Competicions

Tercera División - Grupo 7 (1962/1963)

Jornada 1

(16/09/1962) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 1 - 3 U.D. Lérida U.D. Lérida
(16/09/1962) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 5 - 1 C.F. Igualada C.F. Igualada
(16/09/1962) U.D. Sans U.D. Sans 0 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(16/09/1962) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 3 - 3 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(16/09/1962) C.D. Europa C.D. Europa 7 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(16/09/1962) C.D. Condal C.D. Condal 3 - 2 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
(16/09/1962) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 2 - 1 U.D. San Martín U.D. San Martín
(16/09/1962) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet

Jornada 2

(23/09/1962) U.D. Lérida U.D. Lérida 4 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(23/09/1962) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 0 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
(23/09/1962) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(23/09/1962) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 2 U.D. Sans U.D. Sans
(23/09/1962) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(23/09/1962) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 0 - 2 C.D. Europa C.D. Europa
(23/09/1962) U.D. San Martín U.D. San Martín 0 - 4 C.D. Condal C.D. Condal
(23/09/1962) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 0 - 0 C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo

Jornada 3

(30/09/1962) U.D. Lérida U.D. Lérida 5 - 1 C.F. Igualada C.F. Igualada
(30/09/1962) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 2 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(30/09/1962) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 5 - 4 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(30/09/1962) U.D. Sans U.D. Sans 3 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(30/09/1962) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 3 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
(30/09/1962) C.D. Europa C.D. Europa 2 - 0 U.D. San Martín U.D. San Martín
(30/09/1962) C.D. Condal C.D. Condal 1 - 1 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
(30/09/1962) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 0 - 2 C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo

Jornada 4

(07/10/1962) C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 3 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(07/10/1962) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 U.D. Lérida U.D. Lérida
(07/10/1962) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 1 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
(07/10/1962) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(07/10/1962) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 1 - 0 U.D. Sans U.D. Sans
(07/10/1962) U.D. San Martín U.D. San Martín 7 - 2 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(07/10/1962) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 1 - 1 C.D. Europa C.D. Europa
(07/10/1962) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 2 - 1 C.D. Condal C.D. Condal

Jornada 5

(14/10/1962) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(14/10/1962) U.D. Lérida U.D. Lérida 3 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(14/10/1962) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 1 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(14/10/1962) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 0 - 1 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
(14/10/1962) U.D. Sans U.D. Sans 0 - 0 U.D. San Martín U.D. San Martín
(14/10/1962) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 2 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
(14/10/1962) C.D. Europa C.D. Europa 0 - 0 C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo
(14/10/1962) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 2 C.D. Condal C.D. Condal

Jornada 6

(21/10/1962) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(21/10/1962) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 2 C.F. Igualada C.F. Igualada
(21/10/1962) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 2 U.D. Lérida U.D. Lérida
(21/10/1962) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 3 - 1 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
(21/10/1962) U.D. San Martín U.D. San Martín 0 - 4 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(21/10/1962) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 6 - 0 U.D. Sans U.D. Sans
(21/10/1962) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 4 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(21/10/1962) C.D. Condal C.D. Condal 1 - 0 C.D. Europa C.D. Europa

Jornada 7

(28/10/1962) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(28/10/1962) C.F. Igualada C.F. Igualada 6 - 2 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(28/10/1962) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 0 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
(28/10/1962) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 1 - 1 U.D. San Martín U.D. San Martín
(28/10/1962) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 0 - 0 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
(28/10/1962) U.D. Sans U.D. Sans 3 - 0 C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo
(28/10/1962) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 3 - 1 C.D. Condal C.D. Condal
(28/10/1962) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 0 - 1 C.D. Europa C.D. Europa

Jornada 8

(04/11/1962) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(04/11/1962) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 2 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(04/11/1962) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 3 - 1 C.F. Igualada C.F. Igualada
(04/11/1962) U.D. San Martín U.D. San Martín 1 - 4 U.D. Lérida U.D. Lérida
(04/11/1962) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 0 - 0 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
(04/11/1962) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 1 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(04/11/1962) C.D. Condal C.D. Condal 2 - 0 U.D. Sans U.D. Sans
(04/11/1962) C.D. Europa C.D. Europa 4 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca

Jornada 9

(11/11/1962) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(11/11/1962) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 2 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
(11/11/1962) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 2 U.D. San Martín U.D. San Martín
(11/11/1962) U.D. Lérida U.D. Lérida 2 - 1 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
(11/11/1962) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 3 - 1 C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo
(11/11/1962) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 3 C.D. Condal C.D. Condal
(11/11/1962) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 1 C.D. Europa C.D. Europa
(11/11/1962) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca

Jornada 10

(18/11/1962) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(18/11/1962) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 2 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(18/11/1962) U.D. San Martín U.D. San Martín 2 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(18/11/1962) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 3 - 1 C.F. Igualada C.F. Igualada
(18/11/1962) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 2 - 1 U.D. Lérida U.D. Lérida
(18/11/1962) C.D. Condal C.D. Condal 5 - 2 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
(18/11/1962) C.D. Europa C.D. Europa 4 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(18/11/1962) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 3 - 1 U.D. Sans U.D. Sans

Jornada 11

(25/11/1962) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 0 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
(25/11/1962) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 1 U.D. San Martín U.D. San Martín
(25/11/1962) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 1 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
(25/11/1962) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 2 C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo
(25/11/1962) U.D. Lérida U.D. Lérida 6 - 1 C.D. Condal C.D. Condal
(25/11/1962) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 4 - 2 C.D. Europa C.D. Europa
(25/11/1962) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 5 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(25/11/1962) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 1 U.D. Sans U.D. Sans

Jornada 12

(02/12/1962) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 5 - 3 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(02/12/1962) U.D. San Martín U.D. San Martín 0 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(02/12/1962) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 2 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(02/12/1962) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 2 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(02/12/1962) C.D. Condal C.D. Condal 5 - 2 C.F. Igualada C.F. Igualada
(02/12/1962) C.D. Europa C.D. Europa 1 - 0 U.D. Lérida U.D. Lérida
(02/12/1962) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 3 - 0 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
(02/12/1962) U.D. Sans U.D. Sans 3 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria

Jornada 13

(09/12/1962) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 6 - 2 U.D. San Martín U.D. San Martín
(09/12/1962) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 1 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
(09/12/1962) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 1 C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo
(09/12/1962) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 1 C.D. Condal C.D. Condal
(09/12/1962) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 4 C.D. Europa C.D. Europa
(09/12/1962) U.D. Lérida U.D. Lérida 3 - 2 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(09/12/1962) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 1 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
(09/12/1962) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 0 - 3 C.At. Ibéria C.At. Ibéria

Jornada 14

(16/12/1962) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 0 - 2 U.D. San Martín U.D. San Martín
(16/12/1962) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 3 - 1 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
(16/12/1962) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 3 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(16/12/1962) C.D. Condal C.D. Condal 0 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(16/12/1962) C.D. Europa C.D. Europa 2 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(16/12/1962) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 1 C.F. Igualada C.F. Igualada
(16/12/1962) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 0 U.D. Lérida U.D. Lérida
(16/12/1962) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 5 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona

Jornada 15

(23/12/1962) U.D. San Martín U.D. San Martín 0 - 3 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
(23/12/1962) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 4 - 2 C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo
(23/12/1962) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 3 C.D. Condal C.D. Condal
(23/12/1962) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 0 C.D. Europa C.D. Europa
(23/12/1962) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 4 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(23/12/1962) C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
(23/12/1962) U.D. Lérida U.D. Lérida 4 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(23/12/1962) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 6 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco

Jornada 16

(06/01/1963) U.D. Lérida U.D. Lérida 0 - 0 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
(06/01/1963) C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(06/01/1963) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
(06/01/1963) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 2 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(06/01/1963) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 2 C.D. Europa C.D. Europa
(06/01/1963) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 1 - 0 C.D. Condal C.D. Condal
(06/01/1963) U.D. San Martín U.D. San Martín 0 - 1 C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo
(06/01/1963) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 9 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco

Jornada 17

(13/01/1963) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 5 U.D. Lérida U.D. Lérida
(13/01/1963) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 3 - 2 C.F. Igualada C.F. Igualada
(13/01/1963) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(13/01/1963) U.D. Sans U.D. Sans 3 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(13/01/1963) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 4 - 3 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(13/01/1963) C.D. Europa C.D. Europa 3 - 1 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
(13/01/1963) C.D. Condal C.D. Condal 5 - 1 U.D. San Martín U.D. San Martín
(13/01/1963) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 1 - 2 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet

Jornada 18

(20/01/1963) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 1 U.D. Lérida U.D. Lérida
(20/01/1963) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 1 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
(20/01/1963) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(20/01/1963) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 0 U.D. Sans U.D. Sans
(20/01/1963) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 6 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(20/01/1963) U.D. San Martín U.D. San Martín 0 - 2 C.D. Europa C.D. Europa
(20/01/1963) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 6 - 1 C.D. Condal C.D. Condal
(20/01/1963) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 0 - 3 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco

Jornada 19

(28/01/1963) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 4 - 1 C.F. Igualada C.F. Igualada
(28/01/1963) U.D. Lérida U.D. Lérida 6 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(28/01/1963) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 1 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(28/01/1963) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(28/01/1963) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 3 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
(28/01/1963) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 1 U.D. San Martín U.D. San Martín
(28/01/1963) C.D. Europa C.D. Europa 2 - 2 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
(28/01/1963) C.D. Condal C.D. Condal 4 - 0 C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo

Jornada 20

(10/02/1963) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 C.F. Igualada C.F. Igualada
(10/02/1963) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 1 U.D. Lérida U.D. Lérida
(10/02/1963) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 3 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
(10/02/1963) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 2 - 2 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(10/02/1963) U.D. San Martín U.D. San Martín 1 - 2 U.D. Sans U.D. Sans
(10/02/1963) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 6 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(10/02/1963) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 0 - 4 C.D. Europa C.D. Europa
(10/02/1963) C.D. Condal C.D. Condal 5 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco

Jornada 21

(17/02/1963) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(17/02/1963) C.F. Igualada C.F. Igualada 5 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(17/02/1963) U.D. Lérida U.D. Lérida 7 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(17/02/1963) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 3 - 1 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
(17/02/1963) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 2 U.D. San Martín U.D. San Martín
(17/02/1963) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 2 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
(17/02/1963) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 1 C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo
(17/02/1963) C.D. Europa C.D. Europa 2 - 1 C.D. Condal C.D. Condal

Jornada 22

(24/02/1963) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(24/02/1963) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 0 C.F. Igualada C.F. Igualada
(24/02/1963) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 2 - 1 U.D. Lérida U.D. Lérida
(24/02/1963) U.D. San Martín U.D. San Martín 1 - 0 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
(24/02/1963) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 3 - 2 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(24/02/1963) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 3 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
(24/02/1963) C.D. Condal C.D. Condal 4 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(24/02/1963) C.D. Europa C.D. Europa 1 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco

Jornada 23

(03/03/1963) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(03/03/1963) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(03/03/1963) C.F. Igualada C.F. Igualada 4 - 2 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
(03/03/1963) U.D. Lérida U.D. Lérida 7 - 0 U.D. San Martín U.D. San Martín
(03/03/1963) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 2 - 1 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
(03/03/1963) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 0 - 4 C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo
(03/03/1963) U.D. Sans U.D. Sans 4 - 0 C.D. Condal C.D. Condal
(03/03/1963) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 0 - 0 C.D. Europa C.D. Europa

Jornada 24

(10/03/1963) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(10/03/1963) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 2 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(10/03/1963) U.D. San Martín U.D. San Martín 2 - 3 C.F. Igualada C.F. Igualada
(10/03/1963) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 2 - 2 U.D. Lérida U.D. Lérida
(10/03/1963) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 0 - 1 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
(10/03/1963) C.D. Condal C.D. Condal 2 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(10/03/1963) C.D. Europa C.D. Europa 1 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
(10/03/1963) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 4 - 3 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco

Jornada 25

(17/03/1963) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 3 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(17/03/1963) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 0 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
(17/03/1963) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 2 U.D. San Martín U.D. San Martín
(17/03/1963) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 0 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
(17/03/1963) U.D. Lérida U.D. Lérida 4 - 0 C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo
(17/03/1963) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 0 - 2 C.D. Condal C.D. Condal
(17/03/1963) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 0 - 0 C.D. Europa C.D. Europa
(17/03/1963) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca

Jornada 26

(19/03/1963) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 1 - 2 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(19/03/1963) U.D. San Martín U.D. San Martín 8 - 3 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(19/03/1963) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 4 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(19/03/1963) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 3 - 0 C.F. Igualada C.F. Igualada
(19/03/1963) C.D. Condal C.D. Condal 4 - 1 U.D. Lérida U.D. Lérida
(19/03/1963) C.D. Europa C.D. Europa 3 - 2 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
(19/03/1963) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(19/03/1963) U.D. Sans U.D. Sans 3 - 3 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco

Jornada 27

(24/03/1963) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 1 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
(24/03/1963) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 5 - 1 U.D. San Martín U.D. San Martín
(24/03/1963) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 1 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
(24/03/1963) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 2 C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo
(24/03/1963) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 0 C.D. Condal C.D. Condal
(24/03/1963) U.D. Lérida U.D. Lérida 0 - 1 C.D. Europa C.D. Europa
(24/03/1963) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 4 - 2 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(24/03/1963) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 1 U.D. Sans U.D. Sans

Jornada 28

(31/03/1963) U.D. San Martín U.D. San Martín 0 - 0 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
(31/03/1963) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 3 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(31/03/1963) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 2 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(31/03/1963) C.D. Condal C.D. Condal 7 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(31/03/1963) C.D. Europa C.D. Europa 3 - 0 C.F. Igualada C.F. Igualada
(31/03/1963) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 0 U.D. Lérida U.D. Lérida
(31/03/1963) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 0 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
(31/03/1963) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 5 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco

Jornada 29

(07/04/1963) U.D. San Martín U.D. San Martín 2 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(07/04/1963) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 1 - 1 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
(07/04/1963) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 0 C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo
(07/04/1963) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 2 C.D. Condal C.D. Condal
(07/04/1963) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 4 C.D. Europa C.D. Europa
(07/04/1963) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 3 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(07/04/1963) U.D. Lérida U.D. Lérida 3 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
(07/04/1963) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 3 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria

Jornada 30

(14/04/1963) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 1 - 1 U.D. San Martín U.D. San Martín
(14/04/1963) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 2 - 3 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
(14/04/1963) C.D. Condal C.D. Condal 3 - 1 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(14/04/1963) C.D. Europa C.D. Europa 3 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(14/04/1963) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(14/04/1963) U.D. Sans U.D. Sans 5 - 2 C.F. Igualada C.F. Igualada
(14/04/1963) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 1 U.D. Lérida U.D. Lérida
(14/04/1963) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 2 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 11 victories (37%), 9 empats (30%) i 10 derrotes (33%)
Gols marcats: 44 gols (1.47 per partit)
Golejadors:
Gols rebuts: 40 gols (1.33 per partit)
Porters: