Competicions

Regional Preferente Catalana (1983/1984)

Jornada 1

(11/09/1983) C.D. Blanes C.D. Blanes 0 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró C.D. Blanes
(11/09/1983) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 1 - 1 C.D. Masnou C.F.J. Mollerussa
(11/09/1983) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 3 - 1 C.P. San Cristóbal C.F. Montañesa
(11/09/1983) C.E. Olímpic Malgrat C.E. Olímpic Malgrat 0 - 0 U.E. Sants C.E. Olímpic Malgrat
(11/09/1983) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 6 - 1 U.E. Canovelles Promesas R.C.D. Español
(11/09/1983) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 1 - 2 C.D. Milan C.D. Puig-Reig
(11/09/1983) A.D. Prat A.D. Prat 0 - 1 A.E.C. Manlleu A.D. Prat
(11/09/1983) C.E. Farners C.E. Farners 1 - 3 Palamós C.F. C.E. Farners
(11/09/1983) C.D. Mataró C.D. Mataró 3 - 0 Gimnàstica Iberiana C.D. Mataró
(11/09/1983) U.E. Rubí U.E. Rubí 5 - 1 F.C. Cambrils U.E. Rubí

Jornada 2

(18/09/1983) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 1 U.E. Rubí U.E. Cerdanyola Mataró
(18/09/1983) C.D. Masnou C.D. Masnou 2 - 0 C.D. Blanes C.D. Masnou
(18/09/1983) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 1 C.F.J. Mollerussa C.P. San Cristóbal
(18/09/1983) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 C.F. Montañesa U.E. Sants
(18/09/1983) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 2 - 2 C.E. Olímpic Malgrat U.E. Canovelles
(18/09/1983) C.D. Milan C.D. Milan 0 - 0 Promesas R.C.D. Español C.D. Milan
(18/09/1983) A.E.C. Manlleu A.E.C. Manlleu 1 - 1 C.D. Puig-Reig A.E.C. Manlleu
(18/09/1983) Palamós C.F. Palamós C.F. 0 - 1 A.D. Prat Palamós C.F.
(18/09/1983) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 2 C.E. Farners Gimnàstica Iberiana
(18/09/1983) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 4 - 2 C.D. Mataró F.C. Cambrils

Jornada 3

(25/09/1983) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 2 C.D. Masnou U.E. Cerdanyola Mataró
(25/09/1983) C.D. Blanes C.D. Blanes 2 - 0 C.P. San Cristóbal C.D. Blanes
(25/09/1983) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 3 - 1 U.E. Sants C.F.J. Mollerussa
(25/09/1983) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 0 U.E. Canovelles C.F. Montañesa
(25/09/1983) C.E. Olímpic Malgrat C.E. Olímpic Malgrat 1 - 2 C.D. Milan C.E. Olímpic Malgrat
(25/09/1983) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 0 - 4 A.E.C. Manlleu Promesas R.C.D. Español
(25/09/1983) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 3 - 1 Palamós C.F. C.D. Puig-Reig
(25/09/1983) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 1 Gimnàstica Iberiana A.D. Prat
(25/09/1983) C.E. Farners C.E. Farners 1 - 1 F.C. Cambrils C.E. Farners
(25/09/1983) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 4 C.D. Mataró U.E. Rubí

Jornada 4

(02/10/1983) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 3 U.E. Rubí C.D. Masnou
(02/10/1983) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró C.P. San Cristóbal
(02/10/1983) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 C.D. Blanes U.E. Sants
(02/10/1983) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 1 - 1 C.F.J. Mollerussa U.E. Canovelles
(02/10/1983) C.D. Milan C.D. Milan 1 - 1 C.F. Montañesa C.D. Milan
(02/10/1983) A.E.C. Manlleu A.E.C. Manlleu 0 - 1 C.E. Olímpic Malgrat A.E.C. Manlleu
(02/10/1983) Palamós C.F. Palamós C.F. 2 - 1 Promesas R.C.D. Español Palamós C.F.
(02/10/1983) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 0 C.D. Puig-Reig Gimnàstica Iberiana
(02/10/1983) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 5 - 2 A.D. Prat F.C. Cambrils
(02/10/1983) C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 1 C.E. Farners C.D. Mataró

Jornada 5

(09/10/1983) C.D. Masnou C.D. Masnou 2 - 1 C.P. San Cristóbal C.D. Masnou
(09/10/1983) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 4 - 2 U.E. Sants U.E. Cerdanyola Mataró
(09/10/1983) C.D. Blanes C.D. Blanes 1 - 1 U.E. Canovelles C.D. Blanes
(09/10/1983) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 1 C.D. Milan C.F.J. Mollerussa
(09/10/1983) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 0 - 2 A.E.C. Manlleu C.F. Montañesa
(09/10/1983) C.E. Olímpic Malgrat C.E. Olímpic Malgrat 0 - 1 Palamós C.F. C.E. Olímpic Malgrat
(09/10/1983) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 3 - 1 Gimnàstica Iberiana Promesas R.C.D. Español
(09/10/1983) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 0 - 0 F.C. Cambrils C.D. Puig-Reig
(09/10/1983) A.D. Prat A.D. Prat 2 - 0 C.D. Mataró A.D. Prat
(09/10/1983) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 0 C.E. Farners U.E. Rubí

Jornada 6

(16/10/1983) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 1 U.E. Rubí C.P. San Cristóbal
(16/10/1983) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 C.D. Masnou U.E. Sants
(16/10/1983) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 2 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Canovelles
(16/10/1983) C.D. Milan C.D. Milan 3 - 1 C.D. Blanes C.D. Milan
(16/10/1983) A.E.C. Manlleu A.E.C. Manlleu 1 - 0 C.F.J. Mollerussa A.E.C. Manlleu
(16/10/1983) Palamós C.F. Palamós C.F. 2 - 1 C.F. Montañesa Palamós C.F.
(16/10/1983) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 4 - 0 C.E. Olímpic Malgrat Gimnàstica Iberiana
(16/10/1983) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 2 Promesas R.C.D. Español F.C. Cambrils
(16/10/1983) C.D. Mataró C.D. Mataró 0 - 1 C.D. Puig-Reig C.D. Mataró
(16/10/1983) C.E. Farners C.E. Farners 1 - 2 A.D. Prat C.E. Farners

Jornada 7

(23/10/1983) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 1 U.E. Sants C.P. San Cristóbal
(23/10/1983) C.D. Masnou C.D. Masnou 2 - 1 U.E. Canovelles C.D. Masnou
(23/10/1983) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 1 C.D. Milan U.E. Cerdanyola Mataró
(23/10/1983) C.D. Blanes C.D. Blanes 0 - 1 A.E.C. Manlleu C.D. Blanes
(23/10/1983) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 3 - 1 Palamós C.F. C.F.J. Mollerussa
(23/10/1983) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 2 - 2 Gimnàstica Iberiana C.F. Montañesa
(23/10/1983) C.E. Olímpic Malgrat C.E. Olímpic Malgrat 1 - 0 F.C. Cambrils C.E. Olímpic Malgrat
(23/10/1983) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 2 - 2 C.D. Mataró Promesas R.C.D. Español
(23/10/1983) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 2 - 1 C.E. Farners C.D. Puig-Reig
(23/10/1983) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 A.D. Prat U.E. Rubí

Jornada 8

(30/10/1983) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 U.E. Rubí U.E. Sants
(30/10/1983) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 1 - 1 C.P. San Cristóbal U.E. Canovelles
(30/10/1983) C.D. Milan C.D. Milan 2 - 2 C.D. Masnou C.D. Milan
(30/10/1983) A.E.C. Manlleu A.E.C. Manlleu 3 - 2 U.E. Cerdanyola Mataró A.E.C. Manlleu
(30/10/1983) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 1 C.D. Blanes Palamós C.F.
(30/10/1983) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 3 - 0 C.F.J. Mollerussa Gimnàstica Iberiana
(30/10/1983) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 3 C.F. Montañesa F.C. Cambrils
(30/10/1983) C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 0 C.E. Olímpic Malgrat C.D. Mataró
(30/10/1983) C.E. Farners C.E. Farners 1 - 5 Promesas R.C.D. Español C.E. Farners
(30/10/1983) A.D. Prat A.D. Prat 2 - 0 C.D. Puig-Reig A.D. Prat

Jornada 9

(06/11/1983) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 U.E. Canovelles U.E. Sants
(06/11/1983) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 1 C.D. Milan C.P. San Cristóbal
(06/11/1983) C.D. Masnou C.D. Masnou 2 - 0 A.E.C. Manlleu C.D. Masnou
(06/11/1983) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 2 Palamós C.F. U.E. Cerdanyola Mataró
(06/11/1983) C.D. Blanes C.D. Blanes 2 - 1 Gimnàstica Iberiana C.D. Blanes
(06/11/1983) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 4 - 0 F.C. Cambrils C.F.J. Mollerussa
(06/11/1983) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 1 C.D. Mataró C.F. Montañesa
(06/11/1983) C.E. Olímpic Malgrat C.E. Olímpic Malgrat 0 - 2 C.E. Farners C.E. Olímpic Malgrat
(06/11/1983) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 4 - 2 A.D. Prat Promesas R.C.D. Español
(06/11/1983) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 2 C.D. Puig-Reig U.E. Rubí

Jornada 10

(13/11/1983) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 2 - 0 U.E. Rubí U.E. Canovelles
(13/11/1983) C.D. Milan C.D. Milan 2 - 2 U.E. Sants C.D. Milan
(13/11/1983) A.E.C. Manlleu A.E.C. Manlleu 3 - 1 C.P. San Cristóbal A.E.C. Manlleu
(13/11/1983) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 2 C.D. Masnou Palamós C.F.
(13/11/1983) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró Gimnàstica Iberiana
(13/11/1983) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 4 - 2 C.D. Blanes F.C. Cambrils
(13/11/1983) C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 0 C.F.J. Mollerussa C.D. Mataró
(13/11/1983) C.E. Farners C.E. Farners 3 - 0 C.F. Montañesa C.E. Farners
(13/11/1983) A.D. Prat A.D. Prat 3 - 0 C.E. Olímpic Malgrat A.D. Prat
(13/11/1983) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 0 - 0 Promesas R.C.D. Español C.D. Puig-Reig

Jornada 11

(20/11/1983) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 2 - 1 C.D. Milan U.E. Canovelles
(20/11/1983) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 A.E.C. Manlleu U.E. Sants
(20/11/1983) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 1 Palamós C.F. C.P. San Cristóbal
(20/11/1983) C.D. Masnou C.D. Masnou 3 - 1 Gimnàstica Iberiana C.D. Masnou
(20/11/1983) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 1 F.C. Cambrils U.E. Cerdanyola Mataró
(20/11/1983) C.D. Blanes C.D. Blanes 0 - 0 C.D. Mataró C.D. Blanes
(20/11/1983) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 0 C.E. Farners C.F.J. Mollerussa
(20/11/1983) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 4 A.D. Prat C.F. Montañesa
(20/11/1983) C.E. Olímpic Malgrat C.E. Olímpic Malgrat 0 - 2 C.D. Puig-Reig C.E. Olímpic Malgrat
(20/11/1983) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 0 Promesas R.C.D. Español U.E. Rubí

Jornada 12

(27/11/1983) C.D. Milan C.D. Milan 2 - 1 U.E. Rubí C.D. Milan
(27/11/1983) A.E.C. Manlleu A.E.C. Manlleu 4 - 3 U.E. Canovelles A.E.C. Manlleu
(27/11/1983) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 1 U.E. Sants Palamós C.F.
(27/11/1983) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 1 - 1 C.P. San Cristóbal Gimnàstica Iberiana
(27/11/1983) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 1 C.D. Masnou F.C. Cambrils
(27/11/1983) C.D. Mataró C.D. Mataró 3 - 2 U.E. Cerdanyola Mataró C.D. Mataró
(27/11/1983) C.E. Farners C.E. Farners 2 - 2 C.D. Blanes C.E. Farners
(27/11/1983) A.D. Prat A.D. Prat 2 - 0 C.F.J. Mollerussa A.D. Prat
(27/11/1983) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 1 - 1 C.F. Montañesa C.D. Puig-Reig
(27/11/1983) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 5 - 0 C.E. Olímpic Malgrat Promesas R.C.D. Español

Jornada 13

(04/12/1983) C.D. Milan C.D. Milan 0 - 1 A.E.C. Manlleu C.D. Milan
(04/12/1983) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 1 - 0 Palamós C.F. U.E. Canovelles
(04/12/1983) U.E. Sants U.E. Sants 4 - 1 Gimnàstica Iberiana U.E. Sants
(04/12/1983) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 3 - 2 F.C. Cambrils C.P. San Cristóbal
(04/12/1983) C.D. Masnou C.D. Masnou 0 - 0 C.D. Mataró C.D. Masnou
(04/12/1983) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 1 C.E. Farners U.E. Cerdanyola Mataró
(04/12/1983) C.D. Blanes C.D. Blanes 1 - 2 A.D. Prat C.D. Blanes
(04/12/1983) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 0 C.D. Puig-Reig C.F.J. Mollerussa
(04/12/1983) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 0 - 0 Promesas R.C.D. Español C.F. Montañesa
(04/12/1983) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 0 C.E. Olímpic Malgrat U.E. Rubí

Jornada 14

(11/12/1983) A.E.C. Manlleu A.E.C. Manlleu 3 - 0 U.E. Rubí A.E.C. Manlleu
(11/12/1983) Palamós C.F. Palamós C.F. 2 - 0 C.D. Milan Palamós C.F.
(11/12/1983) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 2 U.E. Canovelles Gimnàstica Iberiana
(11/12/1983) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 0 U.E. Sants F.C. Cambrils
(11/12/1983) C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 1 C.P. San Cristóbal C.D. Mataró
(11/12/1983) C.E. Farners C.E. Farners 1 - 3 C.D. Masnou C.E. Farners
(11/12/1983) A.D. Prat A.D. Prat 0 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró A.D. Prat
(11/12/1983) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 0 - 1 C.D. Blanes C.D. Puig-Reig
(11/12/1983) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 0 - 0 C.F.J. Mollerussa Promesas R.C.D. Español
(11/12/1983) C.E. Olímpic Malgrat C.E. Olímpic Malgrat 0 - 2 C.F. Montañesa C.E. Olímpic Malgrat

Jornada 15

(18/12/1983) A.E.C. Manlleu A.E.C. Manlleu 2 - 1 Palamós C.F. A.E.C. Manlleu
(18/12/1983) C.D. Milan C.D. Milan 2 - 2 Gimnàstica Iberiana C.D. Milan
(18/12/1983) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 3 - 2 F.C. Cambrils U.E. Canovelles
(18/12/1983) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 0 C.D. Mataró U.E. Sants
(18/12/1983) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 3 - 2 C.E. Farners C.P. San Cristóbal
(18/12/1983) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 2 A.D. Prat C.D. Masnou
(18/12/1983) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 0 C.D. Puig-Reig U.E. Cerdanyola Mataró
(18/12/1983) C.D. Blanes C.D. Blanes 3 - 1 Promesas R.C.D. Español C.D. Blanes
(18/12/1983) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 6 - 0 C.E. Olímpic Malgrat C.F.J. Mollerussa
(18/12/1983) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 2 C.F. Montañesa U.E. Rubí

Jornada 16

(01/01/1984) Palamós C.F. Palamós C.F. 2 - 1 U.E. Rubí Palamós C.F.
(01/01/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 1 - 0 A.E.C. Manlleu Gimnàstica Iberiana
(01/01/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 0 C.D. Milan F.C. Cambrils
(01/01/1984) C.D. Mataró C.D. Mataró 0 - 6 U.E. Canovelles C.D. Mataró
(01/01/1984) C.E. Farners C.E. Farners 0 - 0 U.E. Sants C.E. Farners
(01/01/1984) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 1 C.P. San Cristóbal A.D. Prat
(01/01/1984) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 0 - 0 C.D. Masnou C.D. Puig-Reig
(01/01/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 1 - 2 U.E. Cerdanyola Mataró Promesas R.C.D. Español
(01/01/1984) C.E. Olímpic Malgrat C.E. Olímpic Malgrat 1 - 9 C.D. Blanes C.E. Olímpic Malgrat
(01/01/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 3 - 0 C.F.J. Mollerussa C.F. Montañesa

Jornada 17

(08/01/1984) Palamós C.F. Palamós C.F. 0 - 1 Gimnàstica Iberiana Palamós C.F.
(08/01/1984) A.E.C. Manlleu A.E.C. Manlleu 4 - 1 F.C. Cambrils A.E.C. Manlleu
(08/01/1984) C.D. Milan C.D. Milan 3 - 0 C.D. Mataró C.D. Milan
(08/01/1984) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 1 - 0 C.E. Farners U.E. Canovelles
(08/01/1984) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 2 A.D. Prat U.E. Sants
(08/01/1984) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 1 C.D. Puig-Reig C.P. San Cristóbal
(08/01/1984) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 2 Promesas R.C.D. Español C.D. Masnou
(08/01/1984) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 1 C.E. Olímpic Malgrat U.E. Cerdanyola Mataró
(08/01/1984) C.D. Blanes C.D. Blanes 1 - 1 C.F. Montañesa C.D. Blanes
(08/01/1984) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 4 C.F.J. Mollerussa U.E. Rubí

Jornada 18

(15/01/1984) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 1 Gimnàstica Iberiana U.E. Rubí
(15/01/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 0 Palamós C.F. F.C. Cambrils
(15/01/1984) C.D. Mataró C.D. Mataró 0 - 1 A.E.C. Manlleu C.D. Mataró
(15/01/1984) C.E. Farners C.E. Farners 1 - 1 C.D. Milan C.E. Farners
(15/01/1984) A.D. Prat A.D. Prat 0 - 0 U.E. Canovelles A.D. Prat
(15/01/1984) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 2 - 1 U.E. Sants C.D. Puig-Reig
(15/01/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 2 - 1 C.P. San Cristóbal Promesas R.C.D. Español
(15/01/1984) C.E. Olímpic Malgrat C.E. Olímpic Malgrat 0 - 1 C.D. Masnou C.E. Olímpic Malgrat
(15/01/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 2 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró C.F. Montañesa
(15/01/1984) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 3 - 1 C.D. Blanes C.F.J. Mollerussa

Jornada 19

(22/01/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 1 F.C. Cambrils Gimnàstica Iberiana
(22/01/1984) Palamós C.F. Palamós C.F. 6 - 2 C.D. Mataró Palamós C.F.
(22/01/1984) A.E.C. Manlleu A.E.C. Manlleu 6 - 3 C.E. Farners A.E.C. Manlleu
(22/01/1984) C.D. Milan C.D. Milan 1 - 1 A.D. Prat C.D. Milan
(22/01/1984) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 4 - 1 C.D. Puig-Reig U.E. Canovelles
(22/01/1984) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 Promesas R.C.D. Español U.E. Sants
(22/01/1984) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 8 - 0 C.E. Olímpic Malgrat C.P. San Cristóbal
(22/01/1984) C.D. Masnou C.D. Masnou 2 - 2 C.F. Montañesa C.D. Masnou
(22/01/1984) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 0 - 1 C.F.J. Mollerussa U.E. Cerdanyola Mataró
(22/01/1984) C.D. Blanes C.D. Blanes 5 - 2 U.E. Rubí C.D. Blanes

Jornada 20

(29/01/1984) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 0 - 0 C.D. Blanes U.E. Cerdanyola Mataró
(29/01/1984) C.D. Masnou C.D. Masnou 3 - 1 C.F.J. Mollerussa C.D. Masnou
(29/01/1984) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 0 C.F. Montañesa C.P. San Cristóbal
(29/01/1984) U.E. Sants U.E. Sants 5 - 0 C.E. Olímpic Malgrat U.E. Sants
(29/01/1984) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 0 - 0 Promesas R.C.D. Español U.E. Canovelles
(29/01/1984) C.D. Milan C.D. Milan 2 - 3 C.D. Puig-Reig C.D. Milan
(29/01/1984) A.E.C. Manlleu A.E.C. Manlleu 3 - 3 A.D. Prat A.E.C. Manlleu
(29/01/1984) Palamós C.F. Palamós C.F. 2 - 0 C.E. Farners Palamós C.F.
(29/01/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 1 - 1 C.D. Mataró Gimnàstica Iberiana
(29/01/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 1 U.E. Rubí F.C. Cambrils

Jornada 21

(05/02/1984) U.E. Rubí U.E. Rubí 6 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Rubí
(05/02/1984) C.D. Blanes C.D. Blanes 1 - 0 C.D. Masnou C.D. Blanes
(05/02/1984) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 1 C.P. San Cristóbal C.F.J. Mollerussa
(05/02/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 0 - 3 U.E. Sants C.F. Montañesa
(05/02/1984) C.E. Olímpic Malgrat C.E. Olímpic Malgrat 0 - 3 U.E. Canovelles C.E. Olímpic Malgrat
(05/02/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 3 - 3 C.D. Milan Promesas R.C.D. Español
(05/02/1984) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 2 - 0 A.E.C. Manlleu C.D. Puig-Reig
(05/02/1984) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 1 Palamós C.F. A.D. Prat
(05/02/1984) C.E. Farners C.E. Farners 2 - 1 Gimnàstica Iberiana C.E. Farners
(05/02/1984) C.D. Mataró C.D. Mataró 0 - 1 F.C. Cambrils C.D. Mataró

Jornada 22

(12/02/1984) C.D. Masnou C.D. Masnou 3 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró C.D. Masnou
(12/02/1984) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 2 C.D. Blanes C.P. San Cristóbal
(12/02/1984) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 C.F.J. Mollerussa U.E. Sants
(12/02/1984) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 3 - 0 C.F. Montañesa U.E. Canovelles
(12/02/1984) C.D. Milan C.D. Milan 3 - 0 C.E. Olímpic Malgrat C.D. Milan
(12/02/1984) A.E.C. Manlleu A.E.C. Manlleu 1 - 0 Promesas R.C.D. Español A.E.C. Manlleu
(12/02/1984) Palamós C.F. Palamós C.F. 2 - 0 C.D. Puig-Reig Palamós C.F.
(12/02/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 1 - 2 A.D. Prat Gimnàstica Iberiana
(12/02/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 1 C.E. Farners F.C. Cambrils
(12/02/1984) C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 2 U.E. Rubí C.D. Mataró

Jornada 23

(19/02/1984) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 1 C.D. Masnou U.E. Rubí
(19/02/1984) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 3 C.P. San Cristóbal U.E. Cerdanyola Mataró
(19/02/1984) C.D. Blanes C.D. Blanes 2 - 2 U.E. Sants C.D. Blanes
(19/02/1984) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 0 - 0 U.E. Canovelles C.F.J. Mollerussa
(19/02/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 3 - 2 C.D. Milan C.F. Montañesa
(19/02/1984) C.E. Olímpic Malgrat C.E. Olímpic Malgrat 4 - 0 A.E.C. Manlleu C.E. Olímpic Malgrat
(19/02/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 3 - 1 Palamós C.F. Promesas R.C.D. Español
(19/02/1984) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 2 - 0 Gimnàstica Iberiana C.D. Puig-Reig
(19/02/1984) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 0 F.C. Cambrils A.D. Prat
(19/02/1984) C.E. Farners C.E. Farners 1 - 2 C.D. Mataró C.E. Farners

Jornada 24

(26/02/1984) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 2 C.D. Masnou C.P. San Cristóbal
(26/02/1984) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 3 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Sants
(26/02/1984) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 1 - 1 C.D. Blanes U.E. Canovelles
(26/02/1984) C.D. Milan C.D. Milan 1 - 2 C.F.J. Mollerussa C.D. Milan
(26/02/1984) A.E.C. Manlleu A.E.C. Manlleu 4 - 0 C.F. Montañesa A.E.C. Manlleu
(26/02/1984) Palamós C.F. Palamós C.F. 5 - 0 C.E. Olímpic Malgrat Palamós C.F.
(26/02/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 1 - 5 Promesas R.C.D. Español Gimnàstica Iberiana
(26/02/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 0 - 0 C.D. Puig-Reig F.C. Cambrils
(26/02/1984) C.D. Mataró C.D. Mataró 3 - 1 A.D. Prat C.D. Mataró
(26/02/1984) C.E. Farners C.E. Farners 3 - 3 U.E. Rubí C.E. Farners

Jornada 25

(04/03/1984) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 0 C.P. San Cristóbal U.E. Rubí
(04/03/1984) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 2 U.E. Sants C.D. Masnou
(04/03/1984) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 1 U.E. Canovelles U.E. Cerdanyola Mataró
(04/03/1984) C.D. Blanes C.D. Blanes 3 - 3 C.D. Milan C.D. Blanes
(04/03/1984) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 3 - 2 A.E.C. Manlleu C.F.J. Mollerussa
(04/03/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 0 - 0 Palamós C.F. C.F. Montañesa
(04/03/1984) C.E. Olímpic Malgrat C.E. Olímpic Malgrat 2 - 1 Gimnàstica Iberiana C.E. Olímpic Malgrat
(04/03/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 3 - 0 F.C. Cambrils Promesas R.C.D. Español
(04/03/1984) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 1 - 3 C.D. Mataró C.D. Puig-Reig
(04/03/1984) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 1 C.E. Farners A.D. Prat

Jornada 26

(11/03/1984) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 0 C.P. San Cristóbal U.E. Sants
(11/03/1984) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 0 - 4 C.D. Masnou U.E. Canovelles
(11/03/1984) C.D. Milan C.D. Milan 6 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró C.D. Milan
(11/03/1984) A.E.C. Manlleu A.E.C. Manlleu 4 - 0 C.D. Blanes A.E.C. Manlleu
(11/03/1984) Palamós C.F. Palamós C.F. 0 - 2 C.F.J. Mollerussa Palamós C.F.
(11/03/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 1 C.F. Montañesa Gimnàstica Iberiana
(11/03/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 3 - 0 C.E. Olímpic Malgrat F.C. Cambrils
(11/03/1984) C.D. Mataró C.D. Mataró 0 - 1 Promesas R.C.D. Español C.D. Mataró
(11/03/1984) C.E. Farners C.E. Farners 2 - 1 C.D. Puig-Reig C.E. Farners
(11/03/1984) A.D. Prat A.D. Prat 2 - 0 U.E. Rubí A.D. Prat

Jornada 27

(18/03/1984) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 5 U.E. Sants U.E. Rubí
(18/03/1984) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 3 U.E. Canovelles C.P. San Cristóbal
(18/03/1984) C.D. Masnou C.D. Masnou 2 - 1 C.D. Milan C.D. Masnou
(18/03/1984) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 1 A.E.C. Manlleu U.E. Cerdanyola Mataró
(18/03/1984) C.D. Blanes C.D. Blanes 2 - 1 Palamós C.F. C.D. Blanes
(18/03/1984) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 3 - 0 Gimnàstica Iberiana C.F.J. Mollerussa
(18/03/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 2 - 1 F.C. Cambrils C.F. Montañesa
(18/03/1984) C.E. Olímpic Malgrat C.E. Olímpic Malgrat 1 - 4 C.D. Mataró C.E. Olímpic Malgrat
(18/03/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 3 - 2 C.E. Farners Promesas R.C.D. Español
(18/03/1984) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 0 - 1 A.D. Prat C.D. Puig-Reig

Jornada 28

(25/03/1984) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 2 - 2 U.E. Sants U.E. Canovelles
(25/03/1984) C.D. Milan C.D. Milan 3 - 4 C.P. San Cristóbal C.D. Milan
(25/03/1984) A.E.C. Manlleu A.E.C. Manlleu 0 - 0 C.D. Masnou A.E.C. Manlleu
(25/03/1984) Palamós C.F. Palamós C.F. 3 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró Palamós C.F.
(25/03/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 6 C.D. Blanes Gimnàstica Iberiana
(25/03/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 1 C.F.J. Mollerussa F.C. Cambrils
(25/03/1984) C.D. Mataró C.D. Mataró 3 - 0 C.F. Montañesa C.D. Mataró
(25/03/1984) C.E. Farners C.E. Farners 4 - 1 C.E. Olímpic Malgrat C.E. Farners
(25/03/1984) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 1 Promesas R.C.D. Español A.D. Prat
(25/03/1984) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 3 - 0 U.E. Rubí C.D. Puig-Reig

Jornada 29

(01/04/1984) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 5 U.E. Canovelles U.E. Rubí
(01/04/1984) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.D. Milan U.E. Sants
(01/04/1984) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 4 - 4 A.E.C. Manlleu C.P. San Cristóbal
(01/04/1984) C.D. Masnou C.D. Masnou 3 - 0 Palamós C.F. C.D. Masnou
(01/04/1984) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 4 - 0 Gimnàstica Iberiana U.E. Cerdanyola Mataró
(01/04/1984) C.D. Blanes C.D. Blanes 6 - 0 F.C. Cambrils C.D. Blanes
(01/04/1984) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 1 C.D. Mataró C.F.J. Mollerussa
(01/04/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 2 - 0 C.E. Farners C.F. Montañesa
(01/04/1984) C.E. Olímpic Malgrat C.E. Olímpic Malgrat 0 - 1 A.D. Prat C.E. Olímpic Malgrat
(01/04/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 2 - 0 C.D. Puig-Reig Promesas R.C.D. Español

Jornada 30

(08/04/1984) C.D. Milan C.D. Milan 6 - 1 U.E. Canovelles C.D. Milan
(08/04/1984) A.E.C. Manlleu A.E.C. Manlleu 5 - 1 U.E. Sants A.E.C. Manlleu
(08/04/1984) Palamós C.F. Palamós C.F. 4 - 2 C.P. San Cristóbal Palamós C.F.
(08/04/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 3 C.D. Masnou Gimnàstica Iberiana
(08/04/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 0 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró F.C. Cambrils
(08/04/1984) C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 0 C.D. Blanes C.D. Mataró
(08/04/1984) C.E. Farners C.E. Farners 1 - 1 C.F.J. Mollerussa C.E. Farners
(08/04/1984) A.D. Prat A.D. Prat 4 - 3 C.F. Montañesa A.D. Prat
(08/04/1984) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 3 - 0 C.E. Olímpic Malgrat C.D. Puig-Reig
(08/04/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 3 - 1 U.E. Rubí Promesas R.C.D. Español

Jornada 31

(15/04/1984) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 3 C.D. Milan U.E. Rubí
(15/04/1984) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 1 - 2 A.E.C. Manlleu U.E. Canovelles
(15/04/1984) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 Palamós C.F. U.E. Sants
(15/04/1984) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 0 Gimnàstica Iberiana C.P. San Cristóbal
(15/04/1984) C.D. Masnou C.D. Masnou 4 - 0 F.C. Cambrils C.D. Masnou
(15/04/1984) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 0 - 0 C.D. Mataró U.E. Cerdanyola Mataró
(15/04/1984) C.D. Blanes C.D. Blanes 2 - 1 C.E. Farners C.D. Blanes
(15/04/1984) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 1 A.D. Prat C.F.J. Mollerussa
(15/04/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 2 C.D. Puig-Reig C.F. Montañesa
(15/04/1984) C.E. Olímpic Malgrat C.E. Olímpic Malgrat 0 - 3 Promesas R.C.D. Español C.E. Olímpic Malgrat

Jornada 32

(29/04/1984) A.E.C. Manlleu A.E.C. Manlleu 1 - 0 C.D. Milan A.E.C. Manlleu
(29/04/1984) Palamós C.F. Palamós C.F. 2 - 0 U.E. Canovelles Palamós C.F.
(29/04/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 3 U.E. Sants Gimnàstica Iberiana
(29/04/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 2 C.P. San Cristóbal F.C. Cambrils
(29/04/1984) C.D. Mataró C.D. Mataró 0 - 1 C.D. Masnou C.D. Mataró
(29/04/1984) C.E. Farners C.E. Farners 0 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró C.E. Farners
(29/04/1984) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 3 C.D. Blanes A.D. Prat
(29/04/1984) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 2 - 1 C.F.J. Mollerussa C.D. Puig-Reig
(29/04/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 0 - 0 C.F. Montañesa Promesas R.C.D. Español
(29/04/1984) C.E. Olímpic Malgrat C.E. Olímpic Malgrat 0 - 0 U.E. Rubí C.E. Olímpic Malgrat

Jornada 33

(06/05/1984) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 A.E.C. Manlleu U.E. Rubí
(06/05/1984) C.D. Milan C.D. Milan 2 - 1 Palamós C.F. C.D. Milan
(06/05/1984) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 3 - 0 Gimnàstica Iberiana U.E. Canovelles
(06/05/1984) U.E. Sants U.E. Sants 4 - 0 F.C. Cambrils U.E. Sants
(06/05/1984) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 7 - 2 C.D. Mataró C.P. San Cristóbal
(06/05/1984) C.D. Masnou C.D. Masnou 4 - 0 C.E. Farners C.D. Masnou
(06/05/1984) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 3 A.D. Prat U.E. Cerdanyola Mataró
(06/05/1984) C.D. Blanes C.D. Blanes 3 - 1 C.D. Puig-Reig C.D. Blanes
(06/05/1984) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 1 Promesas R.C.D. Español C.F.J. Mollerussa
(06/05/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 4 - 2 C.E. Olímpic Malgrat C.F. Montañesa

Jornada 34

(13/05/1984) Palamós C.F. Palamós C.F. 2 - 2 A.E.C. Manlleu Palamós C.F.
(13/05/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 3 C.D. Milan Gimnàstica Iberiana
(13/05/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 1 U.E. Canovelles F.C. Cambrils
(13/05/1984) C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 1 U.E. Sants C.D. Mataró
(13/05/1984) C.E. Farners C.E. Farners 1 - 0 C.P. San Cristóbal C.E. Farners
(13/05/1984) A.D. Prat A.D. Prat 0 - 0 C.D. Masnou A.D. Prat
(13/05/1984) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 3 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró C.D. Puig-Reig
(13/05/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 1 - 1 C.D. Blanes Promesas R.C.D. Español
(13/05/1984) C.E. Olímpic Malgrat C.E. Olímpic Malgrat 0 - 3 C.F.J. Mollerussa C.E. Olímpic Malgrat
(13/05/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 0 U.E. Rubí C.F. Montañesa

Jornada 35

(20/05/1984) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 1 Palamós C.F. U.E. Rubí
(20/05/1984) A.E.C. Manlleu A.E.C. Manlleu 8 - 1 Gimnàstica Iberiana A.E.C. Manlleu
(20/05/1984) C.D. Milan C.D. Milan 3 - 1 F.C. Cambrils C.D. Milan
(20/05/1984) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 3 - 1 C.D. Mataró U.E. Canovelles
(20/05/1984) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 C.E. Farners U.E. Sants
(20/05/1984) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 1 A.D. Prat C.P. San Cristóbal
(20/05/1984) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 1 C.D. Puig-Reig C.D. Masnou
(20/05/1984) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 7 Promesas R.C.D. Español U.E. Cerdanyola Mataró
(20/05/1984) C.D. Blanes C.D. Blanes 2 - 0 C.E. Olímpic Malgrat C.D. Blanes
(20/05/1984) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 4 - 0 C.F. Montañesa C.F.J. Mollerussa

Jornada 36

(27/05/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 1 Palamós C.F. Gimnàstica Iberiana
(27/05/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 0 - 1 A.E.C. Manlleu F.C. Cambrils
(27/05/1984) C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 2 C.D. Milan C.D. Mataró
(27/05/1984) C.E. Farners C.E. Farners 0 - 2 U.E. Canovelles C.E. Farners
(27/05/1984) A.D. Prat A.D. Prat 2 - 0 U.E. Sants A.D. Prat
(27/05/1984) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 3 - 1 C.P. San Cristóbal C.D. Puig-Reig
(27/05/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 2 - 0 C.D. Masnou Promesas R.C.D. Español
(27/05/1984) C.E. Olímpic Malgrat C.E. Olímpic Malgrat 3 - 2 U.E. Cerdanyola Mataró C.E. Olímpic Malgrat
(27/05/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 2 - 4 C.D. Blanes C.F. Montañesa
(27/05/1984) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 3 - 0 U.E. Rubí C.F.J. Mollerussa

Jornada 37

(03/06/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 3 - 3 U.E. Rubí Gimnàstica Iberiana
(03/06/1984) Palamós C.F. Palamós C.F. 3 - 1 F.C. Cambrils Palamós C.F.
(03/06/1984) A.E.C. Manlleu A.E.C. Manlleu 4 - 1 C.D. Mataró A.E.C. Manlleu
(03/06/1984) C.D. Milan C.D. Milan 2 - 2 C.E. Farners C.D. Milan
(03/06/1984) U.E. Canovelles U.E. Canovelles 0 - 1 A.D. Prat U.E. Canovelles
(03/06/1984) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 C.D. Puig-Reig U.E. Sants
(03/06/1984) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 0 Promesas R.C.D. Español C.P. San Cristóbal
(03/06/1984) C.D. Masnou C.D. Masnou 10 - 0 C.E. Olímpic Malgrat C.D. Masnou
(03/06/1984) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 2 C.F. Montañesa U.E. Cerdanyola Mataró
(03/06/1984) C.D. Blanes C.D. Blanes 2 - 0 C.F.J. Mollerussa C.D. Blanes

Jornada 38

(10/06/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 2 Gimnàstica Iberiana F.C. Cambrils
(10/06/1984) C.D. Mataró C.D. Mataró 0 - 0 Palamós C.F. C.D. Mataró
(10/06/1984) C.E. Farners C.E. Farners 1 - 2 A.E.C. Manlleu C.E. Farners
(10/06/1984) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 0 C.D. Milan A.D. Prat
(10/06/1984) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 3 - 4 U.E. Canovelles C.D. Puig-Reig
(10/06/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 1 - 0 U.E. Sants Promesas R.C.D. Español
(10/06/1984) C.E. Olímpic Malgrat C.E. Olímpic Malgrat 1 - 3 C.P. San Cristóbal C.E. Olímpic Malgrat
(10/06/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 0 - 2 C.D. Masnou C.F. Montañesa
(10/06/1984) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró C.F.J. Mollerussa
(10/06/1984) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 2 C.D. Blanes U.E. Rubí
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Olmo
 
180
2
0
0
2
0
2
1
0
0
0
0
Barbarà
 
180
2
0
0
2
0
2
0
0
0
0
0
Parrado
 
180
2
0
0
2
0
2
0
0
0
0
0
Medina
 
180
2
0
0
2
0
2
0
0
0
0
0
Rosendo
 
180
2
0
0
2
0
2
0
0
0
0
0
Alguacil
 
180
2
0
0
2
0
2
0
2
0
0
0
Mario II
 
180
2
0
0
2
0
1
0
0
0
0
0
Royuela
 
180
2
0
0
2
0
1
0
0
0
0
0
Manel
 
177
2
0
0
2
0
1
0
0
0
0
0
Segura
 
147
2
0
0
2
0
1
0
0
0
0
0
Antonio
 
90
2
0
0
1
1
1
1
0
0
0
0
Mario I
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Mozo
 
33
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Noguera
 
3
2
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 12 victories (32%), 8 empats (21%) i 13 derrotes (34%)
Gols marcats: 65 gols (1.71 per partit)
Golejadors: 1 gol: Olmo, Antonio.
Gols rebuts: 45 gols (1.18 per partit)
Porters: 2 gols: Alguacil.