Competicions

Regional Preferente Catalana - Grupo 2 (1989/1990)

Jornada 1

(10/09/1989) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 1 A.D. Prat A.D. Prat
(10/09/1989) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(10/09/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 0 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(10/09/1989) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 0 C.F. Gavà C.F. Gavà
(10/09/1989) F.C. Aitona F.C. Aitona 0 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(10/09/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 1 F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas
(10/09/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 0 - 1 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(10/09/1989) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 1 U.E. Lleida U.E. Lleida
(10/09/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 1 - 1 Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F.

Jornada 2

(17/09/1989) A.D. Prat A.D. Prat 3 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic
(17/09/1989) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 1 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(17/09/1989) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 3 - 3 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(17/09/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 3 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(17/09/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 4 U.E. Rubí U.E. Rubí
(17/09/1989) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 0 - 0 F.C. Aitona F.C. Aitona
(17/09/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(17/09/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 3 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(17/09/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 2 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa

Jornada 3

(24/09/1989) A.D. Prat A.D. Prat 0 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(24/09/1989) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 3 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(24/09/1989) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 1 C.F. Gavà C.F. Gavà
(24/09/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 2 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(24/09/1989) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 1 F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas
(24/09/1989) F.C. Aitona F.C. Aitona 1 - 0 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(24/09/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 0 U.E. Lleida U.E. Lleida
(24/09/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 0 Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F.
(24/09/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 1 - 5 C.D. Tortosa C.D. Tortosa

Jornada 4

(01/10/1989) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic
(01/10/1989) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 2 A.D. Prat A.D. Prat
(01/10/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 0 - 2 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(01/10/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 2 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(01/10/1989) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 3 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(01/10/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí
(01/10/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 3 - 2 F.C. Aitona F.C. Aitona
(01/10/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 2 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(01/10/1989) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 6 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 5

(08/10/1989) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(08/10/1989) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 0 C.F. Gavà C.F. Gavà
(08/10/1989) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 2 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(08/10/1989) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 1 F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas
(08/10/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 2 - 0 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(08/10/1989) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 1 U.E. Lleida U.E. Lleida
(08/10/1989) F.C. Aitona F.C. Aitona 0 - 0 Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F.
(08/10/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(08/10/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 2 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 6

(15/10/1989) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 3 - 3 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic
(15/10/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 2 - 3 U.E. Sants U.E. Sants
(15/10/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 0 A.D. Prat A.D. Prat
(15/10/1989) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 0 - 1 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(15/10/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 3 - 2 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(15/10/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 2 - 0 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(15/10/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 0 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí
(15/10/1989) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 2 F.C. Aitona F.C. Aitona
(15/10/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 3 F.C. Santboià F.C. Santboià

Jornada 7

(22/10/1989) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 3 C.F. Gavà C.F. Gavà
(22/10/1989) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(22/10/1989) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 0 F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas
(22/10/1989) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 0 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(22/10/1989) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 2 U.E. Lleida U.E. Lleida
(22/10/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 1 Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F.
(22/10/1989) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(22/10/1989) F.C. Aitona F.C. Aitona 0 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(22/10/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 2 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià

Jornada 8

(29/10/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 1 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic
(29/10/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 2 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(29/10/1989) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(29/10/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 0 - 2 A.D. Prat A.D. Prat
(29/10/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 1 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(29/10/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 3 - 2 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(29/10/1989) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(29/10/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 0 U.E. Rubí U.E. Rubí
(29/10/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 2 F.C. Aitona F.C. Aitona

Jornada 9

(05/11/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 2 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(05/11/1989) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 2 F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas
(05/11/1989) U.E. Sants U.E. Sants 6 - 2 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(05/11/1989) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 2 U.E. Lleida U.E. Lleida
(05/11/1989) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 2 Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F.
(05/11/1989) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(05/11/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 3 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(05/11/1989) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 3 F.C. Santboià F.C. Santboià
(05/11/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 1 - 3 F.C. Aitona F.C. Aitona

Jornada 10

(12/11/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic
(12/11/1989) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 4 - 1 C.F. Gavà C.F. Gavà
(12/11/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 3 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(12/11/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 2 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(12/11/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 2 - 0 A.D. Prat A.D. Prat
(12/11/1989) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 0 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(12/11/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(12/11/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 4 - 0 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(12/11/1989) F.C. Aitona F.C. Aitona 1 - 2 U.E. Rubí U.E. Rubí

Jornada 11

(19/11/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 1 F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas
(19/11/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 2 - 1 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(19/11/1989) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 2 U.E. Lleida U.E. Lleida
(19/11/1989) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F.
(19/11/1989) A.D. Prat A.D. Prat 3 - 3 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(19/11/1989) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 2 CDC Torreforta CDC Torreforta
(19/11/1989) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(19/11/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 1 F.C. Aitona F.C. Aitona
(19/11/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 1 - 0 U.E. Rubí U.E. Rubí

Jornada 12

(26/11/1989) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 3 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic
(26/11/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 0 - 3 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(26/11/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 1 C.F. Gavà C.F. Gavà
(26/11/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 1 - 2 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(26/11/1989) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 3 U.E. Sants U.E. Sants
(26/11/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 0 A.D. Prat A.D. Prat
(26/11/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 1 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(26/11/1989) F.C. Aitona F.C. Aitona 1 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(26/11/1989) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 3 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues

Jornada 13

(03/12/1989) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 3 - 0 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(03/12/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 1 U.E. Lleida U.E. Lleida
(03/12/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 0 - 0 Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F.
(03/12/1989) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 5 - 4 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(03/12/1989) U.E. Sants U.E. Sants 7 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(03/12/1989) A.D. Prat A.D. Prat 0 - 2 F.C. Santboià F.C. Santboià
(03/12/1989) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 0 F.C. Aitona F.C. Aitona
(03/12/1989) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí
(03/12/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 3 - 3 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues

Jornada 14

(10/12/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 0 - 2 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic
(10/12/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 3 - 1 F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas
(10/12/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 1 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(10/12/1989) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 C.F. Gavà C.F. Gavà
(10/12/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(10/12/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(10/12/1989) F.C. Aitona F.C. Aitona 0 - 3 A.D. Prat A.D. Prat
(10/12/1989) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(10/12/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 2 - 2 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega

Jornada 15

(17/12/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 3 - 1 U.E. Lleida U.E. Lleida
(17/12/1989) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 2 - 0 Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F.
(17/12/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(17/12/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 1 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(17/12/1989) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 4 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(17/12/1989) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 3 F.C. Aitona F.C. Aitona
(17/12/1989) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 2 U.E. Rubí U.E. Rubí
(17/12/1989) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 0 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(17/12/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 0 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega

Jornada 16

(07/01/1990) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 3 - 0 U.E. Lleida U.E. Lleida
(07/01/1990) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 2 - 1 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(07/01/1990) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 0 F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas
(07/01/1990) CDC Torreforta CDC Torreforta 0 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(07/01/1990) F.C. Santboià F.C. Santboià 4 - 0 C.F. Gavà C.F. Gavà
(07/01/1990) F.C. Aitona F.C. Aitona 2 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(07/01/1990) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(07/01/1990) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 3 - 1 A.D. Prat A.D. Prat
(07/01/1990) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 0 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà

Jornada 17

(14/01/1990) U.E. Lleida U.E. Lleida 3 - 1 Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F.
(14/01/1990) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 2 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(14/01/1990) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 0 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(14/01/1990) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(14/01/1990) C.F. Gavà C.F. Gavà 2 - 0 F.C. Aitona F.C. Aitona
(14/01/1990) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 3 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí
(14/01/1990) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(14/01/1990) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(14/01/1990) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic

Jornada 18

(21/01/1990) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 1 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(21/01/1990) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(21/01/1990) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 2 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(21/01/1990) C.F. Gavà C.F. Gavà 2 - 2 U.E. Rubí U.E. Rubí
(21/01/1990) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 0 F.C. Aitona F.C. Aitona
(21/01/1990) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 2 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(21/01/1990) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(21/01/1990) U.E. Lleida U.E. Lleida 5 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(21/01/1990) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 3 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic

Jornada 19

(28/01/1990) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 3 - 0 A.D. Prat A.D. Prat
(28/01/1990) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 5 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(28/01/1990) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(28/01/1990) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 4 - 1 C.F. Gavà C.F. Gavà
(28/01/1990) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(28/01/1990) F.C. Aitona F.C. Aitona 2 - 2 F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas
(28/01/1990) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 2 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(28/01/1990) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 U.E. Lleida U.E. Lleida
(28/01/1990) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 1 Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F.

Jornada 20

(04/02/1990) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 A.D. Prat A.D. Prat
(04/02/1990) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 4 - 1 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(04/02/1990) C.F. Gavà C.F. Gavà 0 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(04/02/1990) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(04/02/1990) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 3 - 0 U.E. Rubí U.E. Rubí
(04/02/1990) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 1 F.C. Aitona F.C. Aitona
(04/02/1990) U.E. Lleida U.E. Lleida 2 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(04/02/1990) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 1 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(04/02/1990) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 2 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic

Jornada 21

(18/02/1990) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(18/02/1990) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(18/02/1990) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 3 C.F. Gavà C.F. Gavà
(18/02/1990) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(18/02/1990) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 0 - 2 F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas
(18/02/1990) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 2 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(18/02/1990) F.C. Aitona F.C. Aitona 0 - 2 U.E. Lleida U.E. Lleida
(18/02/1990) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 1 Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F.
(18/02/1990) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 4 C.D. Tortosa C.D. Tortosa

Jornada 22

(25/02/1990) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(25/02/1990) C.F. Gavà C.F. Gavà 0 - 3 A.D. Prat A.D. Prat
(25/02/1990) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 0 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(25/02/1990) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 2 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(25/02/1990) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(25/02/1990) U.E. Lleida U.E. Lleida 5 - 2 U.E. Rubí U.E. Rubí
(25/02/1990) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 1 - 0 F.C. Aitona F.C. Aitona
(25/02/1990) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(25/02/1990) CDC Torreforta CDC Torreforta 0 - 3 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic

Jornada 23

(04/03/1990) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 0 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(04/03/1990) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.F. Gavà C.F. Gavà
(04/03/1990) A.D. Prat A.D. Prat 0 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(04/03/1990) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 1 F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas
(04/03/1990) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 2 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(04/03/1990) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 1 U.E. Lleida U.E. Lleida
(04/03/1990) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 0 Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F.
(04/03/1990) F.C. Aitona F.C. Aitona 0 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(04/03/1990) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 2 CDC Torreforta CDC Torreforta

Jornada 24

(11/03/1990) C.F. Gavà C.F. Gavà 2 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(11/03/1990) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(11/03/1990) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 1 - 1 A.D. Prat A.D. Prat
(11/03/1990) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 2 - 1 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(11/03/1990) U.E. Lleida U.E. Lleida 6 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(11/03/1990) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 2 - 3 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(11/03/1990) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí
(11/03/1990) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic

Jornada 25

(25/03/1990) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 4 - 0 C.F. Gavà C.F. Gavà
(25/03/1990) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(25/03/1990) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas
(25/03/1990) A.D. Prat A.D. Prat 3 - 0 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(25/03/1990) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 4 - 3 U.E. Lleida U.E. Lleida
(25/03/1990) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 0 Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F.
(25/03/1990) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 3 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(25/03/1990) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(25/03/1990) F.C. Aitona F.C. Aitona 0 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià

Jornada 26

(01/04/1990) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 2 C.F. Gavà C.F. Gavà
(01/04/1990) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 1 - 0 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(01/04/1990) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(01/04/1990) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 1 A.D. Prat A.D. Prat
(01/04/1990) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 1 - 0 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(01/04/1990) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 2 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(01/04/1990) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(01/04/1990) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 0 U.E. Rubí U.E. Rubí
(01/04/1990) F.C. Aitona F.C. Aitona 3 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic

Jornada 27

(08/04/1990) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 0 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(08/04/1990) C.F. Gavà C.F. Gavà 2 - 0 F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas
(08/04/1990) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 0 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(08/04/1990) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 U.E. Lleida U.E. Lleida
(08/04/1990) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 1 Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F.
(08/04/1990) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(08/04/1990) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 2 CDC Torreforta CDC Torreforta
(08/04/1990) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(08/04/1990) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 0 F.C. Aitona F.C. Aitona

Jornada 28

(22/04/1990) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 1 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(22/04/1990) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 3 - 2 C.F. Gavà C.F. Gavà
(22/04/1990) U.E. Lleida U.E. Lleida 2 - 2 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(22/04/1990) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 0 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(22/04/1990) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 1 A.D. Prat A.D. Prat
(22/04/1990) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(22/04/1990) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(22/04/1990) F.C. Aitona F.C. Aitona 2 - 0 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(22/04/1990) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic

Jornada 29

(29/04/1990) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 3 - 1 F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas
(29/04/1990) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 0 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(29/04/1990) C.F. Gavà C.F. Gavà 1 - 0 U.E. Lleida U.E. Lleida
(29/04/1990) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 0 Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F.
(29/04/1990) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(29/04/1990) A.D. Prat A.D. Prat 4 - 0 CDC Torreforta CDC Torreforta
(29/04/1990) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(29/04/1990) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 0 F.C. Aitona F.C. Aitona
(29/04/1990) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 4 - 2 U.E. Rubí U.E. Rubí

Jornada 30

(06/05/1990) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 1 F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas
(06/05/1990) U.E. Lleida U.E. Lleida 0 - 2 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(06/05/1990) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 2 - 0 C.F. Gavà C.F. Gavà
(06/05/1990) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(06/05/1990) CDC Torreforta CDC Torreforta 0 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(06/05/1990) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 0 A.D. Prat A.D. Prat
(06/05/1990) F.C. Aitona F.C. Aitona 2 - 1 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(06/05/1990) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(06/05/1990) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 2 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic

Jornada 31

(13/05/1990) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 2 - 0 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(13/05/1990) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 1 - 0 U.E. Lleida U.E. Lleida
(13/05/1990) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 1 Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F.
(13/05/1990) C.F. Gavà C.F. Gavà 2 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(13/05/1990) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 1 CDC Torreforta CDC Torreforta
(13/05/1990) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(13/05/1990) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 0 F.C. Aitona F.C. Aitona
(13/05/1990) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 6 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí
(13/05/1990) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues

Jornada 32

(20/05/1990) U.E. Lleida U.E. Lleida 2 - 0 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(20/05/1990) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 0 - 1 F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas
(20/05/1990) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(20/05/1990) CDC Torreforta CDC Torreforta 5 - 0 C.F. Gavà C.F. Gavà
(20/05/1990) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 1 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(20/05/1990) F.C. Aitona F.C. Aitona 0 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(20/05/1990) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 0 A.D. Prat A.D. Prat
(20/05/1990) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 2 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(20/05/1990) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 2 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic

Jornada 33

(27/05/1990) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 2 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic
(27/05/1990) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 0 - 2 Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F.
(27/05/1990) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 3 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(27/05/1990) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 2 CDC Torreforta CDC Torreforta
(27/05/1990) C.F. Gavà C.F. Gavà 0 - 3 F.C. Santboià F.C. Santboià
(27/05/1990) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 7 - 1 F.C. Aitona F.C. Aitona
(27/05/1990) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 U.E. Rubí U.E. Rubí
(27/05/1990) A.D. Prat A.D. Prat 2 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues
(27/05/1990) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 2 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega

Jornada 34

(03/06/1990) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 4 - 1 U.E. Lleida U.E. Lleida
(03/06/1990) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 0 F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques
(03/06/1990) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas
(03/06/1990) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(03/06/1990) F.C. Aitona F.C. Aitona 3 - 4 C.F. Gavà C.F. Gavà
(03/06/1990) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 2 C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal
(03/06/1990) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(03/06/1990) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 1 A.D. Prat A.D. Prat
(03/06/1990) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 1 - 4 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Arcos
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Picolo
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
López
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Conesa
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Sorbes
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Huertas
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Andreu
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Jarrys
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Preciados
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
1
0
Valles
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
1
0
Kandres
 
90
1
0
0
1
0
1
0
1
0
0
0
Forit
 
90
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Beltrán
 
90
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 12 victories (35%), 13 empats (38%) i 9 derrotes (26%)
Gols marcats: 42 gols (1.24 per partit)
Golejadors: .
Gols rebuts: 33 gols (0.97 per partit)
Porters: 1 gol: Kandres.