Competicions

Regional Preferente Catalana - Grupo 1 (1999/2000)

Jornada 1

(12/09/1999) C.F. Pals C.F. Pals 3 - 0 F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès
(12/09/1999) C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt 0 - 3 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(12/09/1999) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 3 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(12/09/1999) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 2 U.D. Cassà U.D. Cassà
(12/09/1999) U.E. Castellar U.E. Castellar 3 - 2 C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella
(12/09/1999) U.E. Olot U.E. Olot 1 - 1 C.F. Esplais C.F. Esplais
(12/09/1999) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 1 C.D. Pomar C.D. Pomar
(12/09/1999) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(12/09/1999) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 2 - 0 C.F. San Julián C.F. San Julián

Jornada 2

(19/09/1999) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 3 - 1 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(19/09/1999) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 0 C.F. Pals C.F. Pals
(19/09/1999) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt
(19/09/1999) U.D. Cassà U.D. Cassà 0 - 1 U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham
(19/09/1999) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 0 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí
(19/09/1999) C.F. Esplais C.F. Esplais 1 - 4 U.E. Castellar U.E. Castellar
(19/09/1999) C.D. Pomar C.D. Pomar 4 - 0 U.E. Olot U.E. Olot
(19/09/1999) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 2 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(19/09/1999) C.F. San Julián C.F. San Julián 2 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec

Jornada 3

(26/09/1999) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 1 - 1 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(26/09/1999) C.F. Pals C.F. Pals 1 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(26/09/1999) C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt 5 - 0 U.D. Cassà U.D. Cassà
(26/09/1999) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 1 - 2 C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella
(26/09/1999) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 8 C.F. Esplais C.F. Esplais
(26/09/1999) U.E. Castellar U.E. Castellar 4 - 1 C.D. Pomar C.D. Pomar
(26/09/1999) U.E. Olot U.E. Olot 1 - 2 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(26/09/1999) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 2 - 0 C.F. San Julián C.F. San Julián
(26/09/1999) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 2 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec

Jornada 4

(03/10/1999) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 2 - 0 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(03/10/1999) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 3 F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès
(03/10/1999) U.D. Cassà U.D. Cassà 1 - 0 C.F. Pals C.F. Pals
(03/10/1999) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 1 - 0 C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt
(03/10/1999) C.F. Esplais C.F. Esplais 2 - 2 U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham
(03/10/1999) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí
(03/10/1999) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 1 U.E. Castellar U.E. Castellar
(03/10/1999) C.F. San Julián C.F. San Julián 2 - 0 U.E. Olot U.E. Olot
(03/10/1999) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 1 C.F. Montañesa C.F. Montañesa

Jornada 5

(10/10/1999) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 2 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(10/10/1999) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 2 - 2 U.D. Cassà U.D. Cassà
(10/10/1999) C.F. Pals C.F. Pals 2 - 2 C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella
(10/10/1999) C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt 0 - 0 C.F. Esplais C.F. Esplais
(10/10/1999) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 1 - 1 C.D. Pomar C.D. Pomar
(10/10/1999) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(10/10/1999) U.E. Castellar U.E. Castellar 1 - 0 C.F. San Julián C.F. San Julián
(10/10/1999) U.E. Olot U.E. Olot 4 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(10/10/1999) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 2 - 1 C.F. Montañesa C.F. Montañesa

Jornada 6

(17/10/1999) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(17/10/1999) U.D. Cassà U.D. Cassà 0 - 0 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(17/10/1999) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 0 - 1 F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès
(17/10/1999) C.F. Esplais C.F. Esplais 2 - 2 C.F. Pals C.F. Pals
(17/10/1999) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 4 C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt
(17/10/1999) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 4 - 1 U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham
(17/10/1999) C.F. San Julián C.F. San Julián 0 - 2 U.E. Rubí U.E. Rubí
(17/10/1999) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 1 U.E. Castellar U.E. Castellar
(17/10/1999) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 0 - 3 U.E. Olot U.E. Olot

Jornada 7

(24/10/1999) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 2 U.D. Cassà U.D. Cassà
(24/10/1999) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 0 C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella
(24/10/1999) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 3 - 1 C.F. Esplais C.F. Esplais
(24/10/1999) C.F. Pals C.F. Pals 2 - 2 C.D. Pomar C.D. Pomar
(24/10/1999) C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt 1 - 7 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(24/10/1999) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 0 - 0 C.F. San Julián C.F. San Julián
(24/10/1999) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 2 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(24/10/1999) U.E. Castellar U.E. Castellar 1 - 0 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(24/10/1999) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 1 U.E. Olot U.E. Olot

Jornada 8

(31/10/1999) U.D. Cassà U.D. Cassà 3 - 3 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(31/10/1999) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 0 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(31/10/1999) C.F. Esplais C.F. Esplais 2 - 2 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(31/10/1999) C.D. Pomar C.D. Pomar 3 - 1 F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès
(31/10/1999) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 0 C.F. Pals C.F. Pals
(31/10/1999) C.F. San Julián C.F. San Julián 1 - 0 C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt
(31/10/1999) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 0 U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham
(31/10/1999) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 2 U.E. Rubí U.E. Rubí
(31/10/1999) U.E. Olot U.E. Olot 5 - 1 U.E. Castellar U.E. Castellar

Jornada 9

(07/11/1999) U.D. Cassà U.D. Cassà 3 - 0 C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella
(07/11/1999) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 2 C.F. Esplais C.F. Esplais
(07/11/1999) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 0 - 1 C.D. Pomar C.D. Pomar
(07/11/1999) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 1 - 2 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(07/11/1999) C.F. Pals C.F. Pals 3 - 1 C.F. San Julián C.F. San Julián
(07/11/1999) C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt 1 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(07/11/1999) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 3 - 1 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(07/11/1999) U.E. Rubí U.E. Rubí 6 - 2 U.E. Olot U.E. Olot
(07/11/1999) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 5 - 3 U.E. Castellar U.E. Castellar

Jornada 10

(14/11/1999) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 1 - 0 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(14/11/1999) C.F. Esplais C.F. Esplais 2 - 2 U.D. Cassà U.D. Cassà
(14/11/1999) C.D. Pomar C.D. Pomar 0 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(14/11/1999) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 2 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(14/11/1999) C.F. San Julián C.F. San Julián 5 - 0 F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès
(14/11/1999) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 1 C.F. Pals C.F. Pals
(14/11/1999) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 2 C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt
(14/11/1999) U.E. Olot U.E. Olot 3 - 3 U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham
(14/11/1999) U.E. Castellar U.E. Castellar 1 - 4 U.E. Rubí U.E. Rubí

Jornada 11

(21/11/1999) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 3 - 0 C.F. Esplais C.F. Esplais
(21/11/1999) U.D. Cassà U.D. Cassà 4 - 0 C.D. Pomar C.D. Pomar
(21/11/1999) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(21/11/1999) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 3 - 2 C.F. San Julián C.F. San Julián
(21/11/1999) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 3 - 2 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(21/11/1999) C.F. Pals C.F. Pals 1 - 4 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(21/11/1999) C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt 2 - 0 U.E. Olot U.E. Olot
(21/11/1999) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 4 - 0 U.E. Castellar U.E. Castellar
(21/11/1999) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 0 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí

Jornada 12

(28/11/1999) C.F. Esplais C.F. Esplais 2 - 2 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(28/11/1999) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 0 C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella
(28/11/1999) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 2 U.D. Cassà U.D. Cassà
(28/11/1999) C.F. San Julián C.F. San Julián 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(28/11/1999) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 1 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(28/11/1999) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 3 - 4 F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès
(28/11/1999) U.E. Olot U.E. Olot 1 - 1 C.F. Pals C.F. Pals
(28/11/1999) U.E. Castellar U.E. Castellar 1 - 1 C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt
(28/11/1999) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 2 U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham

Jornada 13

(05/12/1999) C.F. Esplais C.F. Esplais 2 - 1 C.D. Pomar C.D. Pomar
(05/12/1999) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 3 - 2 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(05/12/1999) U.D. Cassà U.D. Cassà 2 - 1 C.F. San Julián C.F. San Julián
(05/12/1999) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(05/12/1999) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 0 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(05/12/1999) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 2 - 0 U.E. Olot U.E. Olot
(05/12/1999) C.F. Pals C.F. Pals 4 - 0 U.E. Castellar U.E. Castellar
(05/12/1999) C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt 1 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí
(05/12/1999) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 0 - 2 U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham

Jornada 14

(12/12/1999) C.D. Pomar C.D. Pomar 4 - 1 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(12/12/1999) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 3 - 0 C.F. Esplais C.F. Esplais
(12/12/1999) C.F. San Julián C.F. San Julián 5 - 0 C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella
(12/12/1999) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 0 U.D. Cassà U.D. Cassà
(12/12/1999) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(12/12/1999) U.E. Olot U.E. Olot 0 - 1 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(12/12/1999) U.E. Castellar U.E. Castellar 0 - 2 F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès
(12/12/1999) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 1 C.F. Pals C.F. Pals
(12/12/1999) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 2 - 1 C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt

Jornada 15

(19/12/1999) C.D. Pomar C.D. Pomar 0 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(19/12/1999) C.F. Esplais C.F. Esplais 5 - 0 C.F. San Julián C.F. San Julián
(19/12/1999) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 1 - 2 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(19/12/1999) U.D. Cassà U.D. Cassà 3 - 1 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(19/12/1999) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 U.E. Olot U.E. Olot
(19/12/1999) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 2 - 1 U.E. Castellar U.E. Castellar
(19/12/1999) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 3 - 2 U.E. Rubí U.E. Rubí
(19/12/1999) C.F. Pals C.F. Pals 3 - 1 U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham
(19/12/1999) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 5 - 2 C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt

Jornada 16

(09/01/2000) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 2 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(09/01/2000) C.F. San Julián C.F. San Julián 0 - 3 C.D. Pomar C.D. Pomar
(09/01/2000) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 0 C.F. Esplais C.F. Esplais
(09/01/2000) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 3 - 1 C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella
(09/01/2000) U.E. Olot U.E. Olot 1 - 1 U.D. Cassà U.D. Cassà
(09/01/2000) U.E. Castellar U.E. Castellar 2 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(09/01/2000) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 0 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(09/01/2000) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 1 - 0 F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès
(09/01/2000) C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt 4 - 2 C.F. Pals C.F. Pals

Jornada 17

(16/01/2000) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 1 C.F. San Julián C.F. San Julián
(16/01/2000) C.D. Pomar C.D. Pomar 2 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(16/01/2000) C.F. Esplais C.F. Esplais 3 - 2 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(16/01/2000) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 3 - 2 U.E. Olot U.E. Olot
(16/01/2000) U.D. Cassà U.D. Cassà 1 - 1 U.E. Castellar U.E. Castellar
(16/01/2000) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 U.E. Rubí U.E. Rubí
(16/01/2000) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 4 - 0 U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham
(16/01/2000) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 4 - 3 C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt
(16/01/2000) C.F. Pals C.F. Pals 3 - 0 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta

Jornada 18

(23/01/2000) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 3 - 1 C.F. Pals C.F. Pals
(23/01/2000) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 2 C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt
(23/01/2000) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham
(23/01/2000) U.D. Cassà U.D. Cassà 1 - 2 U.E. Rubí U.E. Rubí
(23/01/2000) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 2 - 2 U.E. Castellar U.E. Castellar
(23/01/2000) C.F. Esplais C.F. Esplais 1 - 0 U.E. Olot U.E. Olot
(23/01/2000) C.D. Pomar C.D. Pomar 2 - 1 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(23/01/2000) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 3 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(23/01/2000) C.F. San Julián C.F. San Julián 4 - 2 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta

Jornada 19

(30/01/2000) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 3 - 1 F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès
(30/01/2000) C.F. Pals C.F. Pals 0 - 0 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(30/01/2000) C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt 2 - 4 U.E. Sants U.E. Sants
(30/01/2000) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 1 - 1 U.D. Cassà U.D. Cassà
(30/01/2000) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 1 C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella
(30/01/2000) U.E. Castellar U.E. Castellar 2 - 1 C.F. Esplais C.F. Esplais
(30/01/2000) U.E. Olot U.E. Olot 2 - 0 C.D. Pomar C.D. Pomar
(30/01/2000) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 2 - 2 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(30/01/2000) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 1 C.F. San Julián C.F. San Julián

Jornada 20

(06/02/2000) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 0 - 1 F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès
(06/02/2000) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.F. Pals C.F. Pals
(06/02/2000) U.D. Cassà U.D. Cassà 2 - 1 C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt
(06/02/2000) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 1 - 1 U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham
(06/02/2000) C.F. Esplais C.F. Esplais 1 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí
(06/02/2000) C.D. Pomar C.D. Pomar 3 - 1 U.E. Castellar U.E. Castellar
(06/02/2000) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 0 U.E. Olot U.E. Olot
(06/02/2000) C.F. San Julián C.F. San Julián 0 - 2 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(06/02/2000) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 1 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta

Jornada 21

(13/02/2000) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 0 - 0 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(13/02/2000) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 0 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(13/02/2000) C.F. Pals C.F. Pals 2 - 0 U.D. Cassà U.D. Cassà
(13/02/2000) C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt 5 - 0 C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella
(13/02/2000) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 0 - 1 C.F. Esplais C.F. Esplais
(13/02/2000) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 C.D. Pomar C.D. Pomar
(13/02/2000) U.E. Castellar U.E. Castellar 0 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(13/02/2000) U.E. Olot U.E. Olot 2 - 2 C.F. San Julián C.F. San Julián
(13/02/2000) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 3 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec

Jornada 22

(20/02/2000) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 2 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(20/02/2000) U.D. Cassà U.D. Cassà 2 - 0 F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès
(20/02/2000) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 2 - 0 C.F. Pals C.F. Pals
(20/02/2000) C.F. Esplais C.F. Esplais 3 - 0 C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt
(20/02/2000) C.D. Pomar C.D. Pomar 4 - 2 U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham
(20/02/2000) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí
(20/02/2000) C.F. San Julián C.F. San Julián 1 - 0 U.E. Castellar U.E. Castellar
(20/02/2000) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 1 U.E. Olot U.E. Olot
(20/02/2000) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 1 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta

Jornada 23

(27/02/2000) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 2 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(27/02/2000) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 2 - 1 U.D. Cassà U.D. Cassà
(27/02/2000) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 1 - 0 C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella
(27/02/2000) C.F. Pals C.F. Pals 0 - 2 C.F. Esplais C.F. Esplais
(27/02/2000) C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt 1 - 1 C.D. Pomar C.D. Pomar
(27/02/2000) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 0 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(27/02/2000) U.E. Rubí U.E. Rubí 4 - 1 C.F. San Julián C.F. San Julián
(27/02/2000) U.E. Castellar U.E. Castellar 0 - 2 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(27/02/2000) U.E. Olot U.E. Olot 1 - 1 C.F. Montañesa C.F. Montañesa

Jornada 24

(12/03/2000) U.D. Cassà U.D. Cassà 1 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(12/03/2000) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 0 - 1 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(12/03/2000) C.F. Esplais C.F. Esplais 2 - 1 F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès
(12/03/2000) C.D. Pomar C.D. Pomar 3 - 2 C.F. Pals C.F. Pals
(12/03/2000) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 4 - 1 C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt
(12/03/2000) C.F. San Julián C.F. San Julián 2 - 3 U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham
(12/03/2000) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 2 U.E. Rubí U.E. Rubí
(12/03/2000) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 2 - 1 U.E. Castellar U.E. Castellar
(12/03/2000) U.E. Olot U.E. Olot 0 - 1 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta

Jornada 25

(19/03/2000) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 3 - 0 U.D. Cassà U.D. Cassà
(19/03/2000) U.E. Sants U.E. Sants 4 - 1 C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella
(19/03/2000) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 4 - 2 C.F. Esplais C.F. Esplais
(19/03/2000) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 2 - 0 C.D. Pomar C.D. Pomar
(19/03/2000) C.F. Pals C.F. Pals 0 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(19/03/2000) C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt 0 - 1 C.F. San Julián C.F. San Julián
(19/03/2000) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 4 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(19/03/2000) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 0 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(19/03/2000) U.E. Castellar U.E. Castellar 2 - 0 U.E. Olot U.E. Olot

Jornada 26

(26/03/2000) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 0 - 1 U.D. Cassà U.D. Cassà
(26/03/2000) C.F. Esplais C.F. Esplais 0 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(26/03/2000) C.D. Pomar C.D. Pomar 2 - 1 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(26/03/2000) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 1 F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès
(26/03/2000) C.F. San Julián C.F. San Julián 1 - 2 C.F. Pals C.F. Pals
(26/03/2000) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 3 C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt
(26/03/2000) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 2 - 1 U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham
(26/03/2000) U.E. Olot U.E. Olot 1 - 3 U.E. Rubí U.E. Rubí
(26/03/2000) U.E. Castellar U.E. Castellar 0 - 2 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta

Jornada 27

(02/04/2000) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 2 - 2 C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella
(02/04/2000) U.D. Cassà U.D. Cassà 3 - 3 C.F. Esplais C.F. Esplais
(02/04/2000) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 5 C.D. Pomar C.D. Pomar
(02/04/2000) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 2 - 3 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(02/04/2000) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 1 - 4 C.F. San Julián C.F. San Julián
(02/04/2000) C.F. Pals C.F. Pals 2 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(02/04/2000) C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt 4 - 6 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(02/04/2000) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 3 - 1 U.E. Olot U.E. Olot
(02/04/2000) U.E. Rubí U.E. Rubí 4 - 1 U.E. Castellar U.E. Castellar

Jornada 28

(09/04/2000) C.F. Esplais C.F. Esplais 2 - 0 C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella
(09/04/2000) C.D. Pomar C.D. Pomar 3 - 1 U.D. Cassà U.D. Cassà
(09/04/2000) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(09/04/2000) C.F. San Julián C.F. San Julián 2 - 1 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(09/04/2000) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 4 - 2 F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès
(09/04/2000) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 3 - 2 C.F. Pals C.F. Pals
(09/04/2000) U.E. Olot U.E. Olot 3 - 1 C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt
(09/04/2000) U.E. Castellar U.E. Castellar 2 - 2 U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham
(09/04/2000) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 0 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta

Jornada 29

(16/04/2000) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 3 - 0 C.F. Esplais C.F. Esplais
(16/04/2000) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 1 - 7 C.D. Pomar C.D. Pomar
(16/04/2000) U.D. Cassà U.D. Cassà 4 - 2 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(16/04/2000) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 C.F. San Julián C.F. San Julián
(16/04/2000) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 3 - 2 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(16/04/2000) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 2 - 2 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(16/04/2000) C.F. Pals C.F. Pals 0 - 0 U.E. Olot U.E. Olot
(16/04/2000) C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt 3 - 1 U.E. Castellar U.E. Castellar
(16/04/2000) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 1 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí

Jornada 30

(30/04/2000) C.D. Pomar C.D. Pomar 5 - 0 C.F. Esplais C.F. Esplais
(30/04/2000) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 2 C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella
(30/04/2000) C.F. San Julián C.F. San Julián 1 - 1 U.D. Cassà U.D. Cassà
(30/04/2000) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(30/04/2000) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 0 - 2 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(30/04/2000) U.E. Olot U.E. Olot 1 - 0 F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès
(30/04/2000) U.E. Castellar U.E. Castellar 0 - 1 C.F. Pals C.F. Pals
(30/04/2000) U.E. Rubí U.E. Rubí 4 - 1 C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt
(30/04/2000) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 1 - 1 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta

Jornada 31

(07/05/2000) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 1 C.D. Pomar C.D. Pomar
(07/05/2000) C.F. Esplais C.F. Esplais 2 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(07/05/2000) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 0 - 1 C.F. San Julián C.F. San Julián
(07/05/2000) U.D. Cassà U.D. Cassà 6 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(07/05/2000) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(07/05/2000) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 0 U.E. Olot U.E. Olot
(07/05/2000) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 2 - 2 U.E. Castellar U.E. Castellar
(07/05/2000) C.F. Pals C.F. Pals 1 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí
(07/05/2000) C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt 2 - 3 U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham

Jornada 32

(14/05/2000) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 2 C.D. Pomar C.D. Pomar
(14/05/2000) C.F. San Julián C.F. San Julián 0 - 3 C.F. Esplais C.F. Esplais
(14/05/2000) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 2 C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella
(14/05/2000) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 4 - 0 U.D. Cassà U.D. Cassà
(14/05/2000) U.E. Olot U.E. Olot 2 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(14/05/2000) U.E. Castellar U.E. Castellar 1 - 0 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(14/05/2000) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 0 F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès
(14/05/2000) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 1 - 2 C.F. Pals C.F. Pals
(14/05/2000) C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt 2 - 2 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta

Jornada 33

(21/05/2000) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 0 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(21/05/2000) C.D. Pomar C.D. Pomar 3 - 1 C.F. San Julián C.F. San Julián
(21/05/2000) C.F. Esplais C.F. Esplais 1 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(21/05/2000) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 1 - 1 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(21/05/2000) U.D. Cassà U.D. Cassà 1 - 1 U.E. Olot U.E. Olot
(21/05/2000) U.E. Sants U.E. Sants 5 - 1 U.E. Castellar U.E. Castellar
(21/05/2000) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 3 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí
(21/05/2000) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 2 - 0 U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham
(21/05/2000) C.F. Pals C.F. Pals 2 - 2 C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt

Jornada 34

(28/05/2000) C.F. San Julián C.F. San Julián 2 - 2 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(28/05/2000) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 4 C.D. Pomar C.D. Pomar
(28/05/2000) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 7 - 0 C.F. Esplais C.F. Esplais
(28/05/2000) U.E. Olot U.E. Olot 5 - 1 C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella
(28/05/2000) U.E. Castellar U.E. Castellar 1 - 2 U.D. Cassà U.D. Cassà
(28/05/2000) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(28/05/2000) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 1 - 2 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(28/05/2000) C.E. Lliçà d'Amunt C.E. Lliçà d'Amunt 1 - 0 F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès
(28/05/2000) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 4 - 0 C.F. Pals C.F. Pals
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Aznar
 
90
1
0
0
1
0
1
2
0
0
0
0
Torrejón
 
90
1
0
0
1
0
1
1
0
0
0
0
Cos
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Agustín
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Doñoro
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Santos
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Polo
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
1
0
Núñez
 
90
1
0
0
1
0
1
0
1
0
1
0
Víctor
 
90
1
0
0
1
0
0
1
0
0
0
0
David Martín
 
90
1
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
Sergio
 
90
1
0
0
1
0
0
0
0
0
1
0
Cuadrillero
 
0
1
0
0
0
1
0
1
0
0
0
0
David
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Dani
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 10 victories (29%), 13 empats (38%) i 11 derrotes (32%)
Gols marcats: 44 gols (1.29 per partit)
Golejadors: 2 gols: Aznar; 1 gol: Torrejón, Víctor, Cuadrillero.
Gols rebuts: 42 gols (1.24 per partit)
Porters: 1 gol: Núñez.