Competicions

Primera Regional Catalana - Grupo 3 (1974/1975)

Jornada 1

(01/09/1974) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 3 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(01/09/1974) A.D. Prat A.D. Prat 4 - 1 C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova
(01/09/1974) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 1 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(01/09/1974) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 1 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(01/09/1974) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 0 - 3 U.D. Sitges U.D. Sitges
(01/09/1974) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 0 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(01/09/1974) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 2 G.E. SEAT G.E. SEAT
(01/09/1974) Ponts C.F. Ponts C.F. 0 - 3 C.F. Gavá C.F. Gavá
(01/09/1974) C.F. Amposta C.F. Amposta 5 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(01/09/1974) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 1 C.F. Tarrega C.F. Tarrega

Jornada 2

(08/09/1974) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(08/09/1974) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 3 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(08/09/1974) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 2 - 1 A.D. Prat A.D. Prat
(08/09/1974) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 0 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(08/09/1974) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 0 U.D. Sants U.D. Sants
(08/09/1974) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(08/09/1974) G.E. SEAT G.E. SEAT 3 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(08/09/1974) C.F. Gavá C.F. Gavá 4 - 1 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(08/09/1974) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 0 Ponts C.F. Ponts C.F.
(08/09/1974) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta

Jornada 3

(15/09/1974) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 4 - 3 C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova
(15/09/1974) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 1 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(15/09/1974) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 1 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(15/09/1974) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 5 - 1 U.D. Sitges U.D. Sitges
(15/09/1974) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(15/09/1974) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 0 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(15/09/1974) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 0 - 2 C.F. Gavá C.F. Gavá
(15/09/1974) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 1 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(15/09/1974) Ponts C.F. Ponts C.F. 2 - 0 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(15/09/1974) CDC Torreforta CDC Torreforta 5 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta

Jornada 4

(22/09/1974) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 2 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(22/09/1974) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 1 - 2 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(22/09/1974) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 4 - 2 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(22/09/1974) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 0 A.D. Prat A.D. Prat
(22/09/1974) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 0 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(22/09/1974) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 0 U.D. Sants U.D. Sants
(22/09/1974) C.F. Gavá C.F. Gavá 4 - 1 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(22/09/1974) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(22/09/1974) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 4 - 1 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(22/09/1974) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 0 Ponts C.F. Ponts C.F.

Jornada 5

(29/09/1974) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 2 - 1 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(29/09/1974) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 1 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(29/09/1974) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 0 U.D. Sitges U.D. Sitges
(29/09/1974) A.D. Prat A.D. Prat 3 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(29/09/1974) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(29/09/1974) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 1 C.F. Gavá C.F. Gavá
(29/09/1974) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(29/09/1974) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 1 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(29/09/1974) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 5 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(29/09/1974) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 0 Ponts C.F. Ponts C.F.

Jornada 6

(06/10/1974) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 0 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(06/10/1974) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 6 - 2 C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova
(06/10/1974) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(06/10/1974) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(06/10/1974) G.E. SEAT G.E. SEAT 0 - 1 A.D. Prat A.D. Prat
(06/10/1974) C.F. Gavá C.F. Gavá 4 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(06/10/1974) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 4 U.D. Sants U.D. Sants
(06/10/1974) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 3 - 2 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(06/10/1974) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 2 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(06/10/1974) Ponts C.F. Ponts C.F. 3 - 1 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona

Jornada 7

(13/10/1974) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 2 - 0 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(13/10/1974) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 2 - 0 U.D. Sitges U.D. Sitges
(13/10/1974) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(13/10/1974) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(13/10/1974) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 0 C.F. Gavá C.F. Gavá
(13/10/1974) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(13/10/1974) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 0 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(13/10/1974) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(13/10/1974) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 2 - 5 Ponts C.F. Ponts C.F.
(13/10/1974) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 2 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona

Jornada 8

(20/10/1974) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 3 - 2 CDC Torreforta CDC Torreforta
(20/10/1974) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 0 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(20/10/1974) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 0 C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova
(20/10/1974) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 2 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(20/10/1974) C.F. Gavá C.F. Gavá 3 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(20/10/1974) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 0 A.D. Prat A.D. Prat
(20/10/1974) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(20/10/1974) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(20/10/1974) Ponts C.F. Ponts C.F. 2 - 2 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(20/10/1974) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 4 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues

Jornada 9

(27/10/1974) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 1 - 0 U.D. Sitges U.D. Sitges
(27/10/1974) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 0 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(27/10/1974) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 1 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(27/10/1974) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 3 - 1 C.F. Gavá C.F. Gavá
(27/10/1974) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(27/10/1974) A.D. Prat A.D. Prat 0 - 0 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(27/10/1974) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 5 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(27/10/1974) U.D. Sants U.D. Sants 2 - 1 Ponts C.F. Ponts C.F.
(27/10/1974) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(27/10/1974) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues

Jornada 10

(03/11/1974) U.D. Sitges U.D. Sitges 0 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(03/11/1974) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 2 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(03/11/1974) G.E. SEAT G.E. SEAT 3 - 0 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(03/11/1974) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 0 C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova
(03/11/1974) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(03/11/1974) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 4 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(03/11/1974) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 A.D. Prat A.D. Prat
(03/11/1974) Ponts C.F. Ponts C.F. 3 - 4 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(03/11/1974) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(03/11/1974) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 0 - 3 C.F. Villanueva C.F. Villanueva

Jornada 11

(10/11/1974) U.D. Sitges U.D. Sitges 0 - 0 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(10/11/1974) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(10/11/1974) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 3 - 3 C.F. Gavá C.F. Gavá
(10/11/1974) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 1 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(10/11/1974) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 0 - 0 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(10/11/1974) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(10/11/1974) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 2 Ponts C.F. Ponts C.F.
(10/11/1974) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 2 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(10/11/1974) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 0 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(10/11/1974) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva

Jornada 12

(17/11/1974) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(17/11/1974) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 3 U.D. Sitges U.D. Sitges
(17/11/1974) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 2 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(17/11/1974) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 0 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(17/11/1974) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 1 C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova
(17/11/1974) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(17/11/1974) Ponts C.F. Ponts C.F. 1 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(17/11/1974) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 1 A.D. Prat A.D. Prat
(17/11/1974) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 3 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(17/11/1974) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 1 U.D. Sants U.D. Sants

Jornada 13

(24/11/1974) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(24/11/1974) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 2 C.F. Gavá C.F. Gavá
(24/11/1974) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(24/11/1974) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 2 - 1 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(24/11/1974) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 3 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
(24/11/1974) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 1 Ponts C.F. Ponts C.F.
(24/11/1974) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(24/11/1974) A.D. Prat A.D. Prat 3 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(24/11/1974) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 2 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(24/11/1974) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 3 U.D. Sants U.D. Sants

Jornada 14

(01/12/1974) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(01/12/1974) C.F. Gavá C.F. Gavá 4 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(01/12/1974) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 6 - 3 U.D. Sitges U.D. Sitges
(01/12/1974) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 3 - 1 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(01/12/1974) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 0 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(01/12/1974) Ponts C.F. Ponts C.F. 4 - 1 C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova
(01/12/1974) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(01/12/1974) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 3 - 3 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(01/12/1974) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 1 A.D. Prat A.D. Prat
(01/12/1974) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria

Jornada 15

(08/12/1974) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 2 C.F. Gavá C.F. Gavá
(08/12/1974) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(08/12/1974) U.D. Sitges U.D. Sitges 0 - 0 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(08/12/1974) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 3 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(08/12/1974) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 5 - 1 Ponts C.F. Ponts C.F.
(08/12/1974) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 1 - 3 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(08/12/1974) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 0 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(08/12/1974) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 2 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(08/12/1974) A.D. Prat A.D. Prat 0 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(08/12/1974) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria

Jornada 16

(15/12/1974) C.F. Gavá C.F. Gavá 3 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(15/12/1974) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 2 G.E. SEAT G.E. SEAT
(15/12/1974) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 4 - 0 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(15/12/1974) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 0 U.D. Sitges U.D. Sitges
(15/12/1974) Ponts C.F. Ponts C.F. 1 - 0 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(15/12/1974) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 1 - 0 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(15/12/1974) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 3 - 1 C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova
(15/12/1974) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(15/12/1974) U.D. Sants U.D. Sants 2 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(15/12/1974) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 2 A.D. Prat A.D. Prat

Jornada 17

(29/12/1974) C.F. Gavá C.F. Gavá 6 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(29/12/1974) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 3 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(29/12/1974) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 6 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
(29/12/1974) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 0 Ponts C.F. Ponts C.F.
(29/12/1974) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 1 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(29/12/1974) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 3 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(29/12/1974) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 0 - 2 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(29/12/1974) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 3 - 0 U.D. Sants U.D. Sants
(29/12/1974) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 4 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(29/12/1974) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 A.D. Prat A.D. Prat

Jornada 18

(05/01/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(05/01/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 1 C.F. Gavá C.F. Gavá
(05/01/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 2 G.E. SEAT G.E. SEAT
(05/01/1975) Ponts C.F. Ponts C.F. 1 - 0 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(05/01/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 0 U.D. Sitges U.D. Sitges
(05/01/1975) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 2 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(05/01/1975) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 1 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(05/01/1975) U.D. Sants U.D. Sants 5 - 0 C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova
(05/01/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 6 - 2 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(05/01/1975) A.D. Prat A.D. Prat 7 - 2 C.F. Balaguer C.F. Balaguer

Jornada 19

(12/01/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 1 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(12/01/1975) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(12/01/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 0 Ponts C.F. Ponts C.F.
(12/01/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(12/01/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 3 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(12/01/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 1 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(12/01/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 1 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(12/01/1975) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 1 - 2 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(12/01/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 2 A.D. Prat A.D. Prat
(12/01/1975) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 4 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 20

(19/01/1975) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(19/01/1975) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 0 - 4 A.D. Prat A.D. Prat
(19/01/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 1 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(19/01/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 5 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(19/01/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(19/01/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 4 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(19/01/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 4 - 1 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(19/01/1975) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 0 Ponts C.F. Ponts C.F.
(19/01/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 4 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(19/01/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 3 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 21

(26/01/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(26/01/1975) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 0 C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova
(26/01/1975) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 0 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(26/01/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 2 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(26/01/1975) U.D. Sants U.D. Sants 4 - 1 U.D. Sitges U.D. Sitges
(26/01/1975) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 0 - 0 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(26/01/1975) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 3 G.E. SEAT G.E. SEAT
(26/01/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 0 C.F. Gavá C.F. Gavá
(26/01/1975) Ponts C.F. Ponts C.F. 0 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(26/01/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 0 C.F. Tarrega C.F. Tarrega

Jornada 22

(02/02/1975) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 1 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(02/02/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 4 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(02/02/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 2 A.D. Prat A.D. Prat
(02/02/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 0 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(02/02/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 0 U.D. Sants U.D. Sants
(02/02/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 1 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(02/02/1975) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(02/02/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 1 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(02/02/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 0 Ponts C.F. Ponts C.F.
(02/02/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 23

(09/02/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 0 C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova
(09/02/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 1 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(09/02/1975) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 3 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(09/02/1975) A.D. Prat A.D. Prat 4 - 1 U.D. Sitges U.D. Sitges
(09/02/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 0 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(09/02/1975) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 2 G.E. SEAT G.E. SEAT
(09/02/1975) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 0 C.F. Gavá C.F. Gavá
(09/02/1975) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 3 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(09/02/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 0 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(09/02/1975) Ponts C.F. Ponts C.F. 1 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta

Jornada 24

(16/02/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 5 - 0 C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova
(16/02/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(16/02/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 3 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(16/02/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 1 A.D. Prat A.D. Prat
(16/02/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(16/02/1975) C.F. Gavá C.F. Gavá 5 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(16/02/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 2 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(16/02/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 2 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(16/02/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 1 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(16/02/1975) Ponts C.F. Ponts C.F. 5 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 25

(23/02/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(23/02/1975) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 2 - 2 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(23/02/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 1 U.D. Sitges U.D. Sitges
(23/02/1975) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 0 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(23/02/1975) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(23/02/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 0 C.F. Gavá C.F. Gavá
(23/02/1975) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(23/02/1975) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 1 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(23/02/1975) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 3 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
(23/02/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 4 - 0 Ponts C.F. Ponts C.F.

Jornada 26

(02/03/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 3 - 0 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(02/03/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 0 C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova
(02/03/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(02/03/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 4 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(02/03/1975) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 2 A.D. Prat A.D. Prat
(02/03/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(02/03/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(02/03/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(02/03/1975) Ponts C.F. Ponts C.F. 1 - 0 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(02/03/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 2 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 27

(09/03/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 0 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(09/03/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 3 - 0 U.D. Sitges U.D. Sitges
(09/03/1975) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 2 - 2 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(09/03/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(09/03/1975) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 4 - 1 C.F. Gavá C.F. Gavá
(09/03/1975) A.D. Prat A.D. Prat 2 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(09/03/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 0 - 1 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(09/03/1975) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(09/03/1975) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 0 Ponts C.F. Ponts C.F.
(09/03/1975) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 8 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona

Jornada 28

(16/03/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 0 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(16/03/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 0 - 0 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(16/03/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 4 - 0 C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova
(16/03/1975) C.F. Gavá C.F. Gavá 6 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(16/03/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 4 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(16/03/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 1 - 2 A.D. Prat A.D. Prat
(16/03/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 5 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(16/03/1975) Ponts C.F. Ponts C.F. 1 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(16/03/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 5 - 1 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(16/03/1975) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 3 - 3 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 29

(23/03/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 0 - 1 U.D. Sitges U.D. Sitges
(23/03/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 2 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(23/03/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 1 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(23/03/1975) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 2 - 1 C.F. Gavá C.F. Gavá
(23/03/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(23/03/1975) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 1 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(23/03/1975) A.D. Prat A.D. Prat 2 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(23/03/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 5 - 0 Ponts C.F. Ponts C.F.
(23/03/1975) U.D. Sants U.D. Sants 2 - 1 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(23/03/1975) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 2 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues

Jornada 30

(30/03/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 1 U.D. Sitges U.D. Sitges
(30/03/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 2 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(30/03/1975) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 0 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(30/03/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 7 - 1 C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova
(30/03/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 3 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(30/03/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(30/03/1975) Ponts C.F. Ponts C.F. 0 - 1 A.D. Prat A.D. Prat
(30/03/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(30/03/1975) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 0 - 2 U.D. Sants U.D. Sants
(30/03/1975) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 31

(06/04/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(06/04/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 4 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(06/04/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 1 - 2 C.F. Gavá C.F. Gavá
(06/04/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 1 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(06/04/1975) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 4 - 1 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(06/04/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(06/04/1975) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 2 Ponts C.F. Ponts C.F.
(06/04/1975) A.D. Prat A.D. Prat 4 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(06/04/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 2 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(06/04/1975) U.D. Sants U.D. Sants 4 - 1 C.F. Villanueva C.F. Villanueva

Jornada 32

(13/04/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 0 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(13/04/1975) C.F. Gavá C.F. Gavá 5 - 0 U.D. Sitges U.D. Sitges
(13/04/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 0 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(13/04/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 5 - 0 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(13/04/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 5 - 1 C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova
(13/04/1975) Ponts C.F. Ponts C.F. 2 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(13/04/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(13/04/1975) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 2 - 1 A.D. Prat A.D. Prat
(13/04/1975) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 2 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(13/04/1975) U.D. Sants U.D. Sants 2 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 33

(20/04/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(20/04/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 0 - 0 C.F. Gavá C.F. Gavá
(20/04/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(20/04/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 1 - 2 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(20/04/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 2 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(20/04/1975) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 1 - 0 Ponts C.F. Ponts C.F.
(20/04/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 1 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(20/04/1975) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 4 - 0 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(20/04/1975) A.D. Prat A.D. Prat 2 - 2 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(20/04/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 2 U.D. Sants U.D. Sants

Jornada 34

(04/05/1975) C.F. Gavá C.F. Gavá 4 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(04/05/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(04/05/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 3 - 3 U.D. Sitges U.D. Sitges
(04/05/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 5 - 2 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(04/05/1975) Ponts C.F. Ponts C.F. 1 - 0 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(04/05/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 1 C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova
(04/05/1975) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 4 - 2 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(04/05/1975) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(04/05/1975) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 2 A.D. Prat A.D. Prat
(04/05/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 35

(11/05/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 1 C.F. Gavá C.F. Gavá
(11/05/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(11/05/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 1 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(11/05/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(11/05/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 3 - 1 Ponts C.F. Ponts C.F.
(11/05/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 1 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(11/05/1975) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 2 - 0 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(11/05/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(11/05/1975) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 0 U.D. Sants U.D. Sants
(11/05/1975) A.D. Prat A.D. Prat 0 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria

Jornada 36

(18/05/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 5 C.F. Gavá C.F. Gavá
(18/05/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(18/05/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(18/05/1975) Ponts C.F. Ponts C.F. 0 - 0 U.D. Sitges U.D. Sitges
(18/05/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 2 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(18/05/1975) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 0 - 0 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(18/05/1975) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 1 C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova
(18/05/1975) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(18/05/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 6 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(18/05/1975) A.D. Prat A.D. Prat 3 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 37

(18/05/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(18/05/1975) C.F. Gavá C.F. Gavá 3 - 0 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(18/05/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 4 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
(18/05/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 1 Ponts C.F. Ponts C.F.
(18/05/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 2 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(18/05/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 1 - 0 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(18/05/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 4 - 3 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(18/05/1975) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 2 - 3 U.D. Sants U.D. Sants
(18/05/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(18/05/1975) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 3 A.D. Prat A.D. Prat

Jornada 38

(25/05/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 1 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(25/05/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 C.F. Gavá C.F. Gavá
(25/05/1975) Ponts C.F. Ponts C.F. 3 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(25/05/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 4 - 0 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(25/05/1975) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 2 - 3 U.D. Sitges U.D. Sitges
(25/05/1975) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 1 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(25/05/1975) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 0 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(25/05/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 5 - 0 C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova
(25/05/1975) A.D. Prat A.D. Prat 2 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(25/05/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 18 victories (47%), 9 empats (24%) i 11 derrotes (29%)
Gols marcats: 64 gols (1.68 per partit)
Golejadors:
Gols rebuts: 50 gols (1.32 per partit)
Porters: