Competicions

Tercera División - Grupo 5 (1996/1997)

Jornada 1

(01/09/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 1 U.E. Vilassar de Mar C.At. Roda de Barà
(01/09/1996) Girona F.C. Girona F.C. 0 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró Girona F.C.
(01/09/1996) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 1 U.E. Tàrrega C.E. Europa
(01/09/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 C.E. Júpiter C.F. Balaguer
(01/09/1996) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 2 Palamós C.F. F.C. Vilafranca
(01/09/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 5 Vilobí C.F. C.E. Banyoles
(01/09/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 2 F.C. Santboià C.D. Tortosa
(01/09/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 3 F.C. Barcelona C E.C. Granollers
(01/09/1996) C.E. Premià C.E. Premià 3 - 0 U.E. Sants C.E. Premià
(01/09/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 0 C.E. Mataró U.E. Rubí

Jornada 2

(08/09/1996) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 0 U.E. Rubí U.E. Vilassar de Mar
(08/09/1996) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 3 C.At. Roda de Barà U.E. Cerdanyola Mataró
(08/09/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 1 Girona F.C. U.E. Tàrrega
(08/09/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 2 C.E. Europa C.E. Júpiter
(08/09/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 0 C.F. Balaguer Palamós C.F.
(08/09/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 1 - 2 F.C. Vilafranca Vilobí C.F.
(08/09/1996) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 1 - 0 C.E. Banyoles U.E. Badaloní
(08/09/1996) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 2 - 1 C.D. Tortosa F.C. Barcelona C
(08/09/1996) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 E.C. Granollers U.E. Sants
(08/09/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 1 C.E. Premià C.E. Mataró

Jornada 3

(11/09/1996) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 3 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Vilassar de Mar
(11/09/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 1 U.E. Tàrrega C.At. Roda de Barà
(11/09/1996) Girona F.C. Girona F.C. 3 - 1 C.E. Júpiter Girona F.C.
(11/09/1996) C.E. Europa C.E. Europa 0 - 1 Palamós C.F. C.E. Europa
(11/09/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 Vilobí C.F. C.F. Balaguer
(11/09/1996) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 U.E. Badaloní F.C. Vilafranca
(11/09/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 0 F.C. Santboià C.E. Banyoles
(11/09/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 U.E. Sants C.D. Tortosa
(11/09/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 0 C.E. Mataró E.C. Granollers
(11/09/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 C.E. Premià U.E. Rubí

Jornada 4

(15/09/1996) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 5 U.E. Rubí U.E. Cerdanyola Mataró
(15/09/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 4 - 2 U.E. Vilassar de Mar U.E. Tàrrega
(15/09/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 0 C.At. Roda de Barà C.E. Júpiter
(15/09/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 2 - 1 Girona F.C. Palamós C.F.
(15/09/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 0 - 2 C.E. Europa Vilobí C.F.
(15/09/1996) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 4 - 1 C.F. Balaguer U.E. Badaloní
(15/09/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 2 F.C. Vilafranca F.C. Santboià
(15/09/1996) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 5 - 1 C.E. Banyoles F.C. Barcelona C
(15/09/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 1 C.D. Tortosa C.E. Mataró
(15/09/1996) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 0 E.C. Granollers C.E. Premià

Jornada 5

(22/09/1996) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 2 U.E. Tàrrega U.E. Cerdanyola Mataró
(22/09/1996) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 2 - 1 C.E. Júpiter U.E. Vilassar de Mar
(22/09/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 0 Palamós C.F. C.At. Roda de Barà
(22/09/1996) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 1 Vilobí C.F. Girona F.C.
(22/09/1996) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 5 U.E. Badaloní C.E. Europa
(22/09/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 F.C. Santboià C.F. Balaguer
(22/09/1996) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 0 F.C. Barcelona C F.C. Vilafranca
(22/09/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 4 - 0 U.E. Sants C.E. Banyoles
(22/09/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 C.E. Premià C.D. Tortosa
(22/09/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 0 E.C. Granollers U.E. Rubí

Jornada 6

(29/09/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 0 U.E. Rubí U.E. Tàrrega
(29/09/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 0 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró C.E. Júpiter
(29/09/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 1 U.E. Vilassar de Mar Palamós C.F.
(29/09/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 3 - 4 C.At. Roda de Barà Vilobí C.F.
(29/09/1996) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 4 - 2 Girona F.C. U.E. Badaloní
(29/09/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 0 C.E. Europa F.C. Santboià
(29/09/1996) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 4 - 1 C.F. Balaguer F.C. Barcelona C
(29/09/1996) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 F.C. Vilafranca U.E. Sants
(29/09/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 0 C.E. Banyoles C.E. Mataró
(29/09/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 0 C.D. Tortosa E.C. Granollers

Jornada 7

(06/10/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 0 C.E. Júpiter U.E. Tàrrega
(06/10/1996) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 4 Palamós C.F. U.E. Cerdanyola Mataró
(06/10/1996) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 1 Vilobí C.F. U.E. Vilassar de Mar
(06/10/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 0 U.E. Badaloní C.At. Roda de Barà
(06/10/1996) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 1 F.C. Santboià Girona F.C.
(06/10/1996) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 1 F.C. Barcelona C C.E. Europa
(06/10/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 U.E. Sants C.F. Balaguer
(06/10/1996) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 2 C.E. Mataró F.C. Vilafranca
(06/10/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 0 C.E. Premià C.E. Banyoles
(06/10/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 1 C.D. Tortosa U.E. Rubí

Jornada 8

(13/10/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 4 - 0 U.E. Rubí C.E. Júpiter
(13/10/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 2 U.E. Tàrrega Palamós C.F.
(13/10/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 4 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró Vilobí C.F.
(13/10/1996) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 2 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Badaloní
(13/10/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 0 C.At. Roda de Barà F.C. Santboià
(13/10/1996) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 3 - 1 Girona F.C. F.C. Barcelona C
(13/10/1996) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 C.E. Europa U.E. Sants
(13/10/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 1 C.F. Balaguer C.E. Mataró
(13/10/1996) C.E. Premià C.E. Premià 0 - 1 F.C. Vilafranca C.E. Premià
(13/10/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 1 C.E. Banyoles E.C. Granollers

Jornada 9

(20/10/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 0 - 3 Palamós C.F. C.E. Júpiter
(20/10/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 2 Vilobí C.F. U.E. Tàrrega
(20/10/1996) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 3 U.E. Badaloní U.E. Cerdanyola Mataró
(20/10/1996) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 1 - 4 F.C. Santboià U.E. Vilassar de Mar
(20/10/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 1 F.C. Barcelona C C.At. Roda de Barà
(20/10/1996) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 0 U.E. Sants Girona F.C.
(20/10/1996) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 2 C.E. Mataró C.E. Europa
(20/10/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 0 C.E. Premià C.F. Balaguer
(20/10/1996) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 2 E.C. Granollers F.C. Vilafranca
(20/10/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 2 C.D. Tortosa C.E. Banyoles

Jornada 10

(27/10/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 2 - 1 U.E. Rubí Palamós C.F.
(27/10/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 2 - 0 C.E. Júpiter Vilobí C.F.
(27/10/1996) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 0 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Badaloní
(27/10/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró F.C. Santboià
(27/10/1996) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 1 - 1 U.E. Vilassar de Mar F.C. Barcelona C
(27/10/1996) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.At. Roda de Barà U.E. Sants
(27/10/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 3 - 1 Girona F.C. C.E. Mataró
(27/10/1996) C.E. Premià C.E. Premià 0 - 1 C.E. Europa C.E. Premià
(27/10/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 0 C.F. Balaguer E.C. Granollers
(27/10/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 F.C. Vilafranca C.D. Tortosa

Jornada 11

(01/11/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 0 Vilobí C.F. Palamós C.F.
(01/11/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 4 - 2 U.E. Badaloní C.E. Júpiter
(01/11/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 1 F.C. Santboià U.E. Tàrrega
(01/11/1996) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 4 F.C. Barcelona C U.E. Cerdanyola Mataró
(01/11/1996) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 1 U.E. Sants U.E. Vilassar de Mar
(01/11/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 1 C.E. Mataró C.At. Roda de Barà
(01/11/1996) Girona F.C. Girona F.C. 4 - 1 C.E. Premià Girona F.C.
(01/11/1996) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 0 E.C. Granollers C.E. Europa
(01/11/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 C.D. Tortosa C.F. Balaguer
(01/11/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 0 C.E. Banyoles U.E. Rubí

Jornada 12

(03/11/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 2 - 0 U.E. Rubí Vilobí C.F.
(03/11/1996) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 4 - 1 Palamós C.F. U.E. Badaloní
(03/11/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 1 C.E. Júpiter F.C. Santboià
(03/11/1996) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 3 - 1 U.E. Tàrrega F.C. Barcelona C
(03/11/1996) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 3 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Sants
(03/11/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 1 U.E. Vilassar de Mar C.E. Mataró
(03/11/1996) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 0 C.At. Roda de Barà C.E. Premià
(03/11/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 0 Girona F.C. E.C. Granollers
(03/11/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 C.E. Europa C.D. Tortosa
(03/11/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 3 F.C. Vilafranca C.E. Banyoles

Jornada 13

(10/11/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 1 - 2 U.E. Badaloní Vilobí C.F.
(10/11/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 2 - 1 F.C. Santboià Palamós C.F.
(10/11/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 1 F.C. Barcelona C C.E. Júpiter
(10/11/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 5 - 2 U.E. Sants U.E. Tàrrega
(10/11/1996) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 1 C.E. Mataró U.E. Cerdanyola Mataró
(10/11/1996) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 2 C.E. Premià U.E. Vilassar de Mar
(10/11/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 6 - 1 E.C. Granollers C.At. Roda de Barà
(10/11/1996) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 0 C.D. Tortosa Girona F.C.
(10/11/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 1 C.E. Banyoles C.F. Balaguer
(10/11/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 0 F.C. Vilafranca U.E. Rubí

Jornada 14

(17/11/1996) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 3 - 2 U.E. Rubí U.E. Badaloní
(17/11/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 3 - 1 Vilobí C.F. F.C. Santboià
(17/11/1996) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 2 - 0 Palamós C.F. F.C. Barcelona C
(17/11/1996) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 2 C.E. Júpiter U.E. Sants
(17/11/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 2 U.E. Tàrrega C.E. Mataró
(17/11/1996) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 3 U.E. Cerdanyola Mataró C.E. Premià
(17/11/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 2 U.E. Vilassar de Mar E.C. Granollers
(17/11/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 0 C.At. Roda de Barà C.D. Tortosa
(17/11/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 3 - 0 C.E. Europa C.E. Banyoles
(17/11/1996) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 1 C.F. Balaguer F.C. Vilafranca

Jornada 15

(24/11/1996) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 2 - 0 F.C. Santboià U.E. Badaloní
(24/11/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 2 - 3 F.C. Barcelona C Vilobí C.F.
(24/11/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 3 - 0 U.E. Sants Palamós C.F.
(24/11/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 1 C.E. Mataró C.E. Júpiter
(24/11/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 1 C.E. Premià U.E. Tàrrega
(24/11/1996) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 1 E.C. Granollers U.E. Cerdanyola Mataró
(24/11/1996) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 1 C.D. Tortosa U.E. Vilassar de Mar
(24/11/1996) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 1 C.E. Banyoles Girona F.C.
(24/11/1996) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 2 F.C. Vilafranca C.E. Europa
(24/11/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 1 C.F. Balaguer U.E. Rubí

Jornada 16

(01/12/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 1 U.E. Rubí F.C. Santboià
(01/12/1996) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 1 - 2 U.E. Badaloní F.C. Barcelona C
(01/12/1996) U.E. Sants U.E. Sants 4 - 1 Vilobí C.F. U.E. Sants
(01/12/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 0 Palamós C.F. C.E. Mataró
(01/12/1996) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 0 C.E. Júpiter C.E. Premià
(01/12/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 2 U.E. Tàrrega E.C. Granollers
(01/12/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró C.D. Tortosa
(01/12/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 2 - 0 C.At. Roda de Barà C.E. Banyoles
(01/12/1996) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 Girona F.C. F.C. Vilafranca
(01/12/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 C.E. Europa C.F. Balaguer

Jornada 17

(06/12/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 1 F.C. Barcelona C F.C. Santboià
(06/12/1996) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 2 - 2 U.E. Sants U.E. Badaloní
(06/12/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 2 - 1 C.E. Mataró Vilobí C.F.
(06/12/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 3 - 0 C.E. Premià Palamós C.F.
(06/12/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 3 - 0 E.C. Granollers C.E. Júpiter
(06/12/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 0 C.D. Tortosa U.E. Tàrrega
(06/12/1996) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 1 C.E. Banyoles U.E. Vilassar de Mar
(06/12/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 1 F.C. Vilafranca C.At. Roda de Barà
(06/12/1996) Girona F.C. Girona F.C. 0 - 0 C.F. Balaguer Girona F.C.
(06/12/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 3 C.E. Europa U.E. Rubí

Jornada 18

(08/12/1996) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 2 - 3 U.E. Rubí F.C. Barcelona C
(08/12/1996) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 F.C. Santboià U.E. Sants
(08/12/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 3 - 5 U.E. Badaloní C.E. Mataró
(08/12/1996) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 1 Vilobí C.F. C.E. Premià
(08/12/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 2 Palamós C.F. E.C. Granollers
(08/12/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 2 C.E. Júpiter C.D. Tortosa
(08/12/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 2 U.E. Cerdanyola Mataró C.E. Banyoles
(08/12/1996) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 0 U.E. Vilassar de Mar F.C. Vilafranca
(08/12/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 0 C.At. Roda de Barà C.F. Balaguer
(08/12/1996) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 0 Girona F.C. C.E. Europa

Jornada 19

(15/12/1996) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 5 - 1 U.E. Sants F.C. Barcelona C
(15/12/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 2 C.E. Mataró F.C. Santboià
(15/12/1996) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 2 - 1 C.E. Premià U.E. Badaloní
(15/12/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 1 - 1 E.C. Granollers Vilobí C.F.
(15/12/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 0 - 0 C.D. Tortosa Palamós C.F.
(15/12/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 1 C.E. Banyoles U.E. Tàrrega
(15/12/1996) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 0 - 0 F.C. Vilafranca U.E. Cerdanyola Mataró
(15/12/1996) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 1 C.F. Balaguer U.E. Vilassar de Mar
(15/12/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 3 C.E. Europa C.At. Roda de Barà
(15/12/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 0 Girona F.C. U.E. Rubí

Jornada 20

(22/12/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 0 U.E. Sants U.E. Rubí
(22/12/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 2 F.C. Barcelona C C.E. Mataró
(22/12/1996) C.E. Premià C.E. Premià 7 - 0 F.C. Santboià C.E. Premià
(22/12/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 3 U.E. Badaloní E.C. Granollers
(22/12/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 Vilobí C.F. C.D. Tortosa
(22/12/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 0 C.E. Júpiter C.E. Banyoles
(22/12/1996) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 0 U.E. Tàrrega F.C. Vilafranca
(22/12/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 2 U.E. Cerdanyola Mataró C.F. Balaguer
(22/12/1996) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 2 U.E. Vilassar de Mar C.E. Europa
(22/12/1996) Girona F.C. Girona F.C. 0 - 1 C.At. Roda de Barà Girona F.C.

Jornada 21

(29/12/1996) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 6 C.E. Mataró U.E. Sants
(29/12/1996) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 5 - 2 C.E. Premià F.C. Barcelona C
(29/12/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 1 E.C. Granollers F.C. Santboià
(29/12/1996) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 1 - 0 C.D. Tortosa U.E. Badaloní
(29/12/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 5 - 0 C.E. Banyoles Palamós C.F.
(29/12/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 2 F.C. Vilafranca C.E. Júpiter
(29/12/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 2 C.F. Balaguer U.E. Tàrrega
(29/12/1996) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 3 - 2 C.E. Europa U.E. Cerdanyola Mataró
(29/12/1996) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 3 Girona F.C. U.E. Vilassar de Mar
(29/12/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 2 U.E. Rubí C.At. Roda de Barà

Jornada 22

(05/01/1997) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 4 - 2 C.At. Roda de Barà U.E. Vilassar de Mar
(05/01/1997) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 7 - 1 Girona F.C. U.E. Cerdanyola Mataró
(05/01/1997) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 4 C.E. Europa U.E. Tàrrega
(05/01/1997) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 0 - 1 C.F. Balaguer C.E. Júpiter
(05/01/1997) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 0 F.C. Vilafranca Palamós C.F.
(05/01/1997) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 1 - 0 C.E. Banyoles Vilobí C.F.
(05/01/1997) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 0 C.D. Tortosa F.C. Santboià
(05/01/1997) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 1 - 1 E.C. Granollers F.C. Barcelona C
(05/01/1997) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.E. Premià U.E. Sants
(05/01/1997) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 0 U.E. Rubí C.E. Mataró

Jornada 23

(12/01/1997) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Rubí
(12/01/1997) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 4 U.E. Cerdanyola Mataró C.At. Roda de Barà
(12/01/1997) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 2 U.E. Tàrrega Girona F.C.
(12/01/1997) C.E. Europa C.E. Europa 9 - 2 C.E. Júpiter C.E. Europa
(12/01/1997) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 3 Palamós C.F. C.F. Balaguer
(12/01/1997) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 3 Vilobí C.F. F.C. Vilafranca
(12/01/1997) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 0 U.E. Badaloní C.E. Banyoles
(12/01/1997) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 0 F.C. Barcelona C C.D. Tortosa
(12/01/1997) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 0 U.E. Sants E.C. Granollers
(12/01/1997) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 2 C.E. Mataró C.E. Premià

Jornada 24

(19/01/1997) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 0 U.E. Vilassar de Mar U.E. Cerdanyola Mataró
(19/01/1997) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 0 C.At. Roda de Barà U.E. Tàrrega
(19/01/1997) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 4 - 1 Girona F.C. C.E. Júpiter
(19/01/1997) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 1 C.E. Europa Palamós C.F.
(19/01/1997) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 3 - 0 C.F. Balaguer Vilobí C.F.
(19/01/1997) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 3 - 2 F.C. Vilafranca U.E. Badaloní
(19/01/1997) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 1 C.E. Banyoles F.C. Santboià
(19/01/1997) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 2 C.D. Tortosa U.E. Sants
(19/01/1997) C.E. Mataró C.E. Mataró 4 - 2 E.C. Granollers C.E. Mataró
(19/01/1997) C.E. Premià C.E. Premià 0 - 1 U.E. Rubí C.E. Premià

Jornada 25

(26/01/1997) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Rubí
(26/01/1997) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Vilassar de Mar
(26/01/1997) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 2 - 2 C.E. Júpiter C.At. Roda de Barà
(26/01/1997) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 4 Palamós C.F. Girona F.C.
(26/01/1997) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 0 Vilobí C.F. C.E. Europa
(26/01/1997) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 1 U.E. Badaloní C.F. Balaguer
(26/01/1997) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 2 F.C. Santboià F.C. Vilafranca
(26/01/1997) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 2 - 1 F.C. Barcelona C C.E. Banyoles
(26/01/1997) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 C.E. Mataró C.D. Tortosa
(26/01/1997) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 1 C.E. Premià E.C. Granollers

Jornada 26

(02/02/1997) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Tàrrega
(02/02/1997) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 1 U.E. Vilassar de Mar C.E. Júpiter
(02/02/1997) Palamós C.F. Palamós C.F. 4 - 1 C.At. Roda de Barà Palamós C.F.
(02/02/1997) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 3 - 1 Girona F.C. Vilobí C.F.
(02/02/1997) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 0 - 0 C.E. Europa U.E. Badaloní
(02/02/1997) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 1 C.F. Balaguer F.C. Santboià
(02/02/1997) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 3 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Barcelona C
(02/02/1997) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 C.E. Banyoles U.E. Sants
(02/02/1997) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 0 C.D. Tortosa C.E. Premià
(02/02/1997) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 2 U.E. Rubí E.C. Granollers

Jornada 27

(09/02/1997) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Rubí
(09/02/1997) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 1 C.E. Júpiter U.E. Cerdanyola Mataró
(09/02/1997) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 3 Palamós C.F. U.E. Vilassar de Mar
(09/02/1997) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 0 Vilobí C.F. C.At. Roda de Barà
(09/02/1997) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 1 U.E. Badaloní Girona F.C.
(09/02/1997) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 2 F.C. Santboià C.E. Europa
(09/02/1997) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 1 F.C. Barcelona C C.F. Balaguer
(09/02/1997) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 3 - 0 U.E. Sants F.C. Vilafranca
(09/02/1997) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 2 - 1 C.E. Mataró C.E. Banyoles
(09/02/1997) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 1 E.C. Granollers C.D. Tortosa

Jornada 28

(16/02/1997) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 3 - 1 U.E. Tàrrega C.E. Júpiter
(16/02/1997) Palamós C.F. Palamós C.F. 6 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró Palamós C.F.
(16/02/1997) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 3 - 0 U.E. Vilassar de Mar Vilobí C.F.
(16/02/1997) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 2 - 1 C.At. Roda de Barà U.E. Badaloní
(16/02/1997) F.C. Santboià F.C. Santboià 3 - 1 Girona F.C. F.C. Santboià
(16/02/1997) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 0 - 0 C.E. Europa F.C. Barcelona C
(16/02/1997) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 2 C.F. Balaguer U.E. Sants
(16/02/1997) C.E. Mataró C.E. Mataró 3 - 0 F.C. Vilafranca C.E. Mataró
(16/02/1997) C.E. Premià C.E. Premià 3 - 0 C.E. Banyoles C.E. Premià
(16/02/1997) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 U.E. Rubí C.D. Tortosa

Jornada 29

(23/02/1997) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 C.E. Júpiter U.E. Rubí
(23/02/1997) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 2 Palamós C.F. U.E. Tàrrega
(23/02/1997) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 2 Vilobí C.F. U.E. Cerdanyola Mataró
(23/02/1997) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 2 U.E. Badaloní U.E. Vilassar de Mar
(23/02/1997) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 2 - 2 F.C. Santboià C.At. Roda de Barà
(23/02/1997) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 3 F.C. Barcelona C Girona F.C.
(23/02/1997) C.E. Europa C.E. Europa 5 - 1 U.E. Sants C.E. Europa
(23/02/1997) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 C.E. Mataró C.F. Balaguer
(23/02/1997) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 C.E. Premià F.C. Vilafranca
(23/02/1997) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 0 E.C. Granollers C.E. Banyoles

Jornada 30

(02/03/1997) Palamós C.F. Palamós C.F. 3 - 1 C.E. Júpiter Palamós C.F.
(02/03/1997) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 0 - 1 U.E. Tàrrega Vilobí C.F.
(02/03/1997) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 3 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Badaloní
(02/03/1997) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 0 U.E. Vilassar de Mar F.C. Santboià
(02/03/1997) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 2 - 0 C.At. Roda de Barà F.C. Barcelona C
(02/03/1997) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 Girona F.C. U.E. Sants
(02/03/1997) C.E. Mataró C.E. Mataró 3 - 1 C.E. Europa C.E. Mataró
(02/03/1997) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 1 C.F. Balaguer C.E. Premià
(02/03/1997) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 1 F.C. Vilafranca E.C. Granollers
(02/03/1997) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 0 C.E. Banyoles C.D. Tortosa

Jornada 31

(09/03/1997) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 3 Palamós C.F. U.E. Rubí
(09/03/1997) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 3 - 1 Vilobí C.F. C.E. Júpiter
(09/03/1997) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 2 U.E. Badaloní U.E. Tàrrega
(09/03/1997) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 2 F.C. Santboià U.E. Cerdanyola Mataró
(09/03/1997) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 2 F.C. Barcelona C U.E. Vilassar de Mar
(09/03/1997) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 0 U.E. Sants C.At. Roda de Barà
(09/03/1997) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 2 C.E. Mataró Girona F.C.
(09/03/1997) C.E. Europa C.E. Europa 0 - 0 C.E. Premià C.E. Europa
(09/03/1997) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 0 E.C. Granollers C.F. Balaguer
(09/03/1997) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 1 C.D. Tortosa F.C. Vilafranca

Jornada 32

(16/03/1997) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 2 - 4 Palamós C.F. Vilobí C.F.
(16/03/1997) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 1 - 2 C.E. Júpiter U.E. Badaloní
(16/03/1997) F.C. Santboià F.C. Santboià 3 - 1 U.E. Tàrrega F.C. Santboià
(16/03/1997) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 2 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró F.C. Barcelona C
(16/03/1997) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 U.E. Vilassar de Mar U.E. Sants
(16/03/1997) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 1 C.At. Roda de Barà C.E. Mataró
(16/03/1997) C.E. Premià C.E. Premià 4 - 1 Girona F.C. C.E. Premià
(16/03/1997) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 3 C.E. Europa E.C. Granollers
(16/03/1997) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 1 C.F. Balaguer C.D. Tortosa
(16/03/1997) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 1 U.E. Rubí C.E. Banyoles

Jornada 33

(23/03/1997) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 2 Vilobí C.F. U.E. Rubí
(23/03/1997) Palamós C.F. Palamós C.F. 5 - 1 U.E. Badaloní Palamós C.F.
(23/03/1997) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 0 - 1 F.C. Santboià C.E. Júpiter
(23/03/1997) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 1 F.C. Barcelona C U.E. Tàrrega
(23/03/1997) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 7 - 3 U.E. Sants U.E. Cerdanyola Mataró
(23/03/1997) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 2 C.E. Mataró U.E. Vilassar de Mar
(23/03/1997) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 1 C.E. Premià C.At. Roda de Barà
(23/03/1997) Girona F.C. Girona F.C. 3 - 2 E.C. Granollers Girona F.C.
(23/03/1997) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 3 C.D. Tortosa C.E. Europa
(23/03/1997) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 1 C.E. Banyoles F.C. Vilafranca

Jornada 34

(30/03/1997) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 1 - 3 Vilobí C.F. U.E. Badaloní
(30/03/1997) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 2 Palamós C.F. F.C. Santboià
(30/03/1997) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 8 - 0 C.E. Júpiter F.C. Barcelona C
(30/03/1997) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Sants
(30/03/1997) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró C.E. Mataró
(30/03/1997) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 0 U.E. Vilassar de Mar C.E. Premià
(30/03/1997) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 3 C.At. Roda de Barà E.C. Granollers
(30/03/1997) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 Girona F.C. C.D. Tortosa
(30/03/1997) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 3 - 2 C.F. Balaguer C.E. Banyoles
(30/03/1997) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 1 U.E. Rubí F.C. Vilafranca

Jornada 35

(06/04/1997) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 2 U.E. Badaloní U.E. Rubí
(06/04/1997) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 2 - 2 F.C. Santboià Vilobí C.F.
(06/04/1997) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 1 F.C. Barcelona C Palamós C.F.
(06/04/1997) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 4 - 2 U.E. Sants C.E. Júpiter
(06/04/1997) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 2 C.E. Mataró U.E. Tàrrega
(06/04/1997) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 2 C.E. Premià U.E. Cerdanyola Mataró
(06/04/1997) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 1 - 1 E.C. Granollers U.E. Vilassar de Mar
(06/04/1997) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 0 C.D. Tortosa C.At. Roda de Barà
(06/04/1997) C.E. Europa C.E. Europa 0 - 1 C.E. Banyoles C.E. Europa
(06/04/1997) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 F.C. Vilafranca C.F. Balaguer

Jornada 36

(13/04/1997) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 0 U.E. Badaloní F.C. Santboià
(13/04/1997) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 4 - 0 Vilobí C.F. F.C. Barcelona C
(13/04/1997) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 4 Palamós C.F. U.E. Sants
(13/04/1997) C.E. Mataró C.E. Mataró 4 - 1 C.E. Júpiter C.E. Mataró
(13/04/1997) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 0 U.E. Tàrrega C.E. Premià
(13/04/1997) E.C. Granollers E.C. Granollers 5 - 2 U.E. Cerdanyola Mataró E.C. Granollers
(13/04/1997) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 0 U.E. Vilassar de Mar C.D. Tortosa
(13/04/1997) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 3 - 1 Girona F.C. C.E. Banyoles
(13/04/1997) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 1 C.E. Europa F.C. Vilafranca
(13/04/1997) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 0 U.E. Rubí C.F. Balaguer

Jornada 37

(20/04/1997) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 1 F.C. Santboià U.E. Rubí
(20/04/1997) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 0 - 0 F.C. Barcelona C U.E. Badaloní
(20/04/1997) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 2 - 1 U.E. Sants Vilobí C.F.
(20/04/1997) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 1 C.E. Mataró Palamós C.F.
(20/04/1997) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 2 C.E. Premià C.E. Júpiter
(20/04/1997) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 5 - 2 E.C. Granollers U.E. Tàrrega
(20/04/1997) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 0 - 2 C.D. Tortosa U.E. Cerdanyola Mataró
(20/04/1997) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 5 - 0 C.E. Banyoles C.At. Roda de Barà
(20/04/1997) Girona F.C. Girona F.C. 5 - 0 F.C. Vilafranca Girona F.C.
(20/04/1997) C.E. Europa C.E. Europa 4 - 1 C.F. Balaguer C.E. Europa

Jornada 38

(27/04/1997) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 4 - 0 F.C. Santboià F.C. Barcelona C
(27/04/1997) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 3 U.E. Badaloní U.E. Sants
(27/04/1997) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 1 Vilobí C.F. C.E. Mataró
(27/04/1997) C.E. Premià C.E. Premià 0 - 0 Palamós C.F. C.E. Premià
(27/04/1997) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 2 C.E. Júpiter E.C. Granollers
(27/04/1997) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 0 U.E. Tàrrega C.D. Tortosa
(27/04/1997) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 2 U.E. Vilassar de Mar C.E. Banyoles
(27/04/1997) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 0 C.At. Roda de Barà F.C. Vilafranca
(27/04/1997) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 Girona F.C. C.F. Balaguer
(27/04/1997) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 0 U.E. Rubí C.E. Europa

Jornada 39

(01/05/1997) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 3 F.C. Barcelona C U.E. Rubí
(01/05/1997) F.C. Santboià F.C. Santboià 3 - 1 U.E. Sants F.C. Santboià
(01/05/1997) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 2 - 1 C.E. Mataró U.E. Badaloní
(01/05/1997) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 2 - 0 C.E. Premià Vilobí C.F.
(01/05/1997) Palamós C.F. Palamós C.F. 4 - 0 E.C. Granollers Palamós C.F.
(01/05/1997) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 0 C.D. Tortosa C.E. Júpiter
(01/05/1997) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 0 - 3 C.E. Banyoles U.E. Cerdanyola Mataró
(01/05/1997) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 2 - 1 F.C. Vilafranca U.E. Vilassar de Mar
(01/05/1997) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 0 C.F. Balaguer C.At. Roda de Barà
(01/05/1997) Girona F.C. Girona F.C. 0 - 1 C.E. Europa Girona F.C.

Jornada 40

(04/05/1997) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 F.C. Barcelona C U.E. Sants
(04/05/1997) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 2 F.C. Santboià C.E. Mataró
(04/05/1997) C.E. Premià C.E. Premià 6 - 2 U.E. Badaloní C.E. Premià
(04/05/1997) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 2 Vilobí C.F. E.C. Granollers
(04/05/1997) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 Palamós C.F. C.D. Tortosa
(04/05/1997) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 5 - 1 U.E. Tàrrega C.E. Banyoles
(04/05/1997) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró F.C. Vilafranca
(04/05/1997) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 U.E. Vilassar de Mar C.F. Balaguer
(04/05/1997) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 0 C.At. Roda de Barà C.E. Europa
(04/05/1997) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 1 U.E. Rubí Girona F.C.

Jornada 41

(11/05/1997) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 U.E. Rubí U.E. Sants
(11/05/1997) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 2 - 1 C.E. Mataró F.C. Barcelona C
(11/05/1997) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 0 C.E. Premià F.C. Santboià
(11/05/1997) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 3 - 1 E.C. Granollers U.E. Badaloní
(11/05/1997) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 3 - 2 C.D. Tortosa Vilobí C.F.
(11/05/1997) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 0 C.E. Banyoles C.E. Júpiter
(11/05/1997) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 2 F.C. Vilafranca U.E. Tàrrega
(11/05/1997) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 8 - 2 C.F. Balaguer U.E. Cerdanyola Mataró
(11/05/1997) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 1 C.E. Europa U.E. Vilassar de Mar
(11/05/1997) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 4 - 0 Girona F.C. C.At. Roda de Barà

Jornada 42

(18/05/1997) C.E. Mataró C.E. Mataró 6 - 0 U.E. Sants C.E. Mataró
(18/05/1997) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 0 F.C. Barcelona C C.E. Premià
(18/05/1997) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 1 F.C. Santboià E.C. Granollers
(18/05/1997) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 0 U.E. Badaloní C.D. Tortosa
(18/05/1997) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 4 - 2 Palamós C.F. C.E. Banyoles
(18/05/1997) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 1 C.E. Júpiter F.C. Vilafranca
(18/05/1997) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 1 U.E. Tàrrega C.F. Balaguer
(18/05/1997) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 3 U.E. Cerdanyola Mataró C.E. Europa
(18/05/1997) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 2 U.E. Vilassar de Mar Girona F.C.
(18/05/1997) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 0 C.At. Roda de Barà U.E. Rubí
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Marc
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Juanmi
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Carles
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Sergio
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Gimeno
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Zabala
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Torrejón
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Pujol
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
1
0
Óscar
 
90
1
0
0
1
0
1
0
3
0
0
0
Rivera
 
90
1
0
0
1
0
0
0
0
0
1
0
Ruiz
 
90
1
0
0
1
0
0
0
0
0
1
0
Espada
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
José Antonio
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 6 victories (15%), 7 empats (18%) i 27 derrotes (68%)
Gols marcats: 39 gols (0.98 per partit)
Golejadors: .
Gols rebuts: 96 gols (2.4 per partit)
Porters: 3 gols: Óscar.