Competicions

Regional Preferente Catalana - Grupo 2 (2006/2007)
Jornada 1
17/09/2006 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 1 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
17/09/2006 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 0 C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas
17/09/2006 12:00
C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet 2 - 0 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
17/09/2006 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 3 - 1 U.E. Guissona  U.E. Guissona
17/09/2006 12:00
C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà 3 - 1 F.C. Benavent  F.C. Benavent
17/09/2006 12:00
C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina 1 - 3 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
17/09/2006 16:00
C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca 1 - 0 C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia
17/09/2006 17:00  
U.E. Sitges  U.E. Sitges 1 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
17/09/2006 19:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 0 - 0 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
Jornada 2
24/09/2006 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 2 - 2 C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca
24/09/2006 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 0 - 3 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
24/09/2006 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 3 - 2 U.At. Horta  U.At. Horta
24/09/2006 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 1 - 1 U.E. Sitges  U.E. Sitges
24/09/2006 12:00
F.C. Benavent  F.C. Benavent 3 - 0 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
24/09/2006 12:15
C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas 2 - 0 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
24/09/2006 16:00
C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia 2 - 1 C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina
24/09/2006 16:45
U.E. Guissona  U.E. Guissona 3 - 4 C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet
24/09/2006 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 2 - 2 C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà
Jornada 3
01/10/2006 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 0 - 5 C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas
01/10/2006 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 0 - 0 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
01/10/2006 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 0 U.E. Guissona  U.E. Guissona
01/10/2006 12:00  
C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet 0 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
01/10/2006 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 1 - 3 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
01/10/2006 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 1 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
01/10/2006 12:00
C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà 5 - 1 C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia
01/10/2006 16:00
C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca 4 - 0 C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina
01/10/2006 17:00
U.E. Sitges  U.E. Sitges 0 - 2 F.C. Benavent  F.C. Benavent
Jornada 4
08/10/2006 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 4 - 2 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
08/10/2006 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 0 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
08/10/2006 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 2 - 3 C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet
08/10/2006 12:00
F.C. Benavent  F.C. Benavent 0 - 2 U.At. Horta  U.At. Horta
08/10/2006 12:00
C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina 2 - 2 C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà
08/10/2006 12:15
C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas 1 - 2 C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca
08/10/2006 16:00
C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia 1 - 2 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
08/10/2006 16:15
U.E. Guissona  U.E. Guissona 0 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
08/10/2006 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 0 - 0 U.E. Sitges  U.E. Sitges
Jornada 5
15/10/2006 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 2 - 4 U.E. Guissona  U.E. Guissona
15/10/2006 12:00  
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 2 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
15/10/2006 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 0 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
15/10/2006 12:00
C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet 1 - 2 F.C. Benavent  F.C. Benavent
15/10/2006 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 4 - 0 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
15/10/2006 12:15
C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas 2 - 1 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
15/10/2006 16:00
C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca 0 - 2 C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà
15/10/2006 17:00
U.E. Sitges  U.E. Sitges 1 - 0 C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia
15/10/2006 17:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 2 - 1 C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina
Jornada 6
22/10/2006 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 4 - 2 C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca
22/10/2006 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 0 - 1 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
22/10/2006 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 1 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
22/10/2006 12:00
F.C. Benavent  F.C. Benavent 2 - 1 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
22/10/2006 12:00
C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina 0 - 3 U.E. Sitges  U.E. Sitges
22/10/2006 12:00
C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà 3 - 2 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
22/10/2006 16:00
U.E. Guissona  U.E. Guissona 1 - 1 C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas
22/10/2006 16:00
C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia 2 - 3 U.At. Horta  U.At. Horta
22/10/2006 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 1 - 1 C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet
Jornada 7
29/10/2006 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 2 - 1 U.E. Guissona  U.E. Guissona
29/10/2006 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 1 - 0 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
29/10/2006 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 0 - 1 F.C. Benavent  F.C. Benavent
29/10/2006 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 0 - 3 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
29/10/2006 12:00
C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet 2 - 2 C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia
29/10/2006 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 3 - 2 C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina
29/10/2006 12:15  
C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas 3 - 4 U.E. Sants  U.E. Sants
29/10/2006 16:00
C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca 0 - 0 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
29/10/2006 17:00
U.E. Sitges  U.E. Sitges 1 - 3 C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà
Jornada 8
05/11/2006 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 2 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
05/11/2006 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 1 - 1 C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas
05/11/2006 12:00
F.C. Benavent  F.C. Benavent 3 - 0 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
05/11/2006 12:00
C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina 2 - 0 C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet
05/11/2006 12:00
C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà 0 - 1 U.At. Horta  U.At. Horta
05/11/2006 15:30
U.E. Guissona  U.E. Guissona 1 - 4 C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca
05/11/2006 16:00
C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia 1 - 0 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
05/11/2006 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 0 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
05/11/2006 18:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 0 - 0 U.E. Sitges  U.E. Sitges
Jornada 9
12/11/2006 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 2 - 0 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
12/11/2006 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 6 - 2 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
12/11/2006 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 2 - 0 C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia
12/11/2006 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 3 - 0 C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina
12/11/2006 12:00
C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet 1 - 0 C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà
12/11/2006 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 0 - 0 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
12/11/2006 12:15
C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas 1 - 1 F.C. Benavent  F.C. Benavent
12/11/2006 15:30  
U.E. Guissona  U.E. Guissona 0 - 4 U.E. Sants  U.E. Sants
12/11/2006 16:00
C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca 0 - 1 U.E. Sitges  U.E. Sitges
Jornada 10
19/11/2006 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 0 - 0 C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca
19/11/2006 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 3 - 0 U.E. Guissona  U.E. Guissona
19/11/2006 12:00
F.C. Benavent  F.C. Benavent 0 - 1 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
19/11/2006 12:00
C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina 2 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
19/11/2006 12:00
C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà 1 - 1 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
19/11/2006 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 0 - 3 C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet
19/11/2006 16:00
C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia 6 - 0 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
19/11/2006 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 2 - 1 C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas
19/11/2006 17:00
U.E. Sitges  U.E. Sitges 0 - 2 U.At. Horta  U.At. Horta
Jornada 11
26/11/2006 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 3 - 2 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
26/11/2006 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 2 - 0 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
26/11/2006 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 4 - 4 C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina
26/11/2006 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 0 - 1 C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà
26/11/2006 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
26/11/2006 12:00
C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet 1 - 1 U.E. Sitges  U.E. Sitges
26/11/2006 12:15
C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas 2 - 1 C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia
26/11/2006 15:15
U.E. Guissona  U.E. Guissona 1 - 3 F.C. Benavent  F.C. Benavent
26/11/2006 17:00
C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca 0 - 0 U.At. Horta  U.At. Horta
Jornada 12
03/12/2006 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 2 - 1 C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca
03/12/2006 12:00  
F.C. Benavent  F.C. Benavent 1 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
03/12/2006 12:00
C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina 0 - 0 C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas
03/12/2006 12:00
C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà 6 - 0 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
03/12/2006 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 4 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
03/12/2006 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 0 - 3 C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet
03/12/2006 16:00
C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia 1 - 2 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
03/12/2006 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 2 - 0 U.E. Guissona  U.E. Guissona
03/12/2006 17:00
U.E. Sitges  U.E. Sitges 1 - 0 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
Jornada 13
10/12/2006 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 1 - 2 F.C. Benavent  F.C. Benavent
10/12/2006 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 2 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
10/12/2006 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 8 - 1 C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina
10/12/2006 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 2 - 0 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
10/12/2006 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 4 U.E. Sitges  U.E. Sitges
10/12/2006 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 3 U.At. Horta  U.At. Horta
10/12/2006 12:15
C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas 1 - 1 C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà
10/12/2006 16:00
U.E. Guissona  U.E. Guissona 0 - 3 C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia
Partit suspés en el minut 91 amb el resultat de 2 a 2
10/12/2006 16:00
C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca 0 - 1 C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet
Jornada 14
17/12/2006 12:00
F.C. Benavent  F.C. Benavent 2 - 0 C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca
17/12/2006 12:00
C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina 1 - 1 U.E. Guissona  U.E. Guissona
17/12/2006 12:00
C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà 3 - 2 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
17/12/2006 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 0 C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas
17/12/2006 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 2 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
17/12/2006 12:00
C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet 0 - 1 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
17/12/2006 16:00  
C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia 1 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
17/12/2006 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 1 - 1 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
17/12/2006 17:00
U.E. Sitges  U.E. Sitges 2 - 3 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
Jornada 15
07/01/2007 12:00
F.C. Benavent  F.C. Benavent 3 - 1 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
07/01/2007 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 0 - 1 C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia
07/01/2007 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 3 - 0 C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina
07/01/2007 12:00
U.E. Guissona  U.E. Guissona 0 - 1 C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà
07/01/2007 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 1 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
07/01/2007 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 0 - 1 U.At. Horta  U.At. Horta
El partit es va suspendre al minut 86
07/01/2007 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 4 - 5 C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet
07/01/2007 12:15
C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas 0 - 1 U.E. Sitges  U.E. Sitges
07/01/2007 16:00
C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca 1 - 2 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
Jornada 16
14/01/2007 12:00
C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina 0 - 1 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
14/01/2007 12:00  
C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà 3 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
14/01/2007 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 2 - 0 U.E. Guissona  U.E. Guissona
14/01/2007 12:00
U.E. Sitges  U.E. Sitges 1 - 1 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
14/01/2007 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 1 - 0 C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas
14/01/2007 12:00
C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet 0 - 0 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
14/01/2007 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
14/01/2007 16:00
C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca 1 - 3 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
14/01/2007 16:00
C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia 0 - 1 F.C. Benavent  F.C. Benavent
Jornada 17
20/01/2007 12:30
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 4 C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca
20/01/2007 16:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 1 - 2 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
21/01/2007 12:00
F.C. Benavent  F.C. Benavent 6 - 2 C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina
21/01/2007 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 2 - 1 C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà
21/01/2007 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 2 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
21/01/2007 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 1 - 0 U.At. Horta  U.At. Horta
21/01/2007 12:15
C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas 0 - 0 C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet
21/01/2007 15:45
U.E. Guissona  U.E. Guissona 5 - 1 U.E. Sitges  U.E. Sitges
21/01/2007 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 2 - 1 C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia
Jornada 18
28/01/2007 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 2 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
28/01/2007 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 2 - 1 C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet
28/01/2007 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 0 - 3 U.E. Sitges  U.E. Sitges
28/01/2007 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 2 - 2 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
28/01/2007 12:00
F.C. Benavent  F.C. Benavent 1 - 0 C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà
28/01/2007 12:15
C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas 1 - 1 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
28/01/2007 15:45
U.E. Guissona  U.E. Guissona 1 - 0 U.At. Horta  U.At. Horta
28/01/2007 16:00
C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia 3 - 2 C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca
28/01/2007 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 3 - 1 C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina
Jornada 19
04/02/2007 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 0 - 0 C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas
04/02/2007 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 2 - 1 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
04/02/2007 12:00
C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet 1 - 0 U.E. Guissona  U.E. Guissona
04/02/2007 12:00  
U.At. Horta  U.At. Horta 0 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
04/02/2007 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 2 - 1 F.C. Benavent  F.C. Benavent
04/02/2007 12:00
C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà 4 - 0 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
04/02/2007 12:00
C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina 3 - 4 C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia
04/02/2007 16:00
C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca 1 - 2 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
04/02/2007 17:00
U.E. Sitges  U.E. Sitges 0 - 1 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
Jornada 20
11/02/2007 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 1 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
11/02/2007 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 0 C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet
11/02/2007 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 0 - 0 U.At. Horta  U.At. Horta
11/02/2007 12:00
F.C. Benavent  F.C. Benavent 1 - 0 U.E. Sitges  U.E. Sitges
11/02/2007 12:00
C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina 0 - 1 C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca
11/02/2007 12:15
C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas 3 - 3 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
11/02/2007 16:00
U.E. Guissona  U.E. Guissona 0 - 0 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
11/02/2007 16:00
C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia 2 - 2 C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà
11/02/2007 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 2 - 2 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
Jornada 21
18/02/2007 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 1 - 0 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
18/02/2007 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 2 - 1 U.E. Guissona  U.E. Guissona
18/02/2007 12:00  
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 2 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
18/02/2007 12:00
C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet 2 - 2 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
18/02/2007 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 0 - 2 F.C. Benavent  F.C. Benavent
18/02/2007 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 0 - 1 C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia
18/02/2007 12:00
C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà 5 - 1 C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina
18/02/2007 16:00
C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca 1 - 3 C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas
18/02/2007 17:00
U.E. Sitges  U.E. Sitges 2 - 2 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
Jornada 22
25/02/2007 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 3 - 2 C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas
25/02/2007 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 0 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
25/02/2007 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 0 - 1 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
25/02/2007 12:00
F.C. Benavent  F.C. Benavent 1 - 0 C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet
25/02/2007 12:00
C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina 1 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
25/02/2007 12:00
C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà 2 - 0 C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca
25/02/2007 16:00
C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia 2 - 3 U.E. Sitges  U.E. Sitges
25/02/2007 16:15
U.E. Guissona  U.E. Guissona 1 - 3 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
25/02/2007 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 2 - 3 U.At. Horta  U.At. Horta
Jornada 23
04/03/2007 12:00  
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 0 - 0 U.E. Sants  U.E. Sants
04/03/2007 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 0 - 1 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
04/03/2007 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 2 - 0 F.C. Benavent  F.C. Benavent
04/03/2007 12:00
C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet 2 - 3 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
04/03/2007 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 6 - 3 C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia
04/03/2007 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 1 C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà
04/03/2007 12:15
C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas 2 - 0 U.E. Guissona  U.E. Guissona
04/03/2007 16:00
C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca 1 - 2 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
04/03/2007 17:00
U.E. Sitges  U.E. Sitges 3 - 0 C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina
Jornada 24
11/03/2007 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 1 C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas
11/03/2007 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 1 - 2 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
11/03/2007 12:00
F.C. Benavent  F.C. Benavent 0 - 0 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
11/03/2007 12:00
C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina 0 - 1 U.At. Horta  U.At. Horta
11/03/2007 12:00
C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà 1 - 1 U.E. Sitges  U.E. Sitges
11/03/2007 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 3 - 1 C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca
11/03/2007 16:30
U.E. Guissona  U.E. Guissona 1 - 2 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
11/03/2007 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 0 - 2 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
11/03/2007 17:00
C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia 0 - 1 C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet
Jornada 25
18/03/2007 12:00  
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 1 - 3 U.E. Sants  U.E. Sants
18/03/2007 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 0 - 1 F.C. Benavent  F.C. Benavent
18/03/2007 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 2 - 1 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
18/03/2007 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 2 - 0 C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia
18/03/2007 12:00
C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet 0 - 1 C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina
18/03/2007 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 1 - 2 C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà
18/03/2007 12:15
C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas 1 - 0 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
18/03/2007 16:00
C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca 2 - 1 U.E. Guissona  U.E. Guissona
18/03/2007 17:00
U.E. Sitges  U.E. Sitges 2 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
Jornada 26
25/03/2007 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 6 - 0 U.E. Guissona  U.E. Guissona
25/03/2007 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 1 - 2 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
25/03/2007 12:00
F.C. Benavent  F.C. Benavent 2 - 0 C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas
25/03/2007 12:00
C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina 1 - 5 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
25/03/2007 12:00
C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà 2 - 2 C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet
25/03/2007 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 7 - 1 U.At. Horta  U.At. Horta
25/03/2007 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 1 - 2 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
25/03/2007 17:00
C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia 3 - 0 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
25/03/2007 17:00
U.E. Sitges  U.E. Sitges 6 - 5 C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca
Jornada 27
01/04/2007 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 3 - 0 F.C. Benavent  F.C. Benavent
01/04/2007 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 3 - 2 C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia
01/04/2007 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 4 - 1 C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina
01/04/2007 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 0 - 4 C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà
01/04/2007 12:00
C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet 0 - 2 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
01/04/2007 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 0 - 2 U.E. Sitges  U.E. Sitges
01/04/2007 12:15
C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas 1 - 2 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
01/04/2007 16:00  
C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca 0 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
01/04/2007 17:00
U.E. Guissona  U.E. Guissona 1 - 5 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
Jornada 28
15/04/2007 12:00  
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 4 - 2 U.E. Sants  U.E. Sants
15/04/2007 12:00
F.C. Benavent  F.C. Benavent 4 - 1 U.E. Guissona  U.E. Guissona
15/04/2007 12:00
C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina 2 - 1 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
15/04/2007 12:00
C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà 2 - 2 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
15/04/2007 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 1 - 0 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
15/04/2007 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 1 - 0 C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca
15/04/2007 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 1 - 5 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
15/04/2007 17:00
C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia 1 - 2 C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas
15/04/2007 17:00
U.E. Sitges  U.E. Sitges 1 - 2 C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet
Jornada 29
21/04/2007 12:30
C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet 4 - 1 U.At. Horta  U.At. Horta
22/04/2007 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 1 - 0 F.C. Benavent  F.C. Benavent
22/04/2007 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 3 - 1 C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia
22/04/2007 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 5 - 6 C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà
22/04/2007 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 2 - 3 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
22/04/2007 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 1 U.E. Sitges  U.E. Sitges
22/04/2007 12:15
C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas 2 - 2 C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina
22/04/2007 16:00
C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca 0 - 1 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
22/04/2007 17:00
U.E. Guissona  U.E. Guissona 4 - 4 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
Jornada 30
29/04/2007 12:00
F.C. Benavent  F.C. Benavent 1 - 1 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
29/04/2007 12:00
C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina 1 - 5 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
29/04/2007 12:00
C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà 3 - 2 C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas
29/04/2007 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 7 - 0 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
29/04/2007 12:00
U.E. Sitges  U.E. Sitges 2 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
29/04/2007 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 3 - 0 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
29/04/2007 12:00
C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet 1 - 1 C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca
29/04/2007 17:00  
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 1 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
29/04/2007 17:00
C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia 2 - 1 U.E. Guissona  U.E. Guissona
Jornada 31
06/05/2007 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 3 - 2 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
06/05/2007 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 2 - 0 C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia
06/05/2007 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 0 - 2 C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà
06/05/2007 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 3 - 3 U.E. Sitges  U.E. Sitges
06/05/2007 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 1 - 1 U.At. Horta  U.At. Horta
06/05/2007 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 2 - 0 C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet
06/05/2007 12:15
C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas 1 - 3 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
06/05/2007 16:00
C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca 0 - 1 F.C. Benavent  F.C. Benavent
06/05/2007 17:15
U.E. Guissona  U.E. Guissona 2 - 0 C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina
Jornada 32
13/05/2007 12:00  
C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina 0 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
13/05/2007 12:00
C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà 2 - 1 U.E. Guissona  U.E. Guissona
13/05/2007 12:00
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 0 - 0 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
13/05/2007 12:00
U.At. Horta  U.At. Horta 4 - 0 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
13/05/2007 12:00
C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet 2 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
13/05/2007 12:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 1 - 0 C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca
13/05/2007 17:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 0 - 1 F.C. Benavent  F.C. Benavent
13/05/2007 17:00
C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia 1 - 3 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
13/05/2007 17:00
U.E. Sitges  U.E. Sitges 1 - 2 C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas
Jornada 33
20/05/2007 12:00
F.C. Benavent  F.C. Benavent 4 - 0 C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia
20/05/2007 12:00
C.E. Júpiter  C.E. Júpiter 2 - 0 C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina
20/05/2007 12:00  
U.E. Sants  U.E. Sants 3 - 1 C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà
20/05/2007 12:00
C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó 1 - 0 U.E. Sitges  U.E. Sitges
20/05/2007 12:00
Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana 3 - 1 C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet
20/05/2007 12:00
F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc 2 - 1 U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre
20/05/2007 12:15
C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas 4 - 0 U.At. Horta  U.At. Horta
20/05/2007 17:30
U.E. Guissona  U.E. Guissona 1 - 1 U.D. Viladecans  U.D. Viladecans
20/05/2007 19:00
F.C. Cambrils  F.C. Cambrils 1 - 0 C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca
Jornada 34
27/05/2007 12:00
C.D. Polvoritense La Marina  C.D. Polvoritense La Marina 1 - 2 F.C. Benavent  F.C. Benavent
27/05/2007 12:00
C.At. Roda de Barà  C.At. Roda de Barà 2 - 3 C.E. Júpiter  C.E. Júpiter
27/05/2007 12:00  
U.D. Viladecans  U.D. Viladecans 2 - 1 U.E. Sants  U.E. Sants
27/05/2007 18:00
C.F. Jesús Catalònia  C.F. Jesús Catalònia 1 - 2 F.C. Cambrils  F.C. Cambrils
27/05/2007 18:00
U.E. Sitges  U.E. Sitges 5 - 1 U.E. Guissona  U.E. Guissona
27/05/2007 18:00
U.At. Horta  U.At. Horta 2 - 0 C.E.O. Can Fatjó  C.E.O. Can Fatjó
27/05/2007 18:00
C.D. Marianao Poblet  C.D. Marianao Poblet 0 - 1 C.E. Pubilla Casas  C.E. Pubilla Casas
27/05/2007 18:00
C.F. Vila-seca  C.F. Vila-seca 0 - 1 F.C. Santfeliuenc  F.C. Santfeliuenc
27/05/2007 19:00
U.D. Vista Alegre  U.D. Vista Alegre 3 - 0 Gimnàstica Iberiana  Gimnàstica Iberiana
Dades dels jugadors de l'U.E. Sants
Nom Minuts Convocatories Sancionat Lesionat Titular Suplent Complets Gols marcats Gols encaixats Gols en propia porta Tarjetes groges Expulsions
Agustín 2965 32 2 0 32 0 32 1 0 0 10 0
Ángel 2949 33 0 0 33 0 29 1 0 0 7 0
Costa 2832 34 0 0 31 3 28 0 0 0 9 1
Olías 2800 32 0 0 31 1 27 0 0 0 6 0
Tete 2672 34 0 0 31 3 19 0 0 0 11 0
Alberto Padilla 2143 29 0 0 27 2 12 10 1 0 10 0
Javi Román 1805 26 0 0 21 5 9 9 0 0 9 0
Rodón 1758 20 0 0 20 0 18 0 20 0 2 1
Dani 1723 27 0 0 19 8 12 1 0 0 8 1
Colominas 1623 31 0 0 20 11 7 5 0 0 6 0
Álvaro 1393 17 0 0 14 3 14 0 17 0 1 0
Mateos 1334 26 0 0 13 13 2 0 0 0 4 0
Millán 1158 26 0 0 14 12 3 2 0 1 3 0
Santi 1136 19 0 0 13 6 4 3 0 0 1 0
Luque 1115 24 0 0 11 13 2 6 0 0 2 0
Rafa Padilla 997 24 0 0 10 14 4 5 0 0 7 0
Sánchez 862 16 0 0 7 9 6 0 0 0 4 0
Jota 818 10 0 0 10 0 4 9 0 0 5 0
Guim 704 12 0 0 8 4 2 0 0 0 1 0
Juanmi 313 6 0 0 5 1 0 1 0 0 1 0
David 253 10 0 0 1 9 0 1 0 0 0 0
Víctor 181 5 0 0 1 4 1 0 0 0 2 0
Raúl Navarro 162 4 0 0 2 2 0 0 0 0 1 0
Duplà 79 7 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0
Álex 70 2 0 0 0 2 0 0 1 0 0 0
Valderas 68 4 0 0 0 4 0 0 0 0 1 0
Ignasi 58 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
Max 52 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
Jorge 5 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Jaume Infiesta 0 34 0 0 0 34 0 0 0 0 0 0
Óscar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Raúl Fernández 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dades destacades de la U.E. Sants
Trajectoria: 16 victories (47%), 9 empats (26%) i 9 derrotes (26%)
Gols marcats: 55 gols (1 gol cada 56 minuts)
Golejadors: 10 gols: Alberto Padilla; 9 gols: Javi Román, Jota; 6 gols: Luque; 5 gols: Colominas, Rafa Padilla; 3 gols: Santi; 2 gols: Millán; 1 gol: Agustín, Ángel, Dani, Juanmi, David.
Gols rebuts: 38 gols (1 gol cada 81 minuts)
Porters: 1 gol: Alberto Padilla; 20 gols: Rodón; 17 gols: Álvaro; 1 gol: Álex.
 
 

Copyleft © 2020