Competicions

Tercera División - Grupo 6 (1959/1960)

Jornada 1

(13/09/1959) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 2 - 4 C.D. Puig-Reig C.D. San Andrés
(13/09/1959) U.E. Lleida U.E. Lleida 2 - 1 U.D. Sans U.E. Lleida
(13/09/1959) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 0 U.D. Pueblo Seco C.At. Ibéria
(13/09/1959) U.D. Olot U.D. Olot 2 - 3 Gerona C.F. U.D. Olot
(13/09/1959) C.D. Europa C.D. Europa 2 - 3 C.D. Mataró C.D. Europa
(13/09/1959) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 2 - 3 C.F. Badalona Club Gimnástico de Tarragona
(13/09/1959) C.D. Manresa C.D. Manresa 2 - 2 C.F. Amposta C.D. Manresa
(13/09/1959) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 3 C.D. Hospitalet C.D. Tortosa

Jornada 2

(20/09/1959) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 2 - 0 C.D. Tortosa C.D. Puig-Reig
(20/09/1959) U.D. Sans U.D. Sans 4 - 1 C.D. San Andrés U.D. Sans
(20/09/1959) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 1 U.E. Lleida U.D. Pueblo Seco
(20/09/1959) Gerona C.F. Gerona C.F. 2 - 1 C.At. Ibéria Gerona C.F.
(20/09/1959) C.D. Mataró C.D. Mataró 4 - 0 U.D. Olot C.D. Mataró
(20/09/1959) C.F. Badalona C.F. Badalona 3 - 0 C.D. Europa C.F. Badalona
(20/09/1959) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 Club Gimnástico de Tarragona C.F. Amposta
(20/09/1959) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 3 - 2 C.D. Manresa C.D. Hospitalet

Jornada 3

(27/09/1959) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 0 - 1 U.D. Sans C.D. Puig-Reig
(27/09/1959) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 2 - 2 U.D. Pueblo Seco C.D. San Andrés
(27/09/1959) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 0 Gerona C.F. U.E. Lleida
(27/09/1959) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 C.D. Mataró C.At. Ibéria
(27/09/1959) U.D. Olot U.D. Olot 4 - 3 C.F. Badalona U.D. Olot
(27/09/1959) C.D. Europa C.D. Europa 4 - 0 C.F. Amposta C.D. Europa
(27/09/1959) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 1 - 2 C.D. Hospitalet Club Gimnástico de Tarragona
(27/09/1959) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 4 C.D. Manresa C.D. Tortosa

Jornada 4

(04/10/1959) U.D. Sans U.D. Sans 5 - 0 C.D. Tortosa U.D. Sans
(04/10/1959) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 0 C.D. Puig-Reig U.D. Pueblo Seco
(04/10/1959) Gerona C.F. Gerona C.F. 4 - 0 C.D. San Andrés Gerona C.F.
(04/10/1959) C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 0 U.E. Lleida C.D. Mataró
(04/10/1959) C.F. Badalona C.F. Badalona 3 - 0 C.At. Ibéria C.F. Badalona
(04/10/1959) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 1 U.D. Olot C.F. Amposta
(04/10/1959) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 3 - 1 C.D. Europa C.D. Hospitalet
(04/10/1959) C.D. Manresa C.D. Manresa 4 - 1 Club Gimnástico de Tarragona C.D. Manresa

Jornada 5

(11/10/1959) U.D. Sans U.D. Sans 4 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Sans
(11/10/1959) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 1 - 0 Gerona C.F. C.D. Puig-Reig
(11/10/1959) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 0 - 1 C.D. Mataró C.D. San Andrés
(11/10/1959) U.E. Lleida U.E. Lleida 4 - 1 C.F. Badalona U.E. Lleida
(11/10/1959) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 2 C.F. Amposta C.At. Ibéria
(11/10/1959) U.D. Olot U.D. Olot 2 - 1 C.D. Hospitalet U.D. Olot
(11/10/1959) C.D. Europa C.D. Europa 1 - 0 C.D. Manresa C.D. Europa
(11/10/1959) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 1 Club Gimnástico de Tarragona C.D. Tortosa

Jornada 6

(18/10/1959) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 C.D. Tortosa U.D. Pueblo Seco
(18/10/1959) Gerona C.F. Gerona C.F. 2 - 0 U.D. Sans Gerona C.F.
(18/10/1959) C.D. Mataró C.D. Mataró 5 - 1 C.D. Puig-Reig C.D. Mataró
(18/10/1959) C.F. Badalona C.F. Badalona 2 - 1 C.D. San Andrés C.F. Badalona
(18/10/1959) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 U.E. Lleida C.F. Amposta
(18/10/1959) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 5 - 0 C.At. Ibéria C.D. Hospitalet
(18/10/1959) C.D. Manresa C.D. Manresa 1 - 1 U.D. Olot C.D. Manresa
(18/10/1959) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 2 - 0 C.D. Europa Club Gimnástico de Tarragona

Jornada 7

(25/10/1959) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 0 Gerona C.F. U.D. Pueblo Seco
(25/10/1959) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 2 C.D. Mataró U.D. Sans
(25/10/1959) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 5 - 2 C.F. Badalona C.D. Puig-Reig
(25/10/1959) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 2 - 0 C.F. Amposta C.D. San Andrés
(25/10/1959) U.E. Lleida U.E. Lleida 3 - 0 C.D. Hospitalet U.E. Lleida
(25/10/1959) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 0 - 2 C.D. Manresa C.At. Ibéria
(25/10/1959) U.D. Olot U.D. Olot 1 - 0 Club Gimnástico de Tarragona U.D. Olot
(25/10/1959) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 2 C.D. Europa C.D. Tortosa

Jornada 8

(01/11/1959) Gerona C.F. Gerona C.F. 2 - 2 C.D. Tortosa Gerona C.F.
(01/11/1959) C.D. Mataró C.D. Mataró 9 - 2 U.D. Pueblo Seco C.D. Mataró
(01/11/1959) C.F. Badalona C.F. Badalona 2 - 1 U.D. Sans C.F. Badalona
(01/11/1959) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 2 C.D. Puig-Reig C.F. Amposta
(01/11/1959) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 2 - 1 C.D. San Andrés C.D. Hospitalet
(01/11/1959) C.D. Manresa C.D. Manresa 2 - 1 U.E. Lleida C.D. Manresa
(01/11/1959) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 2 - 0 C.At. Ibéria Club Gimnástico de Tarragona
(01/11/1959) C.D. Europa C.D. Europa 2 - 1 U.D. Olot C.D. Europa

Jornada 9

(08/11/1959) Gerona C.F. Gerona C.F. 3 - 1 C.D. Mataró Gerona C.F.
(08/11/1959) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 0 - 3 C.F. Badalona U.D. Pueblo Seco
(08/11/1959) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 2 C.F. Amposta U.D. Sans
(08/11/1959) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 2 - 0 C.D. Hospitalet C.D. Puig-Reig
(08/11/1959) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 0 - 0 C.D. Manresa C.D. San Andrés
(08/11/1959) U.E. Lleida U.E. Lleida 0 - 1 Club Gimnástico de Tarragona U.E. Lleida
(08/11/1959) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 3 C.D. Europa C.At. Ibéria
(08/11/1959) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 0 U.D. Olot C.D. Tortosa

Jornada 10

(15/11/1959) C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 1 C.D. Tortosa C.D. Mataró
(15/11/1959) C.F. Badalona C.F. Badalona 2 - 1 Gerona C.F. C.F. Badalona
(15/11/1959) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 U.D. Pueblo Seco C.F. Amposta
(15/11/1959) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 0 - 2 U.D. Sans C.D. Hospitalet
(15/11/1959) C.D. Manresa C.D. Manresa 3 - 1 C.D. Puig-Reig C.D. Manresa
(15/11/1959) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 1 - 2 C.D. San Andrés Club Gimnástico de Tarragona
(15/11/1959) C.D. Europa C.D. Europa 1 - 6 U.E. Lleida C.D. Europa
(15/11/1959) U.D. Olot U.D. Olot 4 - 0 C.At. Ibéria U.D. Olot

Jornada 11

(22/11/1959) C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 2 C.F. Badalona C.D. Mataró
(22/11/1959) Gerona C.F. Gerona C.F. 0 - 1 C.F. Amposta Gerona C.F.
(22/11/1959) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 3 C.D. Hospitalet U.D. Pueblo Seco
(22/11/1959) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 1 C.D. Manresa U.D. Sans
(22/11/1959) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 1 - 0 Club Gimnástico de Tarragona C.D. Puig-Reig
(22/11/1959) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 2 - 1 C.D. Europa C.D. San Andrés
(22/11/1959) U.E. Lleida U.E. Lleida 6 - 0 U.D. Olot U.E. Lleida
(22/11/1959) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 1 C.At. Ibéria C.D. Tortosa

Jornada 12

(29/11/1959) C.F. Badalona C.F. Badalona 2 - 2 C.D. Tortosa C.F. Badalona
(29/11/1959) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 C.D. Mataró C.F. Amposta
(29/11/1959) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 2 - 0 Gerona C.F. C.D. Hospitalet
(29/11/1959) C.D. Manresa C.D. Manresa 4 - 0 U.D. Pueblo Seco C.D. Manresa
(29/11/1959) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 2 - 1 U.D. Sans Club Gimnástico de Tarragona
(29/11/1959) C.D. Europa C.D. Europa 6 - 2 C.D. Puig-Reig C.D. Europa
(29/11/1959) U.D. Olot U.D. Olot 2 - 1 C.D. San Andrés U.D. Olot
(29/11/1959) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 5 U.E. Lleida C.At. Ibéria

Jornada 13

(06/12/1959) C.F. Badalona C.F. Badalona 3 - 2 C.F. Amposta C.F. Badalona
(06/12/1959) C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 2 C.D. Hospitalet C.D. Mataró
(06/12/1959) Gerona C.F. Gerona C.F. 0 - 0 C.D. Manresa Gerona C.F.
(06/12/1959) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 2 Club Gimnástico de Tarragona U.D. Pueblo Seco
(06/12/1959) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 1 C.D. Europa U.D. Sans
(06/12/1959) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 2 - 3 U.D. Olot C.D. Puig-Reig
(06/12/1959) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 2 - 5 C.At. Ibéria C.D. San Andrés
(06/12/1959) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 1 U.E. Lleida C.D. Tortosa

Jornada 14

(13/12/1959) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 C.F. Amposta C.D. Tortosa
(13/12/1959) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 2 - 2 C.F. Badalona C.D. Hospitalet
(13/12/1959) C.D. Manresa C.D. Manresa 2 - 1 C.D. Mataró C.D. Manresa
(13/12/1959) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 0 - 1 Gerona C.F. Club Gimnástico de Tarragona
(13/12/1959) C.D. Europa C.D. Europa 4 - 1 U.D. Pueblo Seco C.D. Europa
(13/12/1959) U.D. Olot U.D. Olot 3 - 1 U.D. Sans U.D. Olot
(13/12/1959) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 0 C.D. Puig-Reig C.At. Ibéria
(13/12/1959) U.E. Lleida U.E. Lleida 7 - 0 C.D. San Andrés U.E. Lleida

Jornada 15

(20/12/1959) C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 0 C.D. Hospitalet C.F. Amposta
(20/12/1959) C.F. Badalona C.F. Badalona 1 - 0 C.D. Manresa C.F. Badalona
(20/12/1959) C.D. Mataró C.D. Mataró 4 - 3 Club Gimnástico de Tarragona C.D. Mataró
(20/12/1959) Gerona C.F. Gerona C.F. 3 - 3 C.D. Europa Gerona C.F.
(20/12/1959) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 2 U.D. Olot U.D. Pueblo Seco
(20/12/1959) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 0 C.At. Ibéria U.D. Sans
(20/12/1959) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 1 - 0 U.E. Lleida C.D. Puig-Reig
(20/12/1959) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 4 - 0 C.D. Tortosa C.D. San Andrés

Jornada 16

(27/12/1959) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 0 - 4 C.D. San Andrés C.D. Puig-Reig
(27/12/1959) U.D. Sans U.D. Sans 4 - 1 U.E. Lleida U.D. Sans
(27/12/1959) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 4 - 1 C.At. Ibéria U.D. Pueblo Seco
(27/12/1959) Gerona C.F. Gerona C.F. 3 - 2 U.D. Olot Gerona C.F.
(27/12/1959) C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 1 C.D. Europa C.D. Mataró
(27/12/1959) C.F. Badalona C.F. Badalona 1 - 1 Club Gimnástico de Tarragona C.F. Badalona
(27/12/1959) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 C.D. Manresa C.F. Amposta
(27/12/1959) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 5 - 0 C.D. Tortosa C.D. Hospitalet

Jornada 17

(03/01/1960) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 2 C.D. Puig-Reig C.D. Tortosa
(03/01/1960) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 0 - 1 U.D. Sans C.D. San Andrés
(03/01/1960) U.E. Lleida U.E. Lleida 6 - 0 U.D. Pueblo Seco U.E. Lleida
(03/01/1960) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 Gerona C.F. C.At. Ibéria
(03/01/1960) U.D. Olot U.D. Olot 1 - 1 C.D. Mataró U.D. Olot
(03/01/1960) C.D. Europa C.D. Europa 2 - 1 C.F. Badalona C.D. Europa
(03/01/1960) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 3 - 1 C.F. Amposta Club Gimnástico de Tarragona
(03/01/1960) C.D. Manresa C.D. Manresa 1 - 0 C.D. Hospitalet C.D. Manresa

Jornada 18

(10/01/1960) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 2 C.D. Puig-Reig U.D. Sans
(10/01/1960) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 4 C.D. San Andrés U.D. Pueblo Seco
(10/01/1960) Gerona C.F. Gerona C.F. 3 - 0 U.E. Lleida Gerona C.F.
(10/01/1960) C.D. Mataró C.D. Mataró 5 - 2 C.At. Ibéria C.D. Mataró
(10/01/1960) C.F. Badalona C.F. Badalona 1 - 2 U.D. Olot C.F. Badalona
(10/01/1960) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 C.D. Europa C.F. Amposta
(10/01/1960) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 2 - 0 Club Gimnástico de Tarragona C.D. Hospitalet
(10/01/1960) C.D. Manresa C.D. Manresa 7 - 0 C.D. Tortosa C.D. Manresa

Jornada 19

(17/01/1960) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 2 U.D. Sans C.D. Tortosa
(17/01/1960) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 3 - 1 U.D. Pueblo Seco C.D. Puig-Reig
(17/01/1960) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 2 - 0 Gerona C.F. C.D. San Andrés
(17/01/1960) U.E. Lleida U.E. Lleida 3 - 2 C.D. Mataró U.E. Lleida
(17/01/1960) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 6 - 1 C.F. Badalona C.At. Ibéria
(17/01/1960) U.D. Olot U.D. Olot 1 - 2 C.F. Amposta U.D. Olot
(17/01/1960) C.D. Europa C.D. Europa 1 - 2 C.D. Hospitalet C.D. Europa
(17/01/1960) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 0 - 0 C.D. Manresa Club Gimnástico de Tarragona

Jornada 20

(24/01/1960) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 4 U.D. Sans U.D. Pueblo Seco
(24/01/1960) Gerona C.F. Gerona C.F. 2 - 1 C.D. Puig-Reig Gerona C.F.
(24/01/1960) C.D. Mataró C.D. Mataró 4 - 5 C.D. San Andrés C.D. Mataró
(24/01/1960) C.F. Badalona C.F. Badalona 4 - 3 U.E. Lleida C.F. Badalona
(24/01/1960) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 C.At. Ibéria C.F. Amposta
(24/01/1960) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 3 - 2 U.D. Olot C.D. Hospitalet
(24/01/1960) C.D. Manresa C.D. Manresa 3 - 0 C.D. Europa C.D. Manresa
(24/01/1960) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 0 - 2 C.D. Tortosa Club Gimnástico de Tarragona

Jornada 21

(31/01/1960) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 U.D. Pueblo Seco C.D. Tortosa
(31/01/1960) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 1 Gerona C.F. U.D. Sans
(31/01/1960) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 3 - 2 C.D. Mataró C.D. Puig-Reig
(31/01/1960) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 1 - 1 C.F. Badalona C.D. San Andrés
(31/01/1960) U.E. Lleida U.E. Lleida 2 - 1 C.F. Amposta U.E. Lleida
(31/01/1960) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 0 C.D. Hospitalet C.At. Ibéria
(31/01/1960) U.D. Olot U.D. Olot 3 - 3 C.D. Manresa U.D. Olot
(31/01/1960) C.D. Europa C.D. Europa 3 - 3 Club Gimnástico de Tarragona C.D. Europa

Jornada 22

(07/02/1960) Gerona C.F. Gerona C.F. 2 - 0 U.D. Pueblo Seco Gerona C.F.
(07/02/1960) C.D. Mataró C.D. Mataró 5 - 2 U.D. Sans C.D. Mataró
(07/02/1960) C.F. Badalona C.F. Badalona 2 - 1 C.D. Puig-Reig C.F. Badalona
(07/02/1960) C.F. Amposta C.F. Amposta 5 - 1 C.D. San Andrés C.F. Amposta
(07/02/1960) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 9 - 1 U.E. Lleida C.D. Hospitalet
(07/02/1960) C.D. Manresa C.D. Manresa 4 - 0 C.At. Ibéria C.D. Manresa
(07/02/1960) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 0 - 1 U.D. Olot Club Gimnástico de Tarragona
(07/02/1960) C.D. Europa C.D. Europa 3 - 3 C.D. Tortosa C.D. Europa

Jornada 23

(14/02/1960) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 3 Gerona C.F. C.D. Tortosa
(14/02/1960) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 3 C.D. Mataró U.D. Pueblo Seco
(14/02/1960) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 2 C.F. Badalona U.D. Sans
(14/02/1960) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 2 - 2 C.F. Amposta C.D. Puig-Reig
(14/02/1960) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 2 - 1 C.D. Hospitalet C.D. San Andrés
(14/02/1960) U.E. Lleida U.E. Lleida 3 - 1 C.D. Manresa U.E. Lleida
(14/02/1960) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 3 Club Gimnástico de Tarragona C.At. Ibéria
(14/02/1960) U.D. Olot U.D. Olot 3 - 1 C.D. Europa U.D. Olot

Jornada 24

(21/02/1960) C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 1 Gerona C.F. C.D. Mataró
(21/02/1960) C.F. Badalona C.F. Badalona 2 - 2 U.D. Pueblo Seco C.F. Badalona
(21/02/1960) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 1 U.D. Sans C.F. Amposta
(21/02/1960) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 4 - 1 C.D. Puig-Reig C.D. Hospitalet
(21/02/1960) C.D. Manresa C.D. Manresa 3 - 3 C.D. San Andrés C.D. Manresa
(21/02/1960) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 4 - 0 U.E. Lleida Club Gimnástico de Tarragona
(21/02/1960) C.D. Europa C.D. Europa 6 - 3 C.At. Ibéria C.D. Europa
(21/02/1960) U.D. Olot U.D. Olot 6 - 3 C.D. Tortosa U.D. Olot

Jornada 25

(28/02/1960) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 C.D. Mataró C.D. Tortosa
(28/02/1960) Gerona C.F. Gerona C.F. 4 - 1 C.F. Badalona Gerona C.F.
(28/02/1960) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 2 C.F. Amposta U.D. Pueblo Seco
(28/02/1960) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 1 C.D. Hospitalet U.D. Sans
(28/02/1960) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 4 - 2 C.D. Manresa C.D. Puig-Reig
(28/02/1960) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 0 - 0 Club Gimnástico de Tarragona C.D. San Andrés
(28/02/1960) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 1 C.D. Europa U.E. Lleida
(28/02/1960) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 0 - 0 U.D. Olot C.At. Ibéria

Jornada 26

(06/03/1960) C.F. Badalona C.F. Badalona 0 - 1 C.D. Mataró C.F. Badalona
(06/03/1960) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 0 Gerona C.F. C.F. Amposta
(06/03/1960) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 5 - 0 U.D. Pueblo Seco C.D. Hospitalet
(06/03/1960) C.D. Manresa C.D. Manresa 2 - 1 U.D. Sans C.D. Manresa
(06/03/1960) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 3 - 0 C.D. Puig-Reig Club Gimnástico de Tarragona
(06/03/1960) C.D. Europa C.D. Europa 3 - 0 C.D. San Andrés C.D. Europa
(06/03/1960) U.D. Olot U.D. Olot 2 - 0 U.E. Lleida U.D. Olot
(06/03/1960) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 8 - 1 C.D. Tortosa C.At. Ibéria

Jornada 27

(20/03/1960) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 1 C.F. Badalona C.D. Tortosa
(20/03/1960) C.D. Mataró C.D. Mataró 3 - 0 C.F. Amposta C.D. Mataró
(20/03/1960) Gerona C.F. Gerona C.F. 1 - 2 C.D. Hospitalet Gerona C.F.
(20/03/1960) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 1 C.D. Manresa U.D. Pueblo Seco
(20/03/1960) U.D. Sans U.D. Sans 0 - 1 Club Gimnástico de Tarragona U.D. Sans
(20/03/1960) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 1 - 2 C.D. Europa C.D. Puig-Reig
(20/03/1960) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 0 - 0 U.D. Olot C.D. San Andrés
(20/03/1960) U.E. Lleida U.E. Lleida 2 - 1 C.At. Ibéria U.E. Lleida

Jornada 28

(27/03/1960) C.F. Amposta C.F. Amposta 5 - 0 C.F. Badalona C.F. Amposta
(27/03/1960) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 3 - 0 C.D. Mataró C.D. Hospitalet
(27/03/1960) C.D. Manresa C.D. Manresa 1 - 0 Gerona C.F. C.D. Manresa
(27/03/1960) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 4 - 0 U.D. Pueblo Seco Club Gimnástico de Tarragona
(27/03/1960) C.D. Europa C.D. Europa 0 - 2 U.D. Sans C.D. Europa
(27/03/1960) U.D. Olot U.D. Olot 5 - 2 C.D. Puig-Reig U.D. Olot
(27/03/1960) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 2 C.D. San Andrés C.At. Ibéria
(27/03/1960) U.E. Lleida U.E. Lleida 4 - 1 C.D. Tortosa U.E. Lleida

Jornada 29

(03/04/1960) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 2 C.D. Tortosa C.F. Amposta
(03/04/1960) C.F. Badalona C.F. Badalona 5 - 1 C.D. Hospitalet C.F. Badalona
(03/04/1960) C.D. Mataró C.D. Mataró 3 - 2 C.D. Manresa C.D. Mataró
(03/04/1960) Gerona C.F. Gerona C.F. 1 - 2 Club Gimnástico de Tarragona Gerona C.F.
(03/04/1960) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 5 C.D. Europa U.D. Pueblo Seco
(03/04/1960) U.D. Sans U.D. Sans 5 - 0 U.D. Olot U.D. Sans
(03/04/1960) C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 4 - 1 C.At. Ibéria C.D. Puig-Reig
(03/04/1960) C.D. San Andrés C.D. San Andrés 0 - 2 U.E. Lleida C.D. San Andrés

Jornada 30

(10/04/1960) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 3 - 1 C.F. Amposta C.D. Hospitalet
(10/04/1960) C.D. Manresa C.D. Manresa 5 - 1 C.F. Badalona C.D. Manresa
(10/04/1960) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 3 - 0 C.D. Mataró Club Gimnástico de Tarragona
(10/04/1960) C.D. Europa C.D. Europa 4 - 1 Gerona C.F. C.D. Europa
(10/04/1960) U.D. Olot U.D. Olot 6 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Olot
(10/04/1960) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 3 U.D. Sans C.At. Ibéria
(10/04/1960) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 1 C.D. Puig-Reig U.E. Lleida
(10/04/1960) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 4 C.D. San Andrés C.D. Tortosa
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Tomás
 
90
1
0
0
1
0
1
2
0
0
0
0
Manolete
 
90
1
0
0
1
0
1
1
0
0
0
0
Álvarez
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Roma
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Arbiol
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Ignacio
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Molina
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Alberto
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Lara
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Bel
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Font
 
90
1
0
0
1
0
1
0
1
0
0
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 9 victories (30%), 5 empats (17%) i 9 derrotes (30%)
Gols marcats: 60 gols (2 per partit)
Golejadors: 2 gols: Tomás; 1 gol: Manolete.
Gols rebuts: 37 gols (1.23 per partit)
Porters: 1 gol: Font.