Competicions
Primera Catalana - grup 2 (2017/2018)
03/09/2017 --:--
C.E. EFAC Almacelles 0 - 0 C.F. Balaguer |
03/09/2017 --:--
U.D. Viladecans 1 - 1 C.P. San Cristóbal |
03/09/2017 --:--
U.D. Vista Alegre 1 - 1 U.D. Unificación Bellvitge |
03/09/2017 --:--
U.E. Valls 1 - 1 C.F. Vila-seca |
03/09/2017 --:--
U.E. Sant Ildefons 3 - 1 C.D. Tortosa |
03/09/2017 --:--
U.E. Rapitenca 0 - 1 C.F. Lleida Esportiu Terraferma B |
03/09/2017 --:--
C.F. Igualada 0 - 1 C.A. Alpicat |
03/09/2017 --:--
F.C. Borges blanques 3 - 1 F.C. Andorra |
03/09/2017 12:15
U.E. Sants 1 - 0 F.C. Martinenc |
10/09/2017 --:--
C.F. Balaguer 2 - 3 F.C. Borges blanques |
10/09/2017 --:--
F.C. Martinenc 0 - 2 C.E. EFAC Almacelles |
10/09/2017 --:--
U.D. Unificación Bellvitge 0 - 1 U.D. Viladecans |
10/09/2017 --:--
C.F. Vila-seca 0 - 5 U.D. Vista Alegre |
10/09/2017 --:--
C.D. Tortosa 0 - 0 U.E. Valls |
10/09/2017 --:--
C.F. Lleida Esportiu Terraferma B 1 - 4 U.E. Sant Ildefons |
10/09/2017 --:--
C.A. Alpicat 1 - 1 U.E. Rapitenca |
10/09/2017 --:--
F.C. Andorra 2 - 0 C.F. Igualada |
10/09/2017 12:00
C.P. San Cristóbal 3 - 0 U.E. Sants |
Partit guanyat per el C.P. San Cristóbal per 4 a 0, pero queda 3 a 0 per alineació indeguda de un jugador santsenc |
17/09/2017 --:--
C.F. Balaguer 1 - 2 F.C. Martinenc |
17/09/2017 --:--
C.E. EFAC Almacelles 6 - 1 C.P. San Cristóbal |
17/09/2017 --:--
U.D. Viladecans 0 - 2 C.F. Vila-seca |
17/09/2017 --:--
U.D. Vista Alegre 3 - 3 C.D. Tortosa |
17/09/2017 --:--
U.E. Valls 2 - 3 C.F. Lleida Esportiu Terraferma B |
17/09/2017 --:--
U.E. Sant Ildefons 1 - 1 C.A. Alpicat |
17/09/2017 --:--
U.E. Rapitenca 1 - 1 F.C. Andorra |
17/09/2017 --:--
F.C. Borges blanques 1 - 1 C.F. Igualada |
17/09/2017 12:15
U.E. Sants 3 - 2 U.D. Unificación Bellvitge |
24/09/2017 --:--
F.C. Martinenc 5 - 0 F.C. Borges blanques |
24/09/2017 --:--
C.P. San Cristóbal 4 - 0 C.F. Balaguer |
24/09/2017 --:--
U.D. Unificación Bellvitge 1 - 2 C.E. EFAC Almacelles |
24/09/2017 --:--
C.D. Tortosa 1 - 4 U.D. Viladecans |
24/09/2017 --:--
C.F. Lleida Esportiu Terraferma B 1 - 1 U.D. Vista Alegre |
24/09/2017 --:--
C.A. Alpicat 2 - 1 U.E. Valls |
24/09/2017 --:--
F.C. Andorra 0 - 0 U.E. Sant Ildefons |
24/09/2017 --:--
C.F. Igualada 2 - 1 U.E. Rapitenca |
24/09/2017 17:00
C.F. Vila-seca 0 - 1 U.E. Sants |
01/10/2017 --:--
F.C. Martinenc 4 - 2 C.P. San Cristóbal |
01/10/2017 --:--
C.F. Balaguer 2 - 0 U.D. Unificación Bellvitge |
01/10/2017 --:--
C.E. EFAC Almacelles 3 - 1 C.F. Vila-seca |
01/10/2017 --:--
U.D. Viladecans 1 - 2 C.F. Lleida Esportiu Terraferma B |
01/10/2017 --:--
U.D. Vista Alegre 0 - 0 C.A. Alpicat |
01/10/2017 --:--
U.E. Valls 1 - 2 F.C. Andorra |
01/10/2017 --:--
U.E. Sant Ildefons 3 - 1 C.F. Igualada |
01/10/2017 --:--
F.C. Borges blanques 2 - 0 U.E. Rapitenca |
12/10/2017 12:15
U.E. Sants 2 - 1 C.D. Tortosa |
Partit ajornat l'1 d'octubre |
08/10/2017 --:--
C.P. San Cristóbal 1 - 0 F.C. Borges blanques |
08/10/2017 --:--
U.D. Unificación Bellvitge 0 - 4 F.C. Martinenc |
08/10/2017 --:--
C.F. Vila-seca 0 - 2 C.F. Balaguer |
08/10/2017 --:--
C.D. Tortosa 3 - 2 C.E. EFAC Almacelles |
08/10/2017 --:--
C.A. Alpicat 2 - 2 U.D. Viladecans |
08/10/2017 --:--
F.C. Andorra 4 - 1 U.D. Vista Alegre |
08/10/2017 --:--
C.F. Igualada 2 - 1 U.E. Valls |
08/10/2017 --:--
U.E. Rapitenca 3 - 2 U.E. Sant Ildefons |
08/10/2017 12:30
C.F. Lleida Esportiu Terraferma B 0 - 1 U.E. Sants |
15/10/2017 --:--
C.P. San Cristóbal 1 - 1 U.D. Unificación Bellvitge |
15/10/2017 --:--
F.C. Martinenc 1 - 0 C.F. Vila-seca |
15/10/2017 --:--
C.F. Balaguer 4 - 0 C.D. Tortosa |
15/10/2017 --:--
C.E. EFAC Almacelles 2 - 1 C.F. Lleida Esportiu Terraferma B |
15/10/2017 --:--
U.D. Viladecans 0 - 1 F.C. Andorra |
15/10/2017 --:--
U.D. Vista Alegre 0 - 2 C.F. Igualada |
15/10/2017 --:--
U.E. Valls 0 - 1 U.E. Rapitenca |
15/10/2017 --:--
F.C. Borges blanques 1 - 0 U.E. Sant Ildefons |
15/10/2017 12:15
U.E. Sants 0 - 1 C.A. Alpicat |
21/10/2017 16:00
F.C. Andorra 0 - 0 U.E. Sants |
22/10/2017 --:--
U.D. Unificación Bellvitge 2 - 2 F.C. Borges blanques |
22/10/2017 --:--
C.F. Vila-seca 0 - 1 C.P. San Cristóbal |
22/10/2017 --:--
C.D. Tortosa 0 - 5 F.C. Martinenc |
22/10/2017 --:--
C.F. Lleida Esportiu Terraferma B 6 - 2 C.F. Balaguer |
22/10/2017 --:--
C.A. Alpicat 1 - 0 C.E. EFAC Almacelles |
22/10/2017 --:--
C.F. Igualada 0 - 0 U.D. Viladecans |
22/10/2017 --:--
U.E. Rapitenca 1 - 0 U.D. Vista Alegre |
22/10/2017 --:--
U.E. Sant Ildefons 3 - 0 U.E. Valls |
29/10/2017 --:--
U.D. Unificación Bellvitge 1 - 3 C.F. Vila-seca |
29/10/2017 --:--
C.P. San Cristóbal 3 - 0 C.D. Tortosa |
29/10/2017 --:--
F.C. Martinenc 2 - 2 C.F. Lleida Esportiu Terraferma B |
29/10/2017 --:--
C.A. Alpicat 1 - 1 C.F. Balaguer |
29/10/2017 --:--
C.E. EFAC Almacelles 1 - 0 F.C. Andorra |
29/10/2017 --:--
U.D. Viladecans 2 - 0 U.E. Rapitenca |
29/10/2017 --:--
U.D. Vista Alegre 2 - 0 U.E. Sant Ildefons |
29/10/2017 --:--
F.C. Borges blanques 1 - 1 U.E. Valls |
29/10/2017 12:15
U.E. Sants 2 - 2 C.F. Igualada |
05/11/2017 --:--
C.F. Vila-seca 1 - 2 F.C. Borges blanques |
05/11/2017 --:--
C.D. Tortosa 1 - 1 U.D. Unificación Bellvitge |
05/11/2017 --:--
C.F. Lleida Esportiu Terraferma B 1 - 5 C.P. San Cristóbal |
05/11/2017 --:--
C.A. Alpicat 1 - 1 F.C. Martinenc |
05/11/2017 --:--
F.C. Andorra 1 - 1 C.F. Balaguer |
05/11/2017 --:--
C.F. Igualada 3 - 2 C.E. EFAC Almacelles |
05/11/2017 --:--
U.E. Sant Ildefons 0 - 1 U.D. Viladecans |
05/11/2017 --:--
U.E. Valls 1 - 3 U.D. Vista Alegre |
05/11/2017 12:00
U.E. Rapitenca 0 - 1 U.E. Sants |
12/11/2017 --:--
C.F. Vila-seca 1 - 1 C.D. Tortosa |
12/11/2017 --:--
U.D. Unificación Bellvitge 1 - 2 C.F. Lleida Esportiu Terraferma B |
12/11/2017 --:--
C.P. San Cristóbal 3 - 0 C.A. Alpicat |
12/11/2017 --:--
F.C. Martinenc 3 - 0 F.C. Andorra |
12/11/2017 --:--
C.F. Igualada 0 - 1 C.F. Balaguer |
12/11/2017 --:--
C.E. EFAC Almacelles 0 - 1 U.E. Rapitenca |
12/11/2017 --:--
U.D. Viladecans 2 - 0 U.E. Valls |
12/11/2017 --:--
F.C. Borges blanques 3 - 1 U.D. Vista Alegre |
12/11/2017 12:15
U.E. Sants 1 - 0 U.E. Sant Ildefons |
19/11/2017 --:--
C.D. Tortosa 3 - 0 F.C. Borges blanques |
19/11/2017 --:--
C.F. Lleida Esportiu Terraferma B 1 - 1 C.F. Vila-seca |
19/11/2017 --:--
C.A. Alpicat 1 - 1 U.D. Unificación Bellvitge |
19/11/2017 --:--
F.C. Andorra 2 - 1 C.P. San Cristóbal |
19/11/2017 --:--
C.F. Igualada 3 - 1 F.C. Martinenc |
19/11/2017 --:--
U.E. Rapitenca 1 - 0 C.F. Balaguer |
19/11/2017 --:--
U.E. Sant Ildefons 1 - 2 C.E. EFAC Almacelles |
19/11/2017 --:--
U.D. Vista Alegre 1 - 2 U.D. Viladecans |
19/11/2017 16:40
U.E. Valls 1 - 2 U.E. Sants |
26/11/2017 --:--
C.D. Tortosa 1 - 1 C.F. Lleida Esportiu Terraferma B |
26/11/2017 --:--
C.F. Vila-seca 1 - 0 C.A. Alpicat |
26/11/2017 --:--
U.D. Unificación Bellvitge 0 - 0 F.C. Andorra |
26/11/2017 --:--
C.P. San Cristóbal 2 - 1 C.F. Igualada |
26/11/2017 --:--
F.C. Martinenc 2 - 0 U.E. Rapitenca |
26/11/2017 --:--
C.F. Balaguer 2 - 2 U.E. Sant Ildefons |
26/11/2017 --:--
C.E. EFAC Almacelles 4 - 3 U.E. Valls |
26/11/2017 --:--
F.C. Borges blanques 0 - 2 U.D. Viladecans |
26/11/2017 12:15
U.E. Sants 2 - 1 U.D. Vista Alegre |
03/12/2017 --:--
C.F. Lleida Esportiu Terraferma B 3 - 1 F.C. Borges blanques |
03/12/2017 --:--
C.A. Alpicat 2 - 0 C.D. Tortosa |
03/12/2017 --:--
F.C. Andorra 2 - 1 C.F. Vila-seca |
03/12/2017 --:--
C.F. Igualada 1 - 0 U.D. Unificación Bellvitge |
03/12/2017 --:--
U.E. Rapitenca 1 - 1 C.P. San Cristóbal |
03/12/2017 --:--
U.E. Sant Ildefons 0 - 1 F.C. Martinenc |
03/12/2017 --:--
U.E. Valls 1 - 4 C.F. Balaguer |
03/12/2017 --:--
U.D. Vista Alegre 0 - 1 C.E. EFAC Almacelles |
03/12/2017 17:00
U.D. Viladecans 1 - 0 U.E. Sants |
17/12/2017 --:--
C.F. Lleida Esportiu Terraferma B 0 - 0 C.A. Alpicat |
17/12/2017 --:--
C.D. Tortosa 1 - 3 F.C. Andorra |
17/12/2017 --:--
C.F. Vila-seca 0 - 2 C.F. Igualada |
17/12/2017 --:--
U.D. Unificación Bellvitge 4 - 0 U.E. Rapitenca |
17/12/2017 --:--
C.P. San Cristóbal 2 - 0 U.E. Sant Ildefons |
17/12/2017 --:--
F.C. Martinenc 3 - 1 U.E. Valls |
17/12/2017 --:--
C.F. Balaguer 1 - 1 U.D. Vista Alegre |
17/12/2017 --:--
C.E. EFAC Almacelles 1 - 1 U.D. Viladecans |
17/12/2017 16:00
F.C. Borges blanques 0 - 1 U.E. Sants |
07/01/2018 --:--
F.C. Borges blanques 5 - 2 C.A. Alpicat |
07/01/2018 --:--
F.C. Andorra 2 - 0 C.F. Lleida Esportiu Terraferma B |
07/01/2018 --:--
C.F. Igualada 2 - 0 C.D. Tortosa |
07/01/2018 --:--
U.E. Rapitenca 1 - 3 C.F. Vila-seca |
07/01/2018 --:--
U.E. Sant Ildefons 3 - 0 U.D. Unificación Bellvitge |
07/01/2018 --:--
U.E. Valls 0 - 2 C.P. San Cristóbal |
07/01/2018 --:--
U.D. Vista Alegre 1 - 0 F.C. Martinenc |
07/01/2018 --:--
U.D. Viladecans 1 - 1 C.F. Balaguer |
07/01/2018 12:30
U.E. Sants 2 - 1 C.E. EFAC Almacelles |
14/01/2018 --:--
C.A. Alpicat 1 - 2 F.C. Andorra |
14/01/2018 --:--
C.F. Lleida Esportiu Terraferma B 1 - 2 C.F. Igualada |
14/01/2018 --:--
C.D. Tortosa 3 - 1 U.E. Rapitenca |
14/01/2018 --:--
C.F. Vila-seca 1 - 1 U.E. Sant Ildefons |
14/01/2018 --:--
U.D. Unificación Bellvitge 1 - 0 U.E. Valls |
14/01/2018 --:--
C.P. San Cristóbal 2 - 0 U.D. Vista Alegre |
14/01/2018 --:--
F.C. Martinenc 1 - 3 U.D. Viladecans |
14/01/2018 --:--
C.E. EFAC Almacelles 1 - 2 F.C. Borges blanques |
14/01/2018 16:30
C.F. Balaguer 1 - 1 U.E. Sants |
21/01/2018 --:--
C.F. Balaguer 0 - 3 C.E. EFAC Almacelles |
21/01/2018 --:--
C.P. San Cristóbal 2 - 1 U.D. Viladecans |
21/01/2018 --:--
U.D. Unificación Bellvitge 3 - 2 U.D. Vista Alegre |
21/01/2018 --:--
C.F. Vila-seca 1 - 4 U.E. Valls |
21/01/2018 --:--
C.D. Tortosa 1 - 2 U.E. Sant Ildefons |
21/01/2018 --:--
C.F. Lleida Esportiu Terraferma B 2 - 0 U.E. Rapitenca |
21/01/2018 --:--
C.A. Alpicat 1 - 1 C.F. Igualada |
21/01/2018 --:--
F.C. Andorra 1 - 0 F.C. Borges blanques |
21/01/2018 12:00
F.C. Martinenc 0 - 0 U.E. Sants |
28/01/2018 --:--
F.C. Borges blanques 1 - 3 C.F. Balaguer |
28/01/2018 --:--
C.E. EFAC Almacelles 1 - 0 F.C. Martinenc |
28/01/2018 --:--
U.D. Viladecans 2 - 0 U.D. Unificación Bellvitge |
28/01/2018 --:--
U.D. Vista Alegre 5 - 2 C.F. Vila-seca |
28/01/2018 --:--
U.E. Valls 3 - 1 C.D. Tortosa |
28/01/2018 --:--
U.E. Sant Ildefons 0 - 1 C.F. Lleida Esportiu Terraferma B |
28/01/2018 --:--
U.E. Rapitenca 4 - 0 C.A. Alpicat |
28/01/2018 --:--
C.F. Igualada 1 - 1 F.C. Andorra |
28/01/2018 12:15
U.E. Sants 0 - 1 C.P. San Cristóbal |
04/02/2018 --:--
F.C. Martinenc 2 - 1 C.F. Balaguer |
04/02/2018 --:--
C.P. San Cristóbal 3 - 0 C.E. EFAC Almacelles |
04/02/2018 --:--
C.F. Vila-seca 2 - 1 U.D. Viladecans |
04/02/2018 --:--
C.D. Tortosa 0 - 0 U.D. Vista Alegre |
04/02/2018 --:--
C.F. Lleida Esportiu Terraferma B 1 - 1 U.E. Valls |
04/02/2018 --:--
C.A. Alpicat 0 - 1 U.E. Sant Ildefons |
04/02/2018 --:--
F.C. Andorra 1 - 2 U.E. Rapitenca |
04/02/2018 --:--
C.F. Igualada 1 - 0 F.C. Borges blanques |
04/02/2018 12:15
U.D. Unificación Bellvitge 1 - 1 U.E. Sants |
18/02/2018 --:--
F.C. Borges blanques 3 - 1 F.C. Martinenc |
18/02/2018 --:--
C.F. Balaguer 3 - 3 C.P. San Cristóbal |
18/02/2018 --:--
C.E. EFAC Almacelles 2 - 1 U.D. Unificación Bellvitge |
18/02/2018 --:--
U.D. Viladecans 4 - 1 C.D. Tortosa |
18/02/2018 --:--
U.D. Vista Alegre 0 - 1 C.F. Lleida Esportiu Terraferma B |
18/02/2018 --:--
U.E. Valls 2 - 0 C.A. Alpicat |
18/02/2018 --:--
U.E. Sant Ildefons 2 - 1 F.C. Andorra |
18/02/2018 --:--
U.E. Rapitenca 2 - 3 C.F. Igualada |
18/02/2018 12:15
U.E. Sants 1 - 1 C.F. Vila-seca |
25/02/2018 --:--
C.P. San Cristóbal 1 - 1 F.C. Martinenc |
25/02/2018 --:--
U.D. Unificación Bellvitge 2 - 1 C.F. Balaguer |
25/02/2018 --:--
C.F. Vila-seca 0 - 2 C.E. EFAC Almacelles |
25/02/2018 --:--
C.F. Lleida Esportiu Terraferma B 1 - 1 U.D. Viladecans |
25/02/2018 --:--
C.A. Alpicat 1 - 2 U.D. Vista Alegre |
25/02/2018 --:--
F.C. Andorra 3 - 0 U.E. Valls |
25/02/2018 --:--
C.F. Igualada 1 - 2 U.E. Sant Ildefons |
25/02/2018 --:--
U.E. Rapitenca 4 - 0 F.C. Borges blanques |
25/02/2018 17:00
C.D. Tortosa 1 - 1 U.E. Sants |
04/03/2018 --:--
F.C. Borges blanques 1 - 0 C.P. San Cristóbal |
04/03/2018 --:--
F.C. Martinenc 5 - 0 U.D. Unificación Bellvitge |
04/03/2018 --:--
C.F. Balaguer 2 - 0 C.F. Vila-seca |
04/03/2018 --:--
C.E. EFAC Almacelles 1 - 1 C.D. Tortosa |
04/03/2018 --:--
U.D. Viladecans 3 - 1 C.A. Alpicat |
04/03/2018 --:--
U.D. Vista Alegre 2 - 0 F.C. Andorra |
04/03/2018 --:--
U.E. Valls 1 - 0 C.F. Igualada |
04/03/2018 --:--
U.E. Sant Ildefons 4 - 0 U.E. Rapitenca |
04/03/2018 12:30
U.E. Sants 0 - 1 C.F. Lleida Esportiu Terraferma B |
10/03/2018 16:00
C.A. Alpicat 0 - 3 U.E. Sants |
11/03/2018 --:--
U.D. Unificación Bellvitge 1 - 1 C.P. San Cristóbal |
11/03/2018 --:--
C.F. Vila-seca 0 - 0 F.C. Martinenc |
11/03/2018 --:--
C.D. Tortosa 1 - 2 C.F. Balaguer |
11/03/2018 --:--
C.F. Lleida Esportiu Terraferma B 2 - 4 C.E. EFAC Almacelles |
11/03/2018 --:--
F.C. Andorra 0 - 0 U.D. Viladecans |
11/03/2018 --:--
C.F. Igualada 2 - 2 U.D. Vista Alegre |
11/03/2018 --:--
U.E. Rapitenca 1 - 0 U.E. Valls |
11/03/2018 --:--
U.E. Sant Ildefons 1 - 1 F.C. Borges blanques |
18/03/2018 --:--
F.C. Borges blanques 3 - 2 U.D. Unificación Bellvitge |
18/03/2018 --:--
C.P. San Cristóbal 4 - 0 C.F. Vila-seca |
18/03/2018 --:--
F.C. Martinenc 1 - 0 C.D. Tortosa |
18/03/2018 --:--
C.F. Balaguer 0 - 1 C.F. Lleida Esportiu Terraferma B |
18/03/2018 --:--
C.E. EFAC Almacelles 1 - 0 C.A. Alpicat |
18/03/2018 --:--
U.D. Viladecans 2 - 0 C.F. Igualada |
18/03/2018 --:--
U.D. Vista Alegre 1 - 2 U.E. Rapitenca |
18/03/2018 --:--
U.E. Valls 1 - 0 U.E. Sant Ildefons |
18/03/2018 12:15
U.E. Sants 1 - 0 F.C. Andorra |
25/03/2018 --:--
C.F. Vila-seca 1 - 0 U.D. Unificación Bellvitge |
25/03/2018 --:--
C.D. Tortosa 1 - 4 C.P. San Cristóbal |
25/03/2018 --:--
C.F. Lleida Esportiu Terraferma B 0 - 2 F.C. Martinenc |
25/03/2018 --:--
C.F. Balaguer 2 - 0 C.A. Alpicat |
25/03/2018 --:--
F.C. Andorra 2 - 1 C.E. EFAC Almacelles |
25/03/2018 --:--
U.E. Rapitenca 3 - 2 U.D. Viladecans |
25/03/2018 --:--
U.E. Sant Ildefons 1 - 2 U.D. Vista Alegre |
25/03/2018 --:--
U.E. Valls 1 - 1 F.C. Borges blanques |
25/03/2018 17:00
C.F. Igualada 2 - 2 U.E. Sants |
08/04/2018 --:--
F.C. Borges blanques 1 - 3 C.F. Vila-seca |
08/04/2018 --:--
U.D. Unificación Bellvitge 3 - 3 C.D. Tortosa |
08/04/2018 --:--
C.P. San Cristóbal 3 - 1 C.F. Lleida Esportiu Terraferma B |
08/04/2018 --:--
F.C. Martinenc 1 - 1 C.A. Alpicat |
08/04/2018 --:--
C.F. Balaguer 2 - 0 F.C. Andorra |
08/04/2018 --:--
C.E. EFAC Almacelles 3 - 0 C.F. Igualada |
08/04/2018 --:--
U.D. Viladecans 1 - 1 U.E. Sant Ildefons |
08/04/2018 --:--
U.D. Vista Alegre 1 - 1 U.E. Valls |
08/04/2018 12:15
U.E. Sants 2 - 1 U.E. Rapitenca |
15/04/2018 --:--
C.D. Tortosa 0 - 0 C.F. Vila-seca |
15/04/2018 --:--
C.F. Lleida Esportiu Terraferma B 5 - 3 U.D. Unificación Bellvitge |
15/04/2018 --:--
C.A. Alpicat 1 - 3 C.P. San Cristóbal |
15/04/2018 --:--
F.C. Andorra 0 - 1 F.C. Martinenc |
15/04/2018 --:--
C.F. Balaguer 2 - 1 C.F. Igualada |
15/04/2018 --:--
U.E. Rapitenca 5 - 4 C.E. EFAC Almacelles |
15/04/2018 --:--
U.E. Sant Ildefons 4 - 2 U.E. Sants |
15/04/2018 --:--
U.E. Valls 2 - 1 U.D. Viladecans |
15/04/2018 --:--
U.D. Vista Alegre 1 - 0 F.C. Borges blanques |
22/04/2018 --:--
F.C. Borges blanques 5 - 0 C.D. Tortosa |
22/04/2018 --:--
C.F. Vila-seca 0 - 1 C.F. Lleida Esportiu Terraferma B |
22/04/2018 --:--
U.D. Unificación Bellvitge 2 - 1 C.A. Alpicat |
22/04/2018 --:--
C.P. San Cristóbal 2 - 1 F.C. Andorra |
22/04/2018 --:--
F.C. Martinenc 1 - 0 C.F. Igualada |
22/04/2018 --:--
C.F. Balaguer 0 - 2 U.E. Rapitenca |
22/04/2018 --:--
C.E. EFAC Almacelles 2 - 0 U.E. Sant Ildefons |
22/04/2018 --:--
U.D. Viladecans 3 - 1 U.D. Vista Alegre |
22/04/2018 12:15
U.E. Sants 3 - 1 U.E. Valls |
29/04/2018 --:--
C.F. Lleida Esportiu Terraferma B 5 - 2 C.D. Tortosa |
29/04/2018 --:--
C.A. Alpicat 7 - 0 C.F. Vila-seca |
29/04/2018 --:--
F.C. Andorra 1 - 1 U.D. Unificación Bellvitge |
29/04/2018 --:--
C.F. Igualada 2 - 1 C.P. San Cristóbal |
29/04/2018 --:--
U.E. Rapitenca 0 - 2 F.C. Martinenc |
29/04/2018 --:--
U.E. Sant Ildefons 1 - 2 C.F. Balaguer |
29/04/2018 --:--
U.E. Valls 1 - 4 C.E. EFAC Almacelles |
29/04/2018 --:--
U.D. Viladecans 3 - 1 F.C. Borges blanques |
29/04/2018 12:15
U.D. Vista Alegre 0 - 0 U.E. Sants |
06/05/2018 --:--
F.C. Borges blanques 1 - 0 C.F. Lleida Esportiu Terraferma B |
06/05/2018 --:--
C.D. Tortosa 1 - 5 C.A. Alpicat |
06/05/2018 --:--
C.F. Vila-seca 1 - 1 F.C. Andorra |
06/05/2018 --:--
U.D. Unificación Bellvitge 1 - 2 C.F. Igualada |
06/05/2018 --:--
C.P. San Cristóbal 2 - 3 U.E. Rapitenca |
06/05/2018 --:--
F.C. Martinenc 1 - 0 U.E. Sant Ildefons |
06/05/2018 --:--
C.F. Balaguer 3 - 2 U.E. Valls |
06/05/2018 --:--
C.E. EFAC Almacelles 1 - 2 U.D. Vista Alegre |
06/05/2018 12:15
U.E. Sants 1 - 2 U.D. Viladecans |
13/05/2018 --:--
C.A. Alpicat 0 - 2 C.F. Lleida Esportiu Terraferma B |
13/05/2018 --:--
F.C. Andorra 0 - 1 C.D. Tortosa |
13/05/2018 --:--
C.F. Igualada 6 - 1 C.F. Vila-seca |
13/05/2018 --:--
U.E. Rapitenca 0 - 6 U.D. Unificación Bellvitge |
13/05/2018 --:--
U.E. Sant Ildefons 1 - 2 C.P. San Cristóbal |
13/05/2018 --:--
U.E. Valls 0 - 1 F.C. Martinenc |
13/05/2018 --:--
U.D. Vista Alegre 7 - 2 C.F. Balaguer |
13/05/2018 --:--
U.D. Viladecans 1 - 2 C.E. EFAC Almacelles |
13/05/2018 12:15
U.E. Sants 4 - 3 F.C. Borges blanques |
20/05/2018 --:--
C.A. Alpicat 2 - 3 F.C. Borges blanques |
20/05/2018 --:--
C.F. Lleida Esportiu Terraferma B 0 - 0 F.C. Andorra |
20/05/2018 --:--
C.D. Tortosa 1 - 1 C.F. Igualada |
20/05/2018 --:--
C.F. Vila-seca 2 - 1 U.E. Rapitenca |
20/05/2018 --:--
U.D. Unificación Bellvitge 2 - 1 U.E. Sant Ildefons |
20/05/2018 --:--
C.P. San Cristóbal 4 - 1 U.E. Valls |
20/05/2018 --:--
F.C. Martinenc 2 - 1 U.D. Vista Alegre |
20/05/2018 --:--
C.F. Balaguer 0 - 0 U.D. Viladecans |
20/05/2018 18:00
C.E. EFAC Almacelles 3 - 1 U.E. Sants |
27/05/2018 --:--
F.C. Andorra 2 - 1 C.A. Alpicat |
27/05/2018 --:--
C.F. Igualada 2 - 1 C.F. Lleida Esportiu Terraferma B |
27/05/2018 --:--
U.E. Rapitenca 7 - 0 C.D. Tortosa |
27/05/2018 --:--
U.E. Sant Ildefons 0 - 0 C.F. Vila-seca |
27/05/2018 --:--
U.E. Valls 1 - 2 U.D. Unificación Bellvitge |
27/05/2018 --:--
U.D. Vista Alegre 0 - 3 C.P. San Cristóbal |
27/05/2018 --:--
U.D. Viladecans 3 - 0 F.C. Martinenc |
27/05/2018 --:--
F.C. Borges blanques 5 - 2 C.E. EFAC Almacelles |
27/05/2018 12:15
U.E. Sants 2 - 0 C.F. Balaguer |
Nom | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Yamandú | 3060 | 34 | 0 | 0 | 34 | 0 | 34 | 0 | 36 | 0 | 4 | 0 |
Picolo | 2667 | 31 | 3 | 0 | 31 | 0 | 28 | 2 | 0 | 0 | 13 | 0 |
Gaudioso | 2454 | 28 | 6 | 0 | 27 | 1 | 25 | 6 | 0 | 0 | 11 | 0 |
Crivillés | 2440 | 32 | 0 | 0 | 29 | 3 | 16 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Fabregat | 2437 | 33 | 1 | 0 | 30 | 3 | 16 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 |
Alberto | 2432 | 30 | 0 | 0 | 27 | 3 | 23 | 4 | 0 | 0 | 10 | 0 |
Cura | 2428 | 32 | 0 | 0 | 28 | 4 | 22 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Navarro | 2215 | 27 | 0 | 5 | 24 | 3 | 21 | 13 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Guille | 1898 | 24 | 4 | 6 | 21 | 3 | 16 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 |
Chicho | 1879 | 30 | 0 | 3 | 18 | 12 | 14 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Sumarroca | 1732 | 30 | 0 | 0 | 18 | 12 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Borull | 1535 | 26 | 0 | 0 | 19 | 7 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Cervantes | 1516 | 29 | 2 | 0 | 20 | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Gala | 1506 | 30 | 1 | 0 | 16 | 14 | 3 | 2 | 0 | 0 | 7 | 0 |
Álvaro | 1022 | 31 | 1 | 0 | 10 | 21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Joan | 824 | 25 | 0 | 0 | 10 | 15 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Llauradó | 489 | 24 | 0 | 0 | 5 | 19 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Brian | 310 | 6 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Javibi | 279 | 18 | 0 | 0 | 2 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Falcón | 237 | 11 | 0 | 0 | 1 | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Tatay | 98 | 7 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bernat | 45 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Arnau | 26 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Requena | 24 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Xavier | 19 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ricart | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Shun | 5 | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Xavier | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Marçal | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Tito Lossio | 0 | 28 | 6 | 0 | 0 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Oriol | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Biel | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Gallardo | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Àlex | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Iglesias | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Trajectoria: 17 victories (50%), 9 empats (26%) i 8 derrotes (24%) |
Gols marcats: 44 gols (1 gol cada 70 minuts) |
Golejadors: 13 gols: Navarro; 6 gols: Gaudioso; 5 gols: Chicho; 4 gols: Alberto; 3 gols: Sumarroca, Borull, Cervantes; 2 gols: Picolo, Gala; 1 gol: Crivillés, Bernat. |
Gols rebuts: 35 gols (1 gol cada 87 minuts) |
Porters: 36 gols: Yamandú. |