Competicions

Regional Preferente Catalana - Grupo 1 (1998/1999)

Jornada 1

(13/09/1998) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 0 C.D. Tragurà U.E. Cerdanyola Mataró
(13/09/1998) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 2 - 1 U.E. Poble Sec C.F.At. Gironella
(13/09/1998) U.D. Mataronesa U.D. Mataronesa 1 - 5 U.E. Canovelles U.D. Mataronesa
(13/09/1998) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 2 - 0 U.E. Sants C.F. Singuerlín
(13/09/1998) C.E. Abadessenc C.E. Abadessenc 1 - 0 C.F. Lloret C.E. Abadessenc
(13/09/1998) C.E. Sant Celoni C.E. Sant Celoni 1 - 2 C.F. San Julián C.E. Sant Celoni
(13/09/1998) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 1 - 0 C.P. San Cristóbal U.E. Marca l'Ham
(13/09/1998) U.D. Cassà U.D. Cassà 5 - 1 C.D. Pomar U.D. Cassà
(13/09/1998) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 0 - 3 F.C. Martinenc F.C. Sant Quirze Vallès

Jornada 2

(20/09/1998) C.D. Tragurà C.D. Tragurà 0 - 4 F.C. Sant Quirze Vallès C.D. Tragurà
(20/09/1998) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 4 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Poble Sec
(20/09/1998) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 1 - 0 C.F.At. Gironella U.E. Canovelles
(20/09/1998) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 0 U.D. Mataronesa U.E. Sants
(20/09/1998) C.F. Lloret C.F. Lloret 1 - 0 C.F. Singuerlín C.F. Lloret
(20/09/1998) C.F. San Julián C.F. San Julián 2 - 1 C.E. Abadessenc C.F. San Julián
(20/09/1998) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 2 C.E. Sant Celoni C.P. San Cristóbal
(20/09/1998) C.D. Pomar C.D. Pomar 0 - 0 U.E. Marca l'Ham C.D. Pomar
(20/09/1998) U.D. Cassà U.D. Cassà 2 - 3 F.C. Martinenc U.D. Cassà

Jornada 3

(27/09/1998) C.D. Tragurà C.D. Tragurà 1 - 0 U.E. Poble Sec C.D. Tragurà
(27/09/1998) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 5 - 2 U.E. Canovelles U.E. Cerdanyola Mataró
(27/09/1998) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 2 - 2 U.E. Sants C.F.At. Gironella
(27/09/1998) U.D. Mataronesa U.D. Mataronesa 1 - 3 C.F. Lloret U.D. Mataronesa
(27/09/1998) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 3 - 2 C.F. San Julián C.F. Singuerlín
(27/09/1998) C.E. Abadessenc C.E. Abadessenc 2 - 2 C.P. San Cristóbal C.E. Abadessenc
(27/09/1998) C.E. Sant Celoni C.E. Sant Celoni 0 - 0 C.D. Pomar C.E. Sant Celoni
(27/09/1998) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 2 - 0 F.C. Martinenc U.E. Marca l'Ham
(27/09/1998) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 0 - 1 U.D. Cassà F.C. Sant Quirze Vallès

Jornada 4

(04/10/1998) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 2 F.C. Sant Quirze Vallès U.E. Poble Sec
(04/10/1998) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 0 - 0 C.D. Tragurà U.E. Canovelles
(04/10/1998) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Sants
(04/10/1998) C.F. Lloret C.F. Lloret 2 - 0 C.F.At. Gironella C.F. Lloret
(04/10/1998) C.F. San Julián C.F. San Julián 1 - 1 U.D. Mataronesa C.F. San Julián
(04/10/1998) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 0 C.F. Singuerlín C.P. San Cristóbal
(04/10/1998) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 0 C.E. Abadessenc C.D. Pomar
(04/10/1998) C.E. Sant Celoni C.E. Sant Celoni 0 - 1 F.C. Martinenc C.E. Sant Celoni
(04/10/1998) U.D. Cassà U.D. Cassà 4 - 0 U.E. Marca l'Ham U.D. Cassà

Jornada 5

(11/10/1998) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 2 U.E. Canovelles U.E. Poble Sec
(11/10/1998) C.D. Tragurà C.D. Tragurà 2 - 2 U.E. Sants C.D. Tragurà
(11/10/1998) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 2 C.F. Lloret U.E. Cerdanyola Mataró
(11/10/1998) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 3 - 0 C.F. San Julián C.F.At. Gironella
(11/10/1998) U.D. Mataronesa U.D. Mataronesa 1 - 5 C.P. San Cristóbal U.D. Mataronesa
(11/10/1998) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 0 - 0 C.D. Pomar C.F. Singuerlín
(11/10/1998) C.E. Abadessenc C.E. Abadessenc 1 - 2 F.C. Martinenc C.E. Abadessenc
(11/10/1998) C.E. Sant Celoni C.E. Sant Celoni 2 - 1 U.D. Cassà C.E. Sant Celoni
(11/10/1998) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 2 - 0 U.E. Marca l'Ham F.C. Sant Quirze Vallès

Jornada 6

(18/10/1998) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 0 - 0 F.C. Sant Quirze Vallès U.E. Canovelles
(18/10/1998) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Sants
(18/10/1998) C.F. Lloret C.F. Lloret 2 - 1 C.D. Tragurà C.F. Lloret
(18/10/1998) C.F. San Julián C.F. San Julián 0 - 2 U.E. Cerdanyola Mataró C.F. San Julián
(18/10/1998) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 1 C.F.At. Gironella C.P. San Cristóbal
(18/10/1998) C.D. Pomar C.D. Pomar 2 - 1 U.D. Mataronesa C.D. Pomar
(18/10/1998) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 2 - 2 C.F. Singuerlín F.C. Martinenc
(18/10/1998) U.D. Cassà U.D. Cassà 1 - 2 C.E. Abadessenc U.D. Cassà
(18/10/1998) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 2 - 0 C.E. Sant Celoni U.E. Marca l'Ham

Jornada 7

(25/10/1998) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 1 - 1 U.E. Sants U.E. Canovelles
(25/10/1998) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 2 C.F. Lloret U.E. Poble Sec
(25/10/1998) C.D. Tragurà C.D. Tragurà 1 - 0 C.F. San Julián C.D. Tragurà
(25/10/1998) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 2 C.P. San Cristóbal U.E. Cerdanyola Mataró
(25/10/1998) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 2 - 3 C.D. Pomar C.F.At. Gironella
(25/10/1998) U.D. Mataronesa U.D. Mataronesa 1 - 3 F.C. Martinenc U.D. Mataronesa
(25/10/1998) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 1 - 3 U.D. Cassà C.F. Singuerlín
(25/10/1998) C.E. Abadessenc C.E. Abadessenc 0 - 0 U.E. Marca l'Ham C.E. Abadessenc
(25/10/1998) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 6 - 1 C.E. Sant Celoni F.C. Sant Quirze Vallès

Jornada 8

(08/11/1998) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 F.C. Sant Quirze Vallès U.E. Sants
(08/11/1998) C.F. Lloret C.F. Lloret 3 - 1 U.E. Canovelles C.F. Lloret
(08/11/1998) C.F. San Julián C.F. San Julián 1 - 1 U.E. Poble Sec C.F. San Julián
(08/11/1998) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 0 C.D. Tragurà C.P. San Cristóbal
(08/11/1998) C.D. Pomar C.D. Pomar 0 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró C.D. Pomar
(08/11/1998) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 0 - 1 C.F.At. Gironella F.C. Martinenc
(08/11/1998) U.D. Cassà U.D. Cassà 3 - 0 U.D. Mataronesa U.D. Cassà
(08/11/1998) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 2 - 1 C.F. Singuerlín U.E. Marca l'Ham
(08/11/1998) C.E. Sant Celoni C.E. Sant Celoni 4 - 3 C.E. Abadessenc C.E. Sant Celoni

Jornada 9

(15/11/1998) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 C.F. Lloret U.E. Sants
(15/11/1998) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 2 - 0 C.F. San Julián U.E. Canovelles
(15/11/1998) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 1 C.P. San Cristóbal U.E. Poble Sec
(15/11/1998) C.D. Tragurà C.D. Tragurà 2 - 0 C.D. Pomar C.D. Tragurà
(15/11/1998) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 1 F.C. Martinenc U.E. Cerdanyola Mataró
(15/11/1998) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 0 - 3 U.D. Cassà C.F.At. Gironella
(15/11/1998) U.D. Mataronesa U.D. Mataronesa 1 - 0 U.E. Marca l'Ham U.D. Mataronesa
(15/11/1998) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 2 - 4 C.E. Sant Celoni C.F. Singuerlín
(15/11/1998) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 1 - 1 C.E. Abadessenc F.C. Sant Quirze Vallès

Jornada 10

(22/11/1998) C.F. Lloret C.F. Lloret 1 - 4 F.C. Sant Quirze Vallès C.F. Lloret
(22/11/1998) C.F. San Julián C.F. San Julián 3 - 0 U.E. Sants C.F. San Julián
(22/11/1998) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 4 - 1 U.E. Canovelles C.P. San Cristóbal
(22/11/1998) C.D. Pomar C.D. Pomar 0 - 1 U.E. Poble Sec C.D. Pomar
(22/11/1998) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 0 C.D. Tragurà F.C. Martinenc
(22/11/1998) U.D. Cassà U.D. Cassà 0 - 2 U.E. Cerdanyola Mataró U.D. Cassà
(22/11/1998) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 2 - 1 C.F.At. Gironella U.E. Marca l'Ham
(22/11/1998) C.E. Sant Celoni C.E. Sant Celoni 6 - 1 U.D. Mataronesa C.E. Sant Celoni
(22/11/1998) C.E. Abadessenc C.E. Abadessenc 2 - 1 C.F. Singuerlín C.E. Abadessenc

Jornada 11

(29/11/1998) C.F. Lloret C.F. Lloret 2 - 0 C.F. San Julián C.F. Lloret
(29/11/1998) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 1 C.P. San Cristóbal U.E. Sants
(29/11/1998) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 1 - 1 C.D. Pomar U.E. Canovelles
(29/11/1998) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 1 F.C. Martinenc U.E. Poble Sec
(29/11/1998) C.D. Tragurà C.D. Tragurà 2 - 1 U.D. Cassà C.D. Tragurà
(29/11/1998) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 1 U.E. Marca l'Ham U.E. Cerdanyola Mataró
(29/11/1998) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 1 - 1 C.E. Sant Celoni C.F.At. Gironella
(29/11/1998) U.D. Mataronesa U.D. Mataronesa 1 - 0 C.E. Abadessenc U.D. Mataronesa
(29/11/1998) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 4 - 3 C.F. Singuerlín F.C. Sant Quirze Vallès

Jornada 12

(06/12/1998) C.F. San Julián C.F. San Julián 2 - 2 F.C. Sant Quirze Vallès C.F. San Julián
(06/12/1998) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 2 C.F. Lloret C.P. San Cristóbal
(06/12/1998) C.D. Pomar C.D. Pomar 0 - 1 U.E. Sants C.D. Pomar
(06/12/1998) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 3 - 0 U.E. Canovelles F.C. Martinenc
(06/12/1998) U.D. Cassà U.D. Cassà 4 - 0 U.E. Poble Sec U.D. Cassà
(06/12/1998) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 2 - 2 C.D. Tragurà U.E. Marca l'Ham
(06/12/1998) C.E. Sant Celoni C.E. Sant Celoni 1 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró C.E. Sant Celoni
(06/12/1998) C.E. Abadessenc C.E. Abadessenc 3 - 1 C.F.At. Gironella C.E. Abadessenc
(06/12/1998) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 3 - 1 U.D. Mataronesa C.F. Singuerlín

Jornada 13

(13/12/1998) C.F. San Julián C.F. San Julián 0 - 1 C.P. San Cristóbal C.F. San Julián
(13/12/1998) C.F. Lloret C.F. Lloret 2 - 1 C.D. Pomar C.F. Lloret
(13/12/1998) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 F.C. Martinenc U.E. Sants
(13/12/1998) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 1 - 5 U.D. Cassà U.E. Canovelles
(13/12/1998) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 2 U.E. Marca l'Ham U.E. Poble Sec
(13/12/1998) C.D. Tragurà C.D. Tragurà 1 - 0 C.E. Sant Celoni C.D. Tragurà
(13/12/1998) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 7 - 1 C.E. Abadessenc U.E. Cerdanyola Mataró
(13/12/1998) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 3 - 0 C.F. Singuerlín C.F.At. Gironella
(13/12/1998) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 4 - 2 U.D. Mataronesa F.C. Sant Quirze Vallès

Jornada 14

(20/12/1998) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 2 F.C. Sant Quirze Vallès C.P. San Cristóbal
(20/12/1998) C.D. Pomar C.D. Pomar 0 - 1 C.F. San Julián C.D. Pomar
(20/12/1998) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 2 - 0 C.F. Lloret F.C. Martinenc
(20/12/1998) U.D. Cassà U.D. Cassà 2 - 0 U.E. Sants U.D. Cassà
(20/12/1998) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 2 - 1 U.E. Canovelles U.E. Marca l'Ham
(20/12/1998) C.E. Sant Celoni C.E. Sant Celoni 2 - 2 U.E. Poble Sec C.E. Sant Celoni
(20/12/1998) C.E. Abadessenc C.E. Abadessenc 1 - 2 C.D. Tragurà C.E. Abadessenc
(20/12/1998) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 1 - 2 U.E. Cerdanyola Mataró C.F. Singuerlín
(20/12/1998) U.D. Mataronesa U.D. Mataronesa 2 - 1 C.F.At. Gironella U.D. Mataronesa

Jornada 15

(03/01/1999) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 0 C.D. Pomar C.P. San Cristóbal
(03/01/1999) C.F. San Julián C.F. San Julián 1 - 4 F.C. Martinenc C.F. San Julián
(03/01/1999) C.F. Lloret C.F. Lloret 0 - 4 U.D. Cassà C.F. Lloret
(03/01/1999) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 U.E. Marca l'Ham U.E. Sants
(03/01/1999) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 2 - 0 C.E. Sant Celoni U.E. Canovelles
(03/01/1999) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 5 - 2 C.E. Abadessenc U.E. Poble Sec
(03/01/1999) C.D. Tragurà C.D. Tragurà 2 - 0 C.F. Singuerlín C.D. Tragurà
(03/01/1999) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 0 U.D. Mataronesa U.E. Cerdanyola Mataró
(03/01/1999) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 1 - 1 C.F.At. Gironella F.C. Sant Quirze Vallès

Jornada 16

(10/01/1999) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 2 - 0 C.D. Pomar F.C. Sant Quirze Vallès
(10/01/1999) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 2 - 1 C.P. San Cristóbal F.C. Martinenc
(10/01/1999) U.D. Cassà U.D. Cassà 7 - 2 C.F. San Julián U.D. Cassà
(10/01/1999) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 3 - 0 C.F. Lloret U.E. Marca l'Ham
(10/01/1999) C.E. Sant Celoni C.E. Sant Celoni 3 - 2 U.E. Sants C.E. Sant Celoni
(10/01/1999) C.E. Abadessenc C.E. Abadessenc 1 - 0 U.E. Canovelles C.E. Abadessenc
(10/01/1999) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 1 - 1 U.E. Poble Sec C.F. Singuerlín
(10/01/1999) U.D. Mataronesa U.D. Mataronesa 0 - 1 C.D. Tragurà U.D. Mataronesa
(10/01/1999) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 1 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró C.F.At. Gironella

Jornada 17

(17/01/1999) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 1 F.C. Martinenc C.D. Pomar
(17/01/1999) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 2 U.D. Cassà C.P. San Cristóbal
(17/01/1999) C.F. San Julián C.F. San Julián 1 - 1 U.E. Marca l'Ham C.F. San Julián
(17/01/1999) C.F. Lloret C.F. Lloret 2 - 2 C.E. Sant Celoni C.F. Lloret
(17/01/1999) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 C.E. Abadessenc U.E. Sants
(17/01/1999) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 1 - 1 C.F. Singuerlín U.E. Canovelles
(17/01/1999) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 2 U.D. Mataronesa U.E. Poble Sec
(17/01/1999) C.D. Tragurà C.D. Tragurà 0 - 0 C.F.At. Gironella C.D. Tragurà
(17/01/1999) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 3 - 1 F.C. Sant Quirze Vallès U.E. Cerdanyola Mataró

Jornada 18

(24/01/1999) C.D. Tragurà C.D. Tragurà 0 - 2 U.E. Cerdanyola Mataró C.D. Tragurà
(24/01/1999) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 1 C.F.At. Gironella U.E. Poble Sec
(24/01/1999) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 3 - 0 U.D. Mataronesa U.E. Canovelles
(24/01/1999) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 C.F. Singuerlín U.E. Sants
(24/01/1999) C.F. Lloret C.F. Lloret 2 - 1 C.E. Abadessenc C.F. Lloret
(24/01/1999) C.F. San Julián C.F. San Julián 0 - 0 C.E. Sant Celoni C.F. San Julián
(24/01/1999) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 4 - 0 U.E. Marca l'Ham C.P. San Cristóbal
(24/01/1999) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 0 U.D. Cassà C.D. Pomar
(24/01/1999) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 0 - 0 F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Martinenc

Jornada 19

(31/01/1999) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 1 - 0 C.D. Tragurà F.C. Sant Quirze Vallès
(31/01/1999) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 5 - 2 U.E. Poble Sec U.E. Cerdanyola Mataró
(31/01/1999) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 1 - 2 U.E. Canovelles C.F.At. Gironella
(31/01/1999) U.D. Mataronesa U.D. Mataronesa 2 - 2 U.E. Sants U.D. Mataronesa
(31/01/1999) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 1 - 2 C.F. Lloret C.F. Singuerlín
(31/01/1999) C.E. Abadessenc C.E. Abadessenc 0 - 1 C.F. San Julián C.E. Abadessenc
(31/01/1999) C.E. Sant Celoni C.E. Sant Celoni 3 - 4 C.P. San Cristóbal C.E. Sant Celoni
(31/01/1999) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 2 - 0 C.D. Pomar U.E. Marca l'Ham
(31/01/1999) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 3 - 2 U.D. Cassà F.C. Martinenc

Jornada 20

(07/02/1999) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 1 C.D. Tragurà U.E. Poble Sec
(07/02/1999) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 0 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Canovelles
(07/02/1999) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 C.F.At. Gironella U.E. Sants
(07/02/1999) C.F. Lloret C.F. Lloret 0 - 1 U.D. Mataronesa C.F. Lloret
(07/02/1999) C.F. San Julián C.F. San Julián 1 - 1 C.F. Singuerlín C.F. San Julián
(07/02/1999) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 3 - 0 C.E. Abadessenc C.P. San Cristóbal
(07/02/1999) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 1 C.E. Sant Celoni C.D. Pomar
(07/02/1999) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 3 - 2 U.E. Marca l'Ham F.C. Martinenc
(07/02/1999) U.D. Cassà U.D. Cassà 3 - 2 F.C. Sant Quirze Vallès U.D. Cassà

Jornada 21

(21/02/1999) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 1 - 0 U.E. Poble Sec F.C. Sant Quirze Vallès
(21/02/1999) C.D. Tragurà C.D. Tragurà 0 - 1 U.E. Canovelles C.D. Tragurà
(21/02/1999) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 0 - 0 U.E. Sants U.E. Cerdanyola Mataró
(21/02/1999) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 5 - 1 C.F. Lloret C.F.At. Gironella
(21/02/1999) U.D. Mataronesa U.D. Mataronesa 0 - 0 C.F. San Julián U.D. Mataronesa
(21/02/1999) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 4 - 1 C.P. San Cristóbal C.F. Singuerlín
(21/02/1999) C.E. Abadessenc C.E. Abadessenc 1 - 3 C.D. Pomar C.E. Abadessenc
(21/02/1999) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 2 - 1 C.E. Sant Celoni F.C. Martinenc
(21/02/1999) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 2 - 1 U.D. Cassà U.E. Marca l'Ham

Jornada 22

(28/02/1999) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 2 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Canovelles
(28/02/1999) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 3 C.D. Tragurà U.E. Sants
(28/02/1999) C.F. Lloret C.F. Lloret 0 - 3 U.E. Cerdanyola Mataró C.F. Lloret
(28/02/1999) C.F. San Julián C.F. San Julián 1 - 1 C.F.At. Gironella C.F. San Julián
(28/02/1999) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 6 - 4 U.D. Mataronesa C.P. San Cristóbal
(28/02/1999) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 0 C.F. Singuerlín C.D. Pomar
(28/02/1999) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 2 - 0 C.E. Abadessenc F.C. Martinenc
(28/02/1999) U.D. Cassà U.D. Cassà 3 - 0 C.E. Sant Celoni U.D. Cassà
(28/02/1999) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 2 - 1 F.C. Sant Quirze Vallès U.E. Marca l'Ham

Jornada 23

(07/03/1999) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 1 - 0 U.E. Canovelles F.C. Sant Quirze Vallès
(07/03/1999) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 0 U.E. Sants U.E. Poble Sec
(07/03/1999) C.D. Tragurà C.D. Tragurà 4 - 3 C.F. Lloret C.D. Tragurà
(07/03/1999) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 9 - 1 C.F. San Julián U.E. Cerdanyola Mataró
(07/03/1999) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 3 - 2 C.P. San Cristóbal C.F.At. Gironella
(07/03/1999) U.D. Mataronesa U.D. Mataronesa 1 - 1 C.D. Pomar U.D. Mataronesa
(07/03/1999) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 1 - 1 F.C. Martinenc C.F. Singuerlín
(07/03/1999) C.E. Abadessenc C.E. Abadessenc 1 - 1 U.D. Cassà C.E. Abadessenc
(07/03/1999) C.E. Sant Celoni C.E. Sant Celoni 2 - 0 U.E. Marca l'Ham C.E. Sant Celoni

Jornada 24

(14/03/1999) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 U.E. Canovelles U.E. Sants
(14/03/1999) C.F. Lloret C.F. Lloret 4 - 2 U.E. Poble Sec C.F. Lloret
(14/03/1999) C.F. San Julián C.F. San Julián 2 - 1 C.D. Tragurà C.F. San Julián
(14/03/1999) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 2 U.E. Cerdanyola Mataró C.P. San Cristóbal
(14/03/1999) C.D. Pomar C.D. Pomar 3 - 3 C.F.At. Gironella C.D. Pomar
(14/03/1999) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 1 U.D. Mataronesa F.C. Martinenc
(14/03/1999) U.D. Cassà U.D. Cassà 2 - 2 C.F. Singuerlín U.D. Cassà
(14/03/1999) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 1 - 1 C.E. Abadessenc U.E. Marca l'Ham
(14/03/1999) C.E. Sant Celoni C.E. Sant Celoni 1 - 0 F.C. Sant Quirze Vallès C.E. Sant Celoni

Jornada 25

(21/03/1999) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 3 - 1 U.E. Sants F.C. Sant Quirze Vallès
(21/03/1999) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 4 - 0 C.F. Lloret U.E. Canovelles
(21/03/1999) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 1 C.F. San Julián U.E. Poble Sec
(21/03/1999) C.D. Tragurà C.D. Tragurà 2 - 1 C.P. San Cristóbal C.D. Tragurà
(21/03/1999) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 1 C.D. Pomar U.E. Cerdanyola Mataró
(21/03/1999) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 2 - 2 F.C. Martinenc C.F.At. Gironella
(21/03/1999) U.D. Mataronesa U.D. Mataronesa 5 - 1 U.D. Cassà U.D. Mataronesa
(21/03/1999) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 2 - 3 U.E. Marca l'Ham C.F. Singuerlín
(21/03/1999) C.E. Abadessenc C.E. Abadessenc 2 - 2 C.E. Sant Celoni C.E. Abadessenc

Jornada 26

(28/03/1999) C.F. Lloret C.F. Lloret 1 - 1 U.E. Sants C.F. Lloret
(28/03/1999) C.F. San Julián C.F. San Julián 2 - 2 U.E. Canovelles C.F. San Julián
(28/03/1999) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 1 U.E. Poble Sec C.P. San Cristóbal
(28/03/1999) C.D. Pomar C.D. Pomar 3 - 0 C.D. Tragurà C.D. Pomar
(28/03/1999) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró F.C. Martinenc
(28/03/1999) U.D. Cassà U.D. Cassà 2 - 3 C.F.At. Gironella U.D. Cassà
(28/03/1999) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 0 - 0 U.D. Mataronesa U.E. Marca l'Ham
(28/03/1999) C.E. Sant Celoni C.E. Sant Celoni 0 - 0 C.F. Singuerlín C.E. Sant Celoni
(28/03/1999) C.E. Abadessenc C.E. Abadessenc 1 - 1 F.C. Sant Quirze Vallès C.E. Abadessenc

Jornada 27

(11/04/1999) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 2 - 1 C.F. Lloret F.C. Sant Quirze Vallès
(11/04/1999) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 C.F. San Julián U.E. Sants
(11/04/1999) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 0 - 1 C.P. San Cristóbal U.E. Canovelles
(11/04/1999) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 2 C.D. Pomar U.E. Poble Sec
(11/04/1999) C.D. Tragurà C.D. Tragurà 0 - 1 F.C. Martinenc C.D. Tragurà
(11/04/1999) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 3 - 3 U.D. Cassà U.E. Cerdanyola Mataró
(11/04/1999) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 0 - 1 U.E. Marca l'Ham C.F.At. Gironella
(11/04/1999) U.D. Mataronesa U.D. Mataronesa 4 - 1 C.E. Sant Celoni U.D. Mataronesa
(11/04/1999) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 3 - 1 C.E. Abadessenc C.F. Singuerlín

Jornada 28

(18/04/1999) C.F. San Julián C.F. San Julián 5 - 2 C.F. Lloret C.F. San Julián
(18/04/1999) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 3 U.E. Sants C.P. San Cristóbal
(18/04/1999) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 0 U.E. Canovelles C.D. Pomar
(18/04/1999) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 3 - 3 U.E. Poble Sec F.C. Martinenc
(18/04/1999) U.D. Cassà U.D. Cassà 0 - 0 C.D. Tragurà U.D. Cassà
(18/04/1999) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 0 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Marca l'Ham
(18/04/1999) C.E. Sant Celoni C.E. Sant Celoni 2 - 3 C.F.At. Gironella C.E. Sant Celoni
(18/04/1999) C.E. Abadessenc C.E. Abadessenc 2 - 3 U.D. Mataronesa C.E. Abadessenc
(18/04/1999) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 2 - 2 F.C. Sant Quirze Vallès C.F. Singuerlín

Jornada 29

(25/04/1999) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 0 - 3 C.F. San Julián F.C. Sant Quirze Vallès
(25/04/1999) C.F. Lloret C.F. Lloret 4 - 1 C.P. San Cristóbal C.F. Lloret
(25/04/1999) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 2 C.D. Pomar U.E. Sants
(25/04/1999) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 1 - 3 F.C. Martinenc U.E. Canovelles
(25/04/1999) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 0 U.D. Cassà U.E. Poble Sec
(25/04/1999) C.D. Tragurà C.D. Tragurà 2 - 0 U.E. Marca l'Ham C.D. Tragurà
(25/04/1999) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 4 - 1 C.E. Sant Celoni U.E. Cerdanyola Mataró
(25/04/1999) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 3 - 1 C.E. Abadessenc C.F.At. Gironella
(25/04/1999) U.D. Mataronesa U.D. Mataronesa 2 - 0 C.F. Singuerlín U.D. Mataronesa

Jornada 30

(02/05/1999) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 1 C.F. San Julián C.P. San Cristóbal
(02/05/1999) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 0 C.F. Lloret C.D. Pomar
(02/05/1999) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 3 - 2 U.E. Sants F.C. Martinenc
(02/05/1999) U.D. Cassà U.D. Cassà 2 - 1 U.E. Canovelles U.D. Cassà
(02/05/1999) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 1 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Marca l'Ham
(02/05/1999) C.E. Sant Celoni C.E. Sant Celoni 1 - 2 C.D. Tragurà C.E. Sant Celoni
(02/05/1999) C.E. Abadessenc C.E. Abadessenc 2 - 3 U.E. Cerdanyola Mataró C.E. Abadessenc
(02/05/1999) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 0 - 0 C.F.At. Gironella C.F. Singuerlín
(02/05/1999) U.D. Mataronesa U.D. Mataronesa 1 - 0 F.C. Sant Quirze Vallès U.D. Mataronesa

Jornada 31

(09/05/1999) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 2 - 2 C.P. San Cristóbal F.C. Sant Quirze Vallès
(09/05/1999) C.F. San Julián C.F. San Julián 0 - 0 C.D. Pomar C.F. San Julián
(09/05/1999) C.F. Lloret C.F. Lloret 1 - 1 F.C. Martinenc C.F. Lloret
(09/05/1999) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 U.D. Cassà U.E. Sants
(09/05/1999) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 1 - 2 U.E. Marca l'Ham U.E. Canovelles
(09/05/1999) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 2 C.E. Sant Celoni U.E. Poble Sec
(09/05/1999) C.D. Tragurà C.D. Tragurà 3 - 2 C.E. Abadessenc C.D. Tragurà
(09/05/1999) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 4 - 2 C.F. Singuerlín U.E. Cerdanyola Mataró
(09/05/1999) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 0 - 0 U.D. Mataronesa C.F.At. Gironella

Jornada 32

(16/05/1999) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 2 C.P. San Cristóbal C.D. Pomar
(16/05/1999) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 0 - 2 C.F. San Julián F.C. Martinenc
(16/05/1999) U.D. Cassà U.D. Cassà 4 - 1 C.F. Lloret U.D. Cassà
(16/05/1999) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 3 - 2 U.E. Sants U.E. Marca l'Ham
(16/05/1999) C.E. Sant Celoni C.E. Sant Celoni 0 - 1 U.E. Canovelles C.E. Sant Celoni
(16/05/1999) C.E. Abadessenc C.E. Abadessenc 1 - 2 U.E. Poble Sec C.E. Abadessenc
(16/05/1999) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 3 - 1 C.D. Tragurà C.F. Singuerlín
(16/05/1999) U.D. Mataronesa U.D. Mataronesa 3 - 2 U.E. Cerdanyola Mataró U.D. Mataronesa
(16/05/1999) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 0 - 2 F.C. Sant Quirze Vallès C.F.At. Gironella

Jornada 33

(23/05/1999) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 0 F.C. Sant Quirze Vallès C.D. Pomar
(23/05/1999) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 1 F.C. Martinenc C.P. San Cristóbal
(23/05/1999) C.F. San Julián C.F. San Julián 3 - 0 U.D. Cassà C.F. San Julián
(23/05/1999) C.F. Lloret C.F. Lloret 0 - 5 U.E. Marca l'Ham C.F. Lloret
(23/05/1999) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.E. Sant Celoni U.E. Sants
(23/05/1999) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 2 - 0 C.E. Abadessenc U.E. Canovelles
(23/05/1999) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 1 C.F. Singuerlín U.E. Poble Sec
(23/05/1999) C.D. Tragurà C.D. Tragurà 1 - 4 U.D. Mataronesa C.D. Tragurà
(23/05/1999) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 3 - 0 C.F.At. Gironella U.E. Cerdanyola Mataró

Jornada 34

(30/05/1999) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 2 C.D. Pomar F.C. Martinenc
(30/05/1999) U.D. Cassà U.D. Cassà 1 - 2 C.P. San Cristóbal U.D. Cassà
(30/05/1999) U.E. Marca l'Ham U.E. Marca l'Ham 1 - 2 C.F. San Julián U.E. Marca l'Ham
(30/05/1999) C.E. Sant Celoni C.E. Sant Celoni 2 - 0 C.F. Lloret C.E. Sant Celoni
(30/05/1999) C.E. Abadessenc C.E. Abadessenc 2 - 1 U.E. Sants C.E. Abadessenc
(30/05/1999) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 2 - 1 U.E. Canovelles C.F. Singuerlín
(30/05/1999) U.D. Mataronesa U.D. Mataronesa 2 - 4 U.E. Poble Sec U.D. Mataronesa
(30/05/1999) C.F.At. Gironella C.F.At. Gironella 2 - 1 C.D. Tragurà C.F.At. Gironella
(30/05/1999) F.C. Sant Quirze Vallès F.C. Sant Quirze Vallès 4 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró F.C. Sant Quirze Vallès
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Fuentes
 
90
1
0
0
1
0
1
2
0
0
0
0
Guiseris
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Cos
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Agustín
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Contreras
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
David
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Checo
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Doñoro
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
1
0
Dani
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
1
0
Núñez
 
90
1
0
0
1
0
1
0
3
0
0
0
Ferran
 
89
1
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
Camuñas
 
1
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Serra
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 10 victories (29%), 8 empats (24%) i 14 derrotes (41%)
Gols marcats: 42 gols (1.24 per partit)
Golejadors: 2 gols: Fuentes.
Gols rebuts: 45 gols (1.32 per partit)
Porters: 3 gols: Núñez.