Competicions

Primera Catalana (2003/2004)

Jornada 1

(07/09/2003) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 2 - 1 C.D. Pomar C.E. Pubilla Casas
(07/09/2003) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 U.E. Sants C.F. Balaguer
(07/09/2003) A.E. Prat A.E. Prat 0 - 0 C.E. Premià A.E. Prat
(07/09/2003) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 1 - 0 U.At. Horta A.D. Guíxols
(07/09/2003) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 3 - 2 C.D. Tortosa C.E. Júpiter
(07/09/2003) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 1 C.F. Ripollet U.E. Poble Sec
(07/09/2003) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic U.E. Rubí
(07/09/2003) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Pobla de Mafumet
(15/10/2003) C.D. Masnou C.D. Masnou 0 - 1 F.C. Santboià C.D. Masnou
(15/10/2003) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 3 - 2 C.D. Morell C.F. Badalona B

Jornada 2

(11/09/2003) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.D. Pomar
(11/09/2003) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 2 C.E. Pubilla Casas U.E. Sants
(11/09/2003) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 0 C.F. Balaguer C.E. Premià
(11/09/2003) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 0 A.E. Prat U.At. Horta
(11/09/2003) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 1 A.D. Guíxols C.D. Tortosa
(11/09/2003) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 0 C.E. Júpiter F.C. Santboià
(11/09/2003) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 1 C.D. Masnou C.F. Ripollet
(11/09/2003) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 2 - 1 U.E. Poble Sec C.E. Hospitalet Atlètic
(11/09/2003) C.D. Morell C.D. Morell 1 - 1 U.E. Rubí C.D. Morell
(11/09/2003) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 0 - 0 C.F. Badalona B C.F. Sta. Eulàlia

Jornada 3

(14/09/2003) C.D. Pomar C.D. Pomar 0 - 0 U.E. Sants C.D. Pomar
(14/09/2003) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 3 - 1 C.E. Premià C.E. Pubilla Casas
(14/09/2003) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 0 U.At. Horta C.F. Balaguer
(14/09/2003) A.E. Prat A.E. Prat 1 - 2 C.D. Tortosa A.E. Prat
(14/09/2003) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 0 F.C. Santboià A.D. Guíxols
(14/09/2003) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 0 - 0 C.F. Ripollet C.E. Júpiter
(14/09/2003) C.D. Masnou C.D. Masnou 0 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic C.D. Masnou
(14/09/2003) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 3 C.D. Morell U.E. Poble Sec
(14/09/2003) U.E. Rubí U.E. Rubí 4 - 0 C.F. Sta. Eulàlia U.E. Rubí
(14/09/2003) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 2 - 1 C.F. Badalona B C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 4

(21/09/2003) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 2 C.F. Pobla de Mafumet U.E. Sants
(21/09/2003) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 0 C.D. Pomar C.E. Premià
(21/09/2003) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 0 C.E. Pubilla Casas U.At. Horta
(21/09/2003) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 2 C.F. Balaguer C.D. Tortosa
(21/09/2003) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 2 A.E. Prat F.C. Santboià
(21/09/2003) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 2 - 0 A.D. Guíxols C.F. Ripollet
(21/09/2003) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 3 - 1 C.E. Júpiter C.E. Hospitalet Atlètic
(21/09/2003) C.D. Morell C.D. Morell 1 - 4 C.D. Masnou C.D. Morell
(21/09/2003) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 0 - 0 U.E. Poble Sec C.F. Sta. Eulàlia
(21/09/2003) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 3 - 0 U.E. Rubí C.F. Badalona B

Jornada 5

(28/09/2003) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 C.E. Premià U.E. Sants
(28/09/2003) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 1 U.At. Horta C.D. Pomar
(28/09/2003) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 0 - 0 C.D. Tortosa C.E. Pubilla Casas
(28/09/2003) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 1 F.C. Santboià C.F. Balaguer
(28/09/2003) A.E. Prat A.E. Prat 1 - 3 C.F. Ripollet A.E. Prat
(28/09/2003) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 2 C.E. Hospitalet Atlètic A.D. Guíxols
(28/09/2003) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 1 C.D. Morell C.E. Júpiter
(28/09/2003) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 3 C.F. Sta. Eulàlia C.D. Masnou
(28/09/2003) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 1 C.F. Badalona B U.E. Poble Sec
(28/09/2003) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 4 - 1 U.E. Rubí C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 6

(05/10/2003) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 1 C.F. Pobla de Mafumet C.E. Premià
(05/10/2003) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 1 U.E. Sants U.At. Horta
(05/10/2003) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 C.D. Pomar C.D. Tortosa
(05/10/2003) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 2 C.E. Pubilla Casas F.C. Santboià
(05/10/2003) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 0 C.F. Balaguer C.F. Ripollet
(05/10/2003) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 0 - 0 A.E. Prat C.E. Hospitalet Atlètic
(05/10/2003) C.D. Morell C.D. Morell 4 - 1 A.D. Guíxols C.D. Morell
(05/10/2003) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 1 - 1 C.E. Júpiter C.F. Sta. Eulàlia
(05/10/2003) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 0 - 0 C.D. Masnou C.F. Badalona B
(05/10/2003) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Rubí

Jornada 7

(12/10/2003) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 3 U.At. Horta C.E. Premià
(12/10/2003) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 C.D. Tortosa U.E. Sants
(12/10/2003) C.D. Pomar C.D. Pomar 0 - 3 F.C. Santboià C.D. Pomar
(12/10/2003) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 4 - 0 C.F. Ripollet C.E. Pubilla Casas
(12/10/2003) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 2 C.E. Hospitalet Atlètic C.F. Balaguer
(12/10/2003) A.E. Prat A.E. Prat 1 - 2 C.D. Morell A.E. Prat
(12/10/2003) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 2 - 1 C.F. Sta. Eulàlia A.D. Guíxols
(12/10/2003) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 1 C.F. Badalona B C.E. Júpiter
(12/10/2003) C.D. Masnou C.D. Masnou 0 - 1 U.E. Rubí C.D. Masnou
(12/10/2003) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 U.E. Poble Sec C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 8

(19/10/2003) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 0 C.F. Pobla de Mafumet U.At. Horta
(19/10/2003) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 3 C.E. Premià C.D. Tortosa
(19/10/2003) F.C. Santboià F.C. Santboià 3 - 0 U.E. Sants F.C. Santboià
(19/10/2003) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 2 C.D. Pomar C.F. Ripollet
(19/10/2003) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 0 - 0 C.E. Pubilla Casas C.E. Hospitalet Atlètic
(19/10/2003) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 0 - 1 A.E. Prat C.F. Sta. Eulàlia
(19/10/2003) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 2 - 0 A.D. Guíxols C.F. Badalona B
(19/10/2003) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 3 C.E. Júpiter U.E. Rubí
(19/10/2003) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 1 C.D. Masnou U.E. Poble Sec
(20/11/2003) C.D. Morell C.D. Morell 1 - 0 C.F. Balaguer C.D. Morell

Jornada 9

(26/10/2003) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 1 C.D. Tortosa U.At. Horta
(26/10/2003) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 1 F.C. Santboià C.E. Premià
(26/10/2003) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 C.F. Ripollet U.E. Sants
(26/10/2003) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 0 C.D. Morell C.E. Pubilla Casas
(26/10/2003) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 0 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Balaguer
(26/10/2003) A.E. Prat A.E. Prat 1 - 0 C.F. Badalona B A.E. Prat
(26/10/2003) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 2 U.E. Rubí A.D. Guíxols
(26/10/2003) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 0 U.E. Poble Sec C.E. Júpiter
(26/10/2003) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 4 - 1 C.D. Masnou C.F. Pobla de Mafumet
(12/11/2003) C.D. Pomar C.D. Pomar 2 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic C.D. Pomar

Jornada 10

(02/10/2003) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 3 C.F. Pobla de Mafumet C.D. Tortosa
(02/10/2003) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 1 U.At. Horta F.C. Santboià
(02/10/2003) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 3 - 1 C.E. Premià C.F. Ripollet
(02/10/2003) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 2 - 0 U.E. Sants C.E. Hospitalet Atlètic
(02/10/2003) C.D. Morell C.D. Morell 0 - 0 C.D. Pomar C.D. Morell
(02/10/2003) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 1 - 1 C.E. Pubilla Casas C.F. Sta. Eulàlia
(02/10/2003) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 0 - 0 C.F. Balaguer C.F. Badalona B
(02/10/2003) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 A.E. Prat U.E. Rubí
(02/10/2003) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 1 A.D. Guíxols U.E. Poble Sec
(02/10/2003) C.D. Masnou C.D. Masnou 2 - 0 C.E. Júpiter C.D. Masnou

Jornada 11

(09/11/2003) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 1 F.C. Santboià C.D. Tortosa
(09/11/2003) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 0 C.F. Ripollet U.At. Horta
(09/11/2003) C.E. Premià C.E. Premià 5 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Premià
(09/11/2003) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.D. Morell U.E. Sants
(09/11/2003) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 1 C.F. Sta. Eulàlia C.D. Pomar
(09/11/2003) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 3 - 1 C.F. Badalona B C.E. Pubilla Casas
(09/11/2003) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 1 U.E. Rubí C.F. Balaguer
(09/11/2003) A.E. Prat A.E. Prat 1 - 0 U.E. Poble Sec A.E. Prat
(09/11/2003) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 5 - 2 C.D. Masnou A.D. Guíxols
(09/11/2003) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 C.E. Júpiter C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 12

(16/11/2003) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 1 C.F. Pobla de Mafumet F.C. Santboià
(16/11/2003) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 3 C.D. Tortosa C.F. Ripollet
(16/11/2003) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 2 - 3 U.At. Horta C.E. Hospitalet Atlètic
(16/11/2003) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 1 - 0 U.E. Sants C.F. Sta. Eulàlia
(16/11/2003) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 0 - 0 C.D. Pomar C.F. Badalona B
(16/11/2003) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 0 C.E. Pubilla Casas U.E. Rubí
(16/11/2003) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 2 C.F. Balaguer U.E. Poble Sec
(16/11/2003) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 0 A.E. Prat C.D. Masnou
(16/11/2003) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 5 - 1 A.D. Guíxols C.E. Júpiter
(17/12/2003) C.D. Morell C.D. Morell 4 - 2 C.E. Premià C.D. Morell

Jornada 13

(23/11/2003) F.C. Santboià F.C. Santboià 4 - 0 C.F. Ripollet F.C. Santboià
(23/11/2003) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic C.D. Tortosa
(23/11/2003) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 2 C.D. Morell U.At. Horta
(23/11/2003) C.E. Premià C.E. Premià 3 - 1 C.F. Sta. Eulàlia C.E. Premià
(23/11/2003) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 C.F. Badalona B U.E. Sants
(23/11/2003) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 1 U.E. Rubí C.D. Pomar
(23/11/2003) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 4 - 0 U.E. Poble Sec C.E. Pubilla Casas
(23/11/2003) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 1 C.D. Masnou C.F. Balaguer
(23/11/2003) A.E. Prat A.E. Prat 2 - 0 C.E. Júpiter A.E. Prat
(23/11/2003) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 0 A.D. Guíxols C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 14

(30/11/2003) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 1 - 3 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Ripollet
(30/11/2003) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 0 - 3 F.C. Santboià C.E. Hospitalet Atlètic
(30/11/2003) C.D. Morell C.D. Morell 0 - 1 C.D. Tortosa C.D. Morell
(30/11/2003) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 0 - 0 U.At. Horta C.F. Sta. Eulàlia
(30/11/2003) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 2 - 1 C.E. Premià C.F. Badalona B
(30/11/2003) U.E. Rubí U.E. Rubí 6 - 1 U.E. Sants U.E. Rubí
(30/11/2003) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 1 C.D. Pomar U.E. Poble Sec
(30/11/2003) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 0 C.E. Pubilla Casas C.D. Masnou
(30/11/2003) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 0 C.F. Balaguer C.E. Júpiter
(30/11/2003) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 1 - 1 A.E. Prat A.D. Guíxols

Jornada 15

(07/12/2003) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 1 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic C.F. Ripollet
(07/12/2003) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 0 C.D. Morell F.C. Santboià
(07/12/2003) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 1 C.F. Badalona B U.At. Horta
(07/12/2003) C.E. Premià C.E. Premià 0 - 1 U.E. Rubí C.E. Premià
(07/12/2003) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Sants
(07/12/2003) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 0 C.D. Masnou C.D. Pomar
(07/12/2003) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 2 C.E. Júpiter C.E. Pubilla Casas
(07/12/2003) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 4 A.D. Guíxols C.F. Balaguer
(07/12/2003) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 A.E. Prat C.F. Pobla de Mafumet
(08/12/2003) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 C.F. Sta. Eulàlia C.D. Tortosa

Jornada 16

(14/12/2003) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 0 - 1 C.F. Pobla de Mafumet C.E. Hospitalet Atlètic
(14/12/2003) C.D. Morell C.D. Morell 5 - 1 C.F. Ripollet C.D. Morell
(14/12/2003) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 1 - 2 F.C. Santboià C.F. Sta. Eulàlia
(14/12/2003) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 1 - 1 C.D. Tortosa C.F. Badalona B
(14/12/2003) U.E. Rubí U.E. Rubí 5 - 2 U.At. Horta U.E. Rubí
(14/12/2003) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 0 C.E. Premià U.E. Poble Sec
(14/12/2003) C.D. Masnou C.D. Masnou 3 - 1 U.E. Sants C.D. Masnou
(14/12/2003) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 0 C.D. Pomar C.E. Júpiter
(14/12/2003) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 1 - 3 C.E. Pubilla Casas A.D. Guíxols
(14/12/2003) A.E. Prat A.E. Prat 0 - 0 C.F. Balaguer A.E. Prat

Jornada 17

(21/12/2003) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 3 - 0 C.D. Morell C.E. Hospitalet Atlètic
(21/12/2003) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 2 - 2 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Ripollet
(21/12/2003) F.C. Santboià F.C. Santboià 4 - 1 C.F. Badalona B F.C. Santboià
(21/12/2003) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 1 U.E. Rubí C.D. Tortosa
(21/12/2003) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 0 U.E. Poble Sec U.At. Horta
(21/12/2003) C.E. Premià C.E. Premià 0 - 0 C.D. Masnou C.E. Premià
(21/12/2003) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.E. Júpiter U.E. Sants
(21/12/2003) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 2 A.D. Guíxols C.D. Pomar
(21/12/2003) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 1 A.E. Prat C.E. Pubilla Casas
(21/12/2003) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 3 C.F. Balaguer C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 18

(04/01/2004) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 0 - 1 C.D. Morell C.F. Pobla de Mafumet
(04/01/2004) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 1 - 0 F.E. Hospitalet Atlétic C.F. Sta. Eulàlia
(04/01/2004) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 1 - 1 C.F. Ripollet C.F. Badalona B
(04/01/2004) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 F.C. Santboià U.E. Rubí
(04/01/2004) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 0 C.D. Tortosa U.E. Poble Sec
(04/01/2004) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 2 U.At. Horta C.D. Masnou
(04/01/2004) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 1 C.E. Premià C.E. Júpiter
(04/01/2004) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 4 - 1 U.E. Sants A.D. Guíxols
(04/01/2004) A.E. Prat A.E. Prat 1 - 1 C.D. Pomar A.E. Prat
(04/01/2004) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 0 C.E. Pubilla Casas C.F. Balaguer

Jornada 19

(11/01/2004) C.D. Morell C.D. Morell 4 - 2 C.F. Sta. Eulàlia C.D. Morell
(11/01/2004) F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic 2 - 1 C.F. Badalona B F.E. Hospitalet Atlétic
(11/01/2004) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 0 U.E. Rubí C.F. Ripollet
(11/01/2004) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 0 U.E. Poble Sec F.C. Santboià
(11/01/2004) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 2 C.D. Masnou C.D. Tortosa
(11/01/2004) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 0 C.E. Júpiter U.At. Horta
(11/01/2004) C.E. Premià C.E. Premià 0 - 1 A.D. Guíxols C.E. Premià
(11/01/2004) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 A.E. Prat U.E. Sants
(11/01/2004) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 2 C.F. Balaguer C.D. Pomar
(11/01/2004) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.E. Pubilla Casas

Jornada 20

(18/01/2004) C.D. Pomar C.D. Pomar 2 - 2 C.E. Pubilla Casas C.D. Pomar
(18/01/2004) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 C.F. Balaguer U.E. Sants
(18/01/2004) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 4 A.E. Prat C.E. Premià
(18/01/2004) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 0 A.D. Guíxols U.At. Horta
(18/01/2004) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 1 C.E. Júpiter C.D. Tortosa
(18/01/2004) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 0 C.D. Masnou F.C. Santboià
(18/01/2004) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 3 - 2 U.E. Poble Sec C.F. Ripollet
(18/01/2004) F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic 2 - 1 U.E. Rubí F.E. Hospitalet Atlétic
(18/01/2004) C.D. Morell C.D. Morell 2 - 1 C.F. Badalona B C.D. Morell
(18/01/2004) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 0 - 1 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Sta. Eulàlia

Jornada 21

(25/01/2004) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 0 - 0 C.D. Pomar C.F. Pobla de Mafumet
(25/01/2004) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 3 - 3 U.E. Sants C.E. Pubilla Casas
(25/01/2004) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 C.E. Premià C.F. Balaguer
(25/01/2004) A.E. Prat A.E. Prat 3 - 0 U.At. Horta A.E. Prat
(25/01/2004) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 2 - 3 C.D. Tortosa A.D. Guíxols
(25/01/2004) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 0 - 2 F.C. Santboià C.E. Júpiter
(25/01/2004) C.D. Masnou C.D. Masnou 3 - 0 C.F. Ripollet C.D. Masnou
(25/01/2004) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 1 F.E. Hospitalet Atlétic U.E. Poble Sec
(25/01/2004) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 C.D. Morell U.E. Rubí
(25/01/2004) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 0 - 1 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Badalona B

Jornada 22

(01/02/2004) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 C.D. Pomar U.E. Sants
(01/02/2004) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 0 C.E. Pubilla Casas C.E. Premià
(01/02/2004) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 1 C.F. Balaguer U.At. Horta
(01/02/2004) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 A.E. Prat C.D. Tortosa
(01/02/2004) F.C. Santboià F.C. Santboià 3 - 1 A.D. Guíxols F.C. Santboià
(01/02/2004) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 2 - 1 C.E. Júpiter C.F. Ripollet
(01/02/2004) F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic 0 - 1 C.D. Masnou F.E. Hospitalet Atlétic
(01/02/2004) C.D. Morell C.D. Morell 2 - 0 U.E. Poble Sec C.D. Morell
(01/02/2004) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 0 - 2 U.E. Rubí C.F. Sta. Eulàlia
(01/02/2004) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 3 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Badalona B

Jornada 23

(08/02/2004) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 4 - 2 U.E. Sants C.F. Pobla de Mafumet
(08/02/2004) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 0 C.E. Premià C.D. Pomar
(08/02/2004) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 0 U.At. Horta C.E. Pubilla Casas
(08/02/2004) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 1 C.D. Tortosa C.F. Balaguer
(08/02/2004) A.E. Prat A.E. Prat 3 - 1 F.C. Santboià A.E. Prat
(08/02/2004) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 0 C.F. Ripollet A.D. Guíxols
(08/02/2004) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 0 F.E. Hospitalet Atlétic C.E. Júpiter
(08/02/2004) C.D. Masnou C.D. Masnou 2 - 0 C.D. Morell C.D. Masnou
(08/02/2004) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 2 C.F. Sta. Eulàlia U.E. Poble Sec
(08/02/2004) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 C.F. Badalona B U.E. Rubí

Jornada 24

(15/02/2004) C.E. Premià C.E. Premià 4 - 0 U.E. Sants C.E. Premià
(15/02/2004) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 2 C.D. Pomar U.At. Horta
(15/02/2004) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 2 C.E. Pubilla Casas C.D. Tortosa
(15/02/2004) F.C. Santboià F.C. Santboià 4 - 1 C.F. Balaguer F.C. Santboià
(15/02/2004) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 1 - 0 A.E. Prat C.F. Ripollet
(15/02/2004) F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic 1 - 2 A.D. Guíxols F.E. Hospitalet Atlétic
(15/02/2004) C.D. Morell C.D. Morell 3 - 2 C.E. Júpiter C.D. Morell
(15/02/2004) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 1 - 1 C.D. Masnou C.F. Sta. Eulàlia
(15/02/2004) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 1 - 1 U.E. Poble Sec C.F. Badalona B
(15/02/2004) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 2 C.F. Pobla de Mafumet U.E. Rubí

Jornada 25

(22/02/2004) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 3 - 1 C.E. Premià C.F. Pobla de Mafumet
(22/02/2004) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 U.At. Horta U.E. Sants
(22/02/2004) C.D. Pomar C.D. Pomar 2 - 1 C.D. Tortosa C.D. Pomar
(22/02/2004) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 0 - 0 F.C. Santboià C.E. Pubilla Casas
(22/02/2004) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 C.F. Ripollet C.F. Balaguer
(22/02/2004) A.E. Prat A.E. Prat 2 - 3 F.E. Hospitalet Atlétic A.E. Prat
(22/02/2004) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 3 - 0 C.D. Morell A.D. Guíxols
(22/02/2004) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 7 - 0 C.F. Sta. Eulàlia C.E. Júpiter
(22/02/2004) C.D. Masnou C.D. Masnou 2 - 1 C.F. Badalona B C.D. Masnou
(22/02/2004) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 0 U.E. Rubí U.E. Poble Sec

Jornada 26

(29/02/2004) U.At. Horta U.At. Horta 4 - 3 C.E. Premià U.At. Horta
(29/02/2004) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 U.E. Sants C.D. Tortosa
(29/02/2004) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 0 C.D. Pomar F.C. Santboià
(29/02/2004) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 3 - 1 C.E. Pubilla Casas C.F. Ripollet
(29/02/2004) F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic 1 - 1 C.F. Balaguer F.E. Hospitalet Atlétic
(29/02/2004) C.D. Morell C.D. Morell 1 - 1 A.E. Prat C.D. Morell
(29/02/2004) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 1 - 3 A.D. Guíxols C.F. Sta. Eulàlia
(29/02/2004) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 2 - 0 C.E. Júpiter C.F. Badalona B
(29/02/2004) U.E. Rubí U.E. Rubí 4 - 0 C.D. Masnou U.E. Rubí
(29/02/2004) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 2 C.F. Pobla de Mafumet U.E. Poble Sec

Jornada 27

(07/03/2004) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 2 - 2 U.At. Horta C.F. Pobla de Mafumet
(07/03/2004) C.E. Premià C.E. Premià 3 - 1 C.D. Tortosa C.E. Premià
(07/03/2004) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 4 F.C. Santboià U.E. Sants
(07/03/2004) C.D. Pomar C.D. Pomar 2 - 0 C.F. Ripollet C.D. Pomar
(07/03/2004) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 0 F.E. Hospitalet Atlétic C.E. Pubilla Casas
(07/03/2004) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 C.D. Morell C.F. Balaguer
(07/03/2004) A.E. Prat A.E. Prat 3 - 0 C.F. Sta. Eulàlia A.E. Prat
(07/03/2004) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 0 C.F. Badalona B A.D. Guíxols
(07/03/2004) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 3 U.E. Rubí C.E. Júpiter
(07/03/2004) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 0 U.E. Poble Sec C.D. Masnou

Jornada 28

(14/03/2004) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 U.At. Horta C.D. Tortosa
(14/03/2004) F.C. Santboià F.C. Santboià 3 - 0 C.E. Premià F.C. Santboià
(14/03/2004) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 1 - 0 U.E. Sants C.F. Ripollet
(14/03/2004) F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic 2 - 1 C.D. Pomar F.E. Hospitalet Atlétic
(14/03/2004) C.D. Morell C.D. Morell 2 - 0 C.E. Pubilla Casas C.D. Morell
(14/03/2004) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 2 - 1 C.F. Balaguer C.F. Sta. Eulàlia
(14/03/2004) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 1 - 1 A.E. Prat C.F. Badalona B
(14/03/2004) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 1 A.D. Guíxols U.E. Rubí
(14/03/2004) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 1 C.E. Júpiter U.E. Poble Sec
(14/03/2004) C.D. Masnou C.D. Masnou 0 - 2 C.F. Pobla de Mafumet C.D. Masnou

Jornada 29

(21/03/2004) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 C.D. Tortosa C.F. Pobla de Mafumet
(21/03/2004) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 0 F.C. Santboià U.At. Horta
(21/03/2004) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 1 C.F. Ripollet C.E. Premià
(21/03/2004) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 4 F.E. Hospitalet Atlétic U.E. Sants
(21/03/2004) C.D. Pomar C.D. Pomar 3 - 3 C.D. Morell C.D. Pomar
(21/03/2004) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 4 - 2 C.F. Sta. Eulàlia C.E. Pubilla Casas
(21/03/2004) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 0 C.F. Badalona B C.F. Balaguer
(21/03/2004) A.E. Prat A.E. Prat 0 - 0 U.E. Rubí A.E. Prat
(21/03/2004) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 1 - 2 U.E. Poble Sec A.D. Guíxols
(21/03/2004) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 1 C.D. Masnou C.E. Júpiter

Jornada 30

(28/03/2004) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 0 C.D. Tortosa F.C. Santboià
(28/03/2004) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 0 U.At. Horta C.F. Ripollet
(28/03/2004) F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic 0 - 1 C.E. Premià F.E. Hospitalet Atlétic
(28/03/2004) C.D. Morell C.D. Morell 4 - 0 U.E. Sants C.D. Morell
(28/03/2004) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 0 - 1 C.D. Pomar C.F. Sta. Eulàlia
(28/03/2004) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 2 - 2 C.E. Pubilla Casas C.F. Badalona B
(28/03/2004) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 0 C.F. Balaguer U.E. Rubí
(28/03/2004) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 1 A.E. Prat U.E. Poble Sec
(28/03/2004) C.D. Masnou C.D. Masnou 0 - 0 A.D. Guíxols C.D. Masnou
(28/03/2004) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 4 C.F. Pobla de Mafumet C.E. Júpiter

Jornada 31

(04/04/2004) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 F.C. Santboià C.F. Pobla de Mafumet
(04/04/2004) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 2 C.F. Ripollet C.D. Tortosa
(04/04/2004) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 3 F.E. Hospitalet Atlétic U.At. Horta
(04/04/2004) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 0 C.D. Morell C.E. Premià
(04/04/2004) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 C.F. Sta. Eulàlia U.E. Sants
(04/04/2004) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 0 C.F. Badalona B C.D. Pomar
(04/04/2004) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 0 U.E. Rubí C.E. Pubilla Casas
(04/04/2004) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 3 U.E. Poble Sec C.F. Balaguer
(04/04/2004) A.E. Prat A.E. Prat 2 - 1 C.D. Masnou A.E. Prat
(04/04/2004) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 2 - 0 C.E. Júpiter A.D. Guíxols

Jornada 32

(18/04/2004) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 1 F.C. Santboià C.F. Ripollet
(18/04/2004) F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic 0 - 1 C.D. Tortosa F.E. Hospitalet Atlétic
(18/04/2004) C.D. Morell C.D. Morell 1 - 1 U.At. Horta C.D. Morell
(18/04/2004) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 1 - 2 C.E. Premià C.F. Sta. Eulàlia
(18/04/2004) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 3 - 0 U.E. Sants C.F. Badalona B
(18/04/2004) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 0 C.D. Pomar U.E. Rubí
(18/04/2004) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 1 C.E. Pubilla Casas U.E. Poble Sec
(18/04/2004) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 1 C.F. Balaguer C.D. Masnou
(18/04/2004) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 2 A.E. Prat C.E. Júpiter
(18/04/2004) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 2 - 1 C.F. Pobla de Mafumet A.D. Guíxols

Jornada 33

(25/04/2004) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 2 - 2 C.F. Ripollet C.F. Pobla de Mafumet
(25/04/2004) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 1 F.E. Hospitalet Atlétic F.C. Santboià
(25/04/2004) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 C.D. Morell C.D. Tortosa
(25/04/2004) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 1 C.F. Sta. Eulàlia U.At. Horta
(25/04/2004) C.E. Premià C.E. Premià 3 - 1 C.F. Badalona B C.E. Premià
(25/04/2004) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 2 U.E. Rubí U.E. Sants
(25/04/2004) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 1 U.E. Poble Sec C.D. Pomar
(25/04/2004) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 3 C.D. Masnou C.E. Pubilla Casas
(25/04/2004) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 1 C.E. Júpiter C.F. Balaguer
(25/04/2004) A.E. Prat A.E. Prat 1 - 1 A.D. Guíxols A.E. Prat

Jornada 34

(02/05/2004) F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic 0 - 0 C.F. Ripollet F.E. Hospitalet Atlétic
(02/05/2004) C.D. Morell C.D. Morell 1 - 1 F.C. Santboià C.D. Morell
(02/05/2004) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 3 - 1 C.D. Tortosa C.F. Sta. Eulàlia
(02/05/2004) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 1 - 1 U.At. Horta C.F. Badalona B
(02/05/2004) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 1 C.E. Premià U.E. Rubí
(02/05/2004) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 0 U.E. Sants U.E. Poble Sec
(02/05/2004) C.D. Masnou C.D. Masnou 3 - 1 C.D. Pomar C.D. Masnou
(02/05/2004) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 0 C.E. Pubilla Casas C.E. Júpiter
(02/05/2004) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 1 C.F. Balaguer A.D. Guíxols
(02/05/2004) A.E. Prat A.E. Prat 2 - 0 C.F. Pobla de Mafumet A.E. Prat

Jornada 35

(09/05/2004) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 F.E. Hospitalet Atlétic C.F. Pobla de Mafumet
(09/05/2004) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 1 C.D. Morell C.F. Ripollet
(09/05/2004) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 1 C.F. Sta. Eulàlia F.C. Santboià
(09/05/2004) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 1 C.F. Badalona B C.D. Tortosa
(09/05/2004) U.At. Horta U.At. Horta 3 - 2 U.E. Rubí U.At. Horta
(09/05/2004) C.E. Premià C.E. Premià 3 - 3 U.E. Poble Sec C.E. Premià
(09/05/2004) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 4 C.D. Masnou U.E. Sants
(09/05/2004) C.D. Pomar C.D. Pomar 2 - 2 C.E. Júpiter C.D. Pomar
(09/05/2004) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 2 - 0 A.D. Guíxols C.E. Pubilla Casas
(09/05/2004) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 3 A.E. Prat C.F. Balaguer

Jornada 36

(16/05/2004) C.D. Morell C.D. Morell 1 - 1 F.E. Hospitalet Atlétic C.D. Morell
(16/05/2004) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 2 - 2 C.F. Ripollet C.F. Sta. Eulàlia
(16/05/2004) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 2 - 2 F.C. Santboià C.F. Badalona B
(16/05/2004) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 0 C.D. Tortosa U.E. Rubí
(16/05/2004) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 2 U.At. Horta U.E. Poble Sec
(16/05/2004) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 1 C.E. Premià C.D. Masnou
(16/05/2004) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 6 - 0 U.E. Sants C.E. Júpiter
(16/05/2004) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 2 C.D. Pomar A.D. Guíxols
(16/05/2004) A.E. Prat A.E. Prat 3 - 0 C.E. Pubilla Casas A.E. Prat
(16/05/2004) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 2 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Balaguer

Jornada 37

(23/05/2004) C.D. Morell C.D. Morell 3 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.D. Morell
(23/05/2004) F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic 4 - 0 C.F. Sta. Eulàlia F.E. Hospitalet Atlétic
(23/05/2004) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 0 C.F. Badalona B C.F. Ripollet
(23/05/2004) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 3 U.E. Rubí F.C. Santboià
(23/05/2004) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 1 U.E. Poble Sec C.D. Tortosa
(23/05/2004) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 0 C.D. Masnou U.At. Horta
(23/05/2004) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 1 C.E. Júpiter C.E. Premià
(23/05/2004) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 6 A.D. Guíxols U.E. Sants
(23/05/2004) C.D. Pomar C.D. Pomar 3 - 0 A.E. Prat C.D. Pomar
(23/05/2004) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 2 - 3 C.F. Balaguer C.E. Pubilla Casas

Jornada 38

(30/05/2004) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 0 - 5 C.D. Morell C.F. Sta. Eulàlia
(30/05/2004) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 1 - 1 F.E. Hospitalet Atlétic C.F. Badalona B
(30/05/2004) U.E. Rubí U.E. Rubí 6 - 0 C.F. Ripollet U.E. Rubí
(30/05/2004) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 3 F.C. Santboià U.E. Poble Sec
(30/05/2004) C.D. Masnou C.D. Masnou 2 - 2 C.D. Tortosa C.D. Masnou
(30/05/2004) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 3 - 2 U.At. Horta C.E. Júpiter
(30/05/2004) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 2 - 3 C.E. Premià A.D. Guíxols
(30/05/2004) A.E. Prat A.E. Prat 3 - 0 U.E. Sants A.E. Prat
(30/05/2004) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 2 C.D. Pomar C.F. Balaguer
(30/05/2004) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 0 - 1 C.E. Pubilla Casas C.F. Pobla de Mafumet
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Agustín
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Mora
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
José Manuel
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Baena
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Juan Antonio
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Cholo
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
1
0
Núñez
 
90
1
0
0
1
0
1
0
2
0
1
0
Cortizo
 
90
1
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
Arnola
 
90
1
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
Ríos
 
85
1
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
Guzmán
 
65
1
0
0
1
0
1
0
0
0
1
0
Fuentes
 
4
1
0
0
0
1
0
0
0
0
1
0
Mora
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Lladó
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
1
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 3 victories (8%), 8 empats (21%) i 27 derrotes (71%)
Gols marcats: 21 gols (0.55 per partit)
Golejadors: .
Gols rebuts: 86 gols (2.26 per partit)
Porters: 2 gols: Núñez.