Competicions

Tercera División - Grupo 3 (1950/1951)

Jornada 1

(10/09/1950) Arenas S.D. Arenas S.D. 5 - 2 C.D. Calatayud Arenas S.D.
(10/09/1950) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 4 U.D. San Martín C.F. Igualada
(10/09/1950) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 1 C.D. Binéfar C.D. Tortosa
(10/09/1950) C.D. Manresa C.D. Manresa 4 - 3 Reus Deportivo C.D. Manresa
(10/09/1950) C.D. Granollers C.D. Granollers 5 - 3 S.D. Escoriaza C.D. Granollers
(10/09/1950) Tarrasa F.C. Tarrasa F.C. 1 - 0 S.D. La España industrial Tarrasa F.C.
(10/09/1950) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 2 - 4 U.D. Sans C.D. Júpiter
(10/09/1950) C.D. Mataró C.D. Mataró 5 - 1 Tàrrega F.C. C.D. Mataró

Jornada 2

(17/09/1950) U.D. San Martín U.D. San Martín 3 - 3 Arenas S.D. U.D. San Martín
(17/09/1950) C.D. Binéfar C.D. Binéfar 1 - 1 C.F. Igualada C.D. Binéfar
(17/09/1950) Reus Deportivo Reus Deportivo 1 - 1 C.D. Tortosa Reus Deportivo
(17/09/1950) S.D. Escoriaza S.D. Escoriaza 2 - 5 C.D. Manresa S.D. Escoriaza
(17/09/1950) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 2 - 2 C.D. Granollers S.D. La España industrial
(17/09/1950) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 2 Tarrasa F.C. U.D. Sans
(17/09/1950) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 4 - 2 C.D. Júpiter Tàrrega F.C.
(17/09/1950) Atlético Zaragoza Atlético Zaragoza 4 - 0 C.D. Mataró Atlético Zaragoza

Jornada 3

(24/09/1950) C.D. Calatayud C.D. Calatayud 0 - 3 U.D. San Martín C.D. Calatayud
(24/09/1950) Arenas S.D. Arenas S.D. 5 - 0 C.D. Binéfar Arenas S.D.
(24/09/1950) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 0 Reus Deportivo C.F. Igualada
(24/09/1950) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 2 S.D. Escoriaza C.D. Tortosa
(24/09/1950) C.D. Manresa C.D. Manresa 3 - 2 S.D. La España industrial C.D. Manresa
(24/09/1950) C.D. Granollers C.D. Granollers 2 - 3 U.D. Sans C.D. Granollers
(24/09/1950) Tarrasa F.C. Tarrasa F.C. 3 - 3 Tàrrega F.C. Tarrasa F.C.
(24/09/1950) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 3 - 1 Atlético Zaragoza C.D. Júpiter

Jornada 4

(01/10/1950) C.D. Binéfar C.D. Binéfar 2 - 1 C.D. Calatayud C.D. Binéfar
(01/10/1950) Reus Deportivo Reus Deportivo 0 - 1 Arenas S.D. Reus Deportivo
(01/10/1950) S.D. Escoriaza S.D. Escoriaza 2 - 3 C.F. Igualada S.D. Escoriaza
(01/10/1950) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 4 - 2 C.D. Tortosa S.D. La España industrial
(01/10/1950) U.D. Sans U.D. Sans 5 - 2 C.D. Manresa U.D. Sans
(01/10/1950) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 1 - 0 C.D. Granollers Tàrrega F.C.
(01/10/1950) Atlético Zaragoza Atlético Zaragoza 3 - 1 Tarrasa F.C. Atlético Zaragoza
(01/10/1950) C.D. Mataró C.D. Mataró 5 - 3 C.D. Júpiter C.D. Mataró

Jornada 5

(08/10/1950) U.D. San Martín U.D. San Martín 4 - 1 C.D. Binéfar U.D. San Martín
(08/10/1950) C.D. Calatayud C.D. Calatayud 4 - 0 Reus Deportivo C.D. Calatayud
(08/10/1950) Arenas S.D. Arenas S.D. 4 - 0 S.D. Escoriaza Arenas S.D.
(08/10/1950) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 2 S.D. La España industrial C.F. Igualada
(08/10/1950) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 1 U.D. Sans C.D. Tortosa
(08/10/1950) C.D. Manresa C.D. Manresa 4 - 1 Tàrrega F.C. C.D. Manresa
(08/10/1950) C.D. Granollers C.D. Granollers 2 - 2 Atlético Zaragoza C.D. Granollers
(08/10/1950) Tarrasa F.C. Tarrasa F.C. 2 - 2 C.D. Mataró Tarrasa F.C.

Jornada 6

(15/10/1950) Reus Deportivo Reus Deportivo 1 - 4 U.D. San Martín Reus Deportivo
(15/10/1950) S.D. Escoriaza S.D. Escoriaza 2 - 2 C.D. Calatayud S.D. Escoriaza
(15/10/1950) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 3 - 1 Arenas S.D. S.D. La España industrial
(15/10/1950) U.D. Sans U.D. Sans 4 - 2 C.F. Igualada U.D. Sans
(15/10/1950) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 2 - 2 C.D. Tortosa Tàrrega F.C.
(15/10/1950) Atlético Zaragoza Atlético Zaragoza 7 - 0 C.D. Manresa Atlético Zaragoza
(15/10/1950) C.D. Mataró C.D. Mataró 4 - 0 C.D. Granollers C.D. Mataró
(15/10/1950) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 1 - 2 Tarrasa F.C. C.D. Júpiter

Jornada 7

(22/10/1950) C.D. Binéfar C.D. Binéfar 2 - 2 Reus Deportivo C.D. Binéfar
(22/10/1950) U.D. San Martín U.D. San Martín 6 - 2 S.D. Escoriaza U.D. San Martín
(22/10/1950) C.D. Calatayud C.D. Calatayud 0 - 1 S.D. La España industrial C.D. Calatayud
(22/10/1950) Arenas S.D. Arenas S.D. 1 - 0 U.D. Sans Arenas S.D.
(22/10/1950) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 0 Tàrrega F.C. C.F. Igualada
(22/10/1950) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 0 Atlético Zaragoza C.D. Tortosa
(22/10/1950) C.D. Manresa C.D. Manresa 0 - 2 C.D. Mataró C.D. Manresa
(22/10/1950) C.D. Granollers C.D. Granollers 3 - 1 C.D. Júpiter C.D. Granollers

Jornada 8

(29/10/1950) S.D. Escoriaza S.D. Escoriaza 0 - 1 C.D. Binéfar S.D. Escoriaza
(29/10/1950) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 1 - 1 U.D. San Martín S.D. La España industrial
(29/10/1950) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 1 C.D. Calatayud U.D. Sans
(29/10/1950) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 2 - 1 Arenas S.D. Tàrrega F.C.
(29/10/1950) Atlético Zaragoza Atlético Zaragoza 6 - 3 C.F. Igualada Atlético Zaragoza
(29/10/1950) C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 0 C.D. Tortosa C.D. Mataró
(29/10/1950) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 2 - 1 C.D. Manresa C.D. Júpiter
(29/10/1950) Tarrasa F.C. Tarrasa F.C. 3 - 0 C.D. Granollers Tarrasa F.C.

Jornada 9

(05/11/1950) Reus Deportivo Reus Deportivo 5 - 1 S.D. Escoriaza Reus Deportivo
(05/11/1950) C.D. Binéfar C.D. Binéfar 2 - 3 S.D. La España industrial C.D. Binéfar
(05/11/1950) U.D. San Martín U.D. San Martín 7 - 0 U.D. Sans U.D. San Martín
(05/11/1950) C.D. Calatayud C.D. Calatayud 5 - 2 Tàrrega F.C. C.D. Calatayud
(05/11/1950) Arenas S.D. Arenas S.D. 0 - 6 Atlético Zaragoza Arenas S.D.
(05/11/1950) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 0 C.D. Mataró C.F. Igualada
(05/11/1950) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 2 C.D. Júpiter C.D. Tortosa
(05/11/1950) C.D. Manresa C.D. Manresa 4 - 2 Tarrasa F.C. C.D. Manresa

Jornada 10

(12/11/1950) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 5 - 2 Reus Deportivo S.D. La España industrial
(12/11/1950) U.D. Sans U.D. Sans 3 - 2 C.D. Binéfar U.D. Sans
(12/11/1950) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 0 - 7 U.D. San Martín Tàrrega F.C.
(12/11/1950) Atlético Zaragoza Atlético Zaragoza 2 - 0 C.D. Calatayud Atlético Zaragoza
(12/11/1950) C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 1 Arenas S.D. C.D. Mataró
(12/11/1950) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 1 - 1 C.F. Igualada C.D. Júpiter
(12/11/1950) Tarrasa F.C. Tarrasa F.C. 3 - 0 C.D. Tortosa Tarrasa F.C.
(12/11/1950) C.D. Granollers C.D. Granollers 1 - 3 C.D. Manresa C.D. Granollers

Jornada 11

(19/11/1950) S.D. Escoriaza S.D. Escoriaza 2 - 1 S.D. La España industrial S.D. Escoriaza
(19/11/1950) Reus Deportivo Reus Deportivo 1 - 2 U.D. Sans Reus Deportivo
(19/11/1950) C.D. Binéfar C.D. Binéfar 6 - 0 Tàrrega F.C. C.D. Binéfar
(19/11/1950) U.D. San Martín U.D. San Martín 4 - 3 Atlético Zaragoza U.D. San Martín
(19/11/1950) C.D. Calatayud C.D. Calatayud 1 - 1 C.D. Mataró C.D. Calatayud
(19/11/1950) Arenas S.D. Arenas S.D. 1 - 1 C.D. Júpiter Arenas S.D.
(19/11/1950) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 0 Tarrasa F.C. C.F. Igualada
(19/11/1950) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 1 C.D. Granollers C.D. Tortosa

Jornada 12

(26/11/1950) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 6 S.D. Escoriaza U.D. Sans
(26/11/1950) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 0 - 1 Reus Deportivo Tàrrega F.C.
(26/11/1950) Atlético Zaragoza Atlético Zaragoza 2 - 3 C.D. Binéfar Atlético Zaragoza
(26/11/1950) C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 2 U.D. San Martín C.D. Mataró
(26/11/1950) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 3 - 2 C.D. Calatayud C.D. Júpiter
(26/11/1950) Tarrasa F.C. Tarrasa F.C. 2 - 1 Arenas S.D. Tarrasa F.C.
(26/11/1950) C.D. Granollers C.D. Granollers 3 - 1 C.F. Igualada C.D. Granollers
(26/11/1950) C.D. Manresa C.D. Manresa 4 - 1 C.D. Tortosa C.D. Manresa

Jornada 13

(03/12/1950) 0 0 3 - 3 S.D. La España industrial 0
(03/12/1950) S.D. Escoriaza S.D. Escoriaza 3 - 0 Tàrrega F.C. S.D. Escoriaza
(03/12/1950) Reus Deportivo Reus Deportivo 2 - 12 Atlético Zaragoza Reus Deportivo
(03/12/1950) C.D. Binéfar C.D. Binéfar 1 - 0 C.D. Mataró C.D. Binéfar
(03/12/1950) U.D. San Martín U.D. San Martín 3 - 1 C.D. Júpiter U.D. San Martín
(03/12/1950) C.D. Calatayud C.D. Calatayud 3 - 1 Tarrasa F.C. C.D. Calatayud
(03/12/1950) Arenas S.D. Arenas S.D. 3 - 1 C.D. Granollers Arenas S.D.
(03/12/1950) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 0 C.D. Manresa C.F. Igualada

Jornada 14

(10/12/1950) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 2 - 3 S.D. La España industrial Tàrrega F.C.
(10/12/1950) Atlético Zaragoza Atlético Zaragoza 1 - 2 S.D. Escoriaza Atlético Zaragoza
(10/12/1950) C.D. Mataró C.D. Mataró 4 - 1 Reus Deportivo C.D. Mataró
(10/12/1950) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 6 - 1 C.D. Binéfar C.D. Júpiter
(10/12/1950) Tarrasa F.C. Tarrasa F.C. 3 - 2 U.D. San Martín Tarrasa F.C.
(10/12/1950) C.D. Granollers C.D. Granollers 3 - 1 C.D. Calatayud C.D. Granollers
(10/12/1950) C.D. Manresa C.D. Manresa 4 - 2 Arenas S.D. C.D. Manresa
(10/12/1950) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 6 - 0 C.F. Igualada C.D. Tortosa

Jornada 15

(17/12/1950) U.D. Sans U.D. Sans 0 - 0 Tàrrega F.C. U.D. Sans
(17/12/1950) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 5 - 4 Atlético Zaragoza S.D. La España industrial
(17/12/1950) S.D. Escoriaza S.D. Escoriaza 2 - 2 C.D. Mataró S.D. Escoriaza
(17/12/1950) Reus Deportivo Reus Deportivo 3 - 4 C.D. Júpiter Reus Deportivo
(17/12/1950) C.D. Binéfar C.D. Binéfar 1 - 1 Tarrasa F.C. C.D. Binéfar
(17/12/1950) U.D. San Martín U.D. San Martín 5 - 2 C.D. Granollers U.D. San Martín
(17/12/1950) C.D. Calatayud C.D. Calatayud 1 - 4 C.D. Manresa C.D. Calatayud
(17/12/1950) Arenas S.D. Arenas S.D. 2 - 1 C.D. Tortosa Arenas S.D.

Jornada 16

(31/12/1950) Atlético Zaragoza Atlético Zaragoza 7 - 3 U.D. Sans Atlético Zaragoza
(31/12/1950) C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 1 S.D. La España industrial C.D. Mataró
(31/12/1950) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 1 - 0 S.D. Escoriaza C.D. Júpiter
(31/12/1950) Tarrasa F.C. Tarrasa F.C. 5 - 1 Reus Deportivo Tarrasa F.C.
(31/12/1950) C.D. Granollers C.D. Granollers 1 - 2 C.D. Binéfar C.D. Granollers
(31/12/1950) C.D. Manresa C.D. Manresa 1 - 3 U.D. San Martín C.D. Manresa
(31/12/1950) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 1 C.D. Calatayud C.D. Tortosa
(31/12/1950) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 1 Arenas S.D. C.F. Igualada

Jornada 17

(06/01/1951) U.D. Sans U.D. Sans 4 - 1 C.D. Mataró U.D. Sans
(07/01/1951) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 0 - 1 Atlético Zaragoza Tàrrega F.C.
(07/01/1951) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 7 - 2 C.D. Júpiter S.D. La España industrial
(07/01/1951) S.D. Escoriaza S.D. Escoriaza 7 - 3 Tarrasa F.C. S.D. Escoriaza
(07/01/1951) Reus Deportivo Reus Deportivo 1 - 0 C.D. Granollers Reus Deportivo
(07/01/1951) C.D. Binéfar C.D. Binéfar 3 - 0 C.D. Manresa C.D. Binéfar
(07/01/1951) U.D. San Martín U.D. San Martín 3 - 2 C.D. Tortosa U.D. San Martín
(07/01/1951) C.D. Calatayud C.D. Calatayud 2 - 1 C.F. Igualada C.D. Calatayud

Jornada 18

(14/01/1951) C.D. Calatayud C.D. Calatayud 2 - 1 Arenas S.D. C.D. Calatayud
(14/01/1951) U.D. San Martín U.D. San Martín 4 - 2 C.F. Igualada U.D. San Martín
(14/01/1951) C.D. Binéfar C.D. Binéfar 2 - 3 C.D. Tortosa C.D. Binéfar
(14/01/1951) Reus Deportivo Reus Deportivo 3 - 2 C.D. Manresa Reus Deportivo
(14/01/1951) S.D. Escoriaza S.D. Escoriaza 1 - 1 C.D. Granollers S.D. Escoriaza
(14/01/1951) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 5 - 1 Tarrasa F.C. S.D. La España industrial
(14/01/1951) U.D. Sans U.D. Sans 0 - 1 C.D. Júpiter U.D. Sans
(14/01/1951) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 2 - 3 C.D. Mataró Tàrrega F.C.

Jornada 19

(21/01/1951) Arenas S.D. Arenas S.D. 5 - 1 U.D. San Martín Arenas S.D.
(21/01/1951) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 1 C.D. Binéfar C.F. Igualada
(21/01/1951) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 7 - 1 Reus Deportivo C.D. Tortosa
(21/01/1951) C.D. Manresa C.D. Manresa 3 - 1 S.D. Escoriaza C.D. Manresa
(21/01/1951) C.D. Granollers C.D. Granollers 2 - 2 S.D. La España industrial C.D. Granollers
(21/01/1951) Tarrasa F.C. Tarrasa F.C. 3 - 2 U.D. Sans Tarrasa F.C.
(21/01/1951) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 5 - 2 Tàrrega F.C. C.D. Júpiter
(21/01/1951) C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 2 Atlético Zaragoza C.D. Mataró

Jornada 20

(28/01/1951) U.D. San Martín U.D. San Martín 3 - 1 C.D. Calatayud U.D. San Martín
(28/01/1951) C.D. Binéfar C.D. Binéfar 3 - 2 Arenas S.D. C.D. Binéfar
(28/01/1951) Reus Deportivo Reus Deportivo 1 - 1 C.F. Igualada Reus Deportivo
(28/01/1951) S.D. Escoriaza S.D. Escoriaza 2 - 1 C.D. Tortosa S.D. Escoriaza
(28/01/1951) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 2 - 0 C.D. Manresa S.D. La España industrial
(28/01/1951) U.D. Sans U.D. Sans 4 - 0 C.D. Granollers U.D. Sans
(28/01/1951) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 2 - 6 Tarrasa F.C. Tàrrega F.C.
(28/01/1951) Atlético Zaragoza Atlético Zaragoza 5 - 1 C.D. Júpiter Atlético Zaragoza

Jornada 21

(04/02/1951) C.D. Calatayud C.D. Calatayud 1 - 1 C.D. Binéfar C.D. Calatayud
(04/02/1951) Arenas S.D. Arenas S.D. 1 - 3 Reus Deportivo Arenas S.D.
(04/02/1951) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 4 S.D. Escoriaza C.F. Igualada
(04/02/1951) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 1 S.D. La España industrial C.D. Tortosa
(04/02/1951) C.D. Manresa C.D. Manresa 6 - 1 U.D. Sans C.D. Manresa
(04/02/1951) C.D. Granollers C.D. Granollers 4 - 0 Tàrrega F.C. C.D. Granollers
(04/02/1951) Tarrasa F.C. Tarrasa F.C. 2 - 1 Atlético Zaragoza Tarrasa F.C.
(04/02/1951) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 2 - 2 C.D. Mataró C.D. Júpiter

Jornada 22

(11/02/1951) C.D. Binéfar C.D. Binéfar 4 - 1 U.D. San Martín C.D. Binéfar
(11/02/1951) Reus Deportivo Reus Deportivo 1 - 0 C.D. Calatayud Reus Deportivo
(11/02/1951) S.D. Escoriaza S.D. Escoriaza 2 - 2 Arenas S.D. S.D. Escoriaza
(11/02/1951) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 1 - 3 C.F. Igualada S.D. La España industrial
(11/02/1951) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 1 C.D. Tortosa U.D. Sans
(11/02/1951) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 0 - 1 C.D. Manresa Tàrrega F.C.
(11/02/1951) Atlético Zaragoza Atlético Zaragoza 7 - 0 C.D. Granollers Atlético Zaragoza
(11/02/1951) C.D. Mataró C.D. Mataró 0 - 0 Tarrasa F.C. C.D. Mataró

Jornada 23

(18/02/1951) U.D. San Martín U.D. San Martín 2 - 1 Reus Deportivo U.D. San Martín
(18/02/1951) C.D. Calatayud C.D. Calatayud 2 - 1 S.D. Escoriaza C.D. Calatayud
(18/02/1951) Arenas S.D. Arenas S.D. 2 - 0 S.D. La España industrial Arenas S.D.
(18/02/1951) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 1 U.D. Sans C.F. Igualada
(18/02/1951) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 1 Tàrrega F.C. C.D. Tortosa
(18/02/1951) C.D. Manresa C.D. Manresa 1 - 3 Atlético Zaragoza C.D. Manresa
(18/02/1951) C.D. Granollers C.D. Granollers 1 - 1 C.D. Mataró C.D. Granollers
(18/02/1951) Tarrasa F.C. Tarrasa F.C. 7 - 2 C.D. Júpiter Tarrasa F.C.

Jornada 24

(25/02/1951) Reus Deportivo Reus Deportivo 0 - 2 C.D. Binéfar Reus Deportivo
(25/02/1951) S.D. Escoriaza S.D. Escoriaza 2 - 0 U.D. San Martín S.D. Escoriaza
(25/02/1951) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 2 - 1 C.D. Calatayud S.D. La España industrial
(25/02/1951) U.D. Sans U.D. Sans 6 - 1 Arenas S.D. U.D. Sans
(25/02/1951) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 4 - 1 C.F. Igualada Tàrrega F.C.
(25/02/1951) Atlético Zaragoza Atlético Zaragoza 1 - 0 C.D. Tortosa Atlético Zaragoza
(25/02/1951) C.D. Mataró C.D. Mataró 4 - 1 C.D. Manresa C.D. Mataró
(25/02/1951) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 3 - 1 C.D. Granollers C.D. Júpiter

Jornada 25

(04/03/1951) C.D. Binéfar C.D. Binéfar 4 - 2 S.D. Escoriaza C.D. Binéfar
(04/03/1951) U.D. San Martín U.D. San Martín 1 - 0 S.D. La España industrial U.D. San Martín
(04/03/1951) C.D. Calatayud C.D. Calatayud 6 - 2 U.D. Sans C.D. Calatayud
(04/03/1951) Arenas S.D. Arenas S.D. 3 - 1 Tàrrega F.C. Arenas S.D.
(04/03/1951) C.F. Igualada C.F. Igualada 5 - 2 Atlético Zaragoza C.F. Igualada
(04/03/1951) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 8 - 0 C.D. Mataró C.D. Tortosa
(04/03/1951) C.D. Manresa C.D. Manresa 4 - 1 C.D. Júpiter C.D. Manresa
(04/03/1951) C.D. Granollers C.D. Granollers 1 - 4 Tarrasa F.C. C.D. Granollers

Jornada 26

(11/03/1951) S.D. Escoriaza S.D. Escoriaza 7 - 2 Reus Deportivo S.D. Escoriaza
(11/03/1951) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 5 - 0 C.D. Binéfar S.D. La España industrial
(11/03/1951) U.D. Sans U.D. Sans 3 - 0 U.D. San Martín U.D. Sans
(11/03/1951) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 1 - 1 C.D. Calatayud Tàrrega F.C.
(11/03/1951) Atlético Zaragoza Atlético Zaragoza 2 - 0 Arenas S.D. Atlético Zaragoza
(11/03/1951) C.D. Mataró C.D. Mataró 0 - 0 C.F. Igualada C.D. Mataró
(11/03/1951) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 1 - 4 C.D. Tortosa C.D. Júpiter
(11/03/1951) Tarrasa F.C. Tarrasa F.C. 6 - 0 C.D. Manresa Tarrasa F.C.

Jornada 27

(18/03/1951) Reus Deportivo Reus Deportivo 2 - 3 S.D. La España industrial Reus Deportivo
(18/03/1951) C.D. Binéfar C.D. Binéfar 3 - 0 U.D. Sans C.D. Binéfar
(18/03/1951) U.D. San Martín U.D. San Martín 8 - 0 Tàrrega F.C. U.D. San Martín
(18/03/1951) C.D. Calatayud C.D. Calatayud 0 - 1 Atlético Zaragoza C.D. Calatayud
(18/03/1951) Arenas S.D. Arenas S.D. 3 - 1 C.D. Mataró Arenas S.D.
(18/03/1951) C.F. Igualada C.F. Igualada 4 - 0 C.D. Júpiter C.F. Igualada
(18/03/1951) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 2 Tarrasa F.C. C.D. Tortosa
(18/03/1951) C.D. Manresa C.D. Manresa 5 - 1 C.D. Granollers C.D. Manresa

Jornada 28

(25/03/1951) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 2 - 2 S.D. Escoriaza S.D. La España industrial
(25/03/1951) U.D. Sans U.D. Sans 5 - 1 Reus Deportivo U.D. Sans
(25/03/1951) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 2 - 0 C.D. Binéfar Tàrrega F.C.
(25/03/1951) Atlético Zaragoza Atlético Zaragoza 4 - 0 U.D. San Martín Atlético Zaragoza
(25/03/1951) C.D. Mataró C.D. Mataró 4 - 0 C.D. Calatayud C.D. Mataró
(25/03/1951) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 0 - 2 Arenas S.D. C.D. Júpiter
(25/03/1951) Tarrasa F.C. Tarrasa F.C. 3 - 2 C.F. Igualada Tarrasa F.C.
(25/03/1951) C.D. Granollers C.D. Granollers 3 - 1 C.D. Tortosa C.D. Granollers

Jornada 29

(01/04/1951) S.D. Escoriaza S.D. Escoriaza 4 - 3 U.D. Sans S.D. Escoriaza
(01/04/1951) Reus Deportivo Reus Deportivo 6 - 2 Tàrrega F.C. Reus Deportivo
(01/04/1951) C.D. Binéfar C.D. Binéfar 0 - 0 Atlético Zaragoza C.D. Binéfar
(01/04/1951) U.D. San Martín U.D. San Martín 2 - 1 C.D. Mataró U.D. San Martín
(01/04/1951) C.D. Calatayud C.D. Calatayud 6 - 1 C.D. Júpiter C.D. Calatayud
(01/04/1951) Arenas S.D. Arenas S.D. 0 - 1 Tarrasa F.C. Arenas S.D.
(01/04/1951) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 2 C.D. Granollers C.F. Igualada
(01/04/1951) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 0 C.D. Manresa C.D. Tortosa

Jornada 30

(08/04/1951) U.D. Sans U.D. Sans 3 - 1 S.D. La España industrial U.D. Sans
(08/04/1951) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 2 - 1 S.D. Escoriaza Tàrrega F.C.
(08/04/1951) Atlético Zaragoza Atlético Zaragoza 3 - 1 Reus Deportivo Atlético Zaragoza
(08/04/1951) C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 0 C.D. Binéfar C.D. Mataró
(08/04/1951) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 2 - 5 U.D. San Martín C.D. Júpiter
(08/04/1951) Tarrasa F.C. Tarrasa F.C. 0 - 1 C.D. Calatayud Tarrasa F.C.
(08/04/1951) C.D. Granollers C.D. Granollers 5 - 1 Arenas S.D. C.D. Granollers
(08/04/1951) C.D. Manresa C.D. Manresa 0 - 1 C.F. Igualada C.D. Manresa

Jornada 31

(15/04/1951) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 4 - 4 Tàrrega F.C. S.D. La España industrial
(15/04/1951) S.D. Escoriaza S.D. Escoriaza 1 - 2 Atlético Zaragoza S.D. Escoriaza
(15/04/1951) Reus Deportivo Reus Deportivo 2 - 0 C.D. Mataró Reus Deportivo
(15/04/1951) C.D. Binéfar C.D. Binéfar 1 - 1 C.D. Júpiter C.D. Binéfar
(15/04/1951) U.D. San Martín U.D. San Martín 3 - 2 Tarrasa F.C. U.D. San Martín
(15/04/1951) C.D. Calatayud C.D. Calatayud 2 - 2 C.D. Granollers C.D. Calatayud
(15/04/1951) Arenas S.D. Arenas S.D. 7 - 3 C.D. Manresa Arenas S.D.
(15/04/1951) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 1 C.D. Tortosa C.F. Igualada

Jornada 32

(22/04/1951) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 2 - 1 U.D. Sans Tàrrega F.C.
(22/04/1951) Atlético Zaragoza Atlético Zaragoza 0 - 0 S.D. La España industrial Atlético Zaragoza
(22/04/1951) C.D. Mataró C.D. Mataró 4 - 1 S.D. Escoriaza C.D. Mataró
(22/04/1951) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 3 - 2 Reus Deportivo C.D. Júpiter
(22/04/1951) Tarrasa F.C. Tarrasa F.C. 4 - 1 C.D. Binéfar Tarrasa F.C.
(22/04/1951) C.D. Granollers C.D. Granollers 2 - 0 U.D. San Martín C.D. Granollers
(22/04/1951) C.D. Manresa C.D. Manresa 4 - 0 C.D. Calatayud C.D. Manresa
(22/04/1951) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 Arenas S.D. C.D. Tortosa

Jornada 33

(29/04/1951) U.D. Sans U.D. Sans 4 - 1 Atlético Zaragoza U.D. Sans
(29/04/1951) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 3 - 0 C.D. Mataró S.D. La España industrial
(29/04/1951) S.D. Escoriaza S.D. Escoriaza 5 - 1 C.D. Júpiter S.D. Escoriaza
(29/04/1951) Reus Deportivo Reus Deportivo 3 - 4 Tarrasa F.C. Reus Deportivo
(29/04/1951) C.D. Binéfar C.D. Binéfar 2 - 1 C.D. Granollers C.D. Binéfar
(29/04/1951) U.D. San Martín U.D. San Martín 3 - 2 C.D. Manresa U.D. San Martín
(29/04/1951) C.D. Calatayud C.D. Calatayud 3 - 1 C.D. Tortosa C.D. Calatayud
(29/04/1951) Arenas S.D. Arenas S.D. 2 - 2 C.F. Igualada Arenas S.D.

Jornada 34

(06/05/1951) Atlético Zaragoza Atlético Zaragoza 4 - 0 Tàrrega F.C. Atlético Zaragoza
(06/05/1951) C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 2 U.D. Sans C.D. Mataró
(06/05/1951) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 0 - 1 S.D. La España industrial C.D. Júpiter
(06/05/1951) Tarrasa F.C. Tarrasa F.C. 3 - 2 S.D. Escoriaza Tarrasa F.C.
(06/05/1951) C.D. Granollers C.D. Granollers 3 - 0 Reus Deportivo C.D. Granollers
(06/05/1951) C.D. Manresa C.D. Manresa 1 - 0 C.D. Binéfar C.D. Manresa
(06/05/1951) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 0 U.D. San Martín C.D. Tortosa
(06/05/1951) C.F. Igualada C.F. Igualada 8 - 0 C.D. Calatayud C.F. Igualada
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Roca
 
90
1
0
0
1
0
1
1
0
0
0
0
Campabadal
 
90
1
0
0
1
0
1
1
0
0
0
0
Cazorla
 
90
1
0
0
1
0
1
1
0
0
0
0
Martínez
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Serrano
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Sasot
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
París
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Sánchez
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Fernández
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Prat
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Arroyo
 
45
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Espejo
 
45
1
0
0
1
0
0
0
1
0
0
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 10 victories (32%), 4 empats (13%) i 12 derrotes (39%)
Gols marcats: 71 gols (2.29 per partit)
Golejadors: 1 gol: Roca, Campabadal, Cazorla.
Gols rebuts: 72 gols (2.32 per partit)
Porters: 1 gol: Espejo.