Competicions

Regional Preferente Catalana - Grupo 2 (1988/1989)

Jornada 1

(11/09/1988) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 1 U.E. Sants F.C. Santboià
(11/09/1988) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 4 - 4 A.D. Prat U.E. Rayo Esplugues
(11/09/1988) C.F. Gavà C.F. Gavà 1 - 1 C.F. Ampolla C.F. Gavà
(11/09/1988) U.E. Lleida U.E. Lleida 3 - 1 F.C. Santfeliuenc U.E. Lleida
(11/09/1988) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 0 Joventut Bisbalenca C.F. U.E. Poble Sec
(11/09/1988) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 1 F.C. Borges blanques C.F. Amposta
(11/09/1988) C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà 2 - 5 C.E. Sant Cugat C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà
(11/09/1988) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 1 - 3 C.E. Europa Gimnàstica Iberiana
(11/09/1988) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 1 CDC Torreforta U.E. Tàrrega

Jornada 2

(18/09/1988) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 2 U.E. Tàrrega U.E. Sants
(18/09/1988) A.D. Prat A.D. Prat 3 - 0 F.C. Santboià A.D. Prat
(18/09/1988) C.F. Ampolla C.F. Ampolla 2 - 3 U.E. Rayo Esplugues C.F. Ampolla
(18/09/1988) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 3 C.F. Gavà F.C. Santfeliuenc
(18/09/1988) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 3 - 1 U.E. Lleida Joventut Bisbalenca C.F.
(18/09/1988) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 0 U.E. Poble Sec F.C. Borges blanques
(18/09/1988) C.E. Sant Cugat C.E. Sant Cugat 4 - 0 C.F. Amposta C.E. Sant Cugat
(18/09/1988) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà C.E. Europa
(18/09/1988) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 2 Gimnàstica Iberiana CDC Torreforta

Jornada 3

(25/09/1988) U.E. Sants U.E. Sants 4 - 2 A.D. Prat U.E. Sants
(25/09/1988) F.C. Santboià F.C. Santboià 6 - 2 C.F. Ampolla F.C. Santboià
(25/09/1988) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 2 - 0 F.C. Santfeliuenc U.E. Rayo Esplugues
(25/09/1988) C.F. Gavà C.F. Gavà 2 - 1 Joventut Bisbalenca C.F. C.F. Gavà
(25/09/1988) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 0 F.C. Borges blanques U.E. Lleida
(25/09/1988) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 2 C.E. Sant Cugat U.E. Poble Sec
(25/09/1988) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 3 C.E. Europa C.F. Amposta
(25/09/1988) C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà 1 - 2 CDC Torreforta C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà
(25/09/1988) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 0 Gimnàstica Iberiana U.E. Tàrrega

Jornada 4

(02/10/1988) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 0 U.E. Tàrrega A.D. Prat
(02/10/1988) C.F. Ampolla C.F. Ampolla 1 - 4 U.E. Sants C.F. Ampolla
(02/10/1988) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 2 F.C. Santboià F.C. Santfeliuenc
(02/10/1988) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 0 - 1 U.E. Rayo Esplugues Joventut Bisbalenca C.F.
(02/10/1988) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 0 C.F. Gavà F.C. Borges blanques
(02/10/1988) C.E. Sant Cugat C.E. Sant Cugat 2 - 0 U.E. Lleida C.E. Sant Cugat
(02/10/1988) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 0 U.E. Poble Sec C.E. Europa
(02/10/1988) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 0 C.F. Amposta CDC Torreforta
(02/10/1988) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà Gimnàstica Iberiana

Jornada 5

(09/10/1988) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 0 C.F. Ampolla A.D. Prat
(09/10/1988) U.E. Sants U.E. Sants 5 - 1 F.C. Santfeliuenc U.E. Sants
(09/10/1988) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 1 Joventut Bisbalenca C.F. F.C. Santboià
(09/10/1988) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 1 F.C. Borges blanques U.E. Rayo Esplugues
(09/10/1988) C.F. Gavà C.F. Gavà 0 - 0 C.E. Sant Cugat C.F. Gavà
(09/10/1988) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 2 C.E. Europa U.E. Lleida
(09/10/1988) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 6 - 2 CDC Torreforta U.E. Poble Sec
(09/10/1988) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 Gimnàstica Iberiana C.F. Amposta
(09/10/1988) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà U.E. Tàrrega

Jornada 6

(16/10/1988) C.F. Ampolla C.F. Ampolla 0 - 1 U.E. Tàrrega C.F. Ampolla
(16/10/1988) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 A.D. Prat F.C. Santfeliuenc
(16/10/1988) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 2 - 1 U.E. Sants Joventut Bisbalenca C.F.
(16/10/1988) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 2 - 1 F.C. Santboià F.C. Borges blanques
(16/10/1988) C.E. Sant Cugat C.E. Sant Cugat 0 - 0 U.E. Rayo Esplugues C.E. Sant Cugat
(16/10/1988) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 1 C.F. Gavà C.E. Europa
(16/10/1988) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 1 U.E. Lleida CDC Torreforta
(16/10/1988) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 2 U.E. Poble Sec Gimnàstica Iberiana
(16/10/1988) C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà 3 - 0 C.F. Amposta C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà

Jornada 7

(23/10/1988) C.F. Ampolla C.F. Ampolla 6 - 2 F.C. Santfeliuenc C.F. Ampolla
(23/10/1988) A.D. Prat A.D. Prat 2 - 2 Joventut Bisbalenca C.F. A.D. Prat
(23/10/1988) U.E. Sants U.E. Sants 4 - 0 F.C. Borges blanques U.E. Sants
(23/10/1988) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 3 C.E. Sant Cugat F.C. Santboià
(23/10/1988) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 2 - 1 C.E. Europa U.E. Rayo Esplugues
(23/10/1988) C.F. Gavà C.F. Gavà 2 - 1 CDC Torreforta C.F. Gavà
(23/10/1988) U.E. Lleida U.E. Lleida 0 - 0 Gimnàstica Iberiana U.E. Lleida
(23/10/1988) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà U.E. Poble Sec
(23/10/1988) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 4 - 2 C.F. Amposta U.E. Tàrrega

Jornada 8

(30/10/1988) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 4 - 0 U.E. Tàrrega F.C. Santfeliuenc
(30/10/1988) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 2 - 0 C.F. Ampolla Joventut Bisbalenca C.F.
(30/10/1988) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 4 - 1 A.D. Prat F.C. Borges blanques
(30/10/1988) C.E. Sant Cugat C.E. Sant Cugat 1 - 1 U.E. Sants C.E. Sant Cugat
(30/10/1988) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 1 F.C. Santboià C.E. Europa
(30/10/1988) CDC Torreforta CDC Torreforta 0 - 1 U.E. Rayo Esplugues CDC Torreforta
(30/10/1988) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 3 - 3 C.F. Gavà Gimnàstica Iberiana
(30/10/1988) C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà 3 - 0 U.E. Lleida C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà
(30/10/1988) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 1 U.E. Poble Sec C.F. Amposta

Jornada 9

(06/11/1988) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 4 - 2 Joventut Bisbalenca C.F. F.C. Santfeliuenc
(06/11/1988) C.F. Ampolla C.F. Ampolla 3 - 1 F.C. Borges blanques C.F. Ampolla
(06/11/1988) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 1 C.E. Sant Cugat A.D. Prat
(06/11/1988) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 3 C.E. Europa U.E. Sants
(06/11/1988) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 2 CDC Torreforta F.C. Santboià
(06/11/1988) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 2 Gimnàstica Iberiana U.E. Rayo Esplugues
(06/11/1988) C.F. Gavà C.F. Gavà 2 - 2 C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà C.F. Gavà
(06/11/1988) U.E. Lleida U.E. Lleida 3 - 1 C.F. Amposta U.E. Lleida
(06/11/1988) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Tàrrega

Jornada 10

(13/11/1988) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 1 - 2 U.E. Tàrrega Joventut Bisbalenca C.F.
(13/11/1988) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 5 - 1 F.C. Santfeliuenc F.C. Borges blanques
(13/11/1988) C.E. Sant Cugat C.E. Sant Cugat 7 - 1 C.F. Ampolla C.E. Sant Cugat
(13/11/1988) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 1 A.D. Prat C.E. Europa
(13/11/1988) CDC Torreforta CDC Torreforta 0 - 2 U.E. Sants CDC Torreforta
(13/11/1988) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 1 F.C. Santboià Gimnàstica Iberiana
(13/11/1988) C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà 2 - 2 U.E. Rayo Esplugues C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà
(13/11/1988) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 4 C.F. Gavà C.F. Amposta
(13/11/1988) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 1 U.E. Lleida U.E. Poble Sec

Jornada 11

(20/11/1988) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 0 - 0 F.C. Borges blanques Joventut Bisbalenca C.F.
(20/11/1988) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 C.E. Sant Cugat F.C. Santfeliuenc
(20/11/1988) C.F. Ampolla C.F. Ampolla 0 - 3 C.E. Europa C.F. Ampolla
(20/11/1988) A.D. Prat A.D. Prat 5 - 0 CDC Torreforta A.D. Prat
(20/11/1988) U.E. Sants U.E. Sants 7 - 0 Gimnàstica Iberiana U.E. Sants
(20/11/1988) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà F.C. Santboià
(20/11/1988) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 2 - 1 C.F. Amposta U.E. Rayo Esplugues
(20/11/1988) C.F. Gavà C.F. Gavà 4 - 2 U.E. Poble Sec C.F. Gavà
(20/11/1988) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 1 U.E. Lleida U.E. Tàrrega

Jornada 12

(27/11/1988) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 0 F.C. Borges blanques U.E. Tàrrega
(27/11/1988) C.E. Sant Cugat C.E. Sant Cugat 5 - 0 Joventut Bisbalenca C.F. C.E. Sant Cugat
(27/11/1988) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 0 F.C. Santfeliuenc C.E. Europa
(27/11/1988) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 0 C.F. Ampolla CDC Torreforta
(27/11/1988) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 2 A.D. Prat Gimnàstica Iberiana
(27/11/1988) C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà 3 - 3 U.E. Sants C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà
(27/11/1988) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 2 F.C. Santboià C.F. Amposta
(27/11/1988) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Poble Sec
(27/11/1988) U.E. Lleida U.E. Lleida 3 - 1 C.F. Gavà U.E. Lleida

Jornada 13

(04/12/1988) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 0 - 0 C.E. Sant Cugat F.C. Borges blanques
(04/12/1988) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 2 - 1 C.E. Europa Joventut Bisbalenca C.F.
(04/12/1988) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 3 CDC Torreforta F.C. Santfeliuenc
(04/12/1988) C.F. Ampolla C.F. Ampolla 0 - 1 Gimnàstica Iberiana C.F. Ampolla
(04/12/1988) A.D. Prat A.D. Prat 3 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà A.D. Prat
(04/12/1988) U.E. Sants U.E. Sants 5 - 2 C.F. Amposta U.E. Sants
(04/12/1988) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 0 U.E. Poble Sec F.C. Santboià
(04/12/1988) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 4 - 2 U.E. Lleida U.E. Rayo Esplugues
(04/12/1988) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 4 - 0 C.F. Gavà U.E. Tàrrega

Jornada 14

(11/12/1988) C.E. Sant Cugat C.E. Sant Cugat 4 - 0 U.E. Tàrrega C.E. Sant Cugat
(11/12/1988) C.E. Europa C.E. Europa 5 - 1 F.C. Borges blanques C.E. Europa
(11/12/1988) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 2 Joventut Bisbalenca C.F. CDC Torreforta
(11/12/1988) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 1 - 1 F.C. Santfeliuenc Gimnàstica Iberiana
(11/12/1988) C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà 1 - 0 C.F. Ampolla C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà
(11/12/1988) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 A.D. Prat C.F. Amposta
(11/12/1988) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 3 U.E. Sants U.E. Poble Sec
(11/12/1988) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 0 F.C. Santboià U.E. Lleida
(11/12/1988) C.F. Gavà C.F. Gavà 3 - 0 U.E. Rayo Esplugues C.F. Gavà

Jornada 15

(18/12/1988) C.E. Sant Cugat C.E. Sant Cugat 1 - 1 C.E. Europa C.E. Sant Cugat
(18/12/1988) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 1 CDC Torreforta F.C. Borges blanques
(18/12/1988) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 4 - 2 Gimnàstica Iberiana Joventut Bisbalenca C.F.
(18/12/1988) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 2 C.E. Hospitalet Atlètic Guimerà F.C. Santfeliuenc
(18/12/1988) C.F. Ampolla C.F. Ampolla 1 - 1 C.F. Amposta C.F. Ampolla
(18/12/1988) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 2 U.E. Poble Sec A.D. Prat
(18/12/1988) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 U.E. Lleida U.E. Sants
(18/12/1988) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 2 C.F. Gavà F.C. Santboià
(18/12/1988) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Tàrrega

Jornada 16

(08/01/1989) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 0 C.E. Europa U.E. Tàrrega
(08/01/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 4 C.E. Sant Cugat CDC Torreforta
(08/01/1989) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 0 F.C. Borges blanques Gimnàstica Iberiana
(08/01/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 4 - 1 Joventut Bisbalenca C.F. C.E. Hospitalet Atlètic
(08/01/1989) C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 0 F.C. Santfeliuenc C.F. Amposta
(08/01/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 1 C.F. Ampolla U.E. Poble Sec
(08/01/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 0 - 2 A.D. Prat U.E. Lleida
(08/01/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 0 - 0 U.E. Sants C.F. Gavà
(08/01/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 3 - 1 F.C. Santboià U.E. Rayo Esplugues

Jornada 17

(15/01/1989) C.E. Europa C.E. Europa 4 - 1 CDC Torreforta C.E. Europa
(15/01/1989) C.E. Sant Cugat C.E. Sant Cugat 3 - 0 Gimnàstica Iberiana C.E. Sant Cugat
(15/01/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 2 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic F.C. Borges blanques
(15/01/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 6 - 1 C.F. Amposta Joventut Bisbalenca C.F.
(15/01/1989) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 0 U.E. Poble Sec F.C. Santfeliuenc
(15/01/1989) C.F. Ampolla C.F. Ampolla 4 - 2 U.E. Lleida C.F. Ampolla
(15/01/1989) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 1 C.F. Gavà A.D. Prat
(15/01/1989) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Sants
(15/01/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 5 - 3 U.E. Tàrrega F.C. Santboià

Jornada 18

(22/01/1989) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 F.C. Santboià U.E. Sants
(22/01/1989) A.D. Prat A.D. Prat 0 - 3 U.E. Rayo Esplugues A.D. Prat
(22/01/1989) C.F. Ampolla C.F. Ampolla 0 - 0 C.F. Gavà C.F. Ampolla
(22/01/1989) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 1 U.E. Lleida F.C. Santfeliuenc
(22/01/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 3 - 0 U.E. Poble Sec Joventut Bisbalenca C.F.
(22/01/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 1 C.F. Amposta F.C. Borges blanques
(22/01/1989) C.E. Sant Cugat C.E. Sant Cugat 2 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Sant Cugat
(22/01/1989) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 0 Gimnàstica Iberiana C.E. Europa
(22/01/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 2 U.E. Tàrrega CDC Torreforta

Jornada 19

(29/01/1989) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 1 U.E. Sants U.E. Tàrrega
(29/01/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 1 A.D. Prat F.C. Santboià
(29/01/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 3 - 0 C.F. Ampolla U.E. Rayo Esplugues
(29/01/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 0 - 0 F.C. Santfeliuenc C.F. Gavà
(29/01/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 3 - 1 Joventut Bisbalenca C.F. U.E. Lleida
(29/01/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 2 F.C. Borges blanques U.E. Poble Sec
(29/01/1989) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 3 C.E. Sant Cugat C.F. Amposta
(29/01/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 0 - 2 C.E. Europa C.E. Hospitalet Atlètic
(29/01/1989) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 0 CDC Torreforta Gimnàstica Iberiana

Jornada 20

(05/02/1989) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 1 U.E. Sants A.D. Prat
(05/02/1989) C.F. Ampolla C.F. Ampolla 1 - 1 F.C. Santboià C.F. Ampolla
(05/02/1989) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 1 U.E. Rayo Esplugues F.C. Santfeliuenc
(05/02/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 0 - 2 C.F. Gavà Joventut Bisbalenca C.F.
(05/02/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 0 - 0 U.E. Lleida F.C. Borges blanques
(05/02/1989) C.E. Sant Cugat C.E. Sant Cugat 2 - 0 U.E. Poble Sec C.E. Sant Cugat
(05/02/1989) C.E. Europa C.E. Europa 5 - 1 C.F. Amposta C.E. Europa
(05/02/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic CDC Torreforta
(05/02/1989) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 0 U.E. Tàrrega Gimnàstica Iberiana

Jornada 21

(12/02/1989) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 0 A.D. Prat U.E. Tàrrega
(12/02/1989) U.E. Sants U.E. Sants 5 - 1 C.F. Ampolla U.E. Sants
(12/02/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 2 F.C. Santfeliuenc F.C. Santboià
(12/02/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 0 Joventut Bisbalenca C.F. U.E. Rayo Esplugues
(12/02/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 1 - 3 F.C. Borges blanques C.F. Gavà
(12/02/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 0 - 3 C.E. Sant Cugat U.E. Lleida
(12/02/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 3 C.E. Europa U.E. Poble Sec
(12/02/1989) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 0 CDC Torreforta C.F. Amposta
(12/02/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 3 - 0 Gimnàstica Iberiana C.E. Hospitalet Atlètic

Jornada 22

(19/02/1989) C.F. Ampolla C.F. Ampolla 3 - 2 A.D. Prat C.F. Ampolla
(19/02/1989) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 2 U.E. Sants F.C. Santfeliuenc
(19/02/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 4 - 0 F.C. Santboià Joventut Bisbalenca C.F.
(19/02/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 4 - 0 U.E. Rayo Esplugues F.C. Borges blanques
(19/02/1989) C.E. Sant Cugat C.E. Sant Cugat 1 - 3 C.F. Gavà C.E. Sant Cugat
(19/02/1989) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 1 U.E. Lleida C.E. Europa
(19/02/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 2 U.E. Poble Sec CDC Torreforta
(19/02/1989) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 1 - 3 C.F. Amposta Gimnàstica Iberiana
(19/02/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 1 - 0 U.E. Tàrrega C.E. Hospitalet Atlètic

Jornada 23

(05/03/1989) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 2 C.F. Ampolla U.E. Tàrrega
(05/03/1989) A.D. Prat A.D. Prat 4 - 1 F.C. Santfeliuenc A.D. Prat
(05/03/1989) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 2 Joventut Bisbalenca C.F. U.E. Sants
(05/03/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 0 F.C. Borges blanques F.C. Santboià
(05/03/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 0 - 2 C.E. Sant Cugat U.E. Rayo Esplugues
(05/03/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 4 - 3 C.E. Europa C.F. Gavà
(05/03/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 4 - 1 CDC Torreforta U.E. Lleida
(05/03/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 1 Gimnàstica Iberiana U.E. Poble Sec
(05/03/1989) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic C.F. Amposta

Jornada 24

(12/03/1989) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 0 C.F. Ampolla F.C. Santfeliuenc
(12/03/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 4 - 3 A.D. Prat Joventut Bisbalenca C.F.
(12/03/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 0 - 0 U.E. Sants F.C. Borges blanques
(12/03/1989) C.E. Sant Cugat C.E. Sant Cugat 2 - 0 F.C. Santboià C.E. Sant Cugat
(12/03/1989) C.E. Europa C.E. Europa 4 - 2 U.E. Rayo Esplugues C.E. Europa
(12/03/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 C.F. Gavà CDC Torreforta
(12/03/1989) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 1 U.E. Lleida Gimnàstica Iberiana
(12/03/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 2 - 2 U.E. Poble Sec C.E. Hospitalet Atlètic
(12/03/1989) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 0 U.E. Tàrrega C.F. Amposta

Jornada 25

(19/03/1989) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 1 F.C. Santfeliuenc U.E. Tàrrega
(19/03/1989) C.F. Ampolla C.F. Ampolla 0 - 0 Joventut Bisbalenca C.F. C.F. Ampolla
(19/03/1989) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 0 F.C. Borges blanques A.D. Prat
(19/03/1989) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 3 C.E. Sant Cugat U.E. Sants
(19/03/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 3 - 1 C.E. Europa F.C. Santboià
(19/03/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 1 CDC Torreforta U.E. Rayo Esplugues
(19/03/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 0 - 0 Gimnàstica Iberiana C.F. Gavà
(19/03/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic U.E. Lleida
(19/03/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 2 C.F. Amposta U.E. Poble Sec

Jornada 26

(02/04/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 1 - 0 F.C. Santfeliuenc Joventut Bisbalenca C.F.
(02/04/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 4 - 0 C.F. Ampolla F.C. Borges blanques
(02/04/1989) C.E. Sant Cugat C.E. Sant Cugat 4 - 2 A.D. Prat C.E. Sant Cugat
(02/04/1989) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 1 U.E. Sants C.E. Europa
(02/04/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 0 - 2 F.C. Santboià CDC Torreforta
(02/04/1989) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 4 - 3 U.E. Rayo Esplugues Gimnàstica Iberiana
(02/04/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 1 - 0 C.F. Gavà C.E. Hospitalet Atlètic
(02/04/1989) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 1 U.E. Lleida C.F. Amposta
(02/04/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Poble Sec

Jornada 27

(09/04/1989) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 2 Joventut Bisbalenca C.F. U.E. Tàrrega
(09/04/1989) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 2 F.C. Borges blanques F.C. Santfeliuenc
(09/04/1989) C.F. Ampolla C.F. Ampolla 1 - 1 C.E. Sant Cugat C.F. Ampolla
(09/04/1989) A.D. Prat A.D. Prat 3 - 2 C.E. Europa A.D. Prat
(09/04/1989) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 CDC Torreforta U.E. Sants
(09/04/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 3 Gimnàstica Iberiana F.C. Santboià
(09/04/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic U.E. Rayo Esplugues
(09/04/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 1 - 2 C.F. Amposta C.F. Gavà
(09/04/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 0 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Lleida

Jornada 28

(16/04/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 3 Joventut Bisbalenca C.F. F.C. Borges blanques
(16/04/1989) C.E. Sant Cugat C.E. Sant Cugat 0 - 1 F.C. Santfeliuenc C.E. Sant Cugat
(16/04/1989) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 0 C.F. Ampolla C.E. Europa
(16/04/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 2 A.D. Prat CDC Torreforta
(16/04/1989) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 3 U.E. Sants Gimnàstica Iberiana
(16/04/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 0 - 0 F.C. Santboià C.E. Hospitalet Atlètic
(16/04/1989) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 0 U.E. Rayo Esplugues C.F. Amposta
(16/04/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 1 C.F. Gavà U.E. Poble Sec
(16/04/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 0 - 2 U.E. Tàrrega U.E. Lleida

Jornada 29

(23/04/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 3 - 1 U.E. Tàrrega F.C. Borges blanques
(23/04/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 4 - 0 C.E. Sant Cugat Joventut Bisbalenca C.F.
(23/04/1989) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 C.E. Europa F.C. Santfeliuenc
(23/04/1989) C.F. Ampolla C.F. Ampolla 0 - 1 CDC Torreforta C.F. Ampolla
(23/04/1989) A.D. Prat A.D. Prat 5 - 1 Gimnàstica Iberiana A.D. Prat
(23/04/1989) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic U.E. Sants
(23/04/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 0 C.F. Amposta F.C. Santboià
(23/04/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Rayo Esplugues
(23/04/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 2 - 0 U.E. Lleida C.F. Gavà

Jornada 30

(07/05/1989) C.E. Sant Cugat C.E. Sant Cugat 5 - 0 F.C. Borges blanques C.E. Sant Cugat
(07/05/1989) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 0 Joventut Bisbalenca C.F. C.E. Europa
(07/05/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 1 F.C. Santfeliuenc CDC Torreforta
(07/05/1989) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 4 - 3 C.F. Ampolla Gimnàstica Iberiana
(07/05/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 3 - 1 A.D. Prat C.E. Hospitalet Atlètic
(07/05/1989) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 2 U.E. Sants C.F. Amposta
(07/05/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 2 F.C. Santboià U.E. Poble Sec
(07/05/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 3 - 0 U.E. Rayo Esplugues U.E. Lleida
(07/05/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 1 - 0 U.E. Tàrrega C.F. Gavà

Jornada 31

(14/05/1989) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 0 C.E. Sant Cugat U.E. Tàrrega
(14/05/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 1 C.E. Europa F.C. Borges blanques
(14/05/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 1 - 1 CDC Torreforta Joventut Bisbalenca C.F.
(14/05/1989) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 Gimnàstica Iberiana F.C. Santfeliuenc
(14/05/1989) C.F. Ampolla C.F. Ampolla 1 - 5 C.E. Hospitalet Atlètic C.F. Ampolla
(14/05/1989) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 0 C.F. Amposta A.D. Prat
(14/05/1989) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Sants
(14/05/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 1 U.E. Lleida F.C. Santboià
(14/05/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 1 C.F. Gavà U.E. Rayo Esplugues

Jornada 32

(21/05/1989) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 3 C.E. Sant Cugat C.E. Europa
(21/05/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 0 - 0 F.C. Borges blanques CDC Torreforta
(21/05/1989) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 0 Joventut Bisbalenca C.F. Gimnàstica Iberiana
(21/05/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 2 - 4 F.C. Santfeliuenc C.E. Hospitalet Atlètic
(21/05/1989) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 2 C.F. Ampolla C.F. Amposta
(21/05/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 2 A.D. Prat U.E. Poble Sec
(21/05/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 3 - 2 U.E. Sants U.E. Lleida
(21/05/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 3 - 1 F.C. Santboià C.F. Gavà
(21/05/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 2 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Rayo Esplugues

Jornada 33

(28/05/1989) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 2 U.E. Tàrrega C.E. Europa
(28/05/1989) C.E. Sant Cugat C.E. Sant Cugat 5 - 2 CDC Torreforta C.E. Sant Cugat
(28/05/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 2 Gimnàstica Iberiana F.C. Borges blanques
(28/05/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 3 - 2 C.E. Hospitalet Atlètic Joventut Bisbalenca C.F.
(28/05/1989) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 3 C.F. Amposta F.C. Santfeliuenc
(28/05/1989) C.F. Ampolla C.F. Ampolla 1 - 0 U.E. Poble Sec C.F. Ampolla
(28/05/1989) A.D. Prat A.D. Prat 2 - 0 U.E. Lleida A.D. Prat
(28/05/1989) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 2 C.F. Gavà U.E. Sants
(28/05/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 3 U.E. Rayo Esplugues F.C. Santboià

Jornada 34

(04/06/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 1 C.E. Europa CDC Torreforta
(04/06/1989) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 1 C.E. Sant Cugat Gimnàstica Iberiana
(04/06/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 4 - 0 F.C. Borges blanques C.E. Hospitalet Atlètic
(04/06/1989) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 3 Joventut Bisbalenca C.F. C.F. Amposta
(04/06/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 1 F.C. Santfeliuenc U.E. Poble Sec
(04/06/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 5 - 0 C.F. Ampolla U.E. Lleida
(04/06/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 5 - 4 A.D. Prat C.F. Gavà
(04/06/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 3 - 1 U.E. Sants U.E. Rayo Esplugues
(04/06/1989) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 2 F.C. Santboià U.E. Tàrrega
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Medina
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Picolo
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Navarro
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
López
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Llança
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Muñoz
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Cruz
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Preciados
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Lluís
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Galego
 
90
1
0
0
1
0
1
0
3
0
0
0
Conesa
 
90
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Pulido
 
0
1
0
0
1
0
0
1
0
0
1
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 10 victories (29%), 10 empats (29%) i 8 derrotes (24%)
Gols marcats: 72 gols (2.12 per partit)
Golejadors: 1 gol: Pulido.
Gols rebuts: 41 gols (1.21 per partit)
Porters: 3 gols: Galego.