Competicions

Tercera divisió - Grup V (2019/2020)

Jornada 1

(31/08/2019) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 2 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(31/08/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 0 C.F. Igualada C.F. Igualada
(01/09/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 2 C.E. Manresa C.E. Manresa
(01/09/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 C.E. Europa C.E. Europa
(01/09/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 3 - 0 C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(01/09/2019) U.E. Sants U.E. Sants 4 - 2 C.F. Peralada C.F. Peralada
(01/09/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 1 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(01/09/2019) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 2 - 2 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(01/09/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 1 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(01/09/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 3 - 1 C.E. Banyoles C.E. Banyoles

Jornada 2

(07/09/2019) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 4 U.At. Horta U.At. Horta
(07/09/2019) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 2 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(07/09/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 0 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(07/09/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 4 - 2 U.E. Figueres U.E. Figueres
(07/09/2019) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(07/09/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 2 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(08/09/2019) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(08/09/2019) C.E. Manresa C.E. Manresa 0 - 1 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(08/09/2019) C.F. Peralada C.F. Peralada 0 - 1 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(08/09/2019) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers

Jornada 3

(11/09/2019) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 0 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(11/09/2019) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(11/09/2019) U.At. Horta U.At. Horta 4 - 2 C.F. Peralada C.F. Peralada
(11/09/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 0 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(11/09/2019) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 C.E. Manresa C.E. Manresa
(11/09/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 2 - 2 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(11/09/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 0 C.E. Europa C.E. Europa
(11/09/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 2 - 1 C.F. Igualada C.F. Igualada
(11/09/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 0 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(11/09/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal

Jornada 4

(15/09/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(15/09/2019) C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 0 C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(15/09/2019) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 2 U.At. Horta U.At. Horta
(15/09/2019) C.E. Manresa C.E. Manresa 2 - 0 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(15/09/2019) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(15/09/2019) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 0 U.E. Figueres U.E. Figueres
(15/09/2019) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 2 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(15/09/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 3 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(15/09/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 1 - 0 E.C. Granollers E.C. Granollers
(15/09/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 1 - 1 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.

Jornada 5

(21/09/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 3 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(22/09/2019) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 C.F. Peralada C.F. Peralada
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(22/09/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 3 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(22/09/2019) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 1 C.E. Manresa C.E. Manresa
(22/09/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 1 - 1 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(22/09/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 3 E.C. Granollers E.C. Granollers
(22/09/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 3 - 1 C.E. Europa C.E. Europa
(22/09/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 3 - 0 C.F. Igualada C.F. Igualada
(22/09/2019) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 4 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(22/09/2019) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 0 Terrassa F.C. Terrassa F.C.

Jornada 6

(28/09/2019) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(29/09/2019) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 3 - 0 C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(29/09/2019) C.E. Manresa C.E. Manresa 2 - 0 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(29/09/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 4 - 4 U.At. Horta U.At. Horta
(29/09/2019) C.E. Europa C.E. Europa 4 - 0 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(29/09/2019) C.F. Peralada C.F. Peralada 0 - 1 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(29/09/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 1 - 0 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(29/09/2019) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 3 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(29/09/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 2 - 1 U.E. Figueres U.E. Figueres
(29/09/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 0 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar

Jornada 7

(05/10/2019) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 3 C.F. Peralada C.F. Peralada
(05/10/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(06/10/2019) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 C.E. Manresa C.E. Manresa
* C.F. Reus Deportiu S.A.D.
(06/10/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 5 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(06/10/2019) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 0 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(06/10/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(06/10/2019) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 7 C.E. Europa C.E. Europa
(06/10/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 1 - 0 E.C. Granollers E.C. Granollers
(06/10/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 2 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(06/10/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 0 - 2 Terrassa F.C. Terrassa F.C.

Jornada 8

(13/10/2019) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 3 - 1 C.F. Igualada C.F. Igualada
(13/10/2019) C.E. Manresa C.E. Manresa 2 - 2 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(13/10/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 3 - 0 C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* C.F. Reus Deportiu S.A.D.
(13/10/2019) C.E. Europa C.E. Europa 4 - 0 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(13/10/2019) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(13/10/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 2 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(13/10/2019) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 1 - 1 U.E. Figueres U.E. Figueres
(13/10/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 1 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(13/10/2019) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 1 U.At. Horta U.At. Horta
(13/10/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 2 - 0 U.E. Sants U.E. Sants

Jornada 9

(19/10/2019) C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 0 C.E. Manresa C.E. Manresa
(19/10/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 0 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(20/10/2019) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(20/10/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 2 - 3 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(20/10/2019) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 1 C.E. Europa C.E. Europa
(20/10/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 4 - 0 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(20/10/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 U.E. Figueres U.E. Figueres
(20/10/2019) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 3 E.C. Granollers E.C. Granollers
(20/10/2019) C.F. Peralada C.F. Peralada 2 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(20/10/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 0 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet

Jornada 10

(27/10/2019) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 3 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(27/10/2019) C.E. Manresa C.E. Manresa 1 - 1 C.F. Peralada C.F. Peralada
(27/10/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 3 - 4 C.F. Igualada C.F. Igualada
(27/10/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 1 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(27/10/2019) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 3 - 0 C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(27/10/2019) C.E. Europa C.E. Europa 5 - 2 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(27/10/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 2 - 1 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(27/10/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 2 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(27/10/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 4 - 2 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(27/10/2019) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 1 U.E. Sants U.E. Sants

Jornada 11

(01/11/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 0 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(02/11/2019) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 2 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(02/11/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 3 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(03/11/2019) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 4 C.E. Manresa C.E. Manresa
(03/11/2019) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 C.E. Europa C.E. Europa
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(03/11/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 0 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(03/11/2019) U.At. Horta U.At. Horta 3 - 2 E.C. Granollers E.C. Granollers
(03/11/2019) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 1 U.E. Figueres U.E. Figueres
(03/11/2019) C.F. Peralada C.F. Peralada 0 - 3 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(03/11/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 0 - 0 C.E. Banyoles C.E. Banyoles

Jornada 12

(10/11/2019) C.E. Manresa C.E. Manresa 0 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(10/11/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 1 - 2 C.F. Peralada C.F. Peralada
(10/11/2019) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(10/11/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 3 - 0 C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(10/11/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 4 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(10/11/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 4 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(10/11/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 1 - 1 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(10/11/2019) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 2 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(10/11/2019) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 0 C.F. Igualada C.F. Igualada
(10/11/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 2 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal

Jornada 13

(16/11/2019) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 1 C.E. Europa C.E. Europa
(16/11/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 0 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(17/11/2019) C.E. Manresa C.E. Manresa 0 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(17/11/2019) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 0 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(17/11/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 2 - 2 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(17/11/2019) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 E.C. Granollers E.C. Granollers
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(17/11/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 2 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(17/11/2019) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 3 U.E. Figueres U.E. Figueres
(17/11/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 4 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(17/11/2019) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 0 C.E. Banyoles C.E. Banyoles

Jornada 14

(24/11/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 2 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(24/11/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 2 - 0 C.E. Manresa C.E. Manresa
(24/11/2019) C.E. Europa C.E. Europa 0 - 0 C.F. Peralada C.F. Peralada
(24/11/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 4 - 2 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(24/11/2019) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 0 C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(24/11/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 2 - 2 U.At. Horta U.At. Horta
(24/11/2019) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 0 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(24/11/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 2 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(24/11/2019) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(24/11/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 4 - 1 C.F. Igualada C.F. Igualada

Jornada 15

(30/11/2019) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(01/12/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 0 - 0 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(01/12/2019) C.E. Manresa C.E. Manresa 2 - 1 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(01/12/2019) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 2 C.E. Europa C.E. Europa
(01/12/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 0 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(01/12/2019) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 U.E. Figueres U.E. Figueres
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(01/12/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 2 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(01/12/2019) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(01/12/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 3 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(01/12/2019) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 2 Terrassa F.C. Terrassa F.C.

Jornada 16

(14/12/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 2 U.At. Horta U.At. Horta
(14/12/2019) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 3 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(15/12/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 0 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(15/12/2019) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 0 C.E. Manresa C.E. Manresa
(15/12/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 0 C.F. Peralada C.F. Peralada
(15/12/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 3 - 0 C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(15/12/2019) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(15/12/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 2 - 1 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(15/12/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 3 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(15/12/2019) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 1 - 1 C.F. Igualada C.F. Igualada

Jornada 17

(21/12/2019) C.E. Manresa C.E. Manresa 1 - 2 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(21/12/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 4 - 2 U.At. Horta U.At. Horta
(21/12/2019) C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 6 U.E. Figueres U.E. Figueres
(21/12/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 3 - 0 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(22/12/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 2 - 0 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(22/12/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 1 - 2 C.E. Europa C.E. Europa
(22/12/2019) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 U.E. Sants U.E. Sants
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(22/12/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 2 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(22/12/2019) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 2 E.C. Granollers E.C. Granollers
(22/12/2019) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar

Jornada 18

(05/01/2020) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 3 - 0 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(05/01/2020) C.E. Europa C.E. Europa 0 - 2 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(05/01/2020) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 2 C.E. Manresa C.E. Manresa
(05/01/2020) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 1 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(05/01/2020) U.E. Figueres U.E. Figueres 1 - 1 C.F. Peralada C.F. Peralada
(05/01/2020) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 1 - 1 C.F. Igualada C.F. Igualada
(05/01/2020) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 3 - 0 C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(05/01/2020) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 4 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(05/01/2020) U.E. Sants U.E. Sants 4 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(05/01/2020) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 0 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet

Jornada 19

(11/01/2020) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(11/01/2020) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 2 - 0 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(12/01/2020) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 2 - 2 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(12/01/2020) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 3 - 2 E.C. Granollers E.C. Granollers
(12/01/2020) C.E. Manresa C.E. Manresa 3 - 0 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(12/01/2020) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 0 U.E. Figueres U.E. Figueres
(12/01/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 U.At. Horta U.At. Horta
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(12/01/2020) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 2 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(12/01/2020) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 2 - 4 C.E. Europa C.E. Europa
(12/01/2020) C.F. Peralada C.F. Peralada 3 - 3 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.

Jornada 20

(18/01/2020) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 0 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(19/01/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(19/01/2020) C.E. Manresa C.E. Manresa 2 - 2 U.E. Figueres U.E. Figueres
(19/01/2020) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 2 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(19/01/2020) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 2 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(19/01/2020) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 2 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(19/01/2020) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 2 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(19/01/2020) C.F. Peralada C.F. Peralada 2 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(19/01/2020) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 0 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(19/01/2020) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 3 - 0 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar

Jornada 21

(25/01/2020) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 0 C.F. Peralada C.F. Peralada
(26/01/2020) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 3 - 0 C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(26/01/2020) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(26/01/2020) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 1 C.F. Igualada C.F. Igualada
(26/01/2020) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 2 - 1 C.E. Manresa C.E. Manresa
(26/01/2020) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 0 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(26/01/2020) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(26/01/2020) U.E. Figueres U.E. Figueres 1 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(26/01/2020) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 2 - 1 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(26/01/2020) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 2 - 1 C.E. Europa C.E. Europa

Jornada 22

(01/02/2020) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 3 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(02/02/2020) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 3 - 0 C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(02/02/2020) C.E. Manresa C.E. Manresa 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(02/02/2020) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 3 - 2 U.E. Figueres U.E. Figueres
(02/02/2020) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(02/02/2020) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 0 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(02/02/2020) C.F. Peralada C.F. Peralada 4 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(02/02/2020) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 2 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(02/02/2020) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 2 - 1 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(02/02/2020) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 2 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca

Jornada 23

(08/02/2020) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 3 C.E. Manresa C.E. Manresa
(09/02/2020) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(09/02/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 C.F. Igualada C.F. Igualada
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(09/02/2020) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 1 C.F. Peralada C.F. Peralada
(09/02/2020) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 2 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(09/02/2020) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 1 - 4 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(09/02/2020) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 1 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(09/02/2020) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(09/02/2020) U.E. Figueres U.E. Figueres 4 - 0 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(09/02/2020) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 3 C.E. Europa C.E. Europa

Jornada 24

(15/02/2020) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 1 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(15/02/2020) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 0 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(16/02/2020) C.F. Peralada C.F. Peralada 3 - 0 C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(16/02/2020) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 3 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(16/02/2020) C.E. Manresa C.E. Manresa 0 - 1 U.At. Horta U.At. Horta
(16/02/2020) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(16/02/2020) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 1 U.E. Figueres U.E. Figueres
(16/02/2020) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 2 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(16/02/2020) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 3 - 2 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(16/02/2020) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 0 - 0 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar

Jornada 25

(23/02/2020) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 C.F. Igualada C.F. Igualada
(23/02/2020) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 2 C.F. Peralada C.F. Peralada
(23/02/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(23/02/2020) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 1 C.E. Manresa C.E. Manresa
(23/02/2020) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 2 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
(23/02/2020) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 3 - 2 C.E. Europa C.E. Europa
(23/02/2020) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 3 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(23/02/2020) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(23/02/2020) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 2 E.C. Granollers E.C. Granollers
(23/02/2020) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 4 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu

Jornada 26

(01/03/2020) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(01/03/2020) C.E. Manresa C.E. Manresa 3 - 0 C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(01/03/2020) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(01/03/2020) E.C. Granollers E.C. Granollers 5 - 4 U.E. Figueres U.E. Figueres
(01/03/2020) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 2 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(01/03/2020) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 0 C.F. Igualada C.F. Igualada
(01/03/2020) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 4 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(01/03/2020) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 1 - 1 Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
(01/03/2020) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 2 - 2 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(01/03/2020) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 2 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels

Jornada 27

(07/03/2020) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(07/03/2020) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 2 C.E. Europa C.E. Europa
(08/03/2020) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 1 C.F. Peralada C.F. Peralada
(08/03/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(08/03/2020) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 0 U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
(08/03/2020) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 0 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(08/03/2020) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 1 - 3 E.C. Granollers E.C. Granollers
(08/03/2020) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
(08/03/2020) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 5 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(08/03/2020) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 C.E. Manresa C.E. Manresa

Jornada 28

(15/03/2020) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal - C.F. Peralada C.F. Peralada
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(15/03/2020) C.E. Manresa C.E. Manresa - C.F. Igualada C.F. Igualada
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(15/03/2020) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet - C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(15/03/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu - C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(15/03/2020) C.E. Banyoles C.E. Banyoles - U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(15/03/2020) C.E. Europa C.E. Europa - U.At. Horta U.At. Horta
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(15/03/2020) Terrassa F.C. Terrassa F.C. - F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(15/03/2020) E.C. Granollers E.C. Granollers - U.E. Sants U.E. Sants
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(15/03/2020) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar - Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(15/03/2020) U.E. Figueres U.E. Figueres - F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19

Jornada 29

(22/03/2020) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca - C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(22/03/2020) C.F. Peralada C.F. Peralada - C.E. Manresa C.E. Manresa
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(22/03/2020) C.F. Igualada C.F. Igualada - C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(22/03/2020) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet - U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(22/03/2020) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels - C.E. Europa C.E. Europa
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(22/03/2020) U.At. Horta U.At. Horta - Terrassa F.C. Terrassa F.C.
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(22/03/2020) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc - E.C. Granollers E.C. Granollers
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(22/03/2020) U.E. Sants U.E. Sants - U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(22/03/2020) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. - U.E. Figueres U.E. Figueres
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(22/03/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu - C.E. Banyoles C.E. Banyoles
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19

Jornada 30

(25/03/2020) C.E. Manresa C.E. Manresa - C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(25/03/2020) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet - C.F. Peralada C.F. Peralada
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(25/03/2020) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu - C.F. Igualada C.F. Igualada
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(25/03/2020) C.E. Banyoles C.E. Banyoles - C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(25/03/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu - C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(25/03/2020) Terrassa F.C. Terrassa F.C. - U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(25/03/2020) E.C. Granollers E.C. Granollers - U.At. Horta U.At. Horta
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(25/03/2020) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar - F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(25/03/2020) U.E. Figueres U.E. Figueres - U.E. Sants U.E. Sants
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(25/03/2020) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. - F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19

Jornada 31

(29/03/2020) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca - C.E. Manresa C.E. Manresa
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(29/03/2020) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal - C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(29/03/2020) C.F. Peralada C.F. Peralada - U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(29/03/2020) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet - C.E. Europa C.E. Europa
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(29/03/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu - Terrassa F.C. Terrassa F.C.
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(29/03/2020) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels - E.C. Granollers E.C. Granollers
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(29/03/2020) U.At. Horta U.At. Horta - U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(29/03/2020) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc - U.E. Figueres U.E. Figueres
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(29/03/2020) U.E. Sants U.E. Sants - Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(29/03/2020) C.F. Igualada C.F. Igualada - C.E. Banyoles C.E. Banyoles
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19

Jornada 32

(05/04/2020) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet - C.E. Manresa C.E. Manresa
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(05/04/2020) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu - C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(05/04/2020) C.E. Banyoles C.E. Banyoles - C.F. Peralada C.F. Peralada
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(05/04/2020) C.E. Europa C.E. Europa - C.F. Igualada C.F. Igualada
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(05/04/2020) Terrassa F.C. Terrassa F.C. - C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(05/04/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu - C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(05/04/2020) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar - U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(05/04/2020) U.E. Figueres U.E. Figueres - U.At. Horta U.At. Horta
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(05/04/2020) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. - F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(05/04/2020) U.E. Sants U.E. Sants - F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19

Jornada 33

(12/04/2020) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca - C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(12/04/2020) C.E. Manresa C.E. Manresa - U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(12/04/2020) C.F. Peralada C.F. Peralada - C.E. Europa C.E. Europa
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(12/04/2020) C.F. Igualada C.F. Igualada - Terrassa F.C. Terrassa F.C.
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(12/04/2020) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet - E.C. Granollers E.C. Granollers
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(12/04/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu - U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(12/04/2020) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels - U.E. Figueres U.E. Figueres
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(12/04/2020) U.At. Horta U.At. Horta - Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(12/04/2020) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc - U.E. Sants U.E. Sants
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(12/04/2020) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal - C.E. Banyoles C.E. Banyoles
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19

Jornada 34

(19/04/2020) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu - C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(19/04/2020) C.E. Banyoles C.E. Banyoles - C.E. Manresa C.E. Manresa
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(19/04/2020) C.E. Europa C.E. Europa - C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(19/04/2020) Terrassa F.C. Terrassa F.C. - C.F. Peralada C.F. Peralada
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(19/04/2020) E.C. Granollers E.C. Granollers - C.F. Igualada C.F. Igualada
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(19/04/2020) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar - C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(19/04/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu - C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(19/04/2020) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. - U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(19/04/2020) U.E. Sants U.E. Sants - U.At. Horta U.At. Horta
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(19/04/2020) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc - F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19

Jornada 35

(26/04/2020) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca - U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(26/04/2020) C.E. Manresa C.E. Manresa - C.E. Europa C.E. Europa
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(26/04/2020) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal - Terrassa F.C. Terrassa F.C.
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(26/04/2020) C.F. Peralada C.F. Peralada - E.C. Granollers E.C. Granollers
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(26/04/2020) C.F. Igualada C.F. Igualada - U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(26/04/2020) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet - U.E. Figueres U.E. Figueres
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(26/04/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu - Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(26/04/2020) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels - U.E. Sants U.E. Sants
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(26/04/2020) U.At. Horta U.At. Horta - F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(26/04/2020) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet - C.E. Banyoles C.E. Banyoles
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19

Jornada 36

(03/05/2020) C.E. Banyoles C.E. Banyoles - U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(03/05/2020) C.E. Europa C.E. Europa - C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(03/05/2020) Terrassa F.C. Terrassa F.C. - C.E. Manresa C.E. Manresa
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(03/05/2020) E.C. Granollers E.C. Granollers - C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(03/05/2020) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar - C.F. Peralada C.F. Peralada
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(03/05/2020) U.E. Figueres U.E. Figueres - C.F. Igualada C.F. Igualada
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(03/05/2020) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. - C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(03/05/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu - C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(03/05/2020) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc - U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(03/05/2020) U.At. Horta U.At. Horta - F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19

Jornada 37

(10/05/2020) C.E. Banyoles C.E. Banyoles - F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(10/05/2020) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu - C.E. Europa C.E. Europa
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(10/05/2020) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet - Terrassa F.C. Terrassa F.C.
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(10/05/2020) C.E. Manresa C.E. Manresa - E.C. Granollers E.C. Granollers
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(10/05/2020) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal - U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(10/05/2020) C.F. Peralada C.F. Peralada - U.E. Figueres U.E. Figueres
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(10/05/2020) C.F. Igualada C.F. Igualada - Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C.
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(10/05/2020) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet - U.E. Sants U.E. Sants
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(10/05/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu - F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(10/05/2020) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels - U.At. Horta U.At. Horta
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19

Jornada 38

(17/05/2020) Terrassa F.C. Terrassa F.C. - U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(17/05/2020) E.C. Granollers E.C. Granollers - C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(17/05/2020) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar - C.E. Manresa C.E. Manresa
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(17/05/2020) U.E. Figueres U.E. Figueres - C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(17/05/2020) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. - C.F. Peralada C.F. Peralada
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(17/05/2020) U.E. Sants U.E. Sants - C.F. Igualada C.F. Igualada
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(17/05/2020) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc - C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(17/05/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu - C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(17/05/2020) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca - U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(17/05/2020) C.E. Europa C.E. Europa - C.E. Banyoles C.E. Banyoles
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Sergi
 
2315
26
0
0
26
0
24
1
0
1
4
0
Picolo
 
2055
25
0
0
23
2
22
0
0
0
8
0
Oriol
 
1890
25
0
0
21
4
21
0
33
0
0
0
Fabregat
 
1863
25
0
0
21
4
16
1
0
0
5
0
Mulero
 
1726
24
0
0
21
3
14
0
0
0
13
0
Navarro
 
1598
22
0
0
19
3
13
6
0
0
1
0
Josele
 
1593
23
0
0
18
5
15
6
0
0
3
0
Guille
 
1507
20
0
0
18
2
13
2
0
0
16
0
Alberto
 
1419
25
0
0
16
9
15
1
0
1
6
0
Aleix
 
1215
24
0
0
12
12
9
1
0
0
4
0
Juli
 
1149
19
0
0
13
6
7
3
0
0
1
0
Sumarroca
 
1142
21
0
0
11
10
7
0
0
0
1
0
Cura
 
1117
24
0
0
12
12
10
0
0
0
3
0
Guillermo
 
865
14
0
0
9
5
5
2
0
0
2
0
Sergio
 
800
22
0
0
8
14
3
0
0
0
5
0
Miguel
 
742
19
0
0
9
10
1
2
0
0
5
0
Eric
 
597
8
0
0
7
1
6
0
0
0
3
0
Fran
 
578
13
0
0
8
5
1
0
0
0
3
0
Nacho
 
360
15
0
0
4
11
4
0
14
0
1
0
Samu
 
301
14
0
0
1
13
0
0
0
0
0
0
Sergi Vicente
 
289
8
0
0
3
5
1
0
0
0
0
0
Marcus
 
217
12
0
0
2
10
0
1
0
0
1
0
Gala
 
159
8
0
0
2
6
1
0
0
0
0
0
Javi
 
90
6
0
0
1
5
1
0
0
0
0
0
Raúl
 
71
5
0
0
1
4
0
0
0
0
0
0
Djibi
 
19
7
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
Marçal
 
19
2
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
Tito Lossio
 
0
27
0
0
0
27
0
0
0
0
0
0
Alex
 
0
6
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
Agus
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Monfort
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 6 victories (22%), 4 empats (15%) i 17 derrotes (63%)
Gols marcats: 29 gols (1.07 per partit)
Golejadors: 6 gols: Navarro, Josele; 3 gols: Juli; 2 gols: Guille, Guillermo, Miguel; 1 gol: Sergi, Fabregat, Alberto, Aleix, Marcus.
Gols rebuts: 50 gols (1.85 per partit)
Porters: 33 gols: Oriol; 14 gols: Nacho.