Competicions

Tercera división - Grupo 3 (1949/1950)
Jornada 1
04/09/1949 --:--
C.D. Acero C.D. Acero 2 - 1 C.D. Constancia C.D. Constancia
04/09/1949 --:--
Catarroja C.F. Catarroja C.F. 1 - 4 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
04/09/1949 --:--
C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 1 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
04/09/1949 --:--
C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares 3 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
04/09/1949 --:--
C.D. Júpiter C.D. Júpiter 2 - 3 Reus Deportivo Reus Deportivo
04/09/1949 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 1 - 2 C.D. Segarra C.D. Segarra
04/09/1949 --:--
U.D. San Martín U.D. San Martín 4 - 2 C.D. Granollers C.D. Granollers
04/09/1949 --:--
C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor 2 - 2 C.D. Mataró C.D. Mataró
04/09/1949 --:--
S.D. Sueca S.D. Sueca 0 - 4 C.D. Olímpic C.D. Olímpic
Jornada 2
11/09/1949 --:--
C.D. Constancia C.D. Constancia 7 - 2 S.D. Sueca S.D. Sueca
11/09/1949 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 8 - 1 C.D. Acero C.D. Acero
11/09/1949 --:--
Terrassa F.C. Terrassa F.C. 7 - 1 Catarroja C.F. Catarroja C.F.
11/09/1949 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 3 C.F. Igualada C.F. Igualada
11/09/1949 --:--
Reus Deportivo Reus Deportivo 2 - 2 C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares
11/09/1949 --:--
C.D. Segarra C.D. Segarra 5 - 2 C.D. Júpiter C.D. Júpiter
11/09/1949 --:--
C.D. Granollers C.D. Granollers 5 - 2 U.D. Sans U.D. Sans
11/09/1949 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 4 - 2 U.D. San Martín U.D. San Martín
11/09/1949 --:--
C.D. Olímpic C.D. Olímpic 3 - 0 C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor
Jornada 3
18/09/1949 --:--
C.D. Constancia C.D. Constancia 3 - 6 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
18/09/1949 --:--
C.D. Acero C.D. Acero 1 - 2 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
18/09/1949 --:--
Catarroja C.F. Catarroja C.F. 4 - 3 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
18/09/1949 --:--
C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 3 Reus Deportivo Reus Deportivo
18/09/1949 --:--
C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares 3 - 2 C.D. Segarra C.D. Segarra
18/09/1949 --:--
C.D. Júpiter C.D. Júpiter 2 - 3 C.D. Granollers C.D. Granollers
18/09/1949 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 1 - 3 C.D. Mataró C.D. Mataró
18/09/1949 --:--
U.D. San Martín U.D. San Martín 0 - 2 C.D. Olímpic C.D. Olímpic
18/09/1949 --:--
S.D. Sueca S.D. Sueca 0 - 3 C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor
Jornada 4
25/09/1949 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 9 - 1 S.D. Sueca S.D. Sueca
25/09/1949 --:--
Terrassa F.C. Terrassa F.C. 9 - 2 C.D. Constancia C.D. Constancia
25/09/1949 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 6 - 0 C.D. Acero C.D. Acero
25/09/1949 --:--
Reus Deportivo Reus Deportivo 0 - 1 Catarroja C.F. Catarroja C.F.
25/09/1949 --:--
C.D. Segarra C.D. Segarra 5 - 0 C.F. Igualada C.F. Igualada
25/09/1949 --:--
C.D. Granollers C.D. Granollers 3 - 3 C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares
25/09/1949 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 2 C.D. Júpiter C.D. Júpiter
25/09/1949 --:--
C.D. Olímpic C.D. Olímpic 3 - 0 U.D. Sans U.D. Sans
25/09/1949 --:--
C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor 1 - 0 U.D. San Martín U.D. San Martín
Jornada 5
02/10/1949 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 4 - 0 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
02/10/1949 --:--
C.D. Constancia C.D. Constancia 3 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
02/10/1949 --:--
C.D. Acero C.D. Acero 2 - 2 Reus Deportivo Reus Deportivo
02/10/1949 --:--
Catarroja C.F. Catarroja C.F. 4 - 0 C.D. Segarra C.D. Segarra
02/10/1949 --:--
C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 1 C.D. Granollers C.D. Granollers
02/10/1949 --:--
C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares 4 - 6 C.D. Mataró C.D. Mataró
02/10/1949 --:--
C.D. Júpiter C.D. Júpiter 2 - 1 C.D. Olímpic C.D. Olímpic
02/10/1949 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 1 - 0 C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor
02/10/1949 --:--
S.D. Sueca S.D. Sueca 2 - 5 U.D. San Martín U.D. San Martín
Jornada 6
09/10/1949 --:--
Terrassa F.C. Terrassa F.C. 5 - 0 S.D. Sueca S.D. Sueca
09/10/1949 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 2 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
09/10/1949 --:--
Reus Deportivo Reus Deportivo 4 - 2 C.D. Constancia C.D. Constancia
09/10/1949 --:--
C.D. Segarra C.D. Segarra 2 - 1 C.D. Acero C.D. Acero
09/10/1949 --:--
C.D. Granollers C.D. Granollers 9 - 1 Catarroja C.F. Catarroja C.F.
09/10/1949 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 4 - 2 C.F. Igualada C.F. Igualada
09/10/1949 --:--
C.D. Olímpic C.D. Olímpic 8 - 3 C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares
09/10/1949 --:--
C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor 1 - 0 C.D. Júpiter C.D. Júpiter
09/10/1949 --:--
U.D. San Martín U.D. San Martín 1 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
Jornada 7
16/10/1949 --:--
Terrassa F.C. Terrassa F.C. 2 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
16/10/1949 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 4 - 1 Reus Deportivo Reus Deportivo
16/10/1949 --:--
C.D. Constancia C.D. Constancia 1 - 4 C.D. Segarra C.D. Segarra
16/10/1949 --:--
C.D. Acero C.D. Acero 4 - 6 C.D. Granollers C.D. Granollers
16/10/1949 --:--
Catarroja C.F. Catarroja C.F. 0 - 0 C.D. Mataró C.D. Mataró
16/10/1949 --:--
C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 2 C.D. Olímpic C.D. Olímpic
16/10/1949 --:--
C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares 0 - 2 C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor
16/10/1949 --:--
C.D. Júpiter C.D. Júpiter 2 - 5 U.D. San Martín U.D. San Martín
16/10/1949 --:--
S.D. Sueca S.D. Sueca 2 - 2 U.D. Sans U.D. Sans
Jornada 8
23/10/1949 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 8 - 2 S.D. Sueca S.D. Sueca
23/10/1949 --:--
Reus Deportivo Reus Deportivo 2 - 2 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
23/10/1949 --:--
C.D. Segarra C.D. Segarra 1 - 2 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
23/10/1949 --:--
C.D. Granollers C.D. Granollers 3 - 1 C.D. Constancia C.D. Constancia
23/10/1949 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 5 - 1 C.D. Acero C.D. Acero
23/10/1949 --:--
C.D. Olímpic C.D. Olímpic 3 - 1 Catarroja C.F. Catarroja C.F.
23/10/1949 --:--
C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor 2 - 0 C.F. Igualada C.F. Igualada
23/10/1949 --:--
U.D. San Martín U.D. San Martín 3 - 2 C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares
23/10/1949 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 3 - 1 C.D. Júpiter C.D. Júpiter
Jornada 9
30/10/1949 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 0 Reus Deportivo Reus Deportivo
30/10/1949 --:--
Terrassa F.C. Terrassa F.C. 1 - 1 C.D. Segarra C.D. Segarra
30/10/1949 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 2 - 0 C.D. Granollers C.D. Granollers
30/10/1949 --:--
C.D. Constancia C.D. Constancia 2 - 3 C.D. Mataró C.D. Mataró
30/10/1949 --:--
C.D. Acero C.D. Acero 1 - 0 C.D. Olímpic C.D. Olímpic
30/10/1949 --:--
Catarroja C.F. Catarroja C.F. 2 - 1 C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor
30/10/1949 --:--
C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 5 U.D. San Martín U.D. San Martín
30/10/1949 --:--
C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares 3 - 0 U.D. Sans U.D. Sans
30/10/1949 --:--
S.D. Sueca S.D. Sueca 1 - 2 C.D. Júpiter C.D. Júpiter
Jornada 10
06/11/1949 --:--
Reus Deportivo Reus Deportivo 4 - 1 S.D. Sueca S.D. Sueca
06/11/1949 --:--
C.D. Segarra C.D. Segarra 3 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
06/11/1949 --:--
C.D. Granollers C.D. Granollers 4 - 2 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
06/11/1949 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 3 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
06/11/1949 --:--
C.D. Olímpic C.D. Olímpic 1 - 2 C.D. Constancia C.D. Constancia
06/11/1949 --:--
C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor 3 - 0 C.D. Acero C.D. Acero
06/11/1949 --:--
U.D. San Martín U.D. San Martín 6 - 1 Catarroja C.F. Catarroja C.F.
06/11/1949 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 4 - 1 C.F. Igualada C.F. Igualada
06/11/1949 --:--
C.D. Júpiter C.D. Júpiter 2 - 4 C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares
Jornada 11
13/11/1949 --:--
Reus Deportivo Reus Deportivo 0 - 1 C.D. Segarra C.D. Segarra
13/11/1949 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 C.D. Granollers C.D. Granollers
13/11/1949 --:--
Terrassa F.C. Terrassa F.C. 4 - 1 C.D. Mataró C.D. Mataró
13/11/1949 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 1 - 3 C.D. Olímpic C.D. Olímpic
13/11/1949 --:--
C.D. Constancia C.D. Constancia 6 - 3 C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor
13/11/1949 --:--
C.D. Acero C.D. Acero 0 - 3 U.D. San Martín U.D. San Martín
13/11/1949 --:--
Catarroja C.F. Catarroja C.F. 1 - 0 U.D. Sans U.D. Sans
13/11/1949 --:--
C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 3 C.D. Júpiter C.D. Júpiter
13/11/1949 --:--
S.D. Sueca S.D. Sueca 0 - 3 C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares
Jornada 12
20/11/1949 --:--
C.D. Segarra C.D. Segarra 7 - 0 S.D. Sueca S.D. Sueca
20/11/1949 --:--
C.D. Granollers C.D. Granollers 3 - 1 Reus Deportivo Reus Deportivo
20/11/1949 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 7 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
20/11/1949 --:--
C.D. Olímpic C.D. Olímpic 5 - 0 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
20/11/1949 --:--
C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor 1 - 2 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
20/11/1949 --:--
U.D. San Martín U.D. San Martín 3 - 0 C.D. Constancia C.D. Constancia
20/11/1949 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 4 - 1 C.D. Acero C.D. Acero
20/11/1949 --:--
C.D. Júpiter C.D. Júpiter 1 - 4 Catarroja C.F. Catarroja C.F.
20/11/1949 --:--
C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares 3 - 1 C.F. Igualada C.F. Igualada
Jornada 13
27/11/1949 --:--
C.D. Segarra C.D. Segarra 5 - 2 C.D. Granollers C.D. Granollers
27/11/1949 --:--
Reus Deportivo Reus Deportivo 2 - 0 C.D. Mataró C.D. Mataró
27/11/1949 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 0 C.D. Olímpic C.D. Olímpic
27/11/1949 --:--
Terrassa F.C. Terrassa F.C. 2 - 2 C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor
27/11/1949 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 5 - 1 U.D. San Martín U.D. San Martín
27/11/1949 --:--
C.D. Constancia C.D. Constancia 9 - 0 U.D. Sans U.D. Sans
27/11/1949 --:--
C.D. Acero C.D. Acero 2 - 5 C.D. Júpiter C.D. Júpiter
27/11/1949 --:--
Catarroja C.F. Catarroja C.F. 3 - 4 C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares
27/11/1949 --:--
S.D. Sueca S.D. Sueca 0 - 4 C.F. Igualada C.F. Igualada
Jornada 14
04/12/1949 --:--
C.D. Granollers C.D. Granollers 6 - 0 S.D. Sueca S.D. Sueca
04/12/1949 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 0 C.D. Segarra C.D. Segarra
04/12/1949 --:--
C.D. Olímpic C.D. Olímpic 6 - 0 Reus Deportivo Reus Deportivo
04/12/1949 --:--
C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor 1 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
04/12/1949 --:--
U.D. San Martín U.D. San Martín 3 - 2 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
04/12/1949 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 0 - 3 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
04/12/1949 --:--
C.D. Júpiter C.D. Júpiter 4 - 3 C.D. Constancia C.D. Constancia
04/12/1949 --:--
C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares 3 - 0 C.D. Acero C.D. Acero
04/12/1949 --:--
C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 1 Catarroja C.F. Catarroja C.F.
Jornada 15
11/12/1949 --:--
C.D. Granollers C.D. Granollers 3 - 0 C.D. Mataró C.D. Mataró
11/12/1949 --:--
C.D. Segarra C.D. Segarra 1 - 1 C.D. Olímpic C.D. Olímpic
11/12/1949 --:--
Reus Deportivo Reus Deportivo 5 - 2 C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor
11/12/1949 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 6 - 0 U.D. San Martín U.D. San Martín
11/12/1949 --:--
Terrassa F.C. Terrassa F.C. 3 - 0 U.D. Sans U.D. Sans
11/12/1949 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 1 - 2 C.D. Júpiter C.D. Júpiter
11/12/1949 --:--
C.D. Constancia C.D. Constancia 4 - 1 C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares
11/12/1949 --:--
C.D. Acero C.D. Acero 4 - 1 C.F. Igualada C.F. Igualada
11/12/1949 --:--
S.D. Sueca S.D. Sueca 0 - 2 Catarroja C.F. Catarroja C.F.
Jornada 16
18/12/1949 --:--
S.D. Sueca S.D. Sueca 0 - 2 C.D. Mataró C.D. Mataró
18/12/1949 --:--
C.D. Olímpic C.D. Olímpic 4 - 1 C.D. Granollers C.D. Granollers
18/12/1949 --:--
C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor 2 - 0 C.D. Segarra C.D. Segarra
18/12/1949 --:--
U.D. San Martín U.D. San Martín 1 - 1 Reus Deportivo Reus Deportivo
18/12/1949 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 0 - 3 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
18/12/1949 --:--
C.D. Júpiter C.D. Júpiter 3 - 1 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
18/12/1949 --:--
C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares 2 - 2 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
18/12/1949 --:--
C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 4 C.D. Constancia C.D. Constancia
18/12/1949 --:--
Catarroja C.F. Catarroja C.F. 2 - 1 C.D. Acero C.D. Acero
Jornada 17
25/12/1949 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 6 - 2 C.D. Olímpic C.D. Olímpic
25/12/1949 --:--
C.D. Granollers C.D. Granollers 4 - 1 C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor
25/12/1949 --:--
C.D. Segarra C.D. Segarra 4 - 3 U.D. San Martín U.D. San Martín
25/12/1949 --:--
Reus Deportivo Reus Deportivo 4 - 2 U.D. Sans U.D. Sans
25/12/1949 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 2 C.D. Júpiter C.D. Júpiter
25/12/1949 --:--
Terrassa F.C. Terrassa F.C. 6 - 1 C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares
25/12/1949 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 7 - 2 C.F. Igualada C.F. Igualada
25/12/1949 --:--
C.D. Constancia C.D. Constancia 2 - 2 Catarroja C.F. Catarroja C.F.
25/12/1949 --:--
C.D. Acero C.D. Acero 3 - 2 S.D. Sueca S.D. Sueca
Jornada 18
01/01/1950 --:--
C.D. Constancia C.D. Constancia 9 - 2 C.D. Acero C.D. Acero
01/01/1950 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 8 - 2 Catarroja C.F. Catarroja C.F.
01/01/1950 --:--
Terrassa F.C. Terrassa F.C. 7 - 1 C.F. Igualada C.F. Igualada
01/01/1950 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 0 C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares
01/01/1950 --:--
Reus Deportivo Reus Deportivo 4 - 2 C.D. Júpiter C.D. Júpiter
01/01/1950 --:--
C.D. Segarra C.D. Segarra 7 - 0 U.D. Sans U.D. Sans
01/01/1950 --:--
C.D. Granollers C.D. Granollers 2 - 3 U.D. San Martín U.D. San Martín
01/01/1950 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 0 C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor
01/01/1950 --:--
C.D. Olímpic C.D. Olímpic 8 - 1 S.D. Sueca S.D. Sueca
Jornada 19
08/01/1950 --:--
S.D. Sueca S.D. Sueca 1 - 1 C.D. Constancia C.D. Constancia
08/01/1950 --:--
C.D. Acero C.D. Acero 1 - 1 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
08/01/1950 --:--
Catarroja C.F. Catarroja C.F. 6 - 1 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
08/01/1950 --:--
C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
08/01/1950 --:--
C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares 7 - 2 Reus Deportivo Reus Deportivo
08/01/1950 --:--
C.D. Júpiter C.D. Júpiter 1 - 0 C.D. Segarra C.D. Segarra
08/01/1950 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 0 - 3 C.D. Granollers C.D. Granollers
08/01/1950 --:--
U.D. San Martín U.D. San Martín 1 - 0 C.D. Mataró C.D. Mataró
08/01/1950 --:--
C.D. Olímpic C.D. Olímpic 3 - 0 C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor
Jornada 20
15/01/1950 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 4 - 1 C.D. Constancia C.D. Constancia
15/01/1950 --:--
Terrassa F.C. Terrassa F.C. 6 - 1 C.D. Acero C.D. Acero
15/01/1950 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 1 Catarroja C.F. Catarroja C.F.
15/01/1950 --:--
Reus Deportivo Reus Deportivo 4 - 1 C.F. Igualada C.F. Igualada
15/01/1950 --:--
C.D. Segarra C.D. Segarra 4 - 1 C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares
15/01/1950 --:--
C.D. Granollers C.D. Granollers 4 - 0 C.D. Júpiter C.D. Júpiter
15/01/1950 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 5 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
15/01/1950 --:--
C.D. Olímpic C.D. Olímpic 5 - 2 U.D. San Martín U.D. San Martín
15/01/1950 --:--
C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor 6 - 0 S.D. Sueca S.D. Sueca
Jornada 21
22/01/1950 --:--
S.D. Sueca S.D. Sueca 1 - 6 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
22/01/1950 --:--
C.D. Constancia C.D. Constancia 2 - 3 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
22/01/1950 --:--
C.D. Acero C.D. Acero 1 - 3 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
22/01/1950 --:--
Catarroja C.F. Catarroja C.F. 7 - 1 Reus Deportivo Reus Deportivo
22/01/1950 --:--
C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 2 C.D. Segarra C.D. Segarra
22/01/1950 --:--
C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares 2 - 1 C.D. Granollers C.D. Granollers
22/01/1950 --:--
C.D. Júpiter C.D. Júpiter 2 - 0 C.D. Mataró C.D. Mataró
22/01/1950 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 3 - 1 C.D. Olímpic C.D. Olímpic
22/01/1950 --:--
U.D. San Martín U.D. San Martín 1 - 1 C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor
Jornada 22
29/01/1950 --:--
Terrassa F.C. Terrassa F.C. 1 - 0 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
29/01/1950 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 7 - 0 C.D. Constancia C.D. Constancia
29/01/1950 --:--
Reus Deportivo Reus Deportivo 6 - 1 C.D. Acero C.D. Acero
29/01/1950 --:--
C.D. Segarra C.D. Segarra 1 - 0 Catarroja C.F. Catarroja C.F.
29/01/1950 --:--
C.D. Granollers C.D. Granollers 6 - 2 C.F. Igualada C.F. Igualada
29/01/1950 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 3 - 1 C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares
29/01/1950 --:--
C.D. Olímpic C.D. Olímpic 3 - 1 C.D. Júpiter C.D. Júpiter
29/01/1950 --:--
C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor 0 - 0 U.D. Sans U.D. Sans
29/01/1950 --:--
U.D. San Martín U.D. San Martín 8 - 0 S.D. Sueca S.D. Sueca
Jornada 23
05/02/1950 --:--
S.D. Sueca S.D. Sueca 2 - 1 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
05/02/1950 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 5 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
05/02/1950 --:--
C.D. Constancia C.D. Constancia 3 - 2 Reus Deportivo Reus Deportivo
05/02/1950 --:--
C.D. Acero C.D. Acero 3 - 0 C.D. Segarra C.D. Segarra
05/02/1950 --:--
Catarroja C.F. Catarroja C.F. 3 - 2 C.D. Granollers C.D. Granollers
05/02/1950 --:--
C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 3 C.D. Mataró C.D. Mataró
05/02/1950 --:--
C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares 3 - 0 C.D. Olímpic C.D. Olímpic
05/02/1950 --:--
C.D. Júpiter C.D. Júpiter 5 - 2 C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor
05/02/1950 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 4 - 1 U.D. San Martín U.D. San Martín
Jornada 24
12/02/1950 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
12/02/1950 --:--
Reus Deportivo Reus Deportivo 0 - 1 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
12/02/1950 --:--
C.D. Segarra C.D. Segarra 5 - 0 C.D. Constancia C.D. Constancia
12/02/1950 --:--
C.D. Granollers C.D. Granollers 1 - 2 C.D. Acero C.D. Acero
12/02/1950 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 5 - 0 Catarroja C.F. Catarroja C.F.
12/02/1950 --:--
C.D. Olímpic C.D. Olímpic 3 - 1 C.F. Igualada C.F. Igualada
12/02/1950 --:--
C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor 4 - 1 C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares
12/02/1950 --:--
U.D. San Martín U.D. San Martín 3 - 3 C.D. Júpiter C.D. Júpiter
12/02/1950 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 8 - 0 S.D. Sueca S.D. Sueca
Jornada 25
19/02/1950 --:--
S.D. Sueca S.D. Sueca 1 - 3 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
19/02/1950 --:--
Terrassa F.C. Terrassa F.C. 1 - 0 Reus Deportivo Reus Deportivo
19/02/1950 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 3 - 1 C.D. Segarra C.D. Segarra
19/02/1950 --:--
C.D. Constancia C.D. Constancia 2 - 1 C.D. Granollers C.D. Granollers
19/02/1950 --:--
C.D. Acero C.D. Acero 5 - 2 C.D. Mataró C.D. Mataró
19/02/1950 --:--
Catarroja C.F. Catarroja C.F. 2 - 3 C.D. Olímpic C.D. Olímpic
19/02/1950 --:--
C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 2 C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor
19/02/1950 --:--
C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares 4 - 0 U.D. San Martín U.D. San Martín
19/02/1950 --:--
C.D. Júpiter C.D. Júpiter 2 - 0 U.D. Sans U.D. Sans
Jornada 26
26/02/1950 --:--
Reus Deportivo Reus Deportivo 2 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
26/02/1950 --:--
C.D. Segarra C.D. Segarra 2 - 1 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
26/02/1950 --:--
C.D. Granollers C.D. Granollers 6 - 2 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
26/02/1950 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 8 - 3 C.D. Constancia C.D. Constancia
26/02/1950 --:--
C.D. Olímpic C.D. Olímpic 3 - 1 C.D. Acero C.D. Acero
26/02/1950 --:--
C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor 6 - 0 Catarroja C.F. Catarroja C.F.
26/02/1950 --:--
U.D. San Martín U.D. San Martín 9 - 1 C.F. Igualada C.F. Igualada
26/02/1950 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 6 - 2 C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares
26/02/1950 --:--
C.D. Júpiter C.D. Júpiter 3 - 0 S.D. Sueca S.D. Sueca
Jornada 27
05/03/1950 --:--
S.D. Sueca S.D. Sueca 1 - 3 Reus Deportivo Reus Deportivo
05/03/1950 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 0 C.D. Segarra C.D. Segarra
05/03/1950 --:--
Terrassa F.C. Terrassa F.C. 3 - 2 C.D. Granollers C.D. Granollers
05/03/1950 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 3 - 2 C.D. Mataró C.D. Mataró
05/03/1950 --:--
C.D. Constancia C.D. Constancia 1 - 0 C.D. Olímpic C.D. Olímpic
05/03/1950 --:--
C.D. Acero C.D. Acero 0 - 1 C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor
05/03/1950 --:--
Catarroja C.F. Catarroja C.F. 3 - 1 U.D. San Martín U.D. San Martín
05/03/1950 --:--
C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
05/03/1950 --:--
C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares 3 - 1 C.D. Júpiter C.D. Júpiter
Jornada 28
12/03/1950 --:--
C.D. Segarra C.D. Segarra 4 - 2 Reus Deportivo Reus Deportivo
12/03/1950 --:--
C.D. Granollers C.D. Granollers 4 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
12/03/1950 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 4 - 0 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
12/03/1950 --:--
C.D. Olímpic C.D. Olímpic 3 - 2 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
12/03/1950 --:--
C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor 2 - 0 C.D. Constancia C.D. Constancia
12/03/1950 --:--
U.D. San Martín U.D. San Martín 3 - 0 C.D. Acero C.D. Acero
12/03/1950 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 1 - 1 Catarroja C.F. Catarroja C.F.
12/03/1950 --:--
C.D. Júpiter C.D. Júpiter 1 - 1 C.F. Igualada C.F. Igualada
12/03/1950 --:--
C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares 9 - 0 S.D. Sueca S.D. Sueca
Jornada 29
19/03/1950 --:--
S.D. Sueca S.D. Sueca 1 - 3 C.D. Segarra C.D. Segarra
19/03/1950 --:--
Reus Deportivo Reus Deportivo 7 - 0 C.D. Granollers C.D. Granollers
19/03/1950 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 0 C.D. Mataró C.D. Mataró
19/03/1950 --:--
Terrassa F.C. Terrassa F.C. 5 - 1 C.D. Olímpic C.D. Olímpic
19/03/1950 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 3 - 3 C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor
19/03/1950 --:--
C.D. Constancia C.D. Constancia 1 - 1 U.D. San Martín U.D. San Martín
19/03/1950 --:--
C.D. Acero C.D. Acero 4 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
19/03/1950 --:--
Catarroja C.F. Catarroja C.F. 4 - 2 C.D. Júpiter C.D. Júpiter
19/03/1950 --:--
C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 2 C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares
Jornada 30
26/03/1950 --:--
C.D. Granollers C.D. Granollers 3 - 2 C.D. Segarra C.D. Segarra
26/03/1950 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 0 Reus Deportivo Reus Deportivo
26/03/1950 --:--
C.D. Olímpic C.D. Olímpic 1 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
26/03/1950 --:--
C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor 3 - 0 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
26/03/1950 --:--
U.D. San Martín U.D. San Martín 4 - 3 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
26/03/1950 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 3 - 2 C.D. Constancia C.D. Constancia
26/03/1950 --:--
C.D. Júpiter C.D. Júpiter 4 - 1 C.D. Acero C.D. Acero
26/03/1950 --:--
C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares 2 - 0 Catarroja C.F. Catarroja C.F.
26/03/1950 --:--
C.F. Igualada C.F. Igualada 8 - 0 S.D. Sueca S.D. Sueca
Jornada 31
02/04/1950 --:--
S.D. Sueca S.D. Sueca 0 - 2 C.D. Granollers C.D. Granollers
02/04/1950 --:--
C.D. Segarra C.D. Segarra 2 - 0 C.D. Mataró C.D. Mataró
02/04/1950 --:--
Reus Deportivo Reus Deportivo 1 - 0 C.D. Olímpic C.D. Olímpic
02/04/1950 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 2 C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor
02/04/1950 --:--
Terrassa F.C. Terrassa F.C. 3 - 2 U.D. San Martín U.D. San Martín
02/04/1950 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 5 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
02/04/1950 --:--
C.D. Constancia C.D. Constancia 1 - 2 C.D. Júpiter C.D. Júpiter
02/04/1950 --:--
C.D. Acero C.D. Acero 1 - 4 C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares
02/04/1950 --:--
Catarroja C.F. Catarroja C.F. 2 - 3 C.F. Igualada C.F. Igualada
Jornada 32
09/04/1950 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 4 - 2 C.D. Granollers C.D. Granollers
09/04/1950 --:--
C.D. Olímpic C.D. Olímpic 2 - 0 C.D. Segarra C.D. Segarra
09/04/1950 --:--
C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor 2 - 0 Reus Deportivo Reus Deportivo
09/04/1950 --:--
U.D. San Martín U.D. San Martín 0 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
09/04/1950 --:--
U.D. Sans U.D. Sans 1 - 0 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
09/04/1950 --:--
C.D. Júpiter C.D. Júpiter 1 - 3 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
09/04/1950 --:--
C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares 5 - 2 C.D. Constancia C.D. Constancia
09/04/1950 --:--
C.F. Igualada C.F. Igualada 4 - 0 C.D. Acero C.D. Acero
09/04/1950 --:--
Catarroja C.F. Catarroja C.F. 5 - 2 S.D. Sueca S.D. Sueca
Jornada 33
16/04/1950 --:--
C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 0 S.D. Sueca S.D. Sueca
16/04/1950 --:--
C.D. Granollers C.D. Granollers 2 - 3 C.D. Olímpic C.D. Olímpic
16/04/1950 --:--
C.D. Segarra C.D. Segarra 0 - 1 C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor
16/04/1950 --:--
Reus Deportivo Reus Deportivo 2 - 1 U.D. San Martín U.D. San Martín
16/04/1950 --:--
C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 1 U.D. Sans U.D. Sans
16/04/1950 --:--
Terrassa F.C. Terrassa F.C. 5 - 1 C.D. Júpiter C.D. Júpiter
16/04/1950 --:--
C.D. San Andrés C.D. San Andrés 3 - 1 C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares
16/04/1950 --:--
C.D. Constancia C.D. Constancia 3 - 5 C.F. Igualada C.F. Igualada
16/04/1950 --:--
C.D. Acero C.D. Acero 1 - 2 Catarroja C.F. Catarroja C.F.
Jornada 34
23/04/1950 --:--
C.D. Olímpic C.D. Olímpic 2 - 0 C.D. Mataró C.D. Mataró
23/04/1950 --:--
C.D. Nacional de Manacor C.D. Nacional de Manacor 4 - 1 C.D. Granollers C.D. Granollers
23/04/1950 --:--
U.D. San Martín U.D. San Martín 5 - 1 C.D. Segarra C.D. Segarra
23/04/1950 --:--  
U.D. Sans U.D. Sans 4 - 2 Reus Deportivo Reus Deportivo
23/04/1950 --:--
C.D. Júpiter C.D. Júpiter 2 - 4 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
23/04/1950 --:--
C.D. Atlético Baleares C.D. Atlético Baleares 3 - 1 Terrassa F.C. Terrassa F.C.
23/04/1950 --:--
C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 0 C.D. San Andrés C.D. San Andrés
23/04/1950 --:--
Catarroja C.F. Catarroja C.F. 5 - 0 C.D. Constancia C.D. Constancia
23/04/1950 --:--
S.D. Sueca S.D. Sueca 2 - 1 C.D. Acero C.D. Acero
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nom Minuts Convocatories Sancionat Lesionat Titular Suplent Complets Gols marcats Gols encaixats Gols en propia porta Tarjetes groges Expulsions
Colomer 90 1 0 0 1 0 1 2 0 0 0 0
Fernández 90 1 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0
Prat 90 1 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0
Sánchez 90 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
Cros II 90 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
González 90 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
Cros I 90 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
Torres 90 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
Gálve 90 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
Cabo 90 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
Espejo 90 1 0 0 1 0 1 0 2 0 0 0
Dades destacades de la U.E. Sants
Trajectoria: 11 victories (32%), 5 empats (15%) i 18 derrotes (53%)
Gols marcats: 56 gols (1.65 per partit)
Golejadors: 2 gols: Colomer; 1 gol: Fernández, Prat.
Gols rebuts: 86 gols (2.53 per partit)
Gols marcats: 56 gols (1.65 per partit)
Porters: 2 gols: Espejo.
 
 

Copyleft © 2020