Golejadors
Golejadors
Sergio Navarro Navarro Navarro, 121 marcats en 19335 minuts
Marc Franco Martínez Peque, 46 marcats en 15099 minuts
Francesc Avilés Baixeras Fran, 28 marcats en 18994 minuts
Joan Feliu Villaespinosa Feliu, 22 marcats en 4272 minuts
Luis Gaudioso Roso Gaudioso, 22 marcats en 9863 minuts
Vicenç Tonijuan i García Tonijoan, 21 marcats en 3510 minuts
Carlos Cano Jiménez Cano, 21 marcats en 4533 minuts
Daniel Acosta Balsalobre Acosta, 21 marcats en 7070 minuts
Samuel Donatus Hanson Obong Samu, 20 marcats en 4154 minuts
Xavier Pascual Arenas Xavi Pascual, 19 marcats en 10746 minuts
Jordi Jimeno Bardou Jota, 18 marcats en 1213 minuts
Porters
Porters
Martín Yamandú Morgade Tubino Yamandú, 116 encaixats en 10107 minuts
Carlos Blanco Cercós Carlos, 121 encaixats en 9711 minuts
Oriol Antonell Aràn Oriol, 118 encaixats en 8250 minuts
Carlos Carulla Valero Carulla, 106 encaixats en 7029 minuts
Carlos Sánchez Gadea Carlos, 44 encaixats en 3842 minuts
Pau Llasera i Santolaria Llasera, 48 encaixats en 3038 minuts
Íker Camacho Mancilla Íker Camacho, 36 encaixats en 3006 minuts
Ferran Pol Pérez Ferran Pol, 27 encaixats en 2293 minuts
Guillem Castelló Medianero Castelló, 37 encaixats en 2198 minuts
Ripóll, 8 encaixats en 630 minuts
Joan Compte Morales Joan, 8 encaixats en 557 minuts
Entrenadors
# Victòries Empats Derrotes
Henry Lossio Carrasco Tito Lossio 139 77 124
Borja López Hernández Borja López 31 32 48
Pep Marguí Pep Marguí 48 33 35
John Richard Greenwell Jack Greenwell 33 14 32
Julià García Jane Julià García Jane 25 14 33
Jordi Bellido Cayuela Jordi Bellido 13 7 14
Sergio Fernández Bazaga Sergio Fernández 8 8 11
Fernando Navarro Raja Picolo 2 1 6
Álex Jiménez Navarro Álex Jiménez 0 0 1
Miguel García Blanco Miguel García 0 4 0
Jordi Jové Jordi Jové 1 0 0
De blanc-i-verd
# Temps Periode
Héctor
Ignasi (Ignasi Abad Massagues)
Albich 1922 - 1923
Amadeo 1922 - 1923
Badal (Antoni Badal) 1922 - 1926
Barrachina (Luís Barrachina) 1922 - 1924
Borrás (Matías Borràs) 1922 - 1925
Carulla (Domingo Carulla Bertrán) 1922 - 1923
Cerdán II 1922
Costa (Enric Costa) 1922 - 1923
Escribà 1922
Fandós (Juan Fandós Sans) 1922 - 1926
Feliu (Joan Feliu Villaespinosa) 1922 - 1926
Franch (Franch) 1922 - 1923
García 1922 - 1929
Helbig (Germán Helbig Torres) 1922 - 1923
Jack Greenwell (John Richard Greenwell) 1922 - 1926
Martínez 1922 - 1933
Moltó (Vicent Moltó) 1922 - 1925
Oliveras (Carles Oliveras) 1922 - 1927
Pedret (Jesús Pedret González) 1922 - 1926
Pons 1922 - 1929
Rini (Mariano Martínez Vallès) 1922 - 1926
Rivera 1922
Sancho (Agustí Sancho Agustina) 1922 - 1923
Solà (Leandre Sabaté i Solà) 1922 - 1923
Sotillos 1922
Sánchez 1922 - 1923
Vidal 1922 - 1924
Álvarez 1922 - 1929
Alzina (Jaume Alzina) 1923 - 1926
Balasch (Lluís Balasch) 1923 - 1926
Bub 1923
Calvet (Josep Calvet) 1923 - 1929
Echevarría 1923
Hernández 1923
Lage 1923 - 1924
Longás 1923
Mascarell 1923 - 1924
Moliné (Casto Moliné Roig) 1923 - 1927
Peidró (Miquel Peidró i Barcos) 1923 - 1926 1931 - 1932
Perelló (Emilio Perelló Sierra) 1923 - 1926
Rojas 1923 - 1924
Soligó (Frederic Soligó i Amela) 1923 - 1928 1931 - 1933
Tena 1923
Tonijoan (Vicenç Tonijuan i García) 1923 - 1926
Campins (Ramon Campins Serra) 1924 - 1925
Gularons (Jaume Gularons i Bayà) 1924 - 1927
Monleón (Vicente Monleón Monleón) 1924 - 1926
Solé (Pere Solé Junoy) 1924
Roura 1925 - 1926
Abad (José Abad Carrasco) 1926 - 1927 1939 - 1940
Antonio Puig (Antonio Puig) 1926
Asenci 1926
Besolí (Josep Besolí i Tonda) 1926 - 1929
Cendra 1926
Forest 1926
Llorca 1926
Morrajas 1926
Tubert (Jaime Tubert) 1926
Andreu (Joan Andreu Gallas) 1927
Carpio (Josep Carpio Rajadell) 1927
Casanovas (Miquel Casanovas i Riu) 1927 - 1929
Creixell (Jaume Creixell Bernabé) 1927 - 1929
Gallard (Ricardo Gallart Selma) 1927
Olivella (Joan Olivella) 1927
Torredeflot (Domènec Torredeflot i Solé) 1927 - 1932
Altés 1929
Calvet II (Ángel Calvet) 1929
Climent 1929
Corominas 1929
De Mur (Mariano de Mur Cirera) 1929 - 1932
Dordat 1929
Durán (Ramón Durán Ros) 1929
Landa (Luis Landa Sodornil) 1929
Miró (Joan Miró i Galofré) 1929
Pausàs (José Pausàs Margó) 1929
Roca 1929
Valls 1929
Aparicio 1932 - 1933
Barrera 1932
Bartolí (Inocencio Bertolín Izquierdo) 1932
Bonillo 1932
Burguete (Joan García Burguete) 1932 - 1940
Calsina (Ramon Calsina Vilaseca) 1932
Carrió 1932
Castro 1932
Company I 1932
Company II 1932
Delcampo 1932 - 1933
Escolà I (Josep Escolà i Segalés) 1932
Escolà II (Ramón Escolà Cirera) 1932
García 1932
Gironés (Amadeu Joan Gironés) 1932
Gómez 1932
Llopis 1932
Llovera (Manuel Llovera Serra) 1932
Mota (Josep Mota Fabregat) 1932
Oliveres 1932 - 1933
Orriols 1932
Pequerul 1932
Saura (Francisco Saura Villalonga) 1932
Sánchez 1932
Zarranz 1932
Amposta 1935 - 1936
Busquets 1935 - 1936
Cifuentes (Esteve Cifuentes i Surroca) 1935
Escoda 1935 - 1936
Folch 1935 - 1936
Hernández 1935 - 1936
Iglesias 1935 - 1936
Itarte (Juan Itarte Millán) 1935
Maranges 1935 - 1936
Sala 1935 - 1936
Barceló (Lluís Barceló i Ginesta) 1940
Bernabeu 1940 - 1941
Bonell 1940 - 1941
Cros II (Vicente Cros García) 1940 - 1950
Fernández 1940 - 1951
Garreta 1940 - 1942
Lloret 1940 - 1942
Ortega 1940 - 1943
Petrus 1940 - 1942
Venys (Juan Venys Bojado) 1940 - 1941
Burgalons 1941 - 1942
Domenech (Jaume Domènech i Roca) 1941 - 1948
Pons 1941 - 1942
Roca 1941 - 1951
Bosch 1943 - 1944
Clotet 1943 - 1944
Collazo 1943 - 1944
Durán 1943 - 1944
Egea (Josep Egea i Gómez) 1943 - 1958
Enrique 1943 - 1944
García I 1943 - 1944
García II 1943 - 1944
Martín 1943 - 1944
Masgoret 1943 - 1944
Mastret 1943 - 1944
Oviedo 1943 - 1944
Roura 1943 - 1944
Torrededia 1943 - 1944
Vázquez 1943 - 1944
Alcacer 1947 - 1949
Bru 1947 - 1948
Colomer 1947 - 1950
Meler 1947 - 1948
Agustí 1948 - 1949
Ballester 1948 - 1964
Gracia 1948 - 1949
Mampel 1948 - 1949
Mayoral (Ramón Mayoral Manero) 1948
Muntaner (Joan Muntaner i Roig) 1948
Parellada 1948 - 1949
Sasot (Vicenç Sasot i Fraucà) 1948 - 1951
Sauras (Andrés Sauras Espallargas) 1948
Sánchez 1948 - 1954
Cabo 1949 - 1950
Espejo 1949 - 1951
González 1949 - 1950
Gálve 1949 - 1954
Prat 1949 - 1951
Torres 1949 - 1950
Arroyo 1950 - 1951
Campabadal 1950 - 1954
Cazorla 1950 - 1951
Cros I (Juan Cros García) 1950
Martínez 1950 - 1951
París 1950 - 1951
Serrano 1950 - 1964
Bosque 1953 - 1954
Carrasco 1953 - 1954
Casulleras 1953 - 1954
Jodas 1953 - 1954
López 1953 - 1966
Miquel 1953 - 1954
Miró 1953 - 1954
Turró 1953 - 1954
Añor 1955 - 1956
Blanch 1955 - 1956
Blas 1955 - 1956
Bosch 1955 - 1964
García 1955 - 1956
Juvell 1955 - 1959
Pujol 1955 - 1956
Serras 1955 - 1956
Sopena 1955 - 1956
Tomás 1955 - 1960
Campos (Antoni Campos i Homedes) 1956 - 1965
Alberto 1957 - 1965
Borell 1957 - 1958
Farré 1957 - 1959
Hoste 1957 - 1958
Martín 1957 - 1958
Queralt 1957 - 1958
Roma 1957 - 1960
Torreblanca 1957 - 1958
Agramunt 1958 - 1959
Bel 1958 - 1960
Bonvehí 1958 - 1959
Castell 1958 - 1959
Currucale (Juan López Ramos) 1958
Ignacio 1958 - 1960
Sarras 1958 - 1959
Arbiol 1959 - 1960
Lara 1959 - 1960
Manolete (Manuel Rodríguez) 1959 - 1966
Molina 1959 - 1960
Álvarez 1959 - 1960
Font (Vicenç Font i Mestres) 1960
Aranda 1963 - 1964
Arnau 1963 - 1964
Benaiges 1963 - 1964
Clot 1963 - 1964
Cruz 1963 - 1966
Encinas 1963 - 1964
González 1963 - 1964
Guixé 1963 - 1964
Kuzmann 1963 - 1964
Martínez 1963 - 1968
Masferrer 1963 - 1964
Ortega 1963 - 1964
Paytuví 1963 - 1964
Piqué 1963 - 1964
Ripóll 1963 - 1964
Ruiz 1963 - 1966
Valls 1963 - 1964
Villodres 1963 - 1965
Andresín 1964 - 1965
Domenech 1964 - 1966
Elizondo 1964 - 1965
Moya 1964 - 1966
Navarro 1964 - 1965
Pouza 1964 - 1965
Rabassa 1964 - 1965
Torrents 1964 - 1965
Aguilar 1965 - 1969
Cano 1965 - 1966
Creixell 1965 - 1966
Jiménez 1965 - 1966
Rojas 1965 - 1966
Viñas 1965 - 1966
Bordons (Ignacio Bordons Vives) 1966
Araujo 1967 - 1968
De Pablo 1967 - 1968
Duró 1967 - 1968
Litri 1967 - 1968
Maestre 1967 - 1968
Maxi 1967 - 1968
Moñi 1967 - 1968
Pijoán 1967 - 1972
Salud 1967 - 1968
Sarabia 1967 - 1968
Tejeira 1967 - 1968
Terol 1967 - 1968
Valiente 1967 - 1968
Vilar 1967 - 1968
Villar 1967 - 1968
Andreu 1968 - 1969
Bellecit 1968 - 1969
Bello 1968 - 1979
Bermúdez 1968 - 1969
Brotons 1968 - 1969
Cartañá 1968 - 1969
Genovart 1968 - 1974
Pecellín 1968 - 1969
Perelló 1968 - 1969
Perich 1968 - 1969
Peña 1968 - 1974
Reixach I 1968 - 1969
Reixach II 1968 - 1969
Torelló 1968 - 1969
Álvarez 1968 - 1979
Alonso 1970 - 1978
Caparrós 1970 - 1974
García 1970 - 1974
Montero 1970 - 1971
Negrín 1970 - 1971
Pons 1970 - 1972
Pérez 1970 - 1974
Sabater 1970 - 1971
Salinas 1970 - 1972
Balcells 1971 - 1972
Briñas 1971 - 1972
Domíngez 1971 - 1972
Hernández 1971 - 1986
Sacristá 1971 - 1972
Sirera 1971 - 1972
Tesan 1971 - 1972
Toni 1971 - 1972
Bosacoma 1972 - 1973
Bosch 1972 - 1973
Ferrer 1972 - 1973
Leguizamon 1972 - 1973
Murcia 1972 - 1973
Segarra 1972 - 1973
Serrate 1972 - 1973
Andrés 1973 - 1974
Andrés 1973 - 1974
Cadira 1973 - 1974
Carreras 1973 - 1974
Crespo 1973 - 1974
Dominguez 1973 - 1974
Farret 1973 - 1974
Farrás 1973 - 1974
Frutos 1973 - 1974
García Vaquero 1973 - 1974
Gozasona 1973 - 1974
Salines 1973 - 1974
Valencia 1973 - 1974
Virgos 1973 - 1977
Abdón 1976 - 1977
Bernal 1976 - 1978
Boneu 1976 - 1977
Brasi 1976 - 1977
García 1976 - 1983
Mario II 1976 - 1984
Albert 1977 - 1978
Gárate 1977 - 1978
Jordi 1977 - 1978
López 1977 - 1978
Mario I (Omar Mario García Ochoa) 1977 - 1986
Montesinos (Ramón Montesinos Calaf) 1977 - 1979
Parras 1977 - 1978
Quino 1977 - 1978
Antonio 1978 - 1984
Baño 1978 - 1986
Cartañá 1978 - 1979
Castillo 1978 - 1979
Felipe 1978 - 1979
Francisco 1978 - 1986
Garriga 1978 - 1979
Gregorio 1978 - 1980
Lara 1978 - 1979
Pascual 1978 - 1983
Planelles 1978 - 1979
Porta 1978 - 1979
Puma 1978 - 1980
Abad 1979 - 1982
Aguilera 1979 - 1980
Arán 1979 - 1980
Calderó 1979 - 1980
Calvet 1979 - 1980
Juan Carlos 1979 - 1980
Pasanau 1979 - 1980
Royuela 1979 - 1984
Rueda 1979 - 1980
Sala 1979 - 1984
Urreta 1979 - 1980
Abellano 1981 - 1982
Cano 1981 - 1982
Javier 1981 - 1982
Maldana 1981 - 1982
Mozo 1981 - 1984
Mármol 1981 - 1982
Segura 1981 - 1984
Alguacil 1982 - 1986
Arruan 1982 - 1983
Carlos 1982 - 1983
Manuel 1982 - 1983
Medina 1982 - 1989
Parrado 1982 - 1984
Manel 1983 - 1986
Noguera 1983 - 1984
Olmo 1983 - 1984
Barbarà (Joan Barbarà i Mata) 1984 - 1986
Rosendo (Rosendo Martínez) 1984 - 1986
Almiñana 1985 - 1986
Batalla 1985 - 1986
Chupe 1985 - 1986
Gallego 1985 - 1986
Gil 1985 - 1986
Moreno 1985 - 1986
Pulido 1985 - 1989
Santi 1985 - 1986
Conesa 1988 - 1992
Cruz 1988 - 1989
Galego 1988 - 1989
Llança 1988 - 1989
Lluís 1988 - 1989
López 1988 - 1990
Muñoz 1988 - 1992
Navarro 1988 - 2003
Preciados 1988 - 1992
Andreu 1989 - 1990
Arcos 1989 - 1994
Beltrán 1989 - 1990
Forit 1989 - 1990
Huertas 1989 - 1990
Jarrys 1989 - 1990
Kandres 1989 - 1990
Picolo (Fernando Navarro Raja) 1989 - 1990 2012 - 2013
Sorbes 1989 - 1990
Valles 1989 - 1990
Amo 1991 - 1995
Antonio 1991 - 1992
Artero 1991 - 1992
David 1991 - 1998
Gerard 1991 - 1992
Granero 1991 - 1992
Julio 1991 - 1992
Junqué 1991 - 1992
Montes 1991 - 1992
Muñiz 1991 - 1992
Ángel 1991 - 1992
Castillo (Manolo Castillo) 1992 - 1996
Guiseris 1992 - 1999
Lagares (Antonio Lagares) 1992
Andrés 1993 - 1995
Bayo 1993 - 1994
Bou 1993 - 1994
Climent 1993 - 1994
Cortijo 1993 - 1994
Rovira 1993 - 1995
Óscar 1993 - 1994
Artigas 1994 - 1996
Aznar 1994 - 2000
Fuentes 1994 - 1999
Ginés 1994 - 1996
Jaume 1994 - 1996
Quim 1994 - 1995
Cos 1995 - 2002
Gimeno (Carles Gimeno Cabezas) 1995 - 1997
Jurado 1995 - 1996
Marc 1995 - 1997
Marcos 1995 - 1996
Mario 1995 - 1996
Pichardo 1995 - 1996
Carles 1996 - 1998
Espada 1996 - 1997
José Antonio 1996 - 1997
Rivera 1996 - 1997
Ruiz 1996 - 1998
Sergio 1996 - 2000
Torrejón 1996 - 2003
Zabala 1996 - 1997
Óscar 1996 - 1997
Agustín (Agustín Tinoco Montaño) 1997 - 2010
Alfredo 1997 - 1998
Buch 1997 - 1998
Contreras 1997 - 1999
Guzmán 1997 - 2004
Juanmi (Juan Miguel Giribert) 1997 - 2006
Pedro 1997 - 1998
Pujol (Jordi Pujol) 1997 - 2002
Ramón 1997 - 1998
Tirado 1997 - 1998
Camuñas 1998 - 1999
Checo 1998 - 1999
Doñoro 1998 - 2002
Ferran 1998 - 1999
Núñez 1998 - 2004
Serra 1998 - 1999
Dani (Dani Cervellón) 1999 - 2002
David (David Albert) 1999 - 2005
Polo 1999 - 2000
Santos 1999 - 2000
Cuadrillero (Sergi Cuadrillero Porqueras) 2000 - 2016
David Martín (David Martín) 2000
Víctor (Víctor Pérez de Tudela) 2000 - 2005
Juanito 2001 - 2003
Lolo 2001 - 2002
Palomo 2001 - 2005
Plaza 2001 - 2002
Uri 2001 - 2011
Valiente 2001 - 2002
Álvaro 2001 - 2003
Marcel 2002 - 2003
Pepe 2002 - 2003
Serrano 2002 - 2003
Arnola 2003 - 2004
Baena 2003 - 2004
Cholo 2003 - 2004
Cortizo (Jordi Cortizo) 2003 - 2005
Fuentes 2003 - 2004
José Manuel 2003 - 2004
Juan Antonio 2003 - 2004
Lladó 2003 - 2004
Millán 2003 - 2007
Mora 2003 - 2005
Mora 2003 - 2004
Ríos 2003 - 2004
Arjona 2004 - 2005
Coco 2004 - 2005
Álex 2004 - 2005
Aziz (Aziz Rachidi) 2005
Costa (Pere Costa) 2005 - 2007
Israel (Israel Lombarte) 2005
Mellado (Carlos Mellado) 2005
Santi (Santi Cidoncha) 2005 - 2006
Unzueta (Manuel Unzueta) 2005
Acosta (Daniel Acosta Balsalobre) 2006 - 2010
Alberto Padilla (Alberto Padilla Martín) 2006
Colominas (Isaac Colominas) 2006 - 2007
Duplà 2006 - 2007
Eitán 2006 - 2007
Isaac (Isaac Muñoz Maestre) 2006 - 2009
Javi Román (Javi Román) 2006
Luque 2006 - 2007
Mateos 2006 - 2007
Olías (Antonio José Olías) 2006 - 2007
Rafa Padilla (Rafa Padilla) 2006
Rodón 2006 - 2007
Sánchez 2006 - 2007
Tete (José Antonio Pastor) 2006 - 2007
Ángel (Ángel Soto) 2006 - 2007
Guim (Guim García) 2007
Jota (Jordi Jimeno Bardou) 2007 - 2008 2008 - 2009
Morales (Sergio Morales Pastor) 2007 - 2010
Nabil (Nabil Dannou El Harrak) 2007 - 2009
Raúl Navarro (Raúl Navarro) 2007
Siles (Carlos Siles Romano) 2007 - 2010
Óscar (Óscar Romero Recio) 2007 - 2011
Bricio 2008 - 2009
Carlos (Carlos Sánchez Gadea) 2008 - 2010
Charly (Carlos Esquivel) 2008 - 2009
Dani (Daniel Ferran Hermida Villalvilla) 2008 - 2010
Edson 2008
Edu (Eduardo Alliaume Ortiz) 2008 - 2012
Fabregat (Cristian Fabregat Elias) 2008 - 2013 2014 - 2020
Fran (Francesc Avilés Baixeras) 2008 - 2019
Gatell (Jordi Gatell Gil) 2008 - 2009
Isi 2008
Josue 2008
Manu (Manuel Moral Fuster) 2008 - 2012
Mikel 2008 - 2009
Moyano (Pedro Moyano Vidueira) 2008 - 2009
Navas (Rubén Navas Corredera) 2008 - 2009
Pep Marguí (Pep Marguí) 2008 - 2011
Pol Ubach (Pol Ubach) 2008 - 2010
Quim Porqueras (Joaquim Porqueras Vila) 2008 - 2009
Xavi Pascual (Xavier Pascual Arenas) 2008 - 2012
Álex (Alejandro Sánchez Sepúlveda) 2008 - 2010
Carlos (Carlos Blanco Cercós) 2009 - 2016
Jano 2009 - 2010
Jota (Josue Neftali) 2009 - 2010
Marc Sardà (Marc Sardà) 2009 - 2010
Oliver (Oliver Piris Parra) 2009
Romario (Sergio Monje) 2009 - 2010
Tacón (Daniel Tacón Jiménez) 2009 - 2011
Vergés (Jordi Vergés Álvarez) 2009 - 2013
Abde (Abderrahim Tourassi) 2010
Amador 2010 - 2011
Beja (David Bejarano Valencia) 2010 - 2011 2012 - 2013 2015 - 2017
Cano (Carlos Cano Jiménez) 2010 - 2011
Carlitos (Carlos Rodríguez) 2010
Carulla (Carlos Carulla Valero) 2010 - 2012
David Haro (David Haro Iniesta) 2010
Edu Soler (Eduard Soler Pericas) 2010 - 2012
Escabrós (Oriol Escabrós) 2010 - 2011
Ferran Pol (Ferran Pol Pérez) 2010
Forzinetti (Mario Forzinetti) 2010
Forzinetti (Marcos Forzinetti) 2010
Freddy 2010 - 2011
Gala (David Gala López) 2010 - 2019
Gerard (Gerard Esteban Rodríguez) 2010 - 2013
Hamza (Hamza Cheikh) 2010 - 2011
Ismael 2010 - 2011
Ivi (Iván Casar) 2010 - 2011
Javi Marín (Javier Marín) 2010
Jordi (Jordi Solleove) 2010 - 2011
Joseph 2010 - 2011
Manu (Manuel Moreno) 2010 - 2011
Marc González (Marc González Escorihuela) 2010 - 2013
Marcos González (Marcos González) 2010 - 2011
Mario (Mario Ricote Carpio) 2010 - 2013
Marçal (Marçal Agut) 2010
Miguel Àngel (Miguel Ángel Oliver) 2010
Nuñez (David Nuñez) 2010
Peque (Marc Franco Martínez) 2010 - 2017
Rangel (Carlos Rangel Arias) 2010 - 2013
Rueda (Sergio Rueda Giménez) 2010
Santamaria 2010 - 2011
Texe (Daniel Texeira Muñoz) 2010 - 2012
Urrutia (Marc Urrutia Robert) 2010 - 2015
Àlex 2010 - 2011
Alberto (Alberto Esteban Vega) 2011 - 2012
Alioni 2011
Castillo (Sergio Castillo Larraz) 2011 - 2015
Cristian (Cristian Escudero Cánovas) 2011 - 2013
Dani Fernández (Daniel Fernández) 2011
David Fernández (David Fernández García) 2011 - 2012
Dimas 2011
Dídac (Dídac Ernesto De la Calle Prat) 2011 - 2012
Gallardo (David Gallardo Tasias) 2011
Gerard (Gerard García Gallego) 2011 - 2015
Heras (Carlos Heras Cuervo) 2011 - 2012
Jaume 2011 - 2012
Javi López (Javier López Vázquez) 2011 - 2012
Joel (Joel Guillén Gallén) 2011
Jordi Bellido (Jordi Bellido Cayuela) 2011 - 2012
Jordi Jové (Jordi Jové) 2011
Julià García Jane (Julià García Jane) 2011 - 2013
Juste (Marc Juste Enríquez) 2011 - 2013
Llauradó (Alejandro Llauradó Monfort) 2011 - 2018
Mattioni (Francisco Mattioni Rohde) 2011
Quim Ruiz (Joaquín Riuz Zorita) 2011 - 2012
Raúl Fernández (Raúl Fernández) 2011
Raúl Hernández (Raúl Hernández Lucas) 2011 - 2012
Sergio Martínez (Sergio Martínez) 2011
Tanev (Georgi Tanev) 2011
Álex Burch (Alexander Burch Herrera) 2011 - 2012
Aleix (Aleix Lagé Vera) 2012 - 2020
Biel (Santiago Biel Ibañez) 2012
Chueca (Marc Chueca Nadal) 2012 - 2013
David (David López Jiménez) 2012
Eric Martín (Eric Martín) 2012
Estiven (Esteve Rodríguez Poyuelo) 2012
Fernando 2012 - 2013
Gaití 2012
Geri (Gerard Coronado García) 2012 - 2017
Jordi (Jordi Rodríguez Carbó) 2012 - 2013
Jordi Fuentes (Jordi Fuentes Oreja) 2012 - 2013
Kevin 2012
Mario (Mario Villaescusa Mirmi) 2012
Martín (Francisco Javier Martín Fernández) 2012 - 2013
Michael (Michael Bangweni Masson) 2012 - 2013
Moreno 2012
Pierre (Pierre Comas de Miranda Ouandja Ndjondja) 2012 - 2013
Pipo (Pedro Sala Baudach) 2012 - 2013
Quim (Quim Prades Marcet) 2012 - 2013
Rius (Albert Rius Antiga) 2012 - 2014
Robert (Robert Ramos Isus) 2012
Roger (Roger Cabezas Rodríguez) 2012
Valls (Carles Valls) 2012
Ventines 2012
(sense dades) (Porter santsenc desconegut) 2013 - 2016
(sense dades) (Jugador santsenc desconegut) 2013 - 2016
Adri (Adrián Ortega) 2013
Alberto (Alberto Sanz Mejías) 2013 - 2014
Alex (Alex De La Iglesia Martínez) 2013 - 2015
Angelo (Ángel Paolo Villaruel López) 2013 - 2014
Arbulu (Sergio Arbulu Durán) 2013 - 2017
Borja (Borja Zaplana López) 2013
Brinquis (Óscar Hernández Brinquis) 2013
Carcelén 2013
Carrillo 2013
David (David Muñoz Blanco) 2013 - 2014
Eric 2013 - 2014
Ernesto (Ernesto José López Serrano) 2013
Felip (Felip Sáez Vera) 2013 - 2015
Freixi (Jordi Freixenet Martín) 2013 - 2016
Guerrero (Adri Guerrero) 2013 - 2014
Guille (Guillem Hernández Miralles) 2013 - 2020
Gálvez (Ángel Gálvez Aranda) 2013
Illescas (Daniel Illescas Solsona) 2013
Isaac (Isaac Gascón Amigo) 2013 - 2015
Joaquim (Joaquín López Muñoz) 2013 - 2016
Luís Torres (Luís Torres Figueroa) 2013 - 2014
Marcos (Marcos Hernández Ruiz) 2013 - 2014
Marcos II 2013
Mengeli (Jonathan Mengeli) 2013
Molina (Carlos Molina Serrano) 2013 - 2017
Mula 2013
Navarro (Sergio Navarro Navarro) 2013 - 2020
Pardo (Daniel Juan Pardo) 2013
Picolo (Adrián Navarro Linares) 2013 - 2020
Pol Font (Pol Font Piñol) 2013
Ricard (Ricard Tomás Pujol) 2013 - 2015
Ricki (Ricard Reig Lainez) 2013
Samu (Samuel Donatus Hanson Obong) 2013 - 2020
Sergio (Sergio Rivademar Martínez) 2013 - 2014
Sumarroca (Albert Sumarroca Bordàs) 2013 - 2020
Tito Lossio (Henry Lossio Carrasco) 2013 - 2022
Xavi (Xavier Carcereny Mates) 2013
Yuto (Kurimoto Yuto) 2013
Alberto (Alberto Manuel Gómez López) 2014 - 2020
Crivillés (Jonatan Crivilles Tamarit) 2014 - 2019
David García (David García Bascoy) 2014 - 2017
Espi (Adrià Espinosa Durán) 2014 - 2015
Guillermo (Guillermo López Tejedor) 2014
Moha (Mohamed-Achraf Serroukh Debboun) 2014
Pau (Pau Navas Martínez) 2014 - 2016
Albert Garcia (Albert García Galego) 2015
Carrique (Sergio Carrique Sánchez) 2015 - 2016
Cura (David Cura Gascón) 2015 - 2024
Jesús (Jesús De La Fuente Rajo) 2015
Joan (Joan Muñoz Oliver) 2015
Joan (Joan Forcadell Ferre) 2015 - 2019
Manel (Manel Vega) 2015
Mulero (Cristian Mulero Martínez) 2015 - 2021
Neira (Marc Neira viñas) 2015 - 2016
Seco (Sergi Pérez Vilar) 2015
Álvaro (Carlos Alvaro Pérez) 2015 - 2018
Arnau (Arnau Fábrega Danés) 2016 - 2019
Biel (Gabriel Bufort Ardèvol) 2016 - 2018
Borull (Jordi Borrull Llurba) 2016 - 2019
Cornelius (Cornelius Asmah Asiedu) 2016 - 2017
Faura (Cristian Faura Díaz) 2016 - 2017
Ferre (Aleix Ferre Gali) 2016
Gaudioso (Luis Gaudioso Roso) 2016 - 2019
Iván (Iván Pérez Villa) 2016 - 2017
Martí (Andreu Martí Torras) 2016 - 2019
Miguel García (Miguel García Blanco) 2016 - 2018
Mihai 2016
Requena (Rubén Requena García) 2016 - 2019
Roberto 2016
Roger Sans (Roger Sans Prats) 2016
Tomo 2016
Tomás (Tomás García Torán) 2016
Xavier (Xavier Pérez De ros) 2016 - 2018
Yamandú (Martín Yamandú Morgade Tubino) 2016 - 2019
Óscar (Óscar Jiménez Huete) 2016
Óscar (Óscar Salido Pintos) 2016
Cervantes (Albert Cervantes Ollé) 2017 - 2018
Chicho (Guillermo López Serrano) 2017 - 2019
Daniel Bremen (Daniel Bremen Morgade Saracho) 2017
Donoso (Ferràn Donoso Lozano) 2017
Falcón (Xavier Falcón García) 2017 - 2018
Ferri 2017
Gallardo (Daniel Gallardo Pérez) 2017 - 2018
Javibi (Javier Enciso Alunda) 2017 - 2018
Nori 2017
O'Callaghan (Óscar O'Callaghan Pastor) 2017
Okai 2017
Oriol (Oriol Antonell Aràn) 2017 - 2022
Rugi 2017
Shun (Shun Hagihara) 2017 - 2018
Tatay (Marc Tatay Prados) 2017
Abde (Abdellah Afazaz Ben Hamza) 2018
Arnau (Arnau Maldonado Calvo) 2018
Bernat (Bernat Arnal Aparicio) 2018
Borrás 2018
Brian (Brian López Nina) 2018 - 2019
Bruno (Bruno Fernández Sarvise) 2018
Iglesias (Pól Iglesias Cerrada) 2018
Juli (Juli Berenguer Crusellas) 2018 - 2021
Marc (Marc Casas Segura) 2018
Mario (Mario Cantí Pinín) 2018 - 2019
Marçal (Marçal Vila Soriano) 2018 - 2021
Michu (Pau Celma Forés) 2018 - 2022
Monfort (David Monfort Hombrebueno) 2018 - 2019
Nacho (Ignacio Berché Ferrer) 2018 - 2020
Parre 2018
Ricart (Ferran Ricart Martínez) 2018
Sergi Martínez (Sergi Martínez) 2018
Toshiki (Toshiki Okamoto) 2018
Xavier (Xavier Maldonado Calvo) 2018
Àlex (Àlex Sánchez Nicolás) 2018 - 2020
Agus (Agustín Carella Russo) 2019
Borja (Borja Ogayar Cabrera) 2019
Calabía (Francesc Calabia Pérez) 2019
Djibi (Baye Djibi Mballo) 2019 - 2020
Eric (Eric Ruiz Naranjo) 2019 - 2021
Germán (Germán Santana González) 2019
Guillermo (Guillermo Torres García) 2019 - 2022
Jordi Sancho (Jordi Sancho Tomás) 2019 - 2022
Josele (José Joaquín Avellaneda Plazuelo) 2019 - 2020
Marcus (Marc Martín Branigan) 2019 - 2021
Maxi (Maxi Pellejero) 2019
Miguel (Miguel Martínez Navarro) 2019 - 2021
Pau Gener (Pau Gener) 2019
Raúl (Raúl Martín Barba) 2019
Roger Rojas (Roger Rojas) 2019
Sergi (Sergi Casals Gómez) 2019 - 2020
Sergi Vicente (Sergi Vicente Gesa) 2019 - 2020
Sergio (Sergio Rodríguez Mesa) 2019 - 2020
Sergio Paz (Sergio Paz Varela) 2019 - 2024
Abdul (Abodlai Bandeh Kanteh) 2020 - 2021
Batalla (Gerard Batalla Porta) 2020 - 2021
Calatrava (Álex Calatrava Torrado) 2020 - 2021
Christian (Christian Alarcón Taravilla) 2020
Colet (Marc Martínez) 2020
Domi (Domingo García Larrán) 2020 - 2021
Gabaldón (Marc Gabaldón Andrés) 2020 - 2023
Goodles 2020
Guille (Guillem Navarro) 2020
Hervías (Marc Hervías Ferrer) 2020 - 2021
Isma (Ismael Valentín) 2020
Iván García (Iván García Fernández) 2020 - 2023
Javi (Javier Delgado Castilla) 2020
Joan (Joan Compte Morales) 2020 - 2021
Jordi López (Jordi López Cabezas) 2020 - 2021
Josep Benito (Josep Benito) 2020
Ot (Ot Serrano Segarra) 2020 - 2021
Rubi (Rubén Cruz Aguilar) 2020 - 2021
Telmo (Telmo Lertxundi Mendoza) 2020
Torrentbó (Carlos Enrique Torrentbó Castillo) 2020 - 2021
Íker (Íker Alcarazo) 2020
Borja López (Borja López Hernández) 2021 - 2024
Carlos Portero (Carlos Portero Villota) 2021 - 2022
Carlos Sancho (Carlos Sancho Tomás) 2021 - 2022
Dani Lucea (Daniel Lucea Pons) 2021 - 2024
David (David Muñoz Rey) 2021
Erik Pérez (Erik Pérez Madrid) 2021
Favio (Favio Julián Osorio Barrozo) 2021 - 2022
Gonzalo Carmona (Gonzalo Carmona Doya) 2021 - 2023
Iván Julián (Iván Julián Jarreño) 2021 - 2022
Llasera (Pau Llasera i Santolaria) 2021 - 2024
Marc Rayo (Marc Rayo Planas) 2021 - 2023
Miquel Mata (Miguel Mata Marzoa) 2021 - 2022
Nico Júnior (Nicolás Júnior Martínez Arenas) 2021 - 2023
Pablo (Pablo Martín Roldán) 2021
Prado (Adrià Prado Donate) 2021 - 2024
Raúl (Raúl Martínez Moreno) 2021 - 2022
Rivera (Juan Carlos Rivera Bravo) 2021
Salamanca (Alberto Salamanca Palacios) 2021 - 2022
Shota (Shota Takemoto) 2021 - 2022
Thommy (Thommy Stephano Bejarano Guity) 2021
Tian (Tian Poyo Capilla) 2021
Toni Badía (Antonio José Badía Esteban) 2021 - 2022
Víctor Rodríguez (Víctor Rodríguez Cámara) 2021
Xavi Laborde (Xavier Laborde Cabanillas) 2021 - 2022
Àxel (Àxel Subías Cajo) 2021 - 2023
Íker Bayo (Íker Bayo Lozano) 2021 - 2022
Íker Berzosa (Íker Berzosa Cruces) 2021
Ballesta (Pablo Ballesta Velasco) 2022
Caresia (Pau Caresia Mesa) 2022 - 2024
Carlos (Carlos González Alcantara) 2022
Castelló (Guillem Castelló Medianero) 2022 - 2023
Cosialls 2022 - 2023
Cristian Ubón (Cristian Ubón Casado) 2022 - 2023
Dani (Daniel Jodar Ruiz) 2022 - 2023
David Nogales (David Nogales Rovira) 2022
Didac Fernández (Didac Fernández Márquez) 2022 - 2023
El Idrissi (Zakaria El Idrissi Daoudi) 2022
Escayola (Lucas Escayola Royuela) 2022 - 2024
Fedele (Joaquín Ignacio Fedele) 2022
Franco (Franco Ezequiel González Monzón) 2022 - 2023
Granero (Marc Granero García) 2022 - 2023
Guillem Viñas (Guillem Viñas Jiménez) 2022
Hicham (Hicham Benamar Afia) 2022 - 2023
Iván Sánchez (Iván Sánchez) 2022
Joan Rovira (Joan Rovira Chacón) 2022
Lobo 2022 - 2023
Marcos Morales (Marcos Morales Teresa) 2022
Nil Hervías (Nil Hervías Ferrer) 2022
Pauner (Alex Pauner Fontanals) 2022
Pol (Pol Cuatrecases Molina) 2022 - 2023
Sergi Cadena (Sergi Cadena Moya) 2022 - 2023
Sergio Mulero (Sergio Mulero) 2022
Taiju Watanabe (Taiju Watanabe) 2022
Timo (Timofey Neshtukov) 2022
Tébar (Iván Tébar Zorrilla) 2022 - 2023
Vall (Pau Vall Ródenas) 2022 - 2023
Zaid (Zaid Saban Sabbani) 2022 - 2024
Álex Ruiz (Álex Ruiz Rivera) 2022 - 2024
Íker (Íker Hernández Moreno) 2022
Albert (Albert Ruíz Carrasco) 2023 - 2024
Alejandro Avilés (Alejandro Avilés Díaz) 2023 - 2024
Alguacil (Mauro Alguacil Urrutia) 2023
Balagué (Marc Balagué Martorell) 2023
Borja Montejo (Borja Montejo Collet) 2023 - 2024
Cristian Poyatos (Cristian Poyatos Vico) 2023 - 2024
Damián Obispo (Sergio Damián Obispo Paez) 2023
Eloi Pozuelo (Eloi Pozuelo Riera) 2023 - 2024
Germán 2023
Iván Márquez (Iván Márquez Moya) 2023
Javi Boza (Javier Boza Monroig) 2023 - 2024
Jon Luna (Jon Luna Gabaldà) 2023 - 2024
Martí (Martí Ramos Ruiz) 2023 - 2024
Martí Molina (Martí Molina Martimpe) 2023
Mateo Scott (Mateo Scott Baguidy) 2023
Oriol Badia (Oriol Badia Lázaro) 2023 - 2024
Paul Oulai (Siaba Paul Mohamed Oulai) 2023 - 2024
Pol Beltrán (Pol Beltrán) 2023
Pol Vila (Pol Vila Soriano) 2023
Raúl Hurtado (Raul Hurtado Ciércoles) 2023
Román Callán (Román William Callán) 2023
Salcedo (Alejandro Salcedo Moreno) 2023 - 2024
Sergio Fernández (Sergio Fernández Bazaga) 2023 - 2024
Sergio Peña (Sergio Peña Pérez) 2023 - 2024
Soumah (Mamadouba Soumah) 2023
Vence (Sergio Vence Alonso) 2023
Zoubair (Ayman Zoubair Essakhi) 2023
Álex Jiménez (Álex Jiménez Navarro) 2023
Íker Camacho (Íker Camacho Mancilla) 2023 - 2024
Óscar Fernández (Óscar Fernández Asensio) 2023 - 2024
Adrián González (Adrián Aristides González Monasterios) 2024
Ayoub Khammali (Ayoub Khammali Zahid) 2024
Gerard Ferrerons (Gerard Ferrerons Carulla) 2024
Jan Grandal (Jan Grandal Tobarra) 2024
Munt (Carlos Munt Faletra) 2024
Pala 2024
Pol Fuster (Pol Fuster Llopis) 2024
Ricad Roca (Ricad Roca Nogués) 2024
Roger Martínez (Roger Martínez Conde) 2024
Origens
Origen
Barcelona (58): Alberto Padilla Martín, Aleix Lagé Vera, Álex Calatrava Torrado, Antonio José Badía Esteban, Ca...
Comunitat Valenciana (4): Frederic Soligó i Amela, Casto Moliné Roig, Agustí Sancho Agustina, Francisco Saura Villalonga
L'Hospitalet de Llobregat (4): Domingo Carulla Bertrán, Guillermo López Tejedor, Martí Ramos Ruiz, Luis Gaudioso Roso
Sabadell (3): Íker Camacho Mancilla, Julià García Jane, Mariano de Mur Cirera
Terrassa (3): Adrià Prado Donate, Oriol Antonell Aràn, Brian López Nina
Marròc (2): Abdellah Afazaz Ben Hamza, Zakaria El Idrissi Daoudi
Castelldefels (2): Cristian Escudero Cánovas, Iván García Fernández
Catalunya (2): Matías Borràs, Ot Serrano Segarra
El Prat de Llobregat (2): Iván Julián Jarreño, Javier Boza Monroig
Japó (2): Taiju Watanabe, Shota Takemoto
Aragó (2): Vicenç Sasot i Fraucà, Bruno Fernández Sarvise
Sant Vicenç dels Horts (2): Leandre Sabaté i Solà, José Joaquín Avellaneda Plazuelo
Uruguai (2): Martín Yamandú Morgade Tubino, Daniel Bremen Morgade Saracho
Navarra (1): Luis Landa Sodornil
Senegal (1): Baye Djibi Mballo
Ametlla del Vallès (1): David Haro Iniesta
Andorra (1): Ferran Pol Pérez
Argentina (1): Sergio Damián Obispo Paez
Balaguer (1): Gerard Batalla Porta
Calella (1): Sergi Casals Gómez
Castellbell i el Vilar (1): Ramon Calsina Vilaseca
Cornellà de Llobregat (1): Domingo García Larrán
Anglaterra (1): John Richard Greenwell
Camerun (1): Michael Bangweni Masson
Esplugues de Llobregat (1): Alberto Esteban Vega
Figols (1): Andrés Sauras Espallargas
Folgueroles (1): Juli Berenguer Crusellas
Gaià (1): Manuel Llovera Serra
Brasil (1): Francisco Mattioni Rohde
Cuba (1): Joan Muntaner i Roig
Honduras (1): Thommy Stephano Bejarano Guity
La Llagosta (1): Carlos Portero Villota
La Seu d'Urgell (1): Robert Ramos Isus
illes Canàries (1): Juan López Ramos
Perú (1): Henry Lossio Carrasco
Marçà (1): Lluís Barceló i Ginesta
Mataró (1): Daniel Tacón Jiménez
Palafrugell (1): Ramón Mayoral Manero
Paraguai (1): Favio Julián Osorio Barrozo
Ribes de Freser (1): Esteve Cifuentes i Surroca
Sant Boi de Llobregat (1): Cristian Faura Díaz
Sant Just Desvern (1): Arnau Fábrega Danés
Sant Sadurní d'Anoia (1): Joan Miró i Galofré
Santa Coloma de Gramanet (1): Borja Ogayar Cabrera
Russia (1): Timofey Neshtukov
Torrelles de Llobregat (1): Eloi Pozuelo Riera
Tortosa (1): Antoni Campos i Homedes
Viladecans (1): Jaume Domènech i Roca
Vilassar de Mar (1): Óscar Romero Recio