Competicions

Regional Preferente Catalana - Grupo 2 (2008/2009)

Jornada 1

(14/09/2008) U.E. Sitges U.E. Sitges 4 - 0 U.E. Sant Joan Despí U.E. Sitges
(14/09/2008) C.E. El Catllar C.E. El Catllar 1 - 0 U.D. Vista Alegre C.E. El Catllar
(14/09/2008) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 0 - 0 CDC Torreforta C.F. Barceloneta
(14/09/2008) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 3 - 1 EFAC Almacelles U.E. Sant Ildefons
(14/09/2008) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 1 F.C. Alcarràs F.C. Santfeliuenc
(14/09/2008) U.E. Guissona U.E. Guissona 0 - 0 C.D. Roquetenc U.E. Guissona
(14/09/2008) C.E. Canyelles C.E. Canyelles 2 - 2 F.C. Cambrils C.E. Canyelles
(14/09/2008) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 0 U.E. Sants Gimnàstica Iberiana
(14/09/2008) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 1 U.At. Horta U.D. Viladecans

Jornada 2

(21/09/2008) U.E. Sant Joan Despí U.E. Sant Joan Despí 0 - 0 U.D. Viladecans U.E. Sant Joan Despí
(21/09/2008) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 2 - 0 U.E. Sitges U.D. Vista Alegre
(21/09/2008) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 0 C.E. El Catllar CDC Torreforta
(21/09/2008) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 2 - 3 C.F. Barceloneta EFAC Almacelles
(21/09/2008) F.C. Alcarràs F.C. Alcarràs 3 - 0 U.E. Sant Ildefons F.C. Alcarràs
(21/09/2008) C.D. Roquetenc C.D. Roquetenc 1 - 2 F.C. Santfeliuenc C.D. Roquetenc
(21/09/2008) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 3 - 1 U.E. Guissona F.C. Cambrils
(21/09/2008) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 C.E. Canyelles U.E. Sants
(21/09/2008) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 2 Gimnàstica Iberiana U.At. Horta

Jornada 3

(28/09/2008) U.E. Sant Joan Despí U.E. Sant Joan Despí 1 - 1 U.D. Vista Alegre U.E. Sant Joan Despí
(28/09/2008) U.E. Sitges U.E. Sitges 2 - 1 CDC Torreforta U.E. Sitges
(28/09/2008) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 0 - 0 C.E. El Catllar EFAC Almacelles
(28/09/2008) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 2 F.C. Alcarràs C.F. Barceloneta
(28/09/2008) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 0 - 2 C.D. Roquetenc U.E. Sant Ildefons
(28/09/2008) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 0 F.C. Cambrils F.C. Santfeliuenc
(28/09/2008) U.E. Guissona U.E. Guissona 0 - 2 U.E. Sants U.E. Guissona
(28/09/2008) C.E. Canyelles C.E. Canyelles 4 - 2 U.At. Horta C.E. Canyelles
(28/09/2008) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 3 Gimnàstica Iberiana U.D. Viladecans

Jornada 4

(05/10/2008) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 0 - 1 U.D. Viladecans U.D. Vista Alegre
(05/10/2008) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 1 U.E. Sant Joan Despí CDC Torreforta
(05/10/2008) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 2 - 1 U.E. Sitges EFAC Almacelles
(05/10/2008) F.C. Alcarràs F.C. Alcarràs 0 - 1 C.E. El Catllar F.C. Alcarràs
(05/10/2008) C.D. Roquetenc C.D. Roquetenc 2 - 1 C.F. Barceloneta C.D. Roquetenc
(05/10/2008) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 0 - 0 U.E. Sant Ildefons F.C. Cambrils
(05/10/2008) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 3 F.C. Santfeliuenc U.E. Sants
(05/10/2008) U.At. Horta U.At. Horta 3 - 1 U.E. Guissona U.At. Horta
(05/10/2008) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 3 - 0 C.E. Canyelles Gimnàstica Iberiana

Jornada 5

(12/10/2008) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 2 - 0 CDC Torreforta U.D. Vista Alegre
(12/10/2008) U.E. Sant Joan Despí U.E. Sant Joan Despí 2 - 1 EFAC Almacelles U.E. Sant Joan Despí
(12/10/2008) U.E. Sitges U.E. Sitges 1 - 1 F.C. Alcarràs U.E. Sitges
(12/10/2008) C.E. El Catllar C.E. El Catllar 2 - 1 C.D. Roquetenc C.E. El Catllar
(12/10/2008) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 0 - 0 F.C. Cambrils C.F. Barceloneta
(12/10/2008) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 1 - 1 U.E. Sants U.E. Sant Ildefons
(12/10/2008) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 3 - 1 U.At. Horta F.C. Santfeliuenc
(12/10/2008) U.E. Guissona U.E. Guissona 1 - 1 Gimnàstica Iberiana U.E. Guissona
(12/10/2008) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 0 C.E. Canyelles U.D. Viladecans

Jornada 6

(19/10/2008) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 1 U.D. Viladecans CDC Torreforta
(19/10/2008) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 4 - 1 U.D. Vista Alegre EFAC Almacelles
(19/10/2008) F.C. Alcarràs F.C. Alcarràs 3 - 0 U.E. Sant Joan Despí F.C. Alcarràs
(19/10/2008) C.D. Roquetenc C.D. Roquetenc 0 - 0 U.E. Sitges C.D. Roquetenc
(19/10/2008) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 2 C.E. El Catllar F.C. Cambrils
(19/10/2008) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.F. Barceloneta U.E. Sants
(19/10/2008) U.At. Horta U.At. Horta 3 - 1 U.E. Sant Ildefons U.At. Horta
(19/10/2008) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 1 F.C. Santfeliuenc Gimnàstica Iberiana
(19/10/2008) C.E. Canyelles C.E. Canyelles 4 - 0 U.E. Guissona C.E. Canyelles

Jornada 7

(26/10/2008) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 1 EFAC Almacelles CDC Torreforta
(26/10/2008) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 1 - 0 F.C. Alcarràs U.D. Vista Alegre
(26/10/2008) U.E. Sant Joan Despí U.E. Sant Joan Despí 1 - 0 C.D. Roquetenc U.E. Sant Joan Despí
(26/10/2008) U.E. Sitges U.E. Sitges 3 - 2 F.C. Cambrils U.E. Sitges
(26/10/2008) C.E. El Catllar C.E. El Catllar 2 - 4 U.E. Sants C.E. El Catllar
(26/10/2008) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 3 - 2 U.At. Horta C.F. Barceloneta
(26/10/2008) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 2 - 2 Gimnàstica Iberiana U.E. Sant Ildefons
(26/10/2008) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 C.E. Canyelles F.C. Santfeliuenc
(26/10/2008) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 0 U.E. Guissona U.D. Viladecans

Jornada 8

(02/11/2008) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 1 - 1 U.D. Viladecans EFAC Almacelles
(02/11/2008) F.C. Alcarràs F.C. Alcarràs 4 - 2 CDC Torreforta F.C. Alcarràs
(02/11/2008) C.D. Roquetenc C.D. Roquetenc 1 - 0 U.D. Vista Alegre C.D. Roquetenc
(02/11/2008) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 0 U.E. Sant Joan Despí F.C. Cambrils
(02/11/2008) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 U.E. Sitges U.E. Sants
(02/11/2008) U.At. Horta U.At. Horta 3 - 1 C.E. El Catllar U.At. Horta
(02/11/2008) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 5 Gimnàstica Iberiana C.F. Barceloneta
(02/11/2008) C.E. Canyelles C.E. Canyelles 6 - 0 U.E. Sant Ildefons C.E. Canyelles
(02/11/2008) U.E. Guissona U.E. Guissona 0 - 2 F.C. Santfeliuenc U.E. Guissona

Jornada 9

(09/11/2008) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 1 - 1 F.C. Alcarràs EFAC Almacelles
(09/11/2008) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 C.D. Roquetenc CDC Torreforta
(09/11/2008) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 1 - 1 F.C. Cambrils U.D. Vista Alegre
(09/11/2008) U.E. Sant Joan Despí U.E. Sant Joan Despí 0 - 2 U.E. Sants U.E. Sant Joan Despí
(09/11/2008) U.E. Sitges U.E. Sitges 0 - 0 U.At. Horta U.E. Sitges
(09/11/2008) C.E. El Catllar C.E. El Catllar 3 - 1 Gimnàstica Iberiana C.E. El Catllar
(09/11/2008) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 1 C.E. Canyelles C.F. Barceloneta
(09/11/2008) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 2 - 1 U.E. Guissona U.E. Sant Ildefons
(09/11/2008) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 1 F.C. Santfeliuenc U.D. Viladecans

Jornada 10

(16/11/2008) F.C. Alcarràs F.C. Alcarràs 1 - 2 U.D. Viladecans F.C. Alcarràs
(16/11/2008) C.D. Roquetenc C.D. Roquetenc 2 - 1 EFAC Almacelles C.D. Roquetenc
(16/11/2008) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 3 CDC Torreforta F.C. Cambrils
(16/11/2008) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 U.D. Vista Alegre U.E. Sants
(16/11/2008) U.At. Horta U.At. Horta 3 - 0 U.E. Sant Joan Despí U.At. Horta
(16/11/2008) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 4 - 0 U.E. Sitges Gimnàstica Iberiana
(16/11/2008) C.E. Canyelles C.E. Canyelles 4 - 1 C.E. El Catllar C.E. Canyelles
(16/11/2008) U.E. Guissona U.E. Guissona 0 - 0 C.F. Barceloneta U.E. Guissona
(16/11/2008) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 U.E. Sant Ildefons F.C. Santfeliuenc

Jornada 11

(23/11/2008) F.C. Alcarràs F.C. Alcarràs 1 - 0 C.D. Roquetenc F.C. Alcarràs
(23/11/2008) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 2 - 3 F.C. Cambrils EFAC Almacelles
(23/11/2008) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 0 U.E. Sants CDC Torreforta
(23/11/2008) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 2 - 0 U.At. Horta U.D. Vista Alegre
(23/11/2008) U.E. Sant Joan Despí U.E. Sant Joan Despí 2 - 3 Gimnàstica Iberiana U.E. Sant Joan Despí
(23/11/2008) U.E. Sitges U.E. Sitges 1 - 2 C.E. Canyelles U.E. Sitges
(23/11/2008) C.E. El Catllar C.E. El Catllar 0 - 0 U.E. Guissona C.E. El Catllar
(23/11/2008) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 6 F.C. Santfeliuenc C.F. Barceloneta
(23/11/2008) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 0 U.E. Sant Ildefons U.D. Viladecans

Jornada 12

(30/11/2008) C.D. Roquetenc C.D. Roquetenc 1 - 0 U.D. Viladecans C.D. Roquetenc
(30/11/2008) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 2 F.C. Alcarràs F.C. Cambrils
(30/11/2008) U.E. Sants U.E. Sants 5 - 0 EFAC Almacelles U.E. Sants
(30/11/2008) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 0 CDC Torreforta U.At. Horta
(30/11/2008) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 1 U.D. Vista Alegre Gimnàstica Iberiana
(30/11/2008) C.E. Canyelles C.E. Canyelles 2 - 0 U.E. Sant Joan Despí C.E. Canyelles
(30/11/2008) U.E. Guissona U.E. Guissona 1 - 0 U.E. Sitges U.E. Guissona
(30/11/2008) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 3 - 1 C.E. El Catllar F.C. Santfeliuenc
(30/11/2008) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 1 - 1 C.F. Barceloneta U.E. Sant Ildefons

Jornada 13

(07/12/2008) C.D. Roquetenc C.D. Roquetenc 1 - 1 F.C. Cambrils C.D. Roquetenc
(07/12/2008) F.C. Alcarràs F.C. Alcarràs 2 - 2 U.E. Sants F.C. Alcarràs
(07/12/2008) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 1 - 4 U.At. Horta EFAC Almacelles
(07/12/2008) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 1 Gimnàstica Iberiana CDC Torreforta
(07/12/2008) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 0 - 0 C.E. Canyelles U.D. Vista Alegre
(07/12/2008) U.E. Sant Joan Despí U.E. Sant Joan Despí 4 - 3 U.E. Guissona U.E. Sant Joan Despí
(07/12/2008) U.E. Sitges U.E. Sitges 2 - 1 F.C. Santfeliuenc U.E. Sitges
(07/12/2008) C.E. El Catllar C.E. El Catllar 1 - 0 U.E. Sant Ildefons C.E. El Catllar
(07/12/2008) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 0 - 1 C.F. Barceloneta U.D. Viladecans

Jornada 14

(14/12/2008) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 0 U.D. Viladecans F.C. Cambrils
(14/12/2008) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 C.D. Roquetenc U.E. Sants
(14/12/2008) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 1 F.C. Alcarràs U.At. Horta
(14/12/2008) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 3 - 1 EFAC Almacelles Gimnàstica Iberiana
(14/12/2008) C.E. Canyelles C.E. Canyelles 0 - 2 CDC Torreforta C.E. Canyelles
(14/12/2008) U.E. Guissona U.E. Guissona 0 - 1 U.D. Vista Alegre U.E. Guissona
(14/12/2008) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 U.E. Sant Joan Despí F.C. Santfeliuenc
(14/12/2008) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 0 - 2 U.E. Sitges U.E. Sant Ildefons
(14/12/2008) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 2 C.E. El Catllar C.F. Barceloneta

Jornada 15

(21/12/2008) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 0 U.E. Sants F.C. Cambrils
(21/12/2008) C.D. Roquetenc C.D. Roquetenc 5 - 1 U.At. Horta C.D. Roquetenc
(21/12/2008) F.C. Alcarràs F.C. Alcarràs 2 - 2 Gimnàstica Iberiana F.C. Alcarràs
(21/12/2008) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 2 - 2 C.E. Canyelles EFAC Almacelles
(21/12/2008) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 0 U.E. Guissona CDC Torreforta
(21/12/2008) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 1 - 1 F.C. Santfeliuenc U.D. Vista Alegre
(21/12/2008) U.E. Sant Joan Despí U.E. Sant Joan Despí 2 - 3 U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Joan Despí
(21/12/2008) U.E. Sitges U.E. Sitges 3 - 0 C.F. Barceloneta U.E. Sitges
(21/12/2008) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 1 C.E. El Catllar U.D. Viladecans

Jornada 16

(11/01/2009) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 0 U.E. Sants U.D. Viladecans
(11/01/2009) U.At. Horta U.At. Horta 3 - 1 F.C. Cambrils U.At. Horta
(11/01/2009) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 3 - 1 C.D. Roquetenc Gimnàstica Iberiana
(11/01/2009) C.E. Canyelles C.E. Canyelles 1 - 1 F.C. Alcarràs C.E. Canyelles
(11/01/2009) U.E. Guissona U.E. Guissona 3 - 1 EFAC Almacelles U.E. Guissona
(11/01/2009) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 0 CDC Torreforta F.C. Santfeliuenc
(11/01/2009) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 1 - 2 U.D. Vista Alegre U.E. Sant Ildefons
(11/01/2009) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 2 - 3 U.E. Sant Joan Despí C.F. Barceloneta
(11/01/2009) C.E. El Catllar C.E. El Catllar 3 - 3 U.E. Sitges C.E. El Catllar

Jornada 17

(18/01/2009) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 U.At. Horta U.E. Sants
(18/01/2009) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 2 Gimnàstica Iberiana F.C. Cambrils
(18/01/2009) C.D. Roquetenc C.D. Roquetenc 2 - 0 C.E. Canyelles C.D. Roquetenc
(18/01/2009) F.C. Alcarràs F.C. Alcarràs 2 - 1 U.E. Guissona F.C. Alcarràs
(18/01/2009) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 2 - 2 F.C. Santfeliuenc EFAC Almacelles
(18/01/2009) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 1 U.E. Sant Ildefons CDC Torreforta
(18/01/2009) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 1 - 2 C.F. Barceloneta U.D. Vista Alegre
(18/01/2009) U.E. Sant Joan Despí U.E. Sant Joan Despí 0 - 2 C.E. El Catllar U.E. Sant Joan Despí
(18/01/2009) U.E. Sitges U.E. Sitges 2 - 2 U.D. Viladecans U.E. Sitges

Jornada 18

(25/01/2009) U.E. Sant Joan Despí U.E. Sant Joan Despí 1 - 0 U.E. Sitges U.E. Sant Joan Despí
(25/01/2009) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 0 - 0 C.E. El Catllar U.D. Vista Alegre
(25/01/2009) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 1 C.F. Barceloneta CDC Torreforta
(25/01/2009) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 3 - 3 U.E. Sant Ildefons EFAC Almacelles
(25/01/2009) F.C. Alcarràs F.C. Alcarràs 1 - 1 F.C. Santfeliuenc F.C. Alcarràs
(25/01/2009) C.D. Roquetenc C.D. Roquetenc 1 - 1 U.E. Guissona C.D. Roquetenc
(25/01/2009) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 3 - 1 C.E. Canyelles F.C. Cambrils
(25/01/2009) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 1 Gimnàstica Iberiana U.E. Sants
(25/01/2009) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 1 U.D. Viladecans U.At. Horta

Jornada 19

(01/02/2009) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 2 U.E. Sant Joan Despí U.D. Viladecans
(01/02/2009) U.E. Sitges U.E. Sitges 1 - 3 U.D. Vista Alegre U.E. Sitges
(01/02/2009) C.E. El Catllar C.E. El Catllar 1 - 2 CDC Torreforta C.E. El Catllar
(01/02/2009) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 3 - 0 EFAC Almacelles C.F. Barceloneta
(01/02/2009) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 2 - 1 F.C. Alcarràs U.E. Sant Ildefons
(01/02/2009) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 1 C.D. Roquetenc F.C. Santfeliuenc
(01/02/2009) U.E. Guissona U.E. Guissona 0 - 0 F.C. Cambrils U.E. Guissona
(01/02/2009) C.E. Canyelles C.E. Canyelles 2 - 3 U.E. Sants C.E. Canyelles
(01/02/2009) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 4 - 1 U.At. Horta Gimnàstica Iberiana

Jornada 20

(08/02/2009) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 0 - 0 U.E. Sant Joan Despí U.D. Vista Alegre
(08/02/2009) CDC Torreforta CDC Torreforta 0 - 1 U.E. Sitges CDC Torreforta
(08/02/2009) C.E. El Catllar C.E. El Catllar 3 - 1 EFAC Almacelles C.E. El Catllar
(08/02/2009) F.C. Alcarràs F.C. Alcarràs 0 - 0 C.F. Barceloneta F.C. Alcarràs
(08/02/2009) C.D. Roquetenc C.D. Roquetenc 1 - 3 U.E. Sant Ildefons C.D. Roquetenc
(08/02/2009) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 0 - 1 F.C. Santfeliuenc F.C. Cambrils
(08/02/2009) U.E. Sants U.E. Sants 4 - 3 U.E. Guissona U.E. Sants
(08/02/2009) U.At. Horta U.At. Horta 3 - 0 C.E. Canyelles U.At. Horta
(08/02/2009) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 1 U.D. Viladecans Gimnàstica Iberiana

Jornada 21

(15/02/2009) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 2 U.D. Vista Alegre U.D. Viladecans
(15/02/2009) U.E. Sant Joan Despí U.E. Sant Joan Despí 1 - 5 CDC Torreforta U.E. Sant Joan Despí
(15/02/2009) U.E. Sitges U.E. Sitges 4 - 0 EFAC Almacelles U.E. Sitges
(15/02/2009) C.E. El Catllar C.E. El Catllar 2 - 0 F.C. Alcarràs C.E. El Catllar
(15/02/2009) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 0 - 1 C.D. Roquetenc C.F. Barceloneta
(15/02/2009) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 2 - 0 F.C. Cambrils U.E. Sant Ildefons
(15/02/2009) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 0 U.E. Sants F.C. Santfeliuenc
(15/02/2009) U.E. Guissona U.E. Guissona 0 - 0 U.At. Horta U.E. Guissona
(15/02/2009) C.E. Canyelles C.E. Canyelles 0 - 4 Gimnàstica Iberiana C.E. Canyelles

Jornada 22

(01/03/2009) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 2 U.D. Vista Alegre CDC Torreforta
(01/03/2009) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 2 - 1 U.E. Sant Joan Despí EFAC Almacelles
(01/03/2009) F.C. Alcarràs F.C. Alcarràs 2 - 2 U.E. Sitges F.C. Alcarràs
(01/03/2009) C.D. Roquetenc C.D. Roquetenc 4 - 0 C.E. El Catllar C.D. Roquetenc
(01/03/2009) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 0 C.F. Barceloneta F.C. Cambrils
(01/03/2009) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 U.E. Sant Ildefons U.E. Sants
(01/03/2009) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 2 F.C. Santfeliuenc U.At. Horta
(01/03/2009) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 4 - 0 U.E. Guissona Gimnàstica Iberiana
(01/03/2009) C.E. Canyelles C.E. Canyelles 4 - 3 U.D. Viladecans C.E. Canyelles

Jornada 23

(08/03/2009) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 4 - 3 CDC Torreforta U.D. Viladecans
(08/03/2009) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 1 - 0 EFAC Almacelles U.D. Vista Alegre
(08/03/2009) U.E. Sant Joan Despí U.E. Sant Joan Despí 1 - 3 F.C. Alcarràs U.E. Sant Joan Despí
(08/03/2009) U.E. Sitges U.E. Sitges 0 - 4 C.D. Roquetenc U.E. Sitges
(08/03/2009) C.E. El Catllar C.E. El Catllar 1 - 1 F.C. Cambrils C.E. El Catllar
(08/03/2009) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 0 - 3 U.E. Sants C.F. Barceloneta
(08/03/2009) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 2 - 1 U.At. Horta U.E. Sant Ildefons
(08/03/2009) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 5 - 1 Gimnàstica Iberiana F.C. Santfeliuenc
(08/03/2009) U.E. Guissona U.E. Guissona 1 - 1 C.E. Canyelles U.E. Guissona

Jornada 24

(15/03/2009) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 2 - 6 CDC Torreforta EFAC Almacelles
(15/03/2009) F.C. Alcarràs F.C. Alcarràs 0 - 1 U.D. Vista Alegre F.C. Alcarràs
(15/03/2009) C.D. Roquetenc C.D. Roquetenc 3 - 0 U.E. Sant Joan Despí C.D. Roquetenc
(15/03/2009) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 1 U.E. Sitges F.C. Cambrils
(15/03/2009) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 C.E. El Catllar U.E. Sants
(15/03/2009) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 0 C.F. Barceloneta U.At. Horta
(15/03/2009) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 1 U.E. Sant Ildefons Gimnàstica Iberiana
(15/03/2009) C.E. Canyelles C.E. Canyelles 1 - 0 F.C. Santfeliuenc C.E. Canyelles
(15/03/2009) U.E. Guissona U.E. Guissona 0 - 1 U.D. Viladecans U.E. Guissona

Jornada 25

(22/03/2009) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 2 EFAC Almacelles U.D. Viladecans
(22/03/2009) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 1 F.C. Alcarràs CDC Torreforta
(22/03/2009) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 1 - 1 C.D. Roquetenc U.D. Vista Alegre
(22/03/2009) U.E. Sant Joan Despí U.E. Sant Joan Despí 1 - 1 F.C. Cambrils U.E. Sant Joan Despí
(22/03/2009) U.E. Sitges U.E. Sitges 1 - 2 U.E. Sants U.E. Sitges
(22/03/2009) C.E. El Catllar C.E. El Catllar 2 - 1 U.At. Horta C.E. El Catllar
(22/03/2009) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 0 C.F. Barceloneta Gimnàstica Iberiana
(22/03/2009) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 2 - 1 C.E. Canyelles U.E. Sant Ildefons
(22/03/2009) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 1 U.E. Guissona F.C. Santfeliuenc

Jornada 26

(29/03/2009) F.C. Alcarràs F.C. Alcarràs 3 - 1 EFAC Almacelles F.C. Alcarràs
(29/03/2009) C.D. Roquetenc C.D. Roquetenc 1 - 1 CDC Torreforta C.D. Roquetenc
(29/03/2009) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 0 U.D. Vista Alegre F.C. Cambrils
(29/03/2009) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 U.E. Sant Joan Despí U.E. Sants
(29/03/2009) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 2 U.E. Sitges U.At. Horta
(29/03/2009) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 1 C.E. El Catllar Gimnàstica Iberiana
(29/03/2009) C.E. Canyelles C.E. Canyelles 2 - 1 C.F. Barceloneta C.E. Canyelles
(29/03/2009) U.E. Guissona U.E. Guissona 2 - 0 U.E. Sant Ildefons U.E. Guissona
(29/03/2009) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 2 U.D. Viladecans F.C. Santfeliuenc

Jornada 27

(05/04/2009) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 2 F.C. Alcarràs U.D. Viladecans
(05/04/2009) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 1 - 2 C.D. Roquetenc EFAC Almacelles
(05/04/2009) CDC Torreforta CDC Torreforta 0 - 0 F.C. Cambrils CDC Torreforta
(05/04/2009) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 1 - 2 U.E. Sants U.D. Vista Alegre
(05/04/2009) U.E. Sant Joan Despí U.E. Sant Joan Despí 0 - 3 U.At. Horta U.E. Sant Joan Despí
(05/04/2009) U.E. Sitges U.E. Sitges 2 - 3 Gimnàstica Iberiana U.E. Sitges
(05/04/2009) C.E. El Catllar C.E. El Catllar 1 - 4 C.E. Canyelles C.E. El Catllar
(05/04/2009) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 2 - 3 U.E. Guissona C.F. Barceloneta
(05/04/2009) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 3 - 3 F.C. Santfeliuenc U.E. Sant Ildefons

Jornada 28

(19/04/2009) C.D. Roquetenc C.D. Roquetenc 1 - 0 F.C. Alcarràs C.D. Roquetenc
(19/04/2009) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 4 - 3 EFAC Almacelles F.C. Cambrils
(19/04/2009) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 CDC Torreforta U.E. Sants
(19/04/2009) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 0 U.D. Vista Alegre U.At. Horta
(19/04/2009) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 7 - 1 U.E. Sant Joan Despí Gimnàstica Iberiana
(19/04/2009) C.E. Canyelles C.E. Canyelles 2 - 1 U.E. Sitges C.E. Canyelles
(19/04/2009) U.E. Guissona U.E. Guissona 2 - 0 C.E. El Catllar U.E. Guissona
(19/04/2009) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 3 - 1 C.F. Barceloneta F.C. Santfeliuenc
(19/04/2009) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 1 - 2 U.D. Viladecans U.E. Sant Ildefons

Jornada 29

(26/04/2009) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 0 C.D. Roquetenc U.D. Viladecans
(26/04/2009) F.C. Alcarràs F.C. Alcarràs 1 - 0 F.C. Cambrils F.C. Alcarràs
(26/04/2009) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 0 - 5 U.E. Sants EFAC Almacelles
(26/04/2009) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 2 U.At. Horta CDC Torreforta
(26/04/2009) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 2 - 2 Gimnàstica Iberiana U.D. Vista Alegre
(26/04/2009) U.E. Sant Joan Despí U.E. Sant Joan Despí 4 - 2 C.E. Canyelles U.E. Sant Joan Despí
(26/04/2009) U.E. Sitges U.E. Sitges 1 - 2 U.E. Guissona U.E. Sitges
(26/04/2009) C.E. El Catllar C.E. El Catllar 2 - 1 F.C. Santfeliuenc C.E. El Catllar
(26/04/2009) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 0 - 0 U.E. Sant Ildefons C.F. Barceloneta

Jornada 30

(03/05/2009) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 1 C.D. Roquetenc F.C. Cambrils
(03/05/2009) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 2 F.C. Alcarràs U.E. Sants
(03/05/2009) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 2 EFAC Almacelles U.At. Horta
(03/05/2009) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 1 CDC Torreforta Gimnàstica Iberiana
(03/05/2009) C.E. Canyelles C.E. Canyelles 0 - 3 U.D. Vista Alegre C.E. Canyelles
(03/05/2009) U.E. Guissona U.E. Guissona 1 - 0 U.E. Sant Joan Despí U.E. Guissona
(03/05/2009) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 1 U.E. Sitges F.C. Santfeliuenc
(03/05/2009) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 2 - 1 C.E. El Catllar U.E. Sant Ildefons
(03/05/2009) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 2 - 2 U.D. Viladecans C.F. Barceloneta

Jornada 31

(10/05/2009) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 2 F.C. Cambrils U.D. Viladecans
(10/05/2009) C.D. Roquetenc C.D. Roquetenc 0 - 0 U.E. Sants C.D. Roquetenc
(10/05/2009) F.C. Alcarràs F.C. Alcarràs 0 - 0 U.At. Horta F.C. Alcarràs
(10/05/2009) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 0 - 2 Gimnàstica Iberiana EFAC Almacelles
(10/05/2009) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 2 C.E. Canyelles CDC Torreforta
(10/05/2009) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 0 - 0 U.E. Guissona U.D. Vista Alegre
(10/05/2009) U.E. Sant Joan Despí U.E. Sant Joan Despí 0 - 2 F.C. Santfeliuenc U.E. Sant Joan Despí
(10/05/2009) U.E. Sitges U.E. Sitges 3 - 1 U.E. Sant Ildefons U.E. Sitges
(10/05/2009) C.E. El Catllar C.E. El Catllar 0 - 2 C.F. Barceloneta C.E. El Catllar

Jornada 32

(17/05/2009) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 F.C. Cambrils U.E. Sants
(17/05/2009) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 0 C.D. Roquetenc U.At. Horta
(17/05/2009) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 1 F.C. Alcarràs Gimnàstica Iberiana
(17/05/2009) C.E. Canyelles C.E. Canyelles 6 - 1 EFAC Almacelles C.E. Canyelles
(17/05/2009) U.E. Guissona U.E. Guissona 2 - 0 CDC Torreforta U.E. Guissona
(17/05/2009) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 3 - 1 U.D. Vista Alegre F.C. Santfeliuenc
(17/05/2009) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 2 - 2 U.E. Sant Joan Despí U.E. Sant Ildefons
(17/05/2009) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 2 - 1 U.E. Sitges C.F. Barceloneta
(17/05/2009) C.E. El Catllar C.E. El Catllar 1 - 1 U.D. Viladecans C.E. El Catllar

Jornada 33

(24/05/2009) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 2 U.D. Viladecans U.E. Sants
(24/05/2009) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 3 - 0 U.At. Horta F.C. Cambrils
(24/05/2009) C.D. Roquetenc C.D. Roquetenc 0 - 2 Gimnàstica Iberiana C.D. Roquetenc
(24/05/2009) F.C. Alcarràs F.C. Alcarràs 3 - 0 C.E. Canyelles F.C. Alcarràs
(24/05/2009) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 0 - 3 U.E. Guissona EFAC Almacelles
(24/05/2009) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 1 F.C. Santfeliuenc CDC Torreforta
(24/05/2009) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 0 - 2 U.E. Sant Ildefons U.D. Vista Alegre
(24/05/2009) U.E. Sant Joan Despí U.E. Sant Joan Despí 2 - 2 C.F. Barceloneta U.E. Sant Joan Despí
(24/05/2009) U.E. Sitges U.E. Sitges 4 - 1 C.E. El Catllar U.E. Sitges

Jornada 34

(31/05/2009) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 1 U.E. Sants U.At. Horta
(31/05/2009) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 0 F.C. Cambrils Gimnàstica Iberiana
(31/05/2009) C.E. Canyelles C.E. Canyelles 3 - 4 C.D. Roquetenc C.E. Canyelles
(31/05/2009) U.E. Guissona U.E. Guissona 2 - 0 F.C. Alcarràs U.E. Guissona
(31/05/2009) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 9 - 2 EFAC Almacelles F.C. Santfeliuenc
(31/05/2009) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 3 - 1 CDC Torreforta U.E. Sant Ildefons
(31/05/2009) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 10 U.D. Vista Alegre C.F. Barceloneta
(31/05/2009) C.E. El Catllar C.E. El Catllar 2 - 5 U.E. Sant Joan Despí C.E. El Catllar
(31/05/2009) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 0 - 1 U.E. Sitges U.D. Viladecans
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Acosta
 
93
1
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
Alex
 
90
1
0
0
1
0
1
1
0
0
0
0
Carlos
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Óscar
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Agustín
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Manu
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Tacón
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Vergés
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
1
0
Xavi Pascual
 
87
1
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
Oliver
 
80
1
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
Gatell
 
77
1
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
Nabil
 
13
1
0
0
0
1
0
0
0
0
1
0
Edu
 
10
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Mikel
 
3
1
0
0
0
1
0
0
0
0
1
0
Fabregat
 
1
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 12 victories (35%), 6 empats (18%) i 8 derrotes (24%)
Gols marcats: 58 gols (1.71 per partit)
Golejadors: 1 gol: Alex.
Gols rebuts: 37 gols (1.09 per partit)
Porters: .