Competicions

Tercera División - Grupo 5 (1995/1996)

Jornada 1

(03/09/1995) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 2 Palamós C.F. C.F. Igualada
(03/09/1995) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 0 U.At. Horta C.E. Banyoles
(03/09/1995) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 2 - 0 U.E. Sants A.D. Guíxols
(03/09/1995) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 5 C.E. Mataró C.E. Júpiter
(03/09/1995) F.C. Santboià F.C. Santboià 3 - 2 C.F. Balaguer F.C. Santboià
(03/09/1995) C.E. Cerdanyola C.E. Cerdanyola 0 - 0 E.C. Granollers C.E. Cerdanyola
(03/09/1995) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 5 - 0 C.E. Premià C.At. Roda de Barà
(03/09/1995) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Rubí
(03/09/1995) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 1 C.E. Europa C.D. Tortosa
(03/09/1995) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 1 Vilobí C.F. Girona F.C.

Jornada 2

(10/09/1995) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 1 Girona F.C. Palamós C.F.
(10/09/1995) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 1 C.F. Igualada U.At. Horta
(10/09/1995) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 C.E. Banyoles U.E. Sants
(10/09/1995) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 1 A.D. Guíxols C.E. Mataró
(10/09/1995) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 5 C.E. Júpiter C.F. Balaguer
(10/09/1995) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 1 F.C. Santboià E.C. Granollers
(10/09/1995) C.E. Premià C.E. Premià 4 - 0 C.E. Cerdanyola C.E. Premià
(10/09/1995) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 2 C.At. Roda de Barà U.E. Tàrrega
(10/09/1995) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 1 U.E. Rubí C.E. Europa
(10/09/1995) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 1 - 2 C.D. Tortosa Vilobí C.F.

Jornada 3

(17/09/1995) Palamós C.F. Palamós C.F. 2 - 2 U.At. Horta Palamós C.F.
(17/09/1995) C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 1 U.E. Sants C.F. Igualada
(17/09/1995) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 3 - 2 C.E. Mataró C.E. Banyoles
(17/09/1995) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 2 C.F. Balaguer A.D. Guíxols
(17/09/1995) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 1 E.C. Granollers C.E. Júpiter
(17/09/1995) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 0 C.E. Premià F.C. Santboià
(17/09/1995) C.E. Cerdanyola C.E. Cerdanyola 0 - 0 U.E. Tàrrega C.E. Cerdanyola
(17/09/1995) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 2 C.E. Europa C.At. Roda de Barà
(17/09/1995) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 1 Vilobí C.F. U.E. Rubí
(17/09/1995) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 2 C.D. Tortosa Girona F.C.

Jornada 4

(24/09/1995) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 2 Girona F.C. U.At. Horta
(24/09/1995) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 Palamós C.F. U.E. Sants
(24/09/1995) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 1 C.F. Igualada C.E. Mataró
(24/09/1995) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 2 C.E. Banyoles C.F. Balaguer
(24/09/1995) E.C. Granollers E.C. Granollers 3 - 2 A.D. Guíxols E.C. Granollers
(24/09/1995) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 1 C.E. Júpiter C.E. Premià
(24/09/1995) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 1 F.C. Santboià U.E. Tàrrega
(24/09/1995) C.E. Europa C.E. Europa 0 - 0 C.E. Cerdanyola C.E. Europa
(24/09/1995) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 1 - 1 C.At. Roda de Barà Vilobí C.F.
(24/09/1995) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 U.E. Rubí C.D. Tortosa

Jornada 5

(01/10/1995) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 0 U.E. Sants U.At. Horta
(01/10/1995) Palamós C.F. Palamós C.F. 5 - 2 C.E. Mataró Palamós C.F.
(01/10/1995) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 0 C.F. Balaguer C.F. Igualada
(01/10/1995) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 2 E.C. Granollers C.E. Banyoles
(01/10/1995) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 1 - 1 C.E. Premià A.D. Guíxols
(01/10/1995) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 0 U.E. Tàrrega C.E. Júpiter
(01/10/1995) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 4 C.E. Europa F.C. Santboià
(01/10/1995) C.E. Cerdanyola C.E. Cerdanyola 1 - 2 Vilobí C.F. C.E. Cerdanyola
(01/10/1995) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 2 C.D. Tortosa C.At. Roda de Barà
(01/10/1995) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 0 U.E. Rubí Girona F.C.

Jornada 6

(08/10/1995) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 Girona F.C. U.E. Sants
(08/10/1995) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 0 U.At. Horta C.E. Mataró
(08/10/1995) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 0 Palamós C.F. C.F. Balaguer
(08/10/1995) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 3 C.F. Igualada E.C. Granollers
(08/10/1995) C.E. Premià C.E. Premià 4 - 1 C.E. Banyoles C.E. Premià
(08/10/1995) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 5 - 0 A.D. Guíxols U.E. Tàrrega
(08/10/1995) C.E. Europa C.E. Europa 4 - 1 C.E. Júpiter C.E. Europa
(08/10/1995) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 3 - 1 F.C. Santboià Vilobí C.F.
(08/10/1995) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 2 C.E. Cerdanyola C.D. Tortosa
(08/10/1995) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 3 C.At. Roda de Barà U.E. Rubí

Jornada 7

(12/10/1995) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 C.E. Mataró U.E. Sants
(12/10/1995) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 3 C.F. Balaguer U.At. Horta
(12/10/1995) Palamós C.F. Palamós C.F. 0 - 0 E.C. Granollers Palamós C.F.
(12/10/1995) C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 1 C.E. Premià C.F. Igualada
(12/10/1995) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 1 U.E. Tàrrega C.E. Banyoles
(12/10/1995) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 3 - 3 C.E. Europa A.D. Guíxols
(12/10/1995) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 2 Vilobí C.F. C.E. Júpiter
(12/10/1995) F.C. Santboià F.C. Santboià 3 - 1 C.D. Tortosa F.C. Santboià
(12/10/1995) C.E. Cerdanyola C.E. Cerdanyola 2 - 2 U.E. Rubí C.E. Cerdanyola
(12/10/1995) Girona F.C. Girona F.C. 2 - 3 C.At. Roda de Barà Girona F.C.

Jornada 8

(15/10/1995) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 0 Girona F.C. C.E. Mataró
(15/10/1995) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 0 U.E. Sants C.F. Balaguer
(15/10/1995) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 0 U.At. Horta E.C. Granollers
(15/10/1995) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 0 Palamós C.F. C.E. Premià
(15/10/1995) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 6 - 0 C.F. Igualada U.E. Tàrrega
(15/10/1995) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 1 C.E. Banyoles C.E. Europa
(15/10/1995) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 1 - 1 A.D. Guíxols Vilobí C.F.
(15/10/1995) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 1 C.E. Júpiter C.D. Tortosa
(15/10/1995) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 0 F.C. Santboià U.E. Rubí
(15/10/1995) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 0 C.E. Cerdanyola C.At. Roda de Barà

Jornada 9

(22/10/1995) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 2 C.F. Balaguer C.E. Mataró
(22/10/1995) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 E.C. Granollers U.E. Sants
(22/10/1995) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 1 C.E. Premià U.At. Horta
(22/10/1995) Palamós C.F. Palamós C.F. 3 - 3 U.E. Tàrrega Palamós C.F.
(22/10/1995) C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 5 C.E. Europa C.F. Igualada
(22/10/1995) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 2 - 4 Vilobí C.F. C.E. Banyoles
(22/10/1995) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 2 - 0 C.D. Tortosa A.D. Guíxols
(22/10/1995) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 2 U.E. Rubí C.E. Júpiter
(22/10/1995) F.C. Santboià F.C. Santboià 3 - 1 C.At. Roda de Barà F.C. Santboià
(22/10/1995) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 0 C.E. Cerdanyola Girona F.C.

Jornada 10

(29/10/1995) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 3 Girona F.C. C.F. Balaguer
(29/10/1995) E.C. Granollers E.C. Granollers 4 - 3 C.E. Mataró E.C. Granollers
(29/10/1995) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 2 U.E. Sants C.E. Premià
(29/10/1995) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 0 U.At. Horta U.E. Tàrrega
(29/10/1995) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 1 Palamós C.F. C.E. Europa
(29/10/1995) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 3 - 0 C.F. Igualada Vilobí C.F.
(29/10/1995) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 0 C.E. Banyoles C.D. Tortosa
(29/10/1995) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 A.D. Guíxols U.E. Rubí
(29/10/1995) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 2 - 1 C.E. Júpiter C.At. Roda de Barà
(29/10/1995) C.E. Cerdanyola C.E. Cerdanyola 2 - 0 F.C. Santboià C.E. Cerdanyola

Jornada 11

(01/11/1995) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 E.C. Granollers C.F. Balaguer
(01/11/1995) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 1 C.E. Premià C.E. Mataró
(01/11/1995) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Sants
(01/11/1995) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 0 C.E. Europa U.At. Horta
(01/11/1995) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 0 Vilobí C.F. Palamós C.F.
(01/11/1995) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 3 C.D. Tortosa C.F. Igualada
(01/11/1995) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 3 - 1 U.E. Rubí C.E. Banyoles
(01/11/1995) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 0 C.At. Roda de Barà A.D. Guíxols
(01/11/1995) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 0 - 2 C.E. Cerdanyola C.E. Júpiter
(01/11/1995) Girona F.C. Girona F.C. 2 - 3 F.C. Santboià Girona F.C.

Jornada 12

(05/11/1995) E.C. Granollers E.C. Granollers 3 - 0 Girona F.C. E.C. Granollers
(05/11/1995) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 1 C.F. Balaguer C.E. Premià
(05/11/1995) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 0 C.E. Mataró U.E. Tàrrega
(05/11/1995) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 0 U.E. Sants C.E. Europa
(05/11/1995) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 10 - 0 U.At. Horta Vilobí C.F.
(05/11/1995) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 3 Palamós C.F. C.D. Tortosa
(05/11/1995) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 C.F. Igualada U.E. Rubí
(05/11/1995) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 4 - 0 C.E. Banyoles C.At. Roda de Barà
(05/11/1995) C.E. Cerdanyola C.E. Cerdanyola 2 - 0 A.D. Guíxols C.E. Cerdanyola
(05/11/1995) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 1 C.E. Júpiter F.C. Santboià

Jornada 13

(12/11/1995) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 2 C.E. Premià E.C. Granollers
(12/11/1995) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 0 U.E. Tàrrega C.F. Balaguer
(12/11/1995) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 1 C.E. Europa C.E. Mataró
(12/11/1995) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 0 Vilobí C.F. U.E. Sants
(12/11/1995) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 2 C.D. Tortosa U.At. Horta
(12/11/1995) Palamós C.F. Palamós C.F. 0 - 0 U.E. Rubí Palamós C.F.
(12/11/1995) C.F. Igualada C.F. Igualada 6 - 2 C.At. Roda de Barà C.F. Igualada
(12/11/1995) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 2 - 1 C.E. Cerdanyola C.E. Banyoles
(12/11/1995) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 5 F.C. Santboià A.D. Guíxols
(12/11/1995) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 0 C.E. Júpiter Girona F.C.

Jornada 14

(19/11/1995) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 1 Girona F.C. C.E. Premià
(19/11/1995) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 1 E.C. Granollers U.E. Tàrrega
(19/11/1995) C.E. Europa C.E. Europa 0 - 0 C.F. Balaguer C.E. Europa
(19/11/1995) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 2 - 2 C.E. Mataró Vilobí C.F.
(19/11/1995) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 7 - 1 U.E. Sants C.D. Tortosa
(19/11/1995) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 1 U.At. Horta U.E. Rubí
(19/11/1995) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 0 Palamós C.F. C.At. Roda de Barà
(19/11/1995) C.E. Cerdanyola C.E. Cerdanyola 3 - 1 C.F. Igualada C.E. Cerdanyola
(19/11/1995) F.C. Santboià F.C. Santboià 3 - 2 C.E. Banyoles F.C. Santboià
(19/11/1995) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 3 - 1 A.D. Guíxols C.E. Júpiter

Jornada 15

(26/11/1995) C.E. Premià C.E. Premià 3 - 3 U.E. Tàrrega C.E. Premià
(26/11/1995) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 2 C.E. Europa E.C. Granollers
(26/11/1995) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 2 Vilobí C.F. C.F. Balaguer
(26/11/1995) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 1 C.D. Tortosa C.E. Mataró
(26/11/1995) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 U.E. Rubí U.E. Sants
(26/11/1995) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 3 C.At. Roda de Barà U.At. Horta
(26/11/1995) Palamós C.F. Palamós C.F. 2 - 1 C.E. Cerdanyola Palamós C.F.
(26/11/1995) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 2 F.C. Santboià C.F. Igualada
(26/11/1995) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 0 C.E. Júpiter C.E. Banyoles
(26/11/1995) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 1 A.D. Guíxols Girona F.C.

Jornada 16

(03/12/1995) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 0 Girona F.C. U.E. Tàrrega
(03/12/1995) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 4 C.E. Premià C.E. Europa
(03/12/1995) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 4 - 0 E.C. Granollers Vilobí C.F.
(03/12/1995) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 C.F. Balaguer C.D. Tortosa
(03/12/1995) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 0 C.E. Mataró U.E. Rubí
(03/12/1995) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 1 U.E. Sants C.At. Roda de Barà
(03/12/1995) C.E. Cerdanyola C.E. Cerdanyola 3 - 0 U.At. Horta C.E. Cerdanyola
(03/12/1995) F.C. Santboià F.C. Santboià 4 - 1 Palamós C.F. F.C. Santboià
(03/12/1995) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 6 - 1 C.F. Igualada C.E. Júpiter
(03/12/1995) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 0 C.E. Banyoles A.D. Guíxols

Jornada 17

(10/12/1995) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 2 C.E. Europa U.E. Tàrrega
(10/12/1995) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 1 Vilobí C.F. C.E. Premià
(10/12/1995) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 1 C.D. Tortosa E.C. Granollers
(10/12/1995) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 1 U.E. Rubí C.F. Balaguer
(10/12/1995) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 1 C.At. Roda de Barà C.E. Mataró
(10/12/1995) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Sants
(10/12/1995) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 1 F.C. Santboià U.At. Horta
(10/12/1995) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 0 C.E. Júpiter Palamós C.F.
(10/12/1995) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 0 A.D. Guíxols C.F. Igualada
(10/12/1995) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 0 C.E. Banyoles Girona F.C.

Jornada 18

(17/12/1995) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 1 C.E. Europa Girona F.C.
(17/12/1995) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 0 - 0 U.E. Tàrrega Vilobí C.F.
(17/12/1995) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 2 C.E. Premià C.D. Tortosa
(17/12/1995) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 2 E.C. Granollers U.E. Rubí
(17/12/1995) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 0 C.F. Balaguer C.At. Roda de Barà
(17/12/1995) C.E. Cerdanyola C.E. Cerdanyola 2 - 2 C.E. Mataró C.E. Cerdanyola
(17/12/1995) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 0 U.E. Sants F.C. Santboià
(17/12/1995) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 1 U.At. Horta C.E. Júpiter
(17/12/1995) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 1 - 1 Palamós C.F. A.D. Guíxols
(17/12/1995) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 5 - 0 C.F. Igualada C.E. Banyoles

Jornada 19

(07/01/1996) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 2 Vilobí C.F. C.E. Europa
(07/01/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 1 C.D. Tortosa U.E. Tàrrega
(07/01/1996) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 0 U.E. Rubí C.E. Premià
(07/01/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 2 C.At. Roda de Barà E.C. Granollers
(07/01/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 2 C.E. Cerdanyola C.F. Balaguer
(07/01/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 2 F.C. Santboià C.E. Mataró
(07/01/1996) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.E. Júpiter U.E. Sants
(07/01/1996) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 2 A.D. Guíxols U.At. Horta
(07/01/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 2 - 0 C.E. Banyoles Palamós C.F.
(07/01/1996) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 0 Girona F.C. C.F. Igualada

Jornada 20

(14/01/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 3 - 0 C.F. Igualada Palamós C.F.
(14/01/1996) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 1 C.E. Banyoles U.At. Horta
(14/01/1996) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 A.D. Guíxols U.E. Sants
(14/01/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 1 C.E. Júpiter C.E. Mataró
(14/01/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 1 F.C. Santboià C.F. Balaguer
(14/01/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 0 C.E. Cerdanyola E.C. Granollers
(14/01/1996) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 1 C.At. Roda de Barà C.E. Premià
(14/01/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 0 U.E. Rubí U.E. Tàrrega
(14/01/1996) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 1 C.D. Tortosa C.E. Europa
(14/01/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 2 - 1 Girona F.C. Vilobí C.F.

Jornada 21

(21/01/1996) Girona F.C. Girona F.C. 0 - 1 Palamós C.F. Girona F.C.
(21/01/1996) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 1 U.At. Horta C.F. Igualada
(21/01/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 4 - 0 U.E. Sants C.E. Banyoles
(21/01/1996) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 1 - 1 C.E. Mataró A.D. Guíxols
(21/01/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 3 - 1 C.F. Balaguer C.E. Júpiter
(21/01/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 1 E.C. Granollers F.C. Santboià
(21/01/1996) C.E. Cerdanyola C.E. Cerdanyola 1 - 0 C.E. Premià C.E. Cerdanyola
(21/01/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 1 U.E. Tàrrega C.At. Roda de Barà
(21/01/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 C.E. Europa U.E. Rubí
(21/01/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 1 Vilobí C.F. C.D. Tortosa

Jornada 22

(28/01/1996) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 1 Palamós C.F. U.At. Horta
(28/01/1996) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 C.F. Igualada U.E. Sants
(28/01/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 3 - 0 C.E. Banyoles C.E. Mataró
(28/01/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 5 - 2 A.D. Guíxols C.F. Balaguer
(28/01/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 0 C.E. Júpiter E.C. Granollers
(28/01/1996) C.E. Premià C.E. Premià 3 - 1 F.C. Santboià C.E. Premià
(28/01/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 0 C.E. Cerdanyola U.E. Tàrrega
(28/01/1996) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 0 C.At. Roda de Barà C.E. Europa
(28/01/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 2 - 2 U.E. Rubí Vilobí C.F.
(28/01/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 2 Girona F.C. C.D. Tortosa

Jornada 23

(04/02/1996) Girona F.C. Girona F.C. 2 - 1 U.At. Horta Girona F.C.
(04/02/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 3 - 1 U.E. Sants Palamós C.F.
(04/02/1996) C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 2 C.E. Mataró C.F. Igualada
(04/02/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 2 C.F. Balaguer C.E. Banyoles
(04/02/1996) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 1 - 2 E.C. Granollers A.D. Guíxols
(04/02/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 3 C.E. Premià C.E. Júpiter
(04/02/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 1 U.E. Tàrrega F.C. Santboià
(04/02/1996) C.E. Cerdanyola C.E. Cerdanyola 0 - 2 C.E. Europa C.E. Cerdanyola
(04/02/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 0 Vilobí C.F. C.At. Roda de Barà
(04/02/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 0 C.D. Tortosa U.E. Rubí

Jornada 24

(11/02/1996) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 U.At. Horta U.E. Sants
(11/02/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 3 - 1 Palamós C.F. C.E. Mataró
(11/02/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 1 C.F. Igualada C.F. Balaguer
(11/02/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 0 C.E. Banyoles E.C. Granollers
(11/02/1996) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 1 A.D. Guíxols C.E. Premià
(11/02/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 5 - 2 C.E. Júpiter U.E. Tàrrega
(11/02/1996) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 1 F.C. Santboià C.E. Europa
(11/02/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 0 C.E. Cerdanyola C.At. Roda de Barà
(11/02/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 1 Vilobí C.F. C.D. Tortosa
(11/02/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 1 Girona F.C. U.E. Rubí

Jornada 25

(18/02/1996) Girona F.C. Girona F.C. 2 - 1 U.E. Sants Girona F.C.
(18/02/1996) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 2 C.E. Mataró U.At. Horta
(18/02/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 3 - 1 C.F. Balaguer Palamós C.F.
(18/02/1996) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 1 E.C. Granollers C.F. Igualada
(18/02/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 3 - 1 C.E. Premià C.E. Banyoles
(18/02/1996) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 2 - 1 U.E. Tàrrega A.D. Guíxols
(18/02/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 2 C.E. Europa C.E. Júpiter
(18/02/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 3 - 0 Vilobí C.F. F.C. Santboià
(18/02/1996) C.E. Cerdanyola C.E. Cerdanyola 2 - 1 C.D. Tortosa C.E. Cerdanyola
(18/02/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 2 - 0 U.E. Rubí C.At. Roda de Barà

Jornada 26

(25/02/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 0 U.E. Sants C.E. Mataró
(25/02/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 U.At. Horta C.F. Balaguer
(25/02/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 0 Palamós C.F. E.C. Granollers
(25/02/1996) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 0 C.F. Igualada C.E. Premià
(25/02/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 5 - 0 C.E. Banyoles U.E. Tàrrega
(25/02/1996) C.E. Europa C.E. Europa 5 - 1 A.D. Guíxols C.E. Europa
(25/02/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 2 - 1 C.E. Júpiter Vilobí C.F.
(25/02/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 0 F.C. Santboià C.D. Tortosa
(25/02/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 0 C.E. Cerdanyola U.E. Rubí
(25/02/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 1 Girona F.C. C.At. Roda de Barà

Jornada 27

(03/03/1996) Girona F.C. Girona F.C. 0 - 0 C.E. Mataró Girona F.C.
(03/03/1996) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 C.F. Balaguer U.E. Sants
(03/03/1996) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 1 E.C. Granollers U.At. Horta
(03/03/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 0 C.E. Premià Palamós C.F.
(03/03/1996) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 2 U.E. Tàrrega C.F. Igualada
(03/03/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 3 - 2 C.E. Europa C.E. Banyoles
(03/03/1996) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 1 - 1 Vilobí C.F. A.D. Guíxols
(03/03/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 1 C.D. Tortosa C.E. Júpiter
(03/03/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 0 U.E. Rubí F.C. Santboià
(03/03/1996) C.E. Cerdanyola C.E. Cerdanyola 0 - 3 C.At. Roda de Barà C.E. Cerdanyola

Jornada 28

(10/03/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 C.E. Mataró C.F. Balaguer
(10/03/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 0 U.E. Sants E.C. Granollers
(10/03/1996) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 1 U.At. Horta C.E. Premià
(10/03/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 0 Palamós C.F. U.E. Tàrrega
(10/03/1996) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 0 C.F. Igualada C.E. Europa
(10/03/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 2 - 2 C.E. Banyoles Vilobí C.F.
(10/03/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 2 A.D. Guíxols C.D. Tortosa
(10/03/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 4 - 0 C.E. Júpiter U.E. Rubí
(10/03/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 2 - 2 F.C. Santboià C.At. Roda de Barà
(10/03/1996) C.E. Cerdanyola C.E. Cerdanyola 2 - 0 Girona F.C. C.E. Cerdanyola

Jornada 29

(17/03/1996) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 1 C.F. Balaguer Girona F.C.
(17/03/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 0 E.C. Granollers C.E. Mataró
(17/03/1996) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 C.E. Premià U.E. Sants
(17/03/1996) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 3 U.E. Tàrrega U.At. Horta
(17/03/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 0 - 1 C.E. Europa Palamós C.F.
(17/03/1996) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 0 Vilobí C.F. C.F. Igualada
(17/03/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 0 C.D. Tortosa C.E. Banyoles
(17/03/1996) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 3 - 2 U.E. Rubí A.D. Guíxols
(17/03/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 1 C.At. Roda de Barà C.E. Júpiter
(17/03/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 3 - 0 C.E. Cerdanyola F.C. Santboià

Jornada 30

(24/03/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 2 C.F. Balaguer E.C. Granollers
(24/03/1996) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 2 C.E. Mataró C.E. Premià
(24/03/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 5 - 1 U.E. Sants U.E. Tàrrega
(24/03/1996) C.E. Europa C.E. Europa 0 - 2 U.At. Horta C.E. Europa
(24/03/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 0 - 0 Palamós C.F. Vilobí C.F.
(24/03/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 2 C.F. Igualada C.D. Tortosa
(24/03/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 1 C.E. Banyoles U.E. Rubí
(24/03/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 2 - 1 A.D. Guíxols C.At. Roda de Barà
(24/03/1996) C.E. Cerdanyola C.E. Cerdanyola 2 - 1 C.E. Júpiter C.E. Cerdanyola
(24/03/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 1 Girona F.C. F.C. Santboià

Jornada 31

(31/03/1996) Girona F.C. Girona F.C. 2 - 0 E.C. Granollers Girona F.C.
(31/03/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 0 C.E. Premià C.F. Balaguer
(31/03/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 1 U.E. Tàrrega C.E. Mataró
(31/03/1996) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 3 C.E. Europa U.E. Sants
(31/03/1996) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 1 Vilobí C.F. U.At. Horta
(31/03/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 2 - 0 C.D. Tortosa Palamós C.F.
(31/03/1996) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 0 U.E. Rubí C.F. Igualada
(31/03/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 1 C.At. Roda de Barà C.E. Banyoles
(31/03/1996) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 0 C.E. Cerdanyola A.D. Guíxols
(31/03/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 1 F.C. Santboià C.E. Júpiter

Jornada 32

(07/04/1996) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 0 E.C. Granollers C.E. Premià
(07/04/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 0 C.F. Balaguer U.E. Tàrrega
(07/04/1996) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 1 C.E. Mataró C.E. Europa
(07/04/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 1 - 1 U.E. Sants Vilobí C.F.
(07/04/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 1 U.At. Horta C.D. Tortosa
(07/04/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 Palamós C.F. U.E. Rubí
(07/04/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 1 C.F. Igualada C.At. Roda de Barà
(07/04/1996) C.E. Cerdanyola C.E. Cerdanyola 0 - 0 C.E. Banyoles C.E. Cerdanyola
(07/04/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 1 A.D. Guíxols F.C. Santboià
(07/04/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 3 - 4 Girona F.C. C.E. Júpiter

Jornada 33

(14/04/1996) Girona F.C. Girona F.C. 0 - 0 C.E. Premià Girona F.C.
(14/04/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 2 U.E. Tàrrega E.C. Granollers
(14/04/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 2 C.E. Europa C.F. Balaguer
(14/04/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 1 Vilobí C.F. C.E. Mataró
(14/04/1996) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.D. Tortosa U.E. Sants
(14/04/1996) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 0 U.E. Rubí U.At. Horta
(14/04/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 2 - 1 C.At. Roda de Barà Palamós C.F.
(14/04/1996) C.F. Igualada C.F. Igualada 2 - 0 C.E. Cerdanyola C.F. Igualada
(14/04/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 2 F.C. Santboià C.E. Banyoles
(14/04/1996) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 2 - 3 C.E. Júpiter A.D. Guíxols

Jornada 34

(21/04/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 5 - 0 C.E. Premià U.E. Tàrrega
(21/04/1996) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 2 E.C. Granollers C.E. Europa
(21/04/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 1 - 1 C.F. Balaguer Vilobí C.F.
(21/04/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 0 C.E. Mataró C.D. Tortosa
(21/04/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 5 - 2 U.E. Sants U.E. Rubí
(21/04/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 2 U.At. Horta C.At. Roda de Barà
(21/04/1996) C.E. Cerdanyola C.E. Cerdanyola 1 - 0 Palamós C.F. C.E. Cerdanyola
(21/04/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 3 - 1 C.F. Igualada F.C. Santboià
(21/04/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 3 - 0 C.E. Banyoles C.E. Júpiter
(21/04/1996) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 1 Girona F.C. A.D. Guíxols

Jornada 35

(28/04/1996) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 4 U.E. Tàrrega Girona F.C.
(28/04/1996) C.E. Premià C.E. Premià 3 - 1 C.E. Europa C.E. Premià
(28/04/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 1 Vilobí C.F. E.C. Granollers
(28/04/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 1 C.D. Tortosa C.F. Balaguer
(28/04/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 0 U.E. Rubí C.E. Mataró
(28/04/1996) U.E. Sants U.E. Sants 4 - 2 C.At. Roda de Barà U.E. Sants
(28/04/1996) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 0 C.E. Cerdanyola U.At. Horta
(28/04/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 2 - 1 F.C. Santboià Palamós C.F.
(28/04/1996) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 2 C.E. Júpiter C.F. Igualada
(28/04/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 3 - 0 A.D. Guíxols C.E. Banyoles

Jornada 36

(05/05/1996) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 0 U.E. Tàrrega C.E. Europa
(05/05/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 2 - 2 C.E. Premià Vilobí C.F.
(05/05/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 1 E.C. Granollers C.D. Tortosa
(05/05/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 0 C.F. Balaguer U.E. Rubí
(05/05/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 2 - 0 C.E. Mataró C.At. Roda de Barà
(05/05/1996) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 2 U.E. Sants U.E. Cerdanyola Mataró
(05/05/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 4 - 2 U.At. Horta F.C. Santboià
(05/05/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 1 Palamós C.F. C.E. Júpiter
(05/05/1996) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 1 - 2 C.F. Igualada A.D. Guíxols
(05/05/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 3 - 2 Girona F.C. C.E. Banyoles

Jornada 37

(12/05/1996) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 0 Girona F.C. C.E. Europa
(12/05/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 2 Vilobí C.F. U.E. Tàrrega
(12/05/1996) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 0 C.D. Tortosa C.E. Premià
(12/05/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 0 U.E. Rubí E.C. Granollers
(12/05/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 2 C.At. Roda de Barà C.F. Balaguer
(12/05/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 2 C.E. Cerdanyola C.E. Mataró
(12/05/1996) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 0 F.C. Santboià U.E. Sants
(12/05/1996) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 1 C.E. Júpiter U.At. Horta
(12/05/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 3 - 0 A.D. Guíxols Palamós C.F.
(12/05/1996) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 2 C.E. Banyoles C.F. Igualada

Jornada 38

(19/05/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 0 - 0 C.E. Europa Vilobí C.F.
(19/05/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 1 U.E. Tàrrega C.D. Tortosa
(19/05/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 0 C.E. Premià U.E. Rubí
(19/05/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 2 E.C. Granollers C.At. Roda de Barà
(19/05/1996) C.E. Cerdanyola C.E. Cerdanyola 0 - 2 C.F. Balaguer C.E. Cerdanyola
(19/05/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 0 C.E. Mataró F.C. Santboià
(19/05/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 2 U.E. Sants C.E. Júpiter
(19/05/1996) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 2 - 0 U.At. Horta A.D. Guíxols
(19/05/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 0 Palamós C.F. C.E. Banyoles
(19/05/1996) Girona F.C. Girona F.C. 3 - 2 C.F. Igualada Girona F.C.
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Castillo
 
90
1
0
0
1
0
1
1
0
0
0
0
Guiseris
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Aznar
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Cos
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Artigas
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Marc
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Ginés
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
1
0
Pichardo
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
1
0
Jaume
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
1
0
Jurado
 
90
1
0
0
1
0
1
0
1
0
0
0
Marcos
 
58
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
1
Mario
 
0
1
0
0
1
0
0
0
0
0
1
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 10 victories (26%), 11 empats (29%) i 15 derrotes (39%)
Gols marcats: 42 gols (1.11 per partit)
Golejadors: 1 gol: Castillo.
Gols rebuts: 60 gols (1.58 per partit)
Porters: 1 gol: Jurado.