Competicions

Primera Regional Catalana - Grupo 3 (1972/1973)

Jornada 1

(03/09/1972) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 2 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(03/09/1972) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 4 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(03/09/1972) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 0 - 0 C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados
(03/09/1972) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 2 - 1 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(03/09/1972) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 0 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(03/09/1972) C.F. Reddis C.F. Reddis 1 - 1 A.D. Prat A.D. Prat
(03/09/1972) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 0 C.F. Gavá C.F. Gavá
(03/09/1972) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(03/09/1972) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(03/09/1972) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 4 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco

Jornada 2

(10/09/1972) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 3 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(10/09/1972) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 1 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(10/09/1972) C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados 6 - 2 G.E. SEAT G.E. SEAT
(10/09/1972) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 3 - 2 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(10/09/1972) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 5 - 1 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(10/09/1972) A.D. Prat A.D. Prat 5 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(10/09/1972) C.F. Gavá C.F. Gavá 5 - 2 C.F. Reddis C.F. Reddis
(10/09/1972) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 1 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(10/09/1972) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 0 U.D. Sitges U.D. Sitges
(10/09/1972) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 3 U.D. Cornellá U.D. Cornellá

Jornada 3

(17/09/1972) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(17/09/1972) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 0 - 1 C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados
(17/09/1972) G.E. SEAT G.E. SEAT 0 - 1 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(17/09/1972) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 0 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(17/09/1972) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 1 - 2 A.D. Prat A.D. Prat
(17/09/1972) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 2 C.F. Gavá C.F. Gavá
(17/09/1972) C.F. Reddis C.F. Reddis 3 - 2 U.D. Sants U.D. Sants
(17/09/1972) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 2 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(17/09/1972) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(17/09/1972) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 1 U.D. Cornellá U.D. Cornellá

Jornada 4

(24/09/1972) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 2 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(24/09/1972) C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados 3 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(24/09/1972) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 4 - 1 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(24/09/1972) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 4 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(24/09/1972) A.D. Prat A.D. Prat 4 - 0 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(24/09/1972) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 1 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(24/09/1972) U.D. Sants U.D. Sants 2 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(24/09/1972) C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 1 C.F. Reddis C.F. Reddis
(24/09/1972) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 0 - 2 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(24/09/1972) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 1 - 0 U.D. Sitges U.D. Sitges

Jornada 5

(01/10/1972) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 1 C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados
(01/10/1972) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(01/10/1972) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 0 - 0 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(01/10/1972) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 4 A.D. Prat A.D. Prat
(01/10/1972) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 1 C.F. Gavá C.F. Gavá
(01/10/1972) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 1 - 0 U.D. Sants U.D. Sants
(01/10/1972) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 0 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(01/10/1972) C.F. Reddis C.F. Reddis 1 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(01/10/1972) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 3 - 3 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(01/10/1972) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 0 U.D. Sitges U.D. Sitges

Jornada 6

(08/10/1972) C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados 2 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(08/10/1972) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 4 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(08/10/1972) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(08/10/1972) A.D. Prat A.D. Prat 5 - 0 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(08/10/1972) C.F. Gavá C.F. Gavá 1 - 2 G.E. SEAT G.E. SEAT
(08/10/1972) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(08/10/1972) C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 0 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(08/10/1972) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(08/10/1972) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 8 - 2 C.F. Reddis C.F. Reddis
(08/10/1972) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 2 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira

Jornada 7

(15/10/1972) C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados 3 - 3 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(15/10/1972) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 2 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(15/10/1972) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 0 A.D. Prat A.D. Prat
(15/10/1972) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 0 C.F. Gavá C.F. Gavá
(15/10/1972) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(15/10/1972) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(15/10/1972) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 1 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(15/10/1972) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 4 - 2 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(15/10/1972) C.F. Reddis C.F. Reddis 2 - 0 U.D. Sitges U.D. Sitges
(15/10/1972) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 1 - 0 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira

Jornada 8

(22/10/1972) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 4 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(22/10/1972) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 0 - 2 C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados
(22/10/1972) A.D. Prat A.D. Prat 5 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(22/10/1972) C.F. Gavá C.F. Gavá 0 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(22/10/1972) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 1 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(22/10/1972) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(22/10/1972) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(22/10/1972) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 3 - 3 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(22/10/1972) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(22/10/1972) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 5 - 2 C.F. Reddis C.F. Reddis

Jornada 9

(29/10/1972) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 0 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(29/10/1972) C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados 1 - 1 A.D. Prat A.D. Prat
(29/10/1972) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 0 - 4 C.F. Gavá C.F. Gavá
(29/10/1972) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 3 U.D. Sants U.D. Sants
(29/10/1972) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 2 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(29/10/1972) G.E. SEAT G.E. SEAT 0 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(29/10/1972) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 0 - 1 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(29/10/1972) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 1 - 3 U.D. Sitges U.D. Sitges
(29/10/1972) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 0 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(29/10/1972) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 1 - 0 C.F. Reddis C.F. Reddis

Jornada 10

(05/11/1972) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 0 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(05/11/1972) A.D. Prat A.D. Prat 5 - 0 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(05/11/1972) C.F. Gavá C.F. Gavá 6 - 1 C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados
(05/11/1972) U.D. Sants U.D. Sants 2 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(05/11/1972) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(05/11/1972) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 2 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(05/11/1972) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 4 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(05/11/1972) U.D. Sitges U.D. Sitges 0 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(05/11/1972) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 4 - 0 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(05/11/1972) C.F. Reddis C.F. Reddis 0 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense

Jornada 11

(12/11/1972) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 0 A.D. Prat A.D. Prat
(12/11/1972) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 0 - 3 C.F. Gavá C.F. Gavá
(12/11/1972) C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados 2 - 2 U.D. Sants U.D. Sants
(12/11/1972) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 0 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(12/11/1972) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(12/11/1972) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 2 - 0 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(12/11/1972) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 2 U.D. Sitges U.D. Sitges
(12/11/1972) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 1 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(12/11/1972) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 2 - 0 C.F. Reddis C.F. Reddis
(12/11/1972) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 0 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense

Jornada 12

(19/11/1972) A.D. Prat A.D. Prat 5 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(19/11/1972) C.F. Gavá C.F. Gavá 3 - 0 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(19/11/1972) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 1 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(19/11/1972) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 0 C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados
(19/11/1972) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(19/11/1972) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(19/11/1972) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 1 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(19/11/1972) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 3 - 2 G.E. SEAT G.E. SEAT
(19/11/1972) C.F. Reddis C.F. Reddis 1 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(19/11/1972) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 0 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels

Jornada 13

(26/11/1972) A.D. Prat A.D. Prat 0 - 1 C.F. Gavá C.F. Gavá
(26/11/1972) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 4 - 3 U.D. Sants U.D. Sants
(26/11/1972) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(26/11/1972) C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados 4 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(26/11/1972) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 1 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(26/11/1972) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 1 U.D. Sitges U.D. Sitges
(26/11/1972) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 1 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(26/11/1972) G.E. SEAT G.E. SEAT 3 - 1 C.F. Reddis C.F. Reddis
(26/11/1972) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(26/11/1972) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 1 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels

Jornada 14

(03/12/1972) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 2 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(03/12/1972) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 1 A.D. Prat A.D. Prat
(03/12/1972) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(03/12/1972) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 4 - 1 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(03/12/1972) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 2 C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados
(03/12/1972) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(03/12/1972) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 2 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(03/12/1972) C.F. Reddis C.F. Reddis 2 - 1 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(03/12/1972) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(03/12/1972) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 2 - 3 C.F. Samboyano C.F. Samboyano

Jornada 15

(10/12/1972) C.F. Gavá C.F. Gavá 3 - 2 U.D. Sants U.D. Sants
(10/12/1972) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(10/12/1972) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(10/12/1972) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 3 - 1 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(10/12/1972) C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados 4 - 3 U.D. Sitges U.D. Sitges
(10/12/1972) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 0 - 0 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(10/12/1972) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 1 C.F. Reddis C.F. Reddis
(10/12/1972) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 3 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(10/12/1972) G.E. SEAT G.E. SEAT 5 - 0 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(10/12/1972) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 1 - 0 C.F. Samboyano C.F. Samboyano

Jornada 16

(17/12/1972) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(17/12/1972) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 1 C.F. Gavá C.F. Gavá
(17/12/1972) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 0 A.D. Prat A.D. Prat
(17/12/1972) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 7 - 2 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(17/12/1972) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 0 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(17/12/1972) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 2 - 2 C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados
(17/12/1972) C.F. Reddis C.F. Reddis 1 - 4 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(17/12/1972) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 4 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(17/12/1972) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 1 - 0 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(17/12/1972) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 2 G.E. SEAT G.E. SEAT

Jornada 17

(31/12/1972) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(31/12/1972) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 3 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(31/12/1972) A.D. Prat A.D. Prat 2 - 2 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(31/12/1972) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 1 - 0 U.D. Sitges U.D. Sitges
(31/12/1972) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 1 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(31/12/1972) C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados 7 - 0 C.F. Reddis C.F. Reddis
(31/12/1972) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 2 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(31/12/1972) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 1 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(31/12/1972) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(31/12/1972) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 2 G.E. SEAT G.E. SEAT

Jornada 18

(07/01/1973) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 1 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(07/01/1973) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(07/01/1973) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 0 - 3 C.F. Gavá C.F. Gavá
(07/01/1973) U.D. Sitges U.D. Sitges 3 - 3 A.D. Prat A.D. Prat
(07/01/1973) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 3 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(07/01/1973) C.F. Reddis C.F. Reddis 0 - 5 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(07/01/1973) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 0 C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados
(07/01/1973) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 4 - 2 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(07/01/1973) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(07/01/1973) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 0 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques

Jornada 19

(14/01/1973) C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(14/01/1973) U.D. Sants U.D. Sants 2 - 1 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(14/01/1973) C.F. Gavá C.F. Gavá 5 - 1 U.D. Sitges U.D. Sitges
(14/01/1973) A.D. Prat A.D. Prat 0 - 1 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(14/01/1973) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 7 - 0 C.F. Reddis C.F. Reddis
(14/01/1973) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 1 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(14/01/1973) C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados 4 - 0 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(14/01/1973) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 0 - 0 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(14/01/1973) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 3 G.E. SEAT G.E. SEAT
(14/01/1973) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona

Jornada 20

(21/01/1973) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 0 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(21/01/1973) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(21/01/1973) C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados 0 - 0 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(21/01/1973) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 1 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(21/01/1973) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 3 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(21/01/1973) A.D. Prat A.D. Prat 5 - 0 C.F. Reddis C.F. Reddis
(21/01/1973) C.F. Gavá C.F. Gavá 1 - 1 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(21/01/1973) U.D. Sants U.D. Sants 5 - 1 U.D. Sitges U.D. Sitges
(21/01/1973) C.F. Amposta C.F. Amposta 5 - 1 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(21/01/1973) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 1 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona

Jornada 21

(28/01/1973) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 4 - 3 CDC Torreforta CDC Torreforta
(28/01/1973) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 5 - 1 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(28/01/1973) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 4 C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados
(28/01/1973) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 1 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(28/01/1973) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 0 - 0 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(28/01/1973) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 0 A.D. Prat A.D. Prat
(28/01/1973) C.F. Reddis C.F. Reddis 0 - 4 C.F. Gavá C.F. Gavá
(28/01/1973) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 0 U.D. Sants U.D. Sants
(28/01/1973) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(28/01/1973) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 0 - 4 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco

Jornada 22

(04/02/1973) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(04/02/1973) C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados 9 - 2 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(04/02/1973) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 1 - 3 G.E. SEAT G.E. SEAT
(04/02/1973) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 3 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(04/02/1973) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 0 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(04/02/1973) C.F. Gavá C.F. Gavá 4 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(04/02/1973) U.D. Sants U.D. Sants 4 - 0 C.F. Reddis C.F. Reddis
(04/02/1973) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 0 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(04/02/1973) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 1 U.D. Sitges U.D. Sitges
(04/02/1973) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona

Jornada 23

(11/02/1973) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 1 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(11/02/1973) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 0 C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados
(11/02/1973) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 4 - 1 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(11/02/1973) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(11/02/1973) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 1 A.D. Prat A.D. Prat
(11/02/1973) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 1 - 1 C.F. Gavá C.F. Gavá
(11/02/1973) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 0 U.D. Sants U.D. Sants
(11/02/1973) C.F. Reddis C.F. Reddis 0 - 5 C.F. Amposta C.F. Amposta
(11/02/1973) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 0 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(11/02/1973) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 0 U.D. Cornellá U.D. Cornellá

Jornada 24

(18/02/1973) C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados 4 - 1 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(18/02/1973) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 5 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(18/02/1973) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 1 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(18/02/1973) A.D. Prat A.D. Prat 4 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(18/02/1973) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 0 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(18/02/1973) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 2 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(18/02/1973) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(18/02/1973) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 6 - 1 C.F. Reddis C.F. Reddis
(18/02/1973) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 0 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(18/02/1973) U.D. Sitges U.D. Sitges 9 - 4 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona

Jornada 25

(25/02/1973) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 1 - 0 C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados
(25/02/1973) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 0 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(25/02/1973) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 3 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(25/02/1973) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 2 - 0 A.D. Prat A.D. Prat
(25/02/1973) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 1 C.F. Gavá C.F. Gavá
(25/02/1973) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(25/02/1973) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 3 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(25/02/1973) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(25/02/1973) C.F. Reddis C.F. Reddis 0 - 1 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(25/02/1973) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 1 U.D. Sitges U.D. Sitges

Jornada 26

(04/03/1973) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 1 C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados
(04/03/1973) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 5 - 3 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(04/03/1973) A.D. Prat A.D. Prat 2 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(04/03/1973) C.F. Gavá C.F. Gavá 6 - 0 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(04/03/1973) U.D. Sants U.D. Sants 2 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(04/03/1973) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 2 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(04/03/1973) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 2 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(04/03/1973) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 5 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(04/03/1973) U.D. Sitges U.D. Sitges 4 - 0 C.F. Reddis C.F. Reddis
(04/03/1973) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 4 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona

Jornada 27

(11/03/1973) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 0 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(11/03/1973) C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados 4 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(11/03/1973) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 0 - 3 A.D. Prat A.D. Prat
(11/03/1973) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 3 C.F. Gavá C.F. Gavá
(11/03/1973) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 2 U.D. Sants U.D. Sants
(11/03/1973) G.E. SEAT G.E. SEAT 3 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
(11/03/1973) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 4 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(11/03/1973) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 3 - 0 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(11/03/1973) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 0 U.D. Sitges U.D. Sitges
(11/03/1973) C.F. Reddis C.F. Reddis 1 - 3 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira

Jornada 28

(18/03/1973) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 0 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(18/03/1973) A.D. Prat A.D. Prat 0 - 0 C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados
(18/03/1973) C.F. Gavá C.F. Gavá 5 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(18/03/1973) U.D. Sants U.D. Sants 4 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(18/03/1973) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(18/03/1973) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 5 - 2 G.E. SEAT G.E. SEAT
(18/03/1973) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 1 - 0 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(18/03/1973) U.D. Sitges U.D. Sitges 0 - 0 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(18/03/1973) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 2 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(18/03/1973) C.F. Reddis C.F. Reddis 1 - 2 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona

Jornada 29

(25/03/1973) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(25/03/1973) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 0 - 0 A.D. Prat A.D. Prat
(25/03/1973) C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados 0 - 0 C.F. Gavá C.F. Gavá
(25/03/1973) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 0 - 2 U.D. Sants U.D. Sants
(25/03/1973) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(25/03/1973) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 4 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(25/03/1973) G.E. SEAT G.E. SEAT 0 - 1 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(25/03/1973) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 0 U.D. Sitges U.D. Sitges
(25/03/1973) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 1 - 0 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(25/03/1973) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 6 - 1 C.F. Reddis C.F. Reddis

Jornada 30

(01/04/1973) A.D. Prat A.D. Prat 5 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(01/04/1973) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 0 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(01/04/1973) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 1 C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados
(01/04/1973) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(01/04/1973) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 2 CDC Torreforta CDC Torreforta
(01/04/1973) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 4 - 1 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(01/04/1973) U.D. Sitges U.D. Sitges 3 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(01/04/1973) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 2 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(01/04/1973) C.F. Reddis C.F. Reddis 0 - 6 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(01/04/1973) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 1 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona

Jornada 31

(08/04/1973) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 0 A.D. Prat A.D. Prat
(08/04/1973) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 3 - 1 C.F. Gavá C.F. Gavá
(08/04/1973) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 0 - 0 U.D. Sants U.D. Sants
(08/04/1973) C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados 8 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(08/04/1973) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(08/04/1973) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 2 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(08/04/1973) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 2 - 0 U.D. Sitges U.D. Sitges
(08/04/1973) G.E. SEAT G.E. SEAT 3 - 2 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(08/04/1973) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 4 - 0 C.F. Reddis C.F. Reddis
(08/04/1973) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 5 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense

Jornada 32

(15/04/1973) C.F. Gavá C.F. Gavá 0 - 1 A.D. Prat A.D. Prat
(15/04/1973) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 3 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(15/04/1973) C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 1 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(15/04/1973) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 0 - 0 C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados
(15/04/1973) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(15/04/1973) U.D. Sitges U.D. Sitges 3 - 2 CDC Torreforta CDC Torreforta
(15/04/1973) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 3 - 1 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(15/04/1973) C.F. Reddis C.F. Reddis 0 - 4 G.E. SEAT G.E. SEAT
(15/04/1973) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 0 - 3 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(15/04/1973) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 3 - 1 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona

Jornada 33

(22/04/1973) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 1 - 0 C.F. Gavá C.F. Gavá
(22/04/1973) A.D. Prat A.D. Prat 3 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(22/04/1973) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 4 - 3 C.F. Amposta C.F. Amposta
(22/04/1973) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 3 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(22/04/1973) C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados 2 - 0 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(22/04/1973) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 4 - 1 U.D. Sitges U.D. Sitges
(22/04/1973) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 3 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(22/04/1973) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 8 - 0 C.F. Reddis C.F. Reddis
(22/04/1973) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(22/04/1973) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 0 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels

Jornada 34

(29/04/1973) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 2 C.F. Gavá C.F. Gavá
(29/04/1973) C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 3 A.D. Prat A.D. Prat
(29/04/1973) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 2 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(29/04/1973) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 1 - 2 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(29/04/1973) U.D. Sitges U.D. Sitges 3 - 1 C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados
(29/04/1973) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 3 - 2 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(29/04/1973) C.F. Reddis C.F. Reddis 3 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(29/04/1973) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 1 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(29/04/1973) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 4 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(29/04/1973) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona

Jornada 35

(06/05/1973) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 0 U.D. Sants U.D. Sants
(06/05/1973) C.F. Gavá C.F. Gavá 1 - 3 C.F. Amposta C.F. Amposta
(06/05/1973) A.D. Prat A.D. Prat 2 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(06/05/1973) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 3 - 2 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(06/05/1973) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 1 U.D. Sitges U.D. Sitges
(06/05/1973) C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados 3 - 0 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(06/05/1973) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 4 - 0 C.F. Reddis C.F. Reddis
(06/05/1973) CDC Torreforta CDC Torreforta 5 - 3 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(06/05/1973) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 3 - 1 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(06/05/1973) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 2 C.F. Samboyano C.F. Samboyano

Jornada 36

(13/05/1973) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(13/05/1973) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 2 C.F. Gavá C.F. Gavá
(13/05/1973) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 0 - 2 A.D. Prat A.D. Prat
(13/05/1973) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(13/05/1973) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 3 - 1 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(13/05/1973) C.F. Reddis C.F. Reddis 0 - 7 C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados
(13/05/1973) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 1 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(13/05/1973) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 2 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(13/05/1973) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 2 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(13/05/1973) G.E. SEAT G.E. SEAT 4 - 2 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona

Jornada 37

(20/05/1973) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 2 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(20/05/1973) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(20/05/1973) C.F. Gavá C.F. Gavá 3 - 2 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(20/05/1973) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 1 U.D. Sitges U.D. Sitges
(20/05/1973) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 7 - 3 C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira
(20/05/1973) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 4 - 0 C.F. Reddis C.F. Reddis
(20/05/1973) C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados 2 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(20/05/1973) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 1 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(20/05/1973) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 0 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(20/05/1973) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 0 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT

Jornada 38

(27/05/1973) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(27/05/1973) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 4 - 3 U.D. Sants U.D. Sants
(27/05/1973) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 1 C.F. Gavá C.F. Gavá
(27/05/1973) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 5 - 2 A.D. Prat A.D. Prat
(27/05/1973) C.F. Reddis C.F. Reddis 0 - 3 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(27/05/1973) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 0 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(27/05/1973) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 1 - 1 C.F. Barcelona Aficionados C.F. Barcelona Aficionados
(27/05/1973) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(27/05/1973) G.E. SEAT G.E. SEAT 0 - 2 CDC Torreforta CDC Torreforta
(27/05/1973) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 2 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Pérez
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Genovart
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Peña
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Bosacoma
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Bosch
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
García
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Leguizamon
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Murcia
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Ferrer
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Bello
 
90
1
0
0
1
0
1
0
3
0
0
0
Serrate
 
90
1
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
Segarra
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 14 victories (37%), 8 empats (21%) i 16 derrotes (42%)
Gols marcats: 56 gols (1.47 per partit)
Golejadors: .
Gols rebuts: 49 gols (1.29 per partit)
Porters: 3 gols: Bello.