Competicions

Categoria regional - Grupo 3 (1969/1970)

Jornada 1

(07/09/1969) C.F. Juneda C.F. Juneda 4 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(07/09/1969) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 0 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(07/09/1969) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 1 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(07/09/1969) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 3 - 2 CDC Torreforta CDC Torreforta
(07/09/1969) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 0 - 0 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(07/09/1969) C.F. Reddis C.F. Reddis 4 - 3 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(07/09/1969) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 2 C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa
(07/09/1969) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 1 - 2 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(07/09/1969) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 2 U.D. Lérida U.D. Lérida
(07/09/1969) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 1 - 3 U.D. Sants U.D. Sants

Jornada 2

(14/09/1969) G.E. SEAT G.E. SEAT 7 - 0 C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei
(14/09/1969) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 5 - 0 C.F. Juneda C.F. Juneda
(14/09/1969) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 1 F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní
(14/09/1969) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 0 C.F. Montblanc C.F. Montblanc
(14/09/1969) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 5 - 3 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(14/09/1969) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 6 - 1 C.E. Vendrell C.E. Vendrell
(14/09/1969) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 4 - 3 C.F. Reddis C.F. Reddis
(14/09/1969) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(14/09/1969) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 2 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(14/09/1969) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria

Jornada 3

(21/09/1969) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(21/09/1969) C.F. Juneda C.F. Juneda 1 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(21/09/1969) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 5 - 4 CDC Torreforta CDC Torreforta
(21/09/1969) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 1 - 1 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(21/09/1969) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 1 - 3 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(21/09/1969) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 3 - 0 C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa
(21/09/1969) C.F. Reddis C.F. Reddis 2 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(21/09/1969) C.F. Amposta C.F. Amposta 6 - 3 U.D. Lérida U.D. Lérida
(21/09/1969) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 1 - 4 U.D. Sants U.D. Sants
(21/09/1969) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 3 - 2 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
* Partit suspes en el minut 79

Jornada 4

(28/09/1969) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 4 - 0 C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei
(28/09/1969) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 2 G.E. SEAT G.E. SEAT
(28/09/1969) CDC Torreforta CDC Torreforta 0 - 0 C.F. Juneda C.F. Juneda
(28/09/1969) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 1 F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní
(28/09/1969) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 5 - 1 C.F. Montblanc C.F. Montblanc
(28/09/1969) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 3 - 0 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(28/09/1969) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 1 C.E. Vendrell C.E. Vendrell
(28/09/1969) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 2 C.F. Reddis C.F. Reddis
(28/09/1969) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(28/09/1969) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 0 C.D. Alcanar C.D. Alcanar

Jornada 5

(05/10/1969) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(05/10/1969) G.E. SEAT G.E. SEAT 4 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(05/10/1969) C.F. Juneda C.F. Juneda 3 - 2 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(05/10/1969) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 2 - 2 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(05/10/1969) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 0 - 0 C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa
(05/10/1969) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 3 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(05/10/1969) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 1 - 0 U.D. Lérida U.D. Lérida
(05/10/1969) C.F. Reddis C.F. Reddis 2 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(05/10/1969) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(05/10/1969) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 2 - 2 C.D. Alcanar C.D. Alcanar

Jornada 6

(12/10/1969) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 2 C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei
(12/10/1969) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(12/10/1969) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(12/10/1969) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 0 C.F. Juneda C.F. Juneda
(12/10/1969) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 1 - 0 F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní
(12/10/1969) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 5 - 0 C.F. Montblanc C.F. Montblanc
(12/10/1969) U.D. Lérida U.D. Lérida 3 - 0 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(12/10/1969) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 0 C.E. Vendrell C.E. Vendrell
(12/10/1969) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 0 C.F. Reddis C.F. Reddis
(12/10/1969) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 0 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta

Jornada 7

(19/10/1969) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 2 CDC Torreforta CDC Torreforta
(19/10/1969) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 6 - 4 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(19/10/1969) C.F. Juneda C.F. Juneda 0 - 0 C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa
(19/10/1969) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 4 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(19/10/1969) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 1 - 2 U.D. Lérida U.D. Lérida
(19/10/1969) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 1 - 5 U.D. Sants U.D. Sants
(19/10/1969) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 1 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(19/10/1969) C.F. Reddis C.F. Reddis 2 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(19/10/1969) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 2 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
(24/12/1969) G.E. SEAT G.E. SEAT 0 - 0 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(24/12/1969) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 3 - 2 G.E. SEAT G.E. SEAT

Jornada 8

(26/10/1969) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 3 C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei
(26/10/1969) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 2 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(26/10/1969) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 3 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(26/10/1969) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 3 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(26/10/1969) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 0 C.F. Juneda C.F. Juneda
(26/10/1969) U.D. Lérida U.D. Lérida 2 - 2 F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní
(26/10/1969) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 2 C.F. Montblanc C.F. Montblanc
(26/10/1969) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 0 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(26/10/1969) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 1 C.E. Vendrell C.E. Vendrell
(26/10/1969) C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 0 C.F. Reddis C.F. Reddis

Jornada 9

(02/11/1969) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 1 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(02/11/1969) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 0 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(02/11/1969) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 0 C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa
(02/11/1969) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(02/11/1969) C.F. Juneda C.F. Juneda 2 - 0 U.D. Lérida U.D. Lérida
(02/11/1969) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 0 - 0 U.D. Sants U.D. Sants
(02/11/1969) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 1 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(02/11/1969) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 3 - 3 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(02/11/1969) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 1 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(02/11/1969) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 3 - 3 C.F. Reddis C.F. Reddis

Jornada 10

(09/11/1969) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 1 - 1 C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei
(09/11/1969) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 4 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(09/11/1969) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 4 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(09/11/1969) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(09/11/1969) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(09/11/1969) U.D. Sants U.D. Sants 4 - 2 C.F. Juneda C.F. Juneda
(09/11/1969) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 0 F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní
(09/11/1969) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 5 - 0 C.F. Montblanc C.F. Montblanc
(09/11/1969) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 1 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(09/11/1969) C.F. Reddis C.F. Reddis 2 - 0 C.E. Vendrell C.E. Vendrell

Jornada 11

(16/11/1969) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 5 - 1 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(16/11/1969) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 2 C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa
(16/11/1969) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(16/11/1969) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 2 U.D. Lérida U.D. Lérida
(16/11/1969) G.E. SEAT G.E. SEAT 3 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(16/11/1969) C.F. Juneda C.F. Juneda 2 - 2 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(16/11/1969) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 4 - 2 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(16/11/1969) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 0 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(16/11/1969) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 2 - 2 C.F. Reddis C.F. Reddis
(16/11/1969) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 1 - 1 C.E. Vendrell C.E. Vendrell

Jornada 12

(23/11/1969) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 1 C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei
(23/11/1969) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 0 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(23/11/1969) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 4 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(23/11/1969) U.D. Lérida U.D. Lérida 2 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(23/11/1969) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(23/11/1969) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(23/11/1969) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 1 C.F. Juneda C.F. Juneda
(23/11/1969) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 0 F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní
(23/11/1969) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 2 - 2 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(17/12/1969) C.F. Reddis C.F. Reddis 3 - 1 C.F. Montblanc C.F. Montblanc

Jornada 13

(30/11/1969) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 3 C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa
(30/11/1969) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 2 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(30/11/1969) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 U.D. Lérida U.D. Lérida
(30/11/1969) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 0 - 0 U.D. Sants U.D. Sants
(30/11/1969) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(30/11/1969) G.E. SEAT G.E. SEAT 0 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(30/11/1969) C.F. Juneda C.F. Juneda 0 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(30/11/1969) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 4 - 2 C.F. Reddis C.F. Reddis
(30/11/1969) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 0 - 0 C.E. Vendrell C.E. Vendrell
(30/11/1969) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 2 - 4 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels

Jornada 14

(07/12/1969) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 1 - 0 C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei
(07/12/1969) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 1 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(07/12/1969) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 1 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(07/12/1969) U.D. Sants U.D. Sants 6 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(07/12/1969) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 6 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(07/12/1969) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 4 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(07/12/1969) C.F. Amposta C.F. Amposta 6 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(07/12/1969) C.F. Reddis C.F. Reddis 4 - 2 C.F. Juneda C.F. Juneda
(07/12/1969) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 7 - 2 F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní
(07/12/1969) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 1 - 1 C.F. Montblanc C.F. Montblanc

Jornada 15

(14/12/1969) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(14/12/1969) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 2 U.D. Lérida U.D. Lérida
(14/12/1969) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 2 U.D. Sants U.D. Sants
(14/12/1969) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 2 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(14/12/1969) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 0 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(14/12/1969) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(14/12/1969) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 2 - 1 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(14/12/1969) C.F. Juneda C.F. Juneda 4 - 2 C.E. Vendrell C.E. Vendrell
(14/12/1969) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 3 - 1 C.F. Montblanc C.F. Montblanc
(14/01/1970) G.E. SEAT G.E. SEAT 3 - 1 C.F. Reddis C.F. Reddis

Jornada 16

(21/12/1969) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 0 C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei
(21/12/1969) U.D. Lérida U.D. Lérida 4 - 2 C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa
(21/12/1969) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 1 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(21/12/1969) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 1 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(21/12/1969) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 3 - 2 CDC Torreforta CDC Torreforta
(21/12/1969) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(21/12/1969) C.F. Reddis C.F. Reddis 3 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(21/12/1969) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 3 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(21/12/1969) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 0 - 1 C.F. Juneda C.F. Juneda
(21/12/1969) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 2 - 1 F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní

Jornada 17

(29/12/1969) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 U.D. Lérida U.D. Lérida
(29/12/1969) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 0 U.D. Sants U.D. Sants
(29/12/1969) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 2 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(29/12/1969) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 0 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(29/12/1969) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
(29/12/1969) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 0 - 2 C.F. Reddis C.F. Reddis
(29/12/1969) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 1 C.E. Vendrell C.E. Vendrell
(29/12/1969) G.E. SEAT G.E. SEAT 3 - 1 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(29/12/1969) C.F. Juneda C.F. Juneda 5 - 0 C.F. Montblanc C.F. Montblanc
(29/12/1969) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 2 - 2 F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní

Jornada 18

(05/01/1970) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 7 - 2 U.D. Lérida U.D. Lérida
(05/01/1970) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(05/01/1970) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 0 C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa
(05/01/1970) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 3 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(05/01/1970) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 0 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(05/01/1970) C.F. Reddis C.F. Reddis 5 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(05/01/1970) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 4 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(05/01/1970) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 1 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(05/01/1970) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 1 - 2 G.E. SEAT G.E. SEAT
(05/01/1970) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 0 - 1 C.F. Juneda C.F. Juneda

Jornada 19

(11/01/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 4 U.D. Sants U.D. Sants
(11/01/1970) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 4 - 2 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(11/01/1970) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(11/01/1970) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 5 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(11/01/1970) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 3 - 0 C.F. Reddis C.F. Reddis
(11/01/1970) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 3 C.E. Vendrell C.E. Vendrell
(11/01/1970) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 0 - 1 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(11/01/1970) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 C.F. Montblanc C.F. Montblanc
(11/01/1970) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 0 F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní
(11/01/1970) C.F. Juneda C.F. Juneda 2 - 1 C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei

Jornada 20

(18/01/1970) G.E. SEAT G.E. SEAT 3 - 1 C.F. Juneda C.F. Juneda
(18/01/1970) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 1 F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní
(18/01/1970) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 0 - 0 C.F. Montblanc C.F. Montblanc
(18/01/1970) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 0 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(18/01/1970) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 0 C.E. Vendrell C.E. Vendrell
(18/01/1970) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 C.F. Reddis C.F. Reddis
(18/01/1970) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 1 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
(18/01/1970) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 5 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(18/01/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 2 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(18/01/1970) U.D. Sants U.D. Sants 7 - 2 C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei

Jornada 21

(25/01/1970) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 1 - 3 G.E. SEAT G.E. SEAT
(25/01/1970) C.F. Juneda C.F. Juneda 3 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(25/01/1970) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 2 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(25/01/1970) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 1 - 4 CDC Torreforta CDC Torreforta
(25/01/1970) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 1 - 0 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(25/01/1970) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 3 - 2 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(25/01/1970) C.F. Reddis C.F. Reddis 3 - 1 C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa
(25/01/1970) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(25/01/1970) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 4 - 2 U.D. Lérida U.D. Lérida
(25/01/1970) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 U.D. Sants U.D. Sants

Jornada 22

(02/02/1970) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(02/02/1970) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 2 C.F. Juneda C.F. Juneda
(02/02/1970) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 1 F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní
(02/02/1970) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 3 - 0 C.F. Montblanc C.F. Montblanc
(02/02/1970) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 1 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(02/02/1970) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 1 C.E. Vendrell C.E. Vendrell
(02/02/1970) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 2 C.F. Reddis C.F. Reddis
(02/02/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 0 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(02/02/1970) U.D. Sants U.D. Sants 4 - 2 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(02/02/1970) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 6 - 1 C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei

Jornada 23

(08/02/1970) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 2 - 3 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(08/02/1970) G.E. SEAT G.E. SEAT 6 - 3 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(08/02/1970) C.F. Juneda C.F. Juneda 1 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(08/02/1970) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 3 - 1 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(08/02/1970) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 0 - 3 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(08/02/1970) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 2 - 1 C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa
(08/02/1970) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 2 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(08/02/1970) C.F. Reddis C.F. Reddis 2 - 2 U.D. Lérida U.D. Lérida
(08/02/1970) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(08/02/1970) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 0 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria

Jornada 24

(15/02/1970) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(15/02/1970) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(15/02/1970) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 0 C.F. Juneda C.F. Juneda
(15/02/1970) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 0 F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní
(15/02/1970) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 3 - 0 C.F. Montblanc C.F. Montblanc
(15/02/1970) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 2 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(15/02/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 0 C.E. Vendrell C.E. Vendrell
(15/02/1970) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 0 C.F. Reddis C.F. Reddis
(15/02/1970) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(15/02/1970) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 5 - 1 C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei

Jornada 25

(22/02/1970) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 4 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(22/02/1970) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 6 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(22/02/1970) G.E. SEAT G.E. SEAT 0 - 0 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(22/02/1970) C.F. Juneda C.F. Juneda 1 - 0 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(22/02/1970) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 3 - 2 C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa
(22/02/1970) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 0 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(22/02/1970) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 6 - 0 U.D. Lérida U.D. Lérida
(22/02/1970) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 2 - 2 U.D. Sants U.D. Sants
(22/02/1970) C.F. Reddis C.F. Reddis 5 - 2 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(22/02/1970) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 0 C.D. Alcanar C.D. Alcanar

Jornada 26

(01/03/1970) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(01/03/1970) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(01/03/1970) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 2 C.F. Juneda C.F. Juneda
(01/03/1970) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 1 F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní
(01/03/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 2 C.F. Montblanc C.F. Montblanc
(01/03/1970) U.D. Sants U.D. Sants 2 - 2 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(01/03/1970) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 0 C.E. Vendrell C.E. Vendrell
(01/03/1970) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 3 - 0 C.F. Reddis C.F. Reddis
(01/03/1970) C.F. Amposta C.F. Amposta 7 - 1 C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei

Jornada 27

(08/03/1970) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 7 - 2 CDC Torreforta CDC Torreforta
(08/03/1970) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 1 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(08/03/1970) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(08/03/1970) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 1 C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa
(08/03/1970) C.F. Juneda C.F. Juneda 4 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(08/03/1970) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 3 - 0 U.D. Lérida U.D. Lérida
(08/03/1970) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 1 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(08/03/1970) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 1 - 2 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(08/03/1970) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 1 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(08/03/1970) C.F. Reddis C.F. Reddis 1 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta

Jornada 28

(15/03/1970) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 1 - 2 CDC Torreforta CDC Torreforta
(15/03/1970) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(15/03/1970) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(15/03/1970) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(15/03/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 2 - 2 C.F. Juneda C.F. Juneda
(15/03/1970) U.D. Sants U.D. Sants 2 - 1 F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní
(15/03/1970) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 0 C.F. Montblanc C.F. Montblanc
(15/03/1970) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 2 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(15/03/1970) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 0 C.E. Vendrell C.E. Vendrell
(03/04/1970) C.F. Reddis C.F. Reddis 1 - 1 C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei

Jornada 29

(22/03/1970) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 2 - 1 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(22/03/1970) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 2 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(22/03/1970) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 1 C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa
(22/03/1970) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(22/03/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 2 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(22/03/1970) C.F. Juneda C.F. Juneda 2 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(22/03/1970) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 1 - 2 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(22/03/1970) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 2 - 0 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(22/03/1970) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 3 - 1 C.F. Amposta C.F. Amposta
(22/03/1970) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 4 - 1 C.F. Reddis C.F. Reddis

Jornada 30

(29/03/1970) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 2 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(29/03/1970) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 1 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(29/03/1970) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 2 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(29/03/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 4 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(29/03/1970) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(29/03/1970) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 0 C.F. Juneda C.F. Juneda
(29/03/1970) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 4 - 3 F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní
(29/03/1970) C.F. Amposta C.F. Amposta 6 - 0 C.F. Montblanc C.F. Montblanc
(29/03/1970) C.F. Reddis C.F. Reddis 0 - 1 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(29/03/1970) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 5 - 1 C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei

Jornada 31

(05/04/1970) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 1 - 1 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(05/04/1970) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 3 - 0 C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa
(05/04/1970) CDC Torreforta CDC Torreforta 5 - 2 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(05/04/1970) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 4 - 2 U.D. Lérida U.D. Lérida
(05/04/1970) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(05/04/1970) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(05/04/1970) C.F. Juneda C.F. Juneda 1 - 0 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(05/04/1970) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 2 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
(05/04/1970) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 0 - 1 C.F. Reddis C.F. Reddis
(05/04/1970) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 1 - 0 C.E. Vendrell C.E. Vendrell

Jornada 32

(12/04/1970) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 0 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(12/04/1970) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 2 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(12/04/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 2 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(12/04/1970) U.D. Sants U.D. Sants 7 - 1 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(12/04/1970) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(12/04/1970) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 1 - 0 G.E. SEAT G.E. SEAT
(12/04/1970) C.F. Amposta C.F. Amposta 5 - 0 C.F. Juneda C.F. Juneda
(12/04/1970) C.F. Reddis C.F. Reddis 3 - 1 F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní
(12/04/1970) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 4 - 0 C.F. Montblanc C.F. Montblanc
(12/04/1970) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 7 - 1 C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei

Jornada 33

(19/04/1970) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 3 - 0 C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa
(19/04/1970) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 9 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(19/04/1970) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 1 - 0 U.D. Lérida U.D. Lérida
(19/04/1970) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 1 U.D. Sants U.D. Sants
(19/04/1970) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 4 - 0 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(19/04/1970) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(19/04/1970) G.E. SEAT G.E. SEAT 3 - 0 C.F. Amposta C.F. Amposta
(19/04/1970) C.F. Juneda C.F. Juneda 1 - 3 C.F. Reddis C.F. Reddis
(19/04/1970) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 1 - 3 C.E. Vendrell C.E. Vendrell
(19/04/1970) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 0 - 0 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels

Jornada 34

(26/01/1970) C.F. Reddis C.F. Reddis 2 - 1 G.E. SEAT G.E. SEAT
(26/04/1970) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 2 C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa
(26/04/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 3 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(26/04/1970) U.D. Sants U.D. Sants 2 - 2 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(26/04/1970) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 8 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(26/04/1970) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(26/04/1970) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(26/04/1970) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 3 - 0 F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní
(26/04/1970) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 3 - 1 C.F. Juneda C.F. Juneda
(26/04/1970) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 6 - 1 C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei

Jornada 35

(18/05/1970) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 2 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(18/05/1970) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 0 U.D. Lérida U.D. Lérida
(18/05/1970) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 3 U.D. Sants U.D. Sants
(18/05/1970) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 0 - 1 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(18/05/1970) CDC Torreforta CDC Torreforta 8 - 0 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(18/05/1970) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
(18/05/1970) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 4 - 1 C.F. Reddis C.F. Reddis
(18/05/1970) G.E. SEAT G.E. SEAT 4 - 0 C.E. Vendrell C.E. Vendrell
(18/05/1970) C.F. Juneda C.F. Juneda 2 - 0 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(18/05/1970) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 0 - 0 C.F. Montblanc C.F. Montblanc

Jornada 36

(24/05/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 2 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(24/05/1970) U.D. Sants U.D. Sants 5 - 1 C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa
(24/05/1970) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 8 - 3 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(24/05/1970) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 6 - 3 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(24/05/1970) C.F. Amposta C.F. Amposta 5 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(24/05/1970) C.F. Reddis C.F. Reddis 3 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(24/05/1970) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 1 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(24/05/1970) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 5 - 3 G.E. SEAT G.E. SEAT
(24/05/1970) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 1 - 1 C.F. Juneda C.F. Juneda
(24/05/1970) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 3 - 2 C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei

Jornada 37

(30/05/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 1 C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei
(30/05/1970) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 3 U.D. Sants U.D. Sants
(30/05/1970) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 2 C.At. Ibéria C.At. Ibéria
(30/05/1970) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 1 C.D. Alcanar C.D. Alcanar
(30/05/1970) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 3 - 2 C.F. Amposta C.F. Amposta
(30/05/1970) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 0 C.F. Reddis C.F. Reddis
(30/05/1970) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 2 C.E. Vendrell C.E. Vendrell
(30/05/1970) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 0 U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels
(30/05/1970) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 0 C.F. Montblanc C.F. Montblanc
(30/05/1970) C.F. Juneda C.F. Juneda 2 - 0 F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní

Jornada 38

(07/06/1970) U.D. Sants U.D. Sants 8 - 0 U.D. Lérida U.D. Lérida
(07/06/1970) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 6 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(07/06/1970) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 2 C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa
(07/06/1970) C.F. Amposta C.F. Amposta 6 - 0 F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc
(07/06/1970) C.F. Reddis C.F. Reddis 3 - 3 C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre
(07/06/1970) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 3 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(07/06/1970) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 0 - 0 U.D. Rapitense U.D. Rapitense
(07/06/1970) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 1 - 3 U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco
(07/06/1970) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 1 - 2 G.E. SEAT G.E. SEAT
(07/06/1970) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 4 - 3 C.F. Juneda C.F. Juneda
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 20 victories (53%), 10 empats (26%) i 8 derrotes (21%)
Gols marcats: 99 gols (2.61 per partit)
Golejadors:
Gols rebuts: 47 gols (1.24 per partit)
Porters: