Competicions

Regional Preferente Catalana - Grupo 2 (2006/2007)

Jornada 1

(17/09/2006) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 Gimnàstica Iberiana F.C. Santfeliuenc
(17/09/2006) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 1 - 0 C.E. Pubilla Casas U.D. Vista Alegre
(17/09/2006) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 2 - 0 C.E.O. Can Fatjó C.D. Marianao Poblet
(17/09/2006) U.At. Horta U.At. Horta 3 - 1 U.E. Guissona U.At. Horta
(17/09/2006) U.E. Sitges U.E. Sitges 1 - 1 U.E. Sants U.E. Sitges
(17/09/2006) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 0 - 0 C.E. Júpiter U.D. Viladecans
(17/09/2006) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 1 F.C. Benavent C.At. Roda de Barà
(17/09/2006) C.D. Polvoritense La Marina C.D. Polvoritense La Marina 1 - 3 F.C. Cambrils C.D. Polvoritense La Marina
(17/09/2006) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 1 - 0 C.F. Jesús Catalònia C.F. Vila-seca

Jornada 2

(24/09/2006) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 2 C.F. Vila-seca Gimnàstica Iberiana
(24/09/2006) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 2 - 0 F.C. Santfeliuenc C.E. Pubilla Casas
(24/09/2006) C.E.O. Can Fatjó C.E.O. Can Fatjó 0 - 3 U.D. Vista Alegre C.E.O. Can Fatjó
(24/09/2006) U.E. Guissona U.E. Guissona 3 - 4 C.D. Marianao Poblet U.E. Guissona
(24/09/2006) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 2 U.At. Horta U.E. Sants
(24/09/2006) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 1 U.E. Sitges C.E. Júpiter
(24/09/2006) F.C. Benavent F.C. Benavent 3 - 0 U.D. Viladecans F.C. Benavent
(24/09/2006) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 2 C.At. Roda de Barà F.C. Cambrils
(24/09/2006) C.F. Jesús Catalònia C.F. Jesús Catalònia 2 - 1 C.D. Polvoritense La Marina C.F. Jesús Catalònia

Jornada 3

(01/10/2006) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 5 C.E. Pubilla Casas Gimnàstica Iberiana
(01/10/2006) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 0 C.E.O. Can Fatjó F.C. Santfeliuenc
(01/10/2006) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 1 - 0 U.E. Guissona U.D. Vista Alegre
(01/10/2006) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 0 - 0 U.E. Sants C.D. Marianao Poblet
(01/10/2006) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 3 C.E. Júpiter U.At. Horta
(01/10/2006) U.E. Sitges U.E. Sitges 0 - 2 F.C. Benavent U.E. Sitges
(01/10/2006) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 1 F.C. Cambrils U.D. Viladecans
(01/10/2006) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 5 - 1 C.F. Jesús Catalònia C.At. Roda de Barà
(01/10/2006) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 4 - 0 C.D. Polvoritense La Marina C.F. Vila-seca

Jornada 4

(08/10/2006) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 2 C.F. Vila-seca C.E. Pubilla Casas
(08/10/2006) C.E.O. Can Fatjó C.E.O. Can Fatjó 4 - 2 Gimnàstica Iberiana C.E.O. Can Fatjó
(08/10/2006) U.E. Guissona U.E. Guissona 0 - 1 F.C. Santfeliuenc U.E. Guissona
(08/10/2006) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 U.D. Vista Alegre U.E. Sants
(08/10/2006) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 3 C.D. Marianao Poblet C.E. Júpiter
(08/10/2006) F.C. Benavent F.C. Benavent 0 - 2 U.At. Horta F.C. Benavent
(08/10/2006) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 0 - 0 U.E. Sitges F.C. Cambrils
(08/10/2006) C.F. Jesús Catalònia C.F. Jesús Catalònia 1 - 2 U.D. Viladecans C.F. Jesús Catalònia
(08/10/2006) C.D. Polvoritense La Marina C.D. Polvoritense La Marina 2 - 2 C.At. Roda de Barà C.D. Polvoritense La Marina

Jornada 5

(15/10/2006) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 2 - 1 C.E.O. Can Fatjó C.E. Pubilla Casas
(15/10/2006) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 4 U.E. Guissona Gimnàstica Iberiana
(15/10/2006) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 2 U.E. Sants F.C. Santfeliuenc
(15/10/2006) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 1 - 0 C.E. Júpiter U.D. Vista Alegre
(15/10/2006) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 1 - 2 F.C. Benavent C.D. Marianao Poblet
(15/10/2006) U.At. Horta U.At. Horta 4 - 0 F.C. Cambrils U.At. Horta
(15/10/2006) U.E. Sitges U.E. Sitges 1 - 0 C.F. Jesús Catalònia U.E. Sitges
(15/10/2006) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 1 C.D. Polvoritense La Marina U.D. Viladecans
(15/10/2006) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 0 - 2 C.At. Roda de Barà C.F. Vila-seca

Jornada 6

(22/10/2006) C.E.O. Can Fatjó C.E.O. Can Fatjó 4 - 2 C.F. Vila-seca C.E.O. Can Fatjó
(22/10/2006) U.E. Guissona U.E. Guissona 1 - 1 C.E. Pubilla Casas U.E. Guissona
(22/10/2006) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 Gimnàstica Iberiana U.E. Sants
(22/10/2006) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 2 F.C. Santfeliuenc C.E. Júpiter
(22/10/2006) F.C. Benavent F.C. Benavent 2 - 1 U.D. Vista Alegre F.C. Benavent
(22/10/2006) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 1 C.D. Marianao Poblet F.C. Cambrils
(22/10/2006) C.F. Jesús Catalònia C.F. Jesús Catalònia 2 - 3 U.At. Horta C.F. Jesús Catalònia
(22/10/2006) C.D. Polvoritense La Marina C.D. Polvoritense La Marina 0 - 3 U.E. Sitges C.D. Polvoritense La Marina
(22/10/2006) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 2 U.D. Viladecans C.At. Roda de Barà

Jornada 7

(29/10/2006) C.E.O. Can Fatjó C.E.O. Can Fatjó 2 - 1 U.E. Guissona C.E.O. Can Fatjó
(29/10/2006) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 3 - 4 U.E. Sants C.E. Pubilla Casas
(29/10/2006) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 1 - 0 C.E. Júpiter Gimnàstica Iberiana
(29/10/2006) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 1 F.C. Benavent F.C. Santfeliuenc
(29/10/2006) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 0 - 3 F.C. Cambrils U.D. Vista Alegre
(29/10/2006) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 2 - 2 C.F. Jesús Catalònia C.D. Marianao Poblet
(29/10/2006) U.At. Horta U.At. Horta 3 - 2 C.D. Polvoritense La Marina U.At. Horta
(29/10/2006) U.E. Sitges U.E. Sitges 1 - 3 C.At. Roda de Barà U.E. Sitges
(29/10/2006) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 0 - 0 U.D. Viladecans C.F. Vila-seca

Jornada 8

(05/11/2006) U.E. Guissona U.E. Guissona 1 - 4 C.F. Vila-seca U.E. Guissona
(05/11/2006) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 2 C.E.O. Can Fatjó U.E. Sants
(05/11/2006) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 1 C.E. Pubilla Casas C.E. Júpiter
(05/11/2006) F.C. Benavent F.C. Benavent 3 - 0 Gimnàstica Iberiana F.C. Benavent
(05/11/2006) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 0 - 1 F.C. Santfeliuenc F.C. Cambrils
(05/11/2006) C.F. Jesús Catalònia C.F. Jesús Catalònia 1 - 0 U.D. Vista Alegre C.F. Jesús Catalònia
(05/11/2006) C.D. Polvoritense La Marina C.D. Polvoritense La Marina 2 - 0 C.D. Marianao Poblet C.D. Polvoritense La Marina
(05/11/2006) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 1 U.At. Horta C.At. Roda de Barà
(05/11/2006) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 0 - 0 U.E. Sitges U.D. Viladecans

Jornada 9

(12/11/2006) U.E. Guissona U.E. Guissona 0 - 4 U.E. Sants U.E. Guissona
(12/11/2006) C.E.O. Can Fatjó C.E.O. Can Fatjó 2 - 0 C.E. Júpiter C.E.O. Can Fatjó
(12/11/2006) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 1 F.C. Benavent C.E. Pubilla Casas
(12/11/2006) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 6 - 2 F.C. Cambrils Gimnàstica Iberiana
(12/11/2006) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 0 C.F. Jesús Catalònia F.C. Santfeliuenc
(12/11/2006) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 3 - 0 C.D. Polvoritense La Marina U.D. Vista Alegre
(12/11/2006) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 1 - 0 C.At. Roda de Barà C.D. Marianao Poblet
(12/11/2006) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 0 U.D. Viladecans U.At. Horta
(12/11/2006) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 0 - 1 U.E. Sitges C.F. Vila-seca

Jornada 10

(19/11/2006) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 C.F. Vila-seca U.E. Sants
(19/11/2006) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 3 - 0 U.E. Guissona C.E. Júpiter
(19/11/2006) F.C. Benavent F.C. Benavent 0 - 1 C.E.O. Can Fatjó F.C. Benavent
(19/11/2006) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 1 C.E. Pubilla Casas F.C. Cambrils
(19/11/2006) C.F. Jesús Catalònia C.F. Jesús Catalònia 6 - 0 Gimnàstica Iberiana C.F. Jesús Catalònia
(19/11/2006) C.D. Polvoritense La Marina C.D. Polvoritense La Marina 2 - 2 F.C. Santfeliuenc C.D. Polvoritense La Marina
(19/11/2006) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 1 U.D. Vista Alegre C.At. Roda de Barà
(19/11/2006) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 0 - 3 C.D. Marianao Poblet U.D. Viladecans
(19/11/2006) U.E. Sitges U.E. Sitges 0 - 2 U.At. Horta U.E. Sitges

Jornada 11

(26/11/2006) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 2 C.E. Júpiter U.E. Sants
(26/11/2006) U.E. Guissona U.E. Guissona 1 - 3 F.C. Benavent U.E. Guissona
(26/11/2006) C.E.O. Can Fatjó C.E.O. Can Fatjó 2 - 0 F.C. Cambrils C.E.O. Can Fatjó
(26/11/2006) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 2 - 1 C.F. Jesús Catalònia C.E. Pubilla Casas
(26/11/2006) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 4 - 4 C.D. Polvoritense La Marina Gimnàstica Iberiana
(26/11/2006) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 1 C.At. Roda de Barà F.C. Santfeliuenc
(26/11/2006) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 1 - 1 U.D. Viladecans U.D. Vista Alegre
(26/11/2006) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 1 - 1 U.E. Sitges C.D. Marianao Poblet
(26/11/2006) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 0 - 0 U.At. Horta C.F. Vila-seca

Jornada 12

(03/12/2006) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 1 C.F. Vila-seca C.E. Júpiter
(03/12/2006) F.C. Benavent F.C. Benavent 1 - 0 U.E. Sants F.C. Benavent
(03/12/2006) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 0 U.E. Guissona F.C. Cambrils
(03/12/2006) C.F. Jesús Catalònia C.F. Jesús Catalònia 1 - 2 C.E.O. Can Fatjó C.F. Jesús Catalònia
(03/12/2006) C.D. Polvoritense La Marina C.D. Polvoritense La Marina 0 - 0 C.E. Pubilla Casas C.D. Polvoritense La Marina
(03/12/2006) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 6 - 0 Gimnàstica Iberiana C.At. Roda de Barà
(03/12/2006) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 4 - 2 F.C. Santfeliuenc U.D. Viladecans
(03/12/2006) U.E. Sitges U.E. Sitges 1 - 0 U.D. Vista Alegre U.E. Sitges
(03/12/2006) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 3 C.D. Marianao Poblet U.At. Horta

Jornada 13

(10/12/2006) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 2 F.C. Benavent C.E. Júpiter
(10/12/2006) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 F.C. Cambrils U.E. Sants
(10/12/2006) U.E. Guissona U.E. Guissona 0 - 3 C.F. Jesús Catalònia U.E. Guissona
(10/12/2006) C.E.O. Can Fatjó C.E.O. Can Fatjó 8 - 1 C.D. Polvoritense La Marina C.E.O. Can Fatjó
(10/12/2006) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 1 C.At. Roda de Barà C.E. Pubilla Casas
(10/12/2006) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 0 U.D. Viladecans Gimnàstica Iberiana
(10/12/2006) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 4 U.E. Sitges F.C. Santfeliuenc
(10/12/2006) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 1 - 3 U.At. Horta U.D. Vista Alegre
(10/12/2006) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 0 - 1 C.D. Marianao Poblet C.F. Vila-seca

Jornada 14

(17/12/2006) F.C. Benavent F.C. Benavent 2 - 0 C.F. Vila-seca F.C. Benavent
(17/12/2006) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 1 C.E. Júpiter F.C. Cambrils
(17/12/2006) C.F. Jesús Catalònia C.F. Jesús Catalònia 1 - 2 U.E. Sants C.F. Jesús Catalònia
(17/12/2006) C.D. Polvoritense La Marina C.D. Polvoritense La Marina 1 - 1 U.E. Guissona C.D. Polvoritense La Marina
(17/12/2006) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 2 C.E.O. Can Fatjó C.At. Roda de Barà
(17/12/2006) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 0 C.E. Pubilla Casas U.D. Viladecans
(17/12/2006) U.E. Sitges U.E. Sitges 2 - 3 Gimnàstica Iberiana U.E. Sitges
(17/12/2006) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 1 F.C. Santfeliuenc U.At. Horta
(17/12/2006) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 0 - 1 U.D. Vista Alegre C.D. Marianao Poblet

Jornada 15

(07/01/2007) F.C. Benavent F.C. Benavent 3 - 1 F.C. Cambrils F.C. Benavent
(07/01/2007) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 0 - 1 C.F. Jesús Catalònia C.E. Júpiter
(07/01/2007) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 0 C.D. Polvoritense La Marina U.E. Sants
(07/01/2007) U.E. Guissona U.E. Guissona 0 - 1 C.At. Roda de Barà U.E. Guissona
(07/01/2007) C.E.O. Can Fatjó C.E.O. Can Fatjó 1 - 1 U.D. Viladecans C.E.O. Can Fatjó
(07/01/2007) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 0 - 1 U.E. Sitges C.E. Pubilla Casas
(07/01/2007) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 1 U.At. Horta Gimnàstica Iberiana
(07/01/2007) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 4 - 5 C.D. Marianao Poblet F.C. Santfeliuenc
(07/01/2007) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 1 - 2 U.D. Vista Alegre C.F. Vila-seca

Jornada 16

(14/01/2007) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 1 - 3 F.C. Cambrils C.F. Vila-seca
(14/01/2007) C.F. Jesús Catalònia C.F. Jesús Catalònia 0 - 1 F.C. Benavent C.F. Jesús Catalònia
(14/01/2007) C.D. Polvoritense La Marina C.D. Polvoritense La Marina 0 - 1 C.E. Júpiter C.D. Polvoritense La Marina
(14/01/2007) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 0 U.E. Sants C.At. Roda de Barà
(14/01/2007) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 0 U.E. Guissona U.D. Viladecans
(14/01/2007) U.E. Sitges U.E. Sitges 1 - 1 C.E.O. Can Fatjó U.E. Sitges
(14/01/2007) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 0 C.E. Pubilla Casas U.At. Horta
(14/01/2007) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 0 - 0 Gimnàstica Iberiana C.D. Marianao Poblet
(14/01/2007) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 1 - 1 F.C. Santfeliuenc U.D. Vista Alegre

Jornada 17

(21/01/2007) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 1 C.F. Jesús Catalònia F.C. Cambrils
(21/01/2007) F.C. Benavent F.C. Benavent 6 - 2 C.D. Polvoritense La Marina F.C. Benavent
(21/01/2007) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 1 C.At. Roda de Barà C.E. Júpiter
(21/01/2007) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 2 U.D. Viladecans U.E. Sants
(21/01/2007) U.E. Guissona U.E. Guissona 5 - 1 U.E. Sitges U.E. Guissona
(21/01/2007) C.E.O. Can Fatjó C.E.O. Can Fatjó 1 - 0 U.At. Horta C.E.O. Can Fatjó
(21/01/2007) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 0 - 0 C.D. Marianao Poblet C.E. Pubilla Casas
(21/01/2007) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 1 - 2 U.D. Vista Alegre Gimnàstica Iberiana
(21/01/2007) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 4 C.F. Vila-seca F.C. Santfeliuenc

Jornada 18

(28/01/2007) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 2 F.C. Santfeliuenc Gimnàstica Iberiana
(28/01/2007) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 1 U.D. Vista Alegre C.E. Pubilla Casas
(28/01/2007) C.E.O. Can Fatjó C.E.O. Can Fatjó 2 - 1 C.D. Marianao Poblet C.E.O. Can Fatjó
(28/01/2007) U.E. Guissona U.E. Guissona 1 - 0 U.At. Horta U.E. Guissona
(28/01/2007) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 3 U.E. Sitges U.E. Sants
(28/01/2007) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 2 U.D. Viladecans C.E. Júpiter
(28/01/2007) F.C. Benavent F.C. Benavent 1 - 0 C.At. Roda de Barà F.C. Benavent
(28/01/2007) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 3 - 1 C.D. Polvoritense La Marina F.C. Cambrils
(28/01/2007) C.F. Jesús Catalònia C.F. Jesús Catalònia 3 - 2 C.F. Vila-seca C.F. Jesús Catalònia

