Competicions

Tercera divisi贸 - Grup V (2019/2020)

Jornada 1

(31/08/2019) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 2 C.F. Pobla de Mafumet U.At. Horta
(31/08/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 0 C.F. Igualada F.C. Santfeliuenc
(01/09/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 2 C.E. Manresa U.E. Figueres
(01/09/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 C.E. Europa F.C. Vilafranca
(01/09/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 3 - 0 C.F. Reus Deportiu U.E. Castelldefels
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(01/09/2019) U.E. Sants U.E. Sants 4 - 2 C.F. Peralada U.E. Sants
(01/09/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 1 - 0 C.P. San Crist贸bal Cerdanyola F.C.
(01/09/2019) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 2 - 2 C.E. L'Hospitalet U.E. Vilassar de Mar
(01/09/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 1 U.E. Sant Andreu E.C. Granollers
(01/09/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 3 - 1 C.E. Banyoles Terrassa F.C.

Jornada 2

(07/09/2019) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 4 U.At. Horta C.F. Igualada
(07/09/2019) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 2 Terrassa F.C. C.E. Europa
(07/09/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 0 U.E. Castelldefels C.F. Pobla de Mafumet
(07/09/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 4 - 2 U.E. Figueres C.E. L'Hospitalet
(07/09/2019) C.P. San Crist贸bal C.P. San Crist贸bal 2 - 1 U.E. Sants C.P. San Crist贸bal
(07/09/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 2 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Sant Andreu
(08/09/2019) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 F.C. Vilafranca C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(08/09/2019) C.E. Manresa C.E. Manresa 0 - 1 Cerdanyola F.C. C.E. Manresa
(08/09/2019) C.F. Peralada C.F. Peralada 0 - 1 F.C. Santfeliuenc C.F. Peralada
(08/09/2019) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 1 E.C. Granollers C.E. Banyoles

Jornada 3

(11/09/2019) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 0 C.E. Banyoles U.E. Vilassar de Mar
(11/09/2019) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(11/09/2019) U.At. Horta U.At. Horta 4 - 2 C.F. Peralada U.At. Horta
(11/09/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 0 Terrassa F.C. F.C. Vilafranca
(11/09/2019) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 C.E. Manresa U.E. Sants
(11/09/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 2 - 2 U.E. Sant Andreu U.E. Figueres
(11/09/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 0 C.E. Europa E.C. Granollers
(11/09/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 2 - 1 C.F. Igualada U.E. Castelldefels
(11/09/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 0 - 1 C.E. L'Hospitalet Cerdanyola F.C.
(11/09/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 C.P. San Crist贸bal F.C. Santfeliuenc

Jornada 4

(15/09/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 0 F.C. Vilafranca C.F. Pobla de Mafumet
(15/09/2019) C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 0 C.F. Reus Deportiu C.F. Igualada
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(15/09/2019) C.P. San Crist贸bal C.P. San Crist贸bal 2 - 2 U.At. Horta C.P. San Crist贸bal
(15/09/2019) C.E. Manresa C.E. Manresa 2 - 0 F.C. Santfeliuenc C.E. Manresa
(15/09/2019) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 1 U.E. Castelldefels C.F. Peralada
(15/09/2019) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 0 U.E. Figueres C.E. Banyoles
(15/09/2019) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 2 U.E. Vilassar de Mar C.E. Europa
(15/09/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 3 - 0 U.E. Sants C.E. L'Hospitalet
(15/09/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 1 - 0 E.C. Granollers Terrassa F.C.
(15/09/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 1 - 1 Cerdanyola F.C. U.E. Sant Andreu

Jornada 5

(21/09/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 3 C.E. L'Hospitalet F.C. Santfeliuenc
(22/09/2019) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 C.F. Peralada C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(22/09/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 3 - 0 C.P. San Crist贸bal U.E. Castelldefels
(22/09/2019) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 1 C.E. Manresa U.At. Horta
(22/09/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 1 - 1 C.E. Banyoles Cerdanyola F.C.
(22/09/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 3 E.C. Granollers F.C. Vilafranca
(22/09/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 3 - 1 C.E. Europa U.E. Figueres
(22/09/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 3 - 0 C.F. Igualada C.F. Pobla de Mafumet
(22/09/2019) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 4 U.E. Sant Andreu U.E. Sants
(22/09/2019) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 0 Terrassa F.C. U.E. Vilassar de Mar

Jornada 6

(28/09/2019) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 1 F.C. Vilafranca C.F. Igualada
(29/09/2019) C.P. San Crist贸bal C.P. San Crist贸bal 3 - 0 C.F. Reus Deportiu C.P. San Crist贸bal
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(29/09/2019) C.E. Manresa C.E. Manresa 2 - 0 U.E. Castelldefels C.E. Manresa
(29/09/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 4 - 4 U.At. Horta C.E. L'Hospitalet
(29/09/2019) C.E. Europa C.E. Europa 4 - 0 Cerdanyola F.C. C.E. Europa
(29/09/2019) C.F. Peralada C.F. Peralada 0 - 1 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Peralada
(29/09/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 1 - 0 F.C. Santfeliuenc U.E. Sant Andreu
(29/09/2019) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 3 - 0 U.E. Sants C.E. Banyoles
(29/09/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 2 - 1 U.E. Figueres Terrassa F.C.
(29/09/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 0 U.E. Vilassar de Mar E.C. Granollers

Jornada 7

(05/10/2019) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 3 C.F. Peralada C.F. Igualada
(05/10/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 C.E. Banyoles F.C. Santfeliuenc
(06/10/2019) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 C.E. Manresa C.F. Reus Deportiu
* C.F. Reus Deportiu S.A.D.
(06/10/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 5 C.E. L'Hospitalet U.E. Castelldefels
(06/10/2019) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 0 U.E. Sant Andreu U.At. Horta
(06/10/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 1 U.E. Vilassar de Mar F.C. Vilafranca
(06/10/2019) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 7 C.E. Europa U.E. Sants
(06/10/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 1 - 0 E.C. Granollers U.E. Figueres
(06/10/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 2 - 0 C.P. San Crist贸bal C.F. Pobla de Mafumet
(06/10/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 0 - 2 Terrassa F.C. Cerdanyola F.C.

Jornada 8

(13/10/2019) C.P. San Crist贸bal C.P. San Crist贸bal 3 - 1 C.F. Igualada C.P. San Crist贸bal
(13/10/2019) C.E. Manresa C.E. Manresa 2 - 2 C.F. Pobla de Mafumet C.E. Manresa
(13/10/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 3 - 0 C.F. Reus Deportiu C.E. L'Hospitalet
* C.F. Reus Deportiu S.A.D.
(13/10/2019) C.E. Europa C.E. Europa 4 - 0 F.C. Santfeliuenc C.E. Europa
(13/10/2019) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 0 F.C. Vilafranca C.F. Peralada
(13/10/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 2 Cerdanyola F.C. E.C. Granollers
(13/10/2019) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 1 - 1 U.E. Figueres U.E. Vilassar de Mar
(13/10/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 1 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Sant Andreu
(13/10/2019) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 1 U.At. Horta C.E. Banyoles
(13/10/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 2 - 0 U.E. Sants Terrassa F.C.

Jornada 9

(19/10/2019) C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 0 C.E. Manresa C.F. Igualada
(19/10/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 0 Terrassa F.C. F.C. Santfeliuenc
(20/10/2019) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 U.E. Sant Andreu C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(20/10/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 2 - 3 C.E. Banyoles U.E. Castelldefels
(20/10/2019) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 1 C.E. Europa U.At. Horta
(20/10/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 4 - 0 U.E. Vilassar de Mar Cerdanyola F.C.
(20/10/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 U.E. Figueres F.C. Vilafranca
(20/10/2019) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 3 E.C. Granollers U.E. Sants
(20/10/2019) C.F. Peralada C.F. Peralada 2 - 0 C.P. San Crist贸bal C.F. Peralada
(20/10/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 0 C.E. L'Hospitalet C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 10

(27/10/2019) C.P. San Crist贸bal C.P. San Crist贸bal 2 - 3 F.C. Vilafranca C.P. San Crist贸bal
(27/10/2019) C.E. Manresa C.E. Manresa 1 - 1 C.F. Peralada C.E. Manresa
(27/10/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 3 - 4 C.F. Igualada C.E. L'Hospitalet
(27/10/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 1 - 0 C.F. Pobla de Mafumet U.E. Sant Andreu
(27/10/2019) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 3 - 0 C.F. Reus Deportiu C.E. Banyoles
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(27/10/2019) C.E. Europa C.E. Europa 5 - 2 U.E. Castelldefels C.E. Europa
(27/10/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 2 - 1 Cerdanyola F.C. U.E. Figueres
(27/10/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 2 - 0 U.At. Horta Terrassa F.C.
(27/10/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 4 - 2 F.C. Santfeliuenc E.C. Granollers
(27/10/2019) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 1 U.E. Sants U.E. Vilassar de Mar

Jornada 11

(01/11/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 0 Cerdanyola F.C. F.C. Vilafranca
(02/11/2019) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 2 U.E. Sant Andreu C.F. Igualada
(02/11/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 3 U.E. Vilassar de Mar F.C. Santfeliuenc
(03/11/2019) C.P. San Crist贸bal C.P. San Crist贸bal 1 - 4 C.E. Manresa C.P. San Crist贸bal
(03/11/2019) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 C.E. Europa C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(03/11/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 0 Terrassa F.C. U.E. Castelldefels
(03/11/2019) U.At. Horta U.At. Horta 3 - 2 E.C. Granollers U.At. Horta
(03/11/2019) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 1 U.E. Figueres U.E. Sants
(03/11/2019) C.F. Peralada C.F. Peralada 0 - 3 C.E. L'Hospitalet C.F. Peralada
(03/11/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 0 - 0 C.E. Banyoles C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 12

(10/11/2019) C.E. Manresa C.E. Manresa 0 - 0 F.C. Vilafranca C.E. Manresa
(10/11/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 1 - 2 C.F. Peralada U.E. Sant Andreu
(10/11/2019) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.E. Europa
(10/11/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 3 - 0 C.F. Reus Deportiu Terrassa F.C.
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(10/11/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 4 - 1 U.E. Castelldefels E.C. Granollers
(10/11/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 4 - 1 U.E. Sants Cerdanyola F.C.
(10/11/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 1 - 1 F.C. Santfeliuenc U.E. Figueres
(10/11/2019) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 2 - 0 U.At. Horta U.E. Vilassar de Mar
(10/11/2019) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 0 C.F. Igualada C.E. Banyoles
(10/11/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 2 - 0 C.P. San Crist贸bal C.E. L'Hospitalet

Jornada 13

(16/11/2019) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 1 C.E. Europa C.F. Igualada
(16/11/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 0 Cerdanyola F.C. F.C. Santfeliuenc
(17/11/2019) C.E. Manresa C.E. Manresa 0 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. Manresa
(17/11/2019) C.P. San Crist贸bal C.P. San Crist贸bal 2 - 0 U.E. Sant Andreu C.P. San Crist贸bal
(17/11/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 2 - 2 Terrassa F.C. C.F. Pobla de Mafumet
(17/11/2019) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 E.C. Granollers C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(17/11/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 2 U.E. Vilassar de Mar U.E. Castelldefels
(17/11/2019) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 3 U.E. Figueres U.At. Horta
(17/11/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 4 - 1 U.E. Sants F.C. Vilafranca
(17/11/2019) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 0 C.E. Banyoles C.F. Peralada

Jornada 14

(24/11/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 2 - 0 F.C. Vilafranca C.E. L'Hospitalet
(24/11/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 2 - 0 C.E. Manresa U.E. Sant Andreu
(24/11/2019) C.E. Europa C.E. Europa 0 - 0 C.F. Peralada C.E. Europa
(24/11/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 4 - 2 C.F. Pobla de Mafumet E.C. Granollers
(24/11/2019) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 0 C.F. Reus Deportiu U.E. Vilassar de Mar
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(24/11/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 2 - 2 U.At. Horta Cerdanyola F.C.
(24/11/2019) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 0 F.C. Santfeliuenc U.E. Sants
(24/11/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 2 U.E. Castelldefels U.E. Figueres
(24/11/2019) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 0 C.P. San Crist贸bal C.E. Banyoles
(24/11/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 4 - 1 C.F. Igualada Terrassa F.C.

Jornada 15

(30/11/2019) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 1 E.C. Granollers C.F. Igualada
(01/12/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 0 - 0 U.E. Sant Andreu C.E. L'Hospitalet
(01/12/2019) C.E. Manresa C.E. Manresa 2 - 1 C.E. Banyoles C.E. Manresa
(01/12/2019) C.P. San Crist贸bal C.P. San Crist贸bal 2 - 2 C.E. Europa C.P. San Crist贸bal
(01/12/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 0 - 1 U.E. Vilassar de Mar C.F. Pobla de Mafumet
(01/12/2019) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 U.E. Figueres C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(01/12/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 2 Cerdanyola F.C. U.E. Castelldefels
(01/12/2019) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 0 U.E. Sants U.At. Horta
(01/12/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 3 F.C. Santfeliuenc F.C. Vilafranca
(01/12/2019) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 2 Terrassa F.C. C.F. Peralada

Jornada 16

(14/12/2019) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 2 U.At. Horta F.C. Santfeliuenc
(14/12/2019) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 3 - 1 C.E. L'Hospitalet C.E. Banyoles
(15/12/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 0 - 0 F.C. Vilafranca U.E. Sant Andreu
(15/12/2019) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 0 C.E. Manresa C.E. Europa
(15/12/2019) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 0 C.F. Peralada E.C. Granollers
(15/12/2019) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 3 - 0 C.F. Reus Deportiu Cerdanyola F.C.
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(15/12/2019) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 U.E. Castelldefels U.E. Sants
(15/12/2019) U.E. Figueres U.E. Figueres 2 - 1 C.F. Pobla de Mafumet U.E. Figueres
(15/12/2019) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 3 - 0 C.P. San Crist贸bal Terrassa F.C.
(15/12/2019) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 1 - 1 C.F. Igualada U.E. Vilassar de Mar

Jornada 17

(21/12/2019) C.E. Manresa C.E. Manresa 1 - 2 Terrassa F.C. C.E. Manresa
(21/12/2019) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 4 - 2 U.At. Horta F.C. Vilafranca
(21/12/2019) C.F. Igualada C.F. Igualada 3 - 6 U.E. Figueres C.F. Igualada
(21/12/2019) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 3 - 0 Cerdanyola F.C. C.F. Pobla de Mafumet
(22/12/2019) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 2 - 0 C.E. Banyoles U.E. Sant Andreu
(22/12/2019) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 1 - 2 C.E. Europa C.E. L'Hospitalet
(22/12/2019) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 U.E. Sants C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(22/12/2019) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 2 F.C. Santfeliuenc U.E. Castelldefels
(22/12/2019) C.P. San Crist贸bal C.P. San Crist贸bal 0 - 2 E.C. Granollers C.P. San Crist贸bal
(22/12/2019) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 1 U.E. Vilassar de Mar C.F. Peralada

Jornada 18

(05/01/2020) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 3 - 0 C.E. Banyoles F.C. Vilafranca
(05/01/2020) C.E. Europa C.E. Europa 0 - 2 U.E. Sant Andreu C.E. Europa
(05/01/2020) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 2 C.E. Manresa E.C. Granollers
(05/01/2020) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 1 - 1 C.P. San Crist贸bal U.E. Vilassar de Mar
(05/01/2020) U.E. Figueres U.E. Figueres 1 - 1 C.F. Peralada U.E. Figueres
(05/01/2020) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 1 - 1 C.F. Igualada Cerdanyola F.C.
(05/01/2020) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 3 - 0 C.F. Reus Deportiu F.C. Santfeliuenc
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(05/01/2020) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 4 U.E. Castelldefels U.At. Horta
(05/01/2020) U.E. Sants U.E. Sants 4 - 0 C.F. Pobla de Mafumet U.E. Sants
(05/01/2020) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 0 - 1 C.E. L'Hospitalet Terrassa F.C.

Jornada 19

(11/01/2020) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 0 U.E. Sants C.F. Igualada
(11/01/2020) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 2 - 0 F.C. Santfeliuenc C.F. Pobla de Mafumet
(12/01/2020) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 2 - 2 Terrassa F.C. U.E. Sant Andreu
(12/01/2020) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 3 - 2 E.C. Granollers C.E. L'Hospitalet
(12/01/2020) C.E. Manresa C.E. Manresa 3 - 0 U.E. Vilassar de Mar C.E. Manresa
(12/01/2020) C.P. San Crist贸bal C.P. San Crist贸bal 0 - 0 U.E. Figueres C.P. San Crist贸bal
(12/01/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 U.At. Horta C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(12/01/2020) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 2 - 1 F.C. Vilafranca U.E. Castelldefels
(12/01/2020) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 2 - 4 C.E. Europa C.E. Banyoles
(12/01/2020) C.F. Peralada C.F. Peralada 3 - 3 Cerdanyola F.C. C.F. Peralada

Jornada 20

(18/01/2020) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 0 F.C. Santfeliuenc C.F. Igualada
(19/01/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 U.E. Castelldefels C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(19/01/2020) C.E. Manresa C.E. Manresa 2 - 2 U.E. Figueres C.E. Manresa
(19/01/2020) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 2 - 1 E.C. Granollers U.E. Sant Andreu
(19/01/2020) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 2 F.C. Vilafranca C.E. Europa
(19/01/2020) C.P. San Crist贸bal C.P. San Crist贸bal 2 - 2 Cerdanyola F.C. C.P. San Crist贸bal
(19/01/2020) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 2 - 0 U.At. Horta C.F. Pobla de Mafumet
(19/01/2020) C.F. Peralada C.F. Peralada 2 - 1 U.E. Sants C.F. Peralada
(19/01/2020) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 0 Terrassa F.C. C.E. Banyoles
(19/01/2020) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 3 - 0 U.E. Vilassar de Mar C.E. L'Hospitalet

Jornada 21

(25/01/2020) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 0 C.F. Peralada F.C. Santfeliuenc
(26/01/2020) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 3 - 0 C.F. Reus Deportiu F.C. Vilafranca
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(26/01/2020) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 0 C.F. Pobla de Mafumet U.E. Castelldefels
(26/01/2020) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 1 C.F. Igualada U.At. Horta
(26/01/2020) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 2 - 1 C.E. Manresa Cerdanyola F.C.
(26/01/2020) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 0 C.E. Banyoles E.C. Granollers
(26/01/2020) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.P. San Crist贸bal U.E. Sants
(26/01/2020) U.E. Figueres U.E. Figueres 1 - 1 C.E. L'Hospitalet U.E. Figueres
(26/01/2020) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 2 - 1 U.E. Sant Andreu U.E. Vilassar de Mar
(26/01/2020) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 2 - 1 C.E. Europa Terrassa F.C.

Jornada 22

(01/02/2020) C.F. Igualada C.F. Igualada 0 - 3 U.E. Castelldefels C.F. Igualada
(02/02/2020) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 3 - 0 C.F. Reus Deportiu C.F. Pobla de Mafumet
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(02/02/2020) C.E. Manresa C.E. Manresa 1 - 0 U.E. Sants C.E. Manresa
(02/02/2020) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 3 - 2 U.E. Figueres U.E. Sant Andreu
(02/02/2020) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 1 E.C. Granollers C.E. Europa
(02/02/2020) C.P. San Crist贸bal C.P. San Crist贸bal 1 - 0 F.C. Santfeliuenc C.P. San Crist贸bal
(02/02/2020) C.F. Peralada C.F. Peralada 4 - 0 U.At. Horta C.F. Peralada
(02/02/2020) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 2 U.E. Vilassar de Mar C.E. Banyoles
(02/02/2020) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 2 - 1 Cerdanyola F.C. C.E. L'Hospitalet
(02/02/2020) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 2 - 0 F.C. Vilafranca Terrassa F.C.

Jornada 23

(08/02/2020) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 3 C.E. Manresa F.C. Santfeliuenc
(09/02/2020) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 C.F. Pobla de Mafumet F.C. Vilafranca
(09/02/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 C.F. Igualada C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(09/02/2020) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 1 C.F. Peralada U.E. Castelldefels
(09/02/2020) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 2 C.P. San Crist贸bal U.At. Horta
(09/02/2020) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 1 - 4 U.E. Sant Andreu Cerdanyola F.C.
(09/02/2020) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 1 Terrassa F.C. E.C. Granollers
(09/02/2020) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.E. L'Hospitalet U.E. Sants
(09/02/2020) U.E. Figueres U.E. Figueres 4 - 0 C.E. Banyoles U.E. Figueres
(09/02/2020) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 3 C.E. Europa U.E. Vilassar de Mar

Jornada 24

(15/02/2020) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 1 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Igualada
(15/02/2020) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 0 Cerdanyola F.C. C.E. Banyoles
(16/02/2020) C.F. Peralada C.F. Peralada 3 - 0 C.F. Reus Deportiu C.F. Peralada
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(16/02/2020) C.P. San Crist贸bal C.P. San Crist贸bal 1 - 3 U.E. Castelldefels C.P. San Crist贸bal
(16/02/2020) C.E. Manresa C.E. Manresa 0 - 1 U.At. Horta C.E. Manresa
(16/02/2020) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sant Andreu
(16/02/2020) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 1 U.E. Figueres C.E. Europa
(16/02/2020) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 2 F.C. Vilafranca E.C. Granollers
(16/02/2020) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 3 - 2 F.C. Santfeliuenc C.E. L'Hospitalet
(16/02/2020) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 0 - 0 U.E. Vilassar de Mar Terrassa F.C.

Jornada 25

(23/02/2020) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 C.F. Igualada F.C. Vilafranca
(23/02/2020) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 2 C.F. Peralada C.F. Pobla de Mafumet
(23/02/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 C.P. San Crist贸bal C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(23/02/2020) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 1 C.E. Manresa U.E. Castelldefels
(23/02/2020) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 2 C.E. L'Hospitalet U.At. Horta
(23/02/2020) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 3 - 2 C.E. Europa Cerdanyola F.C.
(23/02/2020) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 3 Terrassa F.C. U.E. Figueres
(23/02/2020) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 C.E. Banyoles U.E. Sants
(23/02/2020) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 2 E.C. Granollers U.E. Vilassar de Mar
(23/02/2020) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 4 U.E. Sant Andreu F.C. Santfeliuenc

Jornada 26

(01/03/2020) C.P. San Crist贸bal C.P. San Crist贸bal 2 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.P. San Crist贸bal
(01/03/2020) C.E. Manresa C.E. Manresa 3 - 0 C.F. Reus Deportiu C.E. Manresa
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(01/03/2020) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 0 U.E. Sants C.E. Europa
(01/03/2020) E.C. Granollers E.C. Granollers 5 - 4 U.E. Figueres E.C. Granollers
(01/03/2020) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 2 F.C. Santfeliuenc C.E. Banyoles
(01/03/2020) C.F. Peralada C.F. Peralada 1 - 0 C.F. Igualada C.F. Peralada
(01/03/2020) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu 4 - 0 U.At. Horta U.E. Sant Andreu
(01/03/2020) Terrassa F.C. Terrassa F.C. 1 - 1 Cerdanyola F.C. Terrassa F.C.
(01/03/2020) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 2 - 2 F.C. Vilafranca U.E. Vilassar de Mar
(01/03/2020) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet 2 - 1 U.E. Castelldefels C.E. L'Hospitalet

Jornada 27

(07/03/2020) C.F. Igualada C.F. Igualada 1 - 0 C.P. San Crist贸bal C.F. Igualada
(07/03/2020) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 2 C.E. Europa F.C. Santfeliuenc
(08/03/2020) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 1 C.F. Peralada F.C. Vilafranca
(08/03/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu 0 - 3 C.E. L'Hospitalet C.F. Reus Deportiu
* Reus expulsat de la lliga perd el partit 3 a 0
(08/03/2020) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 0 U.E. Sant Andreu U.E. Castelldefels
(08/03/2020) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 0 C.E. Banyoles U.At. Horta
(08/03/2020) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. 1 - 3 E.C. Granollers Cerdanyola F.C.
(08/03/2020) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 Terrassa F.C. U.E. Sants
(08/03/2020) U.E. Figueres U.E. Figueres 0 - 5 U.E. Vilassar de Mar U.E. Figueres
(08/03/2020) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 C.E. Manresa C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 28

(15/03/2020) C.P. San Crist贸bal C.P. San Crist贸bal - C.F. Peralada C.P. San Crist贸bal
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(15/03/2020) C.E. Manresa C.E. Manresa - C.F. Igualada C.E. Manresa
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(15/03/2020) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet - C.F. Pobla de Mafumet C.E. L'Hospitalet
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(15/03/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu - C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(15/03/2020) C.E. Banyoles C.E. Banyoles - U.E. Castelldefels C.E. Banyoles
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(15/03/2020) C.E. Europa C.E. Europa - U.At. Horta C.E. Europa
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(15/03/2020) Terrassa F.C. Terrassa F.C. - F.C. Santfeliuenc Terrassa F.C.
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(15/03/2020) E.C. Granollers E.C. Granollers - U.E. Sants E.C. Granollers
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(15/03/2020) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar - Cerdanyola F.C. U.E. Vilassar de Mar
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(15/03/2020) U.E. Figueres U.E. Figueres - F.C. Vilafranca U.E. Figueres
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19

Jornada 29

(22/03/2020) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca - C.P. San Crist贸bal F.C. Vilafranca
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(22/03/2020) C.F. Peralada C.F. Peralada - C.E. Manresa C.F. Peralada
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(22/03/2020) C.F. Igualada C.F. Igualada - C.E. L'Hospitalet C.F. Igualada
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(22/03/2020) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet - U.E. Sant Andreu C.F. Pobla de Mafumet
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(22/03/2020) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels - C.E. Europa U.E. Castelldefels
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(22/03/2020) U.At. Horta U.At. Horta - Terrassa F.C. U.At. Horta
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(22/03/2020) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc - E.C. Granollers F.C. Santfeliuenc
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(22/03/2020) U.E. Sants U.E. Sants - U.E. Vilassar de Mar U.E. Sants
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(22/03/2020) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. - U.E. Figueres Cerdanyola F.C.
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(22/03/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu - C.E. Banyoles C.F. Reus Deportiu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19

Jornada 30

(25/03/2020) C.E. Manresa C.E. Manresa - C.P. San Crist贸bal C.E. Manresa
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(25/03/2020) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet - C.F. Peralada C.E. L'Hospitalet
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(25/03/2020) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu - C.F. Igualada U.E. Sant Andreu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(25/03/2020) C.E. Banyoles C.E. Banyoles - C.F. Pobla de Mafumet C.E. Banyoles
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(25/03/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu - C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(25/03/2020) Terrassa F.C. Terrassa F.C. - U.E. Castelldefels Terrassa F.C.
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(25/03/2020) E.C. Granollers E.C. Granollers - U.At. Horta E.C. Granollers
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(25/03/2020) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar - F.C. Santfeliuenc U.E. Vilassar de Mar
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(25/03/2020) U.E. Figueres U.E. Figueres - U.E. Sants U.E. Figueres
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(25/03/2020) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. - F.C. Vilafranca Cerdanyola F.C.
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19

Jornada 31

(29/03/2020) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca - C.E. Manresa F.C. Vilafranca
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(29/03/2020) C.P. San Crist贸bal C.P. San Crist贸bal - C.E. L'Hospitalet C.P. San Crist贸bal
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(29/03/2020) C.F. Peralada C.F. Peralada - U.E. Sant Andreu C.F. Peralada
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(29/03/2020) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet - C.E. Europa C.F. Pobla de Mafumet
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(29/03/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu - Terrassa F.C. C.F. Reus Deportiu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(29/03/2020) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels - E.C. Granollers U.E. Castelldefels
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(29/03/2020) U.At. Horta U.At. Horta - U.E. Vilassar de Mar U.At. Horta
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(29/03/2020) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc - U.E. Figueres F.C. Santfeliuenc
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(29/03/2020) U.E. Sants U.E. Sants - Cerdanyola F.C. U.E. Sants
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(29/03/2020) C.F. Igualada C.F. Igualada - C.E. Banyoles C.F. Igualada
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19

Jornada 32

(05/04/2020) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet - C.E. Manresa C.E. L'Hospitalet
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(05/04/2020) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu - C.P. San Crist贸bal U.E. Sant Andreu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(05/04/2020) C.E. Banyoles C.E. Banyoles - C.F. Peralada C.E. Banyoles
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(05/04/2020) C.E. Europa C.E. Europa - C.F. Igualada C.E. Europa
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(05/04/2020) Terrassa F.C. Terrassa F.C. - C.F. Pobla de Mafumet Terrassa F.C.
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(05/04/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu - C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(05/04/2020) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar - U.E. Castelldefels U.E. Vilassar de Mar
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(05/04/2020) U.E. Figueres U.E. Figueres - U.At. Horta U.E. Figueres
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(05/04/2020) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. - F.C. Santfeliuenc Cerdanyola F.C.
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(05/04/2020) U.E. Sants U.E. Sants - F.C. Vilafranca U.E. Sants
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19

Jornada 33

(12/04/2020) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca - C.E. L'Hospitalet F.C. Vilafranca
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(12/04/2020) C.E. Manresa C.E. Manresa - U.E. Sant Andreu C.E. Manresa
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(12/04/2020) C.F. Peralada C.F. Peralada - C.E. Europa C.F. Peralada
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(12/04/2020) C.F. Igualada C.F. Igualada - Terrassa F.C. C.F. Igualada
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(12/04/2020) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet - E.C. Granollers C.F. Pobla de Mafumet
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(12/04/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu - U.E. Vilassar de Mar C.F. Reus Deportiu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(12/04/2020) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels - U.E. Figueres U.E. Castelldefels
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(12/04/2020) U.At. Horta U.At. Horta - Cerdanyola F.C. U.At. Horta
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(12/04/2020) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc - U.E. Sants F.C. Santfeliuenc
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(12/04/2020) C.P. San Crist贸bal C.P. San Crist贸bal - C.E. Banyoles C.P. San Crist贸bal
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19

Jornada 34

(19/04/2020) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu - C.E. L'Hospitalet U.E. Sant Andreu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(19/04/2020) C.E. Banyoles C.E. Banyoles - C.E. Manresa C.E. Banyoles
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(19/04/2020) C.E. Europa C.E. Europa - C.P. San Crist贸bal C.E. Europa
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(19/04/2020) Terrassa F.C. Terrassa F.C. - C.F. Peralada Terrassa F.C.
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(19/04/2020) E.C. Granollers E.C. Granollers - C.F. Igualada E.C. Granollers
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(19/04/2020) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar - C.F. Pobla de Mafumet U.E. Vilassar de Mar
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(19/04/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu - C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(19/04/2020) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. - U.E. Castelldefels Cerdanyola F.C.
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(19/04/2020) U.E. Sants U.E. Sants - U.At. Horta U.E. Sants
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(19/04/2020) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc - F.C. Vilafranca F.C. Santfeliuenc
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19

Jornada 35

(26/04/2020) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca - U.E. Sant Andreu F.C. Vilafranca
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(26/04/2020) C.E. Manresa C.E. Manresa - C.E. Europa C.E. Manresa
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(26/04/2020) C.P. San Crist贸bal C.P. San Crist贸bal - Terrassa F.C. C.P. San Crist贸bal
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(26/04/2020) C.F. Peralada C.F. Peralada - E.C. Granollers C.F. Peralada
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(26/04/2020) C.F. Igualada C.F. Igualada - U.E. Vilassar de Mar C.F. Igualada
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(26/04/2020) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet - U.E. Figueres C.F. Pobla de Mafumet
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(26/04/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu - Cerdanyola F.C. C.F. Reus Deportiu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(26/04/2020) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels - U.E. Sants U.E. Castelldefels
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(26/04/2020) U.At. Horta U.At. Horta - F.C. Santfeliuenc U.At. Horta
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(26/04/2020) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet - C.E. Banyoles C.E. L'Hospitalet
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19

Jornada 36

(03/05/2020) C.E. Banyoles C.E. Banyoles - U.E. Sant Andreu C.E. Banyoles
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(03/05/2020) C.E. Europa C.E. Europa - C.E. L'Hospitalet C.E. Europa
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(03/05/2020) Terrassa F.C. Terrassa F.C. - C.E. Manresa Terrassa F.C.
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(03/05/2020) E.C. Granollers E.C. Granollers - C.P. San Crist贸bal E.C. Granollers
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(03/05/2020) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar - C.F. Peralada U.E. Vilassar de Mar
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(03/05/2020) U.E. Figueres U.E. Figueres - C.F. Igualada U.E. Figueres
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(03/05/2020) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. - C.F. Pobla de Mafumet Cerdanyola F.C.
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(03/05/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu - C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(03/05/2020) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc - U.E. Castelldefels F.C. Santfeliuenc
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(03/05/2020) U.At. Horta U.At. Horta - F.C. Vilafranca U.At. Horta
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19

Jornada 37

(10/05/2020) C.E. Banyoles C.E. Banyoles - F.C. Vilafranca C.E. Banyoles
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(10/05/2020) U.E. Sant Andreu U.E. Sant Andreu - C.E. Europa U.E. Sant Andreu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(10/05/2020) C.E. L'Hospitalet C.E. L'Hospitalet - Terrassa F.C. C.E. L'Hospitalet
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(10/05/2020) C.E. Manresa C.E. Manresa - E.C. Granollers C.E. Manresa
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(10/05/2020) C.P. San Crist贸bal C.P. San Crist贸bal - U.E. Vilassar de Mar C.P. San Crist贸bal
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(10/05/2020) C.F. Peralada C.F. Peralada - U.E. Figueres C.F. Peralada
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(10/05/2020) C.F. Igualada C.F. Igualada - Cerdanyola F.C. C.F. Igualada
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(10/05/2020) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet - U.E. Sants C.F. Pobla de Mafumet
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(10/05/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu - F.C. Santfeliuenc C.F. Reus Deportiu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(10/05/2020) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels - U.At. Horta U.E. Castelldefels
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19

Jornada 38

(17/05/2020) Terrassa F.C. Terrassa F.C. - U.E. Sant Andreu Terrassa F.C.
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(17/05/2020) E.C. Granollers E.C. Granollers - C.E. L'Hospitalet E.C. Granollers
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(17/05/2020) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar - C.E. Manresa U.E. Vilassar de Mar
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(17/05/2020) U.E. Figueres U.E. Figueres - C.P. San Crist贸bal U.E. Figueres
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(17/05/2020) Cerdanyola F.C. Cerdanyola F.C. - C.F. Peralada Cerdanyola F.C.
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(17/05/2020) U.E. Sants U.E. Sants - C.F. Igualada U.E. Sants
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(17/05/2020) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc - C.F. Pobla de Mafumet F.C. Santfeliuenc
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(17/05/2020) C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu - C.F. Reus Deportiu C.F. Reus Deportiu
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(17/05/2020) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca - U.E. Castelldefels F.C. Vilafranca
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
(17/05/2020) C.E. Europa C.E. Europa - C.E. Banyoles C.E. Europa
* Liga suspendida por la pandemia del COVID19
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Sergi
 
2315
26
26
0
24
1
0
1
4
0
Picolo
 
2055
25
23
2
22
0
0
0
8
0
Oriol
 
1890
25
21
4
21
0
33
0
0
0
Fabregat
 
1863
25
21
4
16
1
0
0
5
0
Mulero
 
1726
24
21
3
14
0
0
0
13
0
Navarro
 
1598
22
19
3
13
6
0
0
1
0
Josele
 
1593
23
18
5
15
6
0
0
3
0
Guille
 
1507
20
18
2
13
2
0
0
16
0
Alberto
 
1419
25
16
9
15
1
0
1
6
0
Aleix
 
1215
24
12
12
9
1
0
0
4
0
Juli
 
1149
19
13
6
7
3
0
0
1
0
Sumarroca
 
1142
21
11
10
7
0
0
0
1
0
Cura
 
1117
24
12
12
10
0
0
0
3
0
Guillermo
 
865
14
9
5
5
2
0
0
2
0
Sergio
 
800
22
8
14
3
0
0
0
5
0
Miguel
 
742
19
9
10
1
2
0
0
5
0
Erik
 
597
8
7
1
6
0
0
0
3
0
Fran
 
578
13
8
5
1
0
0
0
3
0
Nacho
 
360
15
4
11
4
0
14
0
1
0
Samu
 
301
14
1
13
0
0
0
0
0
0
Sergi Vicente
 
289
8
3
5
1
0
0
0
0
0
Marcus
 
217
12
2
10
0
1
0
0
1
0
Gala
 
159
8
2
6
1
0
0
0
0
0
Javi
 
90
6
1
5
1
0
0
0
0
0
Ra煤l
 
71
5
1
4
0
0
0
0
0
0
Djibi
 
19
7
0
7
0
0
0
0
0
0
Mar莽al
 
19
2
0
2
0
0
0
0
0
0
Alex
 
0
6
0
6
0
0
0
0
0
0
Monfort
 
0
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Agus
 
0
1
0
1
0
0
0
0
0
0