Competicions

Tercera división - Grupo 7 (1960/1961)

Jornada 1

(11/09/1960) C.D. Europa C.D. Europa 6 - 0 C.D. La Cava C.D. Europa
(11/09/1960) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 4 - 0 U.D. Rapitense C.F. Reus Deportivo
(11/09/1960) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 1 C.D. Hospitalet C.F. Balaguer
(11/09/1960) U.D. San Martín U.D. San Martín 2 - 2 C.D. Júpiter U.D. San Martín
(11/09/1960) U.D. Sans U.D. Sans 3 - 0 U.D. Lérida U.D. Sans
(11/09/1960) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 2 Club Gimnástico de Tarragona C.At. Ibéria
(11/09/1960) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 1 C.F. Samboyano C.F. Amposta
(11/09/1960) C.F. Gavá C.F. Gavá 5 - 2 C.F. Villanueva y Geltrú C.F. Gavá

Jornada 2

(18/09/1960) C.D. La Cava C.D. La Cava 2 - 2 C.F. Gavá C.D. La Cava
(18/09/1960) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 0 - 1 C.D. Europa U.D. Rapitense
(18/09/1960) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 2 - 1 C.F. Reus Deportivo C.D. Hospitalet
(18/09/1960) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 5 - 1 C.F. Balaguer C.D. Júpiter
(18/09/1960) U.D. Lérida U.D. Lérida 2 - 0 U.D. San Martín U.D. Lérida
(18/09/1960) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 1 - 0 U.D. Sans Club Gimnástico de Tarragona
(18/09/1960) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 2 C.At. Ibéria C.F. Samboyano
(18/09/1960) C.F. Villanueva y Geltrú C.F. Villanueva y Geltrú 0 - 1 C.F. Amposta C.F. Villanueva y Geltrú

Jornada 3

(25/09/1960) C.D. La Cava C.D. La Cava 4 - 0 U.D. Rapitense C.D. La Cava
(25/09/1960) C.D. Europa C.D. Europa 1 - 2 C.D. Hospitalet C.D. Europa
(25/09/1960) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 2 - 1 C.D. Júpiter C.F. Reus Deportivo
(25/09/1960) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 2 U.D. Lérida C.F. Balaguer
(25/09/1960) U.D. San Martín U.D. San Martín 2 - 6 Club Gimnástico de Tarragona U.D. San Martín
(25/09/1960) U.D. Sans U.D. Sans 3 - 2 C.F. Samboyano U.D. Sans
(25/09/1960) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 0 - 1 C.F. Villanueva y Geltrú C.At. Ibéria
(25/09/1960) C.F. Gavá C.F. Gavá 3 - 2 C.F. Amposta C.F. Gavá

Jornada 4

(02/10/1960) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 4 C.F. Gavá U.D. Rapitense
(02/10/1960) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 10 - 0 C.D. La Cava C.D. Hospitalet
(02/10/1960) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 1 - 4 C.D. Europa C.D. Júpiter
(02/10/1960) U.D. Lérida U.D. Lérida 2 - 2 C.F. Reus Deportivo U.D. Lérida
(02/10/1960) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 6 - 3 C.F. Balaguer Club Gimnástico de Tarragona
(02/10/1960) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 4 - 2 U.D. San Martín C.F. Samboyano
(02/10/1960) C.F. Villanueva y Geltrú C.F. Villanueva y Geltrú 2 - 2 U.D. Sans C.F. Villanueva y Geltrú
(02/10/1960) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 1 C.At. Ibéria C.F. Amposta

Jornada 5

(09/10/1960) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 0 - 2 C.D. Hospitalet U.D. Rapitense
(09/10/1960) C.D. La Cava C.D. La Cava 3 - 0 C.D. Júpiter C.D. La Cava
(09/10/1960) C.D. Europa C.D. Europa 2 - 1 U.D. Lérida C.D. Europa
(09/10/1960) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 0 - 0 Club Gimnástico de Tarragona C.F. Reus Deportivo
(09/10/1960) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 0 C.F. Samboyano C.F. Balaguer
(09/10/1960) U.D. San Martín U.D. San Martín 1 - 0 C.F. Villanueva y Geltrú U.D. San Martín
(09/10/1960) U.D. Sans U.D. Sans 4 - 0 C.F. Amposta U.D. Sans
(09/10/1960) C.F. Gavá C.F. Gavá 1 - 1 C.At. Ibéria C.F. Gavá

Jornada 6

(16/10/1960) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 2 - 0 C.F. Gavá C.D. Hospitalet
(16/10/1960) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 4 - 2 U.D. Rapitense C.D. Júpiter
(16/10/1960) U.D. Lérida U.D. Lérida 3 - 1 C.D. La Cava U.D. Lérida
(16/10/1960) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 3 - 1 C.D. Europa Club Gimnástico de Tarragona
(16/10/1960) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 5 C.F. Reus Deportivo C.F. Samboyano
(16/10/1960) C.F. Villanueva y Geltrú C.F. Villanueva y Geltrú 3 - 1 C.F. Balaguer C.F. Villanueva y Geltrú
(16/10/1960) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 3 U.D. San Martín C.F. Amposta
(16/10/1960) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 2 U.D. Sans C.At. Ibéria

Jornada 7

(23/10/1960) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 4 - 0 C.D. Júpiter C.D. Hospitalet
(23/10/1960) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 1 U.D. Lérida U.D. Rapitense
(23/10/1960) C.D. La Cava C.D. La Cava 2 - 2 Club Gimnástico de Tarragona C.D. La Cava
(23/10/1960) C.D. Europa C.D. Europa 3 - 2 C.F. Samboyano C.D. Europa
(23/10/1960) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 0 - 0 C.F. Villanueva y Geltrú C.F. Reus Deportivo
(23/10/1960) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 0 C.F. Amposta C.F. Balaguer
(23/10/1960) U.D. San Martín U.D. San Martín 1 - 0 C.At. Ibéria U.D. San Martín
(23/10/1960) C.F. Gavá C.F. Gavá 3 - 1 U.D. Sans C.F. Gavá

Jornada 8

(30/10/1960) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 3 - 0 C.F. Gavá C.D. Júpiter
(30/10/1960) U.D. Lérida U.D. Lérida 3 - 3 C.D. Hospitalet U.D. Lérida
(30/10/1960) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 4 - 1 U.D. Rapitense Club Gimnástico de Tarragona
(30/10/1960) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 1 C.D. La Cava C.F. Samboyano
(30/10/1960) C.F. Villanueva y Geltrú C.F. Villanueva y Geltrú 0 - 0 C.D. Europa C.F. Villanueva y Geltrú
(30/10/1960) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 1 C.F. Reus Deportivo C.F. Amposta
(30/10/1960) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 3 C.F. Balaguer C.At. Ibéria
(30/10/1960) U.D. Sans U.D. Sans 0 - 0 U.D. San Martín U.D. Sans

Jornada 9

(07/11/1960) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 4 - 2 U.D. Lérida C.D. Júpiter
(07/11/1960) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 0 - 0 Club Gimnástico de Tarragona C.D. Hospitalet
(07/11/1960) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 0 C.F. Samboyano U.D. Rapitense
(07/11/1960) C.D. La Cava C.D. La Cava 3 - 1 C.F. Villanueva y Geltrú C.D. La Cava
(07/11/1960) C.D. Europa C.D. Europa 5 - 1 C.F. Amposta C.D. Europa
(07/11/1960) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 3 - 1 C.At. Ibéria C.F. Reus Deportivo
(07/11/1960) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 3 U.D. Sans C.F. Balaguer
(07/11/1960) C.F. Gavá C.F. Gavá 3 - 4 U.D. San Martín C.F. Gavá

Jornada 10

(13/11/1960) U.D. Lérida U.D. Lérida 4 - 1 C.F. Gavá U.D. Lérida
(13/11/1960) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 5 - 1 C.D. Júpiter Club Gimnástico de Tarragona
(13/11/1960) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 1 C.D. Hospitalet C.F. Samboyano
(13/11/1960) C.F. Villanueva y Geltrú C.F. Villanueva y Geltrú 5 - 1 U.D. Rapitense C.F. Villanueva y Geltrú
(13/11/1960) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 2 C.D. La Cava C.F. Amposta
(13/11/1960) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 0 C.D. Europa C.At. Ibéria
(13/11/1960) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 1 C.F. Reus Deportivo U.D. Sans
(13/11/1960) U.D. San Martín U.D. San Martín 2 - 5 C.F. Balaguer U.D. San Martín

Jornada 11

(20/11/1960) U.D. Lérida U.D. Lérida 0 - 3 Club Gimnástico de Tarragona U.D. Lérida
(20/11/1960) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 3 - 1 C.F. Samboyano C.D. Júpiter
(20/11/1960) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 3 - 1 C.F. Villanueva y Geltrú C.D. Hospitalet
(20/11/1960) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 4 - 2 C.F. Amposta U.D. Rapitense
(20/11/1960) C.D. La Cava C.D. La Cava 4 - 1 C.At. Ibéria C.D. La Cava
(20/11/1960) C.D. Europa C.D. Europa 2 - 4 U.D. Sans C.D. Europa
(20/11/1960) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 4 - 2 U.D. San Martín C.F. Reus Deportivo
(20/11/1960) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 0 C.F. Balaguer C.F. Gavá

Jornada 12

(27/11/1960) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 3 - 1 C.F. Gavá Club Gimnástico de Tarragona
(27/11/1960) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 4 U.D. Lérida C.F. Samboyano
(27/11/1960) C.F. Villanueva y Geltrú C.F. Villanueva y Geltrú 1 - 0 C.D. Júpiter C.F. Villanueva y Geltrú
(27/11/1960) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 1 C.D. Hospitalet C.F. Amposta
(27/11/1960) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 0 U.D. Rapitense C.At. Ibéria
(27/11/1960) U.D. Sans U.D. Sans 3 - 0 C.D. La Cava U.D. Sans
(27/11/1960) U.D. San Martín U.D. San Martín 1 - 0 C.D. Europa U.D. San Martín
(27/11/1960) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 3 C.F. Reus Deportivo C.F. Balaguer

Jornada 13

(04/12/1960) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 4 - 0 C.F. Samboyano Club Gimnástico de Tarragona
(04/12/1960) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 0 C.F. Villanueva y Geltrú U.D. Lérida
(04/12/1960) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 4 - 0 C.F. Amposta C.D. Júpiter
(04/12/1960) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 4 - 0 C.At. Ibéria C.D. Hospitalet
(04/12/1960) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 2 U.D. Sans U.D. Rapitense
(04/12/1960) C.D. La Cava C.D. La Cava 2 - 0 U.D. San Martín C.D. La Cava
(04/12/1960) C.D. Europa C.D. Europa 3 - 0 C.F. Balaguer C.D. Europa
(04/12/1960) C.F. Gavá C.F. Gavá 0 - 1 C.F. Reus Deportivo C.F. Gavá

Jornada 14

(11/12/1960) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 3 C.F. Samboyano C.F. Gavá
(11/12/1960) C.F. Villanueva y Geltrú C.F. Villanueva y Geltrú 1 - 2 Club Gimnástico de Tarragona C.F. Villanueva y Geltrú
(11/12/1960) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 U.D. Lérida C.F. Amposta
(11/12/1960) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 2 C.D. Júpiter C.At. Ibéria
(11/12/1960) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 1 C.D. Hospitalet U.D. Sans
(11/12/1960) U.D. San Martín U.D. San Martín 8 - 0 U.D. Rapitense U.D. San Martín
(11/12/1960) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 4 - 0 C.D. La Cava C.F. Balaguer
(11/12/1960) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 1 - 3 C.D. Europa C.F. Reus Deportivo

Jornada 15

(18/12/1960) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 3 C.F. Villanueva y Geltrú C.F. Samboyano
(18/12/1960) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 5 - 1 C.F. Amposta Club Gimnástico de Tarragona
(18/12/1960) U.D. Lérida U.D. Lérida 5 - 1 C.At. Ibéria U.D. Lérida
(18/12/1960) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 2 - 1 U.D. Sans C.D. Júpiter
(18/12/1960) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 6 - 1 U.D. San Martín C.D. Hospitalet
(18/12/1960) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 4 - 3 C.F. Balaguer U.D. Rapitense
(18/12/1960) C.D. La Cava C.D. La Cava 1 - 1 C.F. Reus Deportivo C.D. La Cava
(18/12/1960) C.D. Europa C.D. Europa 5 - 1 C.F. Gavá C.D. Europa

Jornada 16

(01/01/1961) C.D. La Cava C.D. La Cava 2 - 2 C.D. Europa C.D. La Cava
(01/01/1961) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 0 C.F. Reus Deportivo U.D. Rapitense
(01/01/1961) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 7 - 1 C.F. Balaguer C.D. Hospitalet
(01/01/1961) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 3 - 5 U.D. San Martín C.D. Júpiter
(01/01/1961) U.D. Lérida U.D. Lérida 4 - 0 U.D. Sans U.D. Lérida
(01/01/1961) C.F. Villanueva y Geltrú C.F. Villanueva y Geltrú 3 - 0 C.F. Gavá C.F. Villanueva y Geltrú
(06/01/1961) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 0 - 0 C.At. Ibéria Club Gimnástico de Tarragona
(06/01/1961) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 4 - 1 C.F. Amposta C.F. Samboyano

Jornada 17

(09/01/1961) C.F. Gavá C.F. Gavá 3 - 0 C.D. La Cava C.F. Gavá
(09/01/1961) C.D. Europa C.D. Europa 1 - 2 U.D. Rapitense C.D. Europa
(09/01/1961) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 1 - 1 C.D. Hospitalet C.F. Reus Deportivo
(09/01/1961) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 2 C.D. Júpiter C.F. Balaguer
(09/01/1961) U.D. San Martín U.D. San Martín 2 - 0 U.D. Lérida U.D. San Martín
(09/01/1961) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 0 Club Gimnástico de Tarragona U.D. Sans
(09/01/1961) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 1 C.F. Samboyano C.At. Ibéria
(09/01/1961) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 C.F. Villanueva y Geltrú C.F. Amposta

Jornada 18

(15/01/1961) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 1 C.D. La Cava U.D. Rapitense
(15/01/1961) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 5 - 0 C.D. Europa C.D. Hospitalet
(15/01/1961) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 3 - 1 C.F. Reus Deportivo C.D. Júpiter
(15/01/1961) U.D. Lérida U.D. Lérida 2 - 2 C.F. Balaguer U.D. Lérida
(15/01/1961) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 4 - 0 U.D. San Martín Club Gimnástico de Tarragona
(15/01/1961) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 1 U.D. Sans C.F. Samboyano
(15/01/1961) C.F. Villanueva y Geltrú C.F. Villanueva y Geltrú 3 - 1 C.At. Ibéria C.F. Villanueva y Geltrú
(15/01/1961) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 0 C.F. Gavá C.F. Amposta

Jornada 19

(29/01/1961) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 2 U.D. Rapitense C.F. Gavá
(29/01/1961) C.D. La Cava C.D. La Cava 2 - 1 C.D. Hospitalet C.D. La Cava
(29/01/1961) C.D. Europa C.D. Europa 5 - 0 C.D. Júpiter C.D. Europa
(29/01/1961) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 3 - 1 U.D. Lérida C.F. Reus Deportivo
(29/01/1961) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 Club Gimnástico de Tarragona C.F. Balaguer
(29/01/1961) U.D. San Martín U.D. San Martín 2 - 0 C.F. Samboyano U.D. San Martín
(29/01/1961) U.D. Sans U.D. Sans 3 - 3 C.F. Villanueva y Geltrú U.D. Sans
(29/01/1961) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 3 C.F. Amposta C.At. Ibéria

Jornada 20

(06/02/1961) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 5 - 0 U.D. Rapitense C.D. Hospitalet
(06/02/1961) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 3 - 0 C.D. La Cava C.D. Júpiter
(06/02/1961) U.D. Lérida U.D. Lérida 0 - 0 C.D. Europa U.D. Lérida
(06/02/1961) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 1 - 1 C.F. Reus Deportivo Club Gimnástico de Tarragona
(06/02/1961) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 0 C.F. Balaguer C.F. Samboyano
(06/02/1961) C.F. Villanueva y Geltrú C.F. Villanueva y Geltrú 2 - 2 U.D. San Martín C.F. Villanueva y Geltrú
(06/02/1961) C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 1 U.D. Sans C.F. Amposta
(06/02/1961) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 0 - 0 C.F. Gavá C.At. Ibéria

Jornada 21

(12/02/1961) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 3 C.D. Hospitalet C.F. Gavá
(12/02/1961) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 4 - 1 C.D. Júpiter U.D. Rapitense
(12/02/1961) C.D. La Cava C.D. La Cava 1 - 0 U.D. Lérida C.D. La Cava
(12/02/1961) C.D. Europa C.D. Europa 5 - 0 Club Gimnástico de Tarragona C.D. Europa
(12/02/1961) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 6 - 0 C.F. Samboyano C.F. Reus Deportivo
(12/02/1961) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 0 C.F. Villanueva y Geltrú C.F. Balaguer
(12/02/1961) U.D. San Martín U.D. San Martín 3 - 1 C.F. Amposta U.D. San Martín
(12/02/1961) U.D. Sans U.D. Sans 0 - 1 C.At. Ibéria U.D. Sans

Jornada 22

(19/02/1961) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 1 - 1 C.D. Hospitalet C.D. Júpiter
(19/02/1961) U.D. Lérida U.D. Lérida 5 - 0 U.D. Rapitense U.D. Lérida
(19/02/1961) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 2 - 0 C.D. La Cava Club Gimnástico de Tarragona
(19/02/1961) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 0 C.D. Europa C.F. Samboyano
(19/02/1961) C.F. Villanueva y Geltrú C.F. Villanueva y Geltrú 4 - 1 C.F. Reus Deportivo C.F. Villanueva y Geltrú
(19/02/1961) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 1 C.F. Balaguer C.F. Amposta
(19/02/1961) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 1 U.D. San Martín C.At. Ibéria
(19/02/1961) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 0 C.F. Gavá U.D. Sans

Jornada 23

(26/02/1961) C.F. Gavá C.F. Gavá 0 - 2 C.D. Júpiter C.F. Gavá
(26/02/1961) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 2 - 1 U.D. Lérida C.D. Hospitalet
(26/02/1961) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 0 - 0 Club Gimnástico de Tarragona U.D. Rapitense
(26/02/1961) C.D. La Cava C.D. La Cava 0 - 1 C.F. Samboyano C.D. La Cava
(26/02/1961) C.D. Europa C.D. Europa 1 - 0 C.F. Villanueva y Geltrú C.D. Europa
(26/02/1961) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 3 - 1 C.F. Amposta C.F. Reus Deportivo
(26/02/1961) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 5 - 1 C.At. Ibéria C.F. Balaguer
(26/02/1961) U.D. San Martín U.D. San Martín 2 - 0 U.D. Sans U.D. San Martín

Jornada 24

(05/03/1961) U.D. Lérida U.D. Lérida 4 - 2 C.D. Júpiter U.D. Lérida
(05/03/1961) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 2 - 0 C.D. Hospitalet Club Gimnástico de Tarragona
(05/03/1961) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 4 - 4 U.D. Rapitense C.F. Samboyano
(05/03/1961) C.F. Villanueva y Geltrú C.F. Villanueva y Geltrú 3 - 1 C.D. La Cava C.F. Villanueva y Geltrú
(05/03/1961) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 0 C.D. Europa C.F. Amposta
(05/03/1961) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 0 C.F. Reus Deportivo C.At. Ibéria
(05/03/1961) U.D. Sans U.D. Sans 8 - 2 C.F. Balaguer U.D. Sans
(05/03/1961) U.D. San Martín U.D. San Martín 1 - 2 C.F. Gavá U.D. San Martín

Jornada 25

(12/03/1961) C.F. Gavá C.F. Gavá 4 - 0 U.D. Lérida C.F. Gavá
(12/03/1961) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 1 - 3 Club Gimnástico de Tarragona C.D. Júpiter
(12/03/1961) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 3 - 1 C.F. Samboyano C.D. Hospitalet
(12/03/1961) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 4 - 0 C.F. Villanueva y Geltrú U.D. Rapitense
(12/03/1961) C.D. La Cava C.D. La Cava 1 - 2 C.F. Amposta C.D. La Cava
(12/03/1961) C.D. Europa C.D. Europa 2 - 2 C.At. Ibéria C.D. Europa
(12/03/1961) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 2 - 1 U.D. Sans C.F. Reus Deportivo
(12/03/1961) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 0 U.D. San Martín C.F. Balaguer

Jornada 26

(19/03/1961) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 4 - 0 U.D. Lérida Club Gimnástico de Tarragona
(19/03/1961) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 3 C.D. Júpiter C.F. Samboyano
(19/03/1961) C.F. Villanueva y Geltrú C.F. Villanueva y Geltrú 3 - 1 C.D. Hospitalet C.F. Villanueva y Geltrú
(19/03/1961) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 1 U.D. Rapitense C.F. Amposta
(19/03/1961) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 0 C.D. La Cava C.At. Ibéria
(19/03/1961) U.D. Sans U.D. Sans 4 - 2 C.D. Europa U.D. Sans
(19/03/1961) U.D. San Martín U.D. San Martín 2 - 3 C.F. Reus Deportivo U.D. San Martín
(19/03/1961) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 1 C.F. Gavá C.F. Balaguer

Jornada 27

(26/03/1961) C.F. Gavá C.F. Gavá 1 - 1 Club Gimnástico de Tarragona C.F. Gavá
(26/03/1961) U.D. Lérida U.D. Lérida 3 - 2 C.F. Samboyano U.D. Lérida
(26/03/1961) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 2 - 2 C.F. Villanueva y Geltrú C.D. Júpiter
(26/03/1961) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 3 - 1 C.F. Amposta C.D. Hospitalet
(26/03/1961) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 1 C.At. Ibéria U.D. Rapitense
(26/03/1961) C.D. La Cava C.D. La Cava 3 - 2 U.D. Sans C.D. La Cava
(26/03/1961) C.D. Europa C.D. Europa 2 - 2 U.D. San Martín C.D. Europa
(26/03/1961) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 4 - 1 C.F. Balaguer C.F. Reus Deportivo

Jornada 28

(02/04/1961) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 1 Club Gimnástico de Tarragona C.F. Samboyano
(02/04/1961) C.F. Villanueva y Geltrú C.F. Villanueva y Geltrú 3 - 5 U.D. Lérida C.F. Villanueva y Geltrú
(02/04/1961) C.F. Amposta C.F. Amposta 7 - 1 C.D. Júpiter C.F. Amposta
(02/04/1961) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 0 C.D. Hospitalet C.At. Ibéria
(02/04/1961) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 2 U.D. Rapitense U.D. Sans
(02/04/1961) U.D. San Martín U.D. San Martín 6 - 0 C.D. La Cava U.D. San Martín
(02/04/1961) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 1 C.D. Europa C.F. Balaguer
(02/04/1961) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 1 - 2 C.F. Gavá C.F. Reus Deportivo

Jornada 29

(09/04/1961) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 2 C.F. Gavá C.F. Samboyano
(09/04/1961) Club Gimnástico de Tarragona Club Gimnástico de Tarragona 5 - 1 C.F. Villanueva y Geltrú Club Gimnástico de Tarragona
(09/04/1961) U.D. Lérida U.D. Lérida 4 - 1 C.F. Amposta U.D. Lérida
(09/04/1961) C.D. Júpiter C.D. Júpiter 2 - 2 C.At. Ibéria C.D. Júpiter
(09/04/1961) C.D. Hospitalet C.D. Hospitalet 3 - 1 U.D. Sans C.D. Hospitalet
(09/04/1961) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 8 U.D. San Martín U.D. Rapitense
(09/04/1961) C.D. La Cava C.D. La Cava 1 - 1 C.F. Balaguer C.D. La Cava
(09/04/1961) C.D. Europa C.D. Europa 1 - 2 C.F. Reus Deportivo C.D. Europa

Jornada 30

(16/04/1961) C.F. Villanueva y Geltrú C.F. Villanueva y Geltrú 6 - 2 C.F. Samboyano C.F. Villanueva y Geltrú
(16/04/1961) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 2 Club Gimnástico de Tarragona C.F. Amposta
(16/04/1961) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 1 U.D. Lérida C.At. Ibéria
(16/04/1961) U.D. Sans U.D. Sans 5 - 4 C.D. Júpiter U.D. Sans
(16/04/1961) U.D. San Martín U.D. San Martín 2 - 1 C.D. Hospitalet U.D. San Martín
(16/04/1961) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 4 - 2 U.D. Rapitense C.F. Balaguer
(16/04/1961) C.F. Reus Deportivo C.F. Reus Deportivo 2 - 1 C.D. La Cava C.F. Reus Deportivo
(16/04/1961) C.F. Gavá C.F. Gavá 3 - 1 C.D. Europa C.F. Gavá
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 9 victories (30%), 7 empats (23%) i 12 derrotes (40%)
Gols marcats: 61 gols (2.03 per partit)
Golejadors:
Gols rebuts: 53 gols (1.77 per partit)
Porters: