Competicions

Tercera divisió - Grup V (2018/2019)

Jornada 1

(19/08/2018) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 1 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(19/08/2018) U.At. Horta U.At. Horta 3 - 1 U.E. Figueres U.E. Figueres
(19/08/2018) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 0 - 0 A.E. Prat A.E. Prat
(19/08/2018) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 1 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(19/08/2018) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(19/08/2018) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils
(19/08/2018) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(19/08/2018) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 U.E. Llagostera U.E. Llagostera
(19/08/2018) F.C. Ascó F.C. Ascó 0 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(19/08/2018) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 1 F.E. Grama F.E. Grama

Jornada 2

(25/08/2018) U.E. Llagostera U.E. Llagostera 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(26/08/2018) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(26/08/2018) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 0 C.E. Europa C.E. Europa
(26/08/2018) A.E. Prat A.E. Prat 4 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(26/08/2018) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 2 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(26/08/2018) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 2 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(26/08/2018) C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils 1 - 2 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(26/08/2018) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 0 - 0 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(26/08/2018) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 3 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(26/08/2018) F.E. Grama F.E. Grama 0 - 1 F.C. Ascó F.C. Ascó

Jornada 3

(02/09/2018) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 4 U.E. Figueres U.E. Figueres
(02/09/2018) C.E. Europa C.E. Europa 0 - 1 A.E. Prat A.E. Prat
(02/09/2018) U.At. Horta U.At. Horta 4 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(02/09/2018) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 3 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(02/09/2018) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 0 - 1 C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils
(02/09/2018) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(02/09/2018) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 1 - 0 U.E. Llagostera U.E. Llagostera
(02/09/2018) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(02/09/2018) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 4 - 0 F.E. Grama F.E. Grama
(02/09/2018) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 1 F.C. Ascó F.C. Ascó

Jornada 4

(09/09/2018) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 0 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(09/09/2018) A.E. Prat A.E. Prat 0 - 0 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(09/09/2018) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 1 C.E. Europa C.E. Europa
(09/09/2018) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(09/09/2018) C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils 2 - 1 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(09/09/2018) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 1 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(09/09/2018) U.E. Llagostera U.E. Llagostera 1 - 0 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(09/09/2018) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(09/09/2018) F.E. Grama F.E. Grama 3 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(09/09/2018) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 0 F.C. Ascó F.C. Ascó

Jornada 5

(11/09/2018) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 1 A.E. Prat A.E. Prat
(11/09/2018) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(11/09/2018) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(11/09/2018) U.At. Horta U.At. Horta 3 - 2 C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils
(11/09/2018) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 1 - 1 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(11/09/2018) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 3 U.E. Llagostera U.E. Llagostera
(11/09/2018) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 2 E.C. Granollers E.C. Granollers
(11/09/2018) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 1 - 1 F.E. Grama F.E. Grama
(11/09/2018) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 F.C. Ascó F.C. Ascó
(11/09/2018) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 6

(16/09/2018) A.E. Prat A.E. Prat 2 - 0 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(16/09/2018) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 0 U.E. Figueres U.E. Figueres
(16/09/2018) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 0 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(16/09/2018) C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils 3 - 4 C.E. Europa C.E. Europa
(16/09/2018) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 2 - 1 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(16/09/2018) U.E. Llagostera U.E. Llagostera 3 - 0 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(16/09/2018) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(16/09/2018) F.E. Grama F.E. Grama 1 - 3 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(16/09/2018) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 4 - 0 F.C. Ascó F.C. Ascó
(16/09/2018) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 3 - 4 U.E. Sants U.E. Sants

Jornada 7

(23/09/2018) A.E. Prat A.E. Prat 1 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(23/09/2018) U.E. Figueres U.E. Figueres 2 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(23/09/2018) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 2 - 1 C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils
(23/09/2018) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 0 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(23/09/2018) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 2 - 1 U.E. Llagostera U.E. Llagostera
(23/09/2018) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 1 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(23/09/2018) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 1 F.E. Grama F.E. Grama
(23/09/2018) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 0 F.C. Ascó F.C. Ascó
(23/09/2018) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 2 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(23/09/2018) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 2 U.E. Sants U.E. Sants

Jornada 8

(30/09/2018) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 3 - 0 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(30/09/2018) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 2 A.E. Prat A.E. Prat
(30/09/2018) C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils 1 - 1 U.E. Figueres U.E. Figueres
(30/09/2018) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 0 - 1 C.E. Europa C.E. Europa
(30/09/2018) U.E. Llagostera U.E. Llagostera 3 - 1 U.At. Horta U.At. Horta
(30/09/2018) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 0 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(30/09/2018) F.E. Grama F.E. Grama 1 - 1 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(30/09/2018) F.C. Ascó F.C. Ascó 0 - 2 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(30/09/2018) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 0 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(30/09/2018) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet

Jornada 9

(06/10/2018) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(07/10/2018) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(07/10/2018) A.E. Prat A.E. Prat 0 - 0 C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils
(07/10/2018) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 3 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(07/10/2018) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 3 U.E. Llagostera U.E. Llagostera
(07/10/2018) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(07/10/2018) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 2 - 0 F.E. Grama F.E. Grama
(07/10/2018) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 3 - 0 F.C. Ascó F.C. Ascó
(07/10/2018) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(07/10/2018) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 0 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet

Jornada 10

(14/10/2018) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 0 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(14/10/2018) C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils 2 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(14/10/2018) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 0 - 1 U.E. Figueres U.E. Figueres
(14/10/2018) U.E. Llagostera U.E. Llagostera 1 - 0 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(14/10/2018) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 0 C.E. Europa C.E. Europa
(14/10/2018) F.E. Grama F.E. Grama 0 - 1 U.At. Horta U.At. Horta
(14/10/2018) F.C. Ascó F.C. Ascó 1 - 1 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(14/10/2018) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 0 - 1 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(14/10/2018) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 2 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(14/10/2018) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 3 - 1 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc

Jornada 11

(21/10/2018) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 5 C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils
(21/10/2018) A.E. Prat A.E. Prat 2 - 0 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(21/10/2018) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 1 U.E. Llagostera U.E. Llagostera
(21/10/2018) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 2 E.C. Granollers E.C. Granollers
(21/10/2018) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 1 F.E. Grama F.E. Grama
(21/10/2018) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 1 F.C. Ascó F.C. Ascó
(21/10/2018) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 1 - 1 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(21/10/2018) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 2 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(21/10/2018) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(21/10/2018) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 2 - 1 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc

Jornada 12

(28/10/2018) C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils 2 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(28/10/2018) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 2 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(28/10/2018) U.E. Llagostera U.E. Llagostera 2 - 0 A.E. Prat A.E. Prat
(28/10/2018) E.C. Granollers E.C. Granollers 3 - 0 U.E. Figueres U.E. Figueres
(28/10/2018) F.E. Grama F.E. Grama 1 - 0 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(28/10/2018) F.C. Ascó F.C. Ascó 2 - 3 C.E. Europa C.E. Europa
(28/10/2018) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 2 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(28/10/2018) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 2 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(28/10/2018) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 2 - 0 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(28/10/2018) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca

Jornada 13

(01/11/2018) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 2 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(01/11/2018) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 1 U.E. Llagostera U.E. Llagostera
(01/11/2018) A.E. Prat A.E. Prat 0 - 3 E.C. Granollers E.C. Granollers
(01/11/2018) U.E. Figueres U.E. Figueres 2 - 0 F.E. Grama F.E. Grama
(01/11/2018) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 0 - 1 F.C. Ascó F.C. Ascó
(01/11/2018) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(01/11/2018) U.At. Horta U.At. Horta 3 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(01/11/2018) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 1 - 2 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(01/11/2018) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 2 - 4 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(01/11/2018) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca

Jornada 14

(04/11/2018) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 0 - 0 C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils
(04/11/2018) U.E. Llagostera U.E. Llagostera 2 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(04/11/2018) E.C. Granollers E.C. Granollers 3 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(04/11/2018) F.E. Grama F.E. Grama 0 - 0 A.E. Prat A.E. Prat
(04/11/2018) F.C. Ascó F.C. Ascó 0 - 1 U.E. Figueres U.E. Figueres
(04/11/2018) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 5 - 0 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(04/11/2018) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 2 C.E. Europa C.E. Europa
(04/11/2018) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 1 - 2 U.At. Horta U.At. Horta
(04/11/2018) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 1 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(04/11/2018) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 1 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.

Jornada 15

(11/11/2018) C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils 0 - 0 U.E. Llagostera U.E. Llagostera
(11/11/2018) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(11/11/2018) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 1 F.E. Grama F.E. Grama
(11/11/2018) A.E. Prat A.E. Prat 1 - 0 F.C. Ascó F.C. Ascó
(11/11/2018) U.E. Figueres U.E. Figueres 1 - 1 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(11/11/2018) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(11/11/2018) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 0 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(11/11/2018) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 0 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(11/11/2018) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 1 - 2 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(11/11/2018) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 0 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.

Jornada 16

(18/11/2018) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 1 - 0 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(18/11/2018) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 1 C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils
(18/11/2018) F.E. Grama F.E. Grama 3 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(18/11/2018) F.C. Ascó F.C. Ascó 2 - 4 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(18/11/2018) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 0 - 1 A.E. Prat A.E. Prat
(18/11/2018) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 U.E. Figueres U.E. Figueres
(18/11/2018) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 11 - 0 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(18/11/2018) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 3 C.E. Europa C.E. Europa
(18/11/2018) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(18/11/2018) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 0 - 0 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu

Jornada 17

(25/11/2018) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 1 - 1 U.E. Llagostera U.E. Llagostera
(25/11/2018) C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils 2 - 0 F.E. Grama F.E. Grama
(25/11/2018) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 1 F.C. Ascó F.C. Ascó
(25/11/2018) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(25/11/2018) A.E. Prat A.E. Prat 2 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(25/11/2018) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 3 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(25/11/2018) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 0 - 0 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(25/11/2018) C.E. Europa C.E. Europa 0 - 3 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(25/11/2018) U.At. Horta U.At. Horta 3 - 1 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(25/11/2018) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 0 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu

Jornada 18

(02/12/2018) U.E. Llagostera U.E. Llagostera 3 - 2 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(02/12/2018) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 3 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(02/12/2018) F.C. Ascó F.C. Ascó 0 - 2 C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils
(02/12/2018) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 2 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(02/12/2018) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 2 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(02/12/2018) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 2 - 0 A.E. Prat A.E. Prat
(02/12/2018) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 3 - 4 U.E. Figueres U.E. Figueres
(02/12/2018) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 0 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(02/12/2018) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 3 - 2 C.E. Europa C.E. Europa
(02/12/2018) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 1 - 1 U.At. Horta U.At. Horta

Jornada 19

(09/12/2018) U.E. Llagostera U.E. Llagostera 4 - 0 E.C. Granollers E.C. Granollers
(09/12/2018) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 2 - 2 F.E. Grama F.E. Grama
(09/12/2018) C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils 1 - 1 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(09/12/2018) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(09/12/2018) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 2 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(09/12/2018) A.E. Prat A.E. Prat 2 - 1 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(09/12/2018) U.E. Figueres U.E. Figueres 2 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(09/12/2018) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 0 - 2 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(09/12/2018) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 1 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(09/12/2018) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 1 U.At. Horta U.At. Horta

Jornada 20

(16/12/2018) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 4 E.C. Granollers E.C. Granollers
(16/12/2018) F.E. Grama F.E. Grama 0 - 2 U.E. Llagostera U.E. Llagostera
(16/12/2018) F.C. Ascó F.C. Ascó 1 - 3 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(16/12/2018) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils
(16/12/2018) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 4 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(16/12/2018) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 3 - 2 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(16/12/2018) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 1 A.E. Prat A.E. Prat
(16/12/2018) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 1 - 1 U.E. Figueres U.E. Figueres
(16/12/2018) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 4 - 0 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(16/12/2018) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 1 C.E. Europa C.E. Europa

Jornada 21

(23/12/2018) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 0 F.E. Grama F.E. Grama
(23/12/2018) U.E. Llagostera U.E. Llagostera 1 - 3 F.C. Ascó F.C. Ascó
(23/12/2018) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 2 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(23/12/2018) C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils 0 - 0 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(23/12/2018) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 1 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(23/12/2018) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 3 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(23/12/2018) A.E. Prat A.E. Prat 3 - 3 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(23/12/2018) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 2 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(23/12/2018) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 0 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(23/12/2018) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels

Jornada 22

(06/01/2019) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 2 C.E. Europa C.E. Europa
(06/01/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 1 - 1 U.At. Horta U.At. Horta
(06/01/2019) A.E. Prat A.E. Prat 4 - 1 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(06/01/2019) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 1 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(06/01/2019) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 3 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(06/01/2019) C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils 1 - 2 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(06/01/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 3 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(06/01/2019) U.E. Llagostera U.E. Llagostera 3 - 1 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(06/01/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 0 F.C. Ascó F.C. Ascó
(06/01/2019) F.E. Grama F.E. Grama 0 - 2 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels

Jornada 23

(13/01/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 3 - 0 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(13/01/2019) C.E. Europa C.E. Europa 0 - 0 U.E. Figueres U.E. Figueres
(13/01/2019) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 0 A.E. Prat A.E. Prat
(13/01/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 2 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(13/01/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 3 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(13/01/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 1 C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils
(13/01/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 1 - 1 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(13/01/2019) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 U.E. Llagostera U.E. Llagostera
(13/01/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 0 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(13/01/2019) F.C. Ascó F.C. Ascó 1 - 1 F.E. Grama F.E. Grama

Jornada 24

(20/01/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 2 - 2 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(20/01/2019) A.E. Prat A.E. Prat 1 - 0 C.E. Europa C.E. Europa
(20/01/2019) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(20/01/2019) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 0 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(20/01/2019) C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils 0 - 1 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(20/01/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 1 - 0 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(20/01/2019) U.E. Llagostera U.E. Llagostera 0 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(20/01/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(20/01/2019) F.E. Grama F.E. Grama 1 - 2 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(20/01/2019) F.C. Ascó F.C. Ascó 3 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels

Jornada 25

(27/01/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 1 U.E. Figueres U.E. Figueres
(27/01/2019) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 0 - 0 A.E. Prat A.E. Prat
(27/01/2019) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(27/01/2019) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(27/01/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 3 - 1 C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils
(27/01/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 2 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(27/01/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 U.E. Llagostera U.E. Llagostera
(27/01/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 1 - 0 E.C. Granollers E.C. Granollers
(27/01/2019) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 F.E. Grama F.E. Grama
(27/01/2019) F.C. Ascó F.C. Ascó 1 - 1 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 26

(03/02/2019) A.E. Prat A.E. Prat 3 - 0 U.E. Figueres U.E. Figueres
(03/02/2019) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 3 - 3 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(03/02/2019) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 2 C.E. Europa C.E. Europa
(03/02/2019) C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils 1 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(03/02/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 2 - 0 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(03/02/2019) U.E. Llagostera U.E. Llagostera 4 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(03/02/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 3 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(03/02/2019) F.E. Grama F.E. Grama 1 - 3 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(03/02/2019) F.C. Ascó F.C. Ascó 0 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(03/02/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels

Jornada 27

(10/02/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 2 A.E. Prat A.E. Prat
(10/02/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(10/02/2019) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 0 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(10/02/2019) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 2 C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils
(10/02/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 1 - 0 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(10/02/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 2 - 3 U.E. Llagostera U.E. Llagostera
(10/02/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(10/02/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 0 F.E. Grama F.E. Grama
(10/02/2019) F.C. Ascó F.C. Ascó 1 - 3 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(10/02/2019) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 28

(17/02/2019) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 5 A.E. Prat A.E. Prat
(17/02/2019) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 0 U.E. Figueres U.E. Figueres
(17/02/2019) C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils 4 - 0 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(17/02/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 0 - 2 U.At. Horta U.At. Horta
(17/02/2019) U.E. Llagostera U.E. Llagostera 1 - 2 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(17/02/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 2 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(17/02/2019) F.E. Grama F.E. Grama 2 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(17/02/2019) F.C. Ascó F.C. Ascó 1 - 4 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(17/02/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 2 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(17/02/2019) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 2 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels

Jornada 29

(24/02/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 2 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(24/02/2019) A.E. Prat A.E. Prat 5 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(24/02/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 2 C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils
(24/02/2019) C.E. Europa C.E. Europa 0 - 0 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(24/02/2019) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 1 U.E. Llagostera U.E. Llagostera
(24/02/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 2 - 0 E.C. Granollers E.C. Granollers
(24/02/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 0 - 0 F.E. Grama F.E. Grama
(24/02/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 F.C. Ascó F.C. Ascó
(24/02/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 3 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(24/02/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants

Jornada 30

(03/03/2019) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(03/03/2019) C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils 0 - 0 A.E. Prat A.E. Prat
(03/03/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 2 - 4 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(03/03/2019) U.E. Llagostera U.E. Llagostera 1 - 0 C.E. Europa C.E. Europa
(03/03/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 1 U.At. Horta U.At. Horta
(03/03/2019) F.E. Grama F.E. Grama 0 - 3 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(03/03/2019) F.C. Ascó F.C. Ascó 0 - 2 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(03/03/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(03/03/2019) U.E. Sants U.E. Sants 4 - 2 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(03/03/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 2 - 0 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels

Jornada 31

(09/03/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 3 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(10/03/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 2 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(10/03/2019) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 1 C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils
(10/03/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 1 - 1 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(10/03/2019) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 3 U.E. Llagostera U.E. Llagostera
(10/03/2019) C.E. Europa C.E. Europa 0 - 3 E.C. Granollers E.C. Granollers
(10/03/2019) U.At. Horta U.At. Horta 3 - 0 F.E. Grama F.E. Grama
(10/03/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 5 - 0 F.C. Ascó F.C. Ascó
(10/03/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 0 - 2 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(10/03/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 3 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet

Jornada 32

(17/03/2019) C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils 3 - 3 F.C. Santboià F.C. Santboià
(17/03/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 0 - 1 A.E. Prat A.E. Prat
(17/03/2019) U.E. Llagostera U.E. Llagostera 3 - 0 U.E. Figueres U.E. Figueres
(17/03/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 1 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(17/03/2019) F.E. Grama F.E. Grama 2 - 1 C.E. Europa C.E. Europa
(17/03/2019) F.C. Ascó F.C. Ascó 0 - 2 U.At. Horta U.At. Horta
(17/03/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(17/03/2019) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(17/03/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 2 - 3 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(17/03/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 2 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels

Jornada 33

(20/03/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 2 C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils
(20/03/2019) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 3 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(20/03/2019) A.E. Prat A.E. Prat 0 - 0 U.E. Llagostera U.E. Llagostera
(20/03/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(20/03/2019) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 1 F.E. Grama F.E. Grama
(20/03/2019) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 1 F.C. Ascó F.C. Ascó
(20/03/2019) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(20/03/2019) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(20/03/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 0 - 3 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(20/03/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 1 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc

Jornada 34

(24/03/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 1 - 2 F.C. Santboià F.C. Santboià
(24/03/2019) U.E. Llagostera U.E. Llagostera 4 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(24/03/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 1 A.E. Prat A.E. Prat
(24/03/2019) F.E. Grama F.E. Grama 0 - 1 U.E. Figueres U.E. Figueres
(24/03/2019) F.C. Ascó F.C. Ascó 4 - 1 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(24/03/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 0 - 4 C.E. Europa C.E. Europa
(24/03/2019) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 U.At. Horta U.At. Horta
(24/03/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 1 - 1 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(24/03/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 0 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(24/03/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 3 - 0 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels

Jornada 35

(31/03/2019) C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils 3 - 1 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(31/03/2019) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 3 U.E. Llagostera U.E. Llagostera
(31/03/2019) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 4 E.C. Granollers E.C. Granollers
(31/03/2019) A.E. Prat A.E. Prat 1 - 0 F.E. Grama F.E. Grama
(31/03/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 1 - 1 F.C. Ascó F.C. Ascó
(31/03/2019) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 2 - 2 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(31/03/2019) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(31/03/2019) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(31/03/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 3 - 2 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(31/03/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 1 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca

Jornada 36

(07/04/2019) U.E. Llagostera U.E. Llagostera 1 - 0 C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils
(07/04/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(07/04/2019) F.E. Grama F.E. Grama 1 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(07/04/2019) F.C. Ascó F.C. Ascó 0 - 1 A.E. Prat A.E. Prat
(07/04/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 0 - 1 U.E. Figueres U.E. Figueres
(07/04/2019) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 2 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(07/04/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 0 - 2 C.E. Europa C.E. Europa
(07/04/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 1 U.At. Horta U.At. Horta
(07/04/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 1 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(07/04/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 1 - 2 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels

Jornada 37

(14/04/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 3 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(14/04/2019) C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils 3 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(14/04/2019) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 2 F.E. Grama F.E. Grama
(14/04/2019) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 0 F.C. Ascó F.C. Ascó
(14/04/2019) A.E. Prat A.E. Prat 1 - 1 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(14/04/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 1 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(14/04/2019) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 2 - 2 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(14/04/2019) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 0 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(14/04/2019) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(14/04/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 3 - 0 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.

Jornada 38

(21/04/2019) U.E. Llagostera U.E. Llagostera 5 - 0 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(21/04/2019) F.E. Grama F.E. Grama 0 - 0 C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils
(21/04/2019) F.C. Ascó F.C. Ascó 1 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(21/04/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 2 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(21/04/2019) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 A.E. Prat A.E. Prat
(21/04/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 1 - 2 U.E. Figueres U.E. Figueres
(21/04/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 3 - 0 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(21/04/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 2 C.E. Europa C.E. Europa
(21/04/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 0 - 1 U.At. Horta U.At. Horta
(21/04/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 3 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels

Jornada 39

(28/04/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 2 - 2 U.E. Llagostera U.E. Llagostera
(28/04/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 1 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(28/04/2019) C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils 3 - 1 F.C. Ascó F.C. Ascó
(28/04/2019) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(28/04/2019) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(28/04/2019) A.E. Prat A.E. Prat 0 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(28/04/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 2 - 1 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(28/04/2019) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 2 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(28/04/2019) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 1 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(28/04/2019) U.At. Horta U.At. Horta 3 - 3 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu

Jornada 40

(05/05/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 1 U.E. Llagostera U.E. Llagostera
(05/05/2019) F.E. Grama F.E. Grama 2 - 3 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(05/05/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 0 - 1 C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils
(05/05/2019) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(05/05/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 3 - 2 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(05/05/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 A.E. Prat A.E. Prat
(05/05/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 1 U.E. Figueres U.E. Figueres
(05/05/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 0 - 2 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(05/05/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 0 - 0 C.E. Europa C.E. Europa
(05/05/2019) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 0 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels

Jornada 41

(12/05/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 3 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(12/05/2019) U.E. Llagostera U.E. Llagostera 1 - 0 F.E. Grama F.E. Grama
(12/05/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 2 - 1 F.C. Ascó F.C. Ascó
(12/05/2019) C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils 0 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(12/05/2019) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(12/05/2019) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 6 - 2 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(12/05/2019) A.E. Prat A.E. Prat 0 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(12/05/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 0 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(12/05/2019) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 0 - 3 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(12/05/2019) C.E. Europa C.E. Europa 0 - 1 U.At. Horta U.At. Horta

Jornada 42

(19/05/2019) F.E. Grama F.E. Grama 1 - 2 E.C. Granollers E.C. Granollers
(19/05/2019) F.C. Ascó F.C. Ascó 0 - 3 U.E. Llagostera U.E. Llagostera
(19/05/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(19/05/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 1 - 1 C.F. Reus B Cambrils C.F. Reus B Cambrils
(19/05/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(19/05/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 5 - 2 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(19/05/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 1 - 0 A.E. Prat A.E. Prat
(19/05/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 0 - 1 U.E. Figueres U.E. Figueres
(19/05/2019) U.At. Horta U.At. Horta 3 - 1 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(19/05/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 3 - 0 C.E. Europa C.E. Europa
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Fabregat
 
3439
39
0
0
39
0
34
0
0
0
9
0
Yamandú
 
3330
37
0
0
37
0
37
0
50
0
4
0
Gaudioso
 
3017
37
0
0
34
3
31
11
0
0
12
0
Navarro
 
2961
38
0
0
33
5
26
9
0
0
9
0
Mario
 
2927
37
0
0
33
4
24
7
0
0
16
0
Cura
 
2868
38
0
0
32
6
29
1
0
0
11
0
Aleix
 
2621
38
0
0
29
9
26
0
0
0
8
0
Crivillés
 
2559
38
0
0
27
11
20
0
0
0
1
0
Picolo
 
2549
38
0
0
30
8
23
1
0
0
9
0
Alberto
 
2332
36
0
0
27
9
22
0
0
0
9
1
Guille
 
2031
32
0
0
23
9
12
1
0
0
16
0
Juli
 
1824
37
0
0
22
15
12
0
0
0
8
0
Brian
 
1547
30
0
0
17
13
13
2
0
0
8
0
Sumarroca
 
1318
32
0
0
13
19
5
0
0
0
0
0
Fran
 
1284
24
0
0
12
12
6
3
0
0
7
0
Borull
 
1085
38
0
0
15
23
0
0
0
0
3
0
Gala
 
901
29
0
0
12
17
0
1
0
0
1
0
Nacho
 
270
36
0
0
3
33
3
0
6
0
0
0
Borja
 
252
17
0
0
2
15
2
0
0
0
1
0
Abde
 
70
9
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
Monfort
 
50
26
0
0
0
26
0
0
0
0
0
0
Michu
 
12
2
0
0
0
2
0
0
0
0
1
0
Joan
 
3
5
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
Tito Lossio
 
0
40
0
0
0
40
0
0
0
0
0
0
Bruno
 
0
12
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
Alex
 
0
6
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
Marcus
 
0
2
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
Germán
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Arnau
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Marc
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Calabía
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Jordi Sancho
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 12 victories (30%), 7 empats (18%) i 21 derrotes (53%)
Gols marcats: 37 gols (0.93 per partit)
Golejadors: 11 gols: Gaudioso; 9 gols: Navarro; 7 gols: Mario; 3 gols: Fran; 2 gols: Brian; 1 gol: Cura, Picolo, Guille, Gala.
Gols rebuts: 56 gols (1.4 per partit)
Porters: 50 gols: Yamandú; 6 gols: Nacho.