Competicions

Primera Regional Catalana (1948/1949)

Jornada 1

(12/09/1948) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 1 - 1 C.D. Cervera C.D. Cervera
(12/09/1948) U.D. Sans U.D. Sans 3 - 3 C.D. Manresa C.D. Manresa
(12/09/1948) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 0 U.D. Vich U.D. Vich
(12/09/1948) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 3 C.D. Granollers C.D. Granollers
(12/09/1948) U.D. Olot U.D. Olot 3 - 3 C.D. Mataró C.D. Mataró
(12/09/1948) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 0 - 2 C.D. Europa C.D. Europa
(12/09/1948) Valls Deportivo Valls Deportivo 0 - 2 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(12/09/1948) Reus Deportivo Reus Deportivo 1 - 3 S.D. La España industrial S.D. La España industrial
(12/09/1948) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 5 - 2 C.F. Agramunt C.F. Agramunt
(12/09/1948) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 2 U.D. Figueras U.D. Figueras

Jornada 2

(19/09/1948) C.D. Cervera C.D. Cervera 4 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(19/09/1948) C.D. Manresa C.D. Manresa 6 - 1 C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal
(19/09/1948) U.D. Vich U.D. Vich 2 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
(19/09/1948) C.D. Granollers C.D. Granollers 5 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(19/09/1948) C.D. Mataró C.D. Mataró 3 - 1 U.At. Horta U.At. Horta
(19/09/1948) C.D. Europa C.D. Europa 8 - 0 U.D. Olot U.D. Olot
(19/09/1948) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 4 - 1 C.D. San Celoni C.D. San Celoni
(19/09/1948) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 0 - 0 Valls Deportivo Valls Deportivo
(19/09/1948) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 1 - 1 Reus Deportivo Reus Deportivo
(19/09/1948) U.D. Figueras U.D. Figueras 1 - 3 Tàrrega F.C. Tàrrega F.C.

Jornada 3

(26/09/1948) C.D. Cervera C.D. Cervera 2 - 5 C.D. Manresa C.D. Manresa
(26/09/1948) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 3 - 2 U.D. Vich U.D. Vich
(26/09/1948) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 3 C.D. Granollers C.D. Granollers
(26/09/1948) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 5 C.D. Mataró C.D. Mataró
(26/09/1948) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 0 C.D. Europa C.D. Europa
(26/09/1948) U.D. Olot U.D. Olot 0 - 2 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(26/09/1948) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 6 - 2 S.D. La España industrial S.D. La España industrial
(26/09/1948) Valls Deportivo Valls Deportivo 2 - 0 C.F. Agramunt C.F. Agramunt
(26/09/1948) Reus Deportivo Reus Deportivo 1 - 2 U.D. Figueras U.D. Figueras
(26/09/1948) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 0 Tàrrega F.C. Tàrrega F.C.

Jornada 4

(03/10/1948) C.D. Manresa C.D. Manresa 5 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(03/10/1948) U.D. Vich U.D. Vich 3 - 1 C.D. Cervera C.D. Cervera
(03/10/1948) C.D. Granollers C.D. Granollers 3 - 1 C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal
(03/10/1948) C.D. Mataró C.D. Mataró 3 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
(03/10/1948) C.D. Europa C.D. Europa 3 - 2 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(03/10/1948) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 4 - 1 U.At. Horta U.At. Horta
(03/10/1948) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 2 - 1 U.D. Olot U.D. Olot
(03/10/1948) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 3 - 0 C.D. San Celoni C.D. San Celoni
(03/10/1948) U.D. Figueras U.D. Figueras 7 - 2 Valls Deportivo Valls Deportivo
(03/10/1948) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 0 - 1 Reus Deportivo Reus Deportivo

Jornada 5

(10/10/1948) C.D. Manresa C.D. Manresa 4 - 3 U.D. Vich U.D. Vich
(10/10/1948) C.D. Cervera C.D. Cervera 4 - 2 C.D. Granollers C.D. Granollers
(10/10/1948) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 2 - 2 C.D. Mataró C.D. Mataró
(10/10/1948) U.D. Sans U.D. Sans 4 - 0 C.D. Europa C.D. Europa
(10/10/1948) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 2 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(10/10/1948) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 5 S.D. La España industrial S.D. La España industrial
(10/10/1948) U.D. Olot U.D. Olot 4 - 2 C.F. Agramunt C.F. Agramunt
(10/10/1948) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 1 - 1 U.D. Figueras U.D. Figueras
(10/10/1948) Valls Deportivo Valls Deportivo 2 - 6 Tàrrega F.C. Tàrrega F.C.
(10/10/1948) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 0 Reus Deportivo Reus Deportivo

Jornada 6

(12/10/1949) U.D. Vich U.D. Vich 0 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(12/10/1949) C.D. Granollers C.D. Granollers 2 - 0 C.D. Manresa C.D. Manresa
(12/10/1949) C.D. Mataró C.D. Mataró 5 - 2 C.D. Cervera C.D. Cervera
(12/10/1949) C.D. Europa C.D. Europa 4 - 0 C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal
(12/10/1949) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 4 - 2 U.D. Sans U.D. Sans
(12/10/1949) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 2 - 1 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(12/10/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 2 - 1 U.At. Horta U.At. Horta
(12/10/1949) U.D. Figueras U.D. Figueras 4 - 0 U.D. Olot U.D. Olot
(12/10/1949) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 4 - 0 C.D. San Celoni C.D. San Celoni
(12/10/1949) Reus Deportivo Reus Deportivo 3 - 0 Valls Deportivo Valls Deportivo

Jornada 7

(17/10/1948) U.D. Vich U.D. Vich 3 - 0 C.D. Granollers C.D. Granollers
(17/10/1948) C.D. Manresa C.D. Manresa 3 - 3 C.D. Mataró C.D. Mataró
(17/10/1948) C.D. Cervera C.D. Cervera 3 - 3 C.D. Europa C.D. Europa
(17/10/1948) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 2 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(17/10/1948) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 0 S.D. La España industrial S.D. La España industrial
(17/10/1948) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 0 C.F. Agramunt C.F. Agramunt
(17/10/1948) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 2 U.D. Figueras U.D. Figueras
(17/10/1948) U.D. Olot U.D. Olot 0 - 2 Tàrrega F.C. Tàrrega F.C.
(17/10/1948) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 2 - 1 Reus Deportivo Reus Deportivo
(17/10/1948) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 6 - 0 Valls Deportivo Valls Deportivo

Jornada 8

(24/10/1948) C.D. Granollers C.D. Granollers 4 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(24/10/1948) C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 0 U.D. Vich U.D. Vich
(24/10/1948) C.D. Europa C.D. Europa 3 - 3 C.D. Manresa C.D. Manresa
(24/10/1948) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 0 C.D. Cervera C.D. Cervera
(24/10/1948) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 3 - 5 C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal
(24/10/1948) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 1 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
(24/10/1948) U.D. Figueras U.D. Figueras 8 - 5 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(24/10/1948) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 5 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(24/10/1948) Reus Deportivo Reus Deportivo 2 - 3 U.D. Olot U.D. Olot
(24/10/1948) Valls Deportivo Valls Deportivo 2 - 4 C.D. San Celoni C.D. San Celoni

Jornada 9

(31/10/1948) C.D. Granollers C.D. Granollers 1 - 1 C.D. Mataró C.D. Mataró
(31/10/1948) U.D. Vich U.D. Vich 1 - 0 C.D. Europa C.D. Europa
(31/10/1948) C.D. Manresa C.D. Manresa 3 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(31/10/1948) C.D. Cervera C.D. Cervera 4 - 2 S.D. La España industrial S.D. La España industrial
(31/10/1948) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 1 - 0 C.F. Agramunt C.F. Agramunt
(31/10/1948) U.D. Sans U.D. Sans 0 - 1 U.D. Figueras U.D. Figueras
(31/10/1948) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 4 - 1 Tàrrega F.C. Tàrrega F.C.
(31/10/1948) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 3 Reus Deportivo Reus Deportivo
(31/10/1948) U.D. Olot U.D. Olot 1 - 1 Valls Deportivo Valls Deportivo
(31/10/1948) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 C.D. San Celoni C.D. San Celoni

Jornada 10

(07/11/1948) C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(07/11/1948) C.D. Europa C.D. Europa 2 - 1 C.D. Granollers C.D. Granollers
(07/11/1948) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 3 - 2 U.D. Vich U.D. Vich
(07/11/1948) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 1 - 1 C.D. Manresa C.D. Manresa
(07/11/1948) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 2 - 1 C.D. Cervera C.D. Cervera
(07/11/1948) U.D. Figueras U.D. Figueras 0 - 0 C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal
(07/11/1948) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 2 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
(07/11/1948) Reus Deportivo Reus Deportivo 7 - 1 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(07/11/1948) Valls Deportivo Valls Deportivo 2 - 4 U.At. Horta U.At. Horta
(07/11/1948) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 2 - 0 U.D. Olot U.D. Olot

Jornada 11

(14/11/1948) C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 1 C.D. Europa C.D. Europa
(14/11/1948) C.D. Granollers C.D. Granollers 2 - 2 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(14/11/1948) U.D. Vich U.D. Vich 2 - 4 S.D. La España industrial S.D. La España industrial
(14/11/1948) C.D. Manresa C.D. Manresa 1 - 0 C.F. Agramunt C.F. Agramunt
(14/11/1948) C.D. Cervera C.D. Cervera 2 - 0 U.D. Figueras U.D. Figueras
(14/11/1948) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 0 - 0 Tàrrega F.C. Tàrrega F.C.
(14/11/1948) U.D. Sans U.D. Sans 5 - 2 Reus Deportivo Reus Deportivo
(14/11/1948) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 0 - 2 Valls Deportivo Valls Deportivo
(14/11/1948) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 0 C.D. San Celoni C.D. San Celoni
(14/11/1948) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 U.D. Olot U.D. Olot

Jornada 12

(21/11/1948) C.D. Europa C.D. Europa 3 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(21/11/1948) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 1 C.D. Mataró C.D. Mataró
(21/11/1948) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 2 - 2 C.D. Granollers C.D. Granollers
(21/11/1948) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 0 - 2 U.D. Vich U.D. Vich
(21/11/1948) U.D. Figueras U.D. Figueras 2 - 0 C.D. Manresa C.D. Manresa
(21/11/1948) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 6 - 2 C.D. Cervera C.D. Cervera
(21/11/1948) Reus Deportivo Reus Deportivo 3 - 2 C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal
(21/11/1948) Valls Deportivo Valls Deportivo 3 - 3 U.D. Sans U.D. Sans
(21/11/1948) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 4 - 2 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(21/11/1948) U.D. Olot U.D. Olot 5 - 2 U.At. Horta U.At. Horta

Jornada 13

(28/11/1948) C.D. Europa C.D. Europa 2 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(28/11/1948) C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 2 S.D. La España industrial S.D. La España industrial
(28/11/1948) C.D. Granollers C.D. Granollers 8 - 2 C.F. Agramunt C.F. Agramunt
(28/11/1948) U.D. Vich U.D. Vich 2 - 1 U.D. Figueras U.D. Figueras
(28/11/1948) C.D. Manresa C.D. Manresa 4 - 1 Tàrrega F.C. Tàrrega F.C.
(28/11/1948) C.D. Cervera C.D. Cervera 2 - 2 Reus Deportivo Reus Deportivo
(28/11/1948) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 0 - 2 Valls Deportivo Valls Deportivo
(28/11/1948) U.D. Sans U.D. Sans 4 - 2 C.D. San Celoni C.D. San Celoni
(28/11/1948) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 2 U.D. Olot U.D. Olot
(28/11/1948) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 U.At. Horta U.At. Horta

Jornada 14

(05/12/1948) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(05/12/1948) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 0 - 3 C.D. Europa C.D. Europa
(05/12/1948) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 3 - 0 C.D. Mataró C.D. Mataró
(05/12/1948) U.D. Figueras U.D. Figueras 1 - 4 C.D. Granollers C.D. Granollers
(05/12/1948) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 0 - 1 U.D. Vich U.D. Vich
(05/12/1948) Reus Deportivo Reus Deportivo 2 - 1 C.D. Manresa C.D. Manresa
(05/12/1948) Valls Deportivo Valls Deportivo 1 - 1 C.D. Cervera C.D. Cervera
(05/12/1948) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 3 - 0 C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal
(05/12/1948) U.D. Olot U.D. Olot 3 - 2 U.D. Sans U.D. Sans
(05/12/1948) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 2 C.F. Villanueva C.F. Villanueva

Jornada 15

(08/12/1948) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 1 S.D. La España industrial S.D. La España industrial
(08/12/1948) C.D. Europa C.D. Europa 1 - 2 C.F. Agramunt C.F. Agramunt
(08/12/1948) C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 0 U.D. Figueras U.D. Figueras
(08/12/1948) C.D. Granollers C.D. Granollers 6 - 1 Tàrrega F.C. Tàrrega F.C.
(08/12/1948) U.D. Vich U.D. Vich 3 - 2 Reus Deportivo Reus Deportivo
(08/12/1948) C.D. Manresa C.D. Manresa 3 - 1 Valls Deportivo Valls Deportivo
(08/12/1948) C.D. Cervera C.D. Cervera 0 - 2 C.D. San Celoni C.D. San Celoni
(08/12/1948) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 4 - 1 U.D. Olot U.D. Olot
(08/12/1948) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 2 U.At. Horta U.At. Horta
(08/12/1948) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 1 C.F. Villanueva C.F. Villanueva

Jornada 16

(12/12/1948) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 5 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(12/12/1948) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 2 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(12/12/1948) U.D. Figueras U.D. Figueras 0 - 4 C.D. Europa C.D. Europa
(12/12/1948) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 1 - 1 C.D. Mataró C.D. Mataró
(12/12/1948) Reus Deportivo Reus Deportivo 1 - 3 C.D. Granollers C.D. Granollers
(12/12/1948) Valls Deportivo Valls Deportivo 1 - 1 U.D. Vich U.D. Vich
(12/12/1948) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 5 - 1 C.D. Manresa C.D. Manresa
(12/12/1948) U.D. Olot U.D. Olot 4 - 3 C.D. Cervera C.D. Cervera
(12/12/1948) U.At. Horta U.At. Horta 3 - 1 C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal
(12/12/1948) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 2 U.D. Sans U.D. Sans

Jornada 17

(19/12/1948) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 4 - 1 C.F. Agramunt C.F. Agramunt
(19/12/1948) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 5 U.D. Figueras U.D. Figueras
(19/12/1948) C.D. Europa C.D. Europa 0 - 1 Tàrrega F.C. Tàrrega F.C.
(19/12/1948) C.D. Mataró C.D. Mataró 8 - 0 Reus Deportivo Reus Deportivo
(19/12/1948) C.D. Granollers C.D. Granollers 9 - 1 Valls Deportivo Valls Deportivo
(19/12/1948) U.D. Vich U.D. Vich 6 - 1 C.D. San Celoni C.D. San Celoni
(19/12/1948) C.D. Manresa C.D. Manresa 6 - 2 U.D. Olot U.D. Olot
(19/12/1948) C.D. Cervera C.D. Cervera 4 - 3 U.At. Horta U.At. Horta
(19/12/1948) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 2 - 1 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(19/12/1948) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 2 U.D. Sans U.D. Sans

Jornada 18

(26/12/1948) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 8 - 1 C.F. Agramunt C.F. Agramunt
(26/12/1948) U.D. Figueras U.D. Figueras 0 - 1 S.D. La España industrial S.D. La España industrial
(26/12/1948) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 3 - 2 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(26/12/1948) Reus Deportivo Reus Deportivo 1 - 0 C.D. Europa C.D. Europa
(26/12/1948) Valls Deportivo Valls Deportivo 4 - 1 C.D. Mataró C.D. Mataró
(26/12/1948) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 1 - 2 C.D. Granollers C.D. Granollers
(26/12/1948) U.D. Olot U.D. Olot 1 - 1 U.D. Vich U.D. Vich
(26/12/1948) U.At. Horta U.At. Horta 5 - 2 C.D. Manresa C.D. Manresa
(26/12/1948) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 4 - 2 C.D. Cervera C.D. Cervera
(26/12/1948) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 1 C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal

Jornada 19

(06/01/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 2 - 0 U.D. Figueras U.D. Figueras
(06/01/1949) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 1 - 3 Tàrrega F.C. Tàrrega F.C.
(06/01/1949) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 0 Reus Deportivo Reus Deportivo
(06/01/1949) C.D. Europa C.D. Europa 0 - 2 Valls Deportivo Valls Deportivo
(06/01/1949) C.D. Mataró C.D. Mataró 6 - 1 C.D. San Celoni C.D. San Celoni
(06/01/1949) C.D. Granollers C.D. Granollers 3 - 0 U.D. Olot U.D. Olot
(06/01/1949) U.D. Vich U.D. Vich 0 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(06/01/1949) C.D. Manresa C.D. Manresa 2 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(06/01/1949) C.D. Cervera C.D. Cervera 1 - 2 U.D. Sans U.D. Sans
(06/01/1949) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 1 - 4 C.D. Tortosa C.D. Tortosa

Jornada 20

(09/01/1949) C.D. Cervera C.D. Cervera 1 - 0 C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal
(09/01/1949) C.D. Manresa C.D. Manresa 3 - 3 U.D. Sans U.D. Sans
(09/01/1949) U.D. Vich U.D. Vich 5 - 2 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(09/01/1949) C.D. Granollers C.D. Granollers 0 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(09/01/1949) C.D. Mataró C.D. Mataró 4 - 0 U.D. Olot U.D. Olot
(09/01/1949) C.D. Europa C.D. Europa 5 - 2 C.D. San Celoni C.D. San Celoni
(09/01/1949) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 0 - 0 Valls Deportivo Valls Deportivo
(09/01/1949) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 0 - 1 Reus Deportivo Reus Deportivo
(09/01/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 1 - 2 Tàrrega F.C. Tàrrega F.C.
(09/01/1949) U.D. Figueras U.D. Figueras 0 - 3 C.D. Tortosa C.D. Tortosa

Jornada 21

(16/01/1949) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 8 - 0 C.D. Cervera C.D. Cervera
(16/01/1949) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 2 - 1 C.D. Manresa C.D. Manresa
(16/01/1949) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 1 U.D. Vich U.D. Vich
(16/01/1949) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 2 C.D. Granollers C.D. Granollers
(16/01/1949) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 3 C.D. Mataró C.D. Mataró
(16/01/1949) U.D. Olot U.D. Olot 3 - 2 C.D. Europa C.D. Europa
(16/01/1949) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 2 - 2 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(16/01/1949) Valls Deportivo Valls Deportivo 3 - 1 S.D. La España industrial S.D. La España industrial
(16/01/1949) Reus Deportivo Reus Deportivo 6 - 1 C.F. Agramunt C.F. Agramunt
(16/01/1949) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 0 - 1 U.D. Figueras U.D. Figueras

Jornada 22

(23/01/1949) C.D. Manresa C.D. Manresa 4 - 1 C.D. Cervera C.D. Cervera
(23/01/1949) U.D. Vich U.D. Vich 1 - 1 C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal
(23/01/1949) C.D. Granollers C.D. Granollers 6 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
(23/01/1949) C.D. Mataró C.D. Mataró 4 - 1 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(23/01/1949) C.D. Europa C.D. Europa 2 - 2 U.At. Horta U.At. Horta
(23/01/1949) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 0 - 0 U.D. Olot U.D. Olot
(23/01/1949) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 1 - 3 C.D. San Celoni C.D. San Celoni
(23/01/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 0 - 2 Valls Deportivo Valls Deportivo
(23/01/1949) U.D. Figueras U.D. Figueras 7 - 1 Reus Deportivo Reus Deportivo
(23/01/1949) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 1 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa

Jornada 23

(30/01/1949) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 0 C.D. Manresa C.D. Manresa
(30/01/1949) C.D. Cervera C.D. Cervera 2 - 2 U.D. Vich U.D. Vich
(30/01/1949) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 4 - 1 C.D. Granollers C.D. Granollers
(30/01/1949) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 2 C.D. Mataró C.D. Mataró
(30/01/1949) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 4 - 1 C.D. Europa C.D. Europa
(30/01/1949) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(30/01/1949) U.D. Olot U.D. Olot 1 - 2 S.D. La España industrial S.D. La España industrial
(30/01/1949) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 2 - 1 C.F. Agramunt C.F. Agramunt
(30/01/1949) Valls Deportivo Valls Deportivo 6 - 2 U.D. Figueras U.D. Figueras
(30/01/1949) Reus Deportivo Reus Deportivo 1 - 2 Tàrrega F.C. Tàrrega F.C.

Jornada 24

(06/02/1949) U.D. Vich U.D. Vich 4 - 2 C.D. Manresa C.D. Manresa
(06/02/1949) C.D. Granollers C.D. Granollers 4 - 0 C.D. Cervera C.D. Cervera
(06/02/1949) C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 0 C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal
(06/02/1949) C.D. Europa C.D. Europa 1 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
(06/02/1949) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 3 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(06/02/1949) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 3 - 3 U.At. Horta U.At. Horta
(06/02/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 5 - 0 U.D. Olot U.D. Olot
(06/02/1949) U.D. Figueras U.D. Figueras 2 - 1 C.D. San Celoni C.D. San Celoni
(06/02/1949) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 2 - 0 Valls Deportivo Valls Deportivo
(06/02/1949) Reus Deportivo Reus Deportivo 0 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa

Jornada 25

(13/02/1949) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 1 U.D. Vich U.D. Vich
(13/02/1949) C.D. Manresa C.D. Manresa 2 - 2 C.D. Granollers C.D. Granollers
(13/02/1949) C.D. Cervera C.D. Cervera 1 - 2 C.D. Mataró C.D. Mataró
(13/02/1949) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 1 - 3 C.D. Europa C.D. Europa
(13/02/1949) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 2 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(13/02/1949) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 4 - 0 S.D. La España industrial S.D. La España industrial
(13/02/1949) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 2 C.F. Agramunt C.F. Agramunt
(13/02/1949) U.D. Olot U.D. Olot 1 - 1 U.D. Figueras U.D. Figueras
(13/02/1949) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 2 - 0 Tàrrega F.C. Tàrrega F.C.
(13/02/1949) Valls Deportivo Valls Deportivo 1 - 1 Reus Deportivo Reus Deportivo

Jornada 26

(20/02/1949) C.D. Granollers C.D. Granollers 5 - 3 U.D. Vich U.D. Vich
(20/02/1949) C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 1 C.D. Manresa C.D. Manresa
(20/02/1949) C.D. Europa C.D. Europa 4 - 0 C.D. Cervera C.D. Cervera
(20/02/1949) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 5 - 1 C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal
(20/02/1949) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 2 - 2 U.D. Sans U.D. Sans
(20/02/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 1 - 4 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(20/02/1949) U.D. Figueras U.D. Figueras 3 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(20/02/1949) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 9 - 0 U.D. Olot U.D. Olot
(20/02/1949) Reus Deportivo Reus Deportivo 1 - 3 C.D. San Celoni C.D. San Celoni
(20/02/1949) Valls Deportivo Valls Deportivo 4 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa

Jornada 27

(27/02/1949) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 0 C.D. Granollers C.D. Granollers
(27/02/1949) U.D. Vich U.D. Vich 0 - 0 C.D. Mataró C.D. Mataró
(27/02/1949) C.D. Manresa C.D. Manresa 2 - 1 C.D. Europa C.D. Europa
(27/02/1949) C.D. Cervera C.D. Cervera 1 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(27/02/1949) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 2 - 1 S.D. La España industrial S.D. La España industrial
(27/02/1949) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 0 C.F. Agramunt C.F. Agramunt
(27/02/1949) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 0 U.D. Figueras U.D. Figueras
(27/02/1949) U.At. Horta U.At. Horta 4 - 4 Tàrrega F.C. Tàrrega F.C.
(27/02/1949) U.D. Olot U.D. Olot 2 - 2 Reus Deportivo Reus Deportivo
(27/02/1949) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 2 - 2 Valls Deportivo Valls Deportivo

Jornada 28

(06/03/1949) C.D. Mataró C.D. Mataró 3 - 1 C.D. Granollers C.D. Granollers
(06/03/1949) C.D. Europa C.D. Europa 4 - 1 U.D. Vich U.D. Vich
(06/03/1949) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 5 - 2 C.D. Manresa C.D. Manresa
(06/03/1949) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 7 - 0 C.D. Cervera C.D. Cervera
(06/03/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 3 - 1 C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal
(06/03/1949) U.D. Figueras U.D. Figueras 8 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
(06/03/1949) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 5 - 1 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(06/03/1949) Reus Deportivo Reus Deportivo 2 - 1 U.At. Horta U.At. Horta
(06/03/1949) Valls Deportivo Valls Deportivo 4 - 1 U.D. Olot U.D. Olot
(06/03/1949) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 1 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa

Jornada 29

(13/03/1949) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 0 C.D. Mataró C.D. Mataró
(13/03/1949) C.D. Granollers C.D. Granollers 3 - 0 C.D. Europa C.D. Europa
(13/03/1949) U.D. Vich U.D. Vich 4 - 3 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(13/03/1949) C.D. Manresa C.D. Manresa 0 - 3 S.D. La España industrial S.D. La España industrial
(13/03/1949) C.D. Cervera C.D. Cervera 1 - 3 C.F. Agramunt C.F. Agramunt
(13/03/1949) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 3 - 1 U.D. Figueras U.D. Figueras
(13/03/1949) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 1 Tàrrega F.C. Tàrrega F.C.
(13/03/1949) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 2 Reus Deportivo Reus Deportivo
(13/03/1949) U.At. Horta U.At. Horta 5 - 3 Valls Deportivo Valls Deportivo
(13/03/1949) U.D. Olot U.D. Olot 5 - 3 C.D. San Celoni C.D. San Celoni

Jornada 30

(20/03/1949) C.D. Europa C.D. Europa 2 - 0 C.D. Mataró C.D. Mataró
(20/03/1949) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 1 C.D. Granollers C.D. Granollers
(20/03/1949) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 2 - 2 U.D. Vich U.D. Vich
(20/03/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 2 - 0 C.D. Manresa C.D. Manresa
(20/03/1949) U.D. Figueras U.D. Figueras 3 - 0 C.D. Cervera C.D. Cervera
(20/03/1949) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 4 - 0 C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal
(20/03/1949) Reus Deportivo Reus Deportivo 2 - 0 U.D. Sans U.D. Sans
(20/03/1949) Valls Deportivo Valls Deportivo 5 - 2 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(20/03/1949) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 0 - 1 U.At. Horta U.At. Horta
(20/03/1949) U.D. Olot U.D. Olot 1 - 6 C.D. Tortosa C.D. Tortosa

Jornada 31

(27/03/1949) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 7 - 0 C.D. Europa C.D. Europa
(27/03/1949) C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(27/03/1949) C.D. Granollers C.D. Granollers 2 - 0 S.D. La España industrial S.D. La España industrial
(27/03/1949) U.D. Vich U.D. Vich 1 - 0 C.F. Agramunt C.F. Agramunt
(27/03/1949) C.D. Manresa C.D. Manresa 2 - 1 U.D. Figueras U.D. Figueras
(27/03/1949) C.D. Cervera C.D. Cervera 1 - 1 Tàrrega F.C. Tàrrega F.C.
(27/03/1949) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 0 - 0 Reus Deportivo Reus Deportivo
(27/03/1949) U.D. Sans U.D. Sans 5 - 0 Valls Deportivo Valls Deportivo
(27/03/1949) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 0 C.D. San Celoni C.D. San Celoni
(27/03/1949) U.At. Horta U.At. Horta 5 - 1 U.D. Olot U.D. Olot

Jornada 32

(03/04/1949) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 1 C.D. Europa C.D. Europa
(03/04/1949) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 0 - 2 C.D. Mataró C.D. Mataró
(03/04/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 1 - 0 C.D. Granollers C.D. Granollers
(03/04/1949) U.D. Figueras U.D. Figueras 5 - 1 U.D. Vich U.D. Vich
(03/04/1949) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 2 - 2 C.D. Manresa C.D. Manresa
(03/04/1949) Reus Deportivo Reus Deportivo 3 - 0 C.D. Cervera C.D. Cervera
(03/04/1949) Valls Deportivo Valls Deportivo 5 - 0 C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal
(03/04/1949) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 3 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
(03/04/1949) U.D. Olot U.D. Olot 0 - 1 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(03/04/1949) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa

Jornada 33

(10/04/1949) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(10/04/1949) C.D. Europa C.D. Europa 0 - 1 S.D. La España industrial S.D. La España industrial
(10/04/1949) C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 0 C.F. Agramunt C.F. Agramunt
(10/04/1949) C.D. Granollers C.D. Granollers 4 - 3 U.D. Figueras U.D. Figueras
(10/04/1949) U.D. Vich U.D. Vich 3 - 1 Tàrrega F.C. Tàrrega F.C.
(10/04/1949) C.D. Manresa C.D. Manresa 4 - 2 Reus Deportivo Reus Deportivo
(10/04/1949) C.D. Cervera C.D. Cervera 1 - 1 Valls Deportivo Valls Deportivo
(10/04/1949) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 1 - 1 C.D. San Celoni C.D. San Celoni
(10/04/1949) U.D. Sans U.D. Sans 5 - 2 U.D. Olot U.D. Olot
(10/04/1949) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 1 U.At. Horta U.At. Horta

Jornada 34

(17/04/1949) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 3 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(17/04/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 4 - 2 C.D. Europa C.D. Europa
(17/04/1949) U.D. Figueras U.D. Figueras 5 - 1 C.D. Mataró C.D. Mataró
(17/04/1949) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 3 - 1 C.D. Granollers C.D. Granollers
(17/04/1949) Reus Deportivo Reus Deportivo 3 - 0 U.D. Vich U.D. Vich
(17/04/1949) Valls Deportivo Valls Deportivo 3 - 1 C.D. Manresa C.D. Manresa
(17/04/1949) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 4 - 0 C.D. Cervera C.D. Cervera
(17/04/1949) U.D. Olot U.D. Olot 0 - 1 C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal
(17/04/1949) U.At. Horta U.At. Horta 6 - 2 U.D. Sans U.D. Sans
(17/04/1949) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 0 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa

Jornada 35

(24/04/1949) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 S.D. La España industrial S.D. La España industrial
(24/04/1949) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 3 - 2 C.F. Agramunt C.F. Agramunt
(24/04/1949) C.D. Europa C.D. Europa 1 - 4 U.D. Figueras U.D. Figueras
(24/04/1949) C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 0 Tàrrega F.C. Tàrrega F.C.
(24/04/1949) C.D. Granollers C.D. Granollers 6 - 2 Reus Deportivo Reus Deportivo
(24/04/1949) U.D. Vich U.D. Vich 1 - 0 Valls Deportivo Valls Deportivo
(24/04/1949) C.D. Manresa C.D. Manresa 0 - 0 C.D. San Celoni C.D. San Celoni
(24/04/1949) C.D. Cervera C.D. Cervera 6 - 3 U.D. Olot U.D. Olot
(24/04/1949) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 1 - 1 U.At. Horta U.At. Horta
(24/04/1949) U.D. Sans U.D. Sans 4 - 2 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(24/04/1949) U.D. Figueras U.D. Figueras 5 - 1 C.F. Agramunt C.F. Agramunt
(24/04/1949) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 1 - 5 S.D. La España industrial S.D. La España industrial
(24/04/1949) Valls Deportivo Valls Deportivo 0 - 0 C.D. Europa C.D. Europa
(24/04/1949) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 4 - 0 C.D. Mataró C.D. Mataró
(24/04/1949) U.D. Olot U.D. Olot 5 - 1 C.D. Granollers C.D. Granollers
(24/04/1949) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 1 U.D. Vich U.D. Vich
(24/04/1949) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 1 C.D. Manresa C.D. Manresa
(24/04/1949) U.D. Sans U.D. Sans 4 - 2 C.D. Cervera C.D. Cervera

Jornada 36

(01/05/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 2 - 5 S.D. La España industrial S.D. La España industrial
(01/05/1949) U.D. Figueras U.D. Figueras 3 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(01/05/1949) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 2 - 3 C.D. Europa C.D. Europa
(01/05/1949) Reus Deportivo Reus Deportivo 2 - 2 C.D. Mataró C.D. Mataró
(01/05/1949) Valls Deportivo Valls Deportivo 2 - 1 C.D. Granollers C.D. Granollers
(01/05/1949) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 3 - 0 U.D. Vich U.D. Vich
(01/05/1949) U.D. Olot U.D. Olot 3 - 7 C.D. Manresa C.D. Manresa
(01/05/1949) U.At. Horta U.At. Horta 5 - 2 C.D. Cervera C.D. Cervera
(01/05/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 0 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(01/05/1949) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 4 - 1 U.D. Figueras U.D. Figueras
(01/05/1949) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 5 - 0 Tàrrega F.C. Tàrrega F.C.
(01/05/1949) C.D. Europa C.D. Europa 3 - 2 Reus Deportivo Reus Deportivo
(01/05/1949) C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 1 Valls Deportivo Valls Deportivo
(01/05/1949) C.D. Granollers C.D. Granollers 2 - 2 C.D. San Celoni C.D. San Celoni
(01/05/1949) U.D. Vich U.D. Vich 4 - 1 U.D. Olot U.D. Olot
(01/05/1949) C.D. Manresa C.D. Manresa 2 - 1 U.At. Horta U.At. Horta
(01/05/1949) C.D. Cervera C.D. Cervera 1 - 2 C.F. Villanueva C.F. Villanueva
(05/05/1949) U.D. Sans U.D. Sans 5 - 3 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(08/05/1949) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 0 - 0 U.D. Sans U.D. Sans
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Mayoral
 
90
1
0
0
1
0
1
1
0
0
0
0
Gracia
 
90
1
0
0
1
0
1
1
0
0
0
0
Agustí
 
90
1
0
0
1
0
1
1
0
0
0
0
Sasot
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Sánchez
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Alcacer
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Colomer
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Ballester
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Mampel
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Parellada
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Espejo
 
90
1
0
0
1
0
1
0
3
0
0
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 16 victories (42%), 9 empats (24%) i 13 derrotes (34%)
Gols marcats: 82 gols (2.16 per partit)
Golejadors: 1 gol: Mayoral, Gracia, Agustí.
Gols rebuts: 81 gols (2.13 per partit)
Porters: 3 gols: Espejo.