Competicions

Regional Preferente Catalana - Grupo 2 (2008/2009)
Jornada 1
14/09/2008 12:00
C.E. El Catllar  C.E. El Catllar 1 - 0 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
14/09/2008 12:00
U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons 3 - 1 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
14/09/2008 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 0 - 1 F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs
14/09/2008 12:00
C.E. Canyelles  C.E. Canyelles 2 - 2 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
14/09/2008 12:00  
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 2 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
14/09/2008 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 1 U.At. Horta  U.At. Horta
14/09/2008 12:15
C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta 0 - 0 CDC Torreforta  CDC Torreforta
14/09/2008 17:00
U.E. Guissona  U.E. Guissona 0 - 0 C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc
14/09/2008 17:15
U.E. Sitges  U.E. Sitges 4 - 0 U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí
Jornada 2
20/09/2008 16:30
C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc 1 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
20/09/2008 18:00
F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs 3 - 0 U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons
21/09/2008 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 1 - 0 C.E. El Catllar  C.E. El Catllar
21/09/2008 12:00
U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí 0 - 0 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
21/09/2008 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 2 - 0 U.E. Sitges  U.E. Sitges
21/09/2008 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 1 C.E. Canyelles  C.E. Canyelles
21/09/2008 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 0 - 2 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
21/09/2008 16:45
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 2 - 3 C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta
21/09/2008 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 3 - 1 U.E. Guissona  U.E. Guissona
Jornada 3
28/09/2008 12:00
U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí 1 - 1 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
28/09/2008 12:00
U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons 0 - 2 C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc
28/09/2008 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 0 - 0 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
28/09/2008 12:00
C.E. Canyelles  C.E. Canyelles 4 - 2 U.At. Horta  U.At. Horta
28/09/2008 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 2 - 3 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
28/09/2008 12:15
C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta 1 - 2 F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs
28/09/2008 16:30  
U.E. Guissona  U.E. Guissona 0 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
28/09/2008 17:00
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 0 - 0 C.E. El Catllar  C.E. El Catllar
28/09/2008 17:15
U.E. Sitges  U.E. Sitges 2 - 1 CDC Torreforta  CDC Torreforta
Jornada 4
04/10/2008 16:30
C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc 2 - 1 C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta
04/10/2008 18:00
F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs 0 - 1 C.E. El Catllar  C.E. El Catllar
05/10/2008 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 4 - 1 U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí
05/10/2008 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 0 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
05/10/2008 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 3 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
05/10/2008 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 3 - 1 U.E. Guissona  U.E. Guissona
05/10/2008 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 3 - 0 C.E. Canyelles  C.E. Canyelles
05/10/2008 16:30
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 2 - 1 U.E. Sitges  U.E. Sitges
05/10/2008 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 0 - 0 U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons
Jornada 5
12/10/2008 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 2 - 0 CDC Torreforta  CDC Torreforta
12/10/2008 12:00
U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí 2 - 1 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
12/10/2008 12:00
C.E. El Catllar  C.E. El Catllar 2 - 1 C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc
12/10/2008 12:00  
U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons 1 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
12/10/2008 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 3 - 1 U.At. Horta  U.At. Horta
12/10/2008 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 3 - 0 C.E. Canyelles  C.E. Canyelles
12/10/2008 12:15
C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta 0 - 0 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
12/10/2008 16:15
U.E. Guissona  U.E. Guissona 1 - 1 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
12/10/2008 17:15
U.E. Sitges  U.E. Sitges 1 - 1 F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs
Jornada 6
18/10/2008 16:30
C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc 0 - 0 U.E. Sitges  U.E. Sitges
18/10/2008 17:00
F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs 3 - 0 U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí
19/10/2008 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 4 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
19/10/2008 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 1 C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta
19/10/2008 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 3 - 1 U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons
19/10/2008 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 2 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
19/10/2008 12:00
C.E. Canyelles  C.E. Canyelles 4 - 0 U.E. Guissona  U.E. Guissona
19/10/2008 16:00
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 4 - 1 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
19/10/2008 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 1 - 2 C.E. El Catllar  C.E. El Catllar
Jornada 7
26/10/2008 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 3 - 1 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
26/10/2008 12:00
U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí 1 - 0 C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc
26/10/2008 12:00  
C.E. El Catllar  C.E. El Catllar 2 - 4 U.E. Sants  U.E. Sants
26/10/2008 12:00
U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons 2 - 2 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
26/10/2008 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 1 C.E. Canyelles  C.E. Canyelles
26/10/2008 17:15
U.E. Sitges  U.E. Sitges 3 - 2 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
26/10/2008 17:15
C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta 3 - 2 U.At. Horta  U.At. Horta
26/10/2008 18:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 0 F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs
26/10/2008 18:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 2 - 0 U.E. Guissona  U.E. Guissona
Jornada 8
02/11/2008 --:--
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 1 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
02/11/2008 --:--
F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs 4 - 2 CDC Torreforta  CDC Torreforta
02/11/2008 --:--
C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc 1 - 0 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
02/11/2008 --:--
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 2 - 0 U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí
02/11/2008 --:--
U.E. Guissona  U.E. Guissona 0 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
27/11/2008 20:30  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 0 U.E. Sitges  U.E. Sitges
El partit és va sospendre el dia 2/11/2008 pel mal temps
27/11/2008 21:00
C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta 1 - 5 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
El partit és va sospendre el dia 2/11/2008 pel mal temps
27/11/2008 21:00
C.E. Canyelles  C.E. Canyelles 6 - 0 U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons
El partit és va sospendre el dia 2/11/2008 pel mal temps
27/11/2008 21:30
U.At. Horta  U.At. Horta 3 - 1 C.E. El Catllar  C.E. El Catllar
El partit és va sospendre el dia 2/11/2008 pel mal temps
Jornada 9
09/11/2008 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 1 - 1 C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc
09/11/2008 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 1 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
09/11/2008 12:00  
U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí 0 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
09/11/2008 12:00
C.E. El Catllar  C.E. El Catllar 3 - 1 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
09/11/2008 12:00
U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons 2 - 1 U.E. Guissona  U.E. Guissona
09/11/2008 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 2 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
09/11/2008 12:15
C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta 1 - 1 C.E. Canyelles  C.E. Canyelles
09/11/2008 16:00
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 1 - 1 F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs
09/11/2008 17:15
U.E. Sitges  U.E. Sitges 0 - 0 U.At. Horta  U.At. Horta
Jornada 10
15/11/2008 16:30
C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc 2 - 1 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
15/11/2008 17:00
F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs 1 - 2 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
16/11/2008 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 0 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
16/11/2008 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 3 - 0 U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí
16/11/2008 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 4 - 0 U.E. Sitges  U.E. Sitges
16/11/2008 12:00
C.E. Canyelles  C.E. Canyelles 4 - 1 C.E. El Catllar  C.E. El Catllar
16/11/2008 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 1 U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons
16/11/2008 16:00
U.E. Guissona  U.E. Guissona 0 - 0 C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta
16/11/2008 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 2 - 3 CDC Torreforta  CDC Torreforta
Jornada 11
22/11/2008 17:00
F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs 1 - 0 C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc
23/11/2008 11:45  
CDC Torreforta  CDC Torreforta 4 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
23/11/2008 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 2 - 0 U.At. Horta  U.At. Horta
23/11/2008 12:00
U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí 2 - 3 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
23/11/2008 12:00
C.E. El Catllar  C.E. El Catllar 0 - 0 U.E. Guissona  U.E. Guissona
23/11/2008 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 0 U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons
23/11/2008 12:15
C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta 1 - 6 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
23/11/2008 16:00
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 2 - 3 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
23/11/2008 17:15
U.E. Sitges  U.E. Sitges 1 - 2 C.E. Canyelles  C.E. Canyelles
Jornada 12
29/11/2008 16:30
C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc 1 - 0 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
30/11/2008 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 5 - 0 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
30/11/2008 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 0 - 0 CDC Torreforta  CDC Torreforta
30/11/2008 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 0 - 1 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
30/11/2008 12:00
C.E. Canyelles  C.E. Canyelles 2 - 0 U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí
30/11/2008 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 3 - 1 C.E. El Catllar  C.E. El Catllar
30/11/2008 12:00
U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons 1 - 1 C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta
30/11/2008 16:00
U.E. Guissona  U.E. Guissona 1 - 0 U.E. Sitges  U.E. Sitges
30/11/2008 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 2 - 2 F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs
Jornada 13
06/12/2008 11:30
U.E. Sitges  U.E. Sitges 2 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
06/12/2008 12:00
U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí 4 - 3 U.E. Guissona  U.E. Guissona
06/12/2008 16:30
C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc 1 - 1 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
06/12/2008 17:00  
F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs 2 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
07/12/2008 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 2 - 1 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
07/12/2008 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 0 - 0 C.E. Canyelles  C.E. Canyelles
07/12/2008 12:00
C.E. El Catllar  C.E. El Catllar 1 - 0 U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons
07/12/2008 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 0 - 1 C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta
07/12/2008 16:00
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 1 - 4 U.At. Horta  U.At. Horta
Jornada 14
14/12/2008 --:--
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 1 - 0 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
14/12/2008 --:--
U.At. Horta  U.At. Horta 1 - 1 F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs
14/12/2008 --:--
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 3 - 1 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
14/12/2008 --:--
C.E. Canyelles  C.E. Canyelles 0 - 2 CDC Torreforta  CDC Torreforta
14/12/2008 --:--
U.E. Guissona  U.E. Guissona 0 - 1 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
14/12/2008 --:--
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 1 U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí
14/12/2008 --:--
U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons 0 - 2 U.E. Sitges  U.E. Sitges
14/12/2008 --:--
C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta 1 - 2 C.E. El Catllar  C.E. El Catllar
22/02/2009 --:--  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 0 C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc
Partit súpes per la pluja el 14/12/2008
Jornada 15
20/12/2008 16:30
C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc 5 - 1 U.At. Horta  U.At. Horta
20/12/2008 17:00
F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs 2 - 2 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
20/12/2008 19:15
U.E. Sitges  U.E. Sitges 3 - 0 C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta
21/12/2008 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 1 - 0 U.E. Guissona  U.E. Guissona
21/12/2008 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
21/12/2008 12:00
U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí 2 - 3 U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons
21/12/2008 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 1 C.E. El Catllar  C.E. El Catllar
21/12/2008 16:00
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 2 - 2 C.E. Canyelles  C.E. Canyelles
21/12/2008 17:00  
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 2 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
Jornada 16
11/01/2009 12:00  
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 2 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
11/01/2009 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 3 - 1 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
11/01/2009 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 3 - 1 C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc
11/01/2009 12:00
C.E. Canyelles  C.E. Canyelles 1 - 1 F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs
11/01/2009 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 2 - 0 CDC Torreforta  CDC Torreforta
11/01/2009 12:00
U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons 1 - 2 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
11/01/2009 12:00
C.E. El Catllar  C.E. El Catllar 3 - 3 U.E. Sitges  U.E. Sitges
11/01/2009 12:15
C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta 2 - 3 U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí
11/01/2009 16:00
U.E. Guissona  U.E. Guissona 3 - 1 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
Jornada 17
17/01/2009 16:30
C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc 2 - 0 C.E. Canyelles  C.E. Canyelles
17/01/2009 17:00
F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs 2 - 1 U.E. Guissona  U.E. Guissona
18/01/2009 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 2 - 1 U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons
18/01/2009 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 1 U.At. Horta  U.At. Horta
18/01/2009 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 2 C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta
18/01/2009 12:00
U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí 0 - 2 C.E. El Catllar  C.E. El Catllar
18/01/2009 16:00
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 2 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
18/01/2009 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 2 - 2 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
18/01/2009 17:15
U.E. Sitges  U.E. Sitges 2 - 2 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
Jornada 18
24/01/2009 16:30
C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc 1 - 1 U.E. Guissona  U.E. Guissona
25/01/2009 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 4 - 1 C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta
25/01/2009 12:00
U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí 1 - 0 U.E. Sitges  U.E. Sitges
25/01/2009 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 0 - 0 C.E. El Catllar  C.E. El Catllar
25/01/2009 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 3 - 1 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
El partit es suspèn al minut 78 per agresió a un assistent
25/01/2009 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 1 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
25/01/2009 16:00
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 3 - 3 U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons
20/02/2009 --:--
F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs 1 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
Partit suspès el 25/1/2009
21/02/2009 16:30
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 3 - 1 C.E. Canyelles  C.E. Canyelles
Partit suspès el 25/1/2009 per les males condicions del camp
Jornada 19
01/02/2009 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 2 U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí
01/02/2009 12:00
C.E. El Catllar  C.E. El Catllar 1 - 2 CDC Torreforta  CDC Torreforta
01/02/2009 12:00
U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons 2 - 1 F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs
01/02/2009 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 2 - 1 C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc
01/02/2009 12:00  
C.E. Canyelles  C.E. Canyelles 2 - 3 U.E. Sants  U.E. Sants
01/02/2009 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 4 - 1 U.At. Horta  U.At. Horta
01/02/2009 12:15
C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta 3 - 0 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
01/02/2009 16:00
U.E. Guissona  U.E. Guissona 0 - 0 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
01/02/2009 17:15
U.E. Sitges  U.E. Sitges 1 - 3 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
Jornada 20
07/02/2009 16:30
C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc 1 - 3 U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons
07/02/2009 17:00
F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs 0 - 0 C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta
08/02/2009 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 0 - 1 U.E. Sitges  U.E. Sitges
08/02/2009 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 0 - 0 U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí
08/02/2009 12:00
C.E. El Catllar  C.E. El Catllar 3 - 1 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
08/02/2009 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 4 - 3 U.E. Guissona  U.E. Guissona
08/02/2009 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 3 - 0 C.E. Canyelles  C.E. Canyelles
08/02/2009 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 2 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
08/02/2009 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 0 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
Jornada 21
15/02/2009 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 2 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
15/02/2009 12:00
U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí 1 - 5 CDC Torreforta  CDC Torreforta
15/02/2009 12:00
C.E. El Catllar  C.E. El Catllar 2 - 0 F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs
15/02/2009 12:00
U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons 2 - 0 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
15/02/2009 12:00  
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
15/02/2009 12:00
C.E. Canyelles  C.E. Canyelles 0 - 4 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
15/02/2009 12:15
C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta 0 - 1 C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc
15/02/2009 16:00
U.E. Guissona  U.E. Guissona 0 - 0 U.At. Horta  U.At. Horta
15/02/2009 17:15
U.E. Sitges  U.E. Sitges 4 - 0 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
Jornada 22
28/02/2009 16:30
C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc 4 - 0 C.E. El Catllar  C.E. El Catllar
28/02/2009 17:00
F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs 2 - 2 U.E. Sitges  U.E. Sitges
01/03/2009 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 3 - 2 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
01/03/2009 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 1 U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons
01/03/2009 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 0 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
01/03/2009 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 4 - 0 U.E. Guissona  U.E. Guissona
01/03/2009 12:00
C.E. Canyelles  C.E. Canyelles 4 - 3 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
01/03/2009 16:00
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 2 - 1 U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí
01/03/2009 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 2 - 0 C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta
Jornada 23
07/03/2009 18:00  
C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta 0 - 3 U.E. Sants  U.E. Sants
08/03/2009 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 4 - 3 CDC Torreforta  CDC Torreforta
08/03/2009 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 0 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
08/03/2009 12:00
U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí 1 - 3 F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs
08/03/2009 12:00
C.E. El Catllar  C.E. El Catllar 1 - 1 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
08/03/2009 12:00
U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons 2 - 1 U.At. Horta  U.At. Horta
08/03/2009 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 5 - 1 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
08/03/2009 16:15
U.E. Guissona  U.E. Guissona 1 - 1 C.E. Canyelles  C.E. Canyelles
08/03/2009 17:15
U.E. Sitges  U.E. Sitges 0 - 4 C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc
Jornada 24
14/03/2009 16:30
C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc 3 - 0 U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí
14/03/2009 17:00
F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs 0 - 1 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
15/03/2009 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 0 C.E. El Catllar  C.E. El Catllar
15/03/2009 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 0 - 0 C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta
15/03/2009 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 2 - 1 U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons
15/03/2009 12:00
C.E. Canyelles  C.E. Canyelles 1 - 0 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
15/03/2009 16:30
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 2 - 6 CDC Torreforta  CDC Torreforta
15/03/2009 16:30
U.E. Guissona  U.E. Guissona 0 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
15/03/2009 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 2 - 1 U.E. Sitges  U.E. Sitges
Jornada 25
22/03/2009 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 2 - 1 F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs
22/03/2009 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 2 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
22/03/2009 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 1 C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc
22/03/2009 12:00
U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí 1 - 1 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
22/03/2009 12:00
C.E. El Catllar  C.E. El Catllar 2 - 1 U.At. Horta  U.At. Horta
22/03/2009 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 2 - 0 C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta
22/03/2009 12:00
U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons 2 - 1 C.E. Canyelles  C.E. Canyelles
22/03/2009 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 2 - 1 U.E. Guissona  U.E. Guissona
22/03/2009 17:15  
U.E. Sitges  U.E. Sitges 1 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
Jornada 26
28/03/2009 16:30
C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc 1 - 1 CDC Torreforta  CDC Torreforta
28/03/2009 17:00
F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs 3 - 1 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
29/03/2009 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 0 - 2 U.E. Sitges  U.E. Sitges
29/03/2009 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 2 - 1 C.E. El Catllar  C.E. El Catllar
29/03/2009 12:00
C.E. Canyelles  C.E. Canyelles 2 - 1 C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta
29/03/2009 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 2 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
29/03/2009 16:45
U.E. Guissona  U.E. Guissona 2 - 0 U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons
29/03/2009 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 1 - 0 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
23/04/2009 20:30  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 0 U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí
Supés el 29/3/2009 pel mal estat del terreny de joc
Jornada 27
04/04/2009 18:00
C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta 2 - 3 U.E. Guissona  U.E. Guissona
05/04/2009 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 0 - 0 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
05/04/2009 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 2 - 2 F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs
05/04/2009 12:00  
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
05/04/2009 12:00
U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí 0 - 3 U.At. Horta  U.At. Horta
05/04/2009 12:00
C.E. El Catllar  C.E. El Catllar 1 - 4 C.E. Canyelles  C.E. Canyelles
05/04/2009 12:00
U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons 3 - 3 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
05/04/2009 17:00
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 1 - 2 C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc
05/04/2009 17:15
U.E. Sitges  U.E. Sitges 2 - 3 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
Jornada 28
18/04/2009 16:30
C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc 1 - 0 F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs
19/04/2009 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 0 CDC Torreforta  CDC Torreforta
19/04/2009 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 1 - 0 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
19/04/2009 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 7 - 1 U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí
19/04/2009 12:00
C.E. Canyelles  C.E. Canyelles 2 - 1 U.E. Sitges  U.E. Sitges
19/04/2009 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 3 - 1 C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta
19/04/2009 12:00
U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons 1 - 2 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
19/04/2009 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 4 - 3 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
19/04/2009 17:00
U.E. Guissona  U.E. Guissona 2 - 0 C.E. El Catllar  C.E. El Catllar
Jornada 29
25/04/2009 18:00
F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs 1 - 0 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
25/04/2009 20:00
C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta 0 - 0 U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons
26/04/2009 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 2 - 2 U.At. Horta  U.At. Horta
26/04/2009 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 0 C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc
26/04/2009 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 2 - 2 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
26/04/2009 12:00
U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí 4 - 2 C.E. Canyelles  C.E. Canyelles
26/04/2009 12:00
C.E. El Catllar  C.E. El Catllar 2 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
26/04/2009 17:00  
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 0 - 5 U.E. Sants  U.E. Sants
26/04/2009 17:15
U.E. Sitges  U.E. Sitges 1 - 2 U.E. Guissona  U.E. Guissona
Jornada 30
01/05/2009 --:--
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 1 - 1 C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc
03/05/2009 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 2 F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs
03/05/2009 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 2 - 2 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
03/05/2009 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 2 - 1 CDC Torreforta  CDC Torreforta
03/05/2009 12:00
C.E. Canyelles  C.E. Canyelles 0 - 3 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
03/05/2009 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 2 - 1 U.E. Sitges  U.E. Sitges
03/05/2009 12:00
U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons 2 - 1 C.E. El Catllar  C.E. El Catllar
03/05/2009 12:15
C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta 2 - 2 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
03/05/2009 17:15
U.E. Guissona  U.E. Guissona 1 - 0 U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí
Jornada 31
09/05/2009 16:30  
C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc 0 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
09/05/2009 18:00
F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs 0 - 0 U.At. Horta  U.At. Horta
10/05/2009 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 1 - 2 C.E. Canyelles  C.E. Canyelles
10/05/2009 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 3 - 2 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
10/05/2009 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 0 - 0 U.E. Guissona  U.E. Guissona
10/05/2009 12:00
U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí 0 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
10/05/2009 12:00
C.E. El Catllar  C.E. El Catllar 0 - 2 C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta
10/05/2009 17:15
U.E. Sitges  U.E. Sitges 3 - 1 U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons
10/05/2009 17:30
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 0 - 2 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
Jornada 32
16/05/2009 19:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 3 - 1 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
16/05/2009 20:00
C.E. Canyelles  C.E. Canyelles 6 - 1 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
17/05/2009 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 0 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
17/05/2009 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 2 - 0 C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc
17/05/2009 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 2 - 1 F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs
17/05/2009 12:00
U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons 2 - 2 U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí
17/05/2009 12:00
C.E. El Catllar  C.E. El Catllar 1 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
17/05/2009 12:15
C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta 2 - 1 U.E. Sitges  U.E. Sitges
17/05/2009 17:45
U.E. Guissona  U.E. Guissona 2 - 0 CDC Torreforta  CDC Torreforta
Jornada 33
23/05/2009 16:30
C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc 0 - 2 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
23/05/2009 18:00
F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs 3 - 0 C.E. Canyelles  C.E. Canyelles
24/05/2009 11:45
CDC Torreforta  CDC Torreforta 3 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
El partit es supén en el minut 69
24/05/2009 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 0 - 2 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
24/05/2009 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 0 - 2 U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons
24/05/2009 12:00
U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí 2 - 2 C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta
24/05/2009 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 3 - 0 U.At. Horta  U.At. Horta
24/05/2009 17:15
U.E. Sitges  U.E. Sitges 4 - 1 C.E. El Catllar  C.E. El Catllar
24/05/2009 18:00
C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles 0 - 3 U.E. Guissona  U.E. Guissona
Jornada 34
30/05/2009 18:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 2 - 0 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
31/05/2009 12:00  
U.At. Horta  U.At. Horta 2 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
31/05/2009 12:00
C.E. Canyelles  C.E. Canyelles 3 - 4 C.D. Roquetenc  C.D. Roquetenc
31/05/2009 12:00
U.E. Guissona  U.E. Guissona 2 - 0 F.C. Alcarràs  F.C. Alcarràs
31/05/2009 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 9 - 2 C.E. EFAC Almacelles  C.E. EFAC Almacelles
31/05/2009 12:00
U.E. Sant Ildefons  U.E. Sant Ildefons 3 - 1 CDC Torreforta  CDC Torreforta
31/05/2009 12:00
C.F. Barceloneta  C.F. Barceloneta 1 - 10 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
31/05/2009 12:00
C.E. El Catllar  C.E. El Catllar 2 - 5 U.E. Sant Joan Despí  U.E. Sant Joan Despí
31/05/2009 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 0 - 1 U.E. Sitges  U.E. Sitges
Dades dels jugadors de l'U.E. Sants
Nom Minuts Convocatories Sancionat Lesionat Titular Suplent Complets Gols marcats Gols encaixats Gols en propia porta Tarjetes groges Expulsions
Acosta 2946 34 0 0 34 0 16 6 0 0 7 0
Xavi Pascual 2886 33 0 0 33 0 24 3 0 0 22 0
Agustín 2837 31 0 0 31 0 29 0 0 1 12 0
Carlos 2555 28 0 0 28 0 28 0 21 0 1 1
Vergés 2494 27 0 0 27 0 26 0 0 0 9 0
Óscar 1932 26 1 1 22 4 18 1 0 0 8 1
Moyano 1857 21 0 1 20 1 19 1 0 0 4 0
Álex 1808 23 0 0 19 4 15 2 0 0 14 0
Gatell 1782 26 0 0 21 5 9 2 0 0 7 0
Manu 1671 28 2 0 16 12 11 1 0 0 8 1
Morales 1647 22 0 3 19 3 11 4 0 0 11 0
Tacón 1452 16 0 0 16 0 9 6 0 0 3 0
Nabil 1341 28 0 0 16 12 3 4 0 0 6 1
Jota 988 13 0 21 12 1 6 12 0 0 7 0
Siles 974 14 0 11 11 3 3 5 1 0 1 0
Oliver 799 12 0 0 9 3 2 5 0 0 2 0
Edu 778 29 0 0 5 24 2 2 0 0 3 0
Charly 573 7 1 0 7 0 3 1 0 0 2 1
Quim 527 13 0 0 5 8 5 0 13 0 1 0
Dani 456 25 0 0 1 24 1 2 0 0 1 0
Fabregat 428 23 0 0 4 19 1 0 0 0 0 0
Navas 414 5 0 27 4 1 4 0 0 0 1 0
Mikel 326 14 1 0 2 12 2 1 0 0 1 1
Marçal 288 4 0 0 3 1 2 0 0 0 1 0
Isaac 271 11 0 0 2 9 2 0 0 0 2 0
Bricio 238 4 0 0 3 1 1 0 0 0 1 0
Edson 138 2 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0
Pol Ubach 103 3 0 0 1 2 1 1 0 0 1 0
Jota 90 3 0 0 1 2 1 0 2 0 0 0
Fran 26 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0
Josue 11 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Pep Marguí 0 34 0 0 0 34 0 0 0 0 0 0
Isi 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Joshua 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Martín 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ismael 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
David 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dades destacades de la U.E. Sants
Trajectoria: 20 victories (59%), 6 empats (18%) i 8 derrotes (24%)
Gols marcats: 58 gols (1 gol cada 53 minuts)
Golejadors: 12 gols: Jota; 6 gols: Acosta, Tacón; 5 gols: Siles, Oliver; 4 gols: Morales, Nabil; 3 gols: Xavi Pascual; 2 gols: Álex, Gatell, Edu, Dani; 1 gol: Óscar, Moyano, Manu, Charly, Mikel, Pol Ubach.
Gols rebuts: 37 gols (1 gol cada 83 minuts)
Porters: 21 gols: Carlos; 1 gol: Siles; 13 gols: Quim; 2 gols: Jota.
 
 

Copyleft © 2020