Competicions

Primera Regional Catalana - Grupo 3 (1975/1976)

Jornada 1

(07/09/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 1 U.D. Sitges U.D. Sitges
(07/09/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 1 C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B
(07/09/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 4 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(07/09/1975) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 0 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(07/09/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 1 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(07/09/1975) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(07/09/1975) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 4 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(07/09/1975) C.F. Juneda C.F. Juneda 1 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(07/09/1975) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 1 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(07/09/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 1 U.D. Cornellá U.D. Cornellá

Jornada 2

(14/09/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 3 - 2 CDC Torreforta CDC Torreforta
(14/09/1975) C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B 0 - 2 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(14/09/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 3 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(14/09/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 2 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(14/09/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 4 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(14/09/1975) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 1 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(14/09/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 8 - 2 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(14/09/1975) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 1 R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur
(14/09/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 4 - 1 C.F. Juneda C.F. Juneda
(14/09/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 4 - 0 C.D. Vilanova C.D. Vilanova

Jornada 3

(21/09/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 0 - 0 C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B
(21/09/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(21/09/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(21/09/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 4 - 2 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(21/09/1975) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(21/09/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(21/09/1975) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 0 - 0 U.D. Sants U.D. Sants
(21/09/1975) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 0 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(21/09/1975) C.F. Juneda C.F. Juneda 2 - 2 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(21/09/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 1 C.D. Vilanova C.D. Vilanova

Jornada 4

(28/09/1975) C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B 3 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(28/09/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 U.D. Sitges U.D. Sitges
(28/09/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 1 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(28/09/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 2 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(28/09/1975) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 1 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(28/09/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 2 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(28/09/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 1 - 0 U.D. Sants U.D. Sants
(28/09/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 1 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(28/09/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 0 R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur
(28/09/1975) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 2 - 0 C.F. Juneda C.F. Juneda

Jornada 5

(05/10/1975) C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B 2 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(05/10/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 1 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(05/10/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 0 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(05/10/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 0 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(05/10/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(05/10/1975) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(05/10/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(05/10/1975) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 0 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(05/10/1975) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 4 - 2 C.D. Vilanova C.D. Vilanova
(05/10/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 3 C.F. Juneda C.F. Juneda

Jornada 6

(12/10/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(12/10/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 0 C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B
(12/10/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 3 - 1 U.D. Sitges U.D. Sitges
(12/10/1975) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 3 - 2 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(12/10/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(12/10/1975) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(12/10/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 4 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(12/10/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 3 - 2 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(12/10/1975) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 0 - 3 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(12/10/1975) C.F. Juneda C.F. Juneda 2 - 1 R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur

Jornada 7

(19/10/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 0 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(19/10/1975) C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B 3 - 1 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(19/10/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 0 - 2 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(19/10/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 7 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
(19/10/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 0 U.D. Sants U.D. Sants
(19/10/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 2 G.E. SEAT G.E. SEAT
(19/10/1975) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 1 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(19/10/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 0 C.D. Vilanova C.D. Vilanova
(19/10/1975) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 4 - 0 C.F. Juneda C.F. Juneda
(19/10/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 2 R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur

Jornada 8

(26/10/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 4 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(26/10/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 2 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(26/10/1975) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 1 - 0 C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B
(26/10/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 U.D. Sitges U.D. Sitges
(26/10/1975) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(26/10/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 3 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(26/10/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 7 - 4 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(26/10/1975) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 3 - 2 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(26/10/1975) C.F. Juneda C.F. Juneda 3 - 3 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(26/10/1975) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 0 - 0 U.D. Viladecans U.D. Viladecans

Jornada 9

(02/11/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 2 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(02/11/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 4 - 3 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(02/11/1975) C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B 1 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(02/11/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(02/11/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(02/11/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 0 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(02/11/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 5 - 1 C.D. Vilanova C.D. Vilanova
(02/11/1975) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 4 - 0 C.F. Juneda C.F. Juneda
(02/11/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 1 - 1 R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur
(02/11/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 0 U.D. Viladecans U.D. Viladecans

Jornada 10

(09/11/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 2 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(09/11/1975) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 1 - 1 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(09/11/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 6 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(09/11/1975) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 1 C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B
(09/11/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 3 U.D. Sitges U.D. Sitges
(09/11/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 3 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(09/11/1975) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 0 - 2 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(09/11/1975) C.F. Juneda C.F. Juneda 0 - 2 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(09/11/1975) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 6 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(09/11/1975) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona

Jornada 11

(16/11/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 2 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(16/11/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 1 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(16/11/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(16/11/1975) C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B 3 - 3 G.E. SEAT G.E. SEAT
(16/11/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 2 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(16/11/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 1 C.D. Vilanova C.D. Vilanova
(16/11/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 0 C.F. Juneda C.F. Juneda
(16/11/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 0 R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur
(16/11/1975) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 0 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(16/11/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona

Jornada 12

(23/11/1975) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(23/11/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 1 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(23/11/1975) U.D. Sants U.D. Sants 2 - 0 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(23/11/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(23/11/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 1 - 3 C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B
(23/11/1975) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 1 - 2 U.D. Sitges U.D. Sitges
(23/11/1975) C.F. Juneda C.F. Juneda 0 - 0 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(23/11/1975) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 1 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(23/11/1975) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(23/11/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense

Jornada 13

(30/11/1975) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 1 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(30/11/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 1 - 0 U.D. Sants U.D. Sants
(30/11/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 3 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(30/11/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 0 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(30/11/1975) C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B 0 - 1 C.D. Vilanova C.D. Vilanova
(30/11/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 5 - 0 C.F. Juneda C.F. Juneda
(30/11/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 0 R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur
(30/11/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(30/11/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(30/11/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense

Jornada 14

(07/12/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(07/12/1975) U.D. Sants U.D. Sants 5 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(07/12/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 2 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(07/12/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 0 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(07/12/1975) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 1 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(07/12/1975) C.F. Juneda C.F. Juneda 0 - 1 C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B
(07/12/1975) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 0 - 2 U.D. Sitges U.D. Sitges
(07/12/1975) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 2 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(07/12/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 1 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(07/12/1975) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villafranca

Jornada 15

(14/12/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(14/12/1975) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 0 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(14/12/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 2 - 0 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(14/12/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 5 - 2 C.D. Vilanova C.D. Vilanova
(14/12/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 4 C.F. Juneda C.F. Juneda
(14/12/1975) C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B 1 - 2 R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur
(14/12/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 0 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(14/12/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 2 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(14/12/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(14/12/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 3 C.F. Villafranca C.F. Villafranca

Jornada 16

(21/12/1975) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(21/12/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 3 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(21/12/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(21/12/1975) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 0 - 0 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(21/12/1975) C.F. Juneda C.F. Juneda 1 - 2 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(21/12/1975) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 2 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(21/12/1975) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 0 C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B
(21/12/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 0 U.D. Sitges U.D. Sitges
(21/12/1975) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 4 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(21/12/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria

Jornada 17

(28/12/1975) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(28/12/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 0 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(28/12/1975) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 1 - 0 C.D. Vilanova C.D. Vilanova
(28/12/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 3 - 0 C.F. Juneda C.F. Juneda
(28/12/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 1 R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur
(28/12/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 0 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(28/12/1975) C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B 1 - 4 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(28/12/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(28/12/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(28/12/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 0 - 2 C.At. Ibéria C.At. Ibéria

Jornada 18

(04/01/1976) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(04/01/1976) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 3 U.D. Sants U.D. Sants
(04/01/1976) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 1 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(04/01/1976) C.F. Juneda C.F. Juneda 0 - 0 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(04/01/1976) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 2 - 0 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(04/01/1976) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 1 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(04/01/1976) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 1 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(04/01/1976) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 4 - 1 C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B
(04/01/1976) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 3 - 2 U.D. Sitges U.D. Sitges
(04/01/1976) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano

Jornada 19

(11/01/1976) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 1 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(11/01/1976) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 2 C.D. Vilanova C.D. Vilanova
(11/01/1976) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 C.F. Juneda C.F. Juneda
(11/01/1976) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 4 - 1 R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur
(11/01/1976) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 4 - 3 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(11/01/1976) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 0 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(11/01/1976) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(11/01/1976) U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B 0 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(11/01/1976) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 3 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(11/01/1976) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 0 - 2 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 20

(18/01/1976) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 0 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(18/01/1976) U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B 1 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(18/01/1976) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(18/01/1976) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 3 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(18/01/1976) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 2 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(18/01/1976) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 1 - 0 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(18/01/1976) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur
(18/01/1976) U.D. Sants U.D. Sants 6 - 0 C.F. Juneda C.F. Juneda
(18/01/1976) G.E. SEAT G.E. SEAT 4 - 0 C.D. Vilanova C.D. Vilanova
(18/01/1976) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 21

(25/01/1976) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 0 U.D. Sitges U.D. Sitges
(25/01/1976) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 0 U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B
(25/01/1976) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(25/01/1976) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 1 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(25/01/1976) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 0 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(25/01/1976) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 0 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(25/01/1976) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(25/01/1976) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 1 - 0 U.D. Sants U.D. Sants
(25/01/1976) C.F. Juneda C.F. Juneda 3 - 2 G.E. SEAT G.E. SEAT
(25/01/1976) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 2 - 2 U.D. Cornellá U.D. Cornellá

Jornada 22

(01/02/1976) U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B 4 - 1 U.D. Sitges U.D. Sitges
(01/02/1976) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 2 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(01/02/1976) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 3 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(01/02/1976) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 3 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(01/02/1976) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(01/02/1976) C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 2 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(01/02/1976) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 2 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(01/02/1976) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 1 R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur
(01/02/1976) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 6 - 1 C.F. Juneda C.F. Juneda
(01/02/1976) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 0 - 3 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 23

(08/02/1976) CDC Torreforta CDC Torreforta 6 - 1 U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B
(08/02/1976) U.D. Sitges U.D. Sitges 3 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(08/02/1976) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 0 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(08/02/1976) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 9 - 0 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(08/02/1976) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 0 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(08/02/1976) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(08/02/1976) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 2 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(08/02/1976) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 4 - 3 G.E. SEAT G.E. SEAT
(08/02/1976) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 0 - 3 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(08/02/1976) C.F. Juneda C.F. Juneda 2 - 1 C.D. Vilanova C.D. Vilanova

Jornada 24

(15/02/1976) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 0 U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B
(15/02/1976) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 4 - 1 U.D. Sitges U.D. Sitges
(15/02/1976) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 3 - 0 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(15/02/1976) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 1 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(15/02/1976) C.F. Amposta C.F. Amposta 7 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(15/02/1976) U.D. Sants U.D. Sants 4 - 3 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(15/02/1976) G.E. SEAT G.E. SEAT 3 - 1 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(15/02/1976) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 4 - 1 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(15/02/1976) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 2 - 3 R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur
(15/02/1976) C.F. Juneda C.F. Juneda 2 - 3 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 25

(22/02/1976) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(22/02/1976) U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B 7 - 1 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(22/02/1976) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 1 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(22/02/1976) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 0 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(22/02/1976) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(22/02/1976) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 3 - 0 U.D. Sants U.D. Sants
(22/02/1976) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(22/02/1976) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 1 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(22/02/1976) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 0 C.D. Vilanova C.D. Vilanova
(22/02/1976) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 5 - 0 C.F. Juneda C.F. Juneda

Jornada 26

(29/02/1976) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 5 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(29/02/1976) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 2 - 0 U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B
(29/02/1976) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 0 U.D. Sitges U.D. Sitges
(29/02/1976) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(29/02/1976) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(29/02/1976) G.E. SEAT G.E. SEAT 0 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(29/02/1976) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 4 - 3 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(29/02/1976) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 2 - 1 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(29/02/1976) C.F. Juneda C.F. Juneda 6 - 2 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(29/02/1976) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 1 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 27

(07/03/1976) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 2 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(07/03/1976) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 0 - 1 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(07/03/1976) U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B 4 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(07/03/1976) U.D. Sitges U.D. Sitges 3 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(07/03/1976) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 0 U.D. Sants U.D. Sants
(07/03/1976) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 2 G.E. SEAT G.E. SEAT
(07/03/1976) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 2 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(07/03/1976) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 4 - 0 C.D. Vilanova C.D. Vilanova
(07/03/1976) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 1 C.F. Juneda C.F. Juneda
(07/03/1976) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 0 R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur

Jornada 28

(14/03/1976) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 3 - 0 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(14/03/1976) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(14/03/1976) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 1 U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B
(14/03/1976) U.D. Sants U.D. Sants 4 - 0 U.D. Sitges U.D. Sitges
(14/03/1976) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 0 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(14/03/1976) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 1 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(14/03/1976) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 1 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(14/03/1976) C.F. Juneda C.F. Juneda 1 - 3 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(14/03/1976) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 1 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(14/03/1976) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 29

(21/03/1976) CDC Torreforta CDC Torreforta 7 - 2 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(21/03/1976) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 3 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(21/03/1976) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 4 - 3 C.F. Amposta C.F. Amposta
(21/03/1976) U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B 2 - 2 U.D. Sants U.D. Sants
(21/03/1976) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(21/03/1976) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 9 - 1 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(21/03/1976) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 6 - 1 C.D. Vilanova C.D. Vilanova
(21/03/1976) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 4 - 0 C.F. Juneda C.F. Juneda
(21/03/1976) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 1 R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur
(21/03/1976) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 0 U.D. Viladecans U.D. Viladecans

Jornada 30

(28/03/1976) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 2 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(28/03/1976) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 1 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(28/03/1976) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(28/03/1976) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 1 U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B
(28/03/1976) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 5 - 2 U.D. Sitges U.D. Sitges
(28/03/1976) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 1 - 7 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(28/03/1976) C.F. Juneda C.F. Juneda 4 - 5 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(28/03/1976) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 3 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(28/03/1976) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(28/03/1976) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 2 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 31

(04/04/1976) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 0 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(04/04/1976) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 0 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(04/04/1976) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 3 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(04/04/1976) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 0 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(04/04/1976) U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B 2 - 2 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(04/04/1976) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 1 C.D. Vilanova C.D. Vilanova
(04/04/1976) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 4 - 0 C.F. Juneda C.F. Juneda
(04/04/1976) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur
(04/04/1976) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 4 - 0 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(04/04/1976) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona

Jornada 32

(11/04/1976) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(11/04/1976) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 0 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(11/04/1976) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 1 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(11/04/1976) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 3 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(11/04/1976) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 1 - 0 U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B
(11/04/1976) C.F. Juneda C.F. Juneda 1 - 2 U.D. Sitges U.D. Sitges
(11/04/1976) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 3 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(11/04/1976) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 3 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(11/04/1976) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(11/04/1976) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 33

(18/04/1976) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(18/04/1976) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 5 - 2 U.D. Sants U.D. Sants
(18/04/1976) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 4 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(18/04/1976) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 5 - 2 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(18/04/1976) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 C.D. Vilanova C.D. Vilanova
(18/04/1976) U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B 5 - 1 C.F. Juneda C.F. Juneda
(18/04/1976) U.D. Sitges U.D. Sitges 4 - 1 R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur
(18/04/1976) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 1 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(18/04/1976) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 1 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(18/04/1976) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 3 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense

Jornada 34

(25/04/1976) U.D. Sants U.D. Sants 4 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(25/04/1976) G.E. SEAT G.E. SEAT 4 - 0 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(25/04/1976) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 1 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(25/04/1976) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 1 - 0 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(25/04/1976) C.F. Juneda C.F. Juneda 3 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(25/04/1976) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 0 - 1 U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B
(25/04/1976) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 1 U.D. Sitges U.D. Sitges
(25/04/1976) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 2 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(25/04/1976) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(25/04/1976) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 35

(02/05/1976) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 0 U.D. Sants U.D. Sants
(02/05/1976) C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 2 G.E. SEAT G.E. SEAT
(02/05/1976) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 0 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(02/05/1976) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 4 - 1 C.D. Vilanova C.D. Vilanova
(02/05/1976) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 1 - 0 C.F. Juneda C.F. Juneda
(02/05/1976) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 4 - 1 R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur
(02/05/1976) U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B 0 - 0 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(02/05/1976) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 1 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(02/05/1976) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(02/05/1976) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca

Jornada 36

(09/05/1976) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 0 U.D. Sants U.D. Sants
(09/05/1976) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 4 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
(09/05/1976) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 0 - 0 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(09/05/1976) C.F. Juneda C.F. Juneda 1 - 0 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(09/05/1976) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 5 - 3 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(09/05/1976) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 5 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(09/05/1976) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 1 - 2 U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B
(09/05/1976) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 1 U.D. Sitges U.D. Sitges
(09/05/1976) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 0 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
(09/05/1976) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 37

(16/05/1976) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(16/05/1976) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 1 U.D. Cornellá U.D. Cornellá
(16/05/1976) C.F. Amposta C.F. Amposta 7 - 0 C.D. Vilanova C.D. Vilanova
(16/05/1976) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 5 - 1 C.F. Juneda C.F. Juneda
(16/05/1976) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 3 - 0 R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur
(16/05/1976) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 3 - 0 U.D. Viladecans U.D. Viladecans
(16/05/1976) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona
(16/05/1976) U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B 3 - 3 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(16/05/1976) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 1 C.F. Villafranca C.F. Villafranca
(16/05/1976) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria

Jornada 38

(23/05/1976) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 1 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(23/05/1976) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 0 - 2 U.D. Sants U.D. Sants
(23/05/1976) C.F. Juneda C.F. Juneda 0 - 3 C.F. Amposta C.F. Amposta
(23/05/1976) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 4 - 0 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(23/05/1976) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 0 C.F. La Sénia C.F. La Sénia
(23/05/1976) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 6 - 3 C.F. Tarrega C.F. Tarrega
(23/05/1976) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(23/05/1976) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 4 - 4 U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B
(23/05/1976) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 0 U.D. Sitges U.D. Sitges
(23/05/1976) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 1 C.F. Samboyano C.F. Samboyano
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 12 victories (32%), 8 empats (21%) i 18 derrotes (47%)
Gols marcats: 49 gols (1.29 per partit)
Golejadors:
Gols rebuts: 47 gols (1.24 per partit)
Porters: