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol 2 - 4 U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra
17/03/2013 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 0 - 3 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
17/03/2013 12:00
U.E. Valls  U.E. Valls 0 - 1 C.E. Cervera  C.E. Cervera
17/03/2013 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 4 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
17/03/2013 17:00
C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú 1 - 2 F.C. Andorra  F.C. Andorra
17/03/2013 17:00
C.F. Amposta  C.F. Amposta 1 - 3 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
Jornada 25
23/03/2013 16:30
U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra 1 - 0 C.D. Morell  C.D. Morell
23/03/2013 18:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 0 C.F. Amposta  C.F. Amposta
24/03/2013 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 2 - 1 C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol
24/03/2013 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 2 - 1 C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú
24/03/2013 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 5 - 0 C.F. Reddis  C.F. Reddis
24/03/2013 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 2 - 2 U.E. Valls  U.E. Valls
24/03/2013 16:30  
C.E. Cervera  C.E. Cervera 3 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
24/03/2013 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 0 - 0 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
24/04/2013 20:30
F.C. Andorra  F.C. Andorra 2 - 1 CDC Torreforta  CDC Torreforta
Partit ajornat el 23/3/2013
Jornada 26
06/04/2013 16:30
C.D. Morell  C.D. Morell 2 - 0 C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol
06/04/2013 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 2 - 2 F.C. Andorra  F.C. Andorra
07/04/2013 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 1 - 1 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
07/04/2013 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 2 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
07/04/2013 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 2 - 0 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
07/04/2013 16:45
C.E. Cervera  C.E. Cervera 2 - 3 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
07/04/2013 17:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 2 - 1 U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra
07/04/2013 17:00
C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú 2 - 0 C.F. Igualada  C.F. Igualada
07/04/2013 17:00
C.F. Amposta  C.F. Amposta 0 - 1 F.C. Ascó  F.C. Ascó
Jornada 27
13/04/2013 16:00
F.C. Andorra  F.C. Andorra 1 - 0 C.F. Amposta  C.F. Amposta
13/04/2013 16:30
U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra 1 - 1 C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú
13/04/2013 18:00  
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 2 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
14/04/2013 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 3 - 1 C.D. Morell  C.D. Morell
14/04/2013 12:00
C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol 1 - 3 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
14/04/2013 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 2 - 0 C.F. Reddis  C.F. Reddis
14/04/2013 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 6 - 1 U.E. Valls  U.E. Valls
14/04/2013 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 0 C.E. Cervera  C.E. Cervera
14/04/2013 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 1 - 1 CDC Torreforta  CDC Torreforta
Jornada 28
20/04/2013 19:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 2 - 0 C.F. Igualada  C.F. Igualada
21/04/2013 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 1 - 1 U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra
21/04/2013 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 2 F.C. Ascó  F.C. Ascó
21/04/2013 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 0 - 0 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
21/04/2013 12:20
U.E. Valls  U.E. Valls 0 - 0 F.C. Andorra  F.C. Andorra
21/04/2013 17:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 0 - 0 C.D. Morell  C.D. Morell
21/04/2013 17:00
C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú 2 - 1 C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol
21/04/2013 17:00
C.E. Cervera  C.E. Cervera 2 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
21/04/2013 18:00
C.F. Amposta  C.F. Amposta 3 - 1 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
Jornada 29
27/04/2013 16:00  
F.C. Andorra  F.C. Andorra 3 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
27/04/2013 16:30
C.D. Morell  C.D. Morell 2 - 2 C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú
27/04/2013 16:30
U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra 0 - 0 C.F. Reddis  C.F. Reddis
27/04/2013 18:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 0 - 0 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
28/04/2013 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 0 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
28/04/2013 12:00
C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol 4 - 1 CDC Torreforta  CDC Torreforta
28/04/2013 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 1 - 1 U.E. Valls  U.E. Valls
28/04/2013 12:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 1 - 0 C.E. Cervera  C.E. Cervera
28/04/2013 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 0 - 2 C.F. Amposta  C.F. Amposta
Jornada 30
04/05/2013 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 2 - 2 C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol
04/05/2013 18:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 2 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
05/05/2013 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 1 - 1 C.D. Morell  C.D. Morell
05/05/2013 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 3 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
05/05/2013 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 1 F.C. Ascó  F.C. Ascó
05/05/2013 16:30
U.E. Valls  U.E. Valls 3 - 3 C.F. Igualada  C.F. Igualada
05/05/2013 17:00
C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú 1 - 0 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
05/05/2013 17:00
C.F. Amposta  C.F. Amposta 0 - 1 U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra
05/05/2013 17:30
C.E. Cervera  C.E. Cervera 1 - 2 F.C. Andorra  F.C. Andorra
Jornada 31
11/05/2013 16:00
F.C. Andorra  F.C. Andorra 1 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
11/05/2013 16:30
U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra 5 - 2 U.E. Valls  U.E. Valls
11/05/2013 17:00
C.D. Morell  C.D. Morell 3 - 3 C.F. Reddis  C.F. Reddis
12/05/2013 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 2 - 0 C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú
12/05/2013 12:00
C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol 3 - 2 C.F. Amposta  C.F. Amposta
12/05/2013 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 1 - 2 C.E. Cervera  C.E. Cervera
12/05/2013 12:15
F.C. Ascó  F.C. Ascó 1 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
12/05/2013 17:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 1 - 0 CDC Torreforta  CDC Torreforta
12/05/2013 17:00  
C.F. Igualada  C.F. Igualada 1 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
Jornada 32
18/05/2013 17:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 2 - 3 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
18/05/2013 17:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 2 - 0 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
18/05/2013 18:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 1 F.C. Andorra  F.C. Andorra
19/05/2013 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 4 - 1 C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú
19/05/2013 12:00
C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol 3 - 0 U.E. Valls  U.E. Valls
19/05/2013 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 0 U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra
19/05/2013 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 0 - 0 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
19/05/2013 17:00
C.F. Amposta  C.F. Amposta 3 - 0 C.D. Morell  C.D. Morell
19/05/2013 17:45
C.E. Cervera  C.E. Cervera 2 - 2 C.F. Igualada  C.F. Igualada
Jornada 33
25/05/2013 16:30
U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra 1 - 0 C.E. Cervera  C.E. Cervera
25/05/2013 17:00
C.D. Morell  C.D. Morell 1 - 1 U.E. Valls  U.E. Valls
25/05/2013 20:00
F.C. Andorra  F.C. Andorra 4 - 1 F.C. Ascó  F.C. Ascó
26/05/2013 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 2 - 1 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
26/05/2013 12:00  
C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol 4 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
26/05/2013 12:00
F.C. Martinenc  F.C. Martinenc 0 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
26/05/2013 17:00
C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú 5 - 1 C.F. Reddis  C.F. Reddis
26/05/2013 17:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 1 - 0 C.F. Amposta  C.F. Amposta
26/05/2013 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 0 - 0 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
Jornada 34
01/06/2013 17:00
F.C. Ascó  F.C. Ascó 1 - 3 F.C. Martinenc  F.C. Martinenc
01/06/2013 18:00
C.F. Amposta  C.F. Amposta 1 - 0 C.F. Vilanova i la Geltrú  C.F. Vilanova i la Geltrú
02/06/2013 12:00
C.F. Reddis  C.F. Reddis 1 - 2 CDC Torreforta  CDC Torreforta
02/06/2013 12:00
U.E. Valls  U.E. Valls 5 - 0 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
02/06/2013 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 6 - 0 C.D. Morell  C.D. Morell
02/06/2013 12:00
C.E. Cervera  C.E. Cervera 0 - 1 C.E. Tecnofútbol  C.E. Tecnofútbol
02/06/2013 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 0 U.D. Torredembarra  U.D. Torredembarra
02/06/2013 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 1 C.F. Igualada  C.F. Igualada
02/06/2013 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 0 - 0 F.C. Andorra  F.C. Andorra
Dades dels jugadors de l'U.E. Sants
Nom Minuts Convocatories Sancionat Lesionat Titular Suplent Complets Gols marcats Gols encaixats Gols en propia porta Tarjetes groges Expulsions
Chueca 2649 33 1 0 29 4 29 0 54 0 5 0
Fran 2588 30 3 0 30 0 19 2 0 0 13 0
Fabregat 2475 30 1 0 28 2 22 1 0 0 8 0
Peque 2364 30 3 0 30 0 15 9 0 0 11 0
Geri 2072 29 3 0 26 3 10 8 0 0 11 1
Pipo 2034 31 1 0 24 7 10 8 0 0 6 0
Martín 1843 26 4 0 23 3 14 0 0 0 12 2
Vergés 1843 24 3 0 21 3 19 0 0 0 12 0
Cristian 1669 23 3 0 20 3 12 0 0 0 12 1
Rangel 1510 20 2 0 18 2 15 0 0 0 13 1
Quim 1425 29 0 0 15 14 10 0 0 0 2 0
Pierre 1306 29 0 0 13 16 7 0 0 0 0 0
Illescas 1076 18 0 0 11 7 4 7 0 0 1 0
Gala 1026 25 0 0 10 15 3 1 0 0 4 0
Aleix 974 24 1 0 10 14 6 1 0 0 7 0
Gerard 935 16 0 0 12 4 3 1 0 0 2 0
Michael 780 11 0 0 8 3 6 1 0 0 1 0
Texe 700 12 0 0 6 6 4 1 0 0 3 0
Marc González 660 15 0 0 5 10 2 0 0 0 2 0
Jordi 626 26 0 0 5 21 2 0 0 0 1 0
Beja 572 11 1 0 6 5 1 4 0 0 3 0
Jordi Fuentes 450 23 0 0 5 18 5 0 12 0 0 0
Edu Soler 439 7 0 0 6 1 1 1 0 0 1 0
Castillo 377 7 0 0 4 3 3 0 0 0 3 0
Juste 334 19 0 0 0 19 0 0 0 0 1 0
Adri 271 4 0 0 3 1 1 2 0 0 2 0
Brinquis 239 4 0 0 4 0 1 0 0 0 2 0
Pol Font 200 9 0 0 0 9 0 3 0 0 0 0
Mario 133 9 0 0 2 7 2 0 0 0 1 1
David 131 9 0 0 0 9 0 0 0 0 1 0
Borja 72 4 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0
Ernesto 45 4 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0
Estiven 30 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Joaquim 24 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Julià García Jane 0 25 0 0 0 25 0 0 0 0 1 0
Roger 0 9 0 0 1 8 1 0 0 0 0 0
Picolo 0 9 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0
Rius 0 4 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0
Molina 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Isaac 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Ricki 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Dades destacades de la U.E. Sants
Trajectoria: 10 victories (29%), 5 empats (15%) i 19 derrotes (56%)
Gols marcats: 52 gols (1 gol cada 59 minuts)
Golejadors: 9 gols: Peque; 8 gols: Geri, Pipo; 7 gols: Illescas; 4 gols: Beja; 3 gols: Pol Font; 2 gols: Fran, Adri; 1 gol: Fabregat, Gala, Aleix, Gerard, Michael, Texe, Edu Soler.
Gols rebuts: 66 gols (1 gol cada 46 minuts)
Porters: 54 gols: Chueca; 12 gols: Jordi Fuentes.
 
 

Copyleft © 2020