Competicions

Regional Preferente Catalana - Grupo 2 (1984/1985)

Jornada 1

(09/09/1984) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 5 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(09/09/1984) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(09/09/1984) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 1 - 2 U.E. Esplugues U.E. Esplugues
(09/09/1984) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 1 At.C. Baronense At.C. Baronense
(09/09/1984) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 5 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(09/09/1984) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 3 - 1 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(09/09/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 2 Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español
(09/09/1984) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 0 C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo
(09/09/1984) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 1 F.C. Cambrils F.C. Cambrils

Jornada 2

(16/09/1984) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(16/09/1984) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 2 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(16/09/1984) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 3 - 1 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(16/09/1984) At.C. Baronense At.C. Baronense 4 - 1 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(16/09/1984) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 2 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(16/09/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 0 - 1 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(16/09/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 4 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(16/09/1984) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 0 - 1 Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana
(16/09/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 0 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa

Jornada 3

(23/09/1984) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(23/09/1984) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 5 - 1 U.E. Esplugues U.E. Esplugues
(23/09/1984) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 0 - 0 At.C. Baronense At.C. Baronense
(23/09/1984) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 2 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(23/09/1984) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 1 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(23/09/1984) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 2 - 1 Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español
(23/09/1984) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 2 - 3 C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo
(23/09/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 5 - 0 F.C. Cambrils F.C. Cambrils
(23/09/1984) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa

Jornada 4

(30/09/1984) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(30/09/1984) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 2 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
(30/09/1984) At.C. Baronense At.C. Baronense 2 - 2 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(30/09/1984) U.E. Sants U.E. Sants 6 - 1 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(30/09/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 3 - 2 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(30/09/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 0 - 2 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(30/09/1984) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 3 - 4 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(30/09/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(30/09/1984) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 1 Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana

Jornada 5

(07/10/1984) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 1 U.E. Esplugues U.E. Esplugues
(07/10/1984) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 2 At.C. Baronense At.C. Baronense
(07/10/1984) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 2 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(07/10/1984) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 0 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(07/10/1984) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 1 - 2 Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español
(07/10/1984) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 0 C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo
(07/10/1984) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 6 - 1 F.C. Cambrils F.C. Cambrils
(07/10/1984) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 3 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(07/10/1984) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 1 Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana

Jornada 6

(14/10/1984) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 1 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(14/10/1984) At.C. Baronense At.C. Baronense 4 - 2 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(14/10/1984) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(14/10/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 3 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(14/10/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 0 - 0 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(14/10/1984) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 2 - 1 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(14/10/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(14/10/1984) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 2 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(14/10/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 0 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels

Jornada 7

(28/10/1984) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 3 - 3 At.C. Baronense At.C. Baronense
(28/10/1984) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(28/10/1984) C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 1 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(28/10/1984) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 0 Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español
(28/10/1984) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 1 C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo
(28/10/1984) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 3 F.C. Cambrils F.C. Cambrils
(28/10/1984) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(28/10/1984) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 1 Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana
(28/10/1984) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels

Jornada 8

(04/11/1984) At.C. Baronense At.C. Baronense 2 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(04/11/1984) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 0 U.E. Esplugues U.E. Esplugues
(04/11/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 0 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(04/11/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 3 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(04/11/1984) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 1 - 0 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(04/11/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 0 - 1 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(04/11/1984) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(04/11/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 3 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(04/11/1984) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 2 - 1 F.C. Martinenc F.C. Martinenc

Jornada 9

(11/11/1984) At.C. Baronense At.C. Baronense 1 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(11/11/1984) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 0 - 2 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(11/11/1984) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 2 Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español
(11/11/1984) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 1 C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo
(11/11/1984) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 3 - 1 F.C. Cambrils F.C. Cambrils
(11/11/1984) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(11/11/1984) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 1 Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana
(11/11/1984) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 0 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(11/11/1984) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 1 F.C. Martinenc F.C. Martinenc

Jornada 10

(18/11/1984) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(18/11/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 3 - 1 At.C. Baronense At.C. Baronense
(18/11/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 1 - 2 U.E. Esplugues U.E. Esplugues
(18/11/1984) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 2 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(18/11/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(18/11/1984) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 1 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(18/11/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 1 - 1 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(18/11/1984) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 2 - 1 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(18/11/1984) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec

Jornada 11

(25/11/1984) U.E. Sants U.E. Sants 4 - 1 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(25/11/1984) At.C. Baronense At.C. Baronense 2 - 2 Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español
(25/11/1984) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 3 - 3 C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo
(25/11/1984) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 0 F.C. Cambrils F.C. Cambrils
(25/11/1984) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(25/11/1984) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 0 Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana
(25/11/1984) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(25/11/1984) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 2 - 1 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(25/11/1984) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec

Jornada 12

(02/12/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 0 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(02/12/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 0 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(02/12/1984) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 0 - 2 At.C. Baronense At.C. Baronense
(02/12/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 2 U.E. Esplugues U.E. Esplugues
(02/12/1984) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(02/12/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(02/12/1984) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 4 - 7 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(02/12/1984) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 3 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(02/12/1984) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 0 E.E. Guineueta E.E. Guineueta

Jornada 13

(09/12/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 0 - 0 Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español
(09/12/1984) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo
(09/12/1984) At.C. Baronense At.C. Baronense 7 - 0 F.C. Cambrils F.C. Cambrils
(09/12/1984) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 2 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(09/12/1984) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 2 Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana
(09/12/1984) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(09/12/1984) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 0 - 0 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(09/12/1984) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(09/12/1984) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 0 E.E. Guineueta E.E. Guineueta

Jornada 14

(16/12/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 0 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(16/12/1984) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 1 - 1 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(16/12/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 3 U.E. Sants U.E. Sants
(16/12/1984) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 At.C. Baronense At.C. Baronense
(16/12/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 3 - 1 U.E. Esplugues U.E. Esplugues
(16/12/1984) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 3 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(16/12/1984) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 6 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(16/12/1984) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 1 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(16/12/1984) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 3 U.D. Viladecans U.D. Viladecans

Jornada 15

(30/12/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 1 - 0 C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo
(30/12/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 0 F.C. Cambrils F.C. Cambrils
(30/12/1984) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(30/12/1984) At.C. Baronense At.C. Baronense 3 - 1 Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana
(30/12/1984) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 0 - 2 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(30/12/1984) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 2 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(30/12/1984) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(30/12/1984) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 1 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(30/12/1984) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 0 U.D. Viladecans U.D. Viladecans

Jornada 16

(06/01/1985) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 2 C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo
(06/01/1985) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 1 Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español
(06/01/1985) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 1 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(06/01/1985) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 1 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(06/01/1985) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 3 At.C. Baronense At.C. Baronense
(06/01/1985) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 3 - 1 U.E. Esplugues U.E. Esplugues
(06/01/1985) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 2 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(06/01/1985) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(06/01/1985) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 1 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta

Jornada 17

(13/01/1985) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 3 - 1 F.C. Cambrils F.C. Cambrils
(13/01/1985) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 2 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(13/01/1985) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 3 - 0 Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana
(13/01/1985) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 2 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(13/01/1985) At.C. Baronense At.C. Baronense 2 - 4 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(13/01/1985) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 0 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(13/01/1985) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(13/01/1985) C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 3 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(13/01/1985) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 0 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega

Jornada 18

(20/01/1985) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 0 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(20/01/1985) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 4 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(20/01/1985) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 4 - 1 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(20/01/1985) At.C. Baronense At.C. Baronense 5 - 4 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(20/01/1985) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(20/01/1985) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 2 - 0 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(20/01/1985) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 2 - 1 Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana
(20/01/1985) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 4 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(20/01/1985) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega

Jornada 19

(27/01/1985) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 4 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
(27/01/1985) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 0 - 2 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(27/01/1985) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 4 - 0 U.E. Esplugues U.E. Esplugues
(27/01/1985) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 3 At.C. Baronense At.C. Baronense
(27/01/1985) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(27/01/1985) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 3 - 1 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(27/01/1985) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 3 Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español
(27/01/1985) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 3 - 4 C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo
(27/01/1985) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 1 F.C. Cambrils F.C. Cambrils

Jornada 20

(03/02/1985) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(03/02/1985) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 3 - 0 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(03/02/1985) At.C. Baronense At.C. Baronense 1 - 0 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(03/02/1985) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(03/02/1985) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(03/02/1985) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 0 - 0 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(03/02/1985) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 2 - 3 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(03/02/1985) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 3 - 2 Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana
(03/02/1985) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 2 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega

Jornada 21

(10/02/1985) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 4 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(10/02/1985) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 2 U.E. Esplugues U.E. Esplugues
(10/02/1985) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 0 At.C. Baronense At.C. Baronense
(10/02/1985) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 0 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(10/02/1985) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 1 - 0 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(10/02/1985) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 1 Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español
(10/02/1985) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 0 - 0 C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo
(10/02/1985) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 0 F.C. Cambrils F.C. Cambrils
(10/02/1985) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 3 - 3 C.D. Tortosa C.D. Tortosa

Jornada 22

(24/02/1985) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 2 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(24/02/1985) At.C. Baronense At.C. Baronense 1 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(24/02/1985) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 2 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(24/02/1985) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 2 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(24/02/1985) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 0 - 1 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(24/02/1985) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 0 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(24/02/1985) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 0 - 1 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(24/02/1985) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(24/02/1985) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega

Jornada 23

(03/03/1985) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 2 U.E. Esplugues U.E. Esplugues
(03/03/1985) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 At.C. Baronense At.C. Baronense
(03/03/1985) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(03/03/1985) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 4 - 2 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(03/03/1985) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 2 Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español
(03/03/1985) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 0 - 0 C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo
(03/03/1985) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 0 F.C. Cambrils F.C. Cambrils
(03/03/1985) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(03/03/1985) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 4 - 1 Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana

Jornada 24

(10/03/1985) At.C. Baronense At.C. Baronense 3 - 3 U.E. Esplugues U.E. Esplugues
(10/03/1985) U.E. Sants U.E. Sants 6 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(10/03/1985) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 3 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(10/03/1985) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 4 - 1 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(10/03/1985) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 2 - 2 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(10/03/1985) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 0 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(10/03/1985) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(10/03/1985) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 1 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(10/03/1985) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 2 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega

Jornada 25

(17/03/1985) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 0 At.C. Baronense At.C. Baronense
(17/03/1985) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(17/03/1985) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 2 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(17/03/1985) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 1 Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español
(17/03/1985) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 1 C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo
(17/03/1985) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 7 - 1 F.C. Cambrils F.C. Cambrils
(17/03/1985) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 0 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(17/03/1985) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 2 Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana
(17/03/1985) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 2 - 0 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels

Jornada 26

(24/03/1985) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 1 At.C. Baronense At.C. Baronense
(24/03/1985) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 3 - 0 U.E. Esplugues U.E. Esplugues
(24/03/1985) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 4 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(24/03/1985) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 2 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
(24/03/1985) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 1 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(24/03/1985) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(24/03/1985) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 1 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(24/03/1985) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 3 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(24/03/1985) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 3 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega

Jornada 27

(31/03/1985) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(31/03/1985) At.C. Baronense At.C. Baronense 1 - 1 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(31/03/1985) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 1 - 3 Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español
(31/03/1985) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 0 - 3 C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo
(31/03/1985) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 F.C. Cambrils F.C. Cambrils
(31/03/1985) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(31/03/1985) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 0 Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana
(31/03/1985) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 5 - 0 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(31/03/1985) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 0 F.C. Martinenc F.C. Martinenc

Jornada 28

(14/04/1985) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 2 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(14/04/1985) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 4 - 1 At.C. Baronense At.C. Baronense
(14/04/1985) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 3 - 1 U.E. Esplugues U.E. Esplugues
(14/04/1985) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 0 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(14/04/1985) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 7 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(14/04/1985) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 1 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(14/04/1985) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 1 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(14/04/1985) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 8 - 2 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(14/04/1985) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 4 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega

Jornada 29

(21/04/1985) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 2 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(21/04/1985) U.E. Sants U.E. Sants 4 - 3 Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español
(21/04/1985) At.C. Baronense At.C. Baronense 1 - 1 C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo
(21/04/1985) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 3 - 0 F.C. Cambrils F.C. Cambrils
(21/04/1985) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(21/04/1985) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 1 Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana
(21/04/1985) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(21/04/1985) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 0 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(21/04/1985) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec

Jornada 30

(05/05/1985) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 1 - 1 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(05/05/1985) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 4 - 3 U.E. Sants U.E. Sants
(05/05/1985) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 1 At.C. Baronense At.C. Baronense
(05/05/1985) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 2 U.E. Esplugues U.E. Esplugues
(05/05/1985) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 3 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(05/05/1985) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 4 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
(05/05/1985) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 3 - 1 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(05/05/1985) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 4 - 2 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(05/05/1985) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 2 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega

Jornada 31

(12/05/1985) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 1 Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español
(12/05/1985) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 0 - 0 C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo
(12/05/1985) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 F.C. Cambrils F.C. Cambrils
(12/05/1985) At.C. Baronense At.C. Baronense 3 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(12/05/1985) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 0 - 0 Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana
(12/05/1985) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(12/05/1985) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 0 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(12/05/1985) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 2 - 3 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(12/05/1985) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 0 E.E. Guineueta E.E. Guineueta

Jornada 32

(19/05/1985) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 4 - 1 Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español
(19/05/1985) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 4 - 1 C.F. Montañesa C.F. Montañesa
(19/05/1985) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 6 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(19/05/1985) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 3 - 1 At.C. Baronense At.C. Baronense
(19/05/1985) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 2 U.E. Esplugues U.E. Esplugues
(19/05/1985) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 5 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(19/05/1985) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 5 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(19/05/1985) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 1 - 3 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
(19/05/1985) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega

Jornada 33

(26/05/1985) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 1 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(26/05/1985) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 5 - 0 F.C. Cambrils F.C. Cambrils
(26/05/1985) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 5 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(26/05/1985) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana
(26/05/1985) At.C. Baronense At.C. Baronense 5 - 4 U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels
(26/05/1985) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 1 - 3 F.C. Martinenc F.C. Martinenc
(26/05/1985) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 3 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(26/05/1985) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 E.E. Guineueta E.E. Guineueta
(26/05/1985) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 2 - 2 U.D. Viladecans U.D. Viladecans

Jornada 34

(02/06/1985) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 2 C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo
(02/06/1985) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 1 Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español
(02/06/1985) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 5 U.E. Sants U.E. Sants
(02/06/1985) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 3 - 1 At.C. Baronense At.C. Baronense
(02/06/1985) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 4 U.E. Esplugues U.E. Esplugues
(02/06/1985) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 1 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(02/06/1985) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(02/06/1985) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 0 C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 13 victories (38%), 13 empats (38%) i 8 derrotes (24%)
Gols marcats: 68 gols (2 per partit)
Golejadors:
Gols rebuts: 51 gols (1.5 per partit)
Porters: