Competicions

Primera Catalana - grup 2 (2017/2018)

Jornada 1

(03/09/2017) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 0 - 0 C.F. Balaguer EFAC Almacelles
(03/09/2017) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 1 C.P. San Cristóbal U.D. Viladecans
(03/09/2017) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 1 - 1 U.D. Unificación Bellvitge U.D. Vista Alegre
(03/09/2017) U.E. Valls U.E. Valls 1 - 1 C.F. Vila-seca U.E. Valls
(03/09/2017) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 3 - 1 C.D. Tortosa U.E. Sant Ildefons
(03/09/2017) U.E. Rapitenca U.E. Rapitenca 0 - 1 U.E. Lleida U.E. Rapitenca
(03/09/2017) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 1 C.A. Alpicat C.F. Igualada
(03/09/2017) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 3 - 1 F.C. Andorra F.C. Borges blanques
(03/09/2017) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 F.C. Martinenc U.E. Sants

Jornada 2

(10/09/2017) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 3 F.C. Borges blanques C.F. Balaguer
(10/09/2017) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 0 - 2 EFAC Almacelles F.C. Martinenc
(10/09/2017) U.D. Unificación Bellvitge U.D. Unificación Bellvitge 0 - 1 U.D. Viladecans U.D. Unificación Bellvitge
(10/09/2017) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 0 - 5 U.D. Vista Alegre C.F. Vila-seca
(10/09/2017) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 U.E. Valls C.D. Tortosa
(10/09/2017) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 4 U.E. Sant Ildefons U.E. Lleida
(10/09/2017) C.A. Alpicat C.A. Alpicat 1 - 1 U.E. Rapitenca C.A. Alpicat
(10/09/2017) F.C. Andorra F.C. Andorra 2 - 0 C.F. Igualada F.C. Andorra
(10/09/2017) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 4 - 0 U.E. Sants C.P. San Cristóbal

Jornada 3

(17/09/2017) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 2 F.C. Martinenc C.F. Balaguer
(17/09/2017) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 6 - 1 C.P. San Cristóbal EFAC Almacelles
(17/09/2017) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 0 - 2 C.F. Vila-seca U.D. Viladecans
(17/09/2017) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 3 - 3 C.D. Tortosa U.D. Vista Alegre
(17/09/2017) U.E. Valls U.E. Valls 2 - 3 U.E. Lleida U.E. Valls
(17/09/2017) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 1 - 1 C.A. Alpicat U.E. Sant Ildefons
(17/09/2017) U.E. Rapitenca U.E. Rapitenca 1 - 1 F.C. Andorra U.E. Rapitenca
(17/09/2017) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 1 C.F. Igualada F.C. Borges blanques
(17/09/2017) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 2 U.D. Unificación Bellvitge U.E. Sants

Jornada 4

(24/09/2017) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 5 - 0 F.C. Borges blanques F.C. Martinenc
(24/09/2017) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 4 - 0 C.F. Balaguer C.P. San Cristóbal
(24/09/2017) U.D. Unificación Bellvitge U.D. Unificación Bellvitge 1 - 2 EFAC Almacelles U.D. Unificación Bellvitge
(24/09/2017) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 4 U.D. Viladecans C.D. Tortosa
(24/09/2017) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 1 U.D. Vista Alegre U.E. Lleida
(24/09/2017) C.A. Alpicat C.A. Alpicat 2 - 1 U.E. Valls C.A. Alpicat
(24/09/2017) F.C. Andorra F.C. Andorra 0 - 0 U.E. Sant Ildefons F.C. Andorra
(24/09/2017) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 1 U.E. Rapitenca C.F. Igualada
(24/09/2017) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 0 - 1 U.E. Sants C.F. Vila-seca

Jornada 5

(01/10/2017) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 4 - 2 C.P. San Cristóbal F.C. Martinenc
(01/10/2017) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 U.D. Unificación Bellvitge C.F. Balaguer
(01/10/2017) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 3 - 1 C.F. Vila-seca EFAC Almacelles
(01/10/2017) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 2 U.E. Lleida U.D. Viladecans
(01/10/2017) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 0 - 0 C.A. Alpicat U.D. Vista Alegre
(01/10/2017) U.E. Valls U.E. Valls 1 - 2 F.C. Andorra U.E. Valls
(01/10/2017) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 3 - 1 C.F. Igualada U.E. Sant Ildefons
(01/10/2017) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 2 - 0 U.E. Rapitenca F.C. Borges blanques
(12/10/2017) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 C.D. Tortosa U.E. Sants

Jornada 6

(08/10/2017) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 0 F.C. Borges blanques C.P. San Cristóbal
(08/10/2017) U.D. Unificación Bellvitge U.D. Unificación Bellvitge 0 - 4 F.C. Martinenc U.D. Unificación Bellvitge
(08/10/2017) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 0 - 2 C.F. Balaguer C.F. Vila-seca
(08/10/2017) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 2 EFAC Almacelles C.D. Tortosa
(08/10/2017) C.A. Alpicat C.A. Alpicat 2 - 2 U.D. Viladecans C.A. Alpicat
(08/10/2017) F.C. Andorra F.C. Andorra 4 - 1 U.D. Vista Alegre F.C. Andorra
(08/10/2017) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 1 U.E. Valls C.F. Igualada
(08/10/2017) U.E. Rapitenca U.E. Rapitenca 3 - 2 U.E. Sant Ildefons U.E. Rapitenca
(08/10/2017) U.E. Lleida U.E. Lleida 0 - 1 U.E. Sants U.E. Lleida

Jornada 7

(15/10/2017) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 1 U.D. Unificación Bellvitge C.P. San Cristóbal
(15/10/2017) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 0 C.F. Vila-seca F.C. Martinenc
(15/10/2017) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 4 - 0 C.D. Tortosa C.F. Balaguer
(15/10/2017) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 2 - 1 U.E. Lleida EFAC Almacelles
(15/10/2017) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 0 - 1 F.C. Andorra U.D. Viladecans
(15/10/2017) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 0 - 2 C.F. Igualada U.D. Vista Alegre
(15/10/2017) U.E. Valls U.E. Valls 0 - 1 U.E. Rapitenca U.E. Valls
(15/10/2017) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 0 U.E. Sant Ildefons F.C. Borges blanques
(15/10/2017) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 C.A. Alpicat U.E. Sants

Jornada 8

(21/10/2017) F.C. Andorra F.C. Andorra 0 - 0 U.E. Sants F.C. Andorra
(22/10/2017) U.D. Unificación Bellvitge U.D. Unificación Bellvitge 2 - 2 F.C. Borges blanques U.D. Unificación Bellvitge
(22/10/2017) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 0 - 1 C.P. San Cristóbal C.F. Vila-seca
(22/10/2017) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 5 F.C. Martinenc C.D. Tortosa
(22/10/2017) U.E. Lleida U.E. Lleida 6 - 2 C.F. Balaguer U.E. Lleida
(22/10/2017) C.A. Alpicat C.A. Alpicat 1 - 0 EFAC Almacelles C.A. Alpicat
(22/10/2017) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 0 U.D. Viladecans C.F. Igualada
(22/10/2017) U.E. Rapitenca U.E. Rapitenca 1 - 0 U.D. Vista Alegre U.E. Rapitenca
(22/10/2017) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 3 - 0 U.E. Valls U.E. Sant Ildefons

Jornada 9

(29/10/2017) U.D. Unificación Bellvitge U.D. Unificación Bellvitge 1 - 3 C.F. Vila-seca U.D. Unificación Bellvitge
(29/10/2017) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 3 - 0 C.D. Tortosa C.P. San Cristóbal
(29/10/2017) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 2 - 2 U.E. Lleida F.C. Martinenc
(29/10/2017) C.A. Alpicat C.A. Alpicat 1 - 1 C.F. Balaguer C.A. Alpicat
(29/10/2017) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 1 - 0 F.C. Andorra EFAC Almacelles
(29/10/2017) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 0 U.E. Rapitenca U.D. Viladecans
(29/10/2017) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 2 - 0 U.E. Sant Ildefons U.D. Vista Alegre
(29/10/2017) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 1 U.E. Valls F.C. Borges blanques
(29/10/2017) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 2 C.F. Igualada U.E. Sants

Jornada 10

(05/11/2017) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 1 - 2 F.C. Borges blanques C.F. Vila-seca
(05/11/2017) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 1 U.D. Unificación Bellvitge C.D. Tortosa
(05/11/2017) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 5 C.P. San Cristóbal U.E. Lleida
(05/11/2017) C.A. Alpicat C.A. Alpicat 1 - 1 F.C. Martinenc C.A. Alpicat
(05/11/2017) F.C. Andorra F.C. Andorra 1 - 1 C.F. Balaguer F.C. Andorra
(05/11/2017) C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 2 EFAC Almacelles C.F. Igualada
(05/11/2017) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 0 - 1 U.D. Viladecans U.E. Sant Ildefons
(05/11/2017) U.E. Valls U.E. Valls 1 - 3 U.D. Vista Alegre U.E. Valls
(05/11/2017) U.E. Rapitenca U.E. Rapitenca 0 - 1 U.E. Sants U.E. Rapitenca

Jornada 11

(12/11/2017) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 1 - 1 C.D. Tortosa C.F. Vila-seca
(12/11/2017) U.D. Unificación Bellvitge U.D. Unificación Bellvitge 1 - 2 U.E. Lleida U.D. Unificación Bellvitge
(12/11/2017) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 3 - 0 C.A. Alpicat C.P. San Cristóbal
(12/11/2017) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 3 - 0 F.C. Andorra F.C. Martinenc
(12/11/2017) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 1 C.F. Balaguer C.F. Igualada
(12/11/2017) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 0 - 1 U.E. Rapitenca EFAC Almacelles
(12/11/2017) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 U.E. Sant Ildefons U.E. Sants
(12/11/2017) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 0 U.E. Valls U.D. Viladecans
(12/11/2017) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 3 - 1 U.D. Vista Alegre F.C. Borges blanques

Jornada 12

(19/11/2017) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 0 F.C. Borges blanques C.D. Tortosa
(19/11/2017) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 1 C.F. Vila-seca U.E. Lleida
(19/11/2017) C.A. Alpicat C.A. Alpicat 1 - 1 U.D. Unificación Bellvitge C.A. Alpicat
(19/11/2017) F.C. Andorra F.C. Andorra 2 - 1 C.P. San Cristóbal F.C. Andorra
(19/11/2017) C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 1 F.C. Martinenc C.F. Igualada
(19/11/2017) U.E. Rapitenca U.E. Rapitenca 1 - 0 C.F. Balaguer U.E. Rapitenca
(19/11/2017) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 1 - 2 EFAC Almacelles U.E. Sant Ildefons
(19/11/2017) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 1 - 2 U.D. Viladecans U.D. Vista Alegre
(19/11/2017) U.E. Valls U.E. Valls 1 - 2 U.E. Sants U.E. Valls

Jornada 13

(26/11/2017) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 1 U.E. Lleida C.D. Tortosa
(26/11/2017) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 1 - 0 C.A. Alpicat C.F. Vila-seca
(26/11/2017) U.D. Unificación Bellvitge U.D. Unificación Bellvitge 0 - 0 F.C. Andorra U.D. Unificación Bellvitge
(26/11/2017) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 1 C.F. Igualada C.P. San Cristóbal
(26/11/2017) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 2 - 0 U.E. Rapitenca F.C. Martinenc
(26/11/2017) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 2 U.E. Sant Ildefons C.F. Balaguer
(26/11/2017) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 4 - 3 U.E. Valls EFAC Almacelles
(26/11/2017) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 0 - 2 U.D. Viladecans F.C. Borges blanques
(26/11/2017) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 U.D. Vista Alegre U.E. Sants

Jornada 14

(03/12/2017) U.E. Lleida U.E. Lleida 3 - 1 F.C. Borges blanques U.E. Lleida
(03/12/2017) C.A. Alpicat C.A. Alpicat 2 - 0 C.D. Tortosa C.A. Alpicat
(03/12/2017) F.C. Andorra F.C. Andorra 2 - 1 C.F. Vila-seca F.C. Andorra
(03/12/2017) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 0 U.D. Unificación Bellvitge C.F. Igualada
(03/12/2017) U.E. Rapitenca U.E. Rapitenca 1 - 1 C.P. San Cristóbal U.E. Rapitenca
(03/12/2017) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 0 - 1 F.C. Martinenc U.E. Sant Ildefons
(03/12/2017) U.E. Valls U.E. Valls 1 - 4 C.F. Balaguer U.E. Valls
(03/12/2017) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 0 - 1 EFAC Almacelles U.D. Vista Alegre
(03/12/2017) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 0 U.E. Sants U.D. Viladecans

Jornada 15

(17/12/2017) U.E. Lleida U.E. Lleida 0 - 0 C.A. Alpicat U.E. Lleida
(17/12/2017) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 3 F.C. Andorra C.D. Tortosa
(17/12/2017) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 0 - 2 C.F. Igualada C.F. Vila-seca
(17/12/2017) U.D. Unificación Bellvitge U.D. Unificación Bellvitge 4 - 0 U.E. Rapitenca U.D. Unificación Bellvitge
(17/12/2017) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 0 U.E. Sant Ildefons C.P. San Cristóbal
(17/12/2017) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 3 - 1 U.E. Valls F.C. Martinenc
(17/12/2017) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 U.D. Vista Alegre C.F. Balaguer
(17/12/2017) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 1 - 1 U.D. Viladecans EFAC Almacelles
(17/12/2017) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 0 - 1 U.E. Sants F.C. Borges blanques

Jornada 16

(07/01/2018) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 5 - 2 C.A. Alpicat F.C. Borges blanques
(07/01/2018) F.C. Andorra F.C. Andorra 2 - 0 U.E. Lleida F.C. Andorra
(07/01/2018) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 0 C.D. Tortosa C.F. Igualada
(07/01/2018) U.E. Rapitenca U.E. Rapitenca 1 - 3 C.F. Vila-seca U.E. Rapitenca
(07/01/2018) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 3 - 0 U.D. Unificación Bellvitge U.E. Sant Ildefons
(07/01/2018) U.E. Valls U.E. Valls 0 - 2 C.P. San Cristóbal U.E. Valls
(07/01/2018) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 1 - 0 F.C. Martinenc U.D. Vista Alegre
(07/01/2018) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 1 C.F. Balaguer U.D. Viladecans
(07/01/2018) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 EFAC Almacelles U.E. Sants

Jornada 17

(14/01/2018) C.A. Alpicat C.A. Alpicat 1 - 2 F.C. Andorra C.A. Alpicat
(14/01/2018) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 2 C.F. Igualada U.E. Lleida
(14/01/2018) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 1 U.E. Rapitenca C.D. Tortosa
(14/01/2018) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 1 - 1 U.E. Sant Ildefons C.F. Vila-seca
(14/01/2018) U.D. Unificación Bellvitge U.D. Unificación Bellvitge 1 - 0 U.E. Valls U.D. Unificación Bellvitge
(14/01/2018) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 0 U.D. Vista Alegre C.P. San Cristóbal
(14/01/2018) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 3 U.D. Viladecans F.C. Martinenc
(14/01/2018) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 1 - 2 F.C. Borges blanques EFAC Almacelles
(14/01/2018) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 U.E. Sants C.F. Balaguer

Jornada 18

(21/01/2018) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 3 EFAC Almacelles C.F. Balaguer
(21/01/2018) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 1 U.D. Viladecans C.P. San Cristóbal
(21/01/2018) U.D. Unificación Bellvitge U.D. Unificación Bellvitge 3 - 2 U.D. Vista Alegre U.D. Unificación Bellvitge
(21/01/2018) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 1 - 4 U.E. Valls C.F. Vila-seca
(21/01/2018) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 2 U.E. Sant Ildefons C.D. Tortosa
(21/01/2018) U.E. Lleida U.E. Lleida 2 - 0 U.E. Rapitenca U.E. Lleida
(21/01/2018) C.A. Alpicat C.A. Alpicat 1 - 1 C.F. Igualada C.A. Alpicat
(21/01/2018) F.C. Andorra F.C. Andorra 1 - 0 F.C. Borges blanques F.C. Andorra
(21/01/2018) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 0 - 0 U.E. Sants F.C. Martinenc

Jornada 19

(28/01/2018) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 3 C.F. Balaguer F.C. Borges blanques
(28/01/2018) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 1 - 0 F.C. Martinenc EFAC Almacelles
(28/01/2018) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 0 U.D. Unificación Bellvitge U.D. Viladecans
(28/01/2018) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 5 - 2 C.F. Vila-seca U.D. Vista Alegre
(28/01/2018) U.E. Valls U.E. Valls 3 - 1 C.D. Tortosa U.E. Valls
(28/01/2018) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 0 - 1 U.E. Lleida U.E. Sant Ildefons
(28/01/2018) U.E. Rapitenca U.E. Rapitenca 4 - 0 C.A. Alpicat U.E. Rapitenca
(28/01/2018) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 1 F.C. Andorra C.F. Igualada
(28/01/2018) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 C.P. San Cristóbal U.E. Sants

Jornada 20

(04/02/2018) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 2 - 1 C.F. Balaguer F.C. Martinenc
(04/02/2018) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 3 - 0 EFAC Almacelles C.P. San Cristóbal
(04/02/2018) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 2 - 1 U.D. Viladecans C.F. Vila-seca
(04/02/2018) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 U.D. Vista Alegre C.D. Tortosa
(04/02/2018) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 1 U.E. Valls U.E. Lleida
(04/02/2018) C.A. Alpicat C.A. Alpicat 0 - 1 U.E. Sant Ildefons C.A. Alpicat
(04/02/2018) F.C. Andorra F.C. Andorra 1 - 2 U.E. Rapitenca F.C. Andorra
(04/02/2018) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 0 F.C. Borges blanques C.F. Igualada
(04/02/2018) U.D. Unificación Bellvitge U.D. Unificación Bellvitge 1 - 1 U.E. Sants U.D. Unificación Bellvitge

Jornada 21

(18/02/2018) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 3 - 1 F.C. Martinenc F.C. Borges blanques
(18/02/2018) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 3 C.P. San Cristóbal C.F. Balaguer
(18/02/2018) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 2 - 1 U.D. Unificación Bellvitge EFAC Almacelles
(18/02/2018) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 4 - 1 C.D. Tortosa U.D. Viladecans
(18/02/2018) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 0 - 1 U.E. Lleida U.D. Vista Alegre
(18/02/2018) U.E. Valls U.E. Valls 2 - 0 C.A. Alpicat U.E. Valls
(18/02/2018) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 2 - 1 F.C. Andorra U.E. Sant Ildefons
(18/02/2018) U.E. Rapitenca U.E. Rapitenca 2 - 3 C.F. Igualada U.E. Rapitenca
(18/02/2018) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.F. Vila-seca U.E. Sants

Jornada 22

(25/02/2018) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 1 F.C. Martinenc C.P. San Cristóbal
(25/02/2018) U.D. Unificación Bellvitge U.D. Unificación Bellvitge 2 - 1 C.F. Balaguer U.D. Unificación Bellvitge
(25/02/2018) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 0 - 2 EFAC Almacelles C.F. Vila-seca
(25/02/2018) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 1 U.D. Viladecans U.E. Lleida
(25/02/2018) C.A. Alpicat C.A. Alpicat 1 - 2 U.D. Vista Alegre C.A. Alpicat
(25/02/2018) F.C. Andorra F.C. Andorra 3 - 0 U.E. Valls F.C. Andorra
(25/02/2018) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 2 U.E. Sant Ildefons C.F. Igualada
(25/02/2018) U.E. Rapitenca U.E. Rapitenca 4 - 0 F.C. Borges blanques U.E. Rapitenca
(25/02/2018) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 1 U.E. Sants C.D. Tortosa

Jornada 23

(04/03/2018) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 0 C.P. San Cristóbal F.C. Borges blanques
(04/03/2018) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 5 - 0 U.D. Unificación Bellvitge F.C. Martinenc
(04/03/2018) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 C.F. Vila-seca C.F. Balaguer
(04/03/2018) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 1 - 1 C.D. Tortosa EFAC Almacelles
(04/03/2018) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 1 C.A. Alpicat U.D. Viladecans
(04/03/2018) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 2 - 0 F.C. Andorra U.D. Vista Alegre
(04/03/2018) U.E. Valls U.E. Valls 1 - 0 C.F. Igualada U.E. Valls
(04/03/2018) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 4 - 0 U.E. Rapitenca U.E. Sant Ildefons
(04/03/2018) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 U.E. Lleida U.E. Sants

Jornada 24

(10/03/2018) C.A. Alpicat C.A. Alpicat 0 - 3 U.E. Sants C.A. Alpicat
(11/03/2018) U.D. Unificación Bellvitge U.D. Unificación Bellvitge 1 - 1 C.P. San Cristóbal U.D. Unificación Bellvitge
(11/03/2018) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 0 - 0 F.C. Martinenc C.F. Vila-seca
(11/03/2018) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 2 C.F. Balaguer C.D. Tortosa
(11/03/2018) U.E. Lleida U.E. Lleida 2 - 4 EFAC Almacelles U.E. Lleida
(11/03/2018) F.C. Andorra F.C. Andorra 0 - 0 U.D. Viladecans F.C. Andorra
(11/03/2018) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 2 U.D. Vista Alegre C.F. Igualada
(11/03/2018) U.E. Rapitenca U.E. Rapitenca 1 - 0 U.E. Valls U.E. Rapitenca
(11/03/2018) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 1 - 1 F.C. Borges blanques U.E. Sant Ildefons

Jornada 25

(18/03/2018) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 3 - 2 U.D. Unificación Bellvitge F.C. Borges blanques
(18/03/2018) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 4 - 0 C.F. Vila-seca C.P. San Cristóbal
(18/03/2018) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 0 C.D. Tortosa F.C. Martinenc
(18/03/2018) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 1 U.E. Lleida C.F. Balaguer
(18/03/2018) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 1 - 0 C.A. Alpicat EFAC Almacelles
(18/03/2018) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 0 C.F. Igualada U.D. Viladecans
(18/03/2018) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 1 - 2 U.E. Rapitenca U.D. Vista Alegre
(18/03/2018) U.E. Valls U.E. Valls 1 - 0 U.E. Sant Ildefons U.E. Valls
(18/03/2018) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 F.C. Andorra U.E. Sants

Jornada 26

(25/03/2018) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 1 - 0 U.D. Unificación Bellvitge C.F. Vila-seca
(25/03/2018) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 4 C.P. San Cristóbal C.D. Tortosa
(25/03/2018) U.E. Lleida U.E. Lleida 0 - 2 F.C. Martinenc U.E. Lleida
(25/03/2018) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 C.A. Alpicat C.F. Balaguer
(25/03/2018) F.C. Andorra F.C. Andorra 2 - 1 EFAC Almacelles F.C. Andorra
(25/03/2018) U.E. Rapitenca U.E. Rapitenca 3 - 2 U.D. Viladecans U.E. Rapitenca
(25/03/2018) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 1 - 2 U.D. Vista Alegre U.E. Sant Ildefons
(25/03/2018) U.E. Valls U.E. Valls 1 - 1 F.C. Borges blanques U.E. Valls
(25/03/2018) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 2 U.E. Sants C.F. Igualada

Jornada 27

(08/04/2018) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 3 C.F. Vila-seca F.C. Borges blanques
(08/04/2018) U.D. Unificación Bellvitge U.D. Unificación Bellvitge 3 - 3 C.D. Tortosa U.D. Unificación Bellvitge
(08/04/2018) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 3 - 1 U.E. Lleida C.P. San Cristóbal
(08/04/2018) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 1 C.A. Alpicat F.C. Martinenc
(08/04/2018) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 F.C. Andorra C.F. Balaguer
(08/04/2018) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 3 - 0 C.F. Igualada EFAC Almacelles
(08/04/2018) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 1 U.E. Sant Ildefons U.D. Viladecans
(08/04/2018) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 1 - 1 U.E. Valls U.D. Vista Alegre
(08/04/2018) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 U.E. Rapitenca U.E. Sants

Jornada 28

(15/04/2018) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 C.F. Vila-seca C.D. Tortosa
(15/04/2018) U.E. Lleida U.E. Lleida 5 - 3 U.D. Unificación Bellvitge U.E. Lleida
(15/04/2018) C.A. Alpicat C.A. Alpicat 1 - 3 C.P. San Cristóbal C.A. Alpicat
(15/04/2018) F.C. Andorra F.C. Andorra 0 - 1 F.C. Martinenc F.C. Andorra
(15/04/2018) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 1 C.F. Igualada C.F. Balaguer
(15/04/2018) U.E. Rapitenca U.E. Rapitenca 5 - 4 EFAC Almacelles U.E. Rapitenca
(15/04/2018) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 4 - 2 U.E. Sants U.E. Sant Ildefons
(15/04/2018) U.E. Valls U.E. Valls 2 - 1 U.D. Viladecans U.E. Valls
(15/04/2018) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 1 - 0 F.C. Borges blanques U.D. Vista Alegre

Jornada 29

(22/04/2018) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 5 - 0 C.D. Tortosa F.C. Borges blanques
(22/04/2018) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 0 - 1 U.E. Lleida C.F. Vila-seca
(22/04/2018) U.D. Unificación Bellvitge U.D. Unificación Bellvitge 2 - 1 C.A. Alpicat U.D. Unificación Bellvitge
(22/04/2018) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 1 F.C. Andorra C.P. San Cristóbal
(22/04/2018) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 0 C.F. Igualada F.C. Martinenc
(22/04/2018) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 2 U.E. Rapitenca C.F. Balaguer
(22/04/2018) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 2 - 0 U.E. Sant Ildefons EFAC Almacelles
(22/04/2018) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 1 U.D. Vista Alegre U.D. Viladecans
(22/04/2018) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 1 U.E. Valls U.E. Sants

Jornada 30

(29/04/2018) U.E. Lleida U.E. Lleida 5 - 2 C.D. Tortosa U.E. Lleida
(29/04/2018) C.A. Alpicat C.A. Alpicat 7 - 0 C.F. Vila-seca C.A. Alpicat
(29/04/2018) F.C. Andorra F.C. Andorra 1 - 1 U.D. Unificación Bellvitge F.C. Andorra
(29/04/2018) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 1 C.P. San Cristóbal C.F. Igualada
(29/04/2018) U.E. Rapitenca U.E. Rapitenca 0 - 2 F.C. Martinenc U.E. Rapitenca
(29/04/2018) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 1 - 2 C.F. Balaguer U.E. Sant Ildefons
(29/04/2018) U.E. Valls U.E. Valls 1 - 4 EFAC Almacelles U.E. Valls
(29/04/2018) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 1 F.C. Borges blanques U.D. Viladecans
(29/04/2018) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 0 - 0 U.E. Sants U.D. Vista Alegre

Jornada 31

(06/05/2018) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 0 U.E. Lleida F.C. Borges blanques
(06/05/2018) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 5 C.A. Alpicat C.D. Tortosa
(06/05/2018) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 1 - 1 F.C. Andorra C.F. Vila-seca
(06/05/2018) U.D. Unificación Bellvitge U.D. Unificación Bellvitge 1 - 2 C.F. Igualada U.D. Unificación Bellvitge
(06/05/2018) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 3 U.E. Rapitenca C.P. San Cristóbal
(06/05/2018) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 0 U.E. Sant Ildefons F.C. Martinenc
(06/05/2018) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 2 U.E. Valls C.F. Balaguer
(06/05/2018) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 1 - 2 U.D. Vista Alegre EFAC Almacelles
(06/05/2018) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 U.D. Viladecans U.E. Sants

Jornada 32

(13/05/2018) C.A. Alpicat C.A. Alpicat 0 - 2 U.E. Lleida C.A. Alpicat
(13/05/2018) F.C. Andorra F.C. Andorra 0 - 1 C.D. Tortosa F.C. Andorra
(13/05/2018) C.F. Igualada C.F. Igualada 6 - 1 C.F. Vila-seca C.F. Igualada
(13/05/2018) U.E. Rapitenca U.E. Rapitenca 0 - 6 U.D. Unificación Bellvitge U.E. Rapitenca
(13/05/2018) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 1 - 2 C.P. San Cristóbal U.E. Sant Ildefons
(13/05/2018) U.E. Valls U.E. Valls 0 - 1 F.C. Martinenc U.E. Valls
(13/05/2018) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 7 - 2 C.F. Balaguer U.D. Vista Alegre
(13/05/2018) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 2 EFAC Almacelles U.D. Viladecans
(13/05/2018) U.E. Sants U.E. Sants 4 - 3 F.C. Borges blanques U.E. Sants

Jornada 33

(20/05/2018) C.A. Alpicat C.A. Alpicat 2 - 3 F.C. Borges blanques C.A. Alpicat
(20/05/2018) U.E. Lleida U.E. Lleida 0 - 0 F.C. Andorra U.E. Lleida
(20/05/2018) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 1 C.F. Igualada C.D. Tortosa
(20/05/2018) C.F. Vila-seca C.F. Vila-seca 2 - 1 U.E. Rapitenca C.F. Vila-seca
(20/05/2018) U.D. Unificación Bellvitge U.D. Unificación Bellvitge 2 - 1 U.E. Sant Ildefons U.D. Unificación Bellvitge
(20/05/2018) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 4 - 1 U.E. Valls C.P. San Cristóbal
(20/05/2018) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 2 - 1 U.D. Vista Alegre F.C. Martinenc
(20/05/2018) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 0 U.D. Viladecans C.F. Balaguer
(20/05/2018) EFAC Almacelles EFAC Almacelles 3 - 1 U.E. Sants EFAC Almacelles

Jornada 34

(13/05/2018) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 C.F. Balaguer U.E. Sants
(27/05/2018) F.C. Andorra F.C. Andorra 2 - 1 C.A. Alpicat F.C. Andorra
(27/05/2018) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 1 U.E. Lleida C.F. Igualada
(27/05/2018) U.E. Rapitenca U.E. Rapitenca 7 - 0 C.D. Tortosa U.E. Rapitenca
(27/05/2018) U.E. Sant Ildefons U.E. Sant Ildefons 0 - 0 C.F. Vila-seca U.E. Sant Ildefons
(27/05/2018) U.E. Valls U.E. Valls 1 - 2 U.D. Unificación Bellvitge U.E. Valls
(27/05/2018) U.D. Vista Alegre U.D. Vista Alegre 0 - 3 C.P. San Cristóbal U.D. Vista Alegre
(27/05/2018) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 0 F.C. Martinenc U.D. Viladecans
(27/05/2018) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 5 - 2 EFAC Almacelles F.C. Borges blanques
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Yamandú
 
2880
32
0
0
32
0
32
0
32
0
4
0
Picolo
 
2604
30
0
0
30
0
27
2
0
0
13
0
Gaudioso
 
2364
27
0
0
26
1
24
6
0
0
10
0
Cura
 
2323
30
0
0
27
3
21
0
0
0
5
1
Crivillés
 
2288
30
0
0
27
3
15
1
0
0
4
0
Fabregat
 
2278
31
0
0
28
3
15
0
0
0
6
0
Alberto
 
2252
28
0
0
25
3
21
4
0
0
9
0
Navarro
 
2035
25
0
0
22
3
19
13
0
0
2
0
Guille
 
1929
24
0
0
21
3
16
0
0
0
17
0
Chicho
 
1753
29
0
0
17
12
13
4
0
0
5
0
Sumarroca
 
1614
28
0
0
17
11
4
1
0
0
0
0
Borull
 
1481
25
0
0
18
7
3
2
0
0
4
0
Cervantes
 
1417
27
0
0
19
8
4
3
0
0
5
1
Gala
 
1353
28
0
0
14
14
3
2
0
0
5
0
Álvaro
 
928
29
0
0
9
20
2
0
0
0
3
1
Joan
 
762
24
0
0
9
15
3
0
0
0
0
0
Llauradó
 
436
22
0
0
5
17
1
0
0
0
0
0
Brian
 
310
6
0
0
3
3
1
0
0
0
2
0
Javibi
 
263
17
0
0
2
15
0
0
0
0
0
0
Falcón
 
147
10
0
0
0
10
0
0
0
0
2
0
Tatay
 
98
7
0
0
1
6
0
0
0
0
0
0
Bernat
 
45
1
0
0
0
1
0
1
0
0
0
0
Arnau
 
26
2
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
Xavier
 
19
3
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
Ricart
 
14
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Requena
 
3
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Marçal
 
1
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Xavier
 
1
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Tito Lossio
 
0
32
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
Oriol
 
0
8
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
Gallardo
 
0
8
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
Biel
 
0
8
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
Alex
 
0
7
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
Shun
 
0
7
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
Iglesias
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 11 victories (32%), 9 empats (26%) i 8 derrotes (24%)
Gols marcats: 44 gols (1.29 per partit)
Golejadors: 13 gols: Navarro; 6 gols: Gaudioso; 4 gols: Alberto, Chicho; 3 gols: Cervantes; 2 gols: Picolo, Borull, Gala; 1 gol: Crivillés, Sumarroca, Bernat.
Gols rebuts: 36 gols (1.06 per partit)
Porters: 32 gols: Yamandú.