Jornada 19

(04/02/2007) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 1 - 2 Gimnàstica Iberiana C.F. Vila-seca
(04/02/2007) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 0 C.E. Pubilla Casas F.C. Santfeliuenc
(04/02/2007) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 2 - 1 C.E.O. Can Fatjó U.D. Vista Alegre
(04/02/2007) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 1 - 0 U.E. Guissona C.D. Marianao Poblet
(04/02/2007) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 0 U.E. Sants U.At. Horta
(04/02/2007) U.E. Sitges U.E. Sitges 0 - 1 C.E. Júpiter U.E. Sitges
(04/02/2007) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 1 F.C. Benavent U.D. Viladecans
(04/02/2007) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 4 - 0 F.C. Cambrils C.At. Roda de Barà
(04/02/2007) C.D. Polvoritense La Marina C.D. Polvoritense La Marina 3 - 4 C.F. Jesús Catalònia C.D. Polvoritense La Marina

Jornada 20

(11/02/2007) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 3 - 3 Gimnàstica Iberiana C.E. Pubilla Casas
(11/02/2007) C.E.O. Can Fatjó C.E.O. Can Fatjó 1 - 2 F.C. Santfeliuenc C.E.O. Can Fatjó
(11/02/2007) U.E. Guissona U.E. Guissona 0 - 0 U.D. Vista Alegre U.E. Guissona
(11/02/2007) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 C.D. Marianao Poblet U.E. Sants
(11/02/2007) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 0 - 0 U.At. Horta C.E. Júpiter
(11/02/2007) F.C. Benavent F.C. Benavent 1 - 0 U.E. Sitges F.C. Benavent
(11/02/2007) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 2 U.D. Viladecans F.C. Cambrils
(11/02/2007) C.F. Jesús Catalònia C.F. Jesús Catalònia 2 - 2 C.At. Roda de Barà C.F. Jesús Catalònia
(11/02/2007) C.D. Polvoritense La Marina C.D. Polvoritense La Marina 0 - 1 C.F. Vila-seca C.D. Polvoritense La Marina

Jornada 21

(18/02/2007) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 1 - 3 C.E. Pubilla Casas C.F. Vila-seca
(18/02/2007) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 1 - 0 C.E.O. Can Fatjó Gimnàstica Iberiana
(18/02/2007) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 1 U.E. Guissona F.C. Santfeliuenc
(18/02/2007) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 2 - 0 U.E. Sants U.D. Vista Alegre
(18/02/2007) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 2 - 2 C.E. Júpiter C.D. Marianao Poblet
(18/02/2007) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 2 F.C. Benavent U.At. Horta
(18/02/2007) U.E. Sitges U.E. Sitges 2 - 2 F.C. Cambrils U.E. Sitges
(18/02/2007) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 0 - 1 C.F. Jesús Catalònia U.D. Viladecans
(18/02/2007) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 5 - 1 C.D. Polvoritense La Marina C.At. Roda de Barà

Jornada 22

(25/02/2007) C.E.O. Can Fatjó C.E.O. Can Fatjó 3 - 2 C.E. Pubilla Casas C.E.O. Can Fatjó
(25/02/2007) U.E. Guissona U.E. Guissona 1 - 3 Gimnàstica Iberiana U.E. Guissona
(25/02/2007) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 F.C. Santfeliuenc U.E. Sants
(25/02/2007) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 0 - 1 U.D. Vista Alegre C.E. Júpiter
(25/02/2007) F.C. Benavent F.C. Benavent 1 - 0 C.D. Marianao Poblet F.C. Benavent
(25/02/2007) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 3 U.At. Horta F.C. Cambrils
(25/02/2007) C.F. Jesús Catalònia C.F. Jesús Catalònia 2 - 3 U.E. Sitges C.F. Jesús Catalònia
(25/02/2007) C.D. Polvoritense La Marina C.D. Polvoritense La Marina 1 - 1 U.D. Viladecans C.D. Polvoritense La Marina
(25/02/2007) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 2 - 0 C.F. Vila-seca C.At. Roda de Barà

Jornada 23

(04/03/2007) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 1 - 2 C.E.O. Can Fatjó C.F. Vila-seca
(04/03/2007) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 2 - 0 U.E. Guissona C.E. Pubilla Casas
(04/03/2007) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 0 U.E. Sants Gimnàstica Iberiana
(04/03/2007) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 1 C.E. Júpiter F.C. Santfeliuenc
(04/03/2007) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 2 - 0 F.C. Benavent U.D. Vista Alegre
(04/03/2007) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 2 - 3 F.C. Cambrils C.D. Marianao Poblet
(04/03/2007) U.At. Horta U.At. Horta 6 - 3 C.F. Jesús Catalònia U.At. Horta
(04/03/2007) U.E. Sitges U.E. Sitges 3 - 0 C.D. Polvoritense La Marina U.E. Sitges
(04/03/2007) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 1 C.At. Roda de Barà U.D. Viladecans

Jornada 24

(11/03/2007) U.E. Guissona U.E. Guissona 1 - 2 C.E.O. Can Fatjó U.E. Guissona
(11/03/2007) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 C.E. Pubilla Casas U.E. Sants
(11/03/2007) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 2 Gimnàstica Iberiana C.E. Júpiter
(11/03/2007) F.C. Benavent F.C. Benavent 0 - 0 F.C. Santfeliuenc F.C. Benavent
(11/03/2007) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 0 - 2 U.D. Vista Alegre F.C. Cambrils
(11/03/2007) C.F. Jesús Catalònia C.F. Jesús Catalònia 0 - 1 C.D. Marianao Poblet C.F. Jesús Catalònia
(11/03/2007) C.D. Polvoritense La Marina C.D. Polvoritense La Marina 0 - 1 U.At. Horta C.D. Polvoritense La Marina
(11/03/2007) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 1 U.E. Sitges C.At. Roda de Barà
(11/03/2007) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 1 C.F. Vila-seca U.D. Viladecans

Jornada 25

(18/03/2007) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 2 - 1 U.E. Guissona C.F. Vila-seca
(18/03/2007) C.E.O. Can Fatjó C.E.O. Can Fatjó 1 - 3 U.E. Sants C.E.O. Can Fatjó
(18/03/2007) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 0 C.E. Júpiter C.E. Pubilla Casas
(18/03/2007) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 1 F.C. Benavent Gimnàstica Iberiana
(18/03/2007) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 1 F.C. Cambrils F.C. Santfeliuenc
(18/03/2007) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 2 - 0 C.F. Jesús Catalònia U.D. Vista Alegre
(18/03/2007) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 0 - 1 C.D. Polvoritense La Marina C.D. Marianao Poblet
(18/03/2007) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 2 C.At. Roda de Barà U.At. Horta
(18/03/2007) U.E. Sitges U.E. Sitges 2 - 1 U.D. Viladecans U.E. Sitges

Jornada 26

(25/03/2007) U.E. Sants U.E. Sants 6 - 0 U.E. Guissona U.E. Sants
(25/03/2007) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 2 C.E.O. Can Fatjó C.E. Júpiter
(25/03/2007) F.C. Benavent F.C. Benavent 2 - 0 C.E. Pubilla Casas F.C. Benavent
(25/03/2007) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 2 Gimnàstica Iberiana F.C. Cambrils
(25/03/2007) C.F. Jesús Catalònia C.F. Jesús Catalònia 3 - 0 F.C. Santfeliuenc C.F. Jesús Catalònia
(25/03/2007) C.D. Polvoritense La Marina C.D. Polvoritense La Marina 1 - 5 U.D. Vista Alegre C.D. Polvoritense La Marina
(25/03/2007) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 2 - 2 C.D. Marianao Poblet C.At. Roda de Barà
(25/03/2007) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 7 - 1 U.At. Horta U.D. Viladecans
(25/03/2007) U.E. Sitges U.E. Sitges 6 - 5 C.F. Vila-seca U.E. Sitges

Jornada 27

(01/04/2007) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 0 - 2 U.E. Sants C.F. Vila-seca
(01/04/2007) U.E. Guissona U.E. Guissona 1 - 5 C.E. Júpiter U.E. Guissona
(01/04/2007) C.E.O. Can Fatjó C.E.O. Can Fatjó 3 - 0 F.C. Benavent C.E.O. Can Fatjó
(01/04/2007) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 2 F.C. Cambrils C.E. Pubilla Casas
(01/04/2007) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 3 - 2 C.F. Jesús Catalònia Gimnàstica Iberiana
(01/04/2007) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 4 - 1 C.D. Polvoritense La Marina F.C. Santfeliuenc
(01/04/2007) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 0 - 4 C.At. Roda de Barà U.D. Vista Alegre
(01/04/2007) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 0 - 2 U.D. Viladecans C.D. Marianao Poblet
(01/04/2007) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 2 U.E. Sitges U.At. Horta

Jornada 28

(15/04/2007) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 4 - 2 U.E. Sants C.E. Júpiter
(15/04/2007) F.C. Benavent F.C. Benavent 4 - 1 U.E. Guissona F.C. Benavent
(15/04/2007) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 5 C.E.O. Can Fatjó F.C. Cambrils
(15/04/2007) C.F. Jesús Catalònia C.F. Jesús Catalònia 1 - 2 C.E. Pubilla Casas C.F. Jesús Catalònia
(15/04/2007) C.D. Polvoritense La Marina C.D. Polvoritense La Marina 2 - 1 Gimnàstica Iberiana C.D. Polvoritense La Marina
(15/04/2007) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 2 - 2 F.C. Santfeliuenc C.At. Roda de Barà
(15/04/2007) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 0 U.D. Vista Alegre U.D. Viladecans
(15/04/2007) U.E. Sitges U.E. Sitges 1 - 2 C.D. Marianao Poblet U.E. Sitges
(15/04/2007) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 0 C.F. Vila-seca U.At. Horta

Jornada 29

(22/04/2007) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 0 - 1 C.E. Júpiter C.F. Vila-seca
(22/04/2007) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 F.C. Benavent U.E. Sants
(22/04/2007) U.E. Guissona U.E. Guissona 4 - 4 F.C. Cambrils U.E. Guissona
(22/04/2007) C.E.O. Can Fatjó C.E.O. Can Fatjó 3 - 1 C.F. Jesús Catalònia C.E.O. Can Fatjó
(22/04/2007) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 2 - 2 C.D. Polvoritense La Marina C.E. Pubilla Casas
(22/04/2007) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 5 - 6 C.At. Roda de Barà Gimnàstica Iberiana
(22/04/2007) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 3 U.D. Viladecans F.C. Santfeliuenc
(22/04/2007) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 1 - 1 U.E. Sitges U.D. Vista Alegre
(22/04/2007) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 4 - 1 U.At. Horta C.D. Marianao Poblet

Jornada 30

(29/04/2007) F.C. Benavent F.C. Benavent 1 - 1 C.E. Júpiter F.C. Benavent
(29/04/2007) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 1 U.E. Sants F.C. Cambrils
(29/04/2007) C.F. Jesús Catalònia C.F. Jesús Catalònia 2 - 1 U.E. Guissona C.F. Jesús Catalònia
(29/04/2007) C.D. Polvoritense La Marina C.D. Polvoritense La Marina 1 - 5 C.E.O. Can Fatjó C.D. Polvoritense La Marina
(29/04/2007) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 2 C.E. Pubilla Casas C.At. Roda de Barà
(29/04/2007) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 7 - 0 Gimnàstica Iberiana U.D. Viladecans
(29/04/2007) U.E. Sitges U.E. Sitges 2 - 1 F.C. Santfeliuenc U.E. Sitges
(29/04/2007) U.At. Horta U.At. Horta 3 - 0 U.D. Vista Alegre U.At. Horta
(29/04/2007) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 1 - 1 C.F. Vila-seca C.D. Marianao Poblet

Jornada 31

(06/05/2007) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 0 - 1 F.C. Benavent C.F. Vila-seca
(06/05/2007) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 3 - 2 F.C. Cambrils C.E. Júpiter
(06/05/2007) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 C.F. Jesús Catalònia U.E. Sants
(06/05/2007) U.E. Guissona U.E. Guissona 2 - 0 C.D. Polvoritense La Marina U.E. Guissona
(06/05/2007) C.E.O. Can Fatjó C.E.O. Can Fatjó 0 - 2 C.At. Roda de Barà C.E.O. Can Fatjó
(06/05/2007) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 3 U.D. Viladecans C.E. Pubilla Casas
(06/05/2007) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 3 - 3 U.E. Sitges Gimnàstica Iberiana
(06/05/2007) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 U.At. Horta F.C. Santfeliuenc
(06/05/2007) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 2 - 0 C.D. Marianao Poblet U.D. Vista Alegre

Jornada 32

(13/05/2007) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 0 - 1 F.C. Benavent F.C. Cambrils
(13/05/2007) C.F. Jesús Catalònia C.F. Jesús Catalònia 1 - 3 C.E. Júpiter C.F. Jesús Catalònia
(13/05/2007) C.D. Polvoritense La Marina C.D. Polvoritense La Marina 0 - 1 U.E. Sants C.D. Polvoritense La Marina
(13/05/2007) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 2 - 1 U.E. Guissona C.At. Roda de Barà
(13/05/2007) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 0 - 0 C.E.O. Can Fatjó U.D. Viladecans
(13/05/2007) U.E. Sitges U.E. Sitges 1 - 2 C.E. Pubilla Casas U.E. Sitges
(13/05/2007) U.At. Horta U.At. Horta 4 - 0 Gimnàstica Iberiana U.At. Horta
(13/05/2007) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 2 - 1 F.C. Santfeliuenc C.D. Marianao Poblet
(13/05/2007) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 1 - 0 C.F. Vila-seca U.D. Vista Alegre

Jornada 33

(20/05/2007) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 0 C.F. Vila-seca F.C. Cambrils
(20/05/2007) F.C. Benavent F.C. Benavent 4 - 0 C.F. Jesús Catalònia F.C. Benavent
(20/05/2007) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 0 C.D. Polvoritense La Marina C.E. Júpiter
(20/05/2007) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 1 C.At. Roda de Barà U.E. Sants
(20/05/2007) U.E. Guissona U.E. Guissona 1 - 1 U.D. Viladecans U.E. Guissona
(20/05/2007) C.E.O. Can Fatjó C.E.O. Can Fatjó 1 - 0 U.E. Sitges C.E.O. Can Fatjó
(20/05/2007) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 4 - 0 U.At. Horta C.E. Pubilla Casas
(20/05/2007) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 3 - 1 C.D. Marianao Poblet Gimnàstica Iberiana
(20/05/2007) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 1 U.D. Vista Alegre F.C. Santfeliuenc

Jornada 34

(27/05/2007) C.F. Jesús Catalònia C.F. Jesús Catalònia 1 - 2 F.C. Cambrils C.F. Jesús Catalònia
(27/05/2007) C.D. Polvoritense La Marina C.D. Polvoritense La Marina 1 - 2 F.C. Benavent C.D. Polvoritense La Marina
(27/05/2007) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 2 - 3 C.E. Júpiter C.At. Roda de Barà
(27/05/2007) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 1 U.E. Sants U.D. Viladecans
(27/05/2007) U.E. Sitges U.E. Sitges 5 - 1 U.E. Guissona U.E. Sitges
(27/05/2007) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 0 C.E.O. Can Fatjó U.At. Horta
(27/05/2007) C.D. Marianao Poblet C.D. Marianao Poblet 0 - 1 C.E. Pubilla Casas C.D. Marianao Poblet
(27/05/2007) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 3 - 0 Gimnàstica Iberiana U.D. Vista Alegre
(27/05/2007) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 0 - 1 F.C. Santfeliuenc C.F. Vila-seca
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Agustín
 
180
2
0
0
2
0
2
0
0
0
0
0
Tete
 
180
2
0
0
2
0
2
0
0
0
0
0
Ángel
 
180
2
0
0
2
0
2
0
0
0
1
0
Rodón
 
180
2
0
0
2
0
2
0
1
0
0
0
Colominas
 
180
2
0
0
2
0
1
0
0
0
0
0
Olías
 
180
2
0
0
2
0
1
0
0
0
1
0
Costa
 
90
2
0
0
1
1
1
0
0
0
0
0
Mateos
 
90
2
0
0
1
1
0
0
0
0
1
0
Juanmi
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Sánchez
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Guim
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Rafa Padilla
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Javi Román
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
1
0
Jota
 
90
1
0
0
1
0
0
1
0
0
0
0
Luque
 
90
1
0
0
1
0
0
0
0
0
1
0
Alberto Padilla
 
54
1
0
0
1
0
1
0
0
0
2
0
Mora
 
0
2
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
Acosta
 
0
2
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
Raúl Navarro
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Duplà
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Santi
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 10 victories (29%), 9 empats (26%) i 9 derrotes (26%)
Gols marcats: 55 gols (1.62 per partit)
Golejadors: 1 gol: Jota.
Gols rebuts: 38 gols (1.12 per partit)
Porters: 1 gol: Rodón.