Competicions

Tercera División - Grupo 6 (1959/1960)
Jornada 1
13/09/1959 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 2 - 4 C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig
13/09/1959 --:--
U.D. Lérida U.D. Lérida 2 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
13/09/1959 --:--
C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
13/09/1959 --:--
U.D. Olot U.D. Olot 2 - 3 Gerona C.F. Gerona C.F.
13/09/1959 --:--
C.D. Europa C.D. Europa 2 - 3 C.D. Mataró C.D. Mataró
13/09/1959 --:--
Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 2 - 3 C.F. Badalona C.F. Badalona
13/09/1959 --:--
C.D. Manresa C.D. Manresa 2 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
13/09/1959 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 3 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
Jornada 2
20/09/1959 --:--
C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 2 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
20/09/1959 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 4 - 1 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
20/09/1959 --:--
U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 1 U.D. Lérida U.D. Lérida
20/09/1959 --:--
Gerona C.F. Gerona C.F. 2 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
20/09/1959 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 4 - 0 U.D. Olot U.D. Olot
20/09/1959 --:--
C.F. Badalona C.F. Badalona 3 - 0 C.D. Europa C.D. Europa
20/09/1959 --:--
C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
20/09/1959 --:--
C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 3 - 2 C.D. Manresa C.D. Manresa
Jornada 3
27/09/1959 --:--
C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 0 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
27/09/1959 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 2 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
27/09/1959 --:--
U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 0 Gerona C.F. Gerona C.F.
27/09/1959 --:--
C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 C.D. Mataró C.D. Mataró
27/09/1959 --:--
U.D. Olot U.D. Olot 4 - 3 C.F. Badalona C.F. Badalona
27/09/1959 --:--
C.D. Europa C.D. Europa 4 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
27/09/1959 --:--
Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 1 - 2 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
27/09/1959 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 4 C.D. Manresa C.D. Manresa
Jornada 4
04/10/1959 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 5 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
04/10/1959 --:--
U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 0 C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig
04/10/1959 --:--
Gerona C.F. Gerona C.F. 4 - 0 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
04/10/1959 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 0 U.D. Lérida U.D. Lérida
04/10/1959 --:--
C.F. Badalona C.F. Badalona 3 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
04/10/1959 --:--
C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 1 U.D. Olot U.D. Olot
04/10/1959 --:--
C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 3 - 1 C.D. Europa C.D. Europa
04/10/1959 --:--
C.D. Manresa C.D. Manresa 4 - 1 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
Jornada 5
11/10/1959 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 4 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
11/10/1959 --:--
C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 1 - 0 Gerona C.F. Gerona C.F.
11/10/1959 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 0 - 1 C.D. Mataró C.D. Mataró
11/10/1959 --:--
U.D. Lérida U.D. Lérida 4 - 1 C.F. Badalona C.F. Badalona
11/10/1959 --:--
C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
11/10/1959 --:--
U.D. Olot U.D. Olot 2 - 1 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
11/10/1959 --:--
C.D. Europa C.D. Europa 1 - 0 C.D. Manresa C.D. Manresa
11/10/1959 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 1 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
Jornada 6
18/10/1959 --:--
U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
18/10/1959 --:--
Gerona C.F. Gerona C.F. 2 - 0 U.D. Sans U.D. Sans
18/10/1959 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 5 - 1 C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig
18/10/1959 --:--
C.F. Badalona C.F. Badalona 2 - 1 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
18/10/1959 --:--
C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 U.D. Lérida U.D. Lérida
18/10/1959 --:--
C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 5 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
18/10/1959 --:--
C.D. Manresa C.D. Manresa 1 - 1 U.D. Olot U.D. Olot
18/10/1959 --:--
Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 2 - 0 C.D. Europa C.D. Europa
Jornada 7
25/10/1959 --:--
U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 0 Gerona C.F. Gerona C.F.
25/10/1959 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 2 - 2 C.D. Mataró C.D. Mataró
25/10/1959 --:--
C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 5 - 2 C.F. Badalona C.F. Badalona
25/10/1959 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 2 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
25/10/1959 --:--
U.D. Lérida U.D. Lérida 3 - 0 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
25/10/1959 --:--
C.At. Ibéria C.At. Ibéria 0 - 2 C.D. Manresa C.D. Manresa
25/10/1959 --:--
U.D. Olot U.D. Olot 1 - 0 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
25/10/1959 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 2 C.D. Europa C.D. Europa
Jornada 8
01/11/1959 --:--
Gerona C.F. Gerona C.F. 2 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
01/11/1959 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 9 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
01/11/1959 --:--
C.F. Badalona C.F. Badalona 2 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
01/11/1959 --:--
C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 2 C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig
01/11/1959 --:--
C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 2 - 1 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
01/11/1959 --:--
C.D. Manresa C.D. Manresa 2 - 1 U.D. Lérida U.D. Lérida
01/11/1959 --:--
Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 2 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
01/11/1959 --:--
C.D. Europa C.D. Europa 2 - 1 U.D. Olot U.D. Olot
Jornada 9
08/11/1959 --:--
Gerona C.F. Gerona C.F. 3 - 1 C.D. Mataró C.D. Mataró
08/11/1959 --:--
U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 0 - 3 C.F. Badalona C.F. Badalona
08/11/1959 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 1 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
08/11/1959 --:--
C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 2 - 0 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
08/11/1959 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 0 - 0 C.D. Manresa C.D. Manresa
08/11/1959 --:--
U.D. Lérida U.D. Lérida 0 - 1 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
08/11/1959 --:--
C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 3 C.D. Europa C.D. Europa
08/11/1959 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 0 U.D. Olot U.D. Olot
Jornada 10
15/11/1959 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
15/11/1959 --:--
C.F. Badalona C.F. Badalona 2 - 1 Gerona C.F. Gerona C.F.
15/11/1959 --:--
C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
15/11/1959 --:--
C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 0 - 2 U.D. Sans U.D. Sans
15/11/1959 --:--
C.D. Manresa C.D. Manresa 3 - 1 C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig
15/11/1959 --:--
Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 1 - 2 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
15/11/1959 --:--
C.D. Europa C.D. Europa 1 - 6 U.D. Lérida U.D. Lérida
15/11/1959 --:--
U.D. Olot U.D. Olot 4 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
Jornada 11
22/11/1959 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 2 C.F. Badalona C.F. Badalona
22/11/1959 --:--
Gerona C.F. Gerona C.F. 0 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
22/11/1959 --:--
U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 3 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
22/11/1959 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 1 - 1 C.D. Manresa C.D. Manresa
22/11/1959 --:--
C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 1 - 0 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
22/11/1959 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 2 - 1 C.D. Europa C.D. Europa
22/11/1959 --:--
U.D. Lérida U.D. Lérida 6 - 0 U.D. Olot U.D. Olot
22/11/1959 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
Jornada 12
29/11/1959 --:--
C.F. Badalona C.F. Badalona 2 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
29/11/1959 --:--
C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 C.D. Mataró C.D. Mataró
29/11/1959 --:--
C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 2 - 0 Gerona C.F. Gerona C.F.
29/11/1959 --:--
C.D. Manresa C.D. Manresa 4 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
29/11/1959 --:--  
Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 2 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
29/11/1959 --:--
C.D. Europa C.D. Europa 6 - 2 C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig
29/11/1959 --:--
U.D. Olot U.D. Olot 2 - 1 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
29/11/1959 --:--
C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 5 U.D. Lérida U.D. Lérida
Jornada 13
06/12/1959 --:--
C.F. Badalona C.F. Badalona 3 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
06/12/1959 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 2 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
06/12/1959 --:--
Gerona C.F. Gerona C.F. 0 - 0 C.D. Manresa C.D. Manresa
06/12/1959 --:--
U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 2 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
06/12/1959 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 2 - 1 C.D. Europa C.D. Europa
06/12/1959 --:--
C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 2 - 3 U.D. Olot U.D. Olot
06/12/1959 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 2 - 5 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
06/12/1959 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 1 U.D. Lérida U.D. Lérida
Jornada 14
13/12/1959 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
13/12/1959 --:--
C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 2 - 2 C.F. Badalona C.F. Badalona
13/12/1959 --:--
C.D. Manresa C.D. Manresa 2 - 1 C.D. Mataró C.D. Mataró
13/12/1959 --:--
Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 0 - 1 Gerona C.F. Gerona C.F.
13/12/1959 --:--
C.D. Europa C.D. Europa 4 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
13/12/1959 --:--
U.D. Olot U.D. Olot 3 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
13/12/1959 --:--
C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 0 C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig
13/12/1959 --:--
U.D. Lérida U.D. Lérida 7 - 0 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
Jornada 15
20/12/1959 --:--
C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 0 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
20/12/1959 --:--
C.F. Badalona C.F. Badalona 1 - 0 C.D. Manresa C.D. Manresa
20/12/1959 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 4 - 3 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
20/12/1959 --:--
Gerona C.F. Gerona C.F. 3 - 3 C.D. Europa C.D. Europa
20/12/1959 --:--
U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 2 U.D. Olot U.D. Olot
20/12/1959 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 1 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
20/12/1959 --:--
C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 1 - 0 U.D. Lérida U.D. Lérida
20/12/1959 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 4 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
Jornada 16
27/12/1959 --:--
C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 0 - 4 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
27/12/1959 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 4 - 1 U.D. Lérida U.D. Lérida
27/12/1959 --:--
U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 4 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
27/12/1959 --:--
Gerona C.F. Gerona C.F. 3 - 2 U.D. Olot U.D. Olot
27/12/1959 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 1 C.D. Europa C.D. Europa
27/12/1959 --:--
C.F. Badalona C.F. Badalona 1 - 1 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
27/12/1959 --:--
C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 C.D. Manresa C.D. Manresa
27/12/1959 --:--
C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 5 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
Jornada 17
03/01/1960 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 2 C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig
03/01/1960 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 0 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
03/01/1960 --:--
U.D. Lérida U.D. Lérida 6 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
03/01/1960 --:--
C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 Gerona C.F. Gerona C.F.
03/01/1960 --:--
U.D. Olot U.D. Olot 1 - 1 C.D. Mataró C.D. Mataró
03/01/1960 --:--
C.D. Europa C.D. Europa 2 - 1 C.F. Badalona C.F. Badalona
03/01/1960 --:--
Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 3 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
03/01/1960 --:--
C.D. Manresa C.D. Manresa 1 - 0 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
Jornada 18
10/01/1960 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 2 - 2 C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig
10/01/1960 --:--
U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 4 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
10/01/1960 --:--
Gerona C.F. Gerona C.F. 3 - 0 U.D. Lérida U.D. Lérida
10/01/1960 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 5 - 2 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
10/01/1960 --:--
C.F. Badalona C.F. Badalona 1 - 2 U.D. Olot U.D. Olot
10/01/1960 --:--
C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 C.D. Europa C.D. Europa
10/01/1960 --:--
C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 2 - 0 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
10/01/1960 --:--
C.D. Manresa C.D. Manresa 7 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
Jornada 19
17/01/1960 --:--  
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 2 U.D. Sans U.D. Sans
17/01/1960 --:--
C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 3 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
17/01/1960 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 2 - 0 Gerona C.F. Gerona C.F.
17/01/1960 --:--
U.D. Lérida U.D. Lérida 3 - 2 C.D. Mataró C.D. Mataró
17/01/1960 --:--
C.At. Ibéria C.At. Ibéria 6 - 1 C.F. Badalona C.F. Badalona
17/01/1960 --:--
U.D. Olot U.D. Olot 1 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
17/01/1960 --:--
C.D. Europa C.D. Europa 1 - 2 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
17/01/1960 --:--
Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 0 - 0 C.D. Manresa C.D. Manresa
Jornada 20
24/01/1960 --:--  
U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 4 U.D. Sans U.D. Sans
24/01/1960 --:--
Gerona C.F. Gerona C.F. 2 - 1 C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig
24/01/1960 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 4 - 5 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
24/01/1960 --:--
C.F. Badalona C.F. Badalona 4 - 3 U.D. Lérida U.D. Lérida
24/01/1960 --:--
C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
24/01/1960 --:--
C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 3 - 2 U.D. Olot U.D. Olot
24/01/1960 --:--
C.D. Manresa C.D. Manresa 3 - 0 C.D. Europa C.D. Europa
24/01/1960 --:--
Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 0 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
Jornada 21
31/01/1960 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
31/01/1960 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 2 - 1 Gerona C.F. Gerona C.F.
31/01/1960 --:--
C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 3 - 2 C.D. Mataró C.D. Mataró
31/01/1960 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 1 - 1 C.F. Badalona C.F. Badalona
31/01/1960 --:--
U.D. Lérida U.D. Lérida 2 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
31/01/1960 --:--
C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 0 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
31/01/1960 --:--
U.D. Olot U.D. Olot 3 - 3 C.D. Manresa C.D. Manresa
31/01/1960 --:--
C.D. Europa C.D. Europa 3 - 3 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
Jornada 22
07/02/1960 --:--
Gerona C.F. Gerona C.F. 2 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
07/02/1960 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 5 - 2 U.D. Sans U.D. Sans
07/02/1960 --:--
C.F. Badalona C.F. Badalona 2 - 1 C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig
07/02/1960 --:--
C.F. Amposta C.F. Amposta 5 - 1 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
07/02/1960 --:--
C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 9 - 1 U.D. Lérida U.D. Lérida
07/02/1960 --:--
C.D. Manresa C.D. Manresa 4 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
07/02/1960 --:--
Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 0 - 1 U.D. Olot U.D. Olot
07/02/1960 --:--
C.D. Europa C.D. Europa 3 - 3 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
Jornada 23
14/02/1960 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 3 Gerona C.F. Gerona C.F.
14/02/1960 --:--
U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 3 C.D. Mataró C.D. Mataró
14/02/1960 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 2 - 2 C.F. Badalona C.F. Badalona
14/02/1960 --:--
C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 2 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
14/02/1960 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 2 - 1 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
14/02/1960 --:--
U.D. Lérida U.D. Lérida 3 - 1 C.D. Manresa C.D. Manresa
14/02/1960 --:--
C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 3 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
14/02/1960 --:--
U.D. Olot U.D. Olot 3 - 1 C.D. Europa C.D. Europa
Jornada 24
21/02/1960 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 1 Gerona C.F. Gerona C.F.
21/02/1960 --:--
C.F. Badalona C.F. Badalona 2 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
21/02/1960 --:--  
C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
21/02/1960 --:--
C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 4 - 1 C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig
21/02/1960 --:--
C.D. Manresa C.D. Manresa 3 - 3 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
21/02/1960 --:--
Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 4 - 0 U.D. Lérida U.D. Lérida
21/02/1960 --:--
C.D. Europa C.D. Europa 6 - 3 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
21/02/1960 --:--
U.D. Olot U.D. Olot 6 - 3 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
Jornada 25
28/02/1960 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 C.D. Mataró C.D. Mataró
28/02/1960 --:--
Gerona C.F. Gerona C.F. 4 - 1 C.F. Badalona C.F. Badalona
28/02/1960 --:--
U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
28/02/1960 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 2 - 1 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
28/02/1960 --:--
C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 4 - 2 C.D. Manresa C.D. Manresa
28/02/1960 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 0 - 0 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
28/02/1960 --:--
U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 1 C.D. Europa C.D. Europa
28/02/1960 --:--
C.At. Ibéria C.At. Ibéria 0 - 0 U.D. Olot U.D. Olot
Jornada 26
06/03/1960 --:--
C.F. Badalona C.F. Badalona 0 - 1 C.D. Mataró C.D. Mataró
06/03/1960 --:--
C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 0 Gerona C.F. Gerona C.F.
06/03/1960 --:--
C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 5 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
06/03/1960 --:--
C.D. Manresa C.D. Manresa 2 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
06/03/1960 --:--
Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 3 - 0 C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig
06/03/1960 --:--
C.D. Europa C.D. Europa 3 - 0 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
06/03/1960 --:--
U.D. Olot U.D. Olot 2 - 0 U.D. Lérida U.D. Lérida
06/03/1960 --:--
C.At. Ibéria C.At. Ibéria 8 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
Jornada 27
20/03/1960 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 1 C.F. Badalona C.F. Badalona
20/03/1960 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 3 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
20/03/1960 --:--
Gerona C.F. Gerona C.F. 1 - 2 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
20/03/1960 --:--
U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 1 C.D. Manresa C.D. Manresa
20/03/1960 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 0 - 1 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
20/03/1960 --:--
C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 1 - 2 C.D. Europa C.D. Europa
20/03/1960 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 0 - 0 U.D. Olot U.D. Olot
20/03/1960 --:--
U.D. Lérida U.D. Lérida 2 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
Jornada 28
27/03/1960 --:--
C.F. Amposta C.F. Amposta 5 - 0 C.F. Badalona C.F. Badalona
27/03/1960 --:--
C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 3 - 0 C.D. Mataró C.D. Mataró
27/03/1960 --:--
C.D. Manresa C.D. Manresa 1 - 0 Gerona C.F. Gerona C.F.
27/03/1960 --:--
Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 4 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
27/03/1960 --:--
C.D. Europa C.D. Europa 0 - 2 U.D. Sans U.D. Sans
27/03/1960 --:--
U.D. Olot U.D. Olot 5 - 2 C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig
27/03/1960 --:--
C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 2 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
27/03/1960 --:--
U.D. Lérida U.D. Lérida 4 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
Jornada 29
03/04/1960 --:--
C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
03/04/1960 --:--
C.F. Badalona C.F. Badalona 5 - 1 C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet
03/04/1960 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 3 - 2 C.D. Manresa C.D. Manresa
03/04/1960 --:--
Gerona C.F. Gerona C.F. 1 - 2 Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona
03/04/1960 --:--
U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 5 C.D. Europa C.D. Europa
03/04/1960 --:--  
U.D. Sans U.D. Sans 5 - 0 U.D. Olot U.D. Olot
03/04/1960 --:--
C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig 4 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
03/04/1960 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 0 - 2 U.D. Lérida U.D. Lérida
Jornada 30
10/04/1960 --:--
C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 3 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
10/04/1960 --:--
C.D. Manresa C.D. Manresa 5 - 1 C.F. Badalona C.F. Badalona
10/04/1960 --:--
Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 3 - 0 C.D. Mataró C.D. Mataró
10/04/1960 --:--
C.D. Europa C.D. Europa 4 - 1 Gerona C.F. Gerona C.F.
10/04/1960 --:--
U.D. Olot U.D. Olot 6 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
10/04/1960 --:--  
C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 3 U.D. Sans U.D. Sans
10/04/1960 --:--
U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 1 C.D. Puig-Reig C.D. Puig-Reig
10/04/1960 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 4 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nom Minuts Convocatories Sancionat Lesionat Titular Suplent Complets Gols marcats Gols encaixats Gols en propia porta Tarjetes groges Expulsions
Tomás 90 1 0 0 1 0 1 2 0 0 0 0
Manolete 90 1 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0
Álvarez 90 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
Roma 90 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
Arbiol 90 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
Ignacio 90 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
Molina 90 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
Alberto 90 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
Lara 90 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
Bel 90 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
Font 90 1 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0
Dades destacades de la U.E. Sants
Trajectoria: 16 victories (53%), 5 empats (17%) i 9 derrotes (30%)
Gols marcats: 60 gols (2 per partit)
Golejadors: 2 gols: Tomás; 1 gol: Manolete.
Gols rebuts: 37 gols (1.23 per partit)
Gols marcats: 60 gols (2 per partit)
Porters: 1 gol: Font.
 
 

Copyleft © 2020