Competicions

Tercera División - Grupo 7 (1961/1962)

Jornada 1

(10/09/1961) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 2 - 1 C.F. Igualada C.D. Hospitalet
(10/09/1961) U.D. San Martín U.D. San Martín 3 - 3 Club Gimnástico de Tarragona U.D. San Martín
(10/09/1961) C.D. Europa C.D. Europa 6 - 0 C.F. Villanueva C.D. Europa
(10/09/1961) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 1 U.E. Lleida C.F. Balaguer
(10/09/1961) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 4 C.D. Condal C.F. Gavá
(10/09/1961) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 2 - 0 C.D. Júpiter C.F. Reus Deportivo
(10/09/1961) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 C.At. Ibéria C.D. Tortosa
(10/09/1961) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 0 U.D. Rapitense U.D. Sans

Jornada 2

(17/09/1961) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 1 U.D. Sans C.F. Igualada
(17/09/1961) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 3 - 1 C.D. Hospitalet Club Gimnástico de Tarragona
(17/09/1961) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 9 - 1 U.D. San Martín C.F. Villanueva
(17/09/1961) U.E. Lleida U.E. Lleida 4 - 3 C.D. Europa U.E. Lleida
(17/09/1961) C.D. Condal C.D. Condal 4 - 0 C.F. Balaguer C.D. Condal
(17/09/1961) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 3 - 1 C.F. Gavá C.D. Júpiter
(17/09/1961) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 C.F. Reus Deportivo C.At. Ibéria
(17/09/1961) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 2 C.D. Tortosa U.D. Rapitense

Jornada 3

(24/09/1961) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 4 Club Gimnástico de Tarragona C.F. Igualada
(24/09/1961) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 1 - 2 C.F. Villanueva C.D. Hospitalet
(24/09/1961) U.D. San Martín U.D. San Martín 1 - 3 U.E. Lleida U.D. San Martín
(24/09/1961) C.D. Europa C.D. Europa 5 - 0 C.D. Condal C.D. Europa
(24/09/1961) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 4 - 0 C.D. Júpiter C.F. Balaguer
(24/09/1961) C.F. Gavá C.F. Gavá 1 - 1 C.At. Ibéria C.F. Gavá
(24/09/1961) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 6 - 1 U.D. Rapitense C.F. Reus Deportivo
(24/09/1961) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 1 C.D. Tortosa U.D. Sans

Jornada 4

(01/10/1961) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 3 - 0 U.D. Sans Club Gimnástico de Tarragona
(01/10/1961) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 0 C.F. Igualada C.F. Villanueva
(01/10/1961) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 2 C.D. Hospitalet U.E. Lleida
(01/10/1961) C.D. Condal C.D. Condal 3 - 2 U.D. San Martín C.D. Condal
(01/10/1961) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 0 - 5 C.D. Europa C.D. Júpiter
(01/10/1961) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 1 C.F. Balaguer C.At. Ibéria
(01/10/1961) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 2 C.F. Gavá U.D. Rapitense
(01/10/1961) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 0 C.F. Reus Deportivo C.D. Tortosa

Jornada 5

(08/10/1961) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 4 - 0 C.F. Villanueva Club Gimnástico de Tarragona
(08/10/1961) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 1 U.E. Lleida C.F. Igualada
(08/10/1961) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 4 - 1 C.D. Condal C.D. Hospitalet
(08/10/1961) U.D. San Martín U.D. San Martín 3 - 0 C.D. Júpiter U.D. San Martín
(08/10/1961) C.D. Europa C.D. Europa 3 - 0 C.At. Ibéria C.D. Europa
(08/10/1961) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 U.D. Rapitense C.F. Balaguer
(08/10/1961) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 1 C.D. Tortosa C.F. Gavá
(08/10/1961) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 1 C.F. Reus Deportivo U.D. Sans

Jornada 6

(15/10/1961) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 6 U.D. Sans C.F. Villanueva
(15/10/1961) U.E. Lleida U.E. Lleida 5 - 1 Club Gimnástico de Tarragona U.E. Lleida
(15/10/1961) C.D. Condal C.D. Condal 5 - 2 C.F. Igualada C.D. Condal
(15/10/1961) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 1 - 1 C.D. Hospitalet C.D. Júpiter
(15/10/1961) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 U.D. San Martín C.At. Ibéria
(15/10/1961) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 0 - 2 C.D. Europa U.D. Rapitense
(15/10/1961) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 0 C.F. Balaguer C.D. Tortosa
(15/10/1961) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 7 - 2 C.F. Gavá C.F. Reus Deportivo

Jornada 7

(22/10/1961) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 0 U.E. Lleida C.F. Villanueva
(22/10/1961) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 2 - 3 C.D. Condal Club Gimnástico de Tarragona
(22/10/1961) C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 2 C.D. Júpiter C.F. Igualada
(22/10/1961) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 4 - 1 C.At. Ibéria C.D. Hospitalet
(22/10/1961) U.D. San Martín U.D. San Martín 5 - 2 U.D. Rapitense U.D. San Martín
(22/10/1961) C.D. Europa C.D. Europa 5 - 3 C.D. Tortosa C.D. Europa
(22/10/1961) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 2 C.F. Reus Deportivo C.F. Balaguer
(22/10/1961) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 1 C.F. Gavá U.D. Sans

Jornada 8

(29/10/1961) U.E. Lleida U.E. Lleida 0 - 0 U.D. Sans U.E. Lleida
(29/10/1961) C.D. Condal C.D. Condal 1 - 0 C.F. Villanueva C.D. Condal
(29/10/1961) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 0 - 2 Club Gimnástico de Tarragona C.D. Júpiter
(29/10/1961) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 1 C.F. Igualada C.At. Ibéria
(29/10/1961) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 4 - 0 C.D. Hospitalet U.D. Rapitense
(29/10/1961) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 3 U.D. San Martín C.D. Tortosa
(29/10/1961) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 1 - 2 C.D. Europa C.F. Reus Deportivo
(29/10/1961) C.F. Gavá C.F. Gavá 3 - 1 C.F. Balaguer C.F. Gavá

Jornada 9

(05/11/1961) U.E. Lleida U.E. Lleida 2 - 2 C.D. Condal U.E. Lleida
(05/11/1961) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 4 - 1 C.D. Júpiter C.F. Villanueva
(05/11/1961) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 3 - 0 C.At. Ibéria Club Gimnástico de Tarragona
(05/11/1961) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 1 U.D. Rapitense C.F. Igualada
(05/11/1961) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 3 - 1 C.D. Tortosa C.D. Hospitalet
(05/11/1961) U.D. San Martín U.D. San Martín 3 - 5 C.F. Reus Deportivo U.D. San Martín
(05/11/1961) C.D. Europa C.D. Europa 2 - 1 C.F. Gavá C.D. Europa
(05/11/1961) U.D. Sans U.D. Sans 4 - 0 C.F. Balaguer U.D. Sans

Jornada 10

(12/11/1961) C.D. Condal C.D. Condal 4 - 0 U.D. Sans C.D. Condal
(12/11/1961) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 4 - 1 U.E. Lleida C.D. Júpiter
(12/11/1961) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 2 C.F. Villanueva C.At. Ibéria
(12/11/1961) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 3 Club Gimnástico de Tarragona U.D. Rapitense
(12/11/1961) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 C.F. Igualada C.D. Tortosa
(12/11/1961) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 3 - 2 C.D. Hospitalet C.F. Reus Deportivo
(12/11/1961) C.F. Gavá C.F. Gavá 1 - 2 U.D. San Martín C.F. Gavá
(12/11/1961) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 3 C.D. Europa C.F. Balaguer

Jornada 11

(19/11/1961) C.D. Condal C.D. Condal 5 - 1 C.D. Júpiter C.D. Condal
(19/11/1961) U.E. Lleida U.E. Lleida 2 - 0 C.At. Ibéria U.E. Lleida
(19/11/1961) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 4 - 1 U.D. Rapitense C.F. Villanueva
(19/11/1961) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 3 - 1 C.D. Tortosa Club Gimnástico de Tarragona
(19/11/1961) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 1 C.F. Reus Deportivo C.F. Igualada
(19/11/1961) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 2 - 0 C.F. Gavá C.D. Hospitalet
(19/11/1961) U.D. San Martín U.D. San Martín 2 - 1 C.F. Balaguer U.D. San Martín
(19/11/1961) U.D. Sans U.D. Sans 0 - 1 C.D. Europa U.D. Sans

Jornada 12

(26/11/1961) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 3 - 4 U.D. Sans C.D. Júpiter
(26/11/1961) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 0 C.D. Condal C.At. Ibéria
(26/11/1961) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 0 - 1 U.E. Lleida U.D. Rapitense
(26/11/1961) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 C.F. Villanueva C.D. Tortosa
(26/11/1961) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 2 - 0 Club Gimnástico de Tarragona C.F. Reus Deportivo
(26/11/1961) C.F. Gavá C.F. Gavá 0 - 1 C.F. Igualada C.F. Gavá
(26/11/1961) C.D. Europa C.D. Europa 1 - 0 U.D. San Martín C.D. Europa
(24/12/1961) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 C.D. Hospitalet C.F. Balaguer

Jornada 13

(03/12/1961) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 1 - 1 C.At. Ibéria C.D. Júpiter
(03/12/1961) C.D. Condal C.D. Condal 6 - 1 U.D. Rapitense C.D. Condal
(03/12/1961) U.E. Lleida U.E. Lleida 3 - 0 C.D. Tortosa U.E. Lleida
(03/12/1961) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 5 C.F. Reus Deportivo C.F. Villanueva
(03/12/1961) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 2 - 1 C.F. Gavá Club Gimnástico de Tarragona
(03/12/1961) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 2 C.F. Balaguer C.F. Igualada
(03/12/1961) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 2 - 2 C.D. Europa C.D. Hospitalet
(03/12/1961) U.D. Sans U.D. Sans 5 - 2 U.D. San Martín U.D. Sans

Jornada 14

(10/12/1961) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 2 C.At. Ibéria U.D. Sans
(10/12/1961) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 1 C.D. Júpiter U.D. Rapitense
(10/12/1961) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 2 C.D. Condal C.D. Tortosa
(10/12/1961) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 0 - 0 U.E. Lleida C.F. Reus Deportivo
(10/12/1961) C.F. Gavá C.F. Gavá 1 - 3 C.F. Villanueva C.F. Gavá
(10/12/1961) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 1 Club Gimnástico de Tarragona C.F. Balaguer
(10/12/1961) C.D. Europa C.D. Europa 6 - 1 C.F. Igualada C.D. Europa
(10/12/1961) U.D. San Martín U.D. San Martín 2 - 3 C.D. Hospitalet U.D. San Martín

Jornada 15

(17/12/1961) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 1 U.D. Rapitense C.At. Ibéria
(17/12/1961) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 2 - 0 C.D. Tortosa C.D. Júpiter
(17/12/1961) C.D. Condal C.D. Condal 1 - 4 C.F. Reus Deportivo C.D. Condal
(17/12/1961) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 1 C.F. Gavá U.E. Lleida
(17/12/1961) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 5 - 1 C.F. Balaguer C.F. Villanueva
(17/12/1961) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 2 - 5 C.D. Europa Club Gimnástico de Tarragona
(17/12/1961) C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 0 U.D. San Martín C.F. Igualada
(31/12/1961) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 2 - 2 U.D. Sans C.D. Hospitalet

Jornada 16

(07/01/1962) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 2 C.D. Hospitalet C.F. Igualada
(07/01/1962) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 4 - 1 U.D. San Martín Club Gimnástico de Tarragona
(07/01/1962) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 1 C.D. Europa C.F. Villanueva
(07/01/1962) U.E. Lleida U.E. Lleida 2 - 0 C.F. Balaguer U.E. Lleida
(07/01/1962) C.D. Condal C.D. Condal 10 - 3 C.F. Gavá C.D. Condal
(07/01/1962) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 1 - 2 C.F. Reus Deportivo C.D. Júpiter
(07/01/1962) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 C.D. Tortosa C.At. Ibéria
(07/01/1962) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 1 U.D. Sans U.D. Rapitense

Jornada 17

(14/01/1962) U.D. Sans U.D. Sans 3 - 1 C.F. Igualada U.D. Sans
(14/01/1962) U.D. San Martín U.D. San Martín 1 - 2 C.F. Villanueva U.D. San Martín
(14/01/1962) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 2 C.D. Condal C.F. Balaguer
(14/01/1962) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 5 - 1 C.At. Ibéria C.F. Reus Deportivo
(14/01/1962) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 1 U.D. Rapitense C.D. Tortosa
(17/01/1962) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 0 - 0 Club Gimnástico de Tarragona C.D. Hospitalet
(23/01/1962) C.D. Europa C.D. Europa 2 - 0 U.E. Lleida C.D. Europa
(23/01/1962) C.F. Gavá C.F. Gavá 1 - 1 C.D. Júpiter C.F. Gavá

Jornada 18

(21/01/1962) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 7 - 3 C.F. Igualada Club Gimnástico de Tarragona
(21/01/1962) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 1 C.D. Hospitalet C.F. Villanueva
(21/01/1962) U.E. Lleida U.E. Lleida 7 - 0 U.D. San Martín U.E. Lleida
(21/01/1962) C.D. Condal C.D. Condal 3 - 0 C.D. Europa C.D. Condal
(21/01/1962) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 0 - 2 C.F. Balaguer C.D. Júpiter
(21/01/1962) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 5 - 1 C.F. Gavá C.At. Ibéria
(21/01/1962) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 3 C.F. Reus Deportivo U.D. Rapitense
(21/01/1962) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 0 U.D. Sans C.D. Tortosa

Jornada 19

(28/01/1962) U.D. Sans U.D. Sans 0 - 2 Club Gimnástico de Tarragona U.D. Sans
(28/01/1962) C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 0 C.F. Villanueva C.F. Igualada
(28/01/1962) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 2 - 0 U.E. Lleida C.D. Hospitalet
(28/01/1962) U.D. San Martín U.D. San Martín 3 - 0 C.D. Condal U.D. San Martín
(28/01/1962) C.D. Europa C.D. Europa 4 - 1 C.D. Júpiter C.D. Europa
(28/01/1962) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 0 C.At. Ibéria C.F. Balaguer
(28/01/1962) C.F. Gavá C.F. Gavá 3 - 4 U.D. Rapitense C.F. Gavá
(28/01/1962) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 7 - 1 C.D. Tortosa C.F. Reus Deportivo

Jornada 20

(04/02/1962) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 0 - 0 Club Gimnástico de Tarragona C.F. Villanueva
(04/02/1962) U.E. Lleida U.E. Lleida 2 - 1 C.F. Igualada U.E. Lleida
(04/02/1962) C.D. Condal C.D. Condal 2 - 2 C.D. Hospitalet C.D. Condal
(04/02/1962) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 5 - 3 U.D. San Martín C.D. Júpiter
(04/02/1962) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 0 C.D. Europa C.At. Ibéria
(04/02/1962) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 1 C.F. Balaguer U.D. Rapitense
(04/02/1962) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 0 C.F. Gavá C.D. Tortosa
(04/02/1962) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 4 - 0 U.D. Sans C.F. Reus Deportivo

Jornada 21

(11/02/1962) U.D. Sans U.D. Sans 6 - 2 C.F. Villanueva U.D. Sans
(11/02/1962) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 1 - 0 U.E. Lleida Club Gimnástico de Tarragona
(11/02/1962) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 1 C.D. Condal C.F. Igualada
(11/02/1962) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 0 - 0 C.D. Júpiter C.D. Hospitalet
(11/02/1962) U.D. San Martín U.D. San Martín 1 - 2 C.At. Ibéria U.D. San Martín
(11/02/1962) C.D. Europa C.D. Europa 2 - 3 U.D. Rapitense C.D. Europa
(11/02/1962) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 0 C.D. Tortosa C.F. Balaguer
(11/02/1962) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 5 C.F. Reus Deportivo C.F. Gavá

Jornada 22

(18/02/1962) U.E. Lleida U.E. Lleida 3 - 0 C.F. Villanueva U.E. Lleida
(18/02/1962) C.D. Condal C.D. Condal 1 - 1 Club Gimnástico de Tarragona C.D. Condal
(18/02/1962) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 1 - 0 C.F. Igualada C.D. Júpiter
(18/02/1962) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 1 C.D. Hospitalet C.At. Ibéria
(18/02/1962) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 1 U.D. San Martín U.D. Rapitense
(18/02/1962) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 C.D. Europa C.D. Tortosa
(18/02/1962) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 4 - 2 C.F. Balaguer C.F. Reus Deportivo
(18/02/1962) C.F. Gavá C.F. Gavá 4 - 3 U.D. Sans C.F. Gavá

Jornada 23

(25/02/1962) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 1 - 1 C.D. Júpiter Club Gimnástico de Tarragona
(25/02/1962) C.D. Europa C.D. Europa 3 - 0 C.F. Reus Deportivo C.D. Europa
(27/02/1962) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 3 U.E. Lleida U.D. Sans
(01/03/1962) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 2 C.D. Condal C.F. Villanueva
(01/03/1962) C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 1 C.At. Ibéria C.F. Igualada
(01/03/1962) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 5 - 1 U.D. Rapitense C.D. Hospitalet
(01/03/1962) U.D. San Martín U.D. San Martín 2 - 2 C.D. Tortosa U.D. San Martín

Jornada 24

(04/03/1962) C.D. Condal C.D. Condal 4 - 0 U.E. Lleida C.D. Condal
(04/03/1962) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 4 - 1 C.F. Villanueva C.D. Júpiter
(04/03/1962) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 1 Club Gimnástico de Tarragona C.At. Ibéria
(04/03/1962) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 2 C.F. Igualada U.D. Rapitense
(04/03/1962) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 4 C.D. Hospitalet C.D. Tortosa
(04/03/1962) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 0 - 0 U.D. San Martín C.F. Reus Deportivo
(04/03/1962) C.F. Gavá C.F. Gavá 1 - 2 C.D. Europa C.F. Gavá
(04/03/1962) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 U.D. Sans C.F. Balaguer

Jornada 25

(11/03/1962) U.D. Sans U.D. Sans 4 - 2 C.D. Condal U.D. Sans
(11/03/1962) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 1 C.D. Júpiter U.E. Lleida
(11/03/1962) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 0 C.At. Ibéria C.F. Villanueva
(11/03/1962) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 7 - 0 U.D. Rapitense Club Gimnástico de Tarragona
(11/03/1962) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 1 C.D. Tortosa C.F. Igualada
(11/03/1962) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 3 - 0 C.F. Reus Deportivo C.D. Hospitalet
(11/03/1962) U.D. San Martín U.D. San Martín 2 - 1 C.F. Gavá U.D. San Martín
(11/03/1962) C.D. Europa C.D. Europa 1 - 0 C.F. Balaguer C.D. Europa

Jornada 26

(18/03/1962) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 2 - 4 C.D. Condal C.D. Júpiter
(18/03/1962) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 2 U.E. Lleida C.At. Ibéria
(18/03/1962) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 1 C.F. Villanueva U.D. Rapitense
(18/03/1962) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 1 Club Gimnástico de Tarragona C.D. Tortosa
(18/03/1962) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 0 - 0 C.F. Igualada C.F. Reus Deportivo
(18/03/1962) C.F. Gavá C.F. Gavá 3 - 1 C.D. Hospitalet C.F. Gavá
(18/03/1962) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 1 U.D. San Martín C.F. Balaguer
(18/03/1962) C.D. Europa C.D. Europa 1 - 1 U.D. Sans C.D. Europa

Jornada 27

(25/03/1962) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 2 C.D. Júpiter U.D. Sans
(25/03/1962) C.D. Condal C.D. Condal 3 - 3 C.At. Ibéria C.D. Condal
(25/03/1962) U.E. Lleida U.E. Lleida 3 - 1 U.D. Rapitense U.E. Lleida
(25/03/1962) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 2 C.D. Tortosa C.F. Villanueva
(25/03/1962) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 3 - 0 C.F. Reus Deportivo Club Gimnástico de Tarragona
(25/03/1962) C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 2 C.F. Gavá C.F. Igualada
(25/03/1962) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 3 - 2 C.F. Balaguer C.D. Hospitalet
(25/03/1962) U.D. San Martín U.D. San Martín 1 - 3 C.D. Europa U.D. San Martín

Jornada 28

(01/04/1962) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 1 C.D. Júpiter C.At. Ibéria
(01/04/1962) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 6 C.D. Condal U.D. Rapitense
(01/04/1962) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 0 U.E. Lleida C.D. Tortosa
(01/04/1962) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 3 - 0 C.F. Villanueva C.F. Reus Deportivo
(01/04/1962) C.F. Gavá C.F. Gavá 3 - 5 Club Gimnástico de Tarragona C.F. Gavá
(01/04/1962) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 7 - 1 C.F. Igualada C.F. Balaguer
(01/04/1962) C.D. Europa C.D. Europa 1 - 0 C.D. Hospitalet C.D. Europa
(01/04/1962) U.D. San Martín U.D. San Martín 1 - 1 U.D. Sans U.D. San Martín

Jornada 29

(08/04/1962) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 2 U.D. Sans C.At. Ibéria
(08/04/1962) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 2 - 1 U.D. Rapitense C.D. Júpiter
(08/04/1962) C.D. Condal C.D. Condal 3 - 1 C.D. Tortosa C.D. Condal
(08/04/1962) U.E. Lleida U.E. Lleida 3 - 3 C.F. Reus Deportivo U.E. Lleida
(08/04/1962) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 5 - 2 C.F. Gavá C.F. Villanueva
(08/04/1962) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 4 - 0 C.F. Balaguer Club Gimnástico de Tarragona
(08/04/1962) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 1 C.D. Europa C.F. Igualada
(08/04/1962) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 1 - 0 U.D. San Martín C.D. Hospitalet

Jornada 30

(15/04/1962) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 0 C.At. Ibéria U.D. Rapitense
(15/04/1962) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 1 C.D. Júpiter C.D. Tortosa
(15/04/1962) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 2 - 2 C.D. Condal C.F. Reus Deportivo
(15/04/1962) C.F. Gavá C.F. Gavá 0 - 6 U.E. Lleida C.F. Gavá
(15/04/1962) C.D. Europa C.D. Europa 3 - 1 Club Gimnástico de Tarragona C.D. Europa
(15/04/1962) U.D. San Martín U.D. San Martín 2 - 2 C.F. Igualada U.D. San Martín
(15/04/1962) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 1 C.D. Hospitalet U.D. Sans
(22/04/1962) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 1 C.F. Villanueva C.F. Balaguer
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 8 victories (27%), 7 empats (23%) i 13 derrotes (43%)
Gols marcats: 55 gols (1.83 per partit)
Golejadors:
Gols rebuts: 56 gols (1.87 per partit)
Porters: