Competicions

Primera Catalana (2010/2011)
Jornada 1
05/09/2010 11:45
U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan 2 - 2 A.D. Guíxols  A.D. Guíxols
05/09/2010 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 3 - 1 U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec
05/09/2010 12:00
U.E. Rubí  U.E. Rubí 2 - 0 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
05/09/2010 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 1 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
05/09/2010 12:00
C.D. Montcada  C.D. Montcada 1 - 4 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
05/09/2010 12:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 1 - 0 C.D. Blanes  C.D. Blanes
05/09/2010 12:00  
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 3 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
05/09/2010 16:30
U.E. Olot  U.E. Olot 0 - 1 U.E. Vic  U.E. Vic
05/09/2010 17:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 3 - 1 C.F. Igualada  C.F. Igualada
05/09/2010 17:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 2 - 1 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
Jornada 2
11/09/2010 17:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 0 - 5 U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan
12/09/2010 12:00
U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec 0 - 1 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
12/09/2010 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 0 - 0 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
12/09/2010 16:30
U.E. Vic  U.E. Vic 1 - 0 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
12/09/2010 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 1 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
12/09/2010 17:00
A.D. Guíxols  A.D. Guíxols 1 - 0 U.E. Olot  U.E. Olot
12/09/2010 17:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 1 - 1 U.E. Rubí  U.E. Rubí
12/09/2010 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 0 - 0 C.D. Montcada  C.D. Montcada
12/09/2010 17:00
C.D. Blanes  C.D. Blanes 0 - 3 C.F. Peralada  C.F. Peralada
12/09/2010 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 4 - 1 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
Jornada 3
19/09/2010 11:45
U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan 1 - 2 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
19/09/2010 12:00
U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec 1 - 2 U.E. Vic  U.E. Vic
19/09/2010 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 2 - 0 A.D. Guíxols  A.D. Guíxols
19/09/2010 12:00
U.E. Rubí  U.E. Rubí 0 - 1 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
19/09/2010 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 3 C.F. Igualada  C.F. Igualada
19/09/2010 12:00
C.D. Montcada  C.D. Montcada 3 - 1 C.D. Blanes  C.D. Blanes
19/09/2010 12:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 0 - 1 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
19/09/2010 16:30
U.E. Olot  U.E. Olot 2 - 1 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
19/09/2010 17:00  
C.F. Peralada  C.F. Peralada 1 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
19/09/2010 17:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 7 - 0 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
Jornada 4
25/09/2010 17:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 1 - 1 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
26/09/2010 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 1 - 1 U.E. Olot  U.E. Olot
26/09/2010 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 0 C.D. Montcada  C.D. Montcada
26/09/2010 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 2 - 1 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
26/09/2010 16:30
U.E. Vic  U.E. Vic 4 - 3 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
26/09/2010 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 2 - 0 U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan
26/09/2010 17:00
A.D. Guíxols  A.D. Guíxols 1 - 1 U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec
26/09/2010 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 2 - 0 U.E. Rubí  U.E. Rubí
26/09/2010 17:00
C.D. Blanes  C.D. Blanes 1 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
26/09/2010 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 1 - 1 C.F. Peralada  C.F. Peralada
Jornada 5
02/10/2010 16:00
U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan 1 - 1 C.F. Igualada  C.F. Igualada
03/10/2010 12:00
U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec 2 - 2 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
03/10/2010 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 1 - 2 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
03/10/2010 12:00
U.E. Rubí  U.E. Rubí 2 - 0 C.D. Blanes  C.D. Blanes
03/10/2010 12:00  
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 3 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
03/10/2010 12:00
C.D. Montcada  C.D. Montcada 1 - 1 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
03/10/2010 16:30
U.E. Olot  U.E. Olot 1 - 1 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
03/10/2010 16:45
U.E. Vic  U.E. Vic 3 - 0 A.D. Guíxols  A.D. Guíxols
03/10/2010 17:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 2 - 0 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
03/10/2010 17:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 1 - 1 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
Jornada 6
09/10/2010 17:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 0 - 2 U.E. Vic  U.E. Vic
09/10/2010 17:00
C.D. Blanes  C.D. Blanes 0 - 1 U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan
09/10/2010 18:00
A.D. Guíxols  A.D. Guíxols 2 - 1 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
09/10/2010 18:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 2 - 0 U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec
09/10/2010 18:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 1 - 1 C.F. Peralada  C.F. Peralada
09/10/2010 18:30
C.F. Igualada  C.F. Igualada 0 - 2 U.E. Olot  U.E. Olot
10/10/2010 12:15
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 1 - 1 C.D. Montcada  C.D. Montcada
10/10/2010 16:15
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 2 - 0 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
10/10/2010 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 1 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
10/10/2010 18:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 0 - 2 U.E. Rubí  U.E. Rubí
Jornada 7
12/10/2010 11:45  
U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan 1 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
12/10/2010 12:00
U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec 1 - 2 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
12/10/2010 12:00
C.D. Montcada  C.D. Montcada 0 - 1 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
12/10/2010 16:00
U.E. Vic  U.E. Vic 2 - 2 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
12/10/2010 17:00
A.D. Guíxols  A.D. Guíxols 2 - 1 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
12/10/2010 17:00
U.E. Rubí  U.E. Rubí 2 - 1 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
12/10/2010 17:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 3 - 1 C.F. Peralada  C.F. Peralada
12/10/2010 18:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 3 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
25/11/2010 20:30
U.E. Olot  U.E. Olot 2 - 0 C.D. Blanes  C.D. Blanes
Suspés el dia 12/10/2010 per la forta pluja i vent
08/12/2010 --:--
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 4 - 2 C.F. Igualada  C.F. Igualada
Suspés el dia 12/10/2010 per la forta pluja i vent
Jornada 8
16/10/2010 17:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 1 - 2 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
17/10/2010 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 0 - 3 A.D. Guíxols  A.D. Guíxols
17/10/2010 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 1 U.E. Olot  U.E. Olot
17/10/2010 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 1 - 0 U.E. Rubí  U.E. Rubí
17/10/2010 12:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 3 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
17/10/2010 17:00
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 0 - 1 U.E. Vic  U.E. Vic
17/10/2010 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 2 - 0 U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec
17/10/2010 17:00
C.D. Blanes  C.D. Blanes 2 - 7 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
17/10/2010 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 3 - 3 U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan
17/10/2010 17:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 1 - 2 C.D. Montcada  C.D. Montcada
Jornada 9
23/10/2010 17:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 0 - 1 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
24/10/2010 11:45
U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan 1 - 0 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
24/10/2010 12:00  
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 3 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
24/10/2010 12:00
U.E. Rubí  U.E. Rubí 2 - 2 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
24/10/2010 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 3 - 1 C.F. Peralada  C.F. Peralada
24/10/2010 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 4 - 0 C.D. Montcada  C.D. Montcada
24/10/2010 16:30
U.E. Vic  U.E. Vic 0 - 0 C.F. Igualada  C.F. Igualada
24/10/2010 16:30
U.E. Olot  U.E. Olot 2 - 0 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
24/10/2010 17:00
A.D. Guíxols  A.D. Guíxols 2 - 2 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
24/10/2010 18:00
U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec 1 - 1 C.D. Blanes  C.D. Blanes
Jornada 10
31/10/2010 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 1 - 1 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
31/10/2010 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 0 U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec
31/10/2010 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 1 - 3 U.E. Olot  U.E. Olot
31/10/2010 12:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 4 - 1 U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan
31/10/2010 12:00
C.D. Montcada  C.D. Montcada 2 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
31/10/2010 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 3 - 1 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
31/10/2010 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 1 - 1 A.D. Guíxols  A.D. Guíxols
31/10/2010 17:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 3 - 0 U.E. Rubí  U.E. Rubí
01/11/2010 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 0 - 0 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
08/12/2010 --:--
C.D. Blanes  C.D. Blanes 0 - 2 U.E. Vic  U.E. Vic
Suspés el dia 31/10/2010 per la greu lesió de un jugador de l'U.E. Vic
Jornada 11
06/11/2010 17:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 2 - 2 C.F. Igualada  C.F. Igualada
07/11/2010 11:45
U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan 0 - 4 C.F. Peralada  C.F. Peralada
07/11/2010 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 1 - 1 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
07/11/2010 12:00
U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec 2 - 1 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
07/11/2010 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 4 - 0 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
07/11/2010 12:00
U.E. Rubí  U.E. Rubí 1 - 0 C.D. Montcada  C.D. Montcada
07/11/2010 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 2 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
07/11/2010 16:00  
U.E. Vic  U.E. Vic 1 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
07/11/2010 16:30
U.E. Olot  U.E. Olot 3 - 1 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
07/11/2010 17:00
A.D. Guíxols  A.D. Guíxols 0 - 4 C.D. Blanes  C.D. Blanes
Jornada 12
14/11/2010 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 0 - 0 A.D. Guíxols  A.D. Guíxols
14/11/2010 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 1 - 0 U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec
El partit es suspén al minut 70 per invasió de camp. La continuació es el 13/1/2011.
14/11/2010 12:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 3 - 0 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
14/11/2010 12:00
C.D. Montcada  C.D. Montcada 0 - 0 U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan
14/11/2010 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 1 U.E. Rubí  U.E. Rubí
14/11/2010 12:30
C.F. Igualada  C.F. Igualada 1 - 2 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
14/11/2010 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 0 - 3 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
14/11/2010 17:00
C.D. Blanes  C.D. Blanes 3 - 0 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
14/11/2010 17:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 0 - 1 U.E. Olot  U.E. Olot
14/11/2010 17:15
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 3 - 1 U.E. Vic  U.E. Vic
Jornada 13
20/11/2010 17:00  
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 0 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
20/11/2010 18:00
U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan 0 - 3 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
21/11/2010 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 1 - 1 C.D. Blanes  C.D. Blanes
21/11/2010 12:00
U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec 1 - 2 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
21/11/2010 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 4 - 0 C.F. Peralada  C.F. Peralada
21/11/2010 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 1 - 1 U.E. Rubí  U.E. Rubí
21/11/2010 16:00
U.E. Vic  U.E. Vic 7 - 0 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
21/11/2010 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 1 - 3 C.F. Igualada  C.F. Igualada
21/11/2010 16:30
U.E. Olot  U.E. Olot 2 - 0 C.D. Montcada  C.D. Montcada
21/11/2010 17:00
A.D. Guíxols  A.D. Guíxols 3 - 1 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
Jornada 14
28/11/2010 11:30
C.F. Igualada  C.F. Igualada 1 - 1 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
28/11/2010 12:00
C.D. Blanes  C.D. Blanes 1 - 1 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
28/11/2010 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 1 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
28/11/2010 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 5 - 1 A.D. Guíxols  A.D. Guíxols
28/11/2010 12:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 3 - 1 U.E. Vic  U.E. Vic
28/11/2010 12:00
C.D. Montcada  C.D. Montcada 2 - 2 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
28/11/2010 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 1 U.E. Olot  U.E. Olot
28/11/2010 12:00
U.E. Rubí  U.E. Rubí 2 - 1 U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan
28/11/2010 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 1 - 0 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
28/11/2010 17:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 4 - 0 U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec
Jornada 15
04/12/2010 17:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 5 - 2 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
04/12/2010 18:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 2 - 1 C.D. Blanes  C.D. Blanes
05/12/2010 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 4 - 2 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
05/12/2010 12:00
A.D. Guíxols  A.D. Guíxols 3 - 1 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
05/12/2010 12:00
U.E. Vic  U.E. Vic 2 - 1 C.F. Peralada  C.F. Peralada
05/12/2010 12:00
U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec 0 - 3 C.D. Montcada  C.D. Montcada
05/12/2010 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 3 - 0 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
05/12/2010 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 2 - 0 U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan
05/12/2010 16:30  
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 1 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
05/12/2010 16:30
U.E. Olot  U.E. Olot 2 - 0 U.E. Rubí  U.E. Rubí
Jornada 16
12/12/2010 11:45
U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan 3 - 3 U.E. Olot  U.E. Olot
12/12/2010 12:00
C.D. Blanes  C.D. Blanes 1 - 1 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
12/12/2010 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 1 - 0 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
12/12/2010 12:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 1 - 2 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
12/12/2010 12:00
C.D. Montcada  C.D. Montcada 1 - 2 U.E. Vic  U.E. Vic
12/12/2010 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 3 - 1 U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec
12/12/2010 12:00
U.E. Rubí  U.E. Rubí 1 - 3 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
12/12/2010 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 1 - 1 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
12/12/2010 17:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 1 - 0 A.D. Guíxols  A.D. Guíxols
12/12/2010 17:30  
U.E. Sants  U.E. Sants 0 - 2 C.F. Igualada  C.F. Igualada
Jornada 17
18/12/2010 17:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 2 - 1 C.F. Peralada  C.F. Peralada
19/12/2010 12:00  
C.D. Blanes  C.D. Blanes 1 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
19/12/2010 12:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 4 - 3 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
19/12/2010 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 1 - 2 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
19/12/2010 12:00
U.E. Vic  U.E. Vic 3 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
19/12/2010 12:00
U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec 0 - 2 U.E. Rubí  U.E. Rubí
19/12/2010 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 4 - 0 U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan
19/12/2010 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 0 - 2 U.E. Olot  U.E. Olot
19/12/2010 16:00
A.D. Guíxols  A.D. Guíxols 0 - 1 C.D. Montcada  C.D. Montcada
19/12/2010 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 1 - 2 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
Jornada 18
09/01/2011 11:45
U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan 0 - 3 U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec
09/01/2011 12:00  
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 4 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
09/01/2011 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 2 - 4 C.F. Igualada  C.F. Igualada
09/01/2011 12:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 1 - 0 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
09/01/2011 12:00
C.D. Montcada  C.D. Montcada 1 - 1 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
09/01/2011 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 2 - 0 A.D. Guíxols  A.D. Guíxols
09/01/2011 12:00
U.E. Rubí  U.E. Rubí 2 - 2 U.E. Vic  U.E. Vic
09/01/2011 16:30
U.E. Olot  U.E. Olot 3 - 1 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
09/01/2011 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 2 - 2 C.D. Blanes  C.D. Blanes
09/01/2011 17:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 0 - 2 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
Jornada 19
15/01/2011 17:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 1 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
16/01/2011 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 0 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
16/01/2011 12:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 1 - 4 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
16/01/2011 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 4 - 2 C.D. Montcada  C.D. Montcada
16/01/2011 12:00
U.E. Vic  U.E. Vic 3 - 0 U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan
16/01/2011 12:00
U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec 1 - 4 U.E. Olot  U.E. Olot
16/01/2011 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 1 - 1 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
16/01/2011 16:00
A.D. Guíxols  A.D. Guíxols 3 - 3 U.E. Rubí  U.E. Rubí
16/01/2011 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 1 - 4 C.F. Peralada  C.F. Peralada
16/01/2011 17:00
C.D. Blanes  C.D. Blanes 6 - 4 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
Jornada 20
22/01/2011 17:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 0 - 2 U.E. Rubí  U.E. Rubí
23/01/2011 12:00
U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec 1 - 2 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
23/01/2011 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 0 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
23/01/2011 12:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 2 - 2 C.F. Peralada  C.F. Peralada
23/01/2011 12:00
C.D. Blanes  C.D. Blanes 1 - 1 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
23/01/2011 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 1 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
Partit jugat fins al minut 79 el dia 23/1/2011 i els 11 minuts restants el 24/02/2011.
23/01/2011 16:00
A.D. Guíxols  A.D. Guíxols 0 - 1 U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan
23/01/2011 16:30
U.E. Vic  U.E. Vic 2 - 0 U.E. Olot  U.E. Olot
23/01/2011 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 0 - 1 C.D. Montcada  C.D. Montcada
23/01/2011 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 0 - 3 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
Jornada 21
29/01/2011 17:15
U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan 1 - 2 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
30/01/2011 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 5 - 0 U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec
30/01/2011 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 0 - 1 U.E. Vic  U.E. Vic
30/01/2011 12:00
U.E. Rubí  U.E. Rubí 2 - 0 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
30/01/2011 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 2 - 2 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
30/01/2011 12:00
C.D. Montcada  C.D. Montcada 1 - 0 C.F. Igualada  C.F. Igualada
30/01/2011 12:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 4 - 0 C.D. Blanes  C.D. Blanes
30/01/2011 12:00  
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 1 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
30/01/2011 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 1 - 2 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
30/01/2011 16:30
U.E. Olot  U.E. Olot 1 - 0 A.D. Guíxols  A.D. Guíxols
Jornada 22
05/02/2011 17:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 2 - 1 U.E. Olot  U.E. Olot
06/02/2011 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 2 - 3 U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan
06/02/2011 12:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 2 - 0 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
06/02/2011 12:00
C.D. Blanes  C.D. Blanes 0 - 0 C.D. Montcada  C.D. Montcada
06/02/2011 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 3 C.F. Peralada  C.F. Peralada
06/02/2011 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 0 - 2 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
06/02/2011 16:00
A.D. Guíxols  A.D. Guíxols 3 - 2 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
06/02/2011 16:30
U.E. Vic  U.E. Vic 2 - 0 U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec
06/02/2011 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 0 - 0 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
06/02/2011 19:00
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 0 - 1 U.E. Rubí  U.E. Rubí
Jornada 23
12/02/2011 17:15
U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan 2 - 1 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
13/02/2011 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 4 - 4 U.E. Vic  U.E. Vic
13/02/2011 12:00
U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec 1 - 2 A.D. Guíxols  A.D. Guíxols
13/02/2011 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 0 - 2 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
13/02/2011 12:00
U.E. Rubí  U.E. Rubí 0 - 1 C.F. Igualada  C.F. Igualada
13/02/2011 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 0 - 1 C.D. Blanes  C.D. Blanes
13/02/2011 12:00  
C.D. Montcada  C.D. Montcada 1 - 3 U.E. Sants  U.E. Sants
13/02/2011 12:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 1 - 2 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
13/02/2011 16:30
U.E. Olot  U.E. Olot 6 - 1 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
13/02/2011 17:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 2 - 1 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
Jornada 24
20/02/2011 12:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 3 - 0 U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec
20/02/2011 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 2 - 3 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
20/02/2011 12:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 5 - 2 U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan
20/02/2011 12:00
C.D. Blanes  C.D. Blanes 2 - 2 U.E. Rubí  U.E. Rubí
20/02/2011 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
20/02/2011 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 2 - 0 C.F. Peralada  C.F. Peralada
20/02/2011 12:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 1 - 1 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
20/02/2011 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 2 - 0 U.E. Olot  U.E. Olot
20/02/2011 17:00
A.D. Guíxols  A.D. Guíxols 1 - 1 U.E. Vic  U.E. Vic
20/02/2011 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 5 - 0 C.D. Montcada  C.D. Montcada
Jornada 25
26/02/2011 17:00
U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec 0 - 1 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
27/02/2011 12:00  
U.E. Rubí  U.E. Rubí 2 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
27/02/2011 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 4 - 0 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
27/02/2011 12:00
C.D. Montcada  C.D. Montcada 4 - 3 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
27/02/2011 16:30
U.E. Vic  U.E. Vic 0 - 1 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
27/02/2011 16:30
U.E. Olot  U.E. Olot 3 - 2 C.F. Igualada  C.F. Igualada
27/02/2011 17:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 2 - 1 A.D. Guíxols  A.D. Guíxols
27/02/2011 17:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 0 - 1 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
27/02/2011 17:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 2 - 2 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
27/02/2011 18:00
U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan 2 - 1 C.D. Blanes  C.D. Blanes
Jornada 26
05/03/2011 17:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 1 - 0 A.D. Guíxols  A.D. Guíxols
06/03/2011 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 1 - 1 U.E. Vic  U.E. Vic
06/03/2011 12:00
C.D. Blanes  C.D. Blanes 1 - 2 U.E. Olot  U.E. Olot
06/03/2011 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 0 - 1 U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan
06/03/2011 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 1 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
06/03/2011 12:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 2 - 0 C.D. Montcada  C.D. Montcada
06/03/2011 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 4 - 1 U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec
06/03/2011 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 0 - 2 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
06/03/2011 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 0 - 0 U.E. Rubí  U.E. Rubí
06/03/2011 17:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 1 - 1 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
Jornada 27
13/03/2011 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 2 - 1 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
13/03/2011 12:00
U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec 1 - 1 C.F. Igualada  C.F. Igualada
13/03/2011 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 0 - 1 C.D. Blanes  C.D. Blanes
13/03/2011 12:00
U.E. Rubí  U.E. Rubí 3 - 0 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
13/03/2011 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 2 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
13/03/2011 12:00
C.D. Montcada  C.D. Montcada 0 - 0 C.F. Peralada  C.F. Peralada
13/03/2011 16:30
U.E. Vic  U.E. Vic 3 - 0 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
13/03/2011 17:00
A.D. Guíxols  A.D. Guíxols 3 - 1 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
13/03/2011 17:00  
U.E. Olot  U.E. Olot 3 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
13/03/2011 18:00
U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan 1 - 1 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
Jornada 28
20/03/2011 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 0 - 2 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
20/03/2011 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 4 - 3 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
20/03/2011 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 2 - 1 U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan
20/03/2011 12:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 1 - 2 U.E. Rubí  U.E. Rubí
20/03/2011 12:00
C.D. Montcada  C.D. Montcada 0 - 1 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
20/03/2011 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 1 - 1 A.D. Guíxols  A.D. Guíxols
20/03/2011 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 1 - 2 U.E. Vic  U.E. Vic
20/03/2011 17:00
C.D. Blanes  C.D. Blanes 5 - 0 U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec
20/03/2011 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 0 - 1 U.E. Olot  U.E. Olot
20/03/2011 17:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 1 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
Jornada 29
26/03/2011 17:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 1 - 2 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
27/03/2011 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 1 - 3 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
27/03/2011 12:00  
U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec 2 - 4 U.E. Sants  U.E. Sants
27/03/2011 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 0 - 1 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
27/03/2011 12:00
U.E. Rubí  U.E. Rubí 2 - 1 C.F. Peralada  C.F. Peralada
27/03/2011 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 1 C.D. Montcada  C.D. Montcada
27/03/2011 17:00
A.D. Guíxols  A.D. Guíxols 1 - 1 C.F. Igualada  C.F. Igualada
27/03/2011 17:00
U.E. Olot  U.E. Olot 1 - 0 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
27/03/2011 17:00
U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan 2 - 1 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
27/03/2011 17:30
U.E. Vic  U.E. Vic 1 - 1 C.D. Blanes  C.D. Blanes
Jornada 30
02/04/2011 17:00
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 0 - 1 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
03/04/2011 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 1 U.E. Vic  U.E. Vic
03/04/2011 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 4 - 3 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
03/04/2011 12:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 1 - 3 U.E. Olot  U.E. Olot
03/04/2011 12:00
C.D. Montcada  C.D. Montcada 1 - 2 U.E. Rubí  U.E. Rubí
03/04/2011 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 0 - 0 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
03/04/2011 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 1 - 2 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
03/04/2011 17:00
C.D. Blanes  C.D. Blanes 0 - 2 A.D. Guíxols  A.D. Guíxols
03/04/2011 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 2 - 0 U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec
03/04/2011 17:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 0 - 4 U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan
Jornada 31
09/04/2011 17:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 1 - 0 C.D. Blanes  C.D. Blanes
10/04/2011 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 2 - 0 C.F. Igualada  C.F. Igualada
10/04/2011 12:00
U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec 1 - 6 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
10/04/2011 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 1 - 1 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
10/04/2011 12:00
U.E. Rubí  U.E. Rubí 3 - 0 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
10/04/2011 16:30
U.E. Vic  U.E. Vic 3 - 1 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
10/04/2011 17:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 2 - 1 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
10/04/2011 17:00  
A.D. Guíxols  A.D. Guíxols 1 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
10/04/2011 17:00
U.E. Olot  U.E. Olot 1 - 0 C.F. Peralada  C.F. Peralada
10/04/2011 18:30
U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan 0 - 1 C.D. Montcada  C.D. Montcada
Jornada 32
17/04/2011 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 3 - 1 U.E. Vic  U.E. Vic
17/04/2011 12:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 5 - 0 U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec
17/04/2011 12:00
C.D. Montcada  C.D. Montcada 2 - 2 U.E. Olot  U.E. Olot
17/04/2011 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 2 - 0 U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan
17/04/2011 12:00
U.E. Rubí  U.E. Rubí 2 - 1 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
17/04/2011 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 2 - 0 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
17/04/2011 17:00
C.D. Blanes  C.D. Blanes 1 - 2 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
17/04/2011 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 0 - 0 A.D. Guíxols  A.D. Guíxols
17/04/2011 17:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 3 - 1 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
17/04/2011 17:30  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 0 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
Jornada 33
30/04/2011 17:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 0 - 0 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
01/05/2011 12:00  
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 3 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
01/05/2011 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 2 - 0 C.D. Montcada  C.D. Montcada
01/05/2011 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 5 - 1 C.D. Blanes  C.D. Blanes
01/05/2011 16:30
U.E. Vic  U.E. Vic 1 - 0 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
01/05/2011 17:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 3 - 1 C.F. Igualada  C.F. Igualada
01/05/2011 17:00
A.D. Guíxols  A.D. Guíxols 2 - 0 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
01/05/2011 17:00
U.E. Olot  U.E. Olot 2 - 0 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
01/05/2011 17:30
U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec 1 - 3 C.F. Peralada  C.F. Peralada
01/05/2011 18:30
U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan 0 - 2 U.E. Rubí  U.E. Rubí
Jornada 34
08/05/2011 11:45
U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan 2 - 0 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
08/05/2011 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 1 - 0 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
08/05/2011 12:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 1 - 1 A.D. Guíxols  A.D. Guíxols
08/05/2011 12:00
C.D. Montcada  C.D. Montcada 4 - 1 U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec
08/05/2011 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 0 - 2 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
08/05/2011 12:00
U.E. Rubí  U.E. Rubí 1 - 0 U.E. Olot  U.E. Olot
08/05/2011 16:30  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 2 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
08/05/2011 17:00
C.D. Blanes  C.D. Blanes 4 - 2 C.F. Igualada  C.F. Igualada
08/05/2011 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 2 - 0 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
08/05/2011 17:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 2 - 2 U.E. Vic  U.E. Vic
Jornada 35
14/05/2011 17:00  
C.F. Igualada  C.F. Igualada 1 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
14/05/2011 17:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 2 - 1 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
15/05/2011 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 1 - 2 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
15/05/2011 12:00
U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec 2 - 0 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
15/05/2011 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 2 - 2 U.E. Rubí  U.E. Rubí
15/05/2011 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 1 - 2 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
15/05/2011 16:30
U.E. Vic  U.E. Vic 1 - 0 C.D. Montcada  C.D. Montcada
15/05/2011 17:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 2 - 0 C.D. Blanes  C.D. Blanes
15/05/2011 17:00
A.D. Guíxols  A.D. Guíxols 0 - 1 C.F. Peralada  C.F. Peralada
15/05/2011 17:00
U.E. Olot  U.E. Olot 1 - 0 U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan
Jornada 36
22/05/2011 11:45
U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan 0 - 2 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
22/05/2011 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 0 - 1 C.D. Blanes  C.D. Blanes
22/05/2011 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 2 - 0 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
22/05/2011 12:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 1 - 1 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
22/05/2011 12:00
C.D. Montcada  C.D. Montcada 4 - 1 A.D. Guíxols  A.D. Guíxols
22/05/2011 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 2 U.E. Vic  U.E. Vic
22/05/2011 12:00
U.E. Rubí  U.E. Rubí 7 - 0 U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec
22/05/2011 17:00
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 2 - 0 C.F. Igualada  C.F. Igualada
22/05/2011 17:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 4 - 0 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
22/05/2011 17:00
U.E. Olot  U.E. Olot 2 - 1 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
Jornada 37
28/05/2011 17:00
C.F. Igualada  C.F. Igualada 2 - 2 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
28/05/2011 17:00
C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal 2 - 2 C.D. Montcada  C.D. Montcada
29/05/2011 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 2 - 3 C.F. Peralada  C.F. Peralada
29/05/2011 12:00
U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca 2 - 1 U.E. Olot  U.E. Olot
29/05/2011 16:00
U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec 0 - 1 U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan
29/05/2011 16:30
C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat 1 - 2 U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar
29/05/2011 16:30
U.E. Vic  U.E. Vic 0 - 0 U.E. Rubí  U.E. Rubí
29/05/2011 17:00
C.D. Blanes  C.D. Blanes 1 - 5 C.D. Tortosa  C.D. Tortosa
29/05/2011 17:00
A.D. Guíxols  A.D. Guíxols 0 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
29/05/2011 18:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 4 - 1 U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega
Jornada 38
05/06/2011 12:00  
C.D. Tortosa  C.D. Tortosa 0 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
05/06/2011 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 4 - 3 C.D. Blanes  C.D. Blanes
05/06/2011 12:00
U.E. Vilassar de Mar  U.E. Vilassar de Mar 2 - 0 C.F. Igualada  C.F. Igualada
05/06/2011 12:00
C.F. Peralada  C.F. Peralada 3 - 1 C.F. Olesa de Montserrat  C.F. Olesa de Montserrat
05/06/2011 12:00
C.D. Montcada  C.D. Montcada 0 - 2 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
05/06/2011 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 2 - 1 C.P. San Cristóbal  C.P. San Cristóbal
05/06/2011 12:00
U.E. Rubí  U.E. Rubí 5 - 1 A.D. Guíxols  A.D. Guíxols
05/06/2011 12:00
U.E. Tàrrega  U.E. Tàrrega 1 - 0 U.E. Rapitenca  U.E. Rapitenca
05/06/2011 17:00
U.D. At. Gramenet Milan  U.D. At. Gramenet Milan 0 - 5 U.E. Vic  U.E. Vic
05/06/2011 17:00
U.E. Olot  U.E. Olot 5 - 0 U.E. Poble Sec  U.E. Poble Sec
Dades dels jugadors de l'U.E. Sants
Nom Minuts Convocatories Sancionat Lesionat Titular Suplent Complets Gols marcats Gols encaixats Gols en propia porta Tarjetes groges Expulsions
Carulla 3267 37 0 0 37 0 37 0 52 0 1 0
Xavi Pascual 2846 36 0 0 32 4 28 3 0 0 10 0
Manu 2724 33 0 0 31 2 30 0 0 0 4 2
Cano 2699 36 0 0 31 5 23 11 0 0 8 0
Hamza 2610 34 0 0 29 5 20 4 0 0 9 0
Uri 2265 28 0 0 26 2 25 4 0 0 9 1
Fran 2240 29 0 0 27 2 16 2 0 0 11 0
Rangel 2086 27 0 5 26 1 22 0 0 0 10 0
Marcos González 2066 31 0 0 22 9 12 5 0 0 5 0
Ivi 1857 28 0 4 23 5 14 1 0 0 1 0
Vergés 1831 22 0 0 21 1 20 0 0 0 10 0
Fabregat 1633 24 0 0 19 5 15 2 0 0 5 0
Óscar 1407 17 0 0 16 1 15 0 0 0 6 0
Peque 1360 29 0 0 13 16 7 2 0 1 3 0
Acosta 1276 16 0 0 14 2 12 3 0 0 1 0
Edu Soler 1110 14 0 0 12 2 10 2 0 0 6 0
Edu 954 18 0 3 11 7 4 1 0 0 1 0
Miguel Àngel 481 6 0 0 6 0 4 0 0 0 0 0
Forzinetti 439 9 0 0 5 4 0 0 0 0 0 0
Gala 382 13 0 0 3 10 3 0 0 0 1 0
Rueda 360 4 0 0 4 0 4 0 0 0 1 0
Ismael 358 6 0 0 6 0 0 2 0 0 2 0
Marc González 267 3 0 0 3 0 2 0 0 0 1 0
Tanev 211 7 0 0 2 5 1 0 0 0 0 0
Jordi 183 3 0 0 2 1 2 0 1 0 0 1
Santamaria 154 11 0 0 0 11 0 0 0 0 0 0
Joseph 150 3 0 0 2 1 1 1 0 0 0 0
Tacón 127 2 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
Amador 116 3 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0
Àlex 93 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
Freddy 90 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
Beja 81 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
Forzinetti 18 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Pep Marguí 0 28 0 0 0 28 0 0 0 0 1 0
Julià García Jané 0 11 0 0 0 11 0 0 0 0 0 0
Llauradó 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Joshua 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Martín 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Alberto 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gerard 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Mario 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
David 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dades destacades de la U.E. Sants
Trajectoria: 11 victories (29%), 11 empats (29%) i 16 derrotes (42%)
Gols marcats: 44 gols (1 gol cada 78 minuts)
Golejadors: 11 gols: Cano; 5 gols: Marcos González; 4 gols: Hamza, Uri; 3 gols: Xavi Pascual, Acosta; 2 gols: Fran, Fabregat, Peque, Edu Soler, Ismael; 1 gol: Ivi, Edu, Joseph.
Gols rebuts: 52 gols (1 gol cada 66 minuts)
Porters: 52 gols: Carulla; 1 gol: Jordi.
 
 

Copyleft © 2